Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!τι κανετε?σημερα εχουμε το παρτυ του ανηψιου και γινεται πανικος!εγω οπως παντα ειμαι εκτος!δε μ'αφηνουνε να κανω τπτ!και δε με παιρνουνε και πουθενα..... Crying or Very sad
καλημερα!!!!σοφακι δεν σε παιζουν τα αλλα παιδακια????????? Very Happy

κανεις δε με παιζει!ολοι ντυνονται,κλεινουνε τη πορτα και φωναζουνε 'να προσεχεις ε?' και εξαφανιζονται!τι να κανω η ερημη! Rolling Eyes

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!τι κανετε?σημερα εχουμε το παρτυ του ανηψιου και γινεται πανικος!εγω οπως παντα ειμαι εκτος!δε μ'αφηνουνε να κανω τπτ!και δε με παιρνουνε και πουθενα..... Crying or Very sad
καλημερα!!!!σοφακι δεν σε παιζουν τα αλλα παιδακια????????? Very Happy

κανεις δε με παιζει!ολοι ντυνονται,κλεινουνε τη πορτα και φωναζουνε 'να προσεχεις ε?' και εξαφανιζονται!τι να κανω η ερημη! Rolling Eyes
χαχαχα!!καημενουλα!!δεν πειραζει,οταν με το καλο γεννησεις,θα παιρνεις την κορακλα σου κ θα εξαφανιζεστε!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:καλημερα!!!!!!τι κανετε?σημερα εχουμε το παρτυ του ανηψιου και γινεται πανικος!εγω οπως παντα ειμαι εκτος!δε μ'αφηνουνε να κανω τπτ!και δε με παιρνουνε και πουθενα..... Crying or Very sad
καλημερα!!!!σοφακι δεν σε παιζουν τα αλλα παιδακια????????? Very Happy

κανεις δε με παιζει!ολοι ντυνονται,κλεινουνε τη πορτα και φωναζουνε 'να προσεχεις ε?' και εξαφανιζονται!τι να κανω η ερημη! Rolling Eyes
χαχαχα!!καημενουλα!!δεν πειραζει,οταν με το καλο γεννησεις,θα παιρνεις την κορακλα σου κ θα εξαφανιζεστε!!!

μετα ολοι θα με παιζουνε! Wink και εντωμεταξυ οσοι ερχονται με βλεπουνε σαν έκθεμα!ασε που πρεπει να πουνε και την ιστορια πως γεννησανε!και στο τελος λενε και ενα 'μην αγχωνεσαι'. Twisted Evil

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:Υ.Γ κρητικοπουλες,μετραω μερες πια!!!!!! το αλα σαββατο αναχωρω!!!!!!!!! cheers cheers

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα,το κλασσικο..εμενα μου λενε αλλα..μπαινουν πελατες στο μαγαζι κ μου λενε ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟς ΕΙΣΑΙ?λες κ καθε χρονο κανω παιδια..κ μετα einai τουλαχιστον αγορι?λες κ αν ηταν παλι κοριτσι,θα το εδινα,...γκρρρρρρρρρρ.... Twisted Evil Twisted Evil

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
ANNAST έγραψε:Υ.Γ κρητικοπουλες,μετραω μερες πια!!!!!! το αλα σαββατο αναχωρω!!!!!!!!! cheers cheers

ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!
καλημερα στελλιτσα!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες και θα δωσεις λογαριασμο ποσα θα κανεις.ε αν ειναι κοριτσι χαρισε το!εχεις ενα!η'ανταλλαξε το με καμια απο δω!δεν ειναι λογικο?????????

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:λες και θα δωσεις λογαριασμο ποσα θα κανεις.ε αν ειναι κοριτσι χαρισε το!εχεις ενα!η'ανταλλαξε το με καμια απο δω!δεν ειναι λογικο?????????
ελα ντε..πως μου την σπανε κατι τετοια κομπλεξικα..βραζω απο μεσα μου.. Twisted Evil

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:λες και θα δωσεις λογαριασμο ποσα θα κανεις.ε αν ειναι κοριτσι χαρισε το!εχεις ενα!η'ανταλλαξε το με καμια απο δω!δεν ειναι λογικο?????????
ελα ντε..πως μου την σπανε κατι τετοια κομπλεξικα..βραζω απο μεσα μου.. Twisted Evil

μη δινεις σημασια μωρε!αστους!εσυ που γεννησες ειναι τοσο τραγικη η κατασταση?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
ANNAST έγραψε:
sofouli έγραψε:λες και θα δωσεις λογαριασμο ποσα θα κανεις.ε αν ειναι κοριτσι χαρισε το!εχεις ενα!η'ανταλλαξε το με καμια απο δω!δεν ειναι λογικο?????????
ελα ντε..πως μου την σπανε κατι τετοια κομπλεξικα..βραζω απο μεσα μου.. Twisted Evil

μη δινεις σημασια μωρε!αστους!εσυ που γεννησες ειναι τοσο τραγικη η κατασταση?
κοιτα,να πω την αληθεια,εμενα ηταν κ μεγαλο παιδι κ ταλαιπωρηθηκα αρκετα,ειχα κ 2μερες μεταγγίσεις αιματος..αλλα χαλαλι της!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ αντε να δουμε!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 215994

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κορίτσια Very Happy

Σοφούλι τι κάνεις ;
έχω πάρα πολύ καιρό να σε δω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 534787
είσαι καλά; η μπαλαρίνα σου ;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα κορίτσια Very Happy

Σοφούλι τι κάνεις ;
έχω πάρα πολύ καιρό να σε δω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 534787
είσαι καλά; η μπαλαρίνα σου ;

καλα ειμαι!!!!!!ειμαι θεσσαλονικη πλεον!η μπαλαρινουλα ειναι καλα!τη δευτερα ητανε 1850!εσυ τι κανεις?

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα κορίτσια Very Happy

Σοφούλι τι κάνεις ;
έχω πάρα πολύ καιρό να σε δω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 534787
είσαι καλά; η μπαλαρίνα σου ;

καλα ειμαι!!!!!!ειμαι θεσσαλονικη πλεον!η μπαλαρινουλα ειναι καλα!τη δευτερα ητανε 1850!εσυ τι κανεις?

γύρισες στο σπίτι σου ; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 654316
τελικά κάτι ήξερες που ετοίμαζες τα μπαγάζια σας Razz
η μπαλαρίνα σου μεγάλωσε πολύ I love you
να μεγαλώνει πάντα έτσι και να είναι γερή !! flower flower

εγώ ετοιμάζομαι για τον γάμο.



sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
sofouli έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:καλημέρα κορίτσια Very Happy

Σοφούλι τι κάνεις ;
έχω πάρα πολύ καιρό να σε δω Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 534787
είσαι καλά; η μπαλαρίνα σου ;

καλα ειμαι!!!!!!ειμαι θεσσαλονικη πλεον!η μπαλαρινουλα ειναι καλα!τη δευτερα ητανε 1850!εσυ τι κανεις?

γύρισες στο σπίτι σου ; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 654316
τελικά κάτι ήξερες που ετοίμαζες τα μπαγάζια σας Razz
η μπαλαρίνα σου μεγάλωσε πολύ I love you
να μεγαλώνει πάντα έτσι και να είναι γερή !! flower flower

εγώ ετοιμάζομαι για τον γάμο.




ποτε με το καλο ειναι ο γαμος?ητανε αναμενομενο οτι θα ερθουμε!ασχετα αν ο Γιωργος ειναι ακομα ορεστιαδα.η μπεμπα μεγαλωνει και ετοιμαζεται για την εξοδο της! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 328109

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφούλι στης 18 είναι Laughing

άλλες 5 βδομάδες έμειναν ;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα στις ομορφες εγκυουλες!!

Αθηνουλα χαιρομαι που εισαι καλα και ο μπεμπης σου 2400gr.Τωρα για το κουσουρι υπομονη βρε μεχρι να ελευθερωθεις!!!Σημερα ταξιδευουν και οι γονεις μου για το χωριο και πολυ θα ηθλε να ημουν μαζι τους!!!

Τινη μου και τα δικα σου νεα πολυ ευχαριστα!!!!Ενιωσα σαν να τα ελεγε σε μενα ο γιατρος σου.Ευτυχως απεφυγες και τις ενεσεις!!!!Και εαν σε στεναχωρησε δεν πειραζει.Ας μας βαλουνε και λιγο μυαλο!!!

Εμυ μου μπραβο και στο δικο σου μπεμπακι!!!Ποσο χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα με υγιες μωρακια!!!Μπραβο και παλι κοριτσακι μου!!!

Και τωρα στα δικα μας!!!Στις 06,00 το πρωι ενιωθα εναν πονο σε ολη την δεξια πλευρα!!!Κοιμηθηκα και σηκωθηκαμε 10,00 το ειπα στον αντρα μου πηραμε τον γιατρο και μας ειπε να παμε στα επειγοντα στο Ελενα(μια προβα για οταν θα γενναμε ηταν για τον ανδρα μου).Πηγαμε με εξετασαν η πιεση καλη και καναμε υπερηχο.Το μωρο μια χαρα ειμαστε 31+4 και ειναι 1770gr.Ο πονος που ακομα νιωθω ειναι γιατι ειναι ολη η σπονδυλικη του στηλη απο εκεινη την μερια και με πιεζει.Κατι απολυτα φυσιολογικο και μη ανυσηχιτικο!!!Ειδαμε και φατσουλα μου λεει η γιατρος εχει μαγουλακια τα βλεπεις???σαν και εσενα και εχει και ομορφα χειλακια.Οντως εβλεπα την φατσα του(και σαν κουκουβαγια)μου φαινοταν το πιο ομορφο παιδι του κοσμου!!!!!Ευτυχως ολα καλα και σημερα ξεκουραση απο την δουλεια!!!Αυτα τα ολιγα!!!!

Στα υπολοιπα κοριτσουδια πολλα φιλια!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Καλησπερα στις ομορφες εγκυουλες!!

Αθηνουλα χαιρομαι που εισαι καλα και ο μπεμπης σου 2400gr.Τωρα για το κουσουρι υπομονη βρε μεχρι να ελευθερωθεις!!!Σημερα ταξιδευουν και οι γονεις μου για το χωριο και πολυ θα ηθλε να ημουν μαζι τους!!!

Τινη μου και τα δικα σου νεα πολυ ευχαριστα!!!!Ενιωσα σαν να τα ελεγε σε μενα ο γιατρος σου.Ευτυχως απεφυγες και τις ενεσεις!!!!Και εαν σε στεναχωρησε δεν πειραζει.Ας μας βαλουνε και λιγο μυαλο!!!

Εμυ μου μπραβο και στο δικο σου μπεμπακι!!!Ποσο χαιρομαι που ολες ειμαστε καλα με υγιες μωρακια!!!Μπραβο και παλι κοριτσακι μου!!!

Και τωρα στα δικα μας!!!Στις 06,00 το πρωι ενιωθα εναν πονο σε ολη την δεξια πλευρα!!!Κοιμηθηκα και σηκωθηκαμε 10,00 το ειπα στον αντρα μου πηραμε τον γιατρο και μας ειπε να παμε στα επειγοντα στο Ελενα(μια προβα για οταν θα γενναμε ηταν για τον ανδρα μου).Πηγαμε με εξετασαν η πιεση καλη και καναμε υπερηχο.Το μωρο μια χαρα ειμαστε 31+4 και ειναι 1770gr.Ο πονος που ακομα νιωθω ειναι γιατι ειναι ολη η σπονδυλικη του στηλη απο εκεινη την μερια και με πιεζει.Κατι απολυτα φυσιολογικο και μη ανυσηχιτικο!!!Ειδαμε και φατσουλα μου λεει η γιατρος εχει μαγουλακια τα βλεπεις???σαν και εσενα και εχει και ομορφα χειλακια.Οντως εβλεπα την φατσα του(και σαν κουκουβαγια)μου φαινοταν το πιο ομορφο παιδι του κοσμου!!!!!Ευτυχως ολα καλα και σημερα ξεκουραση απο την δουλεια!!!Αυτα τα ολιγα!!!!

Στα υπολοιπα κοριτσουδια πολλα φιλια!!!!

αντε νικη μου,αφου ειναι ολα καλα μην ανησυχεις!!αλλα μηπως ψαχνατε μια ευκαιρια να δειτε ξανα το μπεμπακι???? Wink

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Ειδαμε και φατσουλα μου λεει η γιατρος εχει μαγουλακια τα βλεπεις???σαν και εσενα και εχει και ομορφα χειλακια.Οντως εβλεπα την φατσα του(και σαν κουκουβαγια)μου φαινοταν το πιο ομορφο παιδι του κοσμου!!!!!

Είδες Νίκη μου..η κουκουβάγια με το κουκουβαγάκι της, όπως τα λες! Κι εγώ έχω περάσει τέτοιον πόνο πριν κανένα μήνα, ευτυχώς ήμουν στη δουλειά, μπήκα βουρ στον υπέρηχο και βλέπω τη σουρλουλού να έχει στριμώξει τον αγκώνα της στα πλευρά μου και να κοιμάται με το κεφάλι της πάνω στο χέρι της..έλεος! Τουλάχιστον κάνατε πρόβα τζενεράλε για την κρίσιμη ώρα και είδατε το μπεμπάκι σας!

Εγώ πάλι μόλις βγήκα από το μπάνιο όπου επί μισή ώρα έκλαιγα ασταμάτητα Sad Τις ορμόνες μου μέσα!! Μας στενοχώρησε ο μπαμπάς μας και τώρα του κρατάμε μούτρα κι εγώ κι η μπέμπα μπας και βάλει μυαλό ο πεισματάρης..καμιά φορά πάντως το κλάμα χρειάζεται, είναι ανακουφιστικό..πριν μια ώρα σκότωνα άνθρωπο..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:Σοφούλι στης 18 είναι Laughing

άλλες 5 βδομάδες έμειναν ;

θα δειξει τι θα μας κανει η μπεμπα!!!!!με το καλο ο γαμος,λεμονακι μου,καλο! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 654316

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια!!!!αντε νικη,ολα καλα!!!!!ειδες και τον μαγουληθρα!!!!
οσο για τις ορμονες,Τινη και εγω νιωθω καμια φορα οτι θελω να σφαξω ανθρωπο! Twisted Evil

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ωραιο το μαγουληθρας μου αρεσε.Θα το κρατησω!!!!Μαλλον καλη δικαιολογια για να παω να τον δω ηταν χαχαχα Very Happy ΤΙνη μου το κλαμα ειναι η μονη διεξοδος για να μην τρελαθουμε αυτη την περιοδο.Οσο για τα νευρα αλλο τιποτα.Μα και αυτοι οι αντρες μας ωρες ωρες.Καλοι χρυσοι αγιοι αλλα αμα τους πιασει το πεισμα!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νίκη μου μεγάλωσε ο παίδαρος!
Αντε καλή συνέχεια!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπάκια όμορφα......!

Τίνη καταπληκτικά νέα με το γιατρό...πολύ χάρηκα που είναι όλα τέλεια και τις απέφυγες τις ενέσεις.....!!!!!Κ μην στεναχωριέσαι και μένα η δικιά μου με τρομοκρατεί όσο δεν πάει με το τσιγάρο...για καλό είναι!!!

Αθηνάκο μια χαρά και τα δικά σου νέα,,μπράβο...και ευτυχώς ανάρωσες γρήγορα...όσο για τα κουσούρια ..αφού είσαι καλά...μην το συζητάς!!!

Νικάκι καταπληκτική φωτογραφίαααααααααααα και καταπληκτικά νέα....πολύ χαίρομαι που είναι όλα καλά με τον μπεμπάκο!!

Στελλάκο Ίνα ¨Εμυ και Πηνελόπη φιλούνιαααααααα!!!

Σοφάκο να χαίρεσαι τον ανηψιό.....!!!!

Εμείς κάναμε γενική με τον άντρα μου σήμερα....εγώ διέταζα...κρίμαααααααααα...και πήγαμε και σούπερ μάρκετ και τώρα περιμένω να απογευματιάσει να με πάει haagen daz να φάω βάφλαααααααααααααααααα η έγκυα την ονειρεύτηκα το μεσημέρι...κατα τ΄άλλα ανυπομονώ να έρθει η Δευτέρα να δώ και εγώ τον μπεμπάκο μου............και να κάνω τις ενέσεις να ξεαγχωθώ με το κωλοτσίγαρο..... και επίσης περιμένω Τετάρτη το αδερφάκιιιιιιιιιιιιιιι μου είναι διακοπές και μου λείπειιιιιιιιιιιιι τη τύχη μου μιλάμε κάθε μέρα 2-3 φορές τη μέρα αλλάαα μου λέιπειιιιιιιιιιιιιιι!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ολο το μεσημερι ολοι τρεχουνε!!!εγω κοιμηθηκα,σηκωθηκα φρεσκαδουρα και περιμενω μπας και με δωσουνε κανενα καλουδι να φαω!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 24 215994 θα βαλω και φωτο μετα! Very Happy εχω κατι ενοχλησεις απο κατω αλλο πραγμα!τι να πω....καθε μερα και κατι καινουριο!!!!!!! Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις