Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
28 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 28 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

51ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 12:18 pm

marin!

marin!
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mommy2be έγραψε:Μαρίν τι γλυκό το μωράκι σου!!! είδα ένα με τόσο μαλλί στο golden hall το προηγούμενο Σάββατο πριν καμιά 10ρια μέρες! παίζει να σασταν εσείς;;;

Ααχ μακάρι να Ήμουν εγώ κ να είχα πάει για ψωνια.....

52ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 12:26 pm

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμείς κορίτσια μόλις φάγαμε και σχεδόν κοιμαται....τώρα πρώτα ο θεός κατα τις 6ξανά ...καληνύχτα μανουλες!!!!!

53ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 12:29 pm

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenathens έγραψε:Χρυσα μου Μονο την πρωτη φορα το αποστειρωσα. Προσπαθω γενικα να ειμαι χαλαρη γιατρος ειπε να συνεχισουμε την αποστειρωση και .τον αυγουστο, και μετα θα ειμαστε free!

Να ρωτησω βρε κοριτσια! Εχω τα μπιμπερο dr.brown με τα περιεργα σωληνακια μεσα, που δεν κανουν κολικους. Τωρα 3+ μηνων λεω να τα αφαιρεσω, και να αφησω μονο το μπουκαλι. Υπαρχει περιπτωση να τον πιασουν τωρα κολικοι, η βλακειες λεω;
Πολυ κουραση να τα πλενω καθε μερα, οποτε αν περασε η επιφοβη περιοδος των κολικων, λεω να τα αφαιρεσω! Ξερετε κατι πανω σε αυτο;
ελενα εσυ δεν θηλαζες κανονικα?το βγαζεις και το δινεις στο μπεμπη η σταματησες λογω της παλινδρομησης?εχασα επεισοδια μαλλον Rolling Eyes

54ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 12:54 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Πήγαμε βολτουλα αλλα μας βγήκε ξινη, νυσταζε η μικρούλα μου κ γκρινιαζε τζάμπα σερναμε κ το καρότσι αφου την είχα στο μει ται τελικά κοιμήθηκε εκει. Μόλις γυρίσαμε την έπιασε ένα σπαρακτικο κλάμα με το ζόρι την κοιμησα τώρα.. Έχει πάθει κ μια προσκόλιση σε μένα αφου την επερνα ο άντρας μου κ ουρλιαζε πιο πολυ!
Ίσως αναστατωθηκε επειδή περιτριγυρηζετε απο άγνωστα πρόσωπα, ήρθε κ ενας θείος του άντρα μου κ όλοι την περνούν αγκαλια, σήμερα της υποσχέθηκα ότι δεν θα την ξαναφησω σε άγνωστο έτσι αμέσως κ οποίος της χαλάσει ξανά τον ύπνο θα τον ξεχεσω!!!

Άσχετο τώρα.. Εκανα νύχια σε μια γνωστή μου σήμερα κ πιάσαμε το θέμα του θηλασμου αυτη θηλασε 2 παιδιά μέχρι 8 μηνών απο επιλογή κ μου λέει εσυ πόσο θα θηλασεις; Λέω όσο παει θα δω αλλα θα θέλατε μέχρι 2 χρ ααα μου λέει ε όχι κ τόσο άλλωστε τι περνει απο το γάλα τόσο μεγάλο; Κλασική ατάκα τι στο καλο κασέτα το έχουν;;

55ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 1:32 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΗΓΕΣ ΒΟΛΤΑ ΕΓΩ Η ΜΟΝΗ ΒΟΛΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΕΧΡΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΑ ΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΕ....
ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΝΤΑΝ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΖΕ.ΕΚΑΤΣΕ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ Κ ΕΙΧΕ ΑΠΟΡΙΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ!
Η ΚΥΡΙΑ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Δ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.... ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

56ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 10:22 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
XRYSA M έγραψε:ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΗΓΕΣ ΒΟΛΤΑ ΕΓΩ Η ΜΟΝΗ ΒΟΛΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΜΕΧΡΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟ ΣΟΥΠΕΡ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΣΕΤΑ ΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΝΕ ΟΛΕΣ.ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΛΕΓΕ....
ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΠΕΙΔΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΟΙΜΟΝΤΑΝ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΗΤΑΝ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑ Κ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΖΕ.ΕΚΑΤΣΕ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΗ Κ ΕΙΧΕ ΑΠΟΡΙΑ ΣΤΟ ΒΛΕΜΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΕΚΕΙ!
Η ΚΥΡΙΑ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΗΝ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΚΟΙΤΑΕΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΡΑΦΩ.ΒΓΗΚΑΜΕ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΚΤΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ Δ ΠΕΙΡΑΖΕΙ.ΟΛΕΣ....

Τέτοια βόλτα Χρύσα να μου λείπει!
Της είπα κ για τις κρεμες κ μου λέει μακάρι να τα τηρησεις όλα αυτα που λες γιατί οντος είναι το πιο υγιεινό κ καλο αλλα Μετα που θα είσαι κουρασμένη θα πεις ε δεν πειράζει ας φάει κ την έτοιμη!
Εντάξει όπως είπα θα πάρω κ μια βιολογική της χολ χωρίς ζάχαρη κτλ για ώρα ανάγκης, αλλα άλλο κάθε απόγευμα κ άλλο μια δυο τον μήνα σωστά;
Εντωμεταξυ χθες ακούγανε την Νατάλια που εκλαιγε κ σήμερα με πρηζανε ότι θέλει χαμομηλακι να του δώσω ή νερο κ τέτοια..στον άντρα μου δίνανε λέει, ε και τους λέω επειδή δινατε εσείς πρέπει κ εγω; Όταν γεννησα η Πεθερα μου έλεγε ότι δεν θηλασε πολυ κ έδινε κ ξένο γιατί ήταν κουραστικό κ ότι δεν θα αντεξω κ εγω κ τώρα που με βλέπει κ θηλαζω αποκλειστικά κ το μωρο είναι στρουμπουλο λέει ότι θηλασε 6 μήνες τον άντρα μου κ της λέει ο άντρας μου γιατί τόσο λιγοοο;;; Χαχαχαχα

57ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 11:56 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια κι απο μένα!!!

η μικρή μου έχει ανακαλυψει το χέρι της τον τελευταιο μήνα. στην αρχή έβαζε όλο το χέρι και κατέληγε στον αντίχειρα... ευτύχως το σταμάτησε γιατί δεν πέρνει και πιπιλα. τώρα πια βάζει όλη την μπουνίτσα και μασουλάει!!!

ακόμα δεν γυρίζει μπρούμυτα. μόνο την ημέρα γυρνάει στο πλάι και παλεύει μόνη της. λογίκα όπου να ναι θα την πετύχω κι εγώ γυρισμενη μπρούμυτα. η αληθεια ειναι πως αν το κανει το βραδυ θα αγχωθω και θα την γυρίσω ανάσκελα.

σήμερα έχουμε ραντεβού με το γιατρό μας να την εξετάσει, άντε να δούμε τι θα μας πει.... και δεν τους μπορω καθολου τους γιατρους!!!! Sad

58ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Ιουλ 23, 2012 11:59 pm

martha88

martha88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
XRYSA M έγραψε:
ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ 6 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΖΗΛΕΥΩ!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙ ΚΡΕΜΕΣ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.ΕΣΥ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΤΗΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΡΕΜΑ ΣΕ ΣΚΙΝΗ Very Happy
καλημερα κοριτσια!!!
με τον παιδιατρο δε συζητησα ακομη για κρεμες αλλα θελω να της πως πως πριν τους 6 μηνες δεν του δινω κρεμα αφου θηλαζω αποκλειστικα και οτι δεν θα του δωσω καθολου κρεμα βανιλια.εχω καταλαβει οτι δεν ειναι φανατικη του θηλασμου και αν δω οτι με πιεζει απλα δεν θα ξαναπαω σαυτη.

59ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:00 am

martha88

martha88
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

60ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:06 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σχετικά με την αποστείρωση και σε μας ο γιατρός είπε να την σταματήσουμε απο την στιγμή που βάζει τα χεράκια στο στόμα.

πάντως βρέ κορίτσια σας χαίρομαι τόσο πολύ που θηλάζεται... μπράβο σας!!

61ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:31 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΞΕΝΥΧΤΣΜΕΝΟΥΣ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ?????????

ΧΤΕΣ ΓΙΑ 4Η ΝΥΧΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΝΥΧΤΙ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ 20 ΦΟΡΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΠΕΙΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΙΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ, ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ, ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΤΑΙ , ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ!
ΒΥΖΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ, ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ, ΔΕΝ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ, ΑΡΑ???

Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ (ΚΑΝΕΝΑ 30ΛΕΠΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥΜ, ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ) ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΙΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ Η' ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ , ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ.
ΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ???
ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΝΟ...

ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΠΑΛΙ ΑΜΕΣΩΣ!

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

62ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:41 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!

63ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:46 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τατιανα έγραψε:
Τέτοια βόλτα Χρύσα να μου λείπει!
Της είπα κ για τις κρεμες κ μου λέει μακάρι να τα τηρησεις όλα αυτα που λες γιατί οντος είναι το πιο υγιεινό κ καλο αλλα Μετα που θα είσαι κουρασμένη θα πεις ε δεν πειράζει ας φάει κ την έτοιμη!
Εντάξει όπως είπα θα πάρω κ μια βιολογική της χολ χωρίς ζάχαρη κτλ για ώρα ανάγκης, αλλα άλλο κάθε απόγευμα κ άλλο μια δυο τον μήνα σωστά;
Εντωμεταξυ χθες ακούγανε την Νατάλια που εκλαιγε κ σήμερα με πρηζανε ότι θέλει χαμομηλακι να του δώσω ή νερο κ τέτοια..στον άντρα μου δίνανε λέει, ε και τους λέω επειδή δινατε εσείς πρέπει κ εγω; Όταν γεννησα η Πεθερα μου έλεγε ότι δεν θηλασε πολυ κ έδινε κ ξένο γιατί ήταν κουραστικό κ ότι δεν θα αντεξω κ εγω κ τώρα που με βλέπει κ θηλαζω αποκλειστικά κ το μωρο είναι στρουμπουλο λέει ότι θηλασε 6 μήνες τον άντρα μου κ της λέει ο άντρας μου γιατί τόσο λιγοοο;;; Χαχαχαχα
ΠΑΙΞΤΟ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΡΕΛΙΤΣΑ!ΠΕΣ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ?ΑΣΤΟ ΔΕΝ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΑΚΡΗ.ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΤ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕ Η ΜΑΡΘΑ.
ΕΜΕΝΑ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΗΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΑΑΑ ΜΗΝ ΛΕΣ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΜΑΤΙΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΠΕΙ ΕΜΕΝΑ ΛΕΕΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΕ ΕΠΕΙΔΗ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑΣΑΝ.ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΑ ΕΙΠΕ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΡΑΤΖΙΚ!

64ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:50 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
jerrysofaki έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΞΕΝΥΧΤΣΜΕΝΟΥΣ!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ?????????

ΧΤΕΣ ΓΙΑ 4Η ΝΥΧΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΞΕΝΥΧΤΙ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ 20 ΦΟΡΕΣ, ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΠΟ ΠΕΙΝΑ, ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΝ ΑΦΙΣΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΓΡΙΝΙΑΖΕΙ, ΧΤΥΠΙΕΤΑΙ, ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΤΑΙ , ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ!
ΒΥΖΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ, ΔΕΝ ΚΡΥΩΝΕΙ, ΔΕΝ ΖΕΣΤΑΙΝΕΤΑΙ, ΤΟ ΠΑΜΠΕΡΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟ, ΑΡΑ???

Ο ΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ (ΚΑΝΕΝΑ 30ΛΕΠΤΟ ΜΑΞΙΜΟΥΜ, ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ) ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΙΑΣΩ ΛΙΓΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ Η' ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ , ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΙΠΙΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΤΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΒΟΛΤΑ.
ΤΙ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ???
ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΑΠΟ ΥΠΝΟ...

ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΞΥΠΝΟΥΣΑΜΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΝΑΝΙ ΠΑΛΙ ΑΜΕΣΩΣ!

ΒΟΗΘΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΚΡΙΜΑ ΜΩΡΕ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ...ΑΛΛΑ ΚΡΙΜΑ Κ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Very Happy ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΗΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΛΜΑ?

65ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 12:52 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maria maroui έγραψε:σχετικά με την αποστείρωση και σε μας ο γιατρός είπε να την σταματήσουμε απο την στιγμή που βάζει τα χεράκια στο στόμα.

πάντως βρέ κορίτσια σας χαίρομαι τόσο πολύ που θηλάζεται... μπράβο σας!!
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΑΜΑ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ.ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΗΛΑΣΕΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ?

66ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 1:25 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marin! έγραψε:Μακάρι να αλλάξει και η δική μου....
Ελπίδα η μικρή στην ξαπλώστρα είναι αποθέωση!!!Φατσούλα!!!!Εμείς είμαστε 2 μηνων ακόμα...ποτε τα πήγατε στην θάλασσα???
ναι πολυ πλακα εχει της αρεσει στη θαλασσα, μπανιο δεν την εχω κανει μετα τους 6 μηνες μου ειπε η παιδιατρος ασε που εδω εδω ειναι πολυ κρυες οι θαλασσες, οποτε του χρονου. ζηλευω τα μαλλια σας!!! θα κανετε γρηγορα κοτσιδακια!!!

67ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 1:27 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenathens έγραψε:Μαμα μια εγω αν τον βλεπω μπρουμυτα θα τον γυριζω, τουλαχιστον μεχρι να μπορει να γυριζει καλα μονος του....εβαλα και την κουνια πιο κοντα στο κρεβατι μου να τον ακουω περισσοτερο γιατι δεν κλαιει μεσα στο βραδυ, μονο αν ακουσω χερακια ποδαρακια να κουνιουνται καταλαβαινω οτι κατι θελει...

ελενα ο γιος σου ειναι απλα που κουκλος!!!

68ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 1:32 am

elpidamamy

elpidamamy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:Καλησπέρα!
Πήγαμε βολτουλα αλλα μας βγήκε ξινη, νυσταζε η μικρούλα μου κ γκρινιαζε τζάμπα σερναμε κ το καρότσι αφου την είχα στο μει ται τελικά κοιμήθηκε εκει. Μόλις γυρίσαμε την έπιασε ένα σπαρακτικο κλάμα με το ζόρι την κοιμησα τώρα.. Έχει πάθει κ μια προσκόλιση σε μένα αφου την επερνα ο άντρας μου κ ουρλιαζε πιο πολυ!
Ίσως αναστατωθηκε επειδή περιτριγυρηζετε απο άγνωστα πρόσωπα, ήρθε κ ενας θείος του άντρα μου κ όλοι την περνούν αγκαλια, σήμερα της υποσχέθηκα ότι δεν θα την ξαναφησω σε άγνωστο έτσι αμέσως κ οποίος της χαλάσει ξανά τον ύπνο θα τον ξεχεσω!!!

Άσχετο τώρα.. Εκανα νύχια σε μια γνωστή μου σήμερα κ πιάσαμε το θέμα του θηλασμου αυτη θηλασε 2 παιδιά μέχρι 8 μηνών απο επιλογή κ μου λέει εσυ πόσο θα θηλασεις; Λέω όσο παει θα δω αλλα θα θέλατε μέχρι 2 χρ ααα μου λέει ε όχι κ τόσο άλλωστε τι περνει απο το γάλα τόσο μεγάλο; Κλασική ατάκα τι στο καλο κασέτα το έχουν;;

τατιανα τελεια φωτο!!! βλεπω τα σαου με πεθερα συνεχιζονται!!! ουαου!!! εγω θα παω χιο στην πεθερα μου τον αλλο μηνα, βαφτιζει η κουνιαδα μου το μωρο. αλλα δεν θα μεινουμε στο ιδιο σπιτι εχει ο αντρας μου δικο του εκει, βεβαια θα πηγαινουμε σπιτι της.... αχ οι ατιμες. πιστευω στα παιδια μας να ειμαστε αλλιως ευτηχως εμεις εχουμε κοριτσια κ θα τους αγαπαμε τους γαμπρους μας!!χαχαχα!!

69ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 1:33 am

Mamma_Mia!

Mamma_Mia!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τατιανα τι τελεια φωτο.μαριαννα με λενε..
εμεις ποτε θα τρωμε 5'?δηλαδη το βαζεις 5' και σταματαει μονο του και μετα ποτε ξανατρωει??τι καλα ουτε να το φανταστω μπορω..

σημερα 4η μερα που δεν εκανε κακακια μηπως να ανησυχω??ζοριζεται που και που και τον λυπαμαι

70ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 2:13 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα πεθαινω για το ολοσωμο μαγιο σας!!!!!!!!
ελενα πολυ κουκλος ο γιος σου!!!!!!
εγω κοριτσια περι θηλασμου δεν ακουσα κατι τοσο τρελο μονο για χαμομηλια και νερα καπου καπου αλλα εγω απανταω οτι πει ο παιδιατρος Very Happy την παρασκευη παμε για εμβολιο γιατι μετα ο γιατρος μας θα λειπει και θα το κανουμε νωριτερα.
κοριτσια για τις κρεμες που λετε οκ η φρουτοκρεμα γινετε με φρουτα για τις αλλες τι συνταγες εχετε?

71ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 2:46 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια μου σας σευχαριστω! Τα καταφερα να βαλω φωτο! Ειμαι και λιγο ασχετη!
Γεωργια μου εγω δεν θηλασα απο την αρχη... Τον πρωτο μηνα δεν ειχε παλινδρομηση, απο το δευτερο και μετα αρχισε να γινεται χειροτερο και τωρα φτασαμε στο πικ νομιζω της υποθεσης..

Για τις συνταγες για την εισοδο στη στερεα τροφη υπαρχουν πολλα βιβλια με συνταγες!! Θα το ψαξω και θα σας πω!

72ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 3:04 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mamma_Mia! έγραψε:τατιανα τι τελεια φωτο.μαριαννα με λενε..
εμεις ποτε θα τρωμε 5'?δηλαδη το βαζεις 5' και σταματαει μονο του και μετα ποτε ξανατρωει??τι καλα ουτε να το φανταστω μπορω..

σημερα 4η μερα που δεν εκανε κακακια μηπως να ανησυχω??ζοριζεται που και που και τον λυπαμαι

Μαριάννα είναι στο κάθε παιδι διαφορετικά.
Εμένα συνήθως 5´ τρώει κ Μετα ζητάει το άλλο στήθος άλλες φορές τρώει πιο πολυ ώρα γιατί αποκοιμιεται στο στήθος.
Συνήθως κάθε 2 ώρες αλλα δεν είναι στάνταρ τώρα πχ κοιμόμαστε μαζι απο της 11 κ ενδιάμεσα θηλασε κανα 2 φορές αλλα λίγα λεπτά ίσα ίσα δηλ να νανουριστει..
Τώρα εγω ξύπνησα κ η κυρία ακόμα κοιμάται!

Για τα κακα ρωτά κ την παιδιατρο αλλα στα θηλαζοντα είναι οκ μέχρι κ 10 μέρες.


Χαχαχαχαχα καλο! Έχω ακούσει αρκετά απο αυτα αλλα μερικά είναι παρατραβηγμενα άκου σεξουαλικη παρενόχληση ή ότι θα γίνει λεσβια ημαρτον ας κοιτάει ο καθένας την δουλεια του!

Σοφακι ίσως είναι αλμα!
Εμένα έτσι κάνει κ εδω κ σχεδόν ένα μήνα κοιμάται μόνο μαζι μου, μετα μου λένε έτσι την έμαθες ε τι να εκανα αφου ξυπνάει κ κλαίει χωρίς εμένα.

Γεωργία είδες μαγιό;; Χαχαχα μας είναι λίγο μεγάλο βέβαια αλλα έχει πολυ πλάκα!!
Όσο για κρεμες δεν ξέρω αν είδες το λινκ της χρυσας για το ενδεικτικό πλάνο διατροφής του παπαβεντση
Ξεκινάει μόνο φρούτα Μετα βάζει λαχανικά (πατάτα καροτο) κ στην Τρίτη βδομάδα δημητριακά.
Μπορείς να φτιάξεις δική σου σκόνη αλεθεις βρωμη μέχρι ή κ ρύζι κ έτσι ξέρεις ότι είναι καθαρά κ φρέσκα.
Επίσης εγω θα δώσω κ μαύρο σιτάρι που βρίσκω σε Μαγαζι με ρωσικά τρόφιμα έχει στην θεσσαλ. είναι πολυ θρεπτικο.

Ελπιδα έχεις να ακούσεις κ εσυ!!! Χαχαχαχα
Κ εγω την συγκατοικηση την απεφυγα κοιμούνται Κατω σε ένα τύπου στούντιο που έχει ο αδερφός μου για όταν έρχεται Ελλάδα, ναναι καλα η νύφη μου που το παραχώρησε!

73ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 3:24 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenathens έγραψε:Κοριτσια μου σας σευχαριστω! Τα καταφερα να βαλω φωτο! Ειμαι και λιγο ασχετη!
Γεωργια μου εγω δεν θηλασα απο την αρχη... Τον πρωτο μηνα δεν ειχε παλινδρομηση, απο το δευτερο και μετα αρχισε να γινεται χειροτερο και τωρα φτασαμε στο πικ νομιζω της υποθεσης..

Για τις συνταγες για την εισοδο στη στερεα τροφη υπαρχουν πολλα βιβλια με συνταγες!! Θα το ψαξω και θα σας πω!

ειναι κουκλος!!πολυ ωραια φωτο!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 215994

74ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 5:51 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

75ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 3 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Ιουλ 24, 2012 7:02 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
http://www.opediatrosmou.gr/
κοριτσια ειναι ο παιδιατρος μας εχει ωραια θεματακια και συμβουλες.ριξτε μια ματια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις