Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
20 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 20 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας κοριτσια..τι κανετε;τατι μην σε παιρνει απο κατω η κορη δεν παει πουθενα..εκει θα σε βασανισει απο τωρα χαχα..τονια γιατι βρε εισαι ετσι σημερα;

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΡΥΣΑ....ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΦΟΔΟΣ ΤΗΣ ΑΛΕΚΑΣ Shocked Shocked Very Happy Very Happy Very Happy

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατι εχει παθει κ χανεται συνεχεια το σημα..υπομονη τονιαααα Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:κατι εχει παθει κ χανεται συνεχεια το σημα..υπομονη τονιαααα Very Happy
ΕΣΥ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?Ο ΗΛΙΑΣ?ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΑΚΙΑ?

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:
xrysaki! έγραψε:κατι εχει παθει κ χανεται συνεχεια το σημα..υπομονη τονιαααα Very Happy
ΕΣΥ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?Ο ΗΛΙΑΣ?ΚΑΝΕΙ ΝΑΝΑΚΙΑ?
κοιμαται το καμαρι μου εδω κ καμια ωριτσα..τον περιμενω να ξυπνησει σε λιγο..τωρα θα φαω λιγο ρυζακι με καλαμποκι..εσεις θα πατε για μπανακι?

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ...ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΜΕΤΑ ΛΙΓΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ .....

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ...ΝΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΜΕΤΑ ΛΙΓΑΚΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ .....
σε ευχαριστω τονια..αντε καλες βουτιεςςςς..εδω σημερα εχει φοβερο αερα.

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕΕΕ..Κ ΕΔΩ ΕΧΕΙ ΑΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΟΡΜΑΛ ΟΜΩΣ!!!!
ΠΑΛΙ ΝΙΩΘΩ ΧΑΛΙΑ...ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ!!!ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΒΡΩ Κ ΤΟΝ ΦΟΡΤΙΣΤΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ...

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια..τι κανετε?βολταρετε να φανταστω..εμεις πριν λιγο γυρισαμε απ εξω..φιλιααααα Very Happy Very Happy

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!ΤΥΧΕΡΕΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ....ΑΧ ΑΧ ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΑΩ ΤΙΠΟΤΑ...ΧΑΛΙΑ Κ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ..ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ ΜΠΑΣ Κ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΜΕΣΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΣΑΝ ΡΟΜΠΟΤ ΠΕΡΠΑΤΑΩ!!!!

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σουρτούκες μου
Τι κάνετε; Βολτουλες,  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 4 215994 και τέτοια ε;;

Μπραβο!!!!!
Εμείς χθες ήσυχα, το μεσημέρι κάναμε τη δήλωση, φαγαμε την κρυάδα και στρώσαμε!!! Σήμερα τουλάχιστον θα πάμε για μπανακι, εχει πολυ καλο καιρο και έπεσε και ο αέρας!!

Τονια καλημέρα!! Σε ξυπνανε τα ζουζουνια απο το χάραμα ε; Χιχι! Άντε λίγες μέρες έμεινα, ότι είναι να γίνει εχει γίνει οπότε υπομονη

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ...ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΩΙΝΗ Κ ΕΣΥ!!!
ΜΕ ΞΥΠΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΙΣ 7!!!ΑΧ Κ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΣΗ...Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΣΟΚ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ!!!
ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ??ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΜΟΥ...ΠΟΙΟ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΕΤΑ?/Μ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΠΕΡΙΕΧΟΜΕΝΟ ΤΗΣ ΛΕΥΚΗΣ ΟΡΧΙΔΕΑΣ..

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδω εμένα με ξυπνάει ο γάτος! Σηκώνομαι, του βάζω φαγητο και του ανοίγω το μπαλκόνι αλλα ο άντρας μου μου φωνάζει γιατι τον έχω κάνει μαμόθρεφτο και δεν μπορει χωρίς εμένα!
Ναι θα πάμε για μπάνιο σχετικά νωρίς γιατι θα παμε και μια βόλτα στο χωριο του άντρα μου να δούμε τη γιαγιά!
Τι να διαβάσεις ε; Εγω τώρα διαβάζω το αστυνομικό της σουηδεζας που σου έλεγα, και είναι ωραίο! Μπορείς να ψάξεις για κάποιο άλλο την Οικονομου η της Μαντά είναι παρόμοια

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Εδω εμένα με ξυπνάει ο γάτος! Σηκώνομαι, του βάζω φαγητο και του ανοίγω το μπαλκόνι αλλα ο άντρας μου μου φωνάζει γιατι τον έχω κάνει μαμόθρεφτο και δεν μπορει χωρίς εμένα!
Ναι θα πάμε για μπάνιο σχετικά νωρίς γιατι θα παμε και μια βόλτα στο χωριο του άντρα μου να δούμε τη γιαγιά!
Τι να διαβάσεις ε; Εγω τώρα διαβάζω το αστυνομικό της σουηδεζας που σου έλεγα, και είναι ωραίο! Μπορείς να ψάξεις για κάποιο άλλο την Οικονομου η της Μαντά είναι παρόμοια


ΑΧ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΝΑ ΤΗΣ ΜΑΝΤΑ ΚΑΛΟ Κ ΕΝΑΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ...ΕΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΟ ΠΟΛΕΜΟΣ Κ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ!!!ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΠΑΜΕ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ...ΑΥΡΙΟ ΔΟΥΛΕΥΕΙΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Κ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΑΛΕΚΑ Κ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΡΗΤΙΚΙΑ ΣΩΣΤΑ??ΕΙΣΑΙ ΒΕΡΑ ΑΘΗΝΑΙΑ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Της Μαντά μου άρεσε πολυ "το Σπιτι δίπλα στο ποτάμι" τέλειο, απο τα πιο παλιά της! Της Οικονομου ωραίο είναι "το φθινόπωρο της μαγισσας" και η Ειρηνη είχε πει το έρωτας, πόλεμος νομίζω! Έχω κάτσει μπροστά απο τη βιβλιοθήκη!
Εγω είμαι Αθηναία και η καταγωγή των γονιών μου είναι απο την Τηνο

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Της Μαντά μου άρεσε πολυ "το Σπιτι δίπλα στο ποτάμι" τέλειο, απο τα πιο παλιά της! Της Οικονομου ωραίο είναι "το φθινόπωρο της μαγισσας" και η Ειρηνη είχε πει το έρωτας, πόλεμος νομίζω! Έχω κάτσει μπροστά απο τη βιβλιοθήκη!
Εγω είμαι Αθηναία και η καταγωγή των γονιών μου είναι απο την Τηνο
ΑΑΑ ΩΡΑΙΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΕΑΝ ΒΡΩ ΤΗΣ ΜΑΝΤΑ!!!ΩΡΑΙΑ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΕΧΕΙΣ!!! Very Happy Very Happy Very Happy
ΣΗΜΕΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΑΨΕΙ ΤΑ ΛΑΜΠΑΚΙΑ..ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΖΩΗΡΟΣ ΕΛΕΟΣ ........ΑΓΟΡΙΑ!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΝΑ ΣΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΝΑ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΧΙΧΙΧΙ

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμένα επειδη δεν ήρθε το βιβλίο που κέρδισα απο τη Μενεγάκη, σούφρωμα μου μυρίζει απο το ταχυδρομείο, μου πήρε ένα η μαμά μου εχθές να μου το στείλει! Χαχα
Να σου πω την αλήθεια θέλω κορίτσι και ο άντρας μου ασυζητητη κορίτσι, αλλα μακάρι να έρθει ένα γερό μωρο σύντομα και ας είναι ότι θέλει! Αλλιώς θα δεχτώ τον δικό σου για γαμπρό μετά χαράς!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Εμένα επειδη δεν ήρθε το βιβλίο που κέρδισα απο τη Μενεγάκη, σούφρωμα μου μυρίζει απο το ταχυδρομείο, μου πήρε ένα η μαμά μου εχθές να μου το στείλει! Χαχα
Να σου πω την αλήθεια θέλω κορίτσι και ο άντρας μου ασυζητητη κορίτσι, αλλα μακάρι να έρθει ένα γερό μωρο σύντομα και ας είναι ότι θέλει! Αλλιώς θα δεχτώ τον δικό σου για γαμπρό μετά χαράς!!


ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ Ε??Κ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΠΟΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΓΕΡΜΑΝΙΑ..ΚΛΑΣΣΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟ ΚΛΕΨΙΜΟ!!!ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ!!!
ΒΑΣΙΚΑ Κ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΗΘΕΛΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΟΥΤΕ Κ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ...ΠΛΕΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΟΙΣΜΕΝΗ ΟΤΙ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ ΘΑ ΚΑΝΩ!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 4 215994 ΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ!!!
ΑΝΝΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σ Ευχαριστώ Τονια μου ειλικρινά! Μακάρι όλες μας σύντομα να γίνουμε μανούλες! Και εσείς οι υπολοιπεσ σύντομα το δεύτερο η το τρίτο!!
Σε αφήνω να σηκωσω τον άντρα μου σιγα σιγα!!! Καλη Κυριακή να έχετε και πολλα φιλια στα αντράκια σου!! Σε φιλω

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Σ Ευχαριστώ Τονια μου ειλικρινά! Μακάρι όλες μας σύντομα να γίνουμε μανούλες! Και εσείς οι υπολοιπεσ σύντομα το δεύτερο η το τρίτο!!
Σε αφήνω να σηκωσω τον άντρα μου σιγα σιγα!!! Καλη Κυριακή να έχετε και πολλα φιλια στα αντράκια σου!! Σε φιλω


ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου και καλο μηνα!ευχομαι ολες να ειστε καλα!με το δεξι το θεματακι σας και με πολλα μωρακια!τατιανακι κουραγιο και δυναμη για να ειναι καλα και το σπορακι σου!εμενα το μωρακι μου καλα ειναι,αλλα δεν κλοτσαει πολυ,στα αλλα δυο γινοτανε χαμος,μπαλα παιζανε!μηπως επηδει ειναι κοριτσακι ειναι τοσο ηρεμο?τα αλλα ειναι αγορακια που εχω!χιχιχι!θυμοσαστε που σας ειχα πει οτι πηραμε σπιτι και φευγουμε?ε ο πεθερος μου εχει βαλει τα δυνατα του και μας εχει βαλει να πλακωθουμε πολυ αγρια για να μην παμε,και ο λογος...ενα πλυντηριακη πιατων!ναι ναι,καλα διαβασατε,η μαμα μου δεν ειναι πλουσια,και στον γαμο μας μου πηρε μετα κοπων δωρο ενα πλυντηριακη πιατων,ε εγω ειπα οτι αυτο θα το παρω!ειναι το μοναδικο δωρο της μαμας μου,και αυτος φαγωθηκε να το αφησω και να μου παρει καινουργιο,ειναι λογικα πραγματα αυτα?και ειναι και παπας!μας εχει βαλει σε μεγαλη διχονοια με τον αντρα μου!σημερα ερχετε απο το χωριο,σιγουρα θα γινει παλι χαμος!πειτε βρε κοριτσια,ειμαι υπερβολικη που θελω να παρω το δωρο της μαμας μου μαζι?αφου γινετε!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 4 667478 που σας κουρασα!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλημερα κοριτσια μου και καλο μηνα!ευχομαι ολες να ειστε καλα!με το δεξι το θεματακι σας και με πολλα μωρακια!τατιανακι κουραγιο και δυναμη για να ειναι καλα και το σπορακι σου!εμενα το μωρακι μου καλα ειναι,αλλα δεν κλοτσαει πολυ,στα αλλα δυο γινοτανε χαμος,μπαλα παιζανε!μηπως επηδει ειναι κοριτσακι ειναι τοσο ηρεμο?τα αλλα ειναι αγορακια που εχω!χιχιχι!θυμοσαστε που σας ειχα πει οτι πηραμε σπιτι και φευγουμε?ε ο πεθερος μου εχει βαλει τα δυνατα του και μας εχει βαλει να πλακωθουμε πολυ αγρια για να μην παμε,και ο λογος...ενα πλυντηριακη πιατων!ναι ναι,καλα διαβασατε,η μαμα μου δεν ειναι πλουσια,και στον γαμο μας μου πηρε μετα κοπων δωρο ενα πλυντηριακη πιατων,ε εγω ειπα οτι αυτο θα το παρω!ειναι το μοναδικο δωρο της μαμας μου,και αυτος φαγωθηκε να το αφησω και να μου παρει καινουργιο,ειναι λογικα πραγματα αυτα?και ειναι και παπας!μας εχει βαλει σε μεγαλη διχονοια με τον αντρα μου!σημερα ερχετε απο το χωριο,σιγουρα θα γινει παλι χαμος!πειτε βρε κοριτσια,ειμαι υπερβολικη που θελω να παρω το δωρο της μαμας μου μαζι?αφου γινετε!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #50 - Σελίδα 4 667478 που σας κουρασα!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ..ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΙΤΟ!!!!

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου τονια μου!σε θυμαμαι,να σου ζησουν τα παιδακια και με το καλο να ερθει το τριτο!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:γεια σου τονια μου!σε θυμαμαι,να σου ζησουν τα παιδακια και με το καλο να ερθει το τριτο!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ Κ ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ..ΜΕΣΗ ΚΟΙΛΙΑ ΣΤΟΜΑΧΙ Κ ΖΑΛΑΔΕΣ ΜΕ ΚΥΡΙΕΥΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΔΙΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ...ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΟΥ???ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΑΝ ΗΡΘΕ ΓΡΗΓΟΡΑ??ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ....ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΤΕ Κ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ...

el88tse

el88tse
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσακια μου χαθηκα λιγο αλλα τρεξιμο πολυ φευγει ο αδερφουλης μου φανταρος σας ευχομαι οτι καλυτερο τη καθεμια ξεχωριστα και πολλες πολλες εγκυουλεε,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις