Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γκρινιάρα, Ευάκι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 850933

Καλή ξεκούραση

Άντα καλή όρεξη

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ..ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ...

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ..ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ...

Εμείς δεν πάμε για μπάνιο καθημερινές, ο άντρας μου έρχεται αργά απο τη δουλεια
Να μην ήμουν κοντα θα στα δάνειζα εγω

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΑΝΝΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ..ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ...

Εμείς δεν πάμε για μπάνιο καθημερινές, ο άντρας μου έρχεται αργά απο τη δουλεια
Να μην ήμουν κοντα θα στα δάνειζα εγω
ΑΧ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ...Κ ΕΜΕΝΑ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΣ ΟΠΩΣ ΣΗΜΕΡΑ Mad Mad Mad Mad ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ...ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ...Ε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ..ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΑΣΥΑΝ ΚΟΝΤΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για την παρέα βεβαίως βεβαίως!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Για την παρέα βεβαίως βεβαίως!!!!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...ΘΑ ΣΟΥ ΑΦΗΣΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΝΕΝΑ 3ΩΡΟ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.. 36 ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΜΜΜ ΟΛΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Για την παρέα βεβαίως βεβαίως!!!!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...ΘΑ ΣΟΥ ΑΦΗΣΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΝΕΝΑ 3ΩΡΟ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.. 36 ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΜΜΜ ΟΛΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ

Εννοείται!!!!!χαχχα!!
Απο Νοέμβρη με βλέπω να κρατάω το μωρο της κοπέλας απο κάτω! Θα κάνω εξάσκηση!!
Μα να σου πω, ισχύει ότι τις φωτιές τις είχαν βάλει για να αναπτύξουν την περιοχή νε δρόμους και ξενοδοχεία;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:Για την παρέα βεβαίως βεβαίως!!!!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ...ΘΑ ΣΟΥ ΑΦΗΣΩ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΑΝΕΝΑ 3ΩΡΟ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ.. 36 ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ...ΕΜΜΜ ΟΛΑ ΚΑΜΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΓΥΡΩ

Εννοείται!!!!!χαχχα!!
Απο Νοέμβρη με βλέπω να κρατάω το μωρο της κοπέλας απο κάτω! Θα κάνω εξάσκηση!!
Μα να σου πω, ισχύει ότι τις φωτιές τις είχαν βάλει για να αναπτύξουν την περιοχή νε δρόμους και ξενοδοχεία;


ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΙΣΧΥΕΙ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΜΕΝΗ ΓΗ Η ΜΙΣΗ ΗΛΕΙΑ ΠΛΕΟΝ..Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ Κ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΑΝΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΑ Κ ΕΙΧΑΝ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΟΥΣ..ΒΕΒΑΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ....ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ ΕΜΕΙΝΕ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για τα ματια του κόσμου το αφήνουν λίγο, μην αρχίσουν τα έργα γιατι θα πέσει λιντσάρισμα! Να περασει λίγο ο καιρός να ηρεμήσει η κατάσταση και σε μερικά χρόνια εδω θα είμαστε και θα δουμε

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Για τα ματια του κόσμου το αφήνουν λίγο, μην αρχίσουν τα έργα γιατι θα πέσει λιντσάρισμα! Να περασει λίγο ο καιρός να ηρεμήσει η κατάσταση και σε μερικά χρόνια εδω θα είμαστε και θα δουμε


ΑΚΡΙΒΩΣ...ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΑΜΕ ΑΘΗΝΑ ΤΟΤΕ...Κ ΗΡΘΑΜΕ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ ΕΔΩ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΕΑΝ ΚΑΗΚΕ Η ΠΕΡΙΟΣΙΑ ΜΑΣ..ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΤΗΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΗΚΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΛΟ..ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΩΘΗΚΕ....ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...

ΑΧ ΘΕΛΩ ΘΑΛΑΣΣΑ..ΚΑΛΟΜΑΘΑ ΜΟΠΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ..ΑΝΝΟΥΛΑ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ??ΕΓΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΨ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΜΙΑΣ Κ ΣΠΟΡΙΔΙΟΜ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΑΚΟΜΑ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δουλεια; Να φαν και οι κότες!!! Έχω δυο τρεις στο περίμενε και λέω να διαλέξω την καλύτερη!!!
Χαχαχα
Καλαμπούρι να γελάμε
Εγω στέλνω βιογραφικά αλλα τίποτα!! Θα δείξει απο Σεπτέμβρη, ισως αλλάξω και το βιογραφικο μου, κρύψω και τίποτα και βρω ότι να ναι να περνάει και η ωρα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Δουλεια; Να φαν και οι κότες!!! Έχω δυο τρεις στο περίμενε και λέω να διαλέξω την καλύτερη!!!
Χαχαχα
Καλαμπούρι να γελάμε
Εγω στέλνω βιογραφικά αλλα τίποτα!! Θα δείξει απο Σεπτέμβρη, ισως αλλάξω και το βιογραφικο μου, κρύψω και τίποτα και βρω ότι να ναι να περνάει και η ωρα
ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΩ Κ ΕΓΩ.....ΒΑΣΙΚΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΕΓΚΥΚΛΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΙ ΛΕΝΕ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ...ΕΣΤΩ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΠΑΛΙ ΝΑ ΛΕΙΠΩ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ Κ Η ΑΘΗΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΗΣ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΤΑ..ΑΛΛΑ ΕΙΔΩΜΕΝ..ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΥΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΚΤΤΟ ΝΙΝΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ ΕΓΩ ΕΙΣ ΤΡΙΠΛΟΥΝ!!!!ΑΧΑΧΑΧΑ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο εύχομαι! Μακάρι
Φεύγω προς το παρόν, να κάνω καμμια δουλίτσα και μπανακι γιατι θα έρθει και ο άντρας μου σε καμμια ώρα, να κάνω και εγω τα μποτέ μου να τον υποδεχτώ μιας και είμαστε σε φάση  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994 έντονη αυτη την περίοδο
Χαχα
Φιλιά Τονια μου
Καλο απογευμα

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Στο εύχομαι! Μακάρι
Φεύγω προς το παρόν, να κάνω καμμια δουλίτσα και μπανακι γιατι θα έρθει και ο άντρας μου σε καμμια ώρα, να κάνω και εγω τα μποτέ μου να τον υποδεχτώ μιας και είμαστε σε φάση  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994 έντονη αυτη την περίοδο
Χαχα
Φιλιά Τονια μου
Καλο απογευμα


ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΛΟ ΜΠΟΤΕ ΤΟΤΕ...Κ ΒΟΥΡ ΣΤΟ ΨΗΤΟ!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994 ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ...ΦΙΛΙΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φφφ επέστρεψα κ εγώ ξεπατώθηκα με το μπαλκόνι , έπλυνα κ ρούχα στο χέρι έβαλα κ πλυντήριο φφφφφφ βαρέθηκαα!! Γκρινιάρα καλά είναι η μικρούλα!
Λεμονάκι τα κοψα κομμάτια τα έβαλα στη κατάψυξη για καμιά μακαρονάδα ομελέτα κ τέτοια!
Άννα τάρτες εννοείς τις ψευτόπιτες??
αχ θέλω κ εγώ να βρώ κάνα βιβλίο!!
Τόνια παρτάκια ακούω μια χαρά ο μικρούλη το πρώτο παρτάκι!!
Είναι καμιάα εδώ ή φύγατε όλες??

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΞΕΚΛΕΒΩ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΦΩ...ΑΥΡΙΟ 7 Κ 30 ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ.....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΞΕΚΛΕΒΩ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΦΩ...ΑΥΡΙΟ 7 Κ 30 ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ.....

αχ έφτιαξα κ το φρεντάκι μου!! τι καλά!! ωραία είναι αυτά καινούργιες γνωριμίες κ για εσένα κ για το μικρούλη!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΞΕΚΛΕΒΩ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΦΩ...ΑΥΡΙΟ 7 Κ 30 ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ.....

αχ έφτιαξα κ το φρεντάκι μου!! τι καλά!! ωραία είναι αυτά καινούργιες γνωριμίες κ για εσένα κ για το μικρούλη!!


ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΜΑΓΙΟ Κ ΓΥΑΛΙΑ..Ο ΝΙΚΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Κ ΘΕΛΕΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ!!!!!ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΑ ΠΙΩ...

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΑΡΑΚΙ...ΟΤΑΝ ΞΕΚΛΕΒΩ ΧΡΟΝΟ ΓΡΑΦΩ...ΑΥΡΙΟ 7 Κ 30 ΕΧΕΙ ΠΑΡΤΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ....ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΔΙΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΜΑ.....

αχ έφτιαξα κ το φρεντάκι μου!! τι καλά!! ωραία είναι αυτά καινούργιες γνωριμίες κ για εσένα κ για το μικρούλη!!


ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΤΗΣ ΠΗΡΑΜΕ Κ ΕΝΑ ΔΩΡΑΚΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΕ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ ΜΑΓΙΟ Κ ΓΥΑΛΙΑ..Ο ΝΙΚΟΣ ΞΕΤΡΕΛΑΘΗΚΕ Κ ΘΕΛΕΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ!!!!!ΕΓΩ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΑ ΠΙΩ...

είναι ωραία τα παρτάκια!! ξετρελάθηκα κ εγώ όταν κάναμε τα πρώτα της μικρής ετοιμασίες μπαλόνια κόσμος!! τέλειαα!! ε δε το ξέρεις οι άντρες όσο κ αν θέλουνε γιούς μόλις δουν κοριτσάκι ή αποκτήσουν τρελαίνονται!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΡΗ..ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ Κ ΕΓΩ!!!!

ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΦΟΒΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...ΕΚΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ 4 ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥΚΟΥ ΜΑΣ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΡΘΕΙ Η ΚΟΡΗ..ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΤΑ ΛΑΤΡΕΨΑ Κ ΕΓΩ!!!!

ΕΧΕΙ ΕΔΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΕ ΦΟΒΕΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΧΩΡΟ Κ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ...ΕΚΕΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΑ 4 ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΑΛΕΚΟΥΚΟΥ ΜΑΣ

χθες κ εμείς στη καφετέρια που πήγαμε είχε ένα μίνι παιδότοπο κ την έβαλα σε διάφορα πρώτη φορά κ δε ξεκολλούσε πέρασε καλά!! εμένα δε με νοιάζει το 2ο ότι αποφασίσει ο Θεός και για το 1ο δε με ένοιαζε το φύλο! Υγεία να χουν κ ότι θέλει ας είναι!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περασα να πω κι εγω ενα γειαααα!!!

ειμαι λιγο πτωμα και αν και σας διάβασα δν θυμάμαι να σχολιάσω τίποτα Embarassed Embarassed

βλεπω οτι περιμέναμε νεα απο την Μαρία την μαμα του Αντωνάκι και το Ευούλι!! Ελπιζω όταν μπουν να μας πουν τα ευχαριστα!! μακαρι!!

Τονια μου συνεχίζουμε τις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994 και θα ερθει!!ειμαι σιγουρη ότι σε εσενα θα ερθει με το που θα το ξεχάσεις τελειως!! Wink Wink Wink

Μαιρη, Μαρακι,Λεμονάκι,Ειρηνη,Ευη, Αντα, Αννα και ολα τα κοριτσια που ειναι ον και οφ! Razz Razz πολλά φιλιάαααααααααααααααααα!!!!

τα εχω παιξει ολιγον με τα τρεξίματα!! αντε να ερθει την Τεταρτη και η μαμά μου να βοηθήσει λιγο! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:περασα να πω κι εγω ενα γειαααα!!!

ειμαι λιγο πτωμα και αν και σας διάβασα δν θυμάμαι να σχολιάσω τίποτα Embarassed Embarassed

βλεπω οτι περιμέναμε νεα απο την Μαρία την μαμα του Αντωνάκι και το Ευούλι!! Ελπιζω όταν μπουν να μας πουν τα ευχαριστα!! μακαρι!!

Τονια μου συνεχίζουμε τις  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994 και θα ερθει!!ειμαι σιγουρη ότι σε εσενα θα ερθει με το που θα το ξεχάσεις τελειως!! Wink Wink Wink

Μαιρη, Μαρακι,Λεμονάκι,Ειρηνη,Ευη, Αντα, Αννα και ολα τα κοριτσια που ειναι ον και οφ! Razz Razz πολλά φιλιάαααααααααααααααααα!!!!

τα εχω παιξει ολιγον με τα τρεξίματα!! αντε να ερθει την Τεταρτη και η μαμά μου να βοηθήσει λιγο! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

η ώρα η καλή Έλλη!! αχ πόσο μου λείπουν αυτές οι στιγμές!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα πάντως Μαίρη μου όταν περάσουν δν παίζει να μου λειψει τίποτα απο όλα αυτα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 40746 να φυγουν να χαλαρώσουμε λέωωωωωωωωωωωω!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελλη μου τι κανεις??αχ πραγματι θα ερθει οταν εγω θα ειμαι στον κοσμο μου...παντως αυτη η αλεκα με ταραζει πριν ερθει!!!!χιχιχι!!!

με το καλο ο γαμος..πωπωπ πλησιαζειιιιιιι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 13 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις