Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:εμένα πάντως Μαίρη μου όταν περάσουν δν παίζει να μου λειψει τίποτα απο όλα αυτα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746 να φυγουν να χαλαρώσουμε λέωωωωωωωωωωωω!!!
Razz Razz Razz Razz
και εγώ το ίδιο λέω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!!!Έλλη μου 5 μερούλες έμειναν!!!Πω,πωωω!!! Άντε με το καλό!!!Να είσαι χαλαρή και να απολαύσεις κάθε στιγμή...ξέρω ότι τώρα θες απλά να περάσουν οι μέρες να ηρεμήσεις αλλά μετά θα τις αναπολείς!!!

Τόνια μου τώρα διαβάζω και εγώ το Έρωτας πόλεμος!

Άννα μου η "Παγωμένη πριγκίπισσα" είναι τόσο καλό?Είχα δοκιμάσει και εγώ τα κολοκύθια στην κατάψυξη ψιλοκομμένα και κρατάνε μια χαρά!!!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:εμένα πάντως Μαίρη μου όταν περάσουν δν παίζει να μου λειψει τίποτα απο όλα αυτα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746 να φυγουν να χαλαρώσουμε λέωωωωωωωωωωωω!!!
Razz Razz Razz Razz
και εγώ το ίδιο λέω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233

Γεια σας γεια σας! Smile
Τι έγινε; Μαγειρέψαμε; (Μαράκι μας πέθανες με το παστίτσιο!)Φαγαμε; Θαλασσίτσα πήγαμε;;
Εγώ πάλι σήμερα είχα την περιπέτειά μου!
Καθώς πήγαινα στο νοσοκομείο να δω την ενδοκρινολόγο, με πέτυχε ένας παππούς με το αυτοκίνητο!! Mad ευτυχώς δεν ήταν πολύ δυνατό γιατί ήρθε από τα δεξιά ενώ ήμουν κοντά στο φανάρι και θα έστριβα.. αλλά ταράχτηκα όσο να 'ναι.. σφίχτηκα και λίγο και αγχώθηκα μην έγινε τίποτα! Πήγα και τους είπα έτσι κι έτσι.. ευτυχώς μετά από πολλή αναμονή με είδε μία γιατρός, που την ξέρω κιόλας και είναι πολύ καλή, και ξαναείδαμε το σποράκι! Μου είπε μάλιστα να πηγαίνω σίγουρα καθε 2 βδομάδες, λόγω του διαβήτη.
Και με την ενδοκρινολόγο όλα καλά!
Αυτάαα! Είχαμε κανένα νέο; Επειδή είχε καμιά δεκαριά καινούριες σελίδες και πήδηξα μερικές! alien

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:εμένα πάντως Μαίρη μου όταν περάσουν δν παίζει να μου λειψει τίποτα απο όλα αυτα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746 να φυγουν να χαλαρώσουμε λέωωωωωωωωωωωω!!!
Razz Razz Razz Razz
και εγώ το ίδιο λέω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233

Λέμον μου εσύ ετοιμάζεσαι για τον Αύγουστο ε?Όλα έτοιμα ή τρέχεις ακόμα?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:Καλησπέρα!!!Έλλη μου 5 μερούλες έμειναν!!!Πω,πωωω!!! Άντε με το καλό!!!Να είσαι χαλαρή και να απολαύσεις κάθε στιγμή...ξέρω ότι τώρα θες απλά να περάσουν οι μέρες να ηρεμήσεις αλλά μετά θα τις αναπολείς!!!

Τόνια μου τώρα διαβάζω και εγώ το Έρωτας πόλεμος!

Άννα μου η "Παγωμένη πριγκίπισσα" είναι τόσο καλό?Είχα δοκιμάσει και εγώ τα κολοκύθια στην κατάψυξη ψιλοκομμένα και κρατάνε μια χαρά!!!


ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.??ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΑΡΧΙΣΩΩΩ

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελικά δεν κοιμήθηκα...μ'έπιασε το καλλιτεχνικό μου κ ζωγραφίζω....τι κάνετε?


Έλλη μου άντε με το καλό!!!κ μην κουράζεσαι!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την evi27 στις Δευ Ιουλ 02, 2012 8:02 am, 1 φορά

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ζωάκι έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:εμένα πάντως Μαίρη μου όταν περάσουν δν παίζει να μου λειψει τίποτα απο όλα αυτα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746 να φυγουν να χαλαρώσουμε λέωωωωωωωωωωωω!!!
Razz Razz Razz Razz
και εγώ το ίδιο λέω..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 40746  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 90233

Γεια σας γεια σας! Smile
Τι έγινε; Μαγειρέψαμε; (Μαράκι μας πέθανες με το παστίτσιο!)Φαγαμε; Θαλασσίτσα πήγαμε;;
Εγώ πάλι σήμερα είχα την περιπέτειά μου!
Καθώς πήγαινα στο νοσοκομείο να δω την ενδοκρινολόγο, με πέτυχε ένας παππούς με το αυτοκίνητο!! Mad ευτυχώς δεν ήταν πολύ δυνατό γιατί ήρθε από τα δεξιά ενώ ήμουν κοντά στο φανάρι και θα έστριβα.. αλλά ταράχτηκα όσο να 'ναι.. σφίχτηκα και λίγο και αγχώθηκα μην έγινε τίποτα! Πήγα και τους είπα έτσι κι έτσι.. ευτυχώς μετά από πολλή αναμονή με είδε μία γιατρός, που την ξέρω κιόλας και είναι πολύ καλή, και ξαναείδαμε το σποράκι! Μου είπε μάλιστα να πηγαίνω σίγουρα καθε 2 βδομάδες, λόγω του διαβήτη.
Και με την ενδοκρινολόγο όλα καλά!
Αυτάαα! Είχαμε κανένα νέο; Επειδή είχε καμιά δεκαριά καινούριες σελίδες και πήδηξα μερικές! alien

Ωχ βρε κορίτσακι μου τρομάρα που θα πήρες!!!Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!Άκουσες και το σποράκι που από ότι βλέπω στο τικεράκι δεν είναι πια σποράκι αλλά κανονικό μωράκι!!!Συγκινούμε μόνο που το βλέπω!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:Καλησπέρα!!!Έλλη μου 5 μερούλες έμειναν!!!Πω,πωωω!!! Άντε με το καλό!!!Να είσαι χαλαρή και να απολαύσεις κάθε στιγμή...ξέρω ότι τώρα θες απλά να περάσουν οι μέρες να ηρεμήσεις αλλά μετά θα τις αναπολείς!!!

Τόνια μου τώρα διαβάζω και εγώ το Έρωτας πόλεμος!

Άννα μου η "Παγωμένη πριγκίπισσα" είναι τόσο καλό?Είχα δοκιμάσει και εγώ τα κολοκύθια στην κατάψυξη ψιλοκομμένα και κρατάνε μια χαρά!!!


ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΓΩ ΖΕΣΤΑΙΝΟΜΑΙ...ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ.??ΕΓΩ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΟ ΑΡΧΙΣΩΩΩ

Καλά είμαι γλυκιά μου!!Εδώ έχει αέρα και είναι μια χαρά!!!Το βιβλίο είναι αρκετά καλό μέχρι τώρα...θα έχω ολοκλήρωμένη άποψη μόλις το τελειώσω!!!

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πάω να κάνω καφεδάκι του Αγά μου (που λέει και το Μαράκι) και να τον ξυπνήσω και επιστρέφω!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:τελικά δεν κοιμήθηκα...μ'έπιασε το καλλιτεχνικό μου κ ζωγραφίζω....τι κάνετε?


Έλλη μου άντε με το καλό!!!κ μην κουράζεσαι!!!


ΕΥΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΖΩΓΡΑΦΙΖΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ!!!!ΧΑΧΑ!!!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki_iraklio έγραψε:
Ωχ βρε κορίτσακι μου τρομάρα που θα πήρες!!!Ευτυχώς τέλος καλό όλα καλά!!Άκουσες και το σποράκι που από ότι βλέπω στο τικεράκι δεν είναι πια σποράκι αλλά κανονικό μωράκι!!!Συγκινούμε μόνο που το βλέπω!!!

Αχ ναι Μαράκι! Σήμερα άλλαξε η φωτογραφία! Απίστευτο ότι είναι ούτε 3 εκατοστά και μοιάζει με μωρό!
Πάντως για κάποιον λόγο τραβάω πάνω μου όλους τους βλάκες οδηγούς! Το αυτοκίνητο σήμερα έκλεινε 5 μηνών γιατί πριν από 6 μήνες μας είχε χτυπήσει ένας άλλος, ανήλικος, και το άλλο έγινε χάλια! Ευτυχώς ποτέ δεν παθαίνουμε τίποτα! Έχω πολλά τέτοια μικρά στο ιστοριό μου, και ευτυχώς πάντα με χτυπάνε.. δεν πληρώνω κι απο πάνω δλδ! Αλλά ρε γμτ!.. τέλος πάντων!
Ας αλλάξουμε θέμα!
Έλλη τι σημαντικό έμεινε να κάνεις;
Βρε Τόνια και 28 μέρες να έχεις κύκλο, αν σου έρθει μία 1η του μήνα και μία 29-30, πάλι στον ίδιο μήνα είσαι και χωρίς αναστατωμένο κύκλο! Smile

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4 ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΝΑ ΒΟΥΡΛΟ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΥΛ ΠΕΡΙΟΔΟΥ-ΚΥΚΛΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ Very Happy

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4 ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΝΑ ΒΟΥΡΛΟ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΥΛ ΠΕΡΙΟΔΟΥ-ΚΥΚΛΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ Very Happy

Χαχαα! κι εμάς όπως το πες! Όλο τέτοια βούρλα!
Κι εμένα νομίζω μου τυχε κανα 2 φορές έτσι ο κύκλος!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:

ΕΥΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΖΩΓΡΑΦΙΖΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ!!!!ΧΑΧΑ!!!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ...


τον μπομπ ε?χιχιχιιχχι κι εγώ τρελαίνομαι αλλά δεν έχω πάντα όρεξη!ουφ κ τώρα κουράστηκα!φτάνει για σήμερα!πάλια είχα βάλει κ φώτο εδώ κάποιους πίνακες,μερικά κορίτσια έχουν δει Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΙΠΟΤΑ..Κ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ 4 ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ..ΕΝΑ ΒΟΥΡΛΟ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΕΠΑΝΩ ΜΑΣ!!!

ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΤΥΛ ΠΕΡΙΟΔΟΥ-ΚΥΚΛΟΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΑ Very Happy

Χαχαα! κι εμάς όπως το πες! Όλο τέτοια βούρλα!
Κι εμένα νομίζω μου τυχε κανα 2 φορές έτσι ο κύκλος!


ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ!!!ΧΙΧΙ!!!ΒΡΗΚΑ Κ ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΥΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΙΑ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΩ ΠΛΕΟΝ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΒΟΥΡ ΠΑΛΙ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
toniach29 έγραψε:

ΕΥΗ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΖΩΓΡΑΦΙΖΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠ ΤΟΝ ΜΑΣΤΟΡΑ!!!!ΧΑΧΑ!!!ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ...


τον μπομπ ε?χιχιχιιχχι κι εγώ τρελαίνομαι αλλά δεν έχω πάντα όρεξη!ουφ κ τώρα κουράστηκα!φτάνει για σήμερα!πάλια είχα βάλει κ φώτο εδώ κάποιους πίνακες,μερικά κορίτσια έχουν δει Very Happy
ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠ...ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΖΩΓΡΑΦΙΖΩ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ....ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΙΝΕΛΑ Κ ΑΦΗΡΗΜΕΝΗ ΤΕΧΝΗ....ΑΧ ΑΧ..

ΝΑ ΣΕ ΡΩΗΤΣΩ..ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ?

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="toniach29"]
ζωάκι έγραψε:
ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ!!!ΧΙΧΙ!!!ΒΡΗΚΑ Κ ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΥΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΙΑ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΩ ΠΛΕΟΝ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΒΟΥΡ ΠΑΛΙ

Ε μα! Συγγνώμη! Και καλά κάνεις! Τώρα που το λες, είχα παρατηρήσει κι εγώ ότι απ' όταν αρχίσαμε ελεύθερα ήταν άλλ' αντ' άλλων τα συμπτώματα!
Μπορεί να ναι και ψυχολογικό εν τω μεταξύ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ήρθα πάλι έκανα κάτι δουλίτσες στο portal της εκπομπής που ασχολούμαι!! Είναι καμιά εδώ ή πήγατε βολτίτσα?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ζωάκι"]
toniach29 έγραψε:
ζωάκι έγραψε:
ΕΜΕΝΑ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ!!!ΧΙΧΙ!!!ΒΡΗΚΑ Κ ΣΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΜΥΟ ΠΟΤΕ ΕΙΝΙΑ ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ..ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΩ ΠΛΕΟΝ...ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΒΟΥΡ ΠΑΛΙ

Ε μα! Συγγνώμη! Και καλά κάνεις! Τώρα που το λες, είχα παρατηρήσει κι εγώ ότι απ' όταν αρχίσαμε ελεύθερα ήταν άλλ' αντ' άλλων τα συμπτώματα!
Μπορεί να ναι και ψυχολογικό εν τω μεταξύ!


ζωη μου μετα τιε γεννες δεν πρηζοταν το σητθος ουτε με πονουσεν η κοιλια μου....τωρα αλλαξαν ολα παλι...μου την δινει αλλα αλλιως μωρο δεν γινεται χαχαχα!!!ο γιατρος μου εχει πει μερα παρα μερα για να μην μετραω τιε γονιμες....ειδωμεν

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:

ΝΑ ΣΕ ΡΩΗΤΣΩ..ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ?


ναι θα κάνω....βγάλανε ημερομηνίες?όχι ότι έχω κ πολλές ελπίδες..εδώ υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
toniach29 έγραψε:

ΝΑ ΣΕ ΡΩΗΤΣΩ..ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ?


ναι θα κάνω....βγάλανε ημερομηνίες?όχι ότι έχω κ πολλές ελπίδες..εδώ υπάρχει μεγάλος ανταγωνισμός...
σε λιγεσ μερες λενα θα βγει η εγκυκλιος ειναι ετοιμη...εμεις εδω στην περιφερεια δυτικης ελλαδας να ειμαστε 48 ατομα??με το ζορι..δεν εχουμε πολυ ανταγωνισμο αλλα μας παιρνεουν τις θεσεις οιο πατρινοι...εμενα με καλουν παντα αχαια κ μετα ηλεια...τρεχα γυρευε..βεβαια εαν γινω τριτεκνη εχω 20% παραπανω πιθανοτητες
μακαρι να μας παρουν...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:

ζωη μου μετα τιε γεννες δεν πρηζοταν το σητθος ουτε με πονουσεν η κοιλια μου....τωρα αλλαξαν ολα παλι...μου την δινει αλλα αλλιως μωρο δεν γινεται χαχαχα!!!ο γιατρος μου εχει πει μερα παρα μερα για να μην μετραω τιε γονιμες....ειδωμεν

Εδώ αλλάξανε εμένα μετά την τόσο σύντομη περασμένη εγκυμοσύνη και απόξεση! Μετά την απόξεση δεν ξανανιωσα πρησμένο στηθος μέχρι τώρα που ξαναμεινα! Ούτε πόνους στην κοιλια, ούτε τίποτα! Πολύ ήπια όλα!
Βασικά συμφωνώ με τον γιατρό σου! Smile αν σκεφτείς ότι τα σπερματοζωαριάκια ζουν μέχρι και 3 μέρες (οι απόψεις διίστανται) και το ωάριο μέχρι 12, μπορεί να κάνεις και μία φορά 2 μέρες πριν εμφανιστεί το ωάριο και να γίνει γονιμοποίηση! Οι πιθανότητες είναι τρελές!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια μου, τί κάνετε;;;
Καλό μήνα σε όλες!!!!
Φαγητά διαβάζω, συνταγές διαβάζω(γεια στα χέρια σου Ευάκι), πυρετώδης προετοιμασίες για γάμους διαβάζω(η ώρα η καλή Έλλη μου),μικροατυχηματάκια διβάζω(να προσέχεις Ζωούλα μου), για Παπαρήγες που δέν έχασαν το δρόμο τους διαβάζω(Τονια μου, το άλλο μήνα. ΔΕ χάλασε δα και ο κόμσος) αλλά βρε κορίτσια για νέες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 990599  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 990599 δεν έχω διαβάσει κάτι...
Συμβαίνει κανένα καλό νέο σε καμία ή όχι ακόμα;;;
Αννούλα, ήρθε ο καιρός να συστήσεις και σε μένα κανένα 'εξωσχολικό'. Τώρα που τελείωσα με τις εξετάσεις Πανεπιστημίου, λέω να χαλαρώσω...Πάλι διαβάζοντας Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Κ επειδή καμία δε με ρώτησε πως έγραψα και έχω θυμώσει( Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ),σας λέω όλο χαρά και καμάρι πως.....ΤΟ ΠΕΡΝΑΩ και αυτό το μάθημα. Άλλα δύο του χρόνου και βουρ για πτυχίο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 328109
Θέλω στην ορκωμοσία να έχω μαζί και το σποράκι μου. Το θέλω, το θέλω, το θέλω!!!!!!!Ζηταώ πολλά;;;;; scratch scratch scratch scratch

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:

ζωη μου μετα τιε γεννες δεν πρηζοταν το σητθος ουτε με πονουσεν η κοιλια μου....τωρα αλλαξαν ολα παλι...μου την δινει αλλα αλλιως μωρο δεν γινεται χαχαχα!!!ο γιατρος μου εχει πει μερα παρα μερα για να μην μετραω τιε γονιμες....ειδωμεν

Εδώ αλλάξανε εμένα μετά την τόσο σύντομη περασμένη εγκυμοσύνη και απόξεση! Μετά την απόξεση δεν ξανανιωσα πρησμένο στηθος μέχρι τώρα που ξαναμεινα! Ούτε πόνους στην κοιλια, ούτε τίποτα! Πολύ ήπια όλα!
Βασικά συμφωνώ με τον γιατρό σου! Smile αν σκεφτείς ότι τα σπερματοζωαριάκια ζουν μέχρι και 3 μέρες (οι απόψεις διίστανται) και το ωάριο μέχρι 12, μπορεί να κάνεις και μία φορά 2 μέρες πριν εμφανιστεί το ωάριο και να γίνει γονιμοποίηση! Οι πιθανότητες είναι τρελές!


συμφωνω με οσα λες!!!στα δυο παιδακια μου δεν μετρουσα τιποτα....

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Εύα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 14 50580

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις