Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
124 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 124 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Maraki8


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα! όπωςπροανέφερα εμείς πίνουμε το humana κ έτσι θα στο προτείνω! η αλήθεια είναι ότι δεν έχουμε δοκιμάσει το gold. μια φίλη μου το έδινε στην κόρη της κ είναι υπερ ευχαριστημένη, μια ξαδέρφη μου το δοκίμασε στον γιό της κ τους προκάλεσε δυσκοιλιότητα.. τώρα τι να πβ είναι μάλλον θέμα οργανισμού!

yves

yves
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εμεις πινουμε το aptamil 2 και απο βδομαδα που θα χρονισουμε θα ξεκινησουμε το aptamil 3.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athi έγραψε:μεταξύ Humana και gold 1 πρώτης βρεφικής ηλικίας, ποιο προτείνετε κορίτσια;
δεν ξέρω αν φταίει η περίοδος, αλλα νομίζω ότι έχω πολύ λίγο γάλα μέχρι και με το θήλαστρο έβγαλα πολύ λίγο, μίλησα με τον παιδίατρο και απλά μου τα πρότεινε. αν και νομίζω ότι πάλι αγχώνομαι τζάμπα και δεν κόπηκε το γαλατάκι μου...

Ιδεα σου ειναι ειμαι σιγουρη!

με το θηλαστρο μπορει να μην βγαλεις,δεν σημαινει οτι δεν παραγεις. Βαλε το Μαρκελακι πιο συχνα στο στηθος,κανε και βραδυνους θηλασμους και θα παραγεις περισσοτερο.Δοκιμασμενο γι αυτο στο προτεινω!και πολλα νερα πιες,θελει υγρα το σωμα μας.

eftichia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
katerinaki84 έγραψε:I Lydia einai 3 minwn kai tis dinw to aptamil einai poly kalo kai exei poly wraia syskeuasia pou boleuei poly!tis exw dwsei kai to beba alla epidi exei perissotero sidiro mesa tis ekane kolikous.pantws me to aptamil den exw kanena problima!



egw exw ton gio mou kai logo tous kolikous meta to stamathma tou thulasmou tou dinw to aptamil comfortsthn germania) eidika gia dyskyliothta kai kolikous.

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athi έγραψε:μεταξύ Humana και gold 1 πρώτης βρεφικής ηλικίας, ποιο προτείνετε κορίτσια;
δεν ξέρω αν φταίει η περίοδος, αλλα νομίζω ότι έχω πολύ λίγο γάλα μέχρι και με το θήλαστρο έβγαλα πολύ λίγο, μίλησα με τον παιδίατρο και απλά μου τα πρότεινε. αν και νομίζω ότι πάλι αγχώνομαι τζάμπα και δεν κόπηκε το γαλατάκι μου...

Τη μικρη μου τη θηλασα μεχρι 3 μηνων αλλα της εδινα και ξενο το s-26 gold 1..Ειναι παρα πολυ καλο γαλα μεχρι και τωρα που ειναι 15 μηνων αυτο πινει το gold 3...Πιστευω οτι θα μεινεις πολυ ευχαριστημενη

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
έπρεπε να βγούμε να κανονίσουμε της βάφτισης, ήρθε η πεθερά μου να κρατήσει το μωρό και το θήλαστρο δεν τραβούσε όμως στάλα! ίσα 30-40 γραμμάρια μπόρεσα να βγάλω. φυσικά με αυτό δεν θα χορτάσει η μπουμπού μου. αναγκάστηκα και πήρα το gold 1. της έδωσε η πεθερά μου, αλλά εκείνη ούτε να το μυρίσει! έκανε μορφασμούς αηδίας και δεν ήπιε στάλα,. από τις 10 το πρωί μέχρι τις 4 το απόγευμα ξαναπροσπάθησε η πεθερά μου άλλη μια φορά. τζίφος πάλι! νηστική η μπουμπού μου τόσες ώρες!
το μύρισα το γάλα και μου μύριζε ψαρίλα! μόνο σε μένα έχει συμβει αυτό με το gold 1;
φυσικά ξαναγυρίσαμε στο θηλασμό κανονικά!
θα πρεπει να το αλλαξω λετε, ε;
είναι συνηθισμένο το μωρό να μην του αρεσει κάποιο γάλα και η μαμα να πρεπει να το αλλαξει μεχρι να κατασταλλάξουμε;

http://lovinghorses.pblogs.gr/

BIKH

BIKH
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΘΗΛΑΖΑ ΜΕΧΡΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΟ FRISOLAC,ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΛΟΓΩ ΑΛΛΕΡΓΙΑΣ ΣΤΟ ΑΓΕΛΑΔΙΝΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΝΟΥΜΕ APTAMIL ALLERGY DIEGEST.

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
athi έγραψε:έπρεπε να βγούμε να κανονίσουμε της βάφτισης, ήρθε η πεθερά μου να κρατήσει το μωρό και το θήλαστρο δεν τραβούσε όμως στάλα! ίσα 30-40 γραμμάρια μπόρεσα να βγάλω. φυσικά με αυτό δεν θα χορτάσει η μπουμπού μου. αναγκάστηκα και πήρα το gold 1. της έδωσε η πεθερά μου, αλλά εκείνη ούτε να το μυρίσει! έκανε μορφασμούς αηδίας και δεν ήπιε στάλα,. από τις 10 το πρωί μέχρι τις 4 το απόγευμα ξαναπροσπάθησε η πεθερά μου άλλη μια φορά. τζίφος πάλι! νηστική η μπουμπού μου τόσες ώρες!
το μύρισα το γάλα και μου μύριζε
ψαρίλα! μόνο σε μένα έχει συμβει αυτό με το gold 1;
φυσικά ξαναγυρίσαμε στο θηλασμό κανονικά!
θα πρεπει να το αλλαξω λετε, ε;
είναι συνηθισμένο το μωρό να μην του αρεσει κάποιο γάλα και η μαμα να πρεπει να το αλλαξει μεχρι να κατασταλλάξουμε;

Εντυπωση μου κανει αυτο που λες γιατι οπως προειπα η κορη μου που το πινει μεχρι και σημερα ( 15 μηνων ) δεν εχει καποιο προβλημα και ουτε μου χει μυρισει ποτε το γαλα τοσο ασχημα...φυσικα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει να αρεσει και σε ολα τα μωρα,ειναι πιθανο να μη το θελει η μικρη σου οποτε εννοειται οτι θα το αλλαξεις..συμβουλευσου το γιατρο σου..

elena

elena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πρώτα απ'όλα αν το μωράκι σου θηλάζει αποκλειστικά πιθανόν να μην του αρέσει κανένα ξένο γάλα, ή να μην το δεχτεί εύκολα το στομαχάκι του! Εμείς στην αρχή θηλάζαμε, στο μιευτήριο ήρθε μια ηλίθια που για να πουλήσει έλεγε τα δικά της!! Η μάνα μου με τρέλανε μετά και δώσε ξένο στο παιδί δεν χόρτασε! Αυτό το χαϊβάνι το είχε πιει εφόσον το έδινα και μετά το έβγαλε όλο γιατί το μωρό ήταν αρκετά χορτάτο από μένα τελικά! Mad Τα έβαλα με την μάνα μου, με την βλαμμένη και πιο πολύ με μένα που με πείσανε!!

Τέλος πάντων!! Ξέφυγα από το θέμα όπως συνήθως!! Smile

Λοιπόν, εγώ από τον 4ο μήνα και μετά έκανα μεικτή διατροφή στο μωρό! Είχα πέσει και σε εύκολο μωρό μιας και ότι του έδινα το έπινε!! Στην αρχή δίναμε Almiron αλλά δεν μου άρεσε καθόλου! Δημιούργησε και λίγο δυσκοιλιότητα στο παιδί! Χωρίς να σημαίνει ότι σε όλα τα μωράκια δημιουργεί! Μετά πήρα το ΝΑΝ της Nestle, καλό ήταν, αλλά όταν περάσαμε στο 2ο που είναι μετά τον 6ο πήρα το Frisomel γιατί μένω επαρχία και είμαστε λίγο απαρχαιωμένοι εδώ δεν είχαν το ΝΑΝ και πήρα το Frisomel! Από τότε δεν το άλλαξα ξανά μου άρεσε αρκετά και άρεσε και στο μωράκι! Τώρα πίνει το Frisogrow εδώ και 1 βδομάδα και μια χαρά!!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω παλι τον εχω συνεχεια στο στηθος και ολο μα ολο κλαει θηλαζω και στο μισαωρο ορθιος και κλαμα και του δινω μαζι με τον θηλασμο και αλμιρον
πχ σημερα εβγαλα 60 μλ με το θηλαστρο του τα εδωσα και ουρλιαζε τον εβαλα στο στηθος ουρλιαζε και εφαγε αλλα 60 αλμιρον

athi

athi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μετά το gold 1 που ούτε να το δει... δοκιμάσαμε το HUMANA. Και με αυτό τα ίδια... τίποτα... πήγα για μπάνιο και γύρισα άρον άρον γιατί έκλαιγε η μικρή και το Χουμάνα δεν το ήθελε... γκρρρρρ

αφήστε που και με τα μπιμπερό έχουμε ένα θέμα. της NUK είχα, άλλαξα σε chicco αν και έψαχνα το avent,,,

σκέφτομαι να πάρω τώρα το ALMIRON!
Κι αν δεν το θέλει κι αυτό να πάρω της ΝΟΥΝΟΥ το fysiolak αν το λεω σωστά!
τι ξερετε γιαυτα τα δύο γάλατα;

http://lovinghorses.pblogs.gr/

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στη μαρκελλα εδινα aptamil και ημουν πολυ ευχαριστημενη. οταν ομως το δοκιμασα στον ιωαννη του προκαλεσε δυσκοιλιοτητα. ετσι του δινω το s26 gold.απ'οτι μου ειπε ο γιατρος ειναι απο τα καλυτερα γαλατα αλλα δεν ειναι πολυ γνωστο. ακριβο ομως βρε παιδια, εμεις θελουμε 13 ευρω καθε τεσσερεις μερες. τρωμε πολυ, τι να κανουμε???

ΚΑΝΕΛΛΙΤΣΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
markellajohny έγραψε:στη μαρκελλα εδινα aptamil και ημουν πολυ ευχαριστημενη. οταν ομως το δοκιμασα στον ιωαννη του προκαλεσε δυσκοιλιοτητα. ετσι του δινω το s26 gold.απ'οτι μου ειπε ο γιατρος ειναι απο τα καλυτερα γαλατα αλλα δεν ειναι πολυ γνωστο. ακριβο ομως βρε παιδια, εμεις θελουμε 13 ευρω καθε τεσσερεις μερες. τρωμε πολυ, τι να κανουμε???
ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΑΝΤΙΔΡΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ S26GOLD ΔΕ ΤΟ ΗΘΕΛΕ !!

ΚΑΝΕΛΛΙΤΣΑ


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Dimitra_Elena έγραψε:Εγώ την θήλαζα 2,5 μήνες σχεδόν,μετά πήραμε το ΝAN της Νestle,κι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη.Δεν δημιούργησε δυσκοιλιότητα,την χόρταινε,δεν την αναγούλιασε,κι έπαιρνε κανονικά βάρος.Εώς και σήμερα αυτό της δίνω.
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΝΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΝΕΛΛΙΤΣΑ έγραψε:
Dimitra_Elena έγραψε:Εγώ την θήλαζα 2,5 μήνες σχεδόν,μετά πήραμε το ΝAN της Νestle,κι έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη.Δεν δημιούργησε δυσκοιλιότητα,την χόρταινε,δεν την αναγούλιασε,κι έπαιρνε κανονικά βάρος.Εώς και σήμερα αυτό της δίνω.
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΥΤΟ ΕΠΙΝΕ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΟΣΕ ΑΥΤΟ ΣΥΝΕΧΙΣΑΜΕ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ!!
λες κ γω δν το χρησιμοποιησε καμια?εμενα μου το εδωσαν απο το μαιευτηριο,οταν εφευγα γτ ειδαν οτι θηλαζα καθε 20λεπτα κ προτειναν να δινω 1-2 απο αυτο για να τρωει καθε 3 ωρες,αλλα μεχρι να χρονισει δν το χρησιμοποιησα,μετα της εδινα το ναν το 1 νομιζω,οταν κοντευε 2 της εδωσαα το 2,μετα δοκιμασαμε λιγο το νουλακ δν της αρεσε,ηταν πολυ γλυκο,ουτε το νουνου kids,ε δοκιμασαμε γενικως ολα τα παιδικα γαλατα της αγορας,καταληξαμε τελικα στο φρεσκο αβγ,κ το επινε μεχρι 3ετων,που πηγαμε να παρουμε κ δν ειχε,πηραμε το advanceκ δν της αρεσεkai μια αλλη φορα που ειχε παλι ελλειψη στο αβγ,πηραμε το ολυμπος το φρεσκο και ησυχασαμε,τωρα πλεον πινει οποιοδηποτε φρεσκο αρκει να μην ειναι παιδικο,γτ τα παιδικα ειναι γλυκα κ δν της αρεσουνε.

betboo


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις παιρνουμε το βιολογικο frezylac της frezyderm.. ξεκινησαμε με αυτο οταν η φαιη ηταν 6.5 και συνεχιζουμε με αυτο.. δεν δοκιμασαμε καποιο αλλο.. ευτυχως η μπουμπου ειναι βολικη στο τι θα φαει και τι θα πιει..

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα τα δεχοταν ολα τα γαλατα απο το nan που ξεκινησαμε μεχρι το frosilac που καταληξαμε!!!

το μονο γαλα που δεν δεχτηκε ποτε και με τιποτα ηταν το almiron pepti ουτε να το δει δεν ηθελε!!!!

xrysa 1981

xrysa 1981
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω θηλασα μονο για δυο μηνες καιαυτο με συμπληρωμα!!!
του εδινα το ΝΑΝ 1 εως 6 μηνων και στη συνεχεια το ΝΑΝ 2 εως 12 μηνων.
ημουν πολυ ευχαριστημενη,ο μικρος μου το επινε πολυ ανετα και δεν εκανε σχεδον καθολου γουλιτσες.
μετα τους 12 μηνες του δινω το Ολυμπος το πληρες!

dinalala

dinalala
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
egw mexri 8 minwn tis edina aptamil kai den eixa kanena parapono...apo 8 minwn epeidi imoun sto kairo kai den to evriska tis edina to s26 gold kai itan kai m auto mia xara...meta 12 minwn mono fresko galataki...s auto to mwro lew na dwsw i aptamil h to hipp pou nai kai biologiko

lineal

lineal
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βασω έγραψε:εμεις ξεκινησαμε με almiron την εφερε κολικους, συνεχισαμε με humana, δεν το επινε, μετα δοκιμασαμε το novolac της εκανε δυσκιλιοτητα τωρα εδω και 2 μηνες πινουμε το sanilac και ειμαστε τελεια.
περιπου τα ιδια και γω.
ξεκινησαμε με αλμιρον,μετα με humana,και τωρα πινει το novolac ΙΤ.
οτι κι αν του εχω δωσει το χει πιει-ειναι καλοβολος Smile-αλλα το θεμα ειναι οτι μια ειχε κολικους,μια δυσκοιλιοτητα,τωρα με το novolac ΙΤ εχουμε ηρεμησει και παμε μια χαρα.
στο μελλον θα δουμε αν το αλλαξουμε

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EΓΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟΥ ΕΔΙΝΑ ΤΟ FRISOLAC ΑΛΛΑ ΛΟΠΓΩ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΔΙΝΩ TO FRISOLAC COMFORT ΞΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΠΟΙΟ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΑΓΝΩΣΤΟ!!!!!

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμεις απο τοτε πο σταματησα τον θηλασμο τρωμε novalak ha υποαλλεργικο κ καθε 3μερες περιπου κανουμε καταθεση στο φαρμακειο 17,50!!!!αντε ν"αρχισουμε το φαι γιατι ..........

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
φωτεινουλα έγραψε:καθε 3μερες περιπου κανουμε καταθεση στο φαρμακειο 17,50!!!!αντε ν"αρχισουμε το φαι γιατι ..........
ego tote ti na po pou dino ta 25aria etsi gia to frisolac comfort????

erwtoulis

erwtoulis
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
argyro 2 έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:καθε 3μερες περιπου κανουμε καταθεση στο φαρμακειο 17,50!!!!αντε ν"αρχισουμε το φαι γιατι ..........
ego tote ti na po pou dino ta 25aria etsi gia to frisolac comfort????
Toulaxiston esu deineis ta 25aria sto frisolac k einai megaliteri siskeuasia apo to humanaAR pou edina ego sto mikro mou, kai kratouse miamisi mera to kouti. Gia balte 25 euro mera para mera eos ton 7 mina? ekei na dite katatheseis sta farmakia....Tou exo allaksei polla galata mexri tora giati kanena den tou ekane. molis dokimase to hummana den ithele oute to diko mou gala alla oute k kanena allo. mexri tora pinei humana alla eutixos to N2 pou einai pio ikonomiko. K einai 11.5 minon.

argyro 2

argyro 2
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
erwtoulis έγραψε:
argyro 2 έγραψε:
φωτεινουλα έγραψε:καθε 3μερες περιπου κανουμε καταθεση στο φαρμακειο 17,50!!!!αντε ν"αρχισουμε το φαι γιατι ..........
ego tote ti na po pou dino ta 25aria etsi gia to frisolac comfort????
Toulaxiston esu deineis ta 25aria sto frisolac k einai megaliteri siskeuasia apo to humanaAR pou edina ego sto mikro mou, kai kratouse miamisi mera to kouti. Gia balte 25 euro mera para mera eos ton 7 mina? ekei na dite katatheseis sta farmakia....Tou exo allaksei polla galata mexri tora giati kanena den tou ekane. molis dokimase to hummana den ithele oute to diko mou gala alla oute k kanena allo. mexri tora pinei humana alla eutixos to N2 pou einai pio ikonomiko. K einai 11.5 minon.

an einai etsi exeis dikio einai polla ta lefta

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις