Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
15 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 15 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

476ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Σαβ Σεπ 01, 2012 11:00 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μανουλες!

Σήμερα ήταν σούπερ η μερα ούτε γκρίνιες ούτε τόσες πολλές αγκαλιές.. Αχ τόσους μήνες κ κάθε φορα την παταω αφου ξέρω ότι την πιάνει αυτο κάθε φορα που αλλάζει μήνα! Βέβαια δεν παύει να είναι αγκαλιτσας συνέχεια αλλα όχι όπως χθες!!
Δεν μπορω να το πιστέψω ότι σε 2 μέρες κλείνει τον 6ο πως πέρασε έτσι ο καιρός βρε κορίτσια ποτε είμασταν με τις κοιλουμπες κ τώρα μεγαλώνουν κ τοσοοο γρήγορα!
Παντός όσο κ να με βασανίζει η αγάπη που νιώθω γιατρών είναι η υπέρτατη δεν συμφωνείτε;;
Σήμερα της αγορασα απο λαϊκή πατάτα κ καροτο ( το καροτο μας το χάρισαν κιόλας) κ αύριο ή Δευτέρα θα της ξεκινήσω κ αυτα. Σήμερα έφαγε μόνο μπανάνα το αχλαδι το εφτυνε η τσουπρα!
Εντωμεταξυ της έβαλα σε κουτάκια απο χυμό νερο κ πιέζοντας πήγαινε το νερο στο στόμα κ Μετα ρουφουσε κ αυτη αλλα επειδή ρουφουσε πολυ το ξανά εφτυνε Μετα τι γέλιο!!
Τώρα κοιμάται κ μου έρχεται να την δαγκωσω!!!

Ελενα αθώες εννοείς κούνια; Έχω κ εγω την φισερ πραις κ της αρέσει αλλα όχι για παραπάνω απο τεταρτακι!

Renu καλωσηρθες στην παρέα!

Σοφακι εμείς κοιμόμαστε αγκαλια κ μόλις την νιώθω να κουνιέται της δίνω στήθος κ κοιμάται!

477ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 2:52 am

Renu


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω για το καλωσόρισμα!
Να χαίρεστε τα μωρακια σας!
Τατιανα κι εγω κοιμαμαι μαζι του και τον θηλαζω. Έχω προβληματιστει για το μέχρι ποτε να κοιμόμαστε μαζι και μετα να μη θέλει να παει στο δικο του κρεβάτι. Έχεις καμία ιδέα?

478ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 4:02 am

Mamma_Mia!

Mamma_Mia!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
renu καλως ηρθες στην παρεουλα μας!
τατιανα ,χρυσα τι κουκλιτσες ειναι αυτες...οι κορδελες τελειες.
αχ γκρινια κ εμεις και αγκαλιτσες συνεχειααα μακαρι να ειναι κ εμας επειδη αλλαζουμε μηνα
πηρα και πανες απο το ντισκαουντ τις nanny's τις ειχε προσφορα 7 και κατι ευρω καλες αλλα σαν του λιντλ δεν ειναι..

σοφια εγω τον παιρνω στο κρεβατι τον ταιζω και μολις κοιμηθει τον βαζω στο κρεβατακι του.σπανια του βαζω πιπιλα για να ξανακοιμηθει...

479ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 4:04 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ RENU!!! Very Happy

480ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 5:34 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!

Εμείς σήμερα έχουμε γλέντι για την κορούλα μας, ιδέα του ανδρός μου που το θελε απο την ώρα που έμαθε ότι είναι κορίτσι! Ψηνουν κατσίκι κ κοκορέτσι (δεν τρώω τίποτα απο αυτα, μπριζολα για μένα!).
Ευτυχώς είναι κοντά στο σπίτι κ πηγαινοερχομαι!
Εντωμεταξυ κόντεψα να τον πνιξω σήμερα το πρωι, είχε βάλει χθες στο ψυγείο το κατσίκι κ έβγαλε τα εμβόλια 2 μηνών κ ούτε τα κοίταξε κ έμειναν μια μερα έξω τώρα αχρηστευτικαν κ όχι τίποτα άλλο σταμάτησαν κ οι φαρμακοποιοι να δίνουν, λες κ έχουμε λεφτά για πέταμα!

Εκει που ψηνουν ήταν κ μια άλλη παρέα κ έχει μια ένα μωρο 6+ μηνών κ μιλούσαμε κ της είπα έχει μια βδομάδα που τρώμε ααα μου λέει εμείς εδω κ 2 μήνες απο 4 μηνών κ τρώει απ´ολα να τώρα του εδωσα κ τζατζίκι ντοινγκκκκ.. Της λέω θηλαζω μου λέει αα εγω μόνο 20 μέρες δεν είχα γάλα χμμμ κλασική ατάκα κ Μετα γκρινιαζε η Νατάλια κ άρχισε δωσε νερο καντην βόλτα δεν την βάζεις καρότσι; δεν έχεις ρηλαξ; Ωχου πια εγω δεν εκατσα να της λέω γιατί δεν θηλασε γιατί έδωσε τόσο νωρίς στέρεες κτλ

481ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 7:51 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλως ηρθες renu!και εμενα ετσι κανει κοριτσια ο μπεμπης ξυπναει θηλαζει και υπνο παλι.οτι ωρα ξυπνησει μονο με το στηθος ηρεμει τον εχω κουνησει τον εχω παρει αγκαλια μονο τσιριζει οποτε στι στηθος ξανακοιμαται!σημερα ακουω μεσα στον υπνο μου να παιζει ξυπναω και τον βλεπω στην αλλη μερια να παιζει με ενα αρκουδακι Shocked το ματι γαριδα μολις τον πηρα τον εβαλα να φαει κοιμηθηκε....
κοριτσια τοσο μικρα δεν κακομαθαινουν ισα ισα ειναι καλυτερα γιατι το ακους οτιδηποτε και να παθει ξυπνας αν ειναι διπλα σου εγω εχω το κρεβατακι διπλα μου τον βαζω μολις κοιμηθει αν ομως ξυπνησει τον περνω μαζι μου στο κρεβατι να φαει και μενει μεχρι το πρωι!ειναι πολυ δυσκολο αυτο γιατι δεν μπορω να τον αφησω πουθενα χωρις εμενα δεν κοιμαται ουτε απο μπιμπερο τρωει αλα τι να κανουμε υπομονη!ειναι επιλογη μου ολο αυτο οποτε θα το περασω....
οσο για τη διατροφη αποψεις υπαρχουν πολλες τελικα χθες μια γνωστη μου ελεγε ξεκινησε με κρεας κατσικι 6 μηνων ουτε καν χορτοσουπα γιαουρτι κανονικο με την πετσα οχι τα παιδικα και φυσικα εκοψε το θηλασμο 6 μηνων γιατι η παιδιατρος την ειπε ειναι ανουσιο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 679259 ελεος δηλαδη κατσικι εγω αν φαω θα μου κατσει βαρυ οχι 6 μηνων μωρο απορω!την ειπε λεει το μοσχαρι δεν προσφερει τιποτα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 679259

482ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 9:06 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και το ονομα αυτης....ΘΩΜΑΗ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ!!!!!!Βαπτιστηκαμε λοιπον Χριστιανη Ορθοδοξη!!!!

483ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 10:54 am

Renu


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Jerrysofaki και Γκαλαιτζογλου σας ευχαριστω! Τι άλλο να πω εκτός απο υπομονη για τον ύπνο τους!
Dinaki να σας ζήσει γερη κι ευτυχισμένη!

484ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 11:14 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα κ απο εμένα μανούλες!
dinaki να σου ζήσει! ακου χοντρή! κούκλα είναι!!!

εμείς γυρίσαμε μόλις απο σκ σε γάμο στα Γιάννενα.

τα είδαμε όλα.

πολύ ταλαιπωρία κ για εμάς κ για τη μικρή. 4 ώρες ταξίδι να πας κ να ρθεις.

η καημένη χθες κοιμόταν σε αίθουσα με φουλ κλιματισμό (παγετός), φωτισμό + νταούλια live να σπάνε τα τύμπανα μας. αποφάσισα να μη τη ξαναταλαιπωρήσω τόσο για λίγο καιρό. (έχουμε ένα ακόμα γάμο το σκ όπου είμαι κουμπάρα στη Χαλκιδική κ μετά πίσω στη βάση μας).

εγώ ακόμα ΘΕσ/νικη με τρελλή δουλειά κ τη μικρή συνέχεια μαζί. να κλαίει να την έχω αγκαλιά κ να εξυπηρετώ πελάτες...

τεσπα, μετράω μέρες να γυρίσω Αθήνα να βρούμε ξανά ρυθμούς! κατα τ'άλλα είναι ήσυχο το παιδί μου δεν έχω παράπονο!!! εμείς φταίμε που τη ταλαιπωρούμε πολύ τη ψυχούλα μας...

485ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 11:16 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
peripmalou έγραψε:εσυ κοριτσι θεσσαλονικιωτικο που ειναι το μαγαζι σου να ερθω να πιουμε καφε?η και να σε βοηθησω αν θεσ?

ψήνεσαι να ρθεις;; τσιμισκή ειμαι κεντρικότατα. για καφέ μέσα, για βοήθεια μη το συζητάς, έχεις ήδη πολλά να κάνεις! θα σου στείλω μήνυμα για να μη κάνουμε κ διαφήμιση!!!!

486ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 12:36 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα!
Το γλέντι ήταν ολίγον απογοητεύσει.. Για μένα τουλάχιστον ο άντρας μου δεν ξέρω ακόμα δεν το συζητήσαμε..

Γεωργία κ εγω έτσι λέω ότι δεν κακομαθαινουν αλλα κ να κακομαθει δεν πειράζει θα μεγαλώσει κ θα μου λείπουν αυτές οι στιγμές εσυ έχεις ήδη δυο μεγαλύτερα κ το ξέρεις καλύτερα!
Κατσίκι κ εγω έχω ακούσει που δίνουν αλλα όχι κ απο τον 6ο είπαμε απο γάλα στο κρέας; κ γιαούρτι απο τον 8ο ξέρω κ ναι καλύτερα το κανονικό γιατί τα παιδικά είναι επιδορπια γιαουρτιού. Όσο για το θηλασμο τι να πω είναι κρίμα γιατροί να είναι τόσο ανημερωτη.

Σήμερα της εδωσα κ λίγο πατάτα κ καροτο κ έφαγε λίγες κουταλιτσες, νόμιζα θα είναι πιο φαγανη αλλα τελικά την βλέπω κ ζοριζετε ίσως επειδή μαθαίνει ακόμα βέβαια στο θέμα αυτο είμαι χαλαρή έτσι κ αλλιώς μέχρι τον χρόνο το γάλα παραμένει βασική τροφή.

Ντινακι τι ωραίο το θωμαη έτσι θα την φωναζετε;

487ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 1:11 pm

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σας ζησει η θωμαη ντινακι!!!!!!!εκλαψε?
τατιανα κρεας κατσικι κατευθειαν!αηδια!και για τα γιαουτια συμφωνω αν και εγω παιδικα εδινα αλλα οκ κοβεις το θηλασμο για να φαει το υγιεινο γιαουρτι?και το θεμα ειναι οτι το 1ο της παιδακι το θηλασε 1 χρονο και και ολα αυτα τα εκανε στο 2ο επειδη αλλαξε παιδιατρο...
οσο για τις αγκαλιες και τον υπνο και τα 2 κοριτσια μου για 1 χρονο τη μεγαλη και 8 μηνες τη μικρη τα κοιμηζα μαζι μου και που δεν θηλαζαν...ειναι στιγμες που δεν ξαναρχονται κοριτσια!!!μεγαλωνουν τα ατιμα!η μεγαλη μας θα παει πρωτη φετος και απο περσυ σκουπιζετε μονη στην τουαλετα οχι στα τσισα στα κακα και προχθες πηγα να της δωσω τα μωρομαντηλα και μου λεει αντε φυγε τωρα μαμα,ντραπηκε Embarassed και μου κακοφανηκε λεω παει μεγαλωσε πλεον δεν με εχει αναγκη Very Happy απο τη μια χαιρεσε αλλα απο την αλλη σε πειραζει!βλεπεις φωτο και λες ποτε ηταν ετσι μωρο και τωρα εγινε παιδακι και παει σχολειο...και υπερ της αγκαλιας ειμαι και του υπνου και μαρεσει κιολας ας μου λενε οτι θα κακομαθει Very Happy

488ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Κυρ Σεπ 02, 2012 1:54 pm

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ντινακι να σου ζησειιιιιι!!!!!
Πως θα τη φωναζετε;

Γυρισαμε και εμεις απο σαμο, τελικα τον μπεμπη τον αφησα 2 μερες στη μαμα μου. Χαλια το συναισθημα μεσα στην ενοχη..... Δεν σκοπευω να τον αφησω συντομα παντως ξανα. Απο την αλλη τωρα που γυρισα ειδα οτι το μωρο θα ταλαιπωριοταν πολυ.... Μεσα στα τραπαζια και τα νταουλια, και να γυρναμε απο το ενα μερος στο αλλο...και το ξενοδοχειο, χωρις τη στοιχειωδη καθαριοτητα.(την πατησαμε!)
Γεμισαμε μπαταριες και τωρα τα κεφαλια μεσα!

Κοριτσια οοοσες περισσοτερες αγκαλιες παρουν τωρα τοσο πιο γεματα θα ειμαι τα μωρακια μας. Καλα κανετε και δινετε πολλη αγαπη, οχι γιατι τσαντιζομαι με τη γνωστη μπουρδα, μην το μαθεις αγκαλιες απο κατι αμορφωτους.

489ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 1:24 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:Καλησπέρα μανουλες!

Σήμερα ήταν σούπερ η μερα ούτε γκρίνιες ούτε τόσες πολλές αγκαλιές.. Αχ τόσους μήνες κ κάθε φορα την παταω αφου ξέρω ότι την πιάνει αυτο κάθε φορα που αλλάζει μήνα! Βέβαια δεν παύει να είναι αγκαλιτσας συνέχεια αλλα όχι όπως χθες!!
Δεν μπορω να το πιστέψω ότι σε 2 μέρες κλείνει τον 6ο πως πέρασε έτσι ο καιρός βρε κορίτσια ποτε είμασταν με τις κοιλουμπες κ τώρα μεγαλώνουν κ τοσοοο γρήγορα!
Παντός όσο κ να με βασανίζει η αγάπη που νιώθω γιατρών είναι η υπέρτατη δεν συμφωνείτε;;
Σήμερα της αγορασα απο λαϊκή πατάτα κ καροτο ( το καροτο μας το χάρισαν κιόλας) κ αύριο ή Δευτέρα θα της ξεκινήσω κ αυτα. Σήμερα έφαγε μόνο μπανάνα το αχλαδι το εφτυνε η τσουπρα!
Εντωμεταξυ της έβαλα σε κουτάκια απο χυμό νερο κ πιέζοντας πήγαινε το νερο στο στόμα κ Μετα ρουφουσε κ αυτη αλλα επειδή ρουφουσε πολυ το ξανά εφτυνε Μετα τι γέλιο!!
Τώρα κοιμάται κ μου έρχεται να την δαγκωσω!!!

Ελενα αθώες εννοείς κούνια; Έχω κ εγω την φισερ πραις κ της αρέσει αλλα όχι για παραπάνω απο τεταρτακι!

Renu καλωσηρθες στην παρέα!

Σοφακι εμείς κοιμόμαστε αγκαλια κ μόλις την νιώθω να κουνιέται της δίνω στήθος κ κοιμάται!


να σου ζήσει Τατιάνα μου η μεγάλη της παρέας μας!!!! άντε ξεκινήσατε τροφούλες!!! να μας πεις εμπειρίες!

490ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 2:32 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρια ευχαριστω! Είδες 6 μηνών σήμερα η βιαστικουλα μου πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!!!
Έχει 2-3 μέρες που τρώει πολυ λίγο φρουτοκρεμα σε σχέση με της πρώτες μέρες αλλα έχω μια υποψία ότι την ενοχλούν τα δόντια γιατί κ στο ύπνο πετάγεται ξαφνικά κ κλαίει κ γενικά σήμερα πάλι πολυυυ γκρίνια! Ευτυχώς την νύχτα κοιμάται καλα ξυπνά μόνο για μαμ.
Μόλις ξυπνήσει θα δώσω πάλι πατάτα καροτο για να δούμε γιατί το πρωινό φρούτο το μισό το έκανε εμετο.

Ελενα καλα κάνατε κ ξεσκασατε κ λίγο κ δεν ταλαιπωρήθηκε κ το μωρο, φαντάζομαι όμως πόσο σου έλειψε!!

491ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 3:29 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιανα αν μου ελειψε....!
Αστα! Πραγματικα ειναι ψιλοχαλια το συναισθημα γιατι το μυαλο ειναι στο μωρο!
Ασχετο αλλα Κρεμα βανιλια εχετε ξεκινησει υποθετω ε τατιανα; Σε 15 μερες ξεκιναμε εμεις! Της αρεσε;
Στανταρ εχει τα δοντακια της. Ταλαιπωριουνται παραπολυ τα κακομοιρα. Να της βαζεις Αν θες και λιγο ντεπονακι στα ουλα!

492ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 3:32 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ααα ξεχασα να σου πω για την κουνια, ειναι της φισερ πραις αιωρα σαν τριποδο μεγαλο που ριχνει κατι υπνου βασιλικους και παιζει! Το καρεκλακι εχει δυο επιπεδα, τωρα το εχουμε κανει σαν καρεκλακι φαγητου να φανταστεις! Συγκεκριμενα λεγεται aquarium cradle swing!

493ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 4:06 am

dinaki78


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Θωμαη θα την φωναζουμε ( της πεθερας το ονομα )...εκλαψε ελαχιστα στην τελευταια βουτια και γενικώς ηταν θεα!!!στηνοταν στον φωτογραφο, καμαρωνε ρουχα και κορδελες,μεγαλο ψωνιο το κοριτσι μου!!!!!!!

494ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 4:37 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσακια μου γεια σας κ απο εμας!!

Να πω χρονια πολλα στην Ναταλια!! Τατιαννα μου να την χαιρεσαι!! Ολοκληρη κοπελα!!! Χρονια σας πολλα!!

Ντινακι μου κ εσυ να χαιρεσαι την κουκλα σου!! Να ειναι παντα γερη κ τυχερη στη ζωη της!!

Renu καλως μας ηρθες!!

Κ τωρα τα νεα μας!: εχτες καναμε 2πλο εμβολιο!! Εκλαψε πολυ το μαναρι μου!! Ειμαστε 6,5 κιλα κ 69 ποντους!! Βαλαμε μισο κιλο κ 4 ποντους τον τελευταιο μηνα!! Η γιατρος μας βρηκε πολυ καλα!! Το μονο προβλημα που εχουμε ειναι με τον υπνο μας το βραδυ!! Ρε κοριτσια με εχει πεθανει! Ξυπναει πανω απο 3 φορες μεσα στη νυχτα! Καθε 2 με 3 ωρες! Εχτες αναγκαστικα κ τον πηρα στο κρεβατι μας! Ουφ! Ποτε θα στρωσει; Εμενα μου κοιμοταν ολο το βραδυ κ ξαφνικα εδω κ ενα μηνα μονο 2 βρασια εχει κοιμηθει ενα 8ωρο σερι! Αντε να δουμε!! Σε λιγες μερες ξεκιναμε κρεμουλα κ μετα απο 10 μερες φρουτα! Μηλο-μπανανα-αχλαδι! Τατιαννα εσενα η μικρη σου πως τα παει με το κουταλι; Ανυπομονω να ξεκινησει να δω πως θα κανει το μουτρακι του!!
Κοριτσια σημερα πηγα στη δουλεια για 4 ωρες κ ο μικρος εμεινε με την μαμα μου! Αλλα δεν εφαγε απο το μπιμπερο! Μονο 40 ml ξενο! Εβγαλα στη δουλεια γαλα κ θα του το δωσει αυριο! Για να δουμε!!
Γυρισαμε σπιτακι μας κ προσπαθουμε να μπουμε σε προγραμμα! Μακαρι να τα καταφερουμε!!
Φιλακια πολλα!!

495ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 6:35 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενα μου είπε για ρυζαλευρο βανιλια αλλα δεν προκηται να δώσω κρέμα εμπορίου γιατί έχουν ζάχαρη κ διάφορα αλλα κ δεν θέλω απο τώρα να την εθισω σε τέτοιες γεύσεις, πως θα μάθει να τρώει τις τροφές στην κανονική τους μορφή; Μου έφερε η νύφη μου ρυζαλευρο της holle που είναι σκέτο αλλα κ αυτο το σκέφτομαι αβ θα το δώσω.
Σήμερα της έδωσα δεύτερη μερα πατάτα καροτο.
Κ απο φρούτα κορίτσια εκτός της μπανανας δίνω εποχιακα φρούτα ροδάκινο σταφύλια αχλαδι κ αύριο θα δώσω συκο που μου έδωσε ενας γνωστός απο την συκια του.
Ελενα κ εγω αυτήν την κούνια έχω αλλα φυσικά ούτε εκει τρελενεται κ μας την έδωσε μια Ξαδερφη του άντρα μου.


Νάκος κάτι τον ενοχλεί σίγουρα κ τι άλλο εκτός απο δόντια; Εκτός αυτού τα μωρα αλλάζουν προγραμμα στα καλα του καθουμενου.. Καλωσηρθες στο κλαμπ!

496ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 9:58 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βασιλικουλα χρονια πολλα!!!!! να σου ζησει κοριτσι!!! και ναι λοιπν ζουμε μισο χρονο!!!
ντινακι καλοφωτιστη η ομορφουλα σου.το θωμαη μου αρεσει τρομερα!!!
ρενου καλωσ ηρθεσ.ειρηνη στειλε πμ το μαγαζι,κι εγω κεντρο δουλευω,ακομη αυριο και μετα αδεια ολα 3 μερεσ.δωδεκανησου δουλευω αν μπορεσω να περασω.

497ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 10:01 am

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα τα φρουτακια πωσ τα δινεισ?τα χτυπασ στο μπλεντερ η πχ τηνη μπανανα την λιωνεισ με κουταλι.επισησ καροτοι πατατα τα δινεισ μαζι πουρε?η τα χτυπασ χωρια?κι οταν λες καροτο εννοεισ ενα?εχω ενα θεμα με τισ ποσοστητεσ ακομη και για μασ τουσ μεγαλουσ οταν μαγειρευω.πχ φακεσ η φασολια θα κανω μισο πακετο(την πρωτη φορα εκανα ολοκληρο μισοκιλκο-καταλαιβετε για την κατσαρολαρα μιλαμε.)

498ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 11:59 am

jerrysofaki


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΥ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ:

ΤΕΛΕΙΟ ΤΟ ΘΩΜΑΗ! ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΖΕΙ, ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!! ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΝΑ ΦΙΛΙ ΕΚ ΜΕΡΟΥΣ ΜΑ (ΕΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ... Smile )

PERIMPALOU2 ΕΓΩ ΤΗΝ "ΠΑΤΗΣΑ" ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΡΥΖΙ...ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ 1 ΣΑΚΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ....ΧΑΧΑ


ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ. ΜΑΛΙΣΤΑ 2 ΝΥΧΤΕΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΩΣ ΤΙΣ 6. ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ , ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ, ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΒΟΛΕΥΕΤΑΙ. ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΑΛΙ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ , ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΚΑΙ ΚΛΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ !

ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΞΑΠΛΩΤΗ. ΝΥΣΤΑΖΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ. ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!! Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΟΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΕΥΚΟΛΑ...ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΉΝΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΛΑΕΙ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΟΥ ΣΤΕΡΩ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΧ. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ. ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ.

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΑΓΧΩΣΕΙ...
ΤΕΛΟΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΕΝΑ ΤΕΤΡΑΗΜΕΡΟ ΤΑΞΙΔΙ. ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ. ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΤΗΝ "ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ": ΝΑ ΕΧΩ ΓΑΛΑ ΓΙΑ 4 ΜΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΥΚΟΛΟ,ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΧΙΣΕΙ ΗΔΗ 1 ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ, ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩ Σ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΤΟ ΜΠΙΜΠΕΡΟ. ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΑΑΑΝ ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΧΩΡΙΣ ΣΤΗΘΟΣ!
ΑΑΑΑΑΑΑΑΧ ΠΟΛΥ ΑΓΧΟΣ. ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΝΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ??? ΒΛΑΚΕΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???

ΣΑΣ ΖΆΛΙΣΑ ΑΠΟΨΕ...ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ...ΑΛΗΘΕΙΑ!!!

499ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 12:32 pm

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
PERIMPALOU2 έγραψε:τατιανα τα φρουτακια πωσ τα δινεισ?τα χτυπασ στο μπλεντερ η πχ τηνη μπανανα την λιωνεισ με κουταλι.επισησ καροτοι πατατα τα δινεισ μαζι πουρε?η τα χτυπασ χωρια?κι οταν λες καροτο εννοεισ ενα?εχω ενα θεμα με τισ ποσοστητεσ ακομη και για μασ τουσ μεγαλουσ οταν μαγειρευω.πχ φακεσ η φασολια θα κανω μισο πακετο(την πρωτη φορα εκανα ολοκληρο μισοκιλκο-καταλαιβετε για την κατσαρολαρα μιλαμε.)

Κούκλα Βασιλική είναι της Χρυσας η μικρη εμένα την λένε Νατάλια!χεχε λογικό να τα μπερδεψεις με τόσα ονόματα εδω χαχαχα

Λοιπόν την πρώτη φορα έδωσα φρούτα όταν είμασταν Χαλκιδική κ της έδωσα μπανάνα όπως είναι κ την πιπιλουσε το ίδιο κ το ροδάκινο έβγαζαν την φλουδα κ πιπιλουσε μέχρι να βγουν οι ίνες χεχε
Μετα είχα βρασει αχλαδι κ το ελιωσα με πιρουνι κ την μπανάνα αλλα κ αλεσμενα στο μπλεντερ δίνω ανάλογα το κέφι! Προτιμάει το πιπιλισμα αλλα είναι πιο χρονοβορο κ λερωνειιιι! Πατάτα καροτο εκανα πολυ λίγο βρε κ έφαγε 2-3 κουτ είναι νωρίς για ποσότητες ακόμα.

Σοφια δεν πίνει καθόλου απο μπιμπερο; Αν ναι τότε σκούρα τα πράγματα ξεκινά απο τώρα μπάς κ το πάρει γιατί μερικά μωρα δεν το δέχονται κ ποτε.
Εμένα το επερνα μέχρι 4 μηνών Μετα δεν χρειάστηκε να της δώσω κανά μήνα κ το ξέχασε κ δεν το θέλει, να σήμερα πχ ήπιε 2 γουλιες νερο κ Μετα το μασουσε!
Τι καλα που κοιμήθηκε τόσες ώρες όνειρο!
Εμένα μπρουμυτα δεν θέλει με τίποτα απο νεογέννητο.

500ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 20 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 03, 2012 12:58 pm

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εγω δεν τον αφηνω για τον ιδιο λογο.ηθελα να παω με τον αντρα μου ενα διημερο αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθει χωρις εμενα Mad καλο ειναι να τον δινεις καποια γευματα να μαθει.εστω το βραδυ για να μαθει να κοιμαται με το μπμπερο.αν και δεν ειναι τοσο το φαι οσο η αγκαλια και η σιγουρια που νιωθουν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις