Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
585 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 585 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tini13 έγραψε:Ναταλάκι αυτο που με ενοχλεί με τα κιλά δεν είναι τόσο πώς θα τα χάσω αλλά δεν τα αντέχω επάνω μου, πονάω παντού με +10 κιλά! και που είμαι ακόμη..πιστεύω θα φτάσω τα 15 στάνταρ..
να αλα αγαπι μου ισε κονδα 30 εβδομαδον βεβα μεγαλονι κε δεν ινε πολα πονασ σε καταλαβενο αλα πιστεψε μου δεν ινε τιποτα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
xara64 έγραψε:
Τινη μου εσυ εισαι κ καλυτερα απο μενα που τωρα θα μπω στον 7ο κ ειμαι ηδη +11 Shocked Shocked Shocked
γενικα βλεπω οτι μερα με την ημερα η ψυχολογια μας παιζει παρα πολυ πολλα σκαμπανεβασματα ρε γμτ,μακαρι αυριο να ξυπνησεις κ να εισαι μες την χαρα!!
κοντευει κ καιρος που θα ξεκουραστεις κ εσυ!!

Χαρά μου δυστυχώς τα περισσότερα παιχνίδια του μυαλού έχουν ψυχοσωματικό αντίκτυπο, αφού δεν νιώθω καλά με τα κιλά τί να κάνω; να πείσω τον εαυτό μου ότι όλα good που με λέει ο Μάνος; εε δεν γίνεται..κανείς δεν μπορεί να έρθει στη θέση σου δυστυχώς ή ευτυχώς όταν υποφέρεις με οποιονδήποτε τρόπο..συμφωνείς;

ναι εχεις απολυτο δικιο κ εμενα τα ιδια μου λεει!!εγω ομως ξερω πως αισθανομαι κ κανενας αλλος ακομα κ για τα κιλα ναι ενταξει θα φυγουν αν προσπαθησεις μετα αλλα οταν στερησε πραγματα κ μπαινουν ειναι οτι χειροτερο!τρωω πιο υγειηνα απο πριν κ ομως μπηκαν κ εκει ειναι που τρελαινομαι Twisted Evil Twisted Evil

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lista έγραψε:
Tini13 έγραψε:Ναταλάκι αυτο που με ενοχλεί με τα κιλά δεν είναι τόσο πώς θα τα χάσω αλλά δεν τα αντέχω επάνω μου, πονάω παντού με +10 κιλά! και που είμαι ακόμη..πιστεύω θα φτάσω τα 15 στάνταρ..
να αλα αγαπι μου ισε κονδα 30 εβδομαδον βεβα μεγαλονι κε δεν ινε πολα πονασ σε καταλαβενο αλα πιστεψε μου δεν ινε τιποτα


Ναταλάκι μου αύριο στη δουλειά θα μπω να κάνω μια μαγνητική γιατί είμαι σίγουρη ότι την άρπαξα μια δισκοκήλη στη μλέση, έχω όλα τα συμπτώματα..εντάξει τα κιλά θα φύγουν μέχρι τις γιορτές (λέμε τώρα!) αλλά κουσούρια θα αφήσουν..

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810
Tini13 έγραψε:
lista έγραψε:
Tini13 έγραψε:Ναταλάκι αυτο που με ενοχλεί με τα κιλά δεν είναι τόσο πώς θα τα χάσω αλλά δεν τα αντέχω επάνω μου, πονάω παντού με +10 κιλά! και που είμαι ακόμη..πιστεύω θα φτάσω τα 15 στάνταρ..
να αλα αγαπι μου ισε κονδα 30 εβδομαδον βεβα μεγαλονι κε δεν ινε πολα πονασ σε καταλαβενο αλα πιστεψε μου δεν ινε τιποτα


Ναταλάκι μου αύριο στη δουλειά θα μπω να κάνω μια μαγνητική γιατί είμαι σίγουρη ότι την άρπαξα μια δισκοκήλη στη μλέση, έχω όλα τα συμπτώματα..εντάξει τα κιλά θα φύγουν μέχρι τις γιορτές (λέμε τώρα!) αλλά κουσούρια θα αφήσουν..
αγαπι μου ολα καλα θα ιννε μιν στεναχοριεσε ,σκεψυ τιν μπεμπυλια Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 315810

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κορίτσια!!
Χαρα μου πολυ ωραια η καινουρια φοτο!! Ωραιο χρωματακι εχεις παρει! Εγω ασπρη σα το γαλα φετος!! Ειδα κ το σπιτι σου στο fb.. Μου θυμιζει υπερβολικα το δικο μου.. Εχουμε τις ιδιες επιλογες σε χρωματα... Ασπρομαυρο κ ασημι με στρας!! Τελειο το χεις κανει...Smile Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!
τι κανετε?εμεις σημερα μοναχουλες....!!!!
εχουμε υπερβολικη δροσια και ευτυχως κοιμομαστε καλα!κατα τ'αλλα απο την ωρα που μου ειπε ο γιατρος για τη λοιμωξη,ε δε σκεφτομαι και τπτ αλλο! Mad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο μου και υπόλοιπα κοιλουμπόνιαααααααααααααααα!!!!!!!!
Άντε μωρέ Σοφία που σκέφτεσαι βλάκειες...κάνε λίγο υπομονή και πήγαινε στο δικό σου στη Σαλόνικα να σε δεί και να σε ηρεμήσει.......!!!!Εμείς κάναμε τα 40 ...της πεθεράς μου και όλα καλά τελίωσε και αυτό...η ζέστη εδώ καλά κρατεί ....δεν βράζει ο τόπος αλλά λόγω λίπους βράζω εγώω!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα βικακο!εχθες μωρε σκεφτομουνα...περασανε κιολας 40 μερες...πωπω!ο μακης πως ειναι?
οσο για το θεμα καλα θα παω και στο δικο μου αλλα αυγουστο θα κανει ιατρειο 2 φορες τη βδομαδα!να δω που θα με στριμωξει και εμενα!με φοβησε ο αλλος παρα πολυ και ολη την ωρα αυτο σκεφτομαι!χωρια που ωρες ωρες νιωθω σκληρη τη κοιλια απο τον αμφαλο και κατω και δε ξερω τι παιζει...ειναι η μικρη?η' ξεκινησανε οι προπαρασκευαστικες?ουφ!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά είναι (ο αντράκος μου ο Μάκης)συγκινήθηκε λίγο λόγω της περίστασης αλλά μια χαρά!!!Κ εγώ σκλήρημα εκεί....χθές μάλιστα...όπως το περιγράφεις και στο ίδιο σημείο.....ε οτι και να ναι σκέψου οτι το χουμε και οι 2 κακό δεν θα ναι!!!!
Κ εγώ έχω αγχωθεί επειδή έκανα μπάνιο στη θάλασσα μην κόλησα τίποτις.....και με πιάνουνε φρίκες.....αλλά έτσι και αλλιώς εμένα τώρα θα με δεί στην 33η εβδομάδα οπόταν....πιο πολύ λόγω τσιγάρου αγχώνομαι με τη γήρανση του πλακούντα....δεν μου είπε οτι έχω αλλά φοβάμαι πολύς!!!Ας είναι καλά στα κιλά...και γερός ....και ας μπώ στο μήνα μου και ας βγεί όποτε θέλει από εκεί και πέρα!!!
Μου ήρθανε και τα μεπμπιλίνα της chico σήμερα...είναι τέλειααααααααααααααα!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα απο προχθες περπαταω και τσουπ ειναι πιο σκληρη η κοιλια εκει!βασικα η κοιλια μου κατεβηκε πολυ...απλα νιωθω καπως γιατι παρολο που τσεκαρανε στο νοσοκομειο το σακο,τραχηλο και πλακουντα...ειμαι λιγο ντιπ για ντιπ και σκεφτομαι αν χανει υγρα ο σακος που θα το καταλαβω με τοσο υγρα που εχω?και αν παθει κατι η μικρουλα?1,5 κιλο ειναι ακομα!ειπα ας παει 2 και ας γεννηθει αρκει να ειναι καλα!
και εγω θελω να τα παρω αλλα περιμενω να πληρωθει ο γιωργος μωρε... Crying or Very sad

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία μην αγχώνεσαι είσαι υγιέστατη σάκχαρο δεν έχεις, δεν καπνίζεις,συσπάσεις δεν έχεις ,μύκητες δενέχεις διότι που τπους κόλησες....οπότε σε βλέπω να τρώς όλο το μήνα σου..........μην ανησυχείς καθόλου...τα ίδια συμπτώματα έχουμε..... με το σκλήρημα και εγώ χθές φώναζα το Μάκη και του λέω ...τρέχα συσπάσεις...(τον έχει δασκαλέψει η γιατρός ...σαφώς )και μέ μούτζωνε....επίσης πονάω και από κάτω μερικές φορές εγώ θέλω να σου πώ όταν πάω να άλλαξω πλευρό ..πχ και τέτοια!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο την συχνοουρια ειπανε μπορει να ειναι...πινω παααααααρα πολυ νερο! Rolling Eyes ας ελπισουμε να μην ειναι τπτ.και εγω εχθες πηγαινα στο γιωργο και του ελεγα τα ιδια....αλλα μ'εδιωχνε...χμχμ!!!! Wink απο κατω δεν ειναι πονος.ειναι ενοχληση...σα να με τραβαει κατι....με αγχωνουνε οοοολα οσα συμβαινουνε γιατι δε ξερω πια ειναι φυσιολογικα. pale

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ εγώ τα ίδια κάνω Σοφάκι δεν είσαι τρελή....αλλά εγώ σκέφτομαι οτι έτσι και αλλιώς έχω ραντεβού οπως ανέφερα στην 33η εβδομάδα......οπόταν θα τα δούμε όλα εκεί....και εγώ έχω πολλά υγρά...ρε συ....άσε που ΄΄οταν κάνω και τις ενέσεις δεν θα κάνει να τρώω αλάτι για πόσο καιρό...φαντάζομαι μέχρι να γενήσω....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω φαει κορτιζονη 12 χρονια!!!!!!!!εχω μπολικη!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 215994 και με τα υγρα γινεται να μη φορας σερβιετακι?εγω δε μπορω...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα γλυκες μου...

Ναταλάκο Σιδερένια, να προσέχεις κι ολα να πάνε καλά από εδω και πέρα..
Χαρά μου τέλεια η κοιλίτσα, θα φωτογραφηθώ κι εγώ αυριο το πρωι και θα ανεβάσω!!!
Βικάκο αντε πέρασε κι αυτό να χαλαρώνετε, ήρθαν και οι πάνες μια χαρά! τώρα περίμενε τον αντρούλη που θα τις φορέσει!!!
Σοφούλι μην ακούω χαζά μην ανχώνεσαι με το παραμικρό, άσε το γιατρό να λέει ότι θέλει δουλειά του είναι το θέμα είναι εσυ πωςαισθάνεσαι.
Εγώ δε δίνω σημασία σ΄αυτά τα μικροπράγματα μια χαρούλα είμαστε.. κι εγώ εχω υγρά και σκληρένει η κοιλιά και πονάω και λίγο όπως στην περίοδο αλλά φυσιολογικά είναι μωρέ πάλι καλά δεν έχουμε τίποτα σοβαρό.
Και για τις λοιμόξειςτι το σκέφτεσε που θα τις κολλήσεις????
Εγώ έχω κάνει 10 μπανια και ούτε που το σκέφτομαι και σεχ κάνουμε κανονικά και τπτ δεν έπαθα μη σε τρομοκρατεί ο χαζός ηρέμησε και απόλαυσε το υπόλοιπο.... λίγο έμεινε μετά θα σου λείψει η κοιλίτσα....

Τινάκο κι εγώ το σκέφτομαι με τα κιλά αλλά τι να κάνουμε; δυστυχώς δε μας ρωτάνε μπαινουν από μόνα τους.. και άσε έχω γιατρό τετάρτη θα με κράξει πάλι αλλά είπαμε 10 λεπτά είναι θα περάσουν μετά θα το ξεχάσω... Θα μαστε μοντελάρες τα Χριστούγεννα θα μας ζηλεύουν όλοι plus οτι θα έχουμε και τα μωρά μας αγκαλιά!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα γιωτακο!
μωρε αν εχεις 100 γιατρους ολοι αλλα σου λενε!με εχουνε τρελλανει!ο δικος μου παντως ειπε να μη κανω τπτ.αν θελω μια καλλιεργεια ουρων για να μου φυγει.... Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Γιωτάκο...!!!!!Καλημερούδιααααααααααα!!!!
Ναι μωρέ τα ίδια έχω και εγώ με τη μόνη διαφόρα οτι δεν κάνω σεχ????κρίμαααααααααα και είδα χθές τσοντόνειρο ....το ζούσα θέλω να σας πώ πολύ...με τη χαρά έμεινα η έγκυα!!!!Κρύο ντουσάκι το πρώι και τέτοια!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα ρε βικακο!!!!!και εγω τετοια βλεπω αλλα με την ορεξη μενω!και τωρα που ειμαστε στον 8ο ουτε με το καλαμακι δε βλεπω να γινεται!
ασε που βαζει και ενα μαξιλαρι αναμεσα μας για να μη με χτυπησει λεει.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!Κ μένα το κάνει ....με το μαξιλάρι Σοφάκι και τρελαίνομαι διότι εγώ θέλω άπλα στο κρεβάτι.....και αυτός μου κοτσάρει το μαξιλάρι και μου τρώει την άπλα.......!!!!!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα τσοντόνειρο!!!! φοβερό! Τι να κάνεις άντε πέρασε ο καιρός θα το χαρείτε μετά αλλά θέλει προσοχή μη μείνεις πάλι έγκυος απτο πολύ το πάθος... χοχοχο
Σοφία κι εμένα φοβάται αλλά δε πειραζει ας ανησυχήσουν κι αυτοι λίγο που κοιμούνται σα γουρούνια χωρίς να τους νοιάζει...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου τρωει ολο το χωρο μου!και σα να μη φτανει το μαξιλαρι αναμεσα μας εχει και ενα αλλο αγκαλια...εγω που να παω???που για να στριψω θελω χωωωωωροοοοο!!!!!
ο γιωργος ξερογλυφεται να μεινω εγκυος στο καπακι!ειδικα τωρα που παμε θεσσαλονικη θελει λεει να κανουμε τρια!χμ...εμενα με ρωταει κανεις? scratch

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεεεεεεεεεεεεεεραααααααααααα!!!!!πωπω κοριτσια,απο τις 9,30 διαβαζω τα νεα σας..ποτε προλαβατε να γραψετε 12 σελ μεσα σε ενα σκ????
χαρα,τελεια η φωτο σου!ωραια η κοιλιτσα..ολο λεω θα βγαλω κ εγω,κ ολο ξεχναω,ασε που δεν ξερω αν θα χωρεσει στη φωτο η κοιλια μου!καλα να περασετε κ στις διακοπουλες σας!!
βικακο,με γει τα πραγματακια σας!κ εγω αυτην την εβδ θα ξεκινησω παραγγελιες,γιατι αγχωνομαι..
τινη,κ εγω αισθανομαι σαν φαλαινιτσα με τα κιλα που πηραμδεν μπορω να σηκωσω τα ποδια μου,αλλα υπομονη..
εμεις ειχαμε full προγραμμα ολο το σκ.γιορταζαν κ οι κουμπαροι μας κ ειχαμε ξενυχτια..χθες πξγαμε για μπανακι κ καηκα λιγο..κλασσικη περιπτωση αννας που ΠΑΝΤΑ καιγεται.. Twisted Evil
κατα τα αλλα τι νεα?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ πάλι έβλεπα πως όλοι μας έδιναν λεφτά για κάποιο λόγο....
Ο πεινασμένος καρβέλια ονειρεύεται... Razz

Πάω να κάνω το φαγητούλι σιγά σιγά θα κάνω μπριζολες με πατάτες στο φούρνο, το μεσημέρι θα έρθει ένας συνάδελφος/φίλος του αποστόλη, είναι και η μικρή αδερφή εδώ και θα φάμε όλοι μαζί. Θυμαστε που σας είχα πει ότι θέλουμε να τους κάνουμε κατάσταση; Αυτοί το πήραν σοβαρά και μας βλέπω για γάμο του χρόνου χοχοχο
Οπότε πρέπει και λίγο να συμαζέψω, θα ξαναμπώ αργότερα πάλι φιλάκια.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 12!!! - Σελίδα 39 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εισαι καλη προξενητρα!!!!χαχαχαχα!!!!!καλο μαγειρεμα γιωτακι!
καλημερα αννα!!!!!!!!!!!!! λογοδιάρροια το σκ !!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:μου τρωει ολο το χωρο μου!και σα να μη φτανει το μαξιλαρι αναμεσα μας εχει και ενα αλλο αγκαλια...εγω που να παω???που για να στριψω θελω χωωωωωροοοοο!!!!!
ο γιωργος ξερογλυφεται να μεινω εγκυος στο καπακι!ειδικα τωρα που παμε θεσσαλονικη θελει λεει να κανουμε τρια!χμ...εμενα με ρωταει κανεις? scratch

Βρε να κάνετε why not? αλλά όχι να το κάνετε μια φορά να μείενις έγκυος και μετά να σε εχει στη στέρηση εξηγήσου του Σοφία πάτα πόδι Razz

Γεια σου Άννα....
Κι εμείς πήγαμε για μπανάκι χτες, βέβαια εγώ πάντα προσέχω (τώρα που είμαι έγκυος.. γιατί τις άλλες χρονιές...) και βάζω συχνά αντιηλιακό αλλά χτές κι εγώ παραέκατσα μέσα στη θάλασσσα φαίτεται και ροδοκοκκίνησα λίγο.
Βάλε καμιά κρεμούλα bepanthol αν έχεις να ανακουφιστείς, ή ένα άλλο after sun είναι πάλι καλό που είχα εγώ, μπλέ με κάτι παγάκια απέξω μιλάμε σε δροσίζει αφάνταστα... μη κάτσεις και τηρανιέσαι...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις