Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
506 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 506 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσάκια εγώ θα σας αφήσω σε λιγάκι γιατί πρέπει να παω στην ενδοκρινολόγο μου να τις δείξω τις εξετάσεις του θυροειδή.πω πω πρέπει να πάρω ταξί γιατί ο γιατρός μου είπε να αποφεύγω την οδήγηση αυτές τις μέρες!πως θα την παλέψω?δεν τα πάω καλά με τέτοια δυστυχώς!εχω συνηθίσει με το αμάξι και ο αντράς μου δουλεύει οπότε ταξάκι!λεωφορείο μου απαγόρευσε ο γιατρός. Crying or Very sad

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαμακα μου έγραψε:
Μπου έγραψε:εχω ραντεβου στις 30 Ιουλιου για Β επιπεδου! αν και εχω καποια προβληματακια κι εχω ψιλοχασει το χιουμορ μου τελευταια σας εμπιστευομαι κι απο οτι βλεπω δινετε αισιοδοξια σε παρα πολλες κοπελες!!!! και ναι ξερω φυλλο ειναι κοριτσακι!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 215994
ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ????ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ-21/08-.
ΝΑΤΗΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΝΥΦΗ....
ειμαι στη 19η και θα την κανω στην 21η!!! αγορακι περιμενεις;;; αντε να συμπεθερεψουμε... Laughing

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αθανασια φουλ στις νυφες!!!!!!!! Δεν θα ξερουν πια να διαλλεξουν. χα χα χα
Μπου πως ειναι το ονομα σου?? Γιατι εχασες το χιουμορ σου παρακαλω????

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="marilou27"]κοριτσάκια εγώ θα σας αφήσω σε λιγάκι γιατί πρέπει να παω στην ενδοκρινολόγο μου να τις δείξω τις εξετάσεις του θυροειδή.πω πω πρέπει να πάρω ταξί γιατί ο γιατρός μου είπε να αποφεύγω την οδήγηση αυτές τις μέρες!πως θα την παλέψω?δεν τα πάω καλά με τέτοια δυστυχώς!εχω συνηθίσει με το αμάξι και ο αντράς μου δουλεύει οπότε ταξάκι!λεωφορείο μου απαγόρευσε ο γιατρός. Crying or Very sad [/Σου απαγορεψε γενικα την οδηγηση Μαρια??? Καλο ειναι και το ταξακι!! απ το λεωφορειο!!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hen hen μου το εχω αναφερει στο "αποφασισα να μοιραστω την ιστορια μου" στις απαραιτητες συστασεις! Sad να μην το γραφω και σ αυτο που ειναι τοσο χαρουμενο!!!

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hen Hen έγραψε:Αθανασια φουλ στις νυφες!!!!!!!! Δεν θα ξερουν πια να διαλλεξουν. χα χα χα
Μπου πως ειναι το ονομα σου?? Γιατι εχασες το χιουμορ σου παρακαλω????
και να σκεφτεις οτι ημουν η ψυχη της παρεας!!! αι τωρα δεν εχω καν...παρεα... Sad Sad Sad

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα κοριτσια μου...Δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ολες σας.Καταρχην να πω καλοριζικο το καινουριο θεματακι και να ευχηθω και στα νεα κοριτσια της ομαδας να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Οι περισσοτερες θυμαστε πως θα πηγαινα Πατρα και δεν θα ανησυχουσατε για την απουσια μου.Ημουν στην Πατρα 1μιση εβδομαδα και εφοσον ειδα πως εγινε καλα η ανηψια μου και βαφτηστηρα μου επεστρεψα στο σπιτι αλλα πριν κατσω να χαλαρωσω επαθε ο πατερας μου εγκεφαλικο και τον τρεχαμε στα νοσοκομεια...

Χαθηκα πολυ καιρο γιατι γυρνουσα σπιτι μονο για να φαω και να ξαπλωσω δεν ειχα ορεξη για τιποτα.

Ευτυχως τωρα περασαν ολα και μπορω να σας μιλησω.Δοξα τον θεο η εγκυμοσυνη μου παει περιφημα με +5 κιλα.Προγραμματισαμε με τον γιατρο 9/8 και την β'επιπεδου και περιμενουμε τωρα με αγωνια να μαθουμε το φυλο...

Αχχχ δεν ξερετε ποσο μου ελειψε η παρεα σας.....Πεστε μου εσεις τα νεα σας...Πως παει η εγκυμοσυνη;Θαλασσιτσα πηγατε;;;;.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου ΜΠΟΥ πολύ μου αρέσει το νικ σου αν και περισσότερο μου άρεσε η ταινία πολύ γέλιο!!!!!!!!!

Πείσθηκα καιεγώ πως ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ (με πήρε ο γιατρός μου πριν και γέλαγε και μου είπε πως τον πήρε ο μπαμπάς μου και του έκανε 2000 ερωτήσεις αχαχαχαχαχααχαχ μπαμπάκας μου!!!!!!)

είμαστε γουρλίδικη ομάδα εμείς τέλος

κατά τα άλλα γράφετε τόσα πολλά που δεν προλαβαίνω ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου...Δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ολες σας.Καταρχην να πω καλοριζικο το καινουριο θεματακι και να ευχηθω και στα νεα κοριτσια της ομαδας να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Οι περισσοτερες θυμαστε πως θα πηγαινα Πατρα και δεν θα ανησυχουσατε για την απουσια μου.Ημουν στην Πατρα 1μιση εβδομαδα και εφοσον ειδα πως εγινε καλα η ανηψια μου και βαφτηστηρα μου επεστρεψα στο σπιτι αλλα πριν κατσω να χαλαρωσω επαθε ο πατερας μου εγκεφαλικο και τον τρεχαμε στα νοσοκομεια...

Χαθηκα πολυ καιρο γιατι γυρνουσα σπιτι μονο για να φαω και να ξαπλωσω δεν ειχα ορεξη για τιποτα.

Ευτυχως τωρα περασαν ολα και μπορω να σας μιλησω.Δοξα τον θεο η εγκυμοσυνη μου παει περιφημα με +5 κιλα.Προγραμματισαμε με τον γιατρο 9/8 και την β'επιπεδου και περιμενουμε τωρα με αγωνια να μαθουμε το φυλο...

Αχχχ δεν ξερετε ποσο μου ελειψε η παρεα σας.....Πεστε μου εσεις τα νεα σας...Πως παει η εγκυμοσυνη;Θαλασσιτσα πηγατε;;;;.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472


είναι εντάξει τώρα ο μπαμπάς σου???

ασχετο φτου σου κοπέλα μου ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ!!!

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου...Δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ολες σας.Καταρχην να πω καλοριζικο το καινουριο θεματακι και να ευχηθω και στα νεα κοριτσια της ομαδας να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Οι περισσοτερες θυμαστε πως θα πηγαινα Πατρα και δεν θα ανησυχουσατε για την απουσια μου.Ημουν στην Πατρα 1μιση εβδομαδα και εφοσον ειδα πως εγινε καλα η ανηψια μου και βαφτηστηρα μου επεστρεψα στο σπιτι αλλα πριν κατσω να χαλαρωσω επαθε ο πατερας μου εγκεφαλικο και τον τρεχαμε στα νοσοκομεια...

Χαθηκα πολυ καιρο γιατι γυρνουσα σπιτι μονο για να φαω και να ξαπλωσω δεν ειχα ορεξη για τιποτα.

Ευτυχως τωρα περασαν ολα και μπορω να σας μιλησω.Δοξα τον θεο η εγκυμοσυνη μου παει περιφημα με +5 κιλα.Προγραμματισαμε με τον γιατρο 9/8 και την β'επιπεδου και περιμενουμε τωρα με αγωνια να μαθουμε το φυλο...

Αχχχ δεν ξερετε ποσο μου ελειψε η παρεα σας.....Πεστε μου εσεις τα νεα σας...Πως παει η εγκυμοσυνη;Θαλασσιτσα πηγατε;;;;.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472


Ευη επιτέλους γυρίσεις! Ναι νομίζαμε πως είσαι στη Πάτρα αλλα είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε πολυ. Ειδικά η Μαρκελλα . Χαίρομαι πολυ που είστε κ οι 2 καλα!!! Περαστικά για το μπαμπά σου. Μας ελειψες πολυ!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 875502

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maryanastasia έγραψε:
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου...Δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ολες σας.Καταρχην να πω καλοριζικο το καινουριο θεματακι και να ευχηθω και στα νεα κοριτσια της ομαδας να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Οι περισσοτερες θυμαστε πως θα πηγαινα Πατρα και δεν θα ανησυχουσατε για την απουσια μου.Ημουν στην Πατρα 1μιση εβδομαδα και εφοσον ειδα πως εγινε καλα η ανηψια μου και βαφτηστηρα μου επεστρεψα στο σπιτι αλλα πριν κατσω να χαλαρωσω επαθε ο πατερας μου εγκεφαλικο και τον τρεχαμε στα νοσοκομεια...

Χαθηκα πολυ καιρο γιατι γυρνουσα σπιτι μονο για να φαω και να ξαπλωσω δεν ειχα ορεξη για τιποτα.

Ευτυχως τωρα περασαν ολα και μπορω να σας μιλησω.Δοξα τον θεο η εγκυμοσυνη μου παει περιφημα με +5 κιλα.Προγραμματισαμε με τον γιατρο 9/8 και την β'επιπεδου και περιμενουμε τωρα με αγωνια να μαθουμε το φυλο...

Αχχχ δεν ξερετε ποσο μου ελειψε η παρεα σας.....Πεστε μου εσεις τα νεα σας...Πως παει η εγκυμοσυνη;Θαλασσιτσα πηγατε;;;;.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472


είναι εντάξει τώρα ο μπαμπάς σου???

ασχετο φτου σου κοπέλα μου ΚΟΥΚΛΑ ΕΙΣΑΙ!!!


Μαιρη μου ευτυχως το περασε ελαφρια μονο εμεις οι υπολοιποι τρεχαμε σαν τα χαζα..χαχαχα κοπελα μου σε ευχαριστω πολυ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hen Hen έγραψε:
evi86 έγραψε:Καλησπερα κοριτσια μου...Δεν ξερετε ποσο μου λειψατε ολες σας.Καταρχην να πω καλοριζικο το καινουριο θεματακι και να ευχηθω και στα νεα κοριτσια της ομαδας να εχουν μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.

Οι περισσοτερες θυμαστε πως θα πηγαινα Πατρα και δεν θα ανησυχουσατε για την απουσια μου.Ημουν στην Πατρα 1μιση εβδομαδα και εφοσον ειδα πως εγινε καλα η ανηψια μου και βαφτηστηρα μου επεστρεψα στο σπιτι αλλα πριν κατσω να χαλαρωσω επαθε ο πατερας μου εγκεφαλικο και τον τρεχαμε στα νοσοκομεια...

Χαθηκα πολυ καιρο γιατι γυρνουσα σπιτι μονο για να φαω και να ξαπλωσω δεν ειχα ορεξη για τιποτα.

Ευτυχως τωρα περασαν ολα και μπορω να σας μιλησω.Δοξα τον θεο η εγκυμοσυνη μου παει περιφημα με +5 κιλα.Προγραμματισαμε με τον γιατρο 9/8 και την β'επιπεδου και περιμενουμε τωρα με αγωνια να μαθουμε το φυλο...

Αχχχ δεν ξερετε ποσο μου ελειψε η παρεα σας.....Πεστε μου εσεις τα νεα σας...Πως παει η εγκυμοσυνη;Θαλασσιτσα πηγατε;;;;.... Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472


Ευη επιτέλους γυρίσεις! Ναι νομίζαμε πως είσαι στη Πάτρα αλλα είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε πολυ. Ειδικά η Μαρκελλα . Χαίρομαι πολυ που είστε κ οι 2 καλα!!! Περαστικά για το μπαμπά σου. Μας ελειψες πολυ!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 654316 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 875502


Ευχαριστω Χριστινα μου.Εμενα να δεις ποσο μου λειψατε...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΘΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΑΚΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ! ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ, ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ...ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΥΗ?????ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ,ΑΚΟΜΑ,ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΕΙΔΕΣ ΑΚΟΜΑ ΦΥΛΛΟ?ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ Ή ΚΟΛΛΗΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ?

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΟΦΩΡΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ-ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑΞΙ-,ΠΑΡΕ ΤΑΞΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...-ΜΙΛΑΕΙ ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΑΡΙΦΑ- ΧΑΧΑΧΑ
ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ?

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Η Μαρκελλα κοντευε να σκάσει!!! Θα πετάξει απο τη χαρα της. Αφού ο μπαμπάς σου είναι καλα τέλεια όλα! Πως τα πηγες με τη ζέστη; Είχε ζέστη πολυ η Κοζάνη;

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Hen Hen έγραψε:Η Μαρκελλα κοντευε να σκάσει!!! Θα πετάξει απο τη χαρα της. Αφού ο μπαμπάς σου είναι καλα τέλεια όλα! Πως τα πηγες με τη ζέστη; Είχε ζέστη πολυ η Κοζάνη;


Ζεστη δεν ειχε πολυ αλλα εγω βραζω....Για να φανταστεις τον καταψυκτη δευτερο σπιτι μου τον εχω παω και τον ανοιγω συνεχεια για να δροσιζομαι..χιχιχι

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:ΜΠΟΥ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΕΧΘΕΣ. ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΚΑΚΑ.ΤΩΡΑ ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ! ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ, ΕΧΕΙΣ ΕΜΑΣ ΤΩΡΑ...ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ!

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΥΗ?????ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΘΑΛΑΣΣΑ ΔΕΝ ΠΗΓΑ,ΑΚΟΜΑ,ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ. ΟΥΤΕ ΕΣΥ ΕΙΔΕΣ ΑΚΟΜΑ ΦΥΛΛΟ?ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΝΥΦΗ Ή ΚΟΛΛΗΤΟ ΦΙΛΑΡΑΚΙ?

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΟΦΩΡΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΔΗΓΗΣΗ-ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΤΑΞΙ-,ΠΑΡΕ ΤΑΞΙ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ...-ΜΙΛΑΕΙ ΣΥΖΥΓΟΣ ΤΑΡΙΦΑ- ΧΑΧΑΧΑ
ΑΝΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΘΥΡΟΕΙΔΗ.ΕΧΕΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ?


Αθανασία τα συγχαρητήρια στο γιατρο της Marilou. Ο δικός της γιατρός είναι!!! Αλλα και συμφωνώ μαζί του είναι λίγο επικίνδυνο . Ειδικά για σας στην Αθήνα . Εδώ είναι λίγο καλύτερα δεν έχει τόση κίνηση. Ζέστη μόνο έχει; 37 βαθμούς έχουμε πάλι σήμερα!!!

Hen Hen

Hen Hen
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χα χα χα καλα κανεις Ευη, κάπως πρέπει να δροσιζομαστε εγω τη μέρα έχω το κλιματιστικο και το βράδυ παίρνω αγκαλια τον ανεμιστηρα.

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μετα την 20η εβδομαδα δεν κανουμε τον υπερηχο β επιπεδου; μηπως θα τον κανω πολυ νωρις;;; Shocked η αληθεια ειναι πως ο γιατρος μου καθε φορα που παω μετραει τα παντα ολα κεφαλι,καρδια,πνευμονες,ζωτικα οργανα,ποδαρακια,χερακια,κοκκαλακια,ρινικο οστο, σπονδυλικη στηλη κλπ. ειμαι στην 19η εβδομαδα και τωρα που μετραω θα τον κανω τελικα στην 20η οχι 21η!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Hen Hen έγραψε:
mariaro έγραψε:Καλημέρα κοριτσια κι απο μενα!!!
Την Δευτερα πηγα και ειδα το νινακι μου!!
Είναι καλά και εχει φτασει τα 205gr (ημουν 16w 2d).
Το μόνο πρόβλημα ειναι οτι η καλλιέργεια κολπικου υγρου εβγαλε "ουρεοπλασμα" (ουτε η γυναικολογος ειχε σημειωσει ποτε να ειχα ξαναβγει θετικη στο ουρεοπλασμα).
Το χειροτερο απ'ολα ειναι οτι δεν μπορω να παρω αντιβιωση γιατι ειμαι αλλεργικη σε ενα μια ουσια και δεν υπαρχει αλλη που να μπορω να παρω κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης.
Μου ειπε οτι το ουρεοπλασμα ευθυνεται για αποβολες κατα την διαρκεια της εγκυμοσυνης αλλα κυριως στο πρωτο τρίμηνο και για προωρους τοκετους στη συνεχεια. Το καλυτερο απ'ολα ειναι οτι δεν ξερω απο που το κολλησα γιατι επαφες δεν εχουμε με τον αντρα μου απο τοτε που εμεινα εγκυος και στην 9η εβδομαδα που ειχα ξανακανει καλλιεργεια ημουν καθαρη.
Τι να πω...
Μακαρι να πανε ολα καλα...


Μαρια μου ποσο βγηκε το ποσοστο απ το ουρεοπλασμα??? Εχω και γω. Στην πρωτη εξεταση ηταν πολυ ανεβασμενο αλλα πηρα αντιβιωση και τωρα επεσε λιγο. Δεν θα σου πω να μην αγχωνεσαι γιατι ξερω οτι ειναι δυσκολο!!! Εγω το σκεφτομαι αρκετα αλλα ο γιατρος μου μου λεει να μην αγχονομαι καθολου και θα τα αντιμετωπισουμε ολα με ηρεμια αυτος δεν αγχωνεται παντως!!! Το ουρεοπλασμα το κολλας απο την τουαλετα επισης εκτος της επαφης!!! Αν πας σε μια τουαλετα που δεν ειναι αρκετα καθαρη και καποιος αντρας η γυναικα εχει τοκολλας και συ γιατι εισαι πιο ευαισθητη τωρα. Η μπορει να το εφερε ο αντρας σου στο σπιτι απο την τουαλετα της δουλειας του ας πουμε. Η μπορει καποια φιλη σου που ηρθε να σε δει!!! Εγω και αντρας μου επειδη μενουμε με τα πεθερικα και τη κουνιαδα απολυμαινω καθε φορα πριν παμε!!! Καθε φορα, ομως και ποτε σε ξενες τουαλετες!!!

Χριστίνα μου, σ'ευχαριστώ για την απαντηση. Δυστυχως στα αποτελεσματα των εξετασεων δεν φαινεται καπου ποσοστό. Αλλα σιγουρα θα την επαναλαβω μηπως και εχει γινει καποιο λαθος...
Φυσικα δεν μπορω να παρω αντιβιωση λογω της αλλεργιας οποτε δεν μπορω να κανω τιποτα...

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαμακα μου έγραψε:
Μπου έγραψε:εχω ραντεβου στις 30 Ιουλιου για Β επιπεδου! αν και εχω καποια προβληματακια κι εχω ψιλοχασει το χιουμορ μου τελευταια σας εμπιστευομαι κι απο οτι βλεπω δινετε αισιοδοξια σε παρα πολλες κοπελες!!!! και ναι ξερω φυλλο ειναι κοριτσακι!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 215994 Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 215994
ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΑΙ ΜΠΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΡΑΝΤΕΒΟΥ????ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ-21/08-.
ΝΑΤΗΝ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΝΥΦΗ....

Μαλλον εγω ειμαι τελευταια...27/08
Μακαρι να ειναι καλα και ας ειμαι και τελευταια... Very Happy

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευη μου καλώς ήρθες!!!!
Περαστικα στον μπαμπακα σου και αλλο κακό να μην σας βρει!!!
Ευτυχώς εσυ και το μωρο ειστε καλα!!

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπου καλως ηρθες στην παρεα μας!!!
Οταν αγχωνεσαι να τα λες σε μας.
Η Μαρκελλα και η Μαμακα μου (Αθανασια) θα σε ηρεμουν μεχρι να πεις κυμινο!!!
Φυσικα και τα υπολοιπα κοριτσια αλλα οι δυο τελευταιες παιρνουν την ηλεκτρικη σκουπα και στην φερνουν στο κεφαλι προκειμενου να συνελθεις Laughing Laughing (πλακα κανω, δεν θελω να παρεξηγηθώ).
Σιγουρα εχουμε πολύ πλακα και στα δυσκολα προτειμαμε να μιλησουμε εδω, στο forum παρα να τα πουμε παραεξω και να γελανε μαζι μας, οχι απο κακια αλλα γιατι την συγκεκριμενη περιοδο οι υπολοιποι δεν εχουν τις ιδιες ανησυχιες...επομενως δεν μπορουν να μας καταλαβουν (ακομη και γυναικες που εχουν γινει μητερες και επομενως εχουν περασει απο την ιδια φαση). Ας μην ξεχναμε οτι οι ορμονες παιζουν τρελλα παιχνιδια...

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσιαααααα!!!! Καλέεεεεε μια μέρα δεν μπήκα και κάνατε χαμό, ήρθατε καινούριες, εμφανιστήκατε οι εξαφανισμένες! Οκ, οκ, βασικά μ' αρέσει ο χαμός σας, αλλά λέμε τώρα...! Razz

Μαρκέλλα μου με τέτοιο όνομα (Ιφιγένεια) νομίζω επιβάλλεται να κάνεις κορίτσι, χαχαχα! Για να δούμε!!!

Μπου μου καλωσήρθες και πάντα θετική σκέψη! Θα φτάσεις μια χαρά μέχρι το τέλος, αλλά προσπάθησε να έχεις καλή διάθεση, γιατί πίστεψέ με, το μωράκι σου όλα τα καταλαβαίνει!!!

Εύη μου ανησυχήσαμε λιγάκι γιατί όντως δεν περιμέναμε να λείψεις τόσο... Λυπάμαι που τα περάσατε όλα αυτά, ευτυχώς τώρα είναι καλύτερα! Κι εσύ προσπάθησε να μην είσαι τόσο πεσμένη για το μωράκι σου... Και στα λέει αυτά κάποια που ο μπαμπάς της διαγνώστηκε με καρκίνο όταν ήταν στο 1ο τρίμηνο και τώρα κάνει χημειοθεραπείες... Ξέρω λοιπόν ότι δεν είναι και τόσο εύκολο, αλλά το οφείλεις στο μωράκι!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 417472

Μαρία μου (marilou) έχεις θέμα με θυρεοειδή; Το είχες από πριν ή τώρα προέκυψε; Εγώ είχα βγάλει μια τιμή εκτός ορίων και πήγα σε ενδοκρινολόγο, αλλά ευτυχώς τελικά όλα καλά. Κάποιες τιμές είναι εικονικές λόγω εγκυμοσύνης...!

Χριστινάκι (hen hen) υπομονή με το σπίτι! Αλλά πρέπει να φύγετεεεεεε από εκεί!!!

Μαρία μου υπόμονή με την περίδεση, όλα καλά θα πάνε!

Μαίρη (maryanastasia) μου όχι τόσο άγχος με την αμνιοπαρακέντηση! Εγώ την είχα κάνει στη μεγάλη μου και τελικά δεν ήταν τόσο τρομερό σαν διαδικασία! Αν είναι έμπειρος ο γιατρός μειώνονται απίστευτα οι πιθανότητες κάτι να πάει στραβά...

Κορίτσια μου υπομονή με την περίδεση, το σημαντικό είναι πως στο τέλος όλα θα πάνε καλά και θα έρθει η ώρα που θα κρατάς αγκαλιά το μωράκι σου!!!

Ζωίτσες τι κάνετε;

Mariaro μου last but not least που λένε! Εξάλλου εσύ θα βγάλεις χριστουγεννιάτικο μωρό, τι πιο ωραίο!!!

Αθανασία μου ξεσαλώνεις με τις ηλεκτρικές σκούπες έμαθα; Razz Και ο γιόκας ζωηρός!!!

Δήμητρα καλώς μας ξανάρθες!

Κορίτσια εγώ είχα μια πολύ δύσκολη εβδομάδα στη δουλειά, με ζορίζει πολύ και η μικρή που ακόμα πια δεν έχει προσαρμοστεί στον παιδικό και κάθε πρωί αναγκάζομαι να κάθομαι μαζί της λίγη ώρα... στην οποία αναγκάζομαι να παίζω, τα μικρά με τραβολογάνε και... χορεύω!!! Μετά απ' όλα αυτά πώς να μην τα έχω παίξει; Και συνεχώς κουβαλάω και βάρη που δεν πρέπει... Μια με τη μικρή αγκαλιά, μια που κουβαλάω και το λάπτοπ για τη δουλειά (δεν έχω άλλη επιλογή)... Σήμερα 1/2 ώρα πριν φύγω στη δουλειά ζαλίστηκα και μου έπεσε η πίεση... Το έχω ξαναπάθει και ξέρω... Ευτυχώς καθόμουν κι έτσι απλά ξάπλωσα κάπως στην καρέκλα και μου πέρασε... Το είχα ξαναπάει και στην προηγούμενη μου εγκυμοσύνη 2 φορές, όλως τυχαίως ήταν Παρασκευές και τότε... Rolling Eyes

Τουλάχιστον έρχεται Σ/Κ!!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου - Δεκεμβρίου 2012 #3 - Σελίδα 13 215994 Και λογικά θα πάμε και πάλι για μπανάκι, άντε να ξεκουνηθώ και λιγάκι γιατί πραγματικά, δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ με τα 4,5 κιλάκια που έχω βάλει και με την κούραση πραγματικά σέρνομαι...!

Σας φιλώωωωωωωω!!!

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crozzy mammy σε ευχαριστώ ολα καλά θα πάνε εύχομαι!θυροειδή είχα απο πρίν και τώρα τον προσεχουμε λίγο παραπάνω.εύη περαστικά ολα καλά αυτο έχει σημασία.γενικά δεν μου έχει απαγορέυσει την οδήγηση αλλά τώρα με την περίδεση ναι πρέπει να προσέχω μετά θα δούμε..κορίτσια έχω ξαπλώσει ήδη.εσείς τι κάνετε?

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ευχαριστω ολες για τη θετικη σας ενεργεια!
περαστικα σε οσες αντιμετωπιζουν προβληματα υγειας οικογενειακα η προσωπικα και πολλα πολλα φιλακια!!! καληνυχτα σας!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις