Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα τσιγάρα , τα ποτά κ τα ξενύχτια έχουν κλείσει τα καλύτερα τα σπίτια Razz εγώ δεν καπνίζω κ δε λέει πουθενά για νοικοκυρές Razz οπότε καλά την έχουμε!

Μια χαρά θα πάνε όλα κ θα τα θυμάσαι κ θα λες "γιατί αγχωνόμουν"  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M177

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα καλά, πώς είναι δυνατον να βρίσκουν διαφορετικά μικρόβια; scratch Αβυσσος η ψυχή των μικροβιολογικών! Laughing
Η αλήθεια είναι πως είναι πολύ ρομαντικό νησί!Εχω ξαναπάει αλλά με φίλη για ξενύχτια! Razz Τώρα θα δω την πιο ζευγαρίστικη πλευρά της!
Ελλούκο εύχομαι να πάνε όλα τέλεια και με την δουλειά του άντρα σου και με το μπεμπέ και οι επόμενες διακοπές σου να είναι μοναδικές γιατί θα είστε 3!Καλά να είστε, τα νησιά δεν φεύγουν, θα σας περιμένουν! Wink

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι καλά είμαι!Ελειπα 3 μερούλες γιατί είχαμε μια βάφτιση εκτός Αθηνών και τώρα που γύρισα με περίμεναν ένα σωρό δουλειές!Τώρα λίγο χαλάρωσα και το απόγευμα έπεται συνέχεια!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Μα καλά, πώς είναι δυνατον να βρίσκουν διαφορετικά μικρόβια; scratch Αβυσσος η ψυχή των μικροβιολογικών! Laughing

Άμα καταλάβεις πες κ σε μένα Razz τελικά ή τα πιο κουλά εμένα μου συμβαίνουν ή τα ψάχνω πολύ, τι να πω ? scratch

Λεμονάκι γιούχου!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M200

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κορίτσια!

καταρχήν Τατιάνα κ Λόλιποπ κουράγιο κ ό,τι θελήσετε είμαστε εδώ!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 417472


τα άλλα κοριτσάκια τι κάνουν?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 667478 το κεφάλι μου είναι κουδούνι κ δεν θυμάμαι να σχολιάσω!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς τη Συμπολίτισσα !

Είπα ότι θα κανα το παγωτό σου σήμερα, πήρα τα υλικά αλλά δεν έκανα τίποτα ακόμα κ δεν προβλέπεται σήμερα Embarassed

Τα "όρεο" πώς τα σπας? Τα βάζεις στο μίξερ? Φοβάμαι μη γίνουν σκόνη...

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συνονόματη!!!Πόσο καιρό έχω να σε πετύχω!Διάβασα ότι τα πέρασες υπέροχα στις διακοπούλες!Και του χρόνου να είστε καλά να ξαναπάτε!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Συμπολίτισσα!!!όχι καλέ με το χέρι!σε 2-3 κομμάτια το καθένα για να είναι μπαμπάτσικα μες στο παγωτό!!


Συνονόματη γειαααα!!!όντως πολύ καιρό έχουμε να τα πούμε!αχ ναι σούπερ περάσαμε!!κι εσείς να περάσετε τέλεια κ να γυρίσετε 3!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι Σαντορίνη ;  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316
διάβαζα τα εμέιλ μου και μπερδεύτηκα..
καλά θυμάμαι ;
πότε φεύγετε ;

Εύη τι έπαθες ; γιατί κουδουνίζεις ;

Αντα γιούχου και σε εσένα Razz Razz

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια!

Αννα μου έδωσες ιδέα για αύριο που έχουμε κι εμείς επέτειο(γνωριμίας)..βέβαια ο δικός μου τα κεράκια και τα ρομαντικά τα θεωρεί μπλιαχ....κι εγώ λίγο να πω την αλήθεια..αλλά ας είμαστε και για μια μέρα το χρόνο ρομαντικοί  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 669659

Ευούλι θέλω κι εγώ Σαντορίνηηηηηηη....... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M015είναι τέλεια!μη μου βάζεις ιδέες.. Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M155να περάσετε τέλεια!!!

Αντα και τώρα παίρνεις αντιβίωση και για τα 3 μικρόβια;;;;;καλά πώς γίνεται να έχουν τόση απόκλιση το ένα μικροβιολογικό από το άλλο;;τι να πω..

Εύη τι κάνεις;;μάλλον αύριο θα κάνω κι εγώ το παγωτό.όλο δίαιτα είμαι ε;; Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M181

Λεμονάκι τι κάνεις;;δε νομίζω να εννοούσαν κάτι τα κορίτσια για την Ελλη..προς Θεού..γενικά έλεγαν ότι δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι καλοπροαίρετοι..

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatijana έγραψε:Εγω το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα της χοριακης κ επανάληψη την Πέμπτη για να επιβεβαιώσουμε στο 100% την παύση της εγκυμοσύνης...Οπότε μετα,την Δευτέρα θα πάμε να με "καθαρίσουν"

Κορίτσια είμαι σε τςτοια φάση που μου έρχεται να σταματήσω και την δουλεια...

Καλησπέρα κορίτσια..

Λολιποπακι πως είσαι;Μάλλον ξέρω πως είσαι αλλα....


Πως να είμαι βρε τατι μου.σκατα.φαντάζομαι ότι δεν θα είσαι καλύτερα και εσυ.λυπάμαι πολυ που σου συνεβει και εσένα.όσο για την δουλεια το ίδιο σκέφτομαι και εγω.δεν θέλω να ξαναπαω.ασε που τώρα πια τον έχω πολυ γκαντεμη το αφεντικό μου γιατί πριν 6 μήνες και άλλη κοπέλα έμεινε έγκυος και το έχασε και μετα παραιτήθηκε.Τουλαχιστων θα πάω αύριο να τελειωνω να προχωρήσω.
Βρε κορίτσια όσες δυστυχώς έχετε πάθει το ίδιο.πόσο καιρό μετα μπορείς να προσπαθήσεις ξανά;ο ένας Γιατρος μου είπε 2-3 μήνες και ο άλλος 4-6.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λέμον επειδη κι εγώ δν ήθελα να βαλω τη λίστα για τον λόγο ότι αυξομειώνεται συνέχεια , και ειδα ότι συμφωνουν μαζί μου και αλλα κορίτσια, αν θελει να βαλει λιστα με τις εγκυούλες κάποια άλλη, πολύ ευχαρίστως, εγω την εβγαλα..όπως εβγαλα και τα κοριτσια που είναι στην αναμονή και δν μπαινουν πια να μας πουν, γιατι τσαμπα πιάνει χώρο! Wink Wink

Καλώς την Ευη!!!

Αντα χαχαχα ...καλα βρε κακουργα.και ειχαμε σταματησει να λεμε για φαγητογλυκά και ερχεσαι εδω μεσα και λες για παγωτο?και μαλιστα με ορεο??  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M042


Λολιποπ μη καθεσαι και σκεφτεσαι για γκαντεμιες και ματι και τετοια πραγματα.... ειναι πολυ κουτό να φταιει αυτο!!! απλά δν ήταν το τυχερό σου!!! σιγά μη καθε φορά που μου συμβαίνει κατι στραβό έχω να κατηγορώ αυτους που ήταν γυρω μου εκεινη τη στιγμή , γιατι με ματιασαν!!! ...απλά κάπου θελετε να αποδοσετε ευθυνη τωρα και το σκεφτεστε ετσι!!! ελπιζω ειληκρινα να ηταν τυχαίο γεγονος και να μην ξανασυμβει σε καμια!!
συνήθως μετά απο 3 μηνες ξέρω εγω μετα την αποξεση!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ξέχασα..αύριο παντρεύεται η Δέσποινα!!η ώρα η καλή και με ένα γερό μωράκι!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 417472

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Λέμον επειδη κι εγώ δν ήθελα να βαλω τη λίστα για τον λόγο ότι αυξομειώνεται συνέχεια , και ειδα ότι συμφωνουν μαζί μου και αλλα κορίτσια, αν θελει να βαλει λιστα με τις εγκυούλες κάποια άλλη, πολύ ευχαρίστως, εγω την εβγαλα..όπως εβγαλα και τα κοριτσια που είναι στην αναμονή και δν μπαινουν πια να μας πουν, γιατι τσαμπα πιάνει χώρο! Wink Wink

Καλώς την Ευη!!!

Αντα χαχαχα ...καλα βρε κακουργα.και ειχαμε σταματησει να λεμε για φαγητογλυκά και ερχεσαι εδω μεσα και λες για παγωτο?και μαλιστα με ορεο??  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M042


Λολιποπ μη καθεσαι και σκεφτεσαι για γκαντεμιες και ματι και τετοια πραγματα.... ειναι πολυ κουτό να φταιει αυτο!!! απλά δν ήταν το τυχερό σου!!! σιγά μη καθε φορά που μου συμβαίνει κατι στραβό έχω να κατηγορώ αυτους που ήταν γυρω μου εκεινη τη στιγμή , γιατι με ματιασαν!!! ...απλά κάπου θελετε να αποδοσετε ευθυνη τωρα και το σκεφτεστε ετσι!!! ελπιζω ειληκρινα να ηταν τυχαίο γεγονος και να μην ξανασυμβει σε καμια!!
συνήθως μετά απο 3 μηνες ξέρω εγω μετα την αποξεση!

συμφωνώ!
τι κάνεις Ελλη μου;;;;;;;;

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι γιούχου!! ήμουν έξω απ'το πρωί κ η ζέστη με ζαβλάκωσε!!


Ειρήνη χάι!!να το κάνεις!τι δίαιτες κ κουραφέξαλα? Razz


Νυφούλα πως τα πας?
Very Happy

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κουκλιτσες!τι κανετε;μια ωρα προσπαθω να γραψω απο το κινητο κ χανονται γιατι δν εχω καλο σημα.
Τατι κ λολιποπ υπομονη κουραγιο κ να μην χανετε την πιστη σας,δεν εχω αλλα λογια να σας πω μιας κ το εχω κ εγω προσφατο...
Ελλουκο πλησιαζουν οι μερες!απο αυριο θα εχεις κ την μανουλα για βοηθεια!
Ευη σαντορινη ακουω κ λιωνωωωω...να περασετε τελεια και να γυρισετε με ενα σπορακι παρεα!!!
Αντα 3 διαφορετικα μικροβια;αν ειναι δυνατον μα τι γινεται με αυτα τα μικροβιολογικα;;;
Λεμονισιους γιουχουυυ
Σε οποια κουκλα ξεχασα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 667478 αλλα μου εσπασε τα νευρα το σημα...
Τα δικα μου νεα κοριτσια δν ξερω αν ειναι κ τοσο καλα μιας και εχω ακομα κατι σταγονιτσες απο την αποξεση κ εχθες βγηκαν τα αποτελεσματα της βιοψιας κ λεμε με τον γιατρο να κανουμε κ εναν καρυοτυπο μηπως κ βγαλουμε καμμια ακρη.την παρασκευη θα γυρισω αθηνα για να παω να με δει κ να τα συζητησουμε απο κοντα!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Θεοδώρα! όλα καλά να είναι εύχομαι!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:α ξέχασα..αύριο παντρεύεται η Δέσποινα!!η ώρα η καλή και με ένα γερό μωράκι!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 417472

Η ώρα η καλή!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316 Δεν το ξερα αυτό Shocked το πε πουθενά?  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M086

Καλησπέρα Ειρήνη !Όχι παίρνω ποικιλία στην αντιβίωση κάθε φορά Razz

Έλλη εγώ φταίω?? Άλλες βάζουν φωτό από νοστιμιές !!!Ονόματα δε λέμε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M158

Λόλιποπ μετά από απλή απόξεση οι περισσότεροι λένε 3 κύκλους για να δυναμώσει ο οργανισμός. Αλλά εξαρτάται από το γιατρό . Βρες έναν να εμπιστεύεσαι! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 M177

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι φεύγουμε στις 12/7 εκτός απροόπτου!Σήμερα λέω να πάω να βγάλω τα εισιτήρια!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 654316
Συνονόματη ευχαριστώ για την ευχή!Σε εσένα εύχομαι να έχετε ήδη γυρίσει 3!Θα σε κουράσω πολύ αν ζητήσω να βάλεις πάλι τη συνταγή για το παγωτό και τους ντοματοκεφτέδες, γιατί τα διάβαζα βιαστικα και δεν συγκράτησα σελίδα...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 667478
Γεια σου Ειρηνάκι!Εσείς πότε με το καλό θα πάτε διακοπούλες;Εσύ έλεγες για Πάρο;

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου Θεοδώρα μου!!να συζητήσετε και να κάνεις τις εξετάσεις για να είσαι ήσυχη..όλα να πάνε καλά!!!!!!!!!

πού είσαι;;;;διακοπούλες;;;

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:

Λεμονάκι τι κάνεις;;δε νομίζω να εννοούσαν κάτι τα κορίτσια για την Ελλη..προς Θεού..γενικά έλεγαν ότι δεν είμαστε όλοι οι άνθρωποι καλοπροαίρετοι..
μια χαρά, πήρα σήμερα και το καφεδάκι μου με τις φίλες μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 328109

καλέ δεν είπα οτι είπατε κάτι για την Έλλη και τώρα έτρεξα να την υπερασπιστώ. Το κάνει μόνη της και τα καταφέρνει μια χαρά αν χρειαστεί.

η Ελλη όμως έχει την λίστα την Ελλη ανέφερα Razz Razz Razz

γενικά πως μπορεί μια λίστα κάποιος να την γρουσουζέψει όταν δεν ξέρεις τον άλλο απέναντι ;


Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
loulou_29 έγραψε:
Τα δικα μου νεα κοριτσια δν ξερω αν ειναι κ τοσο καλα μιας και εχω ακομα κατι σταγονιτσες απο την αποξεση κ εχθες βγηκαν τα αποτελεσματα της βιοψιας κ λεμε με τον γιατρο να κανουμε κ εναν καρυοτυπο μηπως κ βγαλουμε καμμια ακρη.την παρασκευη θα γυρισω αθηνα για να παω να με δει κ να τα συζητησουμε απο κοντα!

Καλησπέρα Θεοδώρα, εγώ είχα κανα μήνα μετά αίμα, μη μασάς Cool

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις! Very Happy

loulou_29

loulou_29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου ευακι!σε ευχαριστω πολυ κουκλα!κουδουνιασες κ εσυ απο την ζεστη ε;
Λολλιποπ εμενα μου ειπε σε 3μηνες να ξεκινησουμε.

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Παγωτό!!


υλικά:

2 φακελ. garni (σαντιγύ σκόνη)
4 1/2 φλυτζάνια φρέσκο γάλα
1 ζαχαρούχο
κακάο,μπισκότα,σιρόπι καραμέλας(ή ό,τι άλλο θέλετε για τις γεύσεις)
1-3 κουταλιές σούπας αλκοόλ

Στο μίξερ χτυπάμε 3 φλυτζ.γάλα με τους 2 φακελ. σαντιγύ για 10'(από σιγανή ταχύτητα σε μεγάλη).
Το βάζουμε κατάψυξη για 30'.
Το βγάζουμε κ προσθέτουμε το ζαχαρούχο,γεμίζουμε κ το κουτί απ'το ζαχαρ. με γάλα κ το προσθέτουμε κι αυτό.Το χτυπάμε στο μίξερ (μικρή ταχύτητα)για 10'.
Το βάζουμε κατάψυξη για 10',το βγάζουμε κ προσθέτουμε τα υλικά(μπισκότα ή κακάο κτλ) για την γεύση που θέλουμε κ το βάζουμε κατάψυξη κ τέλος!!


έξτρα τιπ:όσο περισσότερες φορές το βγάλεις απ'την κατάψυξη κ το χτυπήσεις τόσο καλύτερο γίνεται..





Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Θεοδώρα!Φαντάζομαι είστε στο εξοχικό σας,ε;Κοίτα να χαλαρώσεις και όταν με το καλό γυρίσεις συζητάτε και τα αποτελέσματα.Ολα να πάνε τέλεια εύχομαι!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 23 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις