Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ada έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
εεε ανε θες σταμναγκάθι καλά Μάρτη που βγαίνει κοντά στα αμπέλι μας να σου κόψω να σου βαστώ απ τα χεράκια μου όχι της αγοράς που κάνει 8 ευρώ κ δε ξέρεις μη κ έχει κάνα φάρμακο αορίτικο βιολογικότατο!!!

Ζηλεύωωωω!!Όλα τα καλούδια έχετε κάτω!! Το τι σταμναγκάθι κ παπούλες έφαγα δε λέγεται!
Ευτυχώς είχα καλούς γείτονες/σπιτονοικοκυρά/συναδέρφους που όλο κ κάτι μου δίνανε .

Γι αυτό κ έβαλα τόσα κιλά !!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M206

Εύη ναι χωρίς πλάκα, θα πάω για μπανάκια επιτέλους!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M019

έβαλες κιλά με τις παπούλες κ το σταμναγκάθι??? πες το μου κ αυτό!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:έχω να πω πως η ντοματοκεφτ. είναι σούπερ !! ο μπιμπίκος θα ξετρελαθεί !!
Εύη πολύ καλή η συνταγή σου !!

Αννα ρακί παγωμένη, πω πω !!
τι αναμνήσεις έχω !!!


Η πλάκα είναι οτι οι περισσότεροι εδώ την προτιμούν ζεστή! Για μένα δεν πίνεται, τουλαχιστον παγωμένη ειναι υποφερτή
χαχα


εγώ πειράζει να πιω τσιπουράκι??

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΟΝΙΖΕΤΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!
ΡΩΣΟΓΚΡΕΜΟΣ?ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ?ΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΕΙΝΑΙ?


ευχαριστούμε!άντε την άλλη φορά να έρθεις κι εσύ με την μπουμπού!!

είναι μετά τον ποτό 5 λεπτάκια...αφήνεις το αμάξι στο δρόμο κ κατεβαίνεις με τα πόδια λίγο...είναι μετά την παραλία του ποτού κ μετά την παραλία του Αγ.Αντωνίου...αν πάτε πες μου να σου πω λεπτομέρειες!

ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΤΗΦΟΡΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.

ΕΜΕΙΣ ΘΑΣΟ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!


ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ.ΒΥΕ!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Γεια σου Τονια!!Ωραίο το παρτάκι ε? Μπραβο!!

Γιάννα μου να σας ζήσει η μικρή, να τη χαίρεστε! Ευχαριστώ για τις ευχές!!!

Θεσσαλονικιά κοριτσάκια καλό καφέ!!!


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΕΛΕΙΟ Κ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ!!!ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ!!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:

Θεσσαλονικιά κοριτσάκια καλό καφέ!!!


ευχαριστούμε!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:

ξεστή μου αρέσει με μέλι και κανέλα, εμείς κάνουμε στο σπίτι και πίνουμε Laughing Laughing Laughing  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994


Ρακόμελο που λέμε και στην Τήνο!!Δεν έχω δοκιμάσει ποτέ, θα το κάνω το χειμώνα

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:

έβαλες κιλά με τις παπούλες κ το σταμναγκάθι??? πες το μου κ αυτό!

Χααχαχα όχι καλέ με τα κατσίκια, τα καζάνια κ όλες τις νοστιμιές που δοκίμαζα Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γειά σου Τόνια γεια σου Γιάννα!! να σου πω κυρα Γιάννα χαχα αν ερθω Θεσσαλονίκη θα εθεις κ εσυ στο μαζωμα να γνωριστούν κ οι κόρες μας! πάμε για φαγητό κ επιστρέφω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΤΗΦΟΡΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.

ΕΜΕΙΣ ΘΑΣΟ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!


ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ.ΒΥΕ!!


το μόνο εύκολο να κανονίσουμε να πάμε εκεί!!!

καλά να περάσετε στη θάλασσα!!

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
ΚΟΙΤΑ ΑΝ ΠΑΤΕ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΚΑΤΗΦΟΡΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.

ΕΜΕΙΣ ΘΑΣΟ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΧΡΥΣΗ ΑΜΜΟΥΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!


ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ.ΒΥΕ!!


το μόνο εύκολο να κανονίσουμε να πάμε εκεί!!!

καλά να περάσετε στη θάλασσα!!

Θα συμφωνήσω , καλό μπανάκι!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα θαλασσίτσα !!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316 τι καλά !!
ναι μας βάλει φωτο αν μπορείς !!

κορίτσια καλά να περάσετε !!

σας αφήνω ήρθε ο μπιμπίκος μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!



Ευάκι εμείς αν θές θα πιούμε κρασάκι, του μπαμπά σου, σωστα?

[quote="toniach29"]
xaftounaki έγραψε:Γεια σου Τονια!!Ωραίο το παρτάκι ε? Μπραβο!!



ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ..ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΤΕΛΕΙΟ Κ Ο ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΥΠΕΡΟΧΟΣ!!!ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΝ Κ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ..ΝΑΙ ΝΑΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ!!!!

Α κατάλαβα!!!Από νωρίς και ο δικός σου βλέπω!!!
 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την xaftounaki στις Τετ Ιουλ 04, 2012 4:11 am, 2 φορές συνολικά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
κορίτσια καλά να περάσετε !!

σας αφήνω ήρθε ο μπιμπίκος μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316


ευχαριστούμε κ την επόμενη φορά θα σε περιμένουμε!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:


Εμείς αν θές θα πιούμε κρασάκι, του μπαμπά σου, σωστα?



σωστά!!!κι είναι σούπερ!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία καλή όρεξη!!


λοιπόν κορίτσια σας αφήνω να πάω να κάνω μποτέ γιατί η συμπολίτισσα θα με περάσει από ακτίνες χ !!! χαχχαχαχχαχα


τα λέμε το βράδυ!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

Ada

Ada
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
λοιπόν κορίτσια σας αφήνω να πάω να κάνω μποτέ γιατί η συμπολίτισσα θα με περάσεις από ακτίνες χ !!! χαχχαχαχχαχα

Εγώ μετά τις μπάμιες έβαλα τη μάσκα ομορφιάς Razz Για να μοιάζω με τη φωτό!

Χαιρετίσματα σε όλες κ καλή συνέχεια/καλή όρεξη σε ό,τι κι αν κάνετε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M118

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:Μαρία καλή όρεξη!!


λοιπόν κορίτσια σας αφήνω να πάω να κάνω μποτέ γιατί η συμπολίτισσα θα με περάσει από ακτίνες χ !!! χαχχαχαχχαχα


τα λέμε το βράδυ!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

Καλά να περάσετε!!!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:

Καλά να περάσετε!!!


ευχαριστούμε!!!κι εσένα σε περιμένουμε την άλλη φορά!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χελόου!!!

Δεσποινάκι να ζήσετε και να ευτυχίσετε!!!!να χαιρεστε την οικογενεια σας , τώρα ολοι οι άλλοι, ακόμη και οι γονεις και τα αδέρφια σου , θεωρούντε τρίτοι!!μη τους αφήσετε να μπαίνουν στην μέση γιατι ειναι κρίμα να μαλώνει το ζευγάρι για λάθη τρίτων!! ελπιζω να καταφέρεις να βρεις συνεννόηση σε αυτό που θέλεις κουκλα μου να ηρεμήσεις λίγο!!

Σοφουλι τι γλυκό αυτό που λες! που φαινονται που και που τα ποδαράκια στην κοιλίτσα σου!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M016μακαρι να περασουν συντομα οι ζαλάδες και να την χαρείς ολη την εγκυμοσύνη σου ευχάριστα!

Μαράκι πήγες θαλασσίτσα!! τέλεια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 328109 κανε λιγες βουτιες και για εμας!

Γκρινιαρακι  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M120 κι εμενα ο αντρας μου θελει να πάμε διακοπές, αλλα ετσι που ειμαστε τωρα , και που ειναι χωρις δουλεια, ουτε που το σκέφτομαι!!Το τραγικό ειναι οτι ο συμπεθερος του ειναι το πρωην αφεντικό του, και την Κυριακη που ηρθαν να μας ευχηθουν, με ρώτησε που θα πάμε γαμήλιο ταξίδι!! καπνους εβγαλα , αλλα κρατήθηκα και απάντησα με ευγένεια οτι τωρα δν θα παμε πουθενα!

Αντα τι έκανες χθες και δν μπορεί να ανοιξει το μάτι? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M155δν μου αρέσουν καθόλου οι μπαμιες Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M061

Αννα να ζήσετε και να ευτυχίσετε κουκλα μου και σύντομα να μεγαλώσει η οικογένεια σας!!και να περάσετε τέλεια απόψε!!!!και βουρ  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 215994

Λεμονακι ασε μη λεμε για δουλειες, γιατι με περιμένει ένα σιδερο , και θα σηκωθω σε λιγο να το κανω κι αυτο μέσα στην ζέστη, αλλο πράγμα!!!τουλαχιστον το πλύσιμο έχει να κάνει με νερά, άρα με την ζέστη θα εισαι μια χαρά!!
αχ , ασε και το Σαββατο θα εχει καυσωνα!!δν μας βλεπω να την παλευουμε !!! 39 βαθμους λεει!!Προβλέπω λιποθυμιές Razz Razz

el88tse μακάρι αυτος ο μήνας να ειναι ο τυχερός σου!!ετσι να μη το σκέφτεσαι και θα ερθει να σε ξαφνιάσει!!

Ευη κι εσύ δουλίτσες σήμερα? ειναι η μέρα της προκοπής μου φαίνεται χαχαχα

Λολιποπ νομίζω πως το καλύτερο που εχεις να κάνεις αυτή τη στιγμή ειναι να εισαι καλά!!γιατι έτσι κανεις μόνο καλό στον οργανισμό σου και θα περάσει και πιο ευχάριστα ο καιρός και θα έρθει το καινούριο σποράκι σύντομα να γεμίσει την κοιλίτσα σου!

Α!κανονιζετε και συναντήσεις?? τι καλα!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 893968

χαχαχαχαχαχαχα καλα δν παίζεσαι Αντα ΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M146 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M146 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M146 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 M146

Ζωή  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

Μαίρη  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

Τόνια  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 604962 τελεια!!καθε μερα καινουριο παρτάκι??  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 604962

Γιανναααααααααα γουελκαμ μπακ!!!! μας ελειψες!!!!! να σας ζήσει η μπουμπουκα!!!! καλοφώτιστη!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 654316


μεχρι να σας διαβάσω και να απαντήσω στα τοσα που γράψατε πέρασε η ώρα και μου φύγατε!!φευγω κι εγώ γιατι το σίδερο βουνο και δν ξέρω ποτε θα ξαναέχω ελευθερο χρόνο!!φιλακιααααααααααααα!!!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια!!τι κανετε?ετρεχα ολη μερα για εξωτερικες δουλειες κ τωρα καθομαι απο το πρωι..γιαννα πολυ χαρηκα που μας ξαναηρθες..Να σας ζησει Very Happy

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσάκια...
Το Λολιποπακι μας τι κάνει;Σήμερα ήταν ο "καθαρισμός" της.
Εγω έχω βαλει πλυντήριο κ περιμένω να τελειώσει να το απλωσω.
Το Σάββατο έρχεται ο μπαμπακας μου απο Αθήνα.
Όλα είναι ήρεμα.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi27 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:

Καλά να περάσετε!!!


ευχαριστούμε!!!κι εσένα σε περιμένουμε την άλλη φορά!!!

Μετά χαράς!!!

Έλλη μου τι κάνεις? Εσύ θα ξεκουραστείς καθόλου πριν το γάμο η μπα?
Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου, κι εσύ με το καλό

Χρύσα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΑΤΙΑΝΑΚΙ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ..ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?>ΚΑΛΥΤΡΕΡΑ???

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιαννα καλως ηρθες πισω!!!να μην ξαναφυγεις γιατι θα βαλω τη μικρη μαρια να σε μαλωσει...να σας ζησει να ειναι ευτυχισμενη και καλοφωτιστη!!!!

χρυσακι τι κανεις???ο μικρος ηλιας κανει νανακια???

ελλουκο μου συμπασχω...θα παμε του χρονου διακοπες καλε μη σκας με τα σπορινια μας!!!

αντα και ευη καλα να περασετε στον καφε!!!

τατι μου  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 32 417472

τονια γκομενιαρης ο μικρος...εεε????αχχχχχχ...θα καψουν καρδιες τα αντρακια σου!!!

παω κι εγω να ξαπλαρω λιγο και να διαβασω το βιβλιαρακι μου γιατι πρεπει να το τελειωσω και να ξεκινησω το τριτομο της τζενιφερ ντονελι....

καλη ξεκουραση σε ολες σας!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την γκρινιαρα στις Τετ Ιουλ 04, 2012 4:50 am, 1 φορά

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Γεια σας κοριτσάκια...
Το Λολιποπακι μας τι κάνει;Σήμερα ήταν ο "καθαρισμός" της.
Εγω έχω βαλει πλυντήριο κ περιμένω να τελειώσει να το απλωσω.
Το Σάββατο έρχεται ο μπαμπακας μου απο Αθήνα.
Όλα είναι ήρεμα.

Καλησπέρα
Την έκανε και μπηκε το πρωι, μας ειναι οτι παραδοξως είναι καλά!
Εσύ πως είσαι?

Με το καλό να δεχθείς το μπαμπάκα σου!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις