Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
349 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 349 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ινα μου,σοκαριστικο το βιντεο που ποσταρες..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια κοιλιτσα..!!
καλα το δικο σου βιντεο ειναι πολυ αστειο. με επιασε η καρδια μου απο το αγχος αν θα πεσει η οχι.. στη θεση της θα τα βγαζα τα τακουνια και θα συνεχιζα παρα ετσι ρεζιλι!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα! Very Happy Ήρθα και εγώ!! το πρωί μου ήρθαν ξαφνικά στο σπίτι επισκέψεις χωρίς να τους περιμένω η ξαδέρφη του άντρα μου με τον 30 ημερών μπέμπη της!! Κορίτσια ένας κούκλος.. και σκεφτόμουν όπως καταλαβαίνετε ότι κ εγώ σε λίγο καιρό έτσι θα έχω την δικιά μου!! χιχι μια γλύκα ρεεε!! Να συστηθώ στις κοπέλες που δεν με γνωρίζουν επειδή είμαι νέα στην παρέα, είμαι η Νικόλ και περιμένω κοριτσάκι με ΠΗΤ 27/10! Βρε κορίτσια εντωμεταξύ έχω διαπιστώσει ότι οι περισσότερες εδώ περιμένουν αγοράκια!! Very Happy Λοιπόν αυτό για τα ονόματα που είπατε θέλω κ εγώ την γνώμη σας.. επειδή ο άντρας μου είναι μοναχοπαίδι είπαμε να την βγάλουμε από τα πεθερικά μου Μαρία + Βαγγέλης, εμένα όμως κανένα από τα 2 δεν με ενθουσιάζει γι' αυτό και σκέφτηκα να τα πούμε και τα δύο ονόματα και να την λέμε Μαρίλια!!! Πως σας φαίνεται??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nikol10 έγραψε:Καλησπέρα! Very Happy Ήρθα και εγώ!! το πρωί μου ήρθαν ξαφνικά στο σπίτι επισκέψεις χωρίς να τους περιμένω η ξαδέρφη του άντρα μου με τον 30 ημερών μπέμπη της!! Κορίτσια ένας κούκλος.. και σκεφτόμουν όπως καταλαβαίνετε ότι κ εγώ σε λίγο καιρό έτσι θα έχω την δικιά μου!! χιχι μια γλύκα ρεεε!! Να συστηθώ στις κοπέλες που δεν με γνωρίζουν επειδή είμαι νέα στην παρέα, είμαι η Νικόλ και περιμένω κοριτσάκι με ΠΗΤ 27/10! Βρε κορίτσια εντωμεταξύ έχω διαπιστώσει ότι οι περισσότερες εδώ περιμένουν αγοράκια!! Very Happy Λοιπόν αυτό για τα ονόματα που είπατε θέλω κ εγώ την γνώμη σας.. επειδή ο άντρας μου είναι μοναχοπαίδι είπαμε να την βγάλουμε από τα πεθερικά μου Μαρία + Βαγγέλης, εμένα όμως κανένα από τα 2 δεν με ενθουσιάζει γι' αυτό και σκέφτηκα να τα πούμε και τα δύο ονόματα και να την λέμε Μαρίλια!!! Πως σας φαίνεται??
γεια σου νικολ,ειμαι η αννα κ περιμενω αγορακι 10/10.. Very Happy
ωραιο το μαριλια!εμενα μαρεσει.. Very Happy Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:τελεια κοιλιτσα..!!
καλα το δικο σου βιντεο ειναι πολυ αστειο. με επιασε η καρδια μου απο το αγχος αν θα πεσει η οχι.. στη θεση της θα τα βγαζα τα τακουνια και θα συνεχιζα παρα ετσι ρεζιλι!
σε ευχαριστω χριστινακι!
καποιος πρεπει να της πει οτι πρωτα μαθαινουμε να περπαταμε με τακουνια κ μετα παμε σε διαγωνισμο..

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Άχ Άννα την ημερομηνία αυτή θα ήθελα να γεννάω και εγώ και να έχουμε την ίδια μέρα γενέθλια με την κόρη μου! Very Happy Very Happy
χαχχα!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και πάλι κοιλουμπόνιαααααααααααα!!!!!

Νίκη τέλεια νέα...μπράβοοοοοοοοο!!!!

Όσο για τα ονόματα πατροπαράδοτα το πάμε και εμείς....τον μπέμπη θα το βγάλουμε Γιάννη από το πάτερα του άντρα μου που έχει πεθάνει... !!!

Νικόλ τέλειο το Μαριλία...εμένα μου αρέσουν τα παντρέματα στα ονόματα και το συγκεκριμένο είναι επιτυχημένο!!!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι μωρέ Μαρία λένε σχεδόν όλες τις γυναίκες από το σόι του άντρα μου και Ευαγγελία δεν μου καθόταν καλά.. οπότε λέω δεν το παντρεύω! και αφού αρέσει στον άντρα μου τέλεια! τα πεθερικά δεν έχουν πρόβλημα..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nikol10 έγραψε:Καλησπέρα! Very Happy Ήρθα και εγώ!! το πρωί μου ήρθαν ξαφνικά στο σπίτι επισκέψεις χωρίς να τους περιμένω η ξαδέρφη του άντρα μου με τον 30 ημερών μπέμπη της!! Κορίτσια ένας κούκλος.. και σκεφτόμουν όπως καταλαβαίνετε ότι κ εγώ σε λίγο καιρό έτσι θα έχω την δικιά μου!! χιχι μια γλύκα ρεεε!! Να συστηθώ στις κοπέλες που δεν με γνωρίζουν επειδή είμαι νέα στην παρέα, είμαι η Νικόλ και περιμένω κοριτσάκι με ΠΗΤ 27/10! Βρε κορίτσια εντωμεταξύ έχω διαπιστώσει ότι οι περισσότερες εδώ περιμένουν αγοράκια!! Very Happy Λοιπόν αυτό για τα ονόματα που είπατε θέλω κ εγώ την γνώμη σας.. επειδή ο άντρας μου είναι μοναχοπαίδι είπαμε να την βγάλουμε από τα πεθερικά μου Μαρία + Βαγγέλης, εμένα όμως κανένα από τα 2 δεν με ενθουσιάζει γι' αυτό και σκέφτηκα να τα πούμε και τα δύο ονόματα και να την λέμε Μαρίλια!!! Πως σας φαίνεται??


nikol μου ειμαι η νικολετα και εγω εχω πιθανη στις 27 αλλα εγω περιμενω αγορακι...... Laughing Laughing Laughing

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Μωλις γυρισαμεεεεε....Ολα ειναι μια χαρα.Εχουμε εναν παιδαρο 1,600gr υγιεστατος και κουκλος.Δυστυχως δεν μπορεσαμε να τον δουμε 3D γιατι δεν ηταν σε σωστη θεση αλλα ειδαμε λιγο φατσουλα εστω και ασπρομαυρη.Στα κιλα ειμαστε λιγο παραπανω απο τον μεσο ορο και εξακολουθουμε να ειμαστε 1 βδομαδα μεγαλυτεροι!!!Αν παρουμε ολες τις εβδομαδες το λιγοτερο θα γεννηθουμε 3700gr μας ειπε ο γιατρος.Το ντοπλερ μια χαρα και ο τραχηλος επισης πολυ καλος.ΜΠορειτε να πατε και διακοπες μας ειπε και του απανταω εγω "ναι διακοπες στον εξωτικο Τογια(τογιας=αφεντικο)".Αυτα τα ευχαριστα.Σε ολες τις κοπελες ευχομαι τα αναμενομενα αποτελεσματα και ακομα καλυτερα!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 654316  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 654316

πω πω νικη μου εμεισ δεν θα βγαλουμε παιδακια απο την κλινικη αλλα γαιδουρακια και εμενα ο γιατροσ μου ειπε οτι μαλλον αμα παρει ολες της εβδομαδες κανονικα θα γεννηθει γυρω στα 4 αλλα δεν θα με αφησει να το γεννησω τοσο μεγαλο γιατι θα ειναι λιγο επικυνδινο

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νικολέτα που γεννάς??

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nikol10 έγραψε:Νικολέτα που γεννάς??

γενναω στην κλινικη του ριζου στην λαρισα λεγετε ιπποκρατης εσυ?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικολ κ η κορη μου ειναι 3 οκτ.να δω τι θα κανω πρωτα φετος,γενεθλια η γεννες..

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
letitsa έγραψε:
Nikol10 έγραψε:Νικολέτα που γεννάς??

γενναω στην κλινικη του ριζου στην λαρισα λεγετε ιπποκρατης εσυ?

Στο Έλενα στην Αθήνα γεννάω.. έλεγα μπας και ήμασταν μαζί!
Άννα να την χαίρεσαι την μικρή σου ζυγίνα!! Very Happy
Εγώ λέω του άντρα μου για πλάκα με 2 γυναίκες ζυγούς στο ίδιο σπίτι μπορείς να μου πείς τι θα κάνεις?? και μου λέει θα πάρω τα βουνά!! χααχ! άστα! Γερά να είναι τα μωράκια μας και τίποτα άλλο!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα. Ξανά μπήκα αφού οι άντρες μου πήγαν βόλτα κι ετσι μπορώ να εχω το κομπιούτερ για λίγο.
Νίκη μου πολύ χαίρομαι για τα νέα σου,δεν πειράζει που δεν το είδες αφού είναι καλά αυτό έχει σημασία.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην μου λετε για παιδια 4 κιλων..τοσο γεννησα την κορη μου,τοσο προβλεπω να κανω κ τον μικρο..πικρα μεγαλη  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787
μολις ηρθε ο φαρμακοποιος διπλα κ μου εφερε μια σακουλα με nuk προιοντα..τι κουφο ειναι αυτο?πιπιλα,μπιμπερο,θυλες,επιθεματα στηθους..μα τι κουφο.. confused

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ANNAST έγραψε:μην μου λετε για παιδια 4 κιλων..τοσο γεννησα την κορη μου,τοσο προβλεπω να κανω κ τον μικρο..πικρα μεγαλη  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787
μολις ηρθε ο φαρμακοποιος διπλα κ μου εφερε μια σακουλα με nuk προιοντα..τι κουφο ειναι αυτο?πιπιλα,μπιμπερο,θυλες,επιθεματα στηθους..μα τι κουφο.. confused

Έχω ακούσει ότι είναι κληρονομικό το πόσα κιλά θα κάνεις τα παιδιά σου.. δηλαδή εάν η μητέρα σου έβγαλε μεγάλα ή μικρά παιδιά αναλόγως θα κάνεις κ εσύ!! Ισχύει αυτό το πράγμα ή είναι μύθος??
Εάν τα προιόντα είναι τσάμπα τι σε χαλάει εσένα? χαχα!! μπορεί να του έχουν μείνει στην αποθήκη του ανθρώπου.. Wink

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nikol10 έγραψε:
ANNAST έγραψε:μην μου λετε για παιδια 4 κιλων..τοσο γεννησα την κορη μου,τοσο προβλεπω να κανω κ τον μικρο..πικρα μεγαλη  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787
μολις ηρθε ο φαρμακοποιος διπλα κ μου εφερε μια σακουλα με nuk προιοντα..τι κουφο ειναι αυτο?πιπιλα,μπιμπερο,θυλες,επιθεματα στηθους..μα τι κουφο.. confused

Έχω ακούσει ότι είναι κληρονομικό το πόσα κιλά θα κάνεις τα παιδιά σου.. δηλαδή εάν η μητέρα σου έβγαλε μεγάλα ή μικρά παιδιά αναλόγως θα κάνεις κ εσύ!! Ισχύει αυτό το πράγμα ή είναι μύθος??
Εάν τα προιόντα είναι τσάμπα τι σε χαλάει εσένα? χαχα!! μπορεί να του έχουν μείνει στην αποθήκη του ανθρώπου.. Wink
καλα τα λες,αλλα ειναι καινουργια με διαφημηστικα με νεα προιοντα,κουφο λιγο..οσο για κληρονομικοτητα μαλλον ισχυει.η μανα μου με γεννησε 3900,αρα????κ ο γιατρος μου μου ειπε οτι ειναι θεμα dna το ποσο θα γεννηθει το μωρο..κ 1 κιλο να μην παρεις,παλι τοσο θα γεννηθει..αλλα οσο θυμαμαι ποσο ζοριστηκα,με πιανει πανικος..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 606100

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ ναι! κ εγώ αυτό σκέφτομαι και φοβάμαι λίγο άσε που δεν είμαι και ιδιαίτερα ανθεκτική στον πόνο!! Σκέφτομαι να του πω να πάμε κατευθείαν για καισαρική όταν έρθει η ώρα, έχω κάνει 2 χειρουργεία στο παρελθόν σαν καισαρική και ξέρω, την τομή την έχω ήδη οπότε.. έτσι λέω.. δεν ξέρω γιατί αλλά φοβάμαι πολύ για φυσιολογικό..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nikol10 έγραψε:Αχ ναι! κ εγώ αυτό σκέφτομαι και φοβάμαι λίγο άσε που δεν είμαι και ιδιαίτερα ανθεκτική στον πόνο!! Σκέφτομαι να του πω να πάμε κατευθείαν για καισαρική όταν έρθει η ώρα, έχω κάνει 2 χειρουργεία στο παρελθόν σαν καισαρική και ξέρω, την τομή την έχω ήδη οπότε.. έτσι λέω.. δεν ξέρω γιατί αλλά φοβάμαι πολύ για φυσιολογικό..  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 534787


nikol moy to ιδιο μυαλο εχουμε????????εγω το ειπα στον γιατρο μου και μονο που δεν με εβρησε...χαχαχαχα τραγικο......δεν μου κανει καισαρικη αμα δεν υπαρχει λογος ειναι καθετος  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 215994

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πολύ φοβάμαι ότι κ εμένα την ίδια απάντηση θα μου δώσει Νικολέτα μου  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 328109  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 13!!! - Σελίδα 12 328109
άστααα!! χαχχαα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγω τον παρακαλουσα καποια στιγμη κ δεν μου εκανε..αλλα ειναι πιο καλα ο φυσιολογικος.αφηστε που σπανια πια κανουν φυσιολογικο οι γιατροι,τους βολευει πιο πολυ η καισαρικη,ξεμπερδευουν πιο γρηγορα..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:κ εγω τον παρακαλουσα καποια στιγμη κ δεν μου εκανε..αλλα ειναι πιο καλα ο φυσιολογικος.αφηστε που σπανια πια κανουν φυσιολογικο οι γιατροι,τους βολευει πιο πολυ η καισαρικη,ξεμπερδευουν πιο γρηγορα..

εμενα ο γιατρος μου δεν κανειευκολα αντιθετως ειναι κατα..

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εντωμεταξύ έχω ακούσει ότι στα δημόσια δεν κάνουν επισκληρίδιο αλλά ραχιαία.. έχει ακούσει καμία κοπέλα κάτι ανάλογο? θέλω να τον ρωτήσω μεθαύριο που θα πάω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις