Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

501ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 2:30 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΧΑΘΗΚΑ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΛΛΑ ΑΠΛΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΝΕΙ ΑΝΟΙΧΤΗ Η ΣΕΛΙΔΑ.ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΔΙΒΑΣΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΣΟΥ.ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΑΠΑΙΤΗΤΙΚΟ ΠΑΙΔΙ!ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΒΟΛΤΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΤΟ ΕΚΟΨΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΛΑΙΓΕ.2 3 ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ.ΑΠΛΑ ΟΤΑΝ ΕΚΛΑΙΓΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΣΦΗΧΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ.ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ 9 ΚΙΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Mad ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑ Κ ΕΜΕΝΑ.ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΣΥΧΝΕΣ ΕΝΑΛΛΑΓΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΡΙΕΤΑΙ.ΚΑΡΟΤΣΙ ΠΑΡΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΚΟΥΝΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΛΠ...ΓΙΝΑΤΕ ΚΑΙ 6 ΜΗΝΩΝ ΧΡΟΝΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!ΠΩ ΠΩ ΣΑΝ ΧΘΕΣ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΙΣ ΤΡΟΦΕΣ.ΝΑ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙΣ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΑΚΡΗ ΜΕ ΤΙΣ ΣΚΟΝΟΚΡΕΜΕΣ.
ΕΥΗ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΟΥ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΔΕΝ ΠΟΝΑΣ Ε?ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΣΟΦΗ ΣΟΥ???
ΡΕΝΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ....
ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ ΣΟΥ?ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΖΥΖΙ ΘΑ ΕΔΙΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΠΟΥ.
ΣΟΦΑΚΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΜΕΤΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΣΤΕΡΕΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΞΥΠΝΑΝΕ ΤΟΣΟ.
ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ?
ΝΑΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ 3 ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΞΥΠΝΑΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΣΕΣ ΕΦΑΓΕ.ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΟΥΝΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΑΩ ΜΕ ΕΝΑ ΒΥΖΙ ΕΞΩ Very Happy .ΣΤΑ ΛΕΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ!
ΚΑΠΟΙΕΣ ΞΕΧΑΣΑ Ε?ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΕΟΝ ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!!!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΑ 28 Sad Sad Sad ΑΜΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!ΕΧΩ ΕΝΑ ΞΕΝΕΡΩΜΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΤΙΛΗΦΘΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ.ΤΕΣΠΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΞΕΝΕΡΩΝΩ...
ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΟ ΖΥΖΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΜΕ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΝΑ ΤΗΣ ΧΑΖΟΔΙΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΦΡΟΥΤΑΚΙ ΟΧΙ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΤΣΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΝΟΗΜΑ.Η ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΟΙΤΑΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΒΛΕΜΑ ΟΤΑΝ ΤΡΩΜΕ!!!!!!ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΜΟΝΟ ΜΠΑΜΠΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ.ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΤΕ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΕΠΩ.
ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣ...ΣΑΣ ΦΙΛΩ tongue tongue tongue I love you I love you I love you

502ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 2:31 pm

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑ.......ΝΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!

503ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 2:46 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟριτσακια μου! ΜΟυ λειψατε αλλα δεν εχω συνεχεια ιντερνετ. Ειμαι πολλες ωρες μονη με τα παιδια και παρακαλαω να ανοιξουν επιτελους τα σχολεια!
Ο μεγαλος αρχισε να κανει πολλες ζηλιες και δεν αντεχω αλλο. Ο μπεμπης ειναι σχετικα ηρεμο μωρο. Τρωει ολη μερα τα χερια του. Θελει κι αυτος αγκαλια συνεχεια και αν δεν τον παρω μου γελαει και βγαζει φωνουλες σαν να λεει "ελα παρε με σε παρακαλω"

504ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 10:59 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!
ΧΡΥΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΜΕ.ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ,ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΤΙ ΕΓΙΝΕ.ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΚΑΠΑΚΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΟΙΩΘΩ ΠΩΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΕΓΓΟΝΑ ΤΟΥ ΚΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΠΕΝΘΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΚΙ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΛΕΙΠΟΥΝ ΘΑ ΒΛΕΠΟΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ.

505ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 11:22 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερες!!

Χθες πήγαμε ταβέρνα επειδή φεύγει σήμερα ο αδερφός μου φυσικά η Νατάλια πήγαινε απο αγκαλια σε αγκαλια κ δεν καθόταν Μετα αποκοιμηθηκε κ δυστηχως μέχρι να φτάσουμε σπίτι ξύπνησε κ Μετα δεν κοιμόταν με τιποτααα με τα χίλια ζόρια αποκοιμηθηκε στην 1 λέω δεν είμαστε για βόλτες αυτη θέλει 21:30-22:00 να κοιμάται κ άμα χαλάσει ο ύπνος...
Εμένα μπαμπα δεν λέει αλλα έχει πει Μαμα ασυναισθητα εννοείτε κ λέει μα ή μαμ κ νιε της μιλάω κ λέει νιε σαν να συμφωνεί χαχαχα.
Έχει αρχίσει κ σηκώνεται στα Πισω πόδια για να μπουσουλησει κ σέρνεται σιγά σιγά απο την μια άκρη στην άλλη γέλιο εχει

Χρύσα κ εγω μην φανταστείς ότι όλη Μέρα περπαταω μαζι της θα τα είχα φτυσει αλλα εκείνη την μερα δεν ηρεμουσε με τίποτα κ δεν κλαίει απλά μελανιαζει απ´την τσιριδα!!
Όταν λες στηριζετε κάθεται χωρίς υποστήριξη;
Κ δεν μας ψυχοπλακωνεις εδω είμαστε για να τα λέμε αυτα να ξεδινουμε, είσαι πάντως πολυ δυνατή με αυτο που σου συνεβει ενω ήσουν κ έγκυος τυχερή η Βασιλική!

506ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 11:31 pm

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑλημερα! ο μπομπιρας ξυπνησε 7 το πρωι και για κανενα μισαωρο εκανε φωνουλες και τσιριδες. Γενικα ηταν μες την τρελη χαρα. Εγω ομως ηθελα να κοιμηθω! Τον παιρνω του δινω πν κραταιπιλα τοω στην αγκαλια μου και τον κουνουσα ελαφρως. Νανουριστικε και ακομα κοιμαται. Ευτυχως γιατι μπορεσα να κοιμηθω κι εγω λιγο Smile
Και σημερα μονη με τα παιδια...τι τρωμε?

507ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 11:42 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
momirene έγραψε:ΚΟριτσακια μου! ΜΟυ λειψατε αλλα δεν εχω συνεχεια ιντερνετ. Ειμαι πολλες ωρες μονη με τα παιδια και παρακαλαω να ανοιξουν επιτελους τα σχολεια!
Ο μεγαλος αρχισε να κανει πολλες ζηλιες και δεν αντεχω αλλο. Ο μπεμπης ειναι σχετικα ηρεμο μωρο. Τρωει ολη μερα τα χερια του. Θελει κι αυτος αγκαλια συνεχεια και αν δεν τον παρω μου γελαει και βγαζει φωνουλες σαν να λεει "ελα παρε με σε παρακαλω"

Ζηλιες ε; Ε είχε την αποκλειστικότητα σου τόσο καιρο λογικό τώρα να του φαίνεται κάπως το μωρο έχει κ πολλές ανάγκες κ θα φαίνεται σαν να ασχολεισε όλο μαζι του!
Αυτο με τις τσιριδουλες " έλα πάρε με" το κάνει κ μένα κ μόλις ολησιαζω χαμογελάει μέχρι αυτιά η πονηρή κ έτσι ξ δεν την σηκωσω παρεξηγηται κ πιάνει το κλάμα σε δευτερόλεπτα.

508ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 1:19 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΤΕ....ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΕΨΥΧΩΠΛΑΚΩΘΩ(ΤΙ ΛΕΞΗ ΒΡΗΚΑ!)
ΤΑΤΙΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΜΠΛΕ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΟΤΑΝ ΤΙ ΕΚΟΨΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟΤΕ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΑΛΛΟ ΣΩΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΤΕΙ.ΑΛΛΑ ΣΑΦΩΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΟΣΟ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΗΓΟΡΟΥΣΑ.ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΚΩΛΟ ΚΑΘΕΤΕ ΠΕΦΤΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΗ ΩΡΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕΤΕ.ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΕΤΕ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΛΙΓΟ ΚΛΗΣΗ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΣΗΚΩΝΕΤΕ.ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΑΛΛΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΕΠΙΣΗ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΟΝΗ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΤΡΕΨΩ?
ΕΥΗ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΕΡΦΑΡΕΙΣ?
ΜΟΜΜΥ ΤΟ ΒΕ(ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ)ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΗΝ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΚΑΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΘ ΟΤΑΝ ΤΗΝ "ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ" ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ.
ΕΙΡΗΝΗ,ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ Ε?ΕΧΕΙ ΖΗΛΙΕΣ Ε?ΟΤΑΝ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑ?
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ?
ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ.ΠΑΩ ΝΑ ΚΡΕΜΑΣΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ 4 ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΡΟΛΑΒΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑΣΑ ΜΙΑ!ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΜΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ!
ΑΣΧΕΤΟ....ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΧΕΙ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΠΙΑΤΩΝ.ΕΣΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ?ΣΥΜΦΕΡΕΙ?ΤΑΨΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΡΟΛΕΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ?

509ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 1:20 am

momirene


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟριτσια καλημερα! Εμας εδω μας θα μας ψεκασουν το βραδυ για τα κουνουπια! Βγηκε ανακοινωση απο τον Δημο γιατι ειχαμε κρουσματα του δυτικου Νειλου

510ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 1:40 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
momirene έγραψε:ΚΟριτσια καλημερα! Εμας εδω μας θα μας ψεκασουν το βραδυ για τα κουνουπια! Βγηκε ανακοινωση απο τον Δημο γιατι ειχαμε κρουσματα του δυτικου Νειλου
ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ Ε?ΕΔΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ!!!Κ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑΝ ΚΡΟΥΣΜΑΤΑ. Mad Mad Mad

511ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:04 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια καλημερα!!! Χρυσα μου χρονια σου πολλα!! να εισαι γερη και δυνατη!! Που εισαι δηλαδη και να σκεφτεσαι θετικα!! Ο μπαμπακας σου σιγουρα σε βλεπει απο ψηλα και ειναι περηφανος για σενα και για την κορακλα που εχεις!!! Πολυχρονη κ παλι!! Να σε χαιρομαστε!! Very Happy
Εγω τελος του μηνα γινομαι 27 και δεν το πιστευω οτι εχω και μωρακι!! Γιναν τοσο ξαφνικα ολα!! Και να σας πω κατι βρε κοριτσια: Ειμαι πολυ περηφανη για τον εαυτο μου γιατι τα καταφερνω με το μωρακι μου και ας ειναι ο αντρουλις μου μακρια! Σας εχω πει οτι λειπει γιατι ειναι καπετανιος! Σας διαβαζω καποιες φορες που λετε οτι σημερα ειμαι μονη μου γιατι λειπει ο αντρας μου και σκεφτομαι ποσο διαφορετικα θα ηταν αν ηταν εδω ο αντρουλης μου να με βοηθαει λιγο! Ευτυχως εχω την μαμακα μου και τον μπαμπα μου που με βοηθουν!! Τωρα που γυρισα και στη δουλεια αστα να πανε!! αλλα σκεφτομαι οτι τον εχω αφησει σε καλα χερια!! στη μανουλα μου!! πηρα τηλ και μου ειπε οτι εφαγε 65 ml μαμαδογαλατακι!! τι να πω; απο ολοτελα κατι ειναι και αυτο! εχτες ειχε φαει μονο 30 ml! δεν εχει μαθει ο μικρουλις το μπιμπερο! να δουμε αυριο τι θα κανει! τωρα ειμαι γραφειο κ βγαζω γαλατακι για να εχει αυριο!!
Αχ κοριτσια ευτυχως που μιλαμε κ εχω καπου να τα λεω γιατι ολες μου οι φιλες ειναι σε αλλη φαση!! καμια παντρεμη και εννοειτε χωρις παιδια! οποτε καταλαβαινετε!
Ειρηνη και εγω περιμενω πως κ πως να ανοιξουν τα σχολεια γιατι στο κατω διαμερισμα απο εμας ειναι 2 παιδακια διαβολακια και τωρα που δεν πανε σχολειο χαλανε τον κοσμο μεχρι τις 12:30 το βραδυ!!
Σκεφτηκα σημερα να παω να παρω πιατακι και κουταλακι του μικρου να εξοπλιστω για οταν αρχισουμε φρουτακια!! δεν αργουμε και ανυπομονω!!
κοριτσια πλακωσε δουλεια!!
μιλαμε το βραδακι!! φιλακια!!

512ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:18 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ.ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΑΘΙΚΤΟ ΑΠΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΧΡΙΕΑΣΤΩ?ΠΟΣΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ?ΕΧΕΙ ΜΕΓΕΘΗ
?>

513ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:25 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
PERIMPALOU2 έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ.ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΑΘΙΚΤΟ ΑΠΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΧΡΙΕΑΣΤΩ?ΠΟΣΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ?ΕΧΕΙ ΜΕΓΕΘΗ
?>
2 πιατακια με λιγο βαθος και κουταλακια παρε αυτα που ειναι σιλικονη μπροστα ειναι μαλακα.για αρχη μετα βλεπεις!α!οπωσδηποτε πλαστικη σαλιαρα!

514ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:29 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
για νερο παρε ενα ποτηρακι εκπαιδευτικο να μαθει να πινει!

515ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:29 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:
PERIMPALOU2 έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ.ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΑΘΙΚΤΟ ΑΠΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΧΡΙΕΑΣΤΩ?ΠΟΣΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ?ΕΧΕΙ ΜΕΓΕΘΗ
?>
2 πιατακια με λιγο βαθος και κουταλακια παρε αυτα που ειναι σιλικονη μπροστα ειναι μαλακα.για αρχη μετα βλεπεις!α!οπωσδηποτε πλαστικη σαλιαρα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΖΩΡΤΖΙΑ!!! ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΝΟΝΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Ε?Ε ΛΟΓΙΚΟ.ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ!!!

516ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:34 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χρυσα πλυντηριο πιατων χρησιμοποιω αλλα ταψια και κατσαρολες δεν βαζω! Επειδη ειναι λιγο ακριβο το απορρυπαντικο τυπου fairy, παιρνω απο το makro η απο αποθηκη με απορρυπαντικα και ερχεται πολλλλυ φτηνο!

Εγω κοριτσια τον μαιο εγινα 30! Μεχρι τα 29 δεν με ενοιαζε, οταν πατησα τα πρωτα -αντα το καταλαβα! Οι μισες φιλες μου εχουν μωρα, οι αλλες οχι, αλλα δεν εχει αλλαξει κατι μεταξυ μας ειδικα με αυτες που δεν εχουν! Ολα καλα! Εκει νομιζω φαινεται και ο ανθρωπος!

Η παιδιατρος μου ειπε να μην παρω κουταλακι με σιλικονη..... Γιατι πρεπει λεει να του πιεζω τη γλωσσα στην κουταλια. Ακυρο;;;; Και εχω παρει ηδη 3 τετοια κουταλακια.
Εγω νομιζα οτι τα σιλικονης ειναι καλυτερα και για να μην τραυματιζονται τα ουλα! Πρεπει να παρω σκληρα τωρα; Εσεις τι εχετε;

517ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:35 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
PERIMPALOU2 έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:
PERIMPALOU2 έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΙΑΤΑΚΙΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΜΟΥ ΦΕΡΑΝ ΕΝΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΠΟ ΤΖΑΜΠΟ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΕΧΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ.ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ?ΜΠΛΕΝΤΕΡ ΣΟΥ ΧΩ ΠΕΙ ΕΧΩ ΑΘΙΚΤΟ ΑΠΟ ΔΩΡΟ ΓΑΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΧΡΙΕΑΣΤΩ?ΠΟΣΑ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙΑ?ΕΧΕΙ ΜΕΓΕΘΗ
?>
2 πιατακια με λιγο βαθος και κουταλακια παρε αυτα που ειναι σιλικονη μπροστα ειναι μαλακα.για αρχη μετα βλεπεις!α!οπωσδηποτε πλαστικη σαλιαρα!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΖΩΡΤΖΙΑ!!! ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΡΩΝΟΝΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ Ε?Ε ΛΟΓΙΚΟ.ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ!!!
ναι γιατι τα φρουτα δεν καθαριζουν καλα!εχει πλαστικες που πιανουν μεχρι τη μεση και πλατη την πλενεις και τη χρησιμοποιεις συνεχεια!!!στην αρχη θα σου κανει κατι μπρρρρρ και θα στα πεταει ολα στα μουτρα!!!!
καλα τελεια η μπουμπου γαλανοματα ε???φτου φτου!

518ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:39 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenathens έγραψε:Χρυσα πλυντηριο πιατων χρησιμοποιω αλλα ταψια και κατσαρολες δεν βαζω! Επειδη ειναι λιγο ακριβο το απορρυπαντικο τυπου fairy, παιρνω απο το makro η απο αποθηκη με απορρυπαντικα και ερχεται πολλλλυ φτηνο!

Εγω κοριτσια τον μαιο εγινα 30! Μεχρι τα 29 δεν με ενοιαζε, οταν πατησα τα πρωτα -αντα το καταλαβα! Οι μισες φιλες μου εχουν μωρα, οι αλλες οχι, αλλα δεν εχει αλλαξει κατι μεταξυ μας ειδικα με αυτες που δεν εχουν! Ολα καλα! Εκει νομιζω φαινεται και ο ανθρωπος!

Η παιδιατρος μου ειπε να μην παρω κουταλακι με σιλικονη..... Γιατι πρεπει λεει να του πιεζω τη γλωσσα στην κουταλια. Ακυρο;;;; Και εχω παρει ηδη 3 τετοια κουταλακια.
Εγω νομιζα οτι τα σιλικονης ειναι καλυτερα και για να μην τραυματιζονται τα ουλα! Πρεπει να παρω σκληρα τωρα; Εσεις τι εχετε;
εγω στην αρχη μαλακα θα του παρω και οταν βγαλει δοντια σκληρα για να μη τον ποναω!τα δαγκωνουν συνηθως στην αρχη.δοκιμαζεις και βλεπεις εμενα με ειχαν βολεψει πολυ παντως!

519ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:45 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευη άμα σου πω όλο τα κοιταω κ ακόμα τίποτα δεν πήρα χοχοχο κ εγω για σιλικονης κουτ λέω να πάρω αν κ μια χαρα την κάνω την δουλεια κ με το κλασικό του γλυκού! Ένα εκπαιδευτικό ποτηράκι θέλω κ εγω να πάρω.
Αλλα εσυ τι βιαζεσε έχεις ακόμα καιρο!
Τι φατσονι η Σοφη σου κουκλιτσα είναι!!!όπως ακριβώς την περιεγραφες!

Νάκος (πως σε λένε αλήθειαWink πραγματικά χαρα στο κουράγιο σου είσαι κ μικρούλα αλλα κ μονη με το μωρο τώρα δουλεύεις κιόλας... Μπράβο! Εγω δεν θα το αντεχα να ήταν μακριά 10 μέρες που πήγε Γερμανία τα παιξα.. Ίσως είναι κ θέμα συνήθειας.
Με τι ξεκθνατε φρούτα;

520ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:48 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ΚΑΛΕ ΞΕΧΑΣΑ.......ΝΤΙΝΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΗΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!
flower

521ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:51 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα τώρα που τι λες δεν έχει ξ άδικο η γιατρός σου γιατί τώρα όλο μου βγάζει γλώσσα κ της την παταω για να μπει η τροφή αλλιώς το σπρώχνει όλο έξω δεν έτυχε να την τραυματισω προς το παρόν άλλωστε αυτη μασουλαει ότι βρει κ δεν τραυματιζετε χεχε

522ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 3:55 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΝΑΙ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ!ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΟΥ! ΝΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΝΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΣΟΥ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΧΟΛΑΩ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΠΗΛΙΟ ΣΤΗΝ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΩ ΕΝΑ ΕΝΑ ΠΧ ΚΑΡΟΤΟ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΠΟΥΡΕ,ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΤΑΤΑ ΚΤΛΠ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΕΙΝΕΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΒΟΡΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ,ΤΙ ΝΑΠΩ ΘΑ ΔΩ!!! ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 64ΟΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΨΙΛΟΝΩΡΙΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ.ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ.

523ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 4:00 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια εμεις εχουμε ξεκινησει φρουτοκρεμα και ρυζαλευρο εδω και μια βδομαδα...σημερα φαγαμε μισο μηλο, ενα αχλαδι και λιγο μπανανα (τα καταβροχθησε ) και ρυζαλευρο κανω την μιση ποσοτητα απο οσο λεει το κουτι γιατι ειμαστε μπουλουκες και το τρωει σαν τρελλη!!!εγω δεν εβγαλα ακρη ουτε με μπλεντερ ουτε με το μουλτι γιατι το μηλο δεν αλεθεται καλα και ετρεμε η ψυχη μου μην πνιγει. Αγορασαμε ενα χειρος της κενγουντ που το βαζεις και μεσα στις κατασαρολες...δεν ξερω πως τα λενε .... 700 watt και κανει τα παντα αλοιφη και βρηκα την υγεια μου!!!κουταλακια πηραμε φυσικα σιλικονης αφου τα δαγκωνουμε με μανια και τα ρουφαμε σαν να ειναι μπιμπερο και μολις της το βγαλεις απο το στομα τσιριζει!!!!σαλιαρες εχω υφασματινες αλλα γινονται τραγικες χρειαζομαι επειγοντως πλαστικη και μια για μενα γιατι με καταφτυνει!!!!!!!! Laughing

524ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 4:00 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
PERIMPALOU2 έγραψε:ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΑ ΝΑΙ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΝΟ ΤΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΡΕ Η ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΑ!ΒΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΜΟΥ! ΝΑΚΟΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.ΝΤΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΕΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΦΩΝΑΖΕΤΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΣΟΥ?ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΧΟΛΑΩ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΠΟΥΡΝΟ ΠΟΥΡΝΟ ΠΗΛΙΟ ΣΤΗΝ ΤΣΑΓΚΑΡΑΔΑ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΜΕΣΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΡΩΤΗΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΟΛΤΟΠΟΙΩ ΕΝΑ ΕΝΑ ΠΧ ΚΑΡΟΤΟ ΣΤΗΝ ΜΙΑ ΑΚΡΗ ΠΟΥΡΕ,ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΑΤΑΤΑ ΚΤΛΠ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΕΙΝΕΙ ΓΕΥΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΒΟΡΙΟ ΚΑΙ ΟΤΙ Η ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ,ΤΙ ΝΑΠΩ ΘΑ ΔΩ!!! ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΓΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 64ΟΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΨΙΛΟΝΩΡΙΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ.ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ.
μπραβο σας!πως το καταφερατε?και εσυ ανοιχτα ματια δεν εχεις?εμεις κανενα απο τα 3 δεν πηρε τα ματια του μπαμπα... Sad γκαντεμια!

525ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 21 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Τρι Σεπ 04, 2012 4:04 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχχχχχχχ κοριτσια δεν σας ειπα......εισα στον υπνο μου αποψε οτι εγινε αυτοκινητιστικο και σκοτωθηκε η Θωμαη!!!!!!!!!!!!!!!εκλαψα εκλαψα εκλαψα στο ονειρο...οταν σηκωθηκα ημουν ενα ματσο χαλια....αλλα μου ειπε η μαμα μου οτι ειναι καλο...Θα ζησει πολλα χρονια...ετσι λενε..Ο Θεος να φυλαει!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις