Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελενα οι ατιμες οι ορμονες εμενα προσωπικα με εχουν τρελανει.Εχω και το θεμα με τα χερια και με πιανει μια απελπισια.Οπως λεει και η μανα μου εσυ παιδι μου δεν σε κοβω να κανεις δευτερο.Οσο για το 2ο μου εχει κανει και ο δικος μου συζητηση.Ακομα δεν ειδαμε το πρωτο!!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κοριτσούδια!! Very Happy Very Happy
Πολύ ζέστη και σήμερα και για άλλη μια φορά δεν κοιμήθηκα το βράδυ!! Αχ και εγώ από διάθεση εχθές και σήμερα χάλι.. όλο κλαίω με το παραμικρό Mad μου φταίει που ακόμη δεν ξέρω τι θα γίνει με την δουλειά του άντρα μου και αυτή την αναμονή και την αβεβαιότητα για το αν θα μετακομίσουμε ή όχι δεν την αντέχω!! τελοσπάντων ευτυχώς έχω εσάς και μου φτιάχνετε την διάθεση!! Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το Μαριανθάκο!!!
Τι κάνεις καλή μου, πως τα πέρασες?
Πήρες καθόλου χρωματάκι???
Εγώ ένα τι το πήρα με γύρω στα 9 μπάνια που χω κάνει συνολικά μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένη! Δε περιμενα να κάνω ούτε τόσα.
Κυριακή λέμε να πάμε πάλι, και με το καλό από βδομάδα να πάμε Άρτα και θα επισκεφτούμε και τις εκεί παραλίες, Πρέβεζα Πάργα, αφού δε θα πάμε πουθενά διακοπές, τουλάχιστον να πούμε κάπου πήγαμε!
Αντε θα δούμε τα αστέρια μας αύριο, έφτασε η μέρα!!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Panik11 έγραψε:Ελενα οι ατιμες οι ορμονες εμενα προσωπικα με εχουν τρελανει.Εχω και το θεμα με τα χερια και με πιανει μια απελπισια.Οπως λεει και η μανα μου εσυ παιδι μου δεν σε κοβω να κανεις δευτερο.Οσο για το 2ο μου εχει κανει και ο δικος μου συζητηση.Ακομα δεν ειδαμε το πρωτο!!!
αχ ΒΙΚΑΚΙ θα διετε το προτο να χαριτε, ολι πονι θα ξεχαστυν κε θα θελισ κε το δεφτερο μορακι Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Γιατι ρε κοριτσακια ειστε ετσι;;; Διανυετε την ομορφοτερη περιοδο της ζωη σας! Ποσες φορες ακομα θα το ζησουμε;;
Καλα δε γεννησα ακομα κ μου λεει ο αντρας μου χθες:" ποτε θες να κανουμε το δευτερο;;;" κ κουφαθηκα!!!
Ρε Ελενάκο δίκιο έχεις είναι η ομορφότερη στιγμή δε πρέπει να την αναλώνουμε και να ασχολούμαστε με τις χαζοανησυχίες μας, αλλά όσο να ΄ναι επιρρεάζεσαι... λίγο οι ορμόνες, λίγο τα κιλά, λίγο που μας λείπει και ο πριν εαυτός μας, εγώ είμαι και κλεισμένη μέσα.. δε θέλει και πολύ να σε πάρει από κάτω.
Τουλάχιστον σκέφτομαι ότι δεν είναι σωστό για το μπεμπούλι που δε φταίει σε τίποτα ο καημένος και προσπαθώ να επανέλθω και να φανώ δυνατη. Λίγο έμεινε μετά θα φτιάξουν όλα..

Αντε και το 2ο με το καλό!!!
Κι εμένα θέλει (κι εγώ δηλαδή) αλλά ας έρθει το πρώτο και βλέπουμε πότε για το άλλο.. να το χαρούμε και λίγο να δούμε πως είναι..

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικυ ωραία που φτιάχνετε το σπιτάκι σας! Του χρόνου το καλοκαιρι θα ευχαριστηθείτε τον κήπο με το μικρό σας!

Γιωτάκι μου καλως σας βρήκα! Πηρα χρώμα ναι! χωρίς να καθομαι στον ήλιο φυσικα αλλα και μες το νερό παίρνεις χρώμα! Ωραία που θα πάτε και εσεις εκδρομούλα!! Αυριο και εσυ υπέρηχο? αντε καλα αποτελέσματα!! Very Happy

Είδα ότι υπάρχουν και καινούρια κορίτσια! Καλωσορίσατε!!

http://www.creativebeez.gr

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριανθη μου καλως ορισες και καλα αποτελεσματα για αυριο ... να μπεις να μας πεις τα ευχαριστα και εσυ ... αντε θα περασει και πιο γρηγορα η εβδομαδα ...καθε μερα και καποια εχει γιατρο Very Happy

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια εχω μια νυστα δεν περιγραφεται και οχι τιποτα θα παω να δω το μωρο μου και θα ειμαι ψοφια.Απο τις 06,00 το πρωι στην δουλεια σχολαω 14,00 ραντεβου στο κολωνακι 15,30 και το απογευμα για μπανιο μαζι με το βαφτιστηρι για να του ξεβγαλουμε τα λαδια στην θαλασσα!!!

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω Ινα μου! Τι κουκλος ο γιος σου! να τον χαίρεσαι!!!! και εγω τωρα που μεγαλώνει και αφήνει τα μωρουδίστικα τον καμαρώνω τον αντράκο μου!!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια κοριτσαρες μου  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 215994

Νικη μου καλα αποτελεσματα να εχεις!!

Μαριανθακο καλως ηρθες αντε με το καλο κ εσυ να το δεις το νινι!
κ εγω την Πεμτπη εχω κ περιμενω πως κ πως!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!Δεν ήθελα να σηκωθώ με τίποτα σήμερα!!Ξεκίνησαν τα όνειρα της γέννας και είδα ότι γέννησα και πως είχα αγκαλιά την μικρή μου και ήταν τόσο όμορφη!!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 379767
Αλλά με πήρε ο μπαμπάς μου τηλέφωνο για να πάμε για jumbo-τσάρκα το μεσημέρι και με ξύπνησε!!! Mad
Ελπίζω να την ονειρευτώ πάλι σήμερα το βράδυ!!!

Εσείς τι κάνετε;Ζέστη και σήμερα ε;Αποφασίσαμε επιτέλους να πάμε θάλασσα με τον αντρούλη μου το Π/Σ/Κ/Δ γιατί έχει ρεπό!Γι αυτόν πιο πολύ θα πάμε αφού εγώ δεν κάνω μπάνιο,θα βουτήξω λιγάκι τα πόδια μου έτσι για να ακουμπήσω λίίίίίγο το καλοκαίρι και μετά θα την βγάλω κάτω από την ομπρέλα!!!Ε,κρίμα είναι να τραβάει και αυτός τόση ζέστη!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaxaxax!!Νικάκι πιές φρεντοτσίνο ...που είναι και γλυκό για να κάνει κωλοτούμπες ο μπέμπης και περιέχει και ελάχιστο καφέ για να ξυπνήσεις....!!!!
Μαριάνθη ενώ μου αρέσουνε σαφώς οι περιποιημένοι κήποι και τα λουλουδάκια και δεν συμαζεύεται έχω μια άρνηση με όλα αυτά να ασχοληθώ και να τα φανταστώ...και να τα περιποιηθώ ....οπότε έχει αναλάβει ο Μάκης!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Δεσποινακι θελω κ εγω τετοιο ονειροοοοοο!!!! Laughing Laughing
αντε καλα μπανακια κ εσυ!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και στις αγουροξυπνημένες!!!

Ο Η/Υ μου τα παιξε λόγο ζέστεις κλείνει μόνος του!!!!

Δεσποινάκο γιατί δε πάτε πίσω αιγαίο ρε συ που είναι καθαρά να εμπαινες κι εσύ λιγουλάκι να το χαρείς; θα σκάσεις καλή μου έξω στην ομπρέλα.. τουλάχιστον να έχει καμία ντουζιέρα εκεί κοντα να πας να δροσιστείς!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Δεσποινάκι !!!Καλημέρα Χαρούλι...πως είστε όλα καλά???

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για λιγο σουπερ μαρκετ να παρω τα τελευταια πραγματακια κ επανερχομαι!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 417472

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια μου. Πολύ ζέστη και σήμερα.
Εγω το Σαββάτο πέρασα ενα μεγάλο σοκ.Την πέμπτη το πρωί έκανα τις ενέσεις κορτιζόνης το ίδιο και την παρασκευή.Το στομάχι μου όλο το βραδύ ήταν χάλια κάθε λίγο και λιγάκι πνιγόμουν απο τις παλινδρομήσεις.Κατα τις 3 κοιμήθηκα και στις 5 ξύπνησα και κατάλαβα οτι την μπέμπα δεν την εχω ακούσει καθόλου.Μετα απο σοκολάτες γλυκά χυμούς και 3 ακομα ώρες αγωνιάς επιτέλους μου έκανε την χάρη και κουνήθηκε.Απα πα ηταν φοβερό σχεδόν 10 ώρες δεν την είχα καταλάβει.Τωρα όλα μια χαρά κανονικά και είναι δραστήρια.
Οι ενέσεις ήταν οι σελεστον οι οποίες είχαν έλλειψη αλλα τις βρήκα.
Βίκυ οταν τις κάνεις να είναι στον πισινό γιατί στο χέρι θα πονέσεις.
Φιλιά σε όλες

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!βρε θηρια μανες,ποτε τα γραφετε ολα αυτα....????????βλεπω οτι πιασατε συζητηση για γεννες,εγω που θα γεννησω στο γαια,κ πηρα τηλ,μου ειπαν 790ευρω +εξετασεις μωρου..
οσο για την επισκληριδιο,ελενα μου,ειναι πολυ περισσοτερο απο 20%..αποφαση βεβαια ειναι δικη σου,αλλα εγω δεν θα γενναγα με τιποτα χωρις επισκληριδιο.. Very Happy
στην γεννα θα μπει ο αντρας μου,θελει λεει..κ στην κορη μου θα εμπαινε,αλλα τον βγαλαν τελευταια στιγμη εξω γιατι θα με πηγαιναν για καισαρικη,τελικα γεννησα φυσιολογικα,αλλα ο αντρουλης μου,δεν ξαναμπηκε.. Crying or Very sad
τι ωραια που θα δειτε τα μωρακια σας συντομα,εγω αργω ακομα..... Twisted Evil Twisted Evil

α,να σας πω κ τα ευχαριστα!!!!δικα μου! παντρευεται η αδελφουλα μου 2 δεκεμβ.κ τωρα θα εχουμε κ λιγα τρεχαματα..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 328109

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Γεια σου ρε Νικάκι και Ελενάκο μου!!!!Καλημερούδια......!!!!
Νικάκι θα δείς μπέμπη ε?????αυτά είναι έτσι ανεβασμένη να σε ακούω......!!Έχω αγχωθεί πρωινιάτικο πήγα φαρμακείο να πάρω φάρμακα και λέω δεν ρωάω και για τις ενέσεις να ειμαι καβατζωμένη και μου λέει η φαρμακοποιός οτι είναι σε έλειψη και οτι θα προσπαθήσει να τις βρεί και κάτι τέτοια...αλλιώς της λέω???αλλιώς μου λέει θα ψάξεις σε άλλο φαρμακείο μου λέει αλλά γενικότερα έχουν έλειψη!!!Πολύ ωραία....!!!!
ποιες ενεσεις/? για τους πνευμονες? εγω γυρισα 20 φαρμακια για να βρω 8 μια απο το κεθενα επερνα αμα χρειαστεις πες να ρωτησω και εγω εδω και να σου της στειλω

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια κ απο μενα...  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 8 215994

καλοριζικο το 13... μονο καλα νεα να εχουμε...

Νικη καλα αποτελεσματα σημερα, αντε θα δεις τον μπεμπη σου... κ εγω περιμενω πως κ πως να περασουνε οι μερες να παμε για το ντοπλερ, το εχουμε την αλλη παρασκευη...

Μαριανθη καλωσηρθες... καλα αποτελεσματα στον αυριανο υπερηχο..

Βικακι μια χαρα με τον κηπο.. θα παιζεται του χρονου με τον μπεμπη, οτι καλυτερο... και εμενα ο αντρας μου ειναι γεωπονος και ασχολειται με την αρχιτεκτονικη κηπων, απο τωρα εχει σχεδιασει στο μυαλο του τον υποθετικο κηπο, που υποθετει οτι καποτε θα αποκτησουμε!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τις βρήκα τις ενέσεις..................!!!!!!!!!!!Αει σηχτήρ αγχώθηκα ...πήρα την γιατρό(την εχω θεοποιήσει...θέλω να σας πώ...διότι πανικοβάλομαι και με ηρεμεί με μια λέξη...και μου δώσε άλλη ονομασία λύση για κορτιζόνη)
και τις βρήκαμε!!!!
Γεια σου ρε Κωνσταντινάκο!!!!Καλά που μου το είπες.....εμένα μου είπε αν δεν βρώ τις celeston να πάρω τις Dexaton και βρήκα αυτές....τελικά!!!
Αγχώθηκα πολύ μου είπε ο φαρμακοποιός οτι υπάρχει μεγάλη έλειψη και οτι δεν θα τις βρούμε....και με έπιασε πανικός αλλά τελικά τις βρήκαμε....θα τις πώ να τισ κάνουμε στο κώλο .....!!!Σε πιάνει εμετός μετά Κωνσταντίνα???

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα εγκυουλες μου.....διαβασα για τις ενεσεις εγω εκανα αυτες της ενεσεις για τους πνευμονες γιατι φοβομαστε λιγακι για πρωορο τοκετο ειναι κορτιζονη δεν βλαπτουν καθολου το μονο που κανουνε ειναι να δυναμωσουν τους πνευμονες εκανα 4 πριν 2 εβδομαδες και θα κανω αλλες τεσσερης σε μια εβδομαδα....αμα καμια εχει προβλημα να ης βρει ασ μοπυ πει και να ρωτησω και εγω στα φαρμακεια εδω μηοως και βρω καμια

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν σε πιανει τιποτα με τις σελεστον εγω δεν καταλαβα τιποτα αλλα δεν κανει να φας αλατι....προσεχε καθολου θελει 4 ημερες αναλατα

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:καλημερα εγκυουλες μου.....διαβασα για τις ενεσεις εγω εκανα αυτες της ενεσεις για τους πνευμονες γιατι φοβομαστε λιγακι για πρωορο τοκετο ειναι κορτιζονη δεν βλαπτουν καθολου το μονο που κανουνε ειναι να δυναμωσουν τους πνευμονες εκανα 4 πριν 2 εβδομαδες και θα κανω αλλες τεσσερης σε μια εβδομαδα....αμα καμια εχει προβλημα να ης βρει ασ μοπυ πει και να ρωτησω και εγω στα φαρμακεια εδω μηοως και βρω καμια


Ευτυχώς τις βρήκα.....δεν λές ...φρίκη έπαθα βέβαια ...αλλά τέλος καλά όλα καλα!!!Που τις έκανες εσύ???στο κώλο η στο χέρι??και είχες τίποτα παρενέργειες???

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βίκυ μην φοβάσαι εγω παίρνω κορτιζόνη απο οταν έμεινα έγκυος και το στομάχι μου είναι χάλια συνέχεια αφού μερικές φορές πίνω ζατακ μετά απο εντολή γιατρού βέβαια. Πόσες ενέσεις σου έδωσε, εμένα 2 την πέμπτη και δυο την παρασκευή.Την πέμπτη τις έκανα στο χέρι και τις δυο μαζί ε δεν μπορούσα να το κουνήσω,την παρασκευή τις έκανα στον πισινό και μονό ενα τσουκσιμο ένιωσα.Μην σου τις κάνει με τίποτα στο χέρι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις