Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα μου περαστικουλια .. μην ανησυχεις ειναι καλα το μωρακι σου.. ειναι φυσιολογικο να φοβηθηκες ομως απτο κτυπημα.. προσεκτικα αλλη φορα..

Εμη μου σε ευχαριστω!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
joanna100883 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ????ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ!!!!! affraid affraid affraid ΓΛΙΣΤΡΗΣΑ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΚΑΤΙ ΝΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΧΥΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΙΣΟΔΟ ΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΣΑ ΜΕ ΤΟΝ Κ..Ο!!!ΤΡΑΝΤΑΧΤΗΚΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ....ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΗΛ.ΜΕΣ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥΣ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΟΥΤΕ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΜΑ..ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΙΩ ΝΤΕΠΟΝ ΚΑΙ ΜΠΙΣΚΟΠΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ...ΠΟΥ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΓΩ???ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΙΩΘΑ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ(ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ..ΠΙΑΝΟΜΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΟΙΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ)ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΠΑΘΕ ΤΟ ΜΩΡΟ... pale pale ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΞΑΓΡΥΠΝΗ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΟΛΕΥΤΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΑ...ΠΟΝΑΝΕ ΜΟΝΟ ΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΩ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΝΤΑΓΜΑ...ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ
!!!!!!

Πω πω σε καταλαβαίνω κι εγω πριν μια εβδομάδα το ιδιο έπαθα κοίτα να ξεκουραστείς και να εισαι ήρεμη ολα θα πάνε καλά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως επειδη εχει μετατοπιστει το κεντρο βαρους μας,θελει πολυ προσοχη..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ειδικα πανω στις σκαλες.. κοριτσια οσες εχετε σκαλες σπιτι προσεχετε πολυ.. πολλες φορες κοντεψα να πεσω..αργα να κατεβαινουμε και σταθερα..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?Οι κινήσεις του μωρού σας πονάνε καθόλου?Εμένα κάποις στιγμές πραγματικά με ταράζει..Αισθάνομαι να τεντώνεται,και μάλιστα από τη μια μεριά με πιέζει τόσο πολύ πλάγια,που μουδιάζει το σημείο από την πίεση...

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερινακι εγω δεν εχω τετοια κλωτσιδια!!!Μονο κατι δυνατα και εντονα που με ξαφνιαζουν.δεν με πονανε!!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalimera κοριτσακια, σασ διαβαζα δεν προσεχετε , στα νερα ,πρεπι να προσεχυμε πολι ιμαστε τορα διο, ΚΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΑ ΦΟΤΟ Razz Razz Razz Razz ποσ ισε σου περασανε πονακια Rolling Eyes Rolling Eyes

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατερινακι ουτε μενα μου εχει τυχει αλλα εχω διαβασει οτι μπορει να συμβει οταν δυναμωσει το μωρακι. ισως να μας απαντησουν οι πιο εμπειρες μανουλες εδω στο φορουμ..

Ναταλια μου ειμαι καλυτερα. να σου πω την αληθεια δεν εχω κανει καθολου δουλειες αυτες τις 2 μερες και πραγματικα σταματησαν οι πονοι καπως.. παντως ηταν απιστευτο ποσο πονουσα θυμαμαι εκλαια στο νοσοκομειο.

λοιπον πεσμας νεακια! πως ητανε στο γιατρο; τι σας ειπε;;; ολα καλα με το μωρακι;; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 415870 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 415870

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινιω διαβασε εδω:

http://www.mwrakia.gr/smf/index.php?topic=2626.0

Very Happy Very Happy Very Happy

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:κατερινιω διαβασε εδω:

http://www.mwrakia.gr/smf/index.php?topic=2626.0

Very Happy Very Happy Very Happy

Μπράβο ρε Χριστινάκι,πολύ καλό.Κάτι θα μου ζουμπάει εκεί δεξιά και γιαυτό με ενοχλεί τόσο.Μα πραγματικά,ώρες ώρες απλά προσπαθώ να φανταστώ τί στάση έχει εκει μέσα και αισθάνομαι τόσο μεγάλο εύρος στις κινήσεις του..Είναι και τοσοδούλης,φαντάσου να ήταν κάνας παίδαρος όπως τα δικά σας..!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
Kristinaki έγραψε:κατερινιω διαβασε εδω:

http://www.mwrakia.gr/smf/index.php?topic=2626.0

Very Happy Very Happy Very Happy

Μπράβο ρε Χριστινάκι,πολύ καλό.Κάτι θα μου ζουμπάει εκεί δεξιά και γιαυτό με ενοχλεί τόσο.Μα πραγματικά,ώρες ώρες απλά προσπαθώ να φανταστώ τί στάση έχει εκει μέσα και αισθάνομαι τόσο μεγάλο εύρος στις κινήσεις του..Είναι και τοσοδούλης,φαντάσου να ήταν κάνας παίδαρος όπως τα δικά σας..!

ναι ετσι πιστευω και εγω, θα βολευτηκε το μικρο σου καπου οχι τοσο βολικα για σενα και ετσι σε ποναει Very Happy Very Happy
χεχε θα ηταν καλα να ξεραμε πως ειναι γυρισμενα καθε φορα. ποσο βαρος εχει το μικρουλη σου εντωμεταξυ; νομιζω και μενα σχετικα μικρουλα ειναι καπου 1 κιλο ητανε την προηγουμενη φορα, δε ξερω τωρα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πω πω με τα πεσιματα με εχετε κατατρομαξει... ευτυχως ειστε ολες καλα...

Κατερινα κ εμενα για μια περιοδο με ποναγαν πολυ καποιες κλωτσιες, αν ημουν ξαπλωμενη πλαι και τον ενοχλουσα με κλωτσουσε κατευθειαν στα νεφρα!!! πονηρος ο μικρος!!! ευτυχως τωρα μεγαλωσε και δεν εχει τοσο περιθωριο... βεβαια κ τωρα αν θελει να με αλλαξει σταση εχει τον τροπο του...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κατερινα κ εμενα με ποναει ωρες ωρες,γιατι εχει το ποδι του πανω στο σηκωτι μου κ αισθανομαι οτι το ζουλαει συνεχεια..οταν μεγαλωσει λιγο ακομα θα περιοριστουν οι κινησεις του..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας και παλι...

Λια και Κων/να συγχαρητηρια για τα καλα νεα απο το γιατρο ... μεγαλωσαν τα μικρουλια!!!


Χριστινακι μου αφου περασε τωρα παλι καλα ... να μην κανεις δουλειες βολευει Smile

Οσο για τα πεσιματα τι να πω ... αφου δεν ειχαμε κανενα παρατραγουδο παλι καλα ...να κανουμε κανενα ευχελαιο

Οσο ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΚΑΡΠΟ δεν λεω τπτ γιατι τωρα 2 βδομαδες σηκωνομαι με τρομερο πονο στον δεξι καρπο και λεω οκ το πλακωσα ... περασαν δυο βδομαδες και αρχιζω να λεω οτι με πλακωσε εμενα κανενα καινουργιο συμπτωμα

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
inakriti έγραψε:Γεια σας και παλι...

Λια και Κων/να συγχαρητηρια για τα καλα νεα απο το γιατρο ... μεγαλωσαν τα μικρουλια!!!


Χριστινακι μου αφου περασε τωρα παλι καλα ... να μην κανεις δουλειες βολευει Smile

Οσο για τα πεσιματα τι να πω ... αφου δεν ειχαμε κανενα παρατραγουδο παλι καλα ...να κανουμε κανενα ευχελαιο

Οσο ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΤΟ ΚΑΡΠΟ δεν λεω τπτ γιατι τωρα 2 βδομαδες σηκωνομαι με τρομερο πονο στον δεξι καρπο και λεω οκ το πλακωσα ... περασαν δυο βδομαδες και αρχιζω να λεω οτι με πλακωσε εμενα κανενα καινουργιο συμπτωμα

γεια σου ινακο!!!!!! cheers

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Ινακι! πως εισαι; η ομορφη Κρητη; πριν δυο χρονια ακριβως ετσι μερα ημουνα εκει και αραζα στις ομορφες σας παραλιες!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Kristinaki έγραψε:κατερινιω διαβασε εδω:

http://www.mwrakia.gr/smf/index.php?topic=2626.0

Very Happy Very Happy Very Happy

Μπράβο ρε Χριστινάκι,πολύ καλό.Κάτι θα μου ζουμπάει εκεί δεξιά και γιαυτό με ενοχλεί τόσο.Μα πραγματικά,ώρες ώρες απλά προσπαθώ να φανταστώ τί στάση έχει εκει μέσα και αισθάνομαι τόσο μεγάλο εύρος στις κινήσεις του..Είναι και τοσοδούλης,φαντάσου να ήταν κάνας παίδαρος όπως τα δικά σας..!

ναι ετσι πιστευω και εγω, θα βολευτηκε το μικρο σου καπου οχι τοσο βολικα για σενα και ετσι σε ποναει Very Happy Very Happy
χεχε θα ηταν καλα να ξεραμε πως ειναι γυρισμενα καθε φορα. ποσο βαρος εχει το μικρουλη σου εντωμεταξυ; νομιζω και μενα σχετικα μικρουλα ειναι καπου 1 κιλο ητανε την προηγουμενη φορα, δε ξερω τωρα..

Την περασμένη βδομάδα που κάναμε την επανάληψη της Β επιπέδου,δλδ στις 29-30 βδομάδες,ήταν 1.293!!χεχε!Το μόνο που με ανησυχεί αυτή τη στιγμή,και θα το έχω άγχος μέχρι τις 23 που θα κάνουμε το ντόπλερ, είναι ο πλακούντας που βγήκε αρκετά γερασμένος,και δεν ξέρω αν θα συνεχίσει να αναπτύσσεται το καλό μου.Ελπίζω να μη μας βρει και αυτό,γιατί δεν αφήσαμε και τπτ πια!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πιγαμε στο ξατρο εχτεσ ιδαμε τον μπεμπακο μασ κε ιρεμισαμε λιγακι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[/quote]

Την περασμένη βδομάδα που κάναμε την επανάληψη της Β επιπέδου,δλδ στις 29-30 βδομάδες,ήταν 1.293!!χεχε!Το μόνο που με ανησυχεί αυτή τη στιγμή,και θα το έχω άγχος μέχρι τις 23 που θα κάνουμε το ντόπλερ, είναι ο πλακούντας που βγήκε αρκετά γερασμένος,και δεν ξέρω αν θα συνεχίσει να αναπτύσσεται το καλό μου.Ελπίζω να μη μας βρει και αυτό,γιατί δεν αφήσαμε και τπτ πια![/quote]

Κατερινακι μου ολα θα πανε καλα.. να εισαι θετικη.. θα ειναι λιγο μικρουλικο το μωρακι σου αλλα ειμαι σιγουρη θα το ταιζεις καλα μετα να αναπτυχθει μια χαρουλα. οσο αφορα τον πλακουντα ευχομαι επισης ολα να πανε καλα. εχω ακουσει πολλες κοπελες που το παθαν και καποιες γνωστεσ μου εδω στο χωριο και γεννησαν φυσιολογικα καλη μου οποταν να εισαι αισιοδοξη

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Γεια σου Ινακι! πως εισαι; η ομορφη Κρητη; πριν δυο χρονια ακριβως ετσι μερα ημουνα εκει και αραζα στις ομορφες σας παραλιες!

ΕΞΟΥ ΚΑΙ Η ΦΩΤΟ ?? Very Happy Very Happy Very Happy ΑΝΑΠΟΛΗΣΕΣ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ ΜΑΣ.. ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΦΕΡΕΙ ΦΟΥΡΤΟΥΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΡΗΤΙΚΟΥΣ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 654316 ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ Η ΦΩΤΟ ...

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΡΙΣΤΙΝΑΚΙ σε ποσο εβδομαδον ισυνα 1 κιλο το μορακι σασ

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kristinaki έγραψε:

Την περασμένη βδομάδα που κάναμε την επανάληψη της Β επιπέδου,δλδ στις 29-30 βδομάδες,ήταν 1.293!!χεχε!Το μόνο που με ανησυχεί αυτή τη στιγμή,και θα το έχω άγχος μέχρι τις 23 που θα κάνουμε το ντόπλερ, είναι ο πλακούντας που βγήκε αρκετά γερασμένος,και δεν ξέρω αν θα συνεχίσει να αναπτύσσεται το καλό μου.Ελπίζω να μη μας βρει και αυτό,γιατί δεν αφήσαμε και τπτ πια![/quote] τελεαααααααααααα κυκλα ορεο φοτο Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 875502 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 875502 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 875502 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 875502 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 875502

Κατερινακι μου ολα θα πανε καλα.. να εισαι θετικη.. θα ειναι λιγο μικρουλικο το μωρακι σου αλλα ειμαι σιγουρη θα το ταιζεις καλα μετα να αναπτυχθει μια χαρουλα. οσο αφορα τον πλακουντα ευχομαι επισης ολα να πανε καλα. εχω ακουσει πολλες κοπελες που το παθαν και καποιες γνωστεσ μου εδω στο χωριο και γεννησαν φυσιολογικα καλη μου οποταν να εισαι αισιοδοξη[/quote]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χριστινακι τελεια η φωτο!!!χαχαχαχα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επεστρεψα!!!!!!!
ευχαριστω για τις ευχουλες σας!!!!!!! Very Happy Very Happy
κετερινακι,κοντυνανε τα χερια,φουσκωσε η κοιλια...παραμορφωση!η κρεμα ειναι η pevaryl.ειναι ζορι το κολπικο!σημερα θα παρω αλλη σταση! Wink
βικακο,κατσε χαλαρωσε....ντοπλερ μου εκανε ο ντοκ και δε με χρεωσε τπτ!το dvd το εχω λιωσει.ο μπαμπας μου εχει σαλταρει να το βλεπει!χιχι! Very Happy τι να κανω η μανααααα!!!!!
χριστινακι τελεια η φωτο!!!!!!!!!!!!α!θα βγαλω και εγω σημερα τη κοιλουμπα!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 8 328109

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σε ολεες!!
Χριστινακι τι τελεια φωτο ειναι αυτη;; Σεξυ μαμα!!!Wink
Joanna φτηνα τη γλιτωσες! Τα πεσιματα τα φοβαμαι .. Θελει προσοχη!!
Αννα κ εμενα χωρις να εχω μηκυτες ( δε με ειδε βεβαια αλλα θα το καταλαβαινς)μου εδωσε τρια κολπικα υποθετα κ μαλιστα μου ειπε κ ημερομηνιες που θα τα βαλω: 15/8 30/8 κ 15/9 για να καθαρισω εντελως μου ειπε..
Δε μου λετε το doppler μεχρι ποτε γινεται; Δε μου ανεφερε τπτ κ στο επομενο ραντεβου θα ειμαι 35 εβδομαδων!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις