Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
54 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 54 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

976ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Πεμ Σεπ 27, 2012 11:51 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσα υπεεεεροχη φωτο! Φτου σας!

Βρε εφακι μην σε απογοητευσω, εγω δεν πιστευω στα ονειρα. Θεωρω οτι ειδες αυτο το ονειρο γιατι ξερεις οτι αυτη την περιοδο βγαζουν δοντακια τα μωρα και σε λιγο θα βγει και στη μπουμπουκιτσα σου! Λογικο το θεωρω το ονειρο!

Τατιανα πως παει η ζουμπα;
Εγω εβγαλα το ελιπτικο, μπας και αξιωθω....αλλα ακομα το κοιταζω! Sleep

977ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Παρ Σεπ 28, 2012 2:46 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ!!

ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ Η ΔΑΝΑΗ! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΔΑΝΑΗ! ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ, ΥΓΕΙΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΣΟΥ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΤΡΑΧΑΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕ ΑΥΓΟ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ! Shocked

ΧΡΥΣΑ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ...ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ!

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΠΟΜΠΟΣ ΠΑΡ'ΟΤΙ ΕΙΝαι ΦΑΓΑΝΟΣ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΓΑΛΑΤΑΚΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ!

ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΜΗΛΑΡΑΚΙ. ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΤΟ ΠΟΛΤΟΠΟΙΕΙΤΕ? Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΡΙΦΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ ΚΟΥΛΟ...

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ, ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ. ΕΧΩ ΕΛΛΑΤΩΣΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΛΑ "ΚΑΠΩΣ" ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ (13) + ΑΛΛΑ 5 ...ΒΕΒΑΙΑ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ Ο ΠΟΠΟΣ , ΠΟΠΟΣ!


ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!



978ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Παρ Σεπ 28, 2012 8:40 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσια..

εγω τα εχω παιξει..κοιμηθηκε μονο το πρωι μια ωρα κ πριν λιγο κοιμηθηκε στην αγκαλια μου για λιγο!δεν θελει να φαει τιποτα μονο λιγο μηλο εγλυψε το πρωι, μολις βλεπει κουτ σφραγιζει το στομα κ τεντωνει γροθιτσες η μαιμου!
μονο θηλαζει..λετε δοντια??αλλα ουτε σαλια εχει ουτε πρησμενα τα βλεπω τα ουλα!αχ
αα εμαθε τωρα κ σηκωνεται στα 4 κ κουνιετε περα δωθε..εχει πολυ πλακα!

Ευη μου σ'ευχαριστω πολυ βρε!!κοιτα αν το κανουν για την Σοφη λογικα δεν θα βαλουν αυγα και γαλα ή ισως μονο χωρις αυγα αν ειναι ετσι να το πληρωσω κιολας αρκει που θα ξερω οτι ειναι σπιτικος!

θεμα κιλα...εγω επιτελους αρχισα να χανω, οπως σας εχω πει τρωω πολυ ελαφρια το βραδυ εχω χασει 5 κιλα και τωρα ειμαι 62..στοχος τα 55-56 οποτε εχω ακομα δρομο.
πιστευω και σε μενα η κοιλια θα ειναι προβλημα..ισως βοηθησει η ζουμπα!(παρεπιπτοντως μου αρεσε πολυ ειναι διασκεδαστικο ιδρωνεις και γυμναζεσε!!)

979ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Παρ Σεπ 28, 2012 10:42 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα μανούλες!!!

Χρύσα η φωτο πολύ όμορφη, μαμά και κόρη κούκλες, φτου σας!! Smile

Δανάη χρόνια σου πολλά και όοοοτι επιθυμείς!! Smile

Έφη κι εγώ είχα δει ονειράκι με τα δόντια της μικρής, είναι επιδή το περιμένουμε γι'αυτό και βλέπουμε τέτοια όνειρα.

Εμέις σήμερα πήγαμε τη μία μας γάτα στο γιατρό και είχε πολύ γέλιο, μεσα στο αυτοκίνητο επικρατούσε ένα χάος. η μικρή μου μαζί με τη γάτα έκαναν διαγωνισμό ποιά θα φωνάξει περισσότερο!!!! πολύ γέλιο!!!! Smile Smile με την κρεμούλα μας συνεχίζουμε κανονικά και η μικρή είναι ενθουσιασμένη. μεγάλη λιχούδο η κυρία, αν δεν την σταματήσω είναι ικανή να μην αφήσει τίποτα. όταν με βλέπει και της την ετοιμάζω φωνάζει και ανοιγοκλείνει το στόμα της σαν να μασάει. Smile Smile
απο δοντάκια τίποτα ακόμα!!! αυτά τα νέα μας.

980ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Παρ Σεπ 28, 2012 12:10 pm

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΙΧΝΟΣ ΔΟΝΤΙΟΥ...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΤΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙΑ ΤΑ ΑΛΕΘΕΤΕ ΣΤΟ MULTI?
ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΠΛΕΝΤΕΡ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΛΕΤΕ? ΕΠΙΣΗΣ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ?

981ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Παρ Σεπ 28, 2012 2:57 pm

Renu


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εμείς βγάλαμε και το δεύτερο δοντακι!
Θα ξεκινήσουμε τη Δευτέρα να τρώμε φρουτοκρεμα. Με μήλο! Εκανα μια δοκιμή να πολτοποιησω το μηλο στο multi αλλα έγινε πολλά ψηλά κομματάκια και όχι κρέμα φυσικά. Σκέφτομαι να περάσω στον ατμο το μηλο και μετα να το βάλω στο multi. Φαντάζομαι θα γίνει κρέμα με αυτόν τον τροπο. Το εχει κάνει κάποια?



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Renu στις Παρ Σεπ 28, 2012 11:13 pm, 2 φορές συνολικά

982ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Παρ Σεπ 28, 2012 10:36 pm

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου ειμαι αεροδρομειο κ επιστρεφω!! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!! Περασαμε τελεια!!! Θα σας γραψω απο το σπιτι!! Φιλακια!!!

983ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Σαβ Σεπ 29, 2012 12:11 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσακια μου!!!
Χθες πηγαμε παιδιατρο...9.500kgr και 69cm...ασχολιαστο!!! Laughing
Εγω το μηλο το παλεψα σε multi σε τριφτη, σε μπλεντερ και τιποτα...τελικα πηρα της kenwood 700watt αυτα τα χειρος που μπαινουν και μεσα στην κατσαρολα και μου κανει τα παντα κρεμα...σωθηκα με αυτο!!!
ααα βγαλαμε και 2ο δοντακι και ξεκιναμε και φαγητακι.Μου ειπε πατατουλα,κολοκυθακι,καροτο,σελινορυζα και μοσχαρακι την 1η βδομαδα και κοτοπουλο την 2η,ολα αυτα με λιγο λεμονακι και μια σταλιτσα αλατακι...λεω να ξεκινησω την αλλη βδομαδα αφου τελειωσει η μετακομιση...καλο σαββατοκυριακο να εχουμε!φιλακια!

984ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Σαβ Σεπ 29, 2012 12:44 am

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έχω ένα πλέντερ χειρός όχι μάρκας, το οποίο με λίγη προσπάθεια τα αλέθει. Σκέφτομαι όμως να πάρω ένα καλύτερο γιατί με το κρέασ θα έχω πρόβλημα. Εξάλλου για κάνα χρόνο δεν θα το χρησιμοποιώ?
Για ατμομάγειρα το έχω σκεφτεί αλλά και στην χύτρα το ίδιο δεν είναι? Έχει εξάρτημα για να μαγειρεύω στον ατμό.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

985ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Σαβ Σεπ 29, 2012 9:27 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΕΠΙΣΗΜΑ ΛΙΓΟ ΜΗΛΟ.ΕΤΡΙΨΑ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΠΟΥ 150 ΜΛ ΣΑΦΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟ ΚΑΠΟΥ 5 ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΑΝ ΕΠΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΤΡΩΓΕ Κ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ.ΟΣΕΣ ΔΩΣΑΤΕ ΦΡΟΥΤΑ ΤΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΣΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?ΕΓΩ ΤΟ ΕΤΡΙΨΑ ΣΤΟΝ ΤΡΙΦΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΗΛΟ ΔΕΝ ΑΛΕΘΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΟ ΚΟΙΝΟ ΜΠΛΕΝΤΕΡ.
ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΝΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗ ΜΕ ΤΟ ΓΚΟΥΓΛΕ ΤΡΑΝΣΛΕΙΤ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΟΙ ΤΡΟΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ.ΕΙΝΑΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΟΥ.
ΔΑΝΑΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΟΥΣ ΠΩ.
ΝΤΙΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ ΕΙΠΕ ΚΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ?
ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ

986ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Σαβ Σεπ 29, 2012 10:47 pm

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημέρα μανούλες!!!
κι εγώ μάλλον μίξερ χειρός θα πάρω, ούτως ή άλλως το χρειάζομαι και για διάφορες σούπες που φτιάχνω για μας.

Σοφάκι εμείς οι δύο μαλλόν έχουμε μείνει φαφουτάκια ακόμα!!! Smile Smile

την τετάρτη που έχουμε εμβόλιο μάλλον θα μας ξεκινήσει και φρούτο. τώρα έχω μπεί σε δίλλημα, η αδερφή του άντρα μου μου είπε οτι στη μικρή της ενώ είχε ξεκινήσει με κρεούλα τα φρούτα τα έδωσε σκέτα, ο γιατρός μας σε μία πρόχειρη συζήτηση μας είχε πει οτί θα τα βάζουμε μαζί με την κρεμούλα της και σιγά σιγά θα αφαιρούμε κρέμα ώστε να μείνει μόνο φρούτο. η ανηψιά μου λοιπόν τσακίζει τα φρούτα και τα λαχανικά και νομίζω οτι έχει παίξει ρόλο το οτι τα δοκίμασε κατευθείαν σκέτα. κι εγώ δεν ξερω τί να κάνω. λέω να το συζητήσω με το γιατρό και να της τα δώσω σκέτα να δούμε πώς θα πάει. εσείς σκέτα τα δίνετε?

987ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Σαβ Σεπ 29, 2012 11:14 pm

explorerefi

explorerefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμείς ξεκινήσαμε με πορτοκάλι για 3-4 μέρες και μετά βάλαμε μήλο και αχλάδι με μιας. Μετά 15 μέρες ξεκινήσαμε ρυζόκρεμα και τώρα σε 10 μέρες κρεατάκι, πατάτα κτλ.
Δεν ξέρω αν θα σε βολέψει το μίξερ χειρός. Κοίτα να πάρεις κάποιο καλό μόνο για να τα αλέθει σωστά.
Κορίτσια εμείς βγάζουμε ακόμα γιαουρτάκι μαζί με σάλια και ο γιατρός είπε ότι θα το κάνει μέχρι να βγάλει τα δόντια της. Εσάς κάνουν έτσι τα μπεμπίνια σας?
Και κάτι ακόμα... Νομίζω ότι έχει μάθει αγκαλιές γιατί από μικρό επειδή είχε αναγωγές την κρατάγαμε πολύ ώρα. Θέλει συνέχεια αεροπλανάκι και το "πιάστο". Όταν την αφήνουμε κάτω αρχίζει και κλαίει και όποιον από μας βλέπει με ικετευτηκές κραυγούλες θέλει να την σηκώσει. Κόβονται αυτά? Γιατί έχει βαρύνει αρκετά.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

988ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 12:52 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα σας!σας διαβαζω καθημερινα!εμεις βγαλαμε και το δευτερο δοντακι και εχει και συναχι μαζι μαλλον απο τα δοντια γιατι ειναι διαφανες οι μυξουλες χωρις αλλα συμπτωματα!ξεκινησαμε φρουτακια μπανανα του εδινα και πριν ετσι σκετη οποτε του εδωσα μπανανα αχλαδι 2 μερες το τσακισε,μετα μπανανα μηλο δεν του αρεσε και εχθες και σημερα και τα τρια μαζι δεν τρελενετε αλλα το τρωει!εχω απλο μπλεντερ και τα αλεθει ολα εχω και χειρος αλλα το απλο με βολευει!
αχ κοριτσια με εχει κουρασει ο θηλασμος σημερα ετρωγε καθε 2 ωρες το βραδυ τι να κανω?απο τη μια με χει κουρασει απο την αλλη μαρεσει.....ουφ δεν ξερω!!!σκεφτομαι οτι ακομη αυτη η εβδομαδα εμεινε μετα θα ξεκινησουμε χορτοσουπα οποτε θα μειωθει ακομη ενα γευμα!το θεμα ειναι οτι μαζι μου θελει στηθος για να κοιμηθει προχθες τον αφησα λιγο στη μαμα μου και κοιμηθηκε ετσι μονος του εκει που καθοταν Embarassed
παντως εχει μεγαλωσει και εχει ζωηρεψει τον βαζω στην περπατουρα και γυρναει ολο το σπιτι και χαιρετε Very Happy οποιος τον πει ελα δινει χερια και παει στο γυμναστηριο γυρναει γυρω γυρω εχει πλακα!!!την πεμπτη παμε για εμβολιο για να δουμε.....

989ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 10:19 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια και από εμάς...
χθες και σήμερα γυρίσαμε πάλι όλη την αττική σε επισκέψεις....Νέα Σμύρνη, Χολαργό, Αγία παρασκευή , Κερατέα! χαμός.

Σήμερα ο μπόμπος μου όμως πρώτη φορά που δεν ήθελε κανέναν εκτός από εμένα. πολύ εντύπωση μου έκανε! κλάμα με δάκρυα και παράπονο...
επίσης σήμερα έφαγε ελάχιστη κρεμούλα με μπανάνα, ενώ όλη την εβδομάδα τα πηγαίναμε ,σταδιακά , καλά.
Τι άλλο θα μπορούσα να δίνω το απόγευμα? κεχρί σκέφτομαι πάλι με μπανάνα αλλά είναι εξίσου άνοστο.

ερώτηση: έχει διαβάσει καμία το βιβλίο "κοιμήσου παιδί μου?" θα ήθελα γνώμες για την μέθοδο που χρησιμοποιείται.

γκαλαιτζογλου, το όνομα σου? και εμένα κάθε 2ωρο ξυπνάει αλλά τελικά είχε δίκαιο ο γιατρός όταν μου είπε πως δεν πεινάει αλλά θέλει σημασία. έτσι πρώτα προσπαθώ να τον ξανακοιμήσω και μόνο αν δεν ησυχάζει τον ταΐζω.

κατά τα άλλα αύριο μαζεύω βαλίτσες για καβάλα city Ότι θα χαιρόμουν τόσο πολύ γυρνώντας σπίτι μου δεν θα το πίστευα αν μου το έλεγες πριν κάποια χρόνια...
αυτά. καληνύχτες

990ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 10:55 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεωργια ειναι το ονομα μου θα με βρεις και στο φεις!εμενα δεν περνει ουτε πιπιλα και αν ξυπνησει κλαει και τσιριζει μαζι οποτε για να μην ξυπνησουν ολοι τον βαζω να φαει κατευθειαν!και κοιμαται και μαζι μου ποση αλλη σιγουρια???

991ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 11:07 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
και εμενα δεν παιρνει πιπιλα οσο και αν εχω προσπαθησει... βασικα και σε εμενα με δυσκολια ηρεμει κυριως ο μπαμπας του τα καταφερνει ! μαλλον μυριζει γαλα Smile !
πραγματικα το 2ωρο ειναι σκοτωμα!

πως εισαι στο facebook?

992ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 12:18 pm

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
jerrysofaki έγραψε:και εμενα δεν παιρνει πιπιλα οσο και αν εχω προσπαθησει... βασικα και σε εμενα με δυσκολια ηρεμει κυριως ο μπαμπας του τα καταφερνει ! μαλλον μυριζει γαλα Smile !
πραγματικα το 2ωρο ειναι σκοτωμα!

πως εισαι στο facebook?
ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΑΙΤΖΟΓΛΟΥ ειμαι
οντως ειναι σκοτωμα....ευτυχως δεν ξυπναει νωρις το πρωι εμενα οποτε λιγο ξεκουραζομαι....

993ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 12:31 pm

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου καλησπερα κ απο εμας!! Στην Κερκυρα περασαμε τελεια!! Ο μικρουλης μας ηταν τελειος! Ουτε που ακουστηκε!! Πρεπει να περασε πολυ καλα!! Κ με τον μπαμπακα του ηταν μες την τρελη χαρα!! Ολο χαρουλες κ χαμογελα του εκανε! Κ τωρα που γυρισαμε πισω ειναι μεσα στην γκρινια!!! Κοριτσια πολυ γκρινια!!! Ολη μερα τον εχω αγκαλια!! Ουτε μου εφαγε πολυ ουτε στηθος ηθελε απλα αγκαλια!! Δοντακια ουτε εμεις εχουμε βγαλει! Φαφουτακια ειμαστε αλλα το ουλο του ειναι πολυ πρησμενο!! Οποτε η γκρινια μπορει να ειναι κ απο τα δοντακια!
Εγω την φρουτοκρεμα την κανω στο multi κ μια χαρα αλεθεται! Απο αυριο ξεκιναμε χορτοσουπα κ σκεφτομαι να παρω τον ατμομαγειρα της beaba το babycook!!
Το βραδυ κ εμενα ξυπναει 2 με 3 φορες καποιες φορες ηρεμει με την πιπιλα κ καποιες αλλες θελει στηθος!!
Αυριο μαλλον θα κανουμε εμβολιο!! Αντε να δουμε τι θα μας πει η παιδιατρος! Θελω να δω τι καναμε με το βαρος του!
Τα μπεμπακια σας καθονται στον ποπο τους; Εμενα τωρα εχει ξεκινησει κ καθεται καλυτερα!!
Φιλακια πολλα!!! Κ να εχουμε ενα καλο βραδυ!!

994ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 30, 2012 1:08 pm

Renu


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εχουμε κι εμείς εξελίξεις στο θέμα ύπνος!
Εδώ και 5 μερες κοιμάται στο κρεβατακι του και στο δωμάτιο του. Πριν κοιμομασταν μαζί στο ίδιο κρεβάτι. Ευτυχώς μέχρι στιγμής δε γκρινιαζει με την αλλαγή αυτή. Τη πρώτη νύχτα όμως ξύπνησε 7 φορές και τις επόμενες νύχτες μείωνε σταδιακά τα ξυπνήματα του. Χθες ξύπνησε 3 φορές για να θηλασει. Ποτέ δεν εχει κοιμηθει σερι.
Τρώμε το απόγευμα κρεμουλα η περισσότερη όμως καταλήγει στη σαλιαρα. Νομίζω πως δεν εχει πάρει βάρος αυτο το μήνα και το έχω λίγη έννοια. Σε αυτη την ηλικια τι βαρος πρεπει να παρουν?
Την Τρίτη θα ξεκινήσουμε φρουτοκρεμα με μηλο.
Νακος, ο δικός μου κάθεται στον ποπο του λιγο πριν μπει στον πέμπτο μήνα και τωρα κάθεται κανονικά και πολυ σταθερά. Βέβαια αν μας δεις , μεγαλοδειχνουμε. Φαινομαστε για 9 μηνων και όχι για 6.

995ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Οκτ 01, 2012 2:07 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σας κ απο εμάς κορίτσια!!!
δοντάκια ακούω, φαγητάκια... μια χαρά!!!
εμείς γυρίσαμε από Θεσ/νίκη, όπου περάσαμε πολύ καλά!!!
κ εμένα εκεί που κοιμόταν σερί άρχισε να ξυπνάει ανα 3 ωρο τη νύχτα κ να τρώει!
κάθε πρωί τη βγάζω βόλτα στο μάρσιπο κ της αρέσει πολύ! μετά εξαντλείται, γυρίζουμε σπίτι κ ύπνοοοοοο...

τι καλά που άρχισαν να κάθονται τα δικά σας!!!

φιλιά πολλά σε όλες!

996ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Οκτ 01, 2012 3:14 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!

Εμείς ευτυχώς επανήλθαμε στο παλιό μας προγραμμα κ κοιμάται πολλές ώρες τελικά τα εμβόλια την αναστατωσαν.
Μου έλεγε μια γνωστή ότι δεν το εμβολιαζει το παιδι της (5χρ) κ βλέπω πολλές συζητήσεις τελευταία για επιλεκτικο εμβολιασμό εσείς τι λέτε;

Αχ κ στο φαγητο με έσκασε! Δεν θέλει αλεσμενα κ βασικά δεν θέλει το κουταλι έχει πάθει μια άρνηση άλλο πράγμα, μόλις βλέπει κουτ σφραγίζει το στόμα αν το δίνω με το χέρι το τρώει..γκρρρ κ έλεγα έχω φαγανο παιδι αμ δε μόνο για το γάλα τρελενεται.
Ίσως φταίω κ εγω που την ζορισα κάποιες φορές για να τελειώσει το φαγητο, τώρα την αφήνω αν δεν θέλει δεν πιεζω. Σήμερα της κάνω πρώτη φορα μοσχαρακι για να δω θα το φάει;;

Κ εμένα πιπιλα δεν περνει απο 3 μηνών ξαφνικά την αντιπαθησε το να πω.. Κ φυσικά θηλαζει κάθε 2ωρο Μέρα νύχτα.. Μας έσωσε το ότι κοιμόμαστε μαζι κ μόλις κουνιέται της δίνω στήθος πίνει κ κοιμάται καμία φορα ούτε τα ματια μου δεν ανοίγω! Αλλα είναι μέρες που δεν παλευεται.. Υπομονη τι άλλο!

Κορίτσια να σας πω κ το άλλο.. Αρκετές μου προτείνατε να μου στείλετε τραχανα μόλις είπα ότι ψάχνω κ πραγματικά με έχετε συγκινήσει γιατί λέω είμαστε άγνωστες αλλα... Εδω σε φίλους έχω πει κ μου λένε αα εμένα μου φτιάχνει τραχανα η Πεθερα μου- μάνα μου κτλ δεν ξέρω απο που να αγοράζεις! Μια δεν μου είπε να μου δώσει λίγο για το παιδι..
Αυτααα

997ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Οκτ 01, 2012 4:06 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλησπερα!! Ο μικρος πολυ γκρινια!! Δεν ξερω τι εχει! Αλλα δεν μου τρωει απο εχτες κ σημερα ξεκινησαμε κ χορτοσουπα κ ουτε να τη δει δεν ηθελε!! Να δω το απογευμα με το ρυζαλευρο! Πηρα βιολογικο της hipp κ θα του το κανω με λιγη μπανανα! Ελπιζω να φαει!! Βεβαια στη χορτοσουπα εκανα εγω βλακεια κ ισως γιαυτο δεν ηθελε γιατι δεν κρατησα ζουμακι απο τα λαχανικα κ βγηκε πολυ πηχτος ο πουρες κ ισως δεν του αρεσε η υφη! Αλλα σαν να καταλαβαινω οτι κ εμενα εχει παθει μια αρνηση με το κουταλι! Ενω μπορει να θελει να φαει οταν του το ακουμπαω στο στομα τσιριζει αλλα μετα καταπινει την τροφη! Τι να πω; Ισως να τον εχω πιεσει κ εγω κ δεν επρεπε! Τωρα δεν θα επιμενω! Οσο θελει ας φαει!
Αλλα κλαιει πολυ ρε κοριτσια! Μολις τον αφησω λιγο μονο του παταει ενα κλαμα αλλο πραγμα! Αυτος δεν ηταν ετσι! Μηπως ειναι κανενα αλμα; Τα δικα σας τα μπεμπινια πως τα πανε;
Τωρα τον εβαλα για υπνο! Να δω ποσο θα κοιμηθει! Ευτυχως το βραδυ ξυπνησε 2 φορες! Μια στις 5 κ μετα στις 7:30! Αυριο δεν θα παω δουλεια κ ελπιζω λιγο να ηρεμησει που θα ειναι μαζι μου!! Μπορει να ειναι κ τα δοντακια του! Τι να πω; Ευτυχως στηθος παιρνει! Παλι καλα!!
Μηπως να ανοιγαμε νεο θεμα με ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012#3;

998ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Οκτ 01, 2012 4:16 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τατιανα έγραψε:
momirene έγραψε:τραχανα με λαχανικα αγορασα απο το καπη της γιαγιας μου που τα εφτιαξε με τις φιλες της 2ευρω το σακουλακι αν θες και εχουν να σου στειλω. Εχουν και κανονικο τραχανα αν θελετε. ο τραχανας λαχανικων κοινως νυστισιμος ειναι δυσκολος στο τριψιμο μου εχει πει. και οποια ενδιαφερετε να μαθω πως τον κανει!

Ξέρεις τι λαχανικά βάζουν; Κ ο κανονικός έχει γάλα κ αυγά;(είμαι λίγο άσχετη γιαυτο ρωτώ)
ο Νυστισημος εχει καροτο, πατατα, κρεμμυδι, κολοκυθακι σιγουρα δεν θυμαμαι κατι αλλο, θα ρωτησω. Ο κανονικος γινεται με γιαουρτι σπιτικο ξυνισμενο και συμιγδαλι, αυγο δεν εχει.
Στα του μπεμπη τωρα. Επεσε χτες τα ξυμερωματα πο το κρεβατι μου ενω τον ειχα βαλει να θηλασει, κοιμηθηκαμε και οι 2 και σε καποια φαση 4.40 ακουω ενα μπουμ, κλαμα!
Ευτυχως εκλαψε λιγο κανενα λεπτο το πολυ, καμια κοκκινηλα ουτε καρουμπαλο γιατι επεσε με τα μουτρα. λιγο το ανω χειλος εσκυσε και τρεξαν λιγα αιματα που σταματησαν μολις τον επλινα και μετα του εδωσα γαλα. Ηταν χαρουμενος καθολου δεν εκλαψε μετα και κοιμηθηκε 5.10. εγω φυσικα ματι δεν εκλεισα διπλα του. σημερα ολη μερα ειναι ευδιαθετος και ζωηρος οπως παντα. μιλησα και με την παιδοατρο που μου ειπε αν κανει εμετο να τον παω νοσοκομειο. ελπιζω να περασει ετσι χωρις αλλα προβληματα η μερα και ευτυχως ο μεγαλος ειναι σχολειο ακομα.

999ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Οκτ 01, 2012 10:37 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΟ ΜΟΥ...

ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ. ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΜΗΛΟ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΑ ΛΙΓΗ ΜΠΑΝΑΝΑ ΓΙΑΤΙ "ΞΙΝΙΖΟΤΑΝ" ΑΛΛΑ ΤΖΙΦΟΣ. ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΚΟΥΤΑΛΙΕΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ! ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΡΕΜΑ ΖΗΤΑΕΙ...

ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΚΕΤΗ ΓΚΡΙΝΙΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΕΥΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ "ΑΠΟΚΟΙΜΙΕΤΑΙ" ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΎΡΕΤΑΙ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΑΛΛΑ ΗΣΥΧΑΖΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΛΑ. ΟΥΦ.
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΒΑΡΔΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΝΤΑΙ....

ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΥΠΝΙΑ. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ (ΟΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΒΕΒΑΙΑ, ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ) ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΥΠΝΟ 20.00 - 20.30. ΕΓΩ ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΖΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ. ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΙΣ 5 ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ. ΑΠΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ.

ΑΥΤΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΒΟΛΤΑ ΤΑ 2 ΜΑΣ ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑΜΕ 1.5 ΩΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ. ΠΟΛΥ ΧΑΖΗ ΕΝΙΩΣΑ... Very Happy

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΣΟ ΕΠΙΚΊΝΔΥΝΟ ΕΙΝΑΙ...! ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΧΤΥΠΗΣΕ ΟΛΑ ΟΚ ! Smile

ΔΑΝΑΗ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ. ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ! Sad

ΑΥΡΙΟ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΒΑΛΑ! ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 328109 ΤΑ ΛΕΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΛΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ. ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ

1000ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 40 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Οκτ 02, 2012 1:44 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια!
έχω συγκινηθεί πολύ με το ποστ του μάνου για την Ολίβια.. τελικά θα γεννήσει με καισαρική..
τεσπα, οι ορμόνες φταίνε. πως είστε εσείς ψυχολογικά; εγώ ενω στην αρχή ήμουν σουπερ ντουπερ τώρα έχω πάρα πολύ άγχος.. είμαι στη τσίτα.. και φανταστείτε οτι αν με δείτε θα πείτε οτι δεν υπάρχει πιο χαλαρός άνθρωπος..

σήμερα η μικρή ξύπνησε με μπούκωμα μεγάλο. της βάζω ένα φυσιολογικό ορό κ τι να δώ: είχαν λήξει απ το 2011 κ τα αγόρασα πριν κανα μήνα απ το φαρμακείο!!!!!!!!!! τώρα περιμένω το απόγευμα να ρθει ο άνδρας μου κ να πάω να τους τα τρίψω στη μούρη!!! αν είναι δυνατόν!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις