Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
27 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 27 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια;;;;τι κάνετε;;εμείς μόλις γυρίσαμε..πάει κι αυτό το σκ Sad
είχε λίγο αέρα και μας τα χάλασε η θάλασσα αλλά ήταν τέλεια!!!!!

Λιάνα δεν το ήξερα ότι είναι κοριτσάκι!!το είχες ξαναπεί;;αντε με το καλό!!όσο για το πλυντήριο γιατί να το συζητήσεις το θέμα;;απλά το παίρνεις αφού ήταν και δώρο της μαμάς σου..και δεν δίνεις λογαριασμό..χωρίς να μαλώσεις ή να παρεξηγηθείς με τον πεθερό σου..

Τόνια το έρωτας πόλεμος να πάρεις που είναι η συνέχεια είπαμε..χτες το τελείωσα!

Ελλη επιτέλους άδεια!!!!!!!!κοίτα να ξεκουραστείς!

Αννα,Χρύσα,el88tse
,  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VANESSA1984

VANESSA1984
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ και καλή επιτυχία σε όλες μας εγώ δεν την περιμένω αύριο ... άντε το πολύ μέχρι την τετάρτη. τελευταία περίοδος 2/6 τακτικές επαφές και κυρίως στις γόνιμες στις 28/6 είδα λίγο αχνό ροζ όταν σκουπίστηκα και τώρα τίποτα απλά περιμένω την καθυστέρηση !!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 4872  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 4872

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ??? ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑΚΙ 50ΑΡΙΣΑΜΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑΚΙΑ Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΥΣΚΩΜΕΝΕΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 990599 ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΗΡΘΑΝ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΔΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα καλή επιτυχία!!!!άντε να τελειώνεις να αρχίσουν οι διακοπούλες σου!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994

Βανέσσα καλώς ήρθες!!μακάρι να έχεις 9 μηνη καθυστέρηση!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!! Θετικό τεστ!!

Αγάπη δεν πειράζει που δεν πήγες για μπανάκι..έτσι κι αλλιώς Κυριακή γίνεται πάνικ!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα καλημέρα!!
Τι κάνουν τα κοριτσάκια εδώ;;
Επανήλθα μετά από 2 μέρες απόλυτης χαλάρωσης και ξεκούρασης!!Έλιωσα στον ύπνο και στην ξάπλα! Τόσο, που πονάει η πλάτη μου! Γι'αυτό είπα πριν σηκωθώ για δουλίτσες να πω ένα γεια!
Πάω να καθαρίσω μπάμιες και μετά δουλειές εκτός σπιτιού!
Έχουμε κανένα νεό; Δεν είδα πολλή κινητικότητα το Σ/Κ!
Που είναι και η Δέσποινα να μας πει καλημέρα από τις 6.30;; Smile

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!Καλη εβδομαδα κοριτσιααα..τι κανετε??  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 654316

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??
ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΜΙΑ ΑΠΡΟΣΜΕΝΗ ΕΠΙΣΚΕΨΗ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΕ Η ΑΛΕΚΑ!!!!ΣΤΗΝ 27η ΜΕΡΑ ΤΡΕΛΟ??ΒΕΒΑΙΑ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΠΤΟΗΘΩ ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Κ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994 ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΨΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΑΛΛΑ ΟΚ!!!

ΠΑΩ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΑΛΕΙ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ 29-07!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΕΛΛΗ ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ 29-07!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994

Καλημέρα Χρύσα και Τόνια!
Η άτιμη... ήρθε τελικά ε;... αλλά μια χαρά σε βρίσκω! και μπάνιο..... και....μπάνιο! Wink

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΛΛΗ ΒΑΛΕ ΜΕ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΓΙΑ 29-07!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 215994

Καλημέρα Χρύσα και Τόνια!
Η άτιμη... ήρθε τελικά ε;... αλλά μια χαρά σε βρίσκω! και μπάνιο..... και....μπάνιο! Wink
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΝΑΙ ΝΑΙ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!
ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!

ΑΧ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΜΕΣΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΟΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!!!ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΛΕΥΕΘΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

ΒΥΕ ΒΥΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!!!ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΠΑΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!

ΑΧ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΜΕΣΗ...ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΟΤΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟΝ ΚΥΚΛΟ Κ ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΟΣ ΓΟΝΙΜΕΣ!!!ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΛΕΥΕΘΕΡΕΣ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....

ΒΥΕ ΒΥΕ ΤΑ ΛΕΜΕ ΜΕΤΑ!!!ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ

Καλή βολτίτσα!!! Αύριο θα είσαι καλύτερα με τη μέση!
Εγώ μια χαρά! κι εμενα με πονάει από την πολλή ξάπλα! Smile
Πάω κι εγώ στην ενδοκρινολόγο γιατί την Παρασκευή έλειπε! cat

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα καλορίζικο το θεματάκι με πολλές φουσκωμένες κοιλίτσες!! Πως είστε? Δε σας διάβασα ψάχνω το 49 μάλλον θα κάνω καμιά "αναζήτηση"! Εγώ κορίτσια τη Παρασκευή κ το Σάββατο ήμουν χωρίο για γεωργικές εργασίες, είδαμε πεθερικά κουνιάδες κ φίλους! Σάββατο γυρίσαμε κ τη Κυριακή χθες δηλάδη είχε πάλι ρεπό ο αγάς κ πήγαμε εκδρομή στην Ελούντα κολύμπήσαμε σε μια τέλεια παραλία που ανακαλύψαμε τέλεια τέλεια!!! Νίκησε κ η Ισπάνια ακόμα πιο τέλεια!! χιχιχιχι καλό μήνα με πολλά θετικά τεστάκια!! Είναι καμιά εδώ να πιούμε καφεδάκι μέχρι να ξεκινήσω τις δουλειές?

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ζουζούνες μου.Καλό μήνα κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!
Τόνια μου ήρθε η βρωμιάρα ε?Δεν πειράζει άλλος ένας μήνας μπανάκια και Σεπτέμβρη φουσκωμένη κοιλίτσα!!!
Ζωίτσα μου δώσε του να καταλάβει στον ύπνο τώρα που μπορείς γιατί σε λίγους μήνες θα παρακαλάς για ύπνο!!!
Μαράκι μου εγώ είμαι εδώ για λίγο ακόμα γιατί έχω μπόλικες δουλίτσες και θέλω να φτιάξω και παστίτσιο!!φιλάκια στην Αννούλα!!
Χρύσα μου φιλακια και σε σένα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα ζουζούνες μου.Καλό μήνα κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!
Τόνια μου ήρθε η βρωμιάρα ε?Δεν πειράζει άλλος ένας μήνας μπανάκια και Σεπτέμβρη φουσκωμένη κοιλίτσα!!!
Ζωίτσα μου δώσε του να καταλάβει στον ύπνο τώρα που μπορείς γιατί σε λίγους μήνες θα παρακαλάς για ύπνο!!!
Μαράκι μου εγώ είμαι εδώ για λίγο ακόμα γιατί έχω μπόλικες δουλίτσες και θέλω να φτιάξω και παστίτσιο!!φιλάκια στην Αννούλα!!
Χρύσα μου φιλακια και σε σένα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472

καλημέρα πατριωτάκι!! πώς είσαι? πώς πέρασες το σ/κ? Παστιτσάκι ε? ωραίοοοο εγώ θα φτιάξω φασολάκια!! Θα το φιλήσω το γοργονάκι μου!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Καλημέρα ζουζούνες μου.Καλό μήνα κ καλή εβδομάδα να έχουμε!!!
Τόνια μου ήρθε η βρωμιάρα ε?Δεν πειράζει άλλος ένας μήνας μπανάκια και Σεπτέμβρη φουσκωμένη κοιλίτσα!!!
Ζωίτσα μου δώσε του να καταλάβει στον ύπνο τώρα που μπορείς γιατί σε λίγους μήνες θα παρακαλάς για ύπνο!!!
Μαράκι μου εγώ είμαι εδώ για λίγο ακόμα γιατί έχω μπόλικες δουλίτσες και θέλω να φτιάξω και παστίτσιο!!φιλάκια στην Αννούλα!!
Χρύσα μου φιλακια και σε σένα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 417472

καλημέρα πατριωτάκι!! πώς είσαι? πώς πέρασες το σ/κ? Παστιτσάκι ε? ωραίοοοο εγώ θα φτιάξω φασολάκια!! Θα το φιλήσω το γοργονάκι μου!!


Καλά περάσαμε και μεις!!Το Σαββατο πήγαμε Αγ. Πελαγία για μπάνιο και το βράδυ ψήσαμε μπριζόλακια στην αδερφή μου.Χτες πήγαμε χερσόνησο και το απόγεμα σπίτι χαλαρά!!

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!!
Τι κάνετε?????
Ηρθα να μοιράσω λίγη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 727892  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 727892

Είχαμε κανα ευχάριστο????

Τα νέα σας?????

φιλάκια!!!!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα, καλό μήνα καλή εβδομάδα Very Happy

Ελένη τι κάνεις ;
έχουμε να σε δούμε πολύ καιρό, πως πάει δουλειά - εγκυμοσύνη ;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολύ ησυχία  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 M035 σήμερα που δεν έχω να κάνω τίποτα (όλα είναι στην θέση τους Very Happy ) δεν είναι καμιά εδώ για καφεδάκι;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουφ κάνω κ δουλειές παράλληλα! μια χαρά σε βρίσκω Μαράκι άντε να κανονίσουμε κ εκείνο το καφέ κ με την Αννα!! καλημέρα Λεμονάκι καλημέρα Ελένη! από ηράκλειο κρήτης κ εσύ?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα Μαρία !!
μα ναι εσείς έχετε την δυνατότητα για έναν καφέ, όλες κοντά είστε.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα Μαρία !!
μα ναι εσείς έχετε την δυνατότητα για έναν καφέ, όλες κοντά είστε.

καλημέρα και πάλι λεμονάκι!1 ε ναι αμαρτία είναι! τι κάνεις εσύ? μα πότε παντρεύεσαι?

Elenisig

Elenisig
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι Μαρία, Ηράκλειο μένω, Καμίνια.

Λεμονάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 315810

Τι κάνετε?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Elenisig έγραψε:Ναι Μαρία, Ηράκλειο μένω, Καμίνια.

Λεμονάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 315810  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 6 315810

Τι κάνετε?
προσωπικά καλά, τι κάνεις εσύ ;
το νινί σου ; Like a Star @ heaven
πήρες καθόλου άδεια να ξεκουραστείς ;

Μαρία τον Αύγουστο Very Happy
άντε να έρθει και αυτή η μέρα να τελειώνουμε Laughing Laughing



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Λεμονάκι στις Δευ Ιουλ 02, 2012 1:11 am, 1 φορά

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις