Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τόνια κ εγω Αθηναία με καταγωγή απο Πύργο αυτοί απο το Κιλκίς,ποντια...Αστα..

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
toniach29 έγραψε:
tatijana έγραψε:Χαχαχαχχα,ρε Τόνια....Εγω θα αργησω να μάθω κ θα ήταν κ η κατάλληλη στιγμη να δω κ την σκατοφατσα της στο γάμο,τώρα την επόμενη φορα δεν....

Μαρακι μου η τρίτη σου θα είναι κ η πιο δυνατη,να με θυμηθεις..Έχεις ξεκινήσει να δεις αν φταίει κάτι;
ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ...ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟΠ!!!ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΠΟΤΕ!!!!ΧΙΧΙΧΙΧ!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ...ΠΟΤΕ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΙ Κ ΜΟΧΘΗΡΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ...

Ρε κορίτσια υπάρχουν τόσο άχρηστοι γονείς??εγώ είμαι τόσο τυχερή με τα πεθερικά μου...ειδικά η πεθερά μου είναι άγια γυναίκα....πραγματικά είναι μάνα για μένα...

ΜΑΡΑΚΙ Η ΛΕΞΗ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΕΓΕΝΙΚΗ ΚΕΞΗ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΘΕΘ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΟΥΝ..Ο ΛΟΓΟΣ?ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΗΛΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ...ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΘΡΟΣ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ Κ ΒΡΩΜΙΖΩ ΤΟΝΝΟΜΟ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΟΤΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΚΟΨΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ Κ ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΘΗΛΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΓΟΝΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑ


Απίστευτο....δηλ προτιμούν να χάσουν το παιδί και τα εγγονάκια τους για μια ξεροκεφαλιά τους???είναι εντελώς παράλογοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki_iraklio έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΑΙΜΑΤΟΣ...ΠΟΛΛΕΣ ΖΑΛΑΔΕΣ ΕΧΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΩ Κ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΗΖΕΙ ΟΤΙ Ε=ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ Κ ΖΑΛΙΖΟΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡ!!!!ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΕ ΕΠΡΗΞΕ


χαχαχα!!!έτσι είναι οι μαμάδες...καταπιεστικές...μακάρι να την είχα και γω δίπλα μου και ας μου φώναζε όσο ήθελε!!!Έπειτα καλά σου λέει..κάνε καμιά εξετασούλα δεν θα σου κάνει κακό...μπορεί να έχει πέσει το σίδηρο σου απλά!!

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...ΑΘΗΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΜΟΥ..ΦΑΝΤΑΣΟΤ Ν ΕΜΕΝΕ Κ ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟ..ΜΕ ΠΡΗΖΕΙ Κ ΜΟΤ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΧΕ ΔΙΚΙΟ..ΑΛΛΑ ΜΑΜΑΔΕΣ

maraki_iraklio

maraki_iraklio
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γλυκιές μου σας αφήνω γιατί ήρθε μια φίλη για καφέ...θα τα πούμε αργότερα...φιλιά και στα 2 σας!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Τόνια κ εγω Αθηναία με καταγωγή απο Πύργο αυτοί απο το Κιλκίς,ποντια...Αστα..

maraki_iraklio έγραψε:
toniach29 έγραψε:
maraki_iraklio έγραψε:
toniach29 έγραψε:
tatijana έγραψε:Χαχαχαχχα,ρε Τόνια....Εγω θα αργησω να μάθω κ θα ήταν κ η κατάλληλη στιγμη να δω κ την σκατοφατσα της στο γάμο,τώρα την επόμενη φορα δεν....

Μαρακι μου η τρίτη σου θα είναι κ η πιο δυνατη,να με θυμηθεις..Έχεις ξεκινήσει να δεις αν φταίει κάτι;
ΕΜΕΙΣ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ...ΕΚΑΝΑ ΑΡΚΕΤΑ Κ ΒΑΛΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΟΠ!!!ΕΑΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΟΥΝ ΠΟΤΕ!!!!ΧΙΧΙΧΙΧ!!!ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΙΑ...ΠΟΤΕ...ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΙ Κ ΜΟΧΘΗΡΟΙ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ...

Ρε κορίτσια υπάρχουν τόσο άχρηστοι γονείς??εγώ είμαι τόσο τυχερή με τα πεθερικά μου...ειδικά η πεθερά μου είναι άγια γυναίκα....πραγματικά είναι μάνα για μένα...

ΜΑΡΑΚΙ Η ΛΕΞΗ ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΕΓΕΝΙΚΗ ΚΕΞΗ ΓΙ ΑΥΤΟΥΣ...ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΘΕΘ ΝΑ ΜΑΣ ΧΩΡΙΣΟΥΝ..Ο ΛΟΓΟΣ?ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑΙΑ ΜΕ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΑΠΟ ΗΛΕΙΑ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ...ΑΚΟΜΑ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΠΕΘΡΟΣ ΝΑ ΜΗ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ Κ ΒΡΩΜΙΖΩ ΤΟΝΝΟΜΟ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ...ΝΑΙ ΝΑΙ ΟΠΟΤΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΚΟΨΕ ΚΑΘΕ ΕΠΑΦΗ Κ ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΘΗΛΕ..ΒΕΒΑΙΑ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΣΤΑΓΟΝΑ ΔΙΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΛΑΑΑΑΑ


Απίστευτο....δηλ προτιμούν να χάσουν το παιδί και τα εγγονάκια τους για μια ξεροκεφαλιά τους???είναι εντελώς παράλογοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!


ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ...ΤΕΛΟΣΠΑΠΝΤΩΝ...
ΜΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΦΑΣΑΡΙΑ Κ ΕΦΥΓΑΝ ΜΕΤΑ ΚΑΝ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ..ΟΛΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ..ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟΝ 8ο ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ Κ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ...ΜΑΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ..Κ ΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ 37η??ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ Κ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΘΜΕ dna ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣ!!!!ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ..ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΟΙ Κ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΝΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΥΟ..ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΡΟΠΜΑ...ΠΟΙΟΣ!!ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟΥ ΟΙΓΟΝΕΙΣ...ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΛΕΠΠΟΥΝ ΤΕΛΟΣ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω έχω να τρεξω στο μάνας κ παιδιού...ΙΚΑ,στην σκατο δουλεια μου...Οπότε σας αφήνω...Μακια σας...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Τόνια κ εγω Αθηναία με καταγωγή απο Πύργο αυτοί απο το Κιλκίς,ποντια...Αστα..

Ξαναήρθα..
Για πες Τατιάνα! Κιλκίς απο πού βρε; Είμαι κι εγώ από Κιλκίς!
Κορίτσια νιώθω κι εγώ πολύ τυχερή και με τους γονείς και με τα πεθερικά.. Είναι και μακριά βέβαια.. δεν ξέρω αν θα ήταν διαφορετικά απο κοντά, αλλά αμφιβάλλω.. είναι καλοί άνθρωποι! Αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω τι κερδίζουν οι κακοί άνθρωποι; Και μου το παίζουν και καλές χριστιανες κάτι κυρίες... που δεν ξέρουν τι θα πει αγάπη στη ζωή τους.. που αν είχαν το κουράγιο να εφάρμοσουν το παραμικρό από τον λόγο του Χριστού, θα ήταν πολύ διαφορετικά τα πράγματα στη ζωή τους και των γύρω τους...
Όσο για το αν πρέπει να το λέμε ή όχι, κι εγώ την πρώτη φορά δεν το διαλαλούσα, αλλά δεν το έκρυβα κιόλας. Και η αλήθεια είναι ότι έλεγα πως αν κάτι πάει στραβά, τι να γίνει; Και ότι κάτι μπορεί να πάει στραβά και πολύ πιο μετά στην εγκυμοσύνη, που θα φαίνεται η κοιλιά Smile (που είναι και αλήθεια), οπότε δεν έχανα κάτι.. Μετά που έπρεπε να ενημερώσω όλους αυτούς που ήξεραν για την απώλεια, δεν ήταν και το πιο ευχάριστο... Γι'αυτό τώρα δε με πειράζει καθόλου που δεν το ξέρει ο κόσμος.. από τις κολλητές μου φίλες μόνο 2 το ξέρουν και δεν το συζητάμε.. σα να μην το ξέρουν.. Χθες είπα και στη μαμά να το πει στον μπαμπά μου γιατί ένιωθα ότι έπρεπε, μετά το ατυχηματάκι με το αυτοκίνητο..
Αντε αρκετά είπα..

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ...ΤΕΛΟΣΠΑΠΝΤΩΝ...
ΜΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΦΑΣΑΡΙΑ Κ ΕΦΥΓΑΝ ΜΕΤΑ ΚΑΝ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ..ΟΛΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ..ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟΝ 8ο ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ Κ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ...ΜΑΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ..Κ ΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ 37η??ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ Κ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΘΜΕ dna ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣ!!!!ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ..ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΟΙ Κ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΝΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΥΟ..ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΡΟΠΜΑ...ΠΟΙΟΣ!!ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟΥ ΟΙΓΟΝΕΙΣ...ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΛΕΠΠΟΥΝ ΤΕΛΟΣ

Καλά έχω φρικάρει!!! η τρίχα κάγκελο...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΓ!!!
ΑΧ ΠΕΣ ΣΤΑ...ΠΟΙΕΣ ΚΑΛΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕΣ??ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ!!!
ΕΜΕΝΑ ΓΥΡΙΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΤΑΡΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΝΑΙΝΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΜΩΡΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΡΙΕΤΑΙ...

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζωάκι έγραψε:
toniach29 έγραψε:
ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΟΜΟ ΗΜΑΘΙΑΣ...ΤΕΛΟΣΠΑΠΝΤΩΝ...
ΜΑΡΑΚΙ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΗΡΘΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΦΑΣΑΡΙΑ Κ ΕΦΥΓΑΝ ΜΕΤΑ ΚΑΝ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ..ΟΛΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΛΗΡΩΣΕΙ..ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ..ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟΝ 8ο ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΜΕ ΤΡΕΛΕΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ Κ ΤΣΑΚΩΜΟΥΣ...ΜΑΣ ΕΒΑΖΑΝ ΤΑ ΚΑΘΙΚΙΑ..Κ ΤΙ ΕΙΠΑΝ ΟΤΑΝ ΕΜΑΘΑΝ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΗΝ 37η??ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΧΡΗΣΤΗ Κ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΘΜΕ dna ΝΑΙ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣ!!!!ΧΑΛΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥΣ..ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΑΠΡΟΣΚΛΗΤΟΙ Κ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΜΝΟΥ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΓΙ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΥΟ..ΤΟΝ ΕΚΑΝΑΝ ΡΟΠΜΑ...ΠΟΙΟΣ!!ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΤΟΥ ΟΙΓΟΝΕΙΣ...ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΙ ΔΕΝ ΤΑ ΞΑΝΑΒΛΕΠΠΟΥΝ ΤΕΛΟΣ

Καλά έχω φρικάρει!!! η τρίχα κάγκελο...

ΑΑΑ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΙΣ!!!ΓΡΑΦΩ ΤΟΜΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΤΑ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΓ!!!
ΑΧ ΠΕΣ ΣΤΑ...ΠΟΙΕΣ ΚΑΛΕ ΧΡΙΣΤΙΑΝΕΣ??ΜΗΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΩΡΑ!!!
ΕΜΕΝΑ ΓΥΡΙΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΤΑΡΑ Ο ΘΕΟΣ ΓΙΑ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ...ΝΑΙΝΑΙ Κ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΥΤΕ ΤΙΜΩΡΕΙ ΟΥΤΕ ΚΑΤΑΡΙΕΤΑΙ...

Αχ ρε είναι κρίμα...θέλει ψυχιατρική βοήθεια..
καρκίνο θα πάθει τόσο κακιά και πικρόχολη που είναι!
Ο θεός δεν τιμωρεί, συμφωνώ μαζί σου, αλλά το κάρμα, όπως θες πες το, η ενέργεια γύρω μας πάει κι έρχεται... αααχ.. μακάριοι οι πτωχοί το πνεύματι!

Κουράγιο καλή μου! Ο άντρας σου είναι πολυ εξηγημένος! έχει άλλους που επηρεάζονται!

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια και ευχαριστω πολυ για την συμπαράσταση.δεν μπορω να σας περιγράψω πόσο άσχημα νιώθω.δεν πήγα και στην δουλεια σήμερα γιατί δεν μπορω.πήγα και έκανα χοριακη σήμερα και περιμενω τα αποτελέσματα για να πάω σε άλλο γιατρο το μεσημέρι να πάρω δεύτερη γνώμη,αν και είναι φως φανάρι .

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zvaki moy ο αντρας μου κοντεψε να αρρωστησει με αυτα που εγιναν αλλα ειναι διπλα μου παντα μαζι μου....

λολιποπ ευχομαι να πανε ολα καλα...

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Lollipop83 έγραψε:Καλημέρα κορίτσια και ευχαριστω πολυ για την συμπαράσταση.δεν μπορω να σας περιγράψω πόσο άσχημα νιώθω.δεν πήγα και στην δουλεια σήμερα γιατί δεν μπορω.πήγα και έκανα χοριακη σήμερα και περιμενω τα αποτελέσματα για να πάω σε άλλο γιατρο το μεσημέρι να πάρω δεύτερη γνώμη,αν και είναι φως φανάρι .

(συγγνωμη, μιλάμε τόσες φορές αλλά μου διαφεύγει το όνομά σου!)
Εννοείται πως δε θα πας δουλειά.. αν και μπορεί να απασχολεί το μυαλό σου, αλλά εγώ θα σου σύστηνα να κάνεις οτιδήποτε άλλο... σ'αυτήν τη φάση είναι δύσκολο να απασχολήσεις το μυαλό σου και δεν υπάρχει λόγος.. ό, τι και να κάνεις το μυαλό σου θα είναι εκεί.. θέλει καιρό.. αν και δε θέλω να σου δώσω ελπίδες, θα σου έλεγα να περιμένεις και τα αποτελέσματα γιατί ποτέ δεν ξέρεις.. τόσα γίνονται..
μας ενημερώνεις!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 417472

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Θα σας πω μόλις μάθω.δεν έχω ελπίδες απλά να πω ότι το έψαξα και δεν το άφησα έτσι.να νιώθω ότι έκανα ότι μπορούσα.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:Θα σας πω μόλις μάθω.δεν έχω ελπίδες απλά να πω ότι το έψαξα και δεν το άφησα έτσι.να νιώθω ότι έκανα ότι μπορούσα.
αχ βρε λολιπο!!!ο γιατρος τι σου ειπε??αφου ετσι νιωθεις παρε μια δευτερη γνωμη

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου είπε ότι δεν προχωράει ηεγκυμοσυνη.σταματησε η καρδια και το είδα και εγω ότι δεν κουνιωταν η καρδια.την προηγούμενη βδομάδα φαινόταν ότι κουνιωταν η καρδια.ξέρω ότι έτσι είναι τα πράγματα και δεν αλλάζει αλλα λέω να το δει και κάποιος άλλος.απο την αρχή δεν μου πήγε καλα.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:Μου είπε ότι δεν προχωράει ηεγκυμοσυνη.σταματησε η καρδια και το είδα και εγω ότι δεν κουνιωταν η καρδια.την προηγούμενη βδομάδα φαινόταν ότι κουνιωταν η καρδια.ξέρω ότι έτσι είναι τα πράγματα και δεν αλλάζει αλλα λέω να το δει και κάποιος άλλος.απο την αρχή δεν μου πήγε καλα.
ΑΧ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε ευχαριστω πολυ Τόνια μου

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:Σε ευχαριστω πολυ Τόνια μου
ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ...ΟΤ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ Κ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια μου...

ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη...

δεν το πιστευω αυτο που γινεται...μενει εγκυος η εβελιν το χανει,στο καπακι τα ιδια κι εγω,μετα η θοδωρα,η μαρια και τωρα η τατιανα και η λολιποπ...


γιατι???γιατι???τι ζηταμε επιτελους???ενα υγιες μωρο να ολοκληρωσει την οικογενειακη μας ευτυχια...

θεε μου αν μας ακους βοηθησε μας...μην μας αφηνεις αλλο στο ελεος...

παντα μας στελνεις οσα μπορουμε να αντεξουμε...αλλα στειλε μας και ενα καλο να παρουμε δυναμεις...


τατι και λολιποπ να σας πω να μην στεναχωριεστε δε γινεται...θα ηταν ψεμα...μονο ευχομαι να περασει οσο πιο γρηγορα γινεται αυτη η φαση...σας στελνω την συμπαρασταση μου...

καλημερα σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια ον και οφ...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 667478 αλλα στεναχωρηθηκα πολυ και δεν εχω ορεξη να σχολιασω τα χθεσινα...

φιλακια πολλα σε ολες σας...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλησπέρα κ πάλι τέλειωσα με τις δουλειές κ τώρα χάλαρωμα! Πέρασα κ το πρωί είπα μια "καλημέρα " δε πήρα απάντηση τεσπα!! Τι κάνετε? Ποιες είστε εδώ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γκρινιαρα έγραψε:καλημερα κοριτσια μου...

ειμαι παρα πολυ στεναχωρημενη...

δεν το πιστευω αυτο που γινεται...μενει εγκυος η εβελιν το χανει,στο καπακι τα ιδια κι εγω,μετα η θοδωρα,η μαρια και τωρα η τατιανα και η λολιποπ...


γιατι???γιατι???τι ζηταμε επιτελους???ενα υγιες μωρο να ολοκληρωσει την οικογενειακη μας ευτυχια...

θεε μου αν μας ακους βοηθησε μας...μην μας αφηνεις αλλο στο ελεος...

παντα μας στελνεις οσα μπορουμε να αντεξουμε...αλλα στειλε μας και ενα καλο να παρουμε δυναμεις...


τατι και λολιποπ να σας πω να μην στεναχωριεστε δε γινεται...θα ηταν ψεμα...μονο ευχομαι να περασει οσο πιο γρηγορα γινεται αυτη η φαση...σας στελνω την συμπαρασταση μου...

καλημερα σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια ον και οφ...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 667478 αλλα στεναχωρηθηκα πολυ και δεν εχω ορεξη να σχολιασω τα χθεσινα...

φιλακια πολλα σε ολες σας...  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 35468

καλως το! και εγω δε ξέρω τι να πω τα είδα το πρωί κ φρίκαρα λίγο!

γκρινιαρα

γκρινιαρα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Kαλησπέρα κ πάλι τέλειωσα με τις δουλειές κ τώρα χάλαρωμα! Πέρασα κ το πρωί είπα μια "καλημέρα " δε πήρα απάντηση τεσπα!! Τι κάνετε? Ποιες είστε εδώ?

καλημερα μαρακι...τωρα μπηκα...αλλα θα παω να βαλω κανα πλυντηριο με ρουχα...

εσυ πως εισαι???η πριγκιπησσσα σου???

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα

Μαρακι, Γκρινιάρα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 19 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις