Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

751ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 5:41 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:Δαναη εγω σημερα τον ταισα στο ρηλαξ με σηκωμενη την πλατη και ηταν καλα δεν γυρναγε εχω καρεκλακι αλλα μολις μαθει καλα να τρωει θα τον βαλω!
στο ρηλαξ ε ε ; Καλη ιδεα!! Αλλα που το ειχες ακουμπισμενο το ριλαξ; Πανω στον καναπε;

752ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 5:53 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nakos έγραψε:
γκαλαιτζογλου έγραψε:Δαναη εγω σημερα τον ταισα στο ρηλαξ με σηκωμενη την πλατη και ηταν καλα δεν γυρναγε εχω καρεκλακι αλλα μολις μαθει καλα να τρωει θα τον βαλω!
στο ρηλαξ ε ε ; Καλη ιδεα!! Αλλα που το ειχες ακουμπισμενο το ριλαξ; Πανω στον καναπε;
ναι πανω στον καναπε και ηπλατη σηκωμενη.

753ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 7:17 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elenathens έγραψε:
Τατιανα. Ξερεις τι...μπορεις να της παρεις ενα ειδικο σακουλακι που βαζουν μεσα τις τροφες και τα μωρα το βαζουν στο στομα και ουσιαστικα πινουν τα ζουμακια απο τα φρουτα χωρις τον φοβο να πνιγουν! Αν θες στο στελνω απο αθηνα!
Το εχω δει στο ιντερνετ αυτο και ελεγα να το παραγγειλω γιατι εδω δεν το βρισκω.Ξερεις ποσο κανει?μηπως με συμφερει πιο πολυ.

Ελπιδα μου καλα εκανες κοπελα μου δεν ειναι καιροι τωρα να χανεις τετοιες ευκαιριες!Κριμα που δεν ειχες χρονο να κανεις τραπεζα, αλλα προσπαθησε να αντλεις το πρωι που εχεις πιο πολυ γαλα.
Στην δουλεια θα μπορεις να αντλεις?
Μην αγχωνεσε λυση θα βρεθει!!

Δαναη μου μαλλον ετσι ειναι το σκαρι του οποτε ακολουθα την ορεξη του και μην αγχωνεσε, παντος 4 ωρες χωρις φαγητο ουτε στα πιο τρελα ονειρα μας εμεις χεχεχεχε!
Παντος αν κοβεις γευματα και το κανεις πρωι βραδυ το πιο πιθανο ειναι να αποθηλασεις!εκτος αν αυτο θελεις..

Γεωργια καλη αρχη!τι να κανεις και συ τρεχεις με 3 παιδια χαρα στο κουραγιο σου!σε θαυμαζω γι'αυτο!!

754ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 7:36 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιανα στο cosycorner στο χαλανδρι το εχουν 8.90. Μπες λιγο στο site να δεις! Εχει φοβερα πραγματα! www..cosycorner.gr

755ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 8:17 am

mommy2be

mommy2be
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elena δεν λειτουργεί το λινκ σου!!

Ελπίδα μου χρόνια σου πολλά, να χαίρεσαι την οικογένεια σου κ οτι επιθυμείς! είναι όντως ξαφνικό οτι πιάνεις δουλειά, αλλά 1000 είναι καλά χρήματα στις μέρες μας!!!

σήμερα έχει γκρίνια η δικιά μου, μάλλον από τα δοντάκια της!!!

756ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 8:49 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:Δαναη μου μαλλον ετσι ειναι το σκαρι του οποτε ακολουθα την ορεξη του και μην αγχωνεσε, παντος 4 ωρες χωρις φαγητο ουτε στα πιο τρελα ονειρα μας εμεις χεχεχεχε!
Παντος αν κοβεις γευματα και το κανεις πρωι βραδυ το πιο πιθανο ειναι να αποθηλασεις!εκτος αν αυτο θελεις..
Τατιαννα το εχω ρωτησει αυτο για τον αποθηλασμο κ η παιδιατρος μου ειπε οτι δεν ισχυει! Οταν μπουν τα γευματα κ το παιδι τρωει κ χορταινει γιατι να του δωσεις γαλα αμα δεν θελει; Κ επισης ξερεις τι αλλο δεν καταλαβαινω; Οταν λεμε οτι ο θηλασμος ειναι προσφορα κ ζητηση κ το παιδι ζηταει μονο πρωι κ βραδυ γιατι να αποθηλασεις; Υπαρχουν γυναικες που θηλαζοτν μεχρι 2 χρονια κ δινουν μονο πρωι κ βραδυ,αυτες πως κ δεν εχουν αποθηλασει; Δεν θελω να αποθηλασω! Μου αρεσει πολυ που θηλαζω το αντρακι μου!! Απλα οταν μπαινουν κ οι τροφες κανονικα γαλα δινεις μονο πρωι κ βραδυ!! Σκεψου οτι το απογευμα ξυπνησε κ του εδωσα στηθος κ εφαγε ελαχιστα κ μου το εφτηνε κ του εδωσα μπανανα κ την εφαγε ολη!! Εχω διαβασει οτι καποια παιδια αποθηλαζοτν κ μονα τους!! Τι να πω; Ολα τα σκεφτομαι!

757ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 9:26 am

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δαναη το πρωι βράδυ είναι οδηγία για παιδιά που πίνουν ξένο. Αυτο που σου λέω εγω είναι η επίσημες οδηγίες για τον θηλασμο, φυσικά κ υπάρχουν γυναίκες που θηλασαν πρωι βράδυ κ κράτησε καιρο αλλα το διακινδυνευεις;
Η επίσημη οδηγία είναι πως 4-8 θηλασμοι είναι απαραίτητη για να διατηρήθη η γαλουχια.
Βέβαια εξαρτάται κ το παιδι όταν το δικο σου θηλαζει 5 φορές εμένα θηλαζει 8-10 την Μέρα.
Εγω πχ θηλαζω κ πριν φάει κ Μετα και μην νομίζεις ότι θηλαζει ώρα το πολυ 5'. Απλά στο είπα μήπως κ δεν το ήξερες εσυ φυσικά θα κανείς ότι βολεύει εσένα κ το παιδι σου..
Προσωπικά γνώσεις παιδιατρων που δεν είναι πιστοποιημένη συμβουλή θηλασμου δεν εμπιστεύομαι!

758ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 9:39 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΛΠΙΔΑ ΧΕΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 875502
ΕΥΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΣΟΦΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΜΜΥ ΤΟ ΒΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!!(ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΖΗΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΖΗΛΕΥΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΡΩΓΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΙΤΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΩΣ ΜΑΣΑΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ Μ ΟΥ ΤΟ ΑΡΠΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Shocked Shocked Shocked

759ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:02 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τατιανα έγραψε:Δαναη το πρωι βράδυ είναι οδηγία για παιδιά που πίνουν ξένο. Αυτο που σου λέω εγω είναι η επίσημες οδηγίες για τον θηλασμο, φυσικά κ υπάρχουν γυναίκες που θηλασαν πρωι βράδυ κ κράτησε καιρο αλλα το διακινδυνευεις;
Η επίσημη οδηγία είναι πως 4-8 θηλασμοι είναι απαραίτητη για να διατηρήθη η γαλουχια.
Βέβαια εξαρτάται κ το παιδι όταν το δικο σου θηλαζει 5 φορές εμένα θηλαζει 8-10 την Μέρα.
Εγω πχ θηλαζω κ πριν φάει κ Μετα και μην νομίζεις ότι θηλαζει ώρα το πολυ 5'. Απλά στο είπα μήπως κ δεν το ήξερες εσυ φυσικά θα κανείς ότι βολεύει εσένα κ το παιδι σου..
Προσωπικά γνώσεις παιδιατρων που δεν είναι πιστοποιημένη συμβουλή θηλασμου δεν εμπιστεύομαι!
Τατιαννα μου καλα κανεις κ μου το λες!! Απλα εχω μια παρα πολυ καλη σχεση με την παιδιατρο μας κ η οποια ειναι υπερ του θηλασμου κ μου ειπε οτι οταν το μωρο τρωει ικανοποιητικη ποσοτητα φαγητου δεν χρειαζεται να του δωσεις γαλα!! Αλλα να εισαι σιγουρη οτι αν ζηταγε στηθος εννοειτε οτι θα του εδινε κ ας ελεγε η παιδιατρος τα δικα της! Απλα δεν ζηταει!! Ανυπομονουσα να αρχισουμε στερεες κ τελικα ο θηλασμος ειναι πολυ πιο ευκολος!! Μακαρι απο την αρχη που γεννηθηκε ο μικρος να ενιωθα πιο ανετη κ να ημουνα συνεχεια εξω κ να τον θηλαζα εξω!! Καθε φορα σκεφτομουνα τι ωρα ειναι κ σε ποση ωρα ειναι να φαει το μωρο κ περιοριζομουνα!! Ενω τελικα ειναι το πιο ευκολο πραγμα!! Δεν πειραζει στο επομενο παιδι!! Λολ!!

760ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:08 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:ΕΛΠΙΔΑ ΧΕΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 875502
ΕΥΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΣΟΦΗ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΜΟΜΜΥ ΤΟ ΒΕ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ!!!!!!!!(ΘΥΜΗΣΕ ΜΟΥ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ)
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΕΤΕ ΔΙΚΙΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΗΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΖΗΛΕΥΕΙ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΤΗΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΖΗΛΕΥΕΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΤΡΩΓΑ ΕΝΑ ΚΟΜΜΑΤΙ ΠΙΤΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΠΩΣ ΜΑΣΑΓΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ Μ ΟΥ ΤΟ ΑΡΠΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ Shocked Shocked Shocked
Χρυσα μου να χαιρεσαι τη βασιλικουλα σου!! Διαβαζω πως καθεται στον ποπο της!! Μπραβο αναπτυξη η μικρη σου!! Τωρα για τις στερεες εσυ ξερεις καλυτερα!! Οπως νιωθεις!! Κ εγω ετσι εβλεπα να κανει ο μικρος κ τον λυπομουνα!! 5 μηνων κ 10 ημερων ξεκινησαμε κρεμουλα!! Αυριο θα φαμε κ φρουτα!! Ετσι οπως κανει η βασιλικη ετσι εκανε κ ο μικρος!! Γιατι δεν δοκιμαζεις να της δωσεις να γλυψει καποια φρουτα; Κ σε λιγο ξεκινας κανονικα να της τα δινεις!!

761ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:16 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπιδακι χρονια πολλαααα!!!

Το site ειναι http://www.cosycorner.gr
Δειτε το κοριτσια εχει φοβερα μπιρμπιτσολια για τα μωρακια!
Τατιανα ρωτατους αν τα στελνουν!
Αχ κοιτσια τωρα γυρισα απο δουλεια...! Απλα τα εχω παιξει...!
Τωρα να σας πω τι επαθα το βραδυ και φοβηθηκα....
Καθως κοιμομουν, ξυπνησα και δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε να μιλησω. Τα επαιξα....μετα απο 1-2 λεπτα συνηλθα. Υπνικη παραλυση ειδα οτι λεγεται και ειναι απο κουραση, στρες κλπ. Ξυπναει το μερος του εγκεφαλου που ελεγχει τη συνειδηση και το μερος που ελεχγει το σωμα κοιμαται ακομα!
Και μωρο και δουλεια μου πεσανε πολλα ρε γμτ..
Ελπιδα καλα εκανες και την πηρες τη δουλεια απλα οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι, δεν παλευεται...
Τωρα που το σκεφτομαι παλευεται της γεωργιας με 3 παιδια; Αξια γκαλαιτζογλου!
Πως πηγε το πρωτακι σου στο νεο του ξεκινημα;

762ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:23 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τατιαννα να σε κανω add στο facebook? οι αλλες εχετε;; Εγω ειμαι danai karagiorgi ! Θελετε να γινουμε φιλες;; lol!!

763ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:28 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elenathens έγραψε:Ελπιδακι χρονια πολλαααα!!!

Το site ειναι http://www.cosycorner.gr
Δειτε το κοριτσια εχει φοβερα μπιρμπιτσολια για τα μωρακια!
Τατιανα ρωτατους αν τα στελνουν!
Αχ κοιτσια τωρα γυρισα απο δουλεια...! Απλα τα εχω παιξει...!
Τωρα να σας πω τι επαθα το βραδυ και φοβηθηκα....
Καθως κοιμομουν, ξυπνησα και δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε να μιλησω. Τα επαιξα....μετα απο 1-2 λεπτα συνηλθα. Υπνικη παραλυση ειδα οτι λεγεται και ειναι απο κουραση, στρες κλπ. Ξυπναει το μερος του εγκεφαλου που ελεγχει τη συνειδηση και το μερος που ελεχγει το σωμα κοιμαται ακομα!
Και μωρο και δουλεια μου πεσανε πολλα ρε γμτ..
Ελπιδα καλα εκανες και την πηρες τη δουλεια απλα οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι, δεν παλευεται...
Τωρα που το σκεφτομαι παλευεται της γεωργιας με 3 παιδια; Αξια γκαλαιτζογλου!
Πως πηγε το πρωτακι σου στο νεο του ξεκινημα;
πωπω βρε Ελενα τι επαθες!! Εγω αν το παθαινα εγκεφαλικο θα μου ερχοτανε απο την τρομαρα μου!! Κανε κουραγιο!! Η αρχη ειναι δυσκολη!!! Γεωργια ΑΞΙΑ!!

764ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:13 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κορίτσια καλησπέρα!!
Ελπίδα χρόνια σου πολλά!! Smile

Χρύσα το εμφιαλωμένο νερό δεν κάνει να το βράσεις, μου το είπε η γαστρεντερολόγος που πήγαμε τη μικρή για τις διάρροιες. καθώς επίσης μου είπε οτι καλό είναι να μην αλλάζουμε μάρκες εμφιαλωμένου στα μωράκια γιατί το κάθε ένα έχει διαφορετικά μέταλλα!!! ρώτησε και το γιατρό σου να δεις τί θα σου πει κι αυτός.

Έλενα τί λές τώρα.... αν το πάθαινα αυτό που έπαθες μάλλον θα αργούσα να ξανακοιμηθώ..

εμείς κορίτσια πολύυυυ γκρίνια σήμερα.... φρίκαρα τελείως και εγώ και ο αντρούλης μου. ευτυχώς που ήταν στο σπίτι και με βοήθησε λίγο γιατί δεν θα την πάλευα μόνη μου. δεν ξέρω αν πιστεύετε στο μάτι αλλά εγώ τον τελευταίο καιρό με τη μικρή έχω αρχίσει και το πιστεύω λίγο.. τί να πω!!!

765ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:20 am

maria maroui

maria maroui
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έυη να χαίρεσι τη Σόφη σου!!! Smile

mommy2be πολύ όμορφη φωτογραφία (φτου σας μη σας ματιάσω)!! να χαίρεσαι την οικογένεια σου!! Smile

766ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:28 am

Elenathens

Elenathens
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχομαι να μην το ξαναπαθω....!
Διαβασα οτι οι περισσοτεροι ανθρωποι το παθαινουν 1-2 φορες στη ζωη τους. Κουραγιο που λεει και η δαναη!
Maria maroui εγω δεν πιστευω στο ματι να σου πω την αληθεια.... Αν δεις ολα τα μπεμπακια γκρινιαζουν τρελα αυτο το διαστημα, και ειναι απο τα δοντακια τους μωρε!
Εγινε κατι υγκεκριμενο και αναφερθηκες στο ματι; Σε σχεση με μικρη;

767ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:32 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nakos έγραψε:
Χρυσα μου να χαιρεσαι τη βασιλικουλα σου!! Διαβαζω πως καθεται στον ποπο της!! Μπραβο αναπτυξη η μικρη σου!! Τωρα για τις στερεες εσυ ξερεις καλυτερα!! Οπως νιωθεις!! Κ εγω ετσι εβλεπα να κανει ο μικρος κ τον λυπομουνα!! 5 μηνων κ 10 ημερων ξεκινησαμε κρεμουλα!! Αυριο θα φαμε κ φρουτα!! Ετσι οπως κανει η βασιλικη ετσι εκανε κ ο μικρος!! Γιατι δεν δοκιμαζεις να της δωσεις να γλυψει καποια φρουτα; Κ σε λιγο ξεκινας κανονικα να της τα δινεις!!
ΔΑΝΑΗ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΦΕΤΟΥΛΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΛΙΓΟ ΜΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΤΡΩΕΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ ΜΩΡΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΕΡΝΟΝΤΑΝ.
ΕΣΥ ΔΑΝΑΗ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΚΡΕΜΑ ΔΙΝΕΙΣ?ΦΡΟΥΤΑ ΤΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ?ΑΝΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΡΟΥΤΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΔΙΝΟΣ ΜΕΙΩΣΗΣ ΑΝ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΙΠΙΛΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΝΟΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ.ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ.

768ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:39 am

nakos

nakos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
XRYSA M έγραψε:
nakos έγραψε:
Χρυσα μου να χαιρεσαι τη βασιλικουλα σου!! Διαβαζω πως καθεται στον ποπο της!! Μπραβο αναπτυξη η μικρη σου!! Τωρα για τις στερεες εσυ ξερεις καλυτερα!! Οπως νιωθεις!! Κ εγω ετσι εβλεπα να κανει ο μικρος κ τον λυπομουνα!! 5 μηνων κ 10 ημερων ξεκινησαμε κρεμουλα!! Αυριο θα φαμε κ φρουτα!! Ετσι οπως κανει η βασιλικη ετσι εκανε κ ο μικρος!! Γιατι δεν δοκιμαζεις να της δωσεις να γλυψει καποια φρουτα; Κ σε λιγο ξεκινας κανονικα να της τα δινεις!!
ΔΑΝΑΗ ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΦΕΤΟΥΛΑ ΜΠΑΝΑΝΑ ΠΑΤΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ ΛΙΓΟ ΜΙΛΑΡΑΚΙ ΠΟΛΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΑΚΙΖΕΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΕΣ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΘΑ ΤΙΣ ΤΡΩΕΕΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟΤΟΜΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ!ΣΑΝ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΑΑΑΛΟ ΜΩΡΟ!ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΤΗΣ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΕΡΝΟΝΤΑΝ.
ΕΣΥ ΔΑΝΑΗ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΚΡΕΜΑ ΔΙΝΕΙΣ?ΦΡΟΥΤΑ ΤΙ ΠΟΣΟΤΗΤΕΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ?ΑΝΑ ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΦΡΟΥΤΟ?ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΜΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΖΗΤΗΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΩΘΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΥΝΔΙΝΟΣ ΜΕΙΩΣΗΣ ΑΝ ΠΑΕΙ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΜΠΟΡΕΙ ΕΝΑ ΒΡΑΔΥ ΤΟ ΜΩΡΟ ΝΑ ΠΙΠΙΛΗΣΕΙ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΟΡΤΑΣΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΤΕΡΕΕΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΝΟΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΗΠΙΕ ΓΑΛΑ.ΑΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙ 2-3 ΦΟΡΕΣ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΙΩΣΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΥΠΟΘΕΤΩ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ.
Του ξεκινησα με της nestle το ρυζαλευρο κ αυριο θα του δοκιμασω της nutricia γιατι μαλλον το βαρεθηκε της nestle! Εχει 2 μερες που δεν πολυ τρωει! Κ μου βγαινει πολυ νερουλο κ ο καημενις ρουφαει το κουταλι! Ειναι σαν να του δινω γαλα με κουταλι!! Τωρα για τα φρουτα αρχιζουμε απο αυριο κ θα του δωσω μηλο-αχλαδι-μπανανα! Κ τα 3 μαζι! Το ξαναρωτησα σημερα κ μου ειπε κ τα 3 μαζι!! Αυριο θα σας πω εντυπωσεις!!! Σημερα παντως μια χαρα εφαγε την μπανανα!! Α α ξεχασα να σας πω οτι τα κακακια μας τωρα πια μυριζουν απαισια!!! Βρωμαει οολλοοο το σπιτι!!!!

769ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:42 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Elenathens έγραψε:Ελπιδακι χρονια πολλαααα!!!

Το site ειναι http://www.cosycorner.gr
Δειτε το κοριτσια εχει φοβερα μπιρμπιτσολια για τα μωρακια!
Τατιανα ρωτατους αν τα στελνουν!
Αχ κοιτσια τωρα γυρισα απο δουλεια...! Απλα τα εχω παιξει...!
Τωρα να σας πω τι επαθα το βραδυ και φοβηθηκα....
Καθως κοιμομουν, ξυπνησα και δεν μπορουσα να κουνηθω ουτε να μιλησω. Τα επαιξα....μετα απο 1-2 λεπτα συνηλθα. Υπνικη παραλυση ειδα οτι λεγεται και ειναι απο κουραση, στρες κλπ. Ξυπναει το μερος του εγκεφαλου που ελεγχει τη συνειδηση και το μερος που ελεχγει το σωμα κοιμαται ακομα!
Και μωρο και δουλεια μου πεσανε πολλα ρε γμτ..
Ελπιδα καλα εκανες και την πηρες τη δουλεια απλα οσο μπορεις να ξεκουραζεσαι, δεν παλευεται...
Τωρα που το σκεφτομαι παλευεται της γεωργιας με 3 παιδια; Αξια γκαλαιτζογλου!
Πως πηγε το πρωτακι σου στο νεο του ξεκινημα;
ΕΛΕΝΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΤΑΝ ΔΟΥΛΕΥΑ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ!ΟΥΣΙΑΤΙΚΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΕΠΑΘΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΗΣ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΦΗΝΕΙ.ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΛΕΓΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΝΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΝ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΠΑΤΟΥΣΑΝ!!ΒΛΕΚΕΙΕΣ ΣΑΦΩΣ ΑΛΛΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ.ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΠΑΝΤΩΣ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ.

770ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:49 am

XRYSA M


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
nakos έγραψε:Του ξεκινησα με της nestle το ρυζαλευρο κ αυριο θα του δοκιμασω της nutricia γιατι μαλλον το βαρεθηκε της nestle! Εχει 2 μερες που δεν πολυ τρωει! Κ μου βγαινει πολυ νερουλο κ ο καημενις ρουφαει το κουταλι! Ειναι σαν να του δινω γαλα με κουταλι!! Τωρα για τα φρουτα αρχιζουμε απο αυριο κ θα του δωσω μηλο-αχλαδι-μπανανα! Κ τα 3 μαζι! Το ξαναρωτησα σημερα κ μου ειπε κ τα 3 μαζι!! Αυριο θα σας πω εντυπωσεις!!! Σημερα παντως μια χαρα εφαγε την μπανανα!! Α α ξεχασα να σας πω οτι τα κακακια μας τωρα πια μυριζουν απαισια!!! Βρωμαει οολλοοο το σπιτι!!!!
ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΦΙΛΗ Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΤΑ 3 ΜΑΖΙ Ε?ΠΩ ΠΩ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΟΥΝ.ΑΧ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΕ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ.ΒΑΣΙΚΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΤΗΣ ΗΙPP ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΑΛΑ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΓΛΟΥΤΕΝΗ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΓΙΑ ΩΡΑ ΑΝΑΓΚΗΣ.ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

771ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 11:57 am

γκαλαιτζογλου


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ κοριτσια και εγω το χω παθει!ηθελα να φωναξω και δεν μπορουσα ηθελα να σκουντηξω τον αντρα μου και δεν μπορουσα πολυ δυσκολο!το πρωτακι καλα τα παει ελενα σημερα ειχε τις πρωτες ασκησεις μαθηματικα παρακαλω Razz αχ κοριτσια ωρες ωρες νιωθω τοσο πτωμα που λεω θα πεσω κατω τα παιδια οι δουλειες το μωρο μια τρελα ποιον πρωτα να κοιταξεις αλλα βρισκεις το κουραγιο και δεν το βαζεις κατω Very Happy
εμεις πηραμε το ρυζαλευρο γιωτης ωραιο ειναι και ελληνικο!παντως και μενα με τους θηλασμους καλα τα παει σημερα πχ εκανε 8 μεχρι τωρα για να δουμε....

772ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 2:16 pm

enkel

enkel
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Για σας μανούλες.Πο πο πώς γεμίζετε τόσο γρήγορα τις σελίδες βρε κορίτσια,δεν σας προλαβαίνω. Very Happy.Σας διαβάζω όμως καθημερινά και μαθαινω τα νέα σας. Δυστυχώς δεν μπορω να γράψω καθημερινά τα νεα μας ομως θα γίνει σύντομα και πολύ χαιρομαι που θα μπορω να συμμετέχω ενεργά στιν ομδουλα.Τα φιλιά μου στα ζουζούνια σας. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 893968

773ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 9:53 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy2be έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!!!
καλή εβδομάδα να έχουμε!! σουπερ ο καιρός στην Αθήνα, οτι πρέπει για βολτίτσες!!!

εμάς μας κάναν δώρο ένα υπνόσακο απ το orchestra αλλά μου φαίνεται πολύ πολύ μικρός! είναι για μέχρι 1 χρονών... να δούμε αν θα τη βολέψει.

κατα τάλλα κ εμένα αδύνατη είναι αλλά δεν ανησυχώ.. ιδέα δεν έχω πόσο τρώει! αφού κοιμάται ήσυχη κ δεν ξυπνάει τη νύχτα κ τη μέρα είναι ζωηρούλα, τότε μια χαρά είναι!!! τροφές δεν βιάζομαι να ξεκινήσω!

Φιλιά σε όλες!!

ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΦΩΤΟ !!! ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΣΑΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΞΑΝΘΟΥΛΙΚΟ!!!

774ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:34 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elpidamamy έγραψε:κοριτσια τι κανετε? εγω σημερα γιορταζω κ πηγαμε για φαγητο εξω πριν λιγο γυρισαμε. ευη χρονια πολλα κ στη Σόφη!!! εμενα χθες με πεθανε μιλαμε πρεπει να ξυπνισε ισα με 5 φορες μεσα στη νυχτα κ μονο με στηθος ξανακοιμοταν αφυστε κ αυτα τα δοντια αρχισε να με ποναει την μαλωνω καυτη γελαει!!!!!! affraid κοριτσια οπως σας εχω πει εχω αδεια απο τη δουλεια το 6μηνο οαεδ μεχρι 7/1 η δουλεια μου ειναι λογιστρια σε τουριστικο γραφειο , σημερα λοιπον με πηρε την ο εξωτερικος λογιστης που εχουμε τελειες σχεσεις (βασικα αυτος μου εχει βρει τη δουλεια) κ μου προτηνε να παω να δουλεψω μεχρι ιανουαριο σε ενα μεγαλο ξενοδοχειο στο λογιστηριο κ ισως κ μεχρι μαρτιο σε συνενοηση με το αφεντικο μου , βασικα μαυρα 1000 ευρω συν οαεδ και δεχτικα. απο τεταρτη θα παω 5 ωρες και απο 15 οκτωβρη (φευγει η κοπελα για γεννα) 8ωρο. κοριτσια δεν μπορουσα να πω οχι τα θελουμε τα λεφτα, κ αν πω οχι θα κλεισουν πορτες κ για το μελλον. τι θα κανω με τη μικρη ???? θα τη εχει η μαμα μου αλλα με το θυλασμο? δυσκολευομαι πολυ με το θυλαστρο αλλα το χειροτερο ειναι οτι δεν περνει μπιμπερο.... θα γινει χαμος την τεταρτη θα τρελαθει η μανα μου βοηθεια κοριτσια..... χριστε μου πως θα λειπω μακρια της????? Sad

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙ ΑΧΤΕΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ.ΕΓΩ ΣΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΕΦΟΣΟΝ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ.ΕΞΑΛΛΟΥ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ.ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΙΣΑΙ 5 ΩΡΟ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΙΑ ΑΝΤΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ 8ΩΡΟ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΠΕΙ ΚΡΕΜΕΣ ΦΡΟΥΤΑ ΚΤΛΠ ΟΠΟΤΕ ΡΥΘΜΙΣΕ ΤΟ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΝΕΙ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ.ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΘΗΛΑΣΤΡΟ ΜΕΝΤΕΛΑ ΤΟ ΔΙΠΛΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!! ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΠΛΑΝΤΑΞΕΙΣ ΤΣΟ ΚΛΑΜΑ.ΕΓΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΠΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΙΛΑΜΕ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ,ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΕΧΟΥΜΕΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ.ΕΡΓΑΣΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΙΣΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΘΕΛΑΜΕ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ....ΑΣ ΜΟΥΤΖΩΘΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΟΜΑΔΙΚΑSmile)

775ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 - Σελίδα 31 Empty Απ: ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012 #2 Δευ Σεπ 17, 2012 10:36 pm

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γκαλαιτζογλου έγραψε:εγω παντως κοριτσια ξεκινησα!!!!κρεμουλα!!!!!ολο το σ/κ πολυ γκρινια τα βραδια ανησυχια φοβερη καθε 2 ωρες ετρωγε και σημερα οπως ξημερωσε μου λεει ο αντρας μου γεωργια το μωρο πειναει και δεν χορταινει ξεκινα κρεμες!!!πηγα πηρα και του εκανα λιγη εκανε σαν τρελος μου γελουσε και το ετρωγε πολυ καλα!θηλασε και λιγο μετα και κοιμηθηκε!μπορει να βιαστηκα μια εβδομαδα αλλα δεν γινετε ξυπναω νωρις το πρωι να ετοιμασω τις μικρες παω ερχομαι στα σχολεια σε 2 εβδομαδες ξεκινανε η μια μπαλετο η αλλη ρυθμικη διαφορετικες ωρες και μερες,διαβασματα στο πρωτακι μου θα πρεπει να τον αφηνω και στον αντρα μου να τρεχω τις αλλες οποτε πρεπει να μπουμε και στο γευμα σιγα σιγα για να ξεκινησει το απογευματινο σε κανα μηνα!τρεχω και δεν φτανω η μανα!!!!!του κατεβασα και την περπατουρα εχθες την επλεινα και θα τη δοκιμασουμε το απογευμα θα σας πω εντυπωσεις!!!

ΓΙΩΡΓΙΑ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ,ΕΙΣΑΙ Η ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΥ!! ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕ ΕΧΩ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ,ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΜΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΤΡΕΧΕΙΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΔΥΤΙΚΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ ΜΕΝΩ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις