Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
74 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 74 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μωρε δεν το κρυβω απλα ξερετε τι συμβαινει,το ειχαμε συζητησει στην αρχη με δικια μου πρωτοβουλια και του ειχα πει 5 και τοτε οντως τοσα εκανα και μου ειπε το 5 καντο 0.Απο τοτε δεν με ρωτησε ποτε και εγω επαναπαυτηκα και δεν το συζητησα.Οσο δεν ρωταει εκεινος δεν ρωταω και εγω.Και παντα πιστευα οτι θα το κοψω.Και ελεγα σιγα μωρε δεν χρειαζεται να το συζητας αφου ΘΑ το κοψεις!!!ΚΑι ακομα και τωρα πιστευω οτι θα το κοψω....Και οχι ΘΑ αλλα το κοβω λογω θυλασμου και νευρων οπως λεει και το κατερινιω!!!Οντως ειναι στον οργανισμο και εγω νομιζω οτι παιζω με την τυχη μου.Αλλα θα τα καταφερω που θα παει!!!

Βικυ τοσο χαλια η κατασταση που το εδεσες???? Sad Sad

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Αννούλι μοντέλοοοοοοο!!!!
Θέλω και εγώ παρφού και αρώματα και μαλί και νύχι αλλά βαριέμαιιιι!!!!!
Κατερίνα ναι ρε εμένα επείδη ήταν νωρίς με έβαλε και έκανα 3 χοριακές παρακαλώ .....να δεί αν αυξάνεται και ανα είναι όλα καλά και μετά είδαμε καρδούλα κατευθείαν!!!!!!

Ρε κορίτσια έχω ένα πόνο κάτω χαμηλά στο ηβικό οστό...οχι συνέχεια αν πάω να σηκωθώ μετά από πολύ ώρα καθισιού και τέτοια.....καλα θα το πώ και στη γιατρό αλλά λέμε μήπως καμία έχει κάτι παρόμοιο.....!!!!!

Εμένα το ηβικό οστό μου έχει να αισθανθεί το οτιδήποτε από τον Γενάρη.....!!! bom

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ευχαριστω Αννουλα και Ναταλακι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 417472

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Μωρε δεν το κρυβω απλα ξερετε τι συμβαινει,το ειχαμε συζητησει στην αρχη με δικια μου πρωτοβουλια και του ειχα πει 5 και τοτε οντως τοσα εκανα και μου ειπε το 5 καντο 0.Απο τοτε δεν με ρωτησε ποτε και εγω επαναπαυτηκα και δεν το συζητησα.Οσο δεν ρωταει εκεινος δεν ρωταω και εγω.Και παντα πιστευα οτι θα το κοψω.Και ελεγα σιγα μωρε δεν χρειαζεται να το συζητας αφου ΘΑ το κοψεις!!!ΚΑι ακομα και τωρα πιστευω οτι θα το κοψω....Και οχι ΘΑ αλλα το κοβω λογω θυλασμου και νευρων οπως λεει και το κατερινιω!!!Οντως ειναι στον οργανισμο και εγω νομιζω οτι παιζω με την τυχη μου.Αλλα θα τα καταφερω που θα παει!!!

Βικυ τοσο χαλια η κατασταση που το εδεσες???? Sad Sad

Οτι θα τα καταφέρεις είναι σίγουρο.Πολύ πιθανόν όταν έρθει η ώρα του θηλασμού,να το κοψεις μαχαίρι.Όπως επίσης αν ο γιατρός σου σε τρόμαζε με κάτι σχετικό με την έκβαση της κύησής σου,πάλι θα το έκοβες.Εγώ το βλέπω από εμένα.Όταν το ζάχαρο μου ρυθμίστηκε,περίπου μετά από δύο μήνες δίαιτας,άρχισα να τρώω σαν το βόδι.Πραγματικά όμως,με έβλεπα και αηδίαζα.Όταν μου βρηκε όμως τον πλακούντα γερασμένο και μου είπε οτι το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να τρωω φρουτα και λαχανικά φουλ,έχω γίνει πάλι σαν κουνέλι.Όλη μέρα μασουλάω χλόη!!Θα μου πεις ωραία είσαι εσύ,πρέπει να φτάσεις στα άκρα για να αλλάξεις μυαλά?Εεεεεεεεε ναι,κάπως έτσι...!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλως ή κακως μονο οι ακραιες περιπτωσεις μας βοηθανε να αντιληφθουμε την σοβαροτητα της καταστασης!!!!Τεσπα ας αλλαξουμε θεμα γιατι εγινε και κουραστικο!!!Απο προετοιμασιες πως τα πατε????Εμεις το αδειασαμε τελειως το δωματιο και ξεκινησαμε να ξησουμε στοκαρουμε και τα τιαυτα!!!Ακομα δεν εχουμε καταληξη σε τι χρωμα θα γινει το δωματιο και τι θεμα...Και απο τζατζαλα ματζαλα δεν εχουμε παρει τιποτα εκτος απο 2 φορμακια και γαντακια!!!!Νομιζω ειμαι πολυ οργανομενη!!!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat3r1na έγραψε:
Panik11 έγραψε:Μωρε δεν το κρυβω απλα ξερετε τι συμβαινει,το ειχαμε συζητησει στην αρχη με δικια μου πρωτοβουλια και του ειχα πει 5 και τοτε οντως τοσα εκανα και μου ειπε το 5 καντο 0.Απο τοτε δεν με ρωτησε ποτε και εγω επαναπαυτηκα και δεν το συζητησα.Οσο δεν ρωταει εκεινος δεν ρωταω και εγω.Και παντα πιστευα οτι θα το κοψω.Και ελεγα σιγα μωρε δεν χρειαζεται να το συζητας αφου ΘΑ το κοψεις!!!ΚΑι ακομα και τωρα πιστευω οτι θα το κοψω....Και οχι ΘΑ αλλα το κοβω λογω θυλασμου και νευρων οπως λεει και το κατερινιω!!!Οντως ειναι στον οργανισμο και εγω νομιζω οτι παιζω με την τυχη μου.Αλλα θα τα καταφερω που θα παει!!!

Βικυ τοσο χαλια η κατασταση που το εδεσες???? Sad Sad

Οτι θα τα καταφέρεις είναι σίγουρο.Πολύ πιθανόν όταν έρθει η ώρα του θηλασμού,να το κοψεις μαχαίρι.Όπως επίσης αν ο γιατρός σου σε τρόμαζε με κάτι σχετικό με την έκβαση της κύησής σου,πάλι θα το έκοβες.Εγώ το βλέπω από εμένα.Όταν το ζάχαρο μου ρυθμίστηκε,περίπου μετά από δύο μήνες δίαιτας,άρχισα να τρώω σαν το βόδι.Πραγματικά όμως,με έβλεπα και αηδίαζα.Όταν μου βρηκε όμως τον πλακούντα γερασμένο και μου είπε οτι το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να τρωω φρουτα και λαχανικά φουλ,έχω γίνει πάλι σαν κουνέλι.Όλη μέρα μασουλάω χλόη!!Θα μου πεις ωραία είσαι εσύ,πρέπει να φτάσεις στα άκρα για να αλλάξεις μυαλά?Εεεεεεεεε ναι,κάπως έτσι...!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ γλικο εγο διετα κανο απο 12 εβδομαδον logo ζακχαρυ ,αλα τορα δεεν ρεφμιζετε με διατροφι κε κανο ινσυλινι μεχρι τελοσ, τι να κανυμε δεν μπιραζι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο καουρες πως πατε;καιγεται το στηθος μου.υποφερωωω!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 215994


καλα ειμαστε απ οτι διαβασα... εγω χτες εκανα πολυ κακο υπνο γιατι πηγαμε σε κατι γενεθλια και μετα της 12 εφαγα 3 κομματικα πιτσα (ενω ειχα φαει και βραδυνο!) και ενα κομματι τουρτα pig ,με αποτελεσμα να εχω ολη νυχτα παλινδομησεις και κοιμηθηκα σχεδον καθιστη!!!

Ηθελα να κανω ενα μικρο σχολιο για το τσιγαρο, εγω το εκοψα πριν 6 χρονια χωρις να συντρεχει καποιος λογος απλα για να δω αν μπορω... καπνιζα πολλα χρονια και τα τελευταια πριν το κοψω εκανα 2 πακετα την ημερα... απο την ημερα που ειπα να το κοψω δεν το εχω ξαναβαλει στο στομα μου (με την βοηθεια και του αντρα μου βεβαια, ο οποιος συμεχιζει και καπνιζει)... αυτο που θελω να πω ειναι οτι ολα γινονται και ευχομαι συντομα να τα καταφερετε κ εσεις.

Οσον αφορα τα χερια Βικη κ Νικη μαλλον θα σας κανω παρεα συντομα... εμενα ποναν πολυ οι αρθρωσεις απο τα δαχτυλα, αλλα απο σημερα αρχισα να νιωθω και ενοχλησεις στους καρπους!!!

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 417472 σε ολα τα κοριτσια

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
lista έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Panik11 έγραψε:Μωρε δεν το κρυβω απλα ξερετε τι συμβαινει,το ειχαμε συζητησει στην αρχη με δικια μου πρωτοβουλια και του ειχα πει 5 και τοτε οντως τοσα εκανα και μου ειπε το 5 καντο 0.Απο τοτε δεν με ρωτησε ποτε και εγω επαναπαυτηκα και δεν το συζητησα.Οσο δεν ρωταει εκεινος δεν ρωταω και εγω.Και παντα πιστευα οτι θα το κοψω.Και ελεγα σιγα μωρε δεν χρειαζεται να το συζητας αφου ΘΑ το κοψεις!!!ΚΑι ακομα και τωρα πιστευω οτι θα το κοψω....Και οχι ΘΑ αλλα το κοβω λογω θυλασμου και νευρων οπως λεει και το κατερινιω!!!Οντως ειναι στον οργανισμο και εγω νομιζω οτι παιζω με την τυχη μου.Αλλα θα τα καταφερω που θα παει!!!

Βικυ τοσο χαλια η κατασταση που το εδεσες???? Sad Sad

Οτι θα τα καταφέρεις είναι σίγουρο.Πολύ πιθανόν όταν έρθει η ώρα του θηλασμού,να το κοψεις μαχαίρι.Όπως επίσης αν ο γιατρός σου σε τρόμαζε με κάτι σχετικό με την έκβαση της κύησής σου,πάλι θα το έκοβες.Εγώ το βλέπω από εμένα.Όταν το ζάχαρο μου ρυθμίστηκε,περίπου μετά από δύο μήνες δίαιτας,άρχισα να τρώω σαν το βόδι.Πραγματικά όμως,με έβλεπα και αηδίαζα.Όταν μου βρηκε όμως τον πλακούντα γερασμένο και μου είπε οτι το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να τρωω φρουτα και λαχανικά φουλ,έχω γίνει πάλι σαν κουνέλι.Όλη μέρα μασουλάω χλόη!!Θα μου πεις ωραία είσαι εσύ,πρέπει να φτάσεις στα άκρα για να αλλάξεις μυαλά?Εεεεεεεεε ναι,κάπως έτσι...!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ γλικο εγο διετα κανο απο 12 εβδομαδον logo ζακχαρυ ,αλα τορα δεεν ρεφμιζετε με διατροφι κε κανο ινσυλινι μεχρι τελοσ, τι να κανυμε δεν μπιραζι

Υπομονή Ναταλάκι!Ο άντρας μου τις κάνει τις ενέσεις από 22 χρονών και για πάντα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α Κατερινα.. καλο ειναι η κουνιαδα σου να κανει κανα 2 χοριακες να δει τι γινεται, γιατι πραγματικα μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη... και αν δεν της το εχει πει ο γιατρος ας παει απο μονη της....

εγω περισυ ειχα παθει το αντιθετο, ενω ο γιατρος (τον αλλαξα) μου ελεγε οτι ολα ειναι καλα, 7η εβδομαδα ειδαμε σακο χωρις εμβρυακα στοιχεια, εγω ενιωθα οτι κατι δεν παει καλα και εκανα μονη μου τις χοριακες... και τελικα ηταν παλινδρομη!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:Α Κατερινα.. καλο ειναι η κουνιαδα σου να κανει κανα 2 χοριακες να δει τι γινεται, γιατι πραγματικα μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη... και αν δεν της το εχει πει ο γιατρος ας παει απο μονη της....

εγω περισυ ειχα παθει το αντιθετο, ενω ο γιατρος (τον αλλαξα) μου ελεγε οτι ολα ειναι καλα, 7η εβδομαδα ειδαμε σακο χωρις εμβρυακα στοιχεια, εγω ενιωθα οτι κατι δεν παει καλα και εκανα μονη μου τις χοριακες... και τελικα ηταν παλινδρομη!!

Τί να πω Έμη μου κι εγώ,δεν έχουμε και πολλά πολλά ώστε να εκφέρω γνώμη..Στις αρχές όταν μου είπε οτι είχε περιοριστεί στα τεστ του φαρμακείου,της πρότεινα να πάει αλλά δεν πήγε.Από εκεί κ πέρα..Εγώ για να μη τη φάει η αγωνία μια βδομάδα το λέω κυρίως..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
emilou έγραψε:Α Κατερινα.. καλο ειναι η κουνιαδα σου να κανει κανα 2 χοριακες να δει τι γινεται, γιατι πραγματικα μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη... και αν δεν της το εχει πει ο γιατρος ας παει απο μονη της....

εγω περισυ ειχα παθει το αντιθετο, ενω ο γιατρος (τον αλλαξα) μου ελεγε οτι ολα ειναι καλα, 7η εβδομαδα ειδαμε σακο χωρις εμβρυακα στοιχεια, εγω ενιωθα οτι κατι δεν παει καλα και εκανα μονη μου τις χοριακες... και τελικα ηταν παλινδρομη!!

Τί να πω Έμη μου κι εγώ,δεν έχουμε και πολλά πολλά ώστε να εκφέρω γνώμη..Στις αρχές όταν μου είπε οτι είχε περιοριστεί στα τεστ του φαρμακείου,της πρότεινα να πάει αλλά δεν πήγε.Από εκεί κ πέρα..Εγώ για να μη τη φάει η αγωνία μια βδομάδα το λέω κυρίως..


ευχομαι να πανε ολα καλα για την κοπελα...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
emilou έγραψε:Α Κατερινα.. καλο ειναι η κουνιαδα σου να κανει κανα 2 χοριακες να δει τι γινεται, γιατι πραγματικα μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη... και αν δεν της το εχει πει ο γιατρος ας παει απο μονη της....

εγω περισυ ειχα παθει το αντιθετο, ενω ο γιατρος (τον αλλαξα) μου ελεγε οτι ολα ειναι καλα, 7η εβδομαδα ειδαμε σακο χωρις εμβρυακα στοιχεια, εγω ενιωθα οτι κατι δεν παει καλα και εκανα μονη μου τις χοριακες... και τελικα ηταν παλινδρομη!!

Τί να πω Έμη μου κι εγώ,δεν έχουμε και πολλά πολλά ώστε να εκφέρω γνώμη..Στις αρχές όταν μου είπε οτι είχε περιοριστεί στα τεστ του φαρμακείου,της πρότεινα να πάει αλλά δεν πήγε.Από εκεί κ πέρα..Εγώ για να μη τη φάει η αγωνία μια βδομάδα το λέω κυρίως..


ευχομαι να πανε ολα καλα για την κοπελα...

Πώπω όσο τις σκέφτομαι εκείνες τις πρώτες μέρες...Τί αγχος ήταν αυτό??Και το χειρότερο?Νόμιζα οτι θα περάσει μετά το πρώτο τρίμηνο!!αχαχαχχα!!Πού να ξερες Κατερίνα τι σε περιμένει!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 328109

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
emilou έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
emilou έγραψε:Α Κατερινα.. καλο ειναι η κουνιαδα σου να κανει κανα 2 χοριακες να δει τι γινεται, γιατι πραγματικα μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη... και αν δεν της το εχει πει ο γιατρος ας παει απο μονη της....

εγω περισυ ειχα παθει το αντιθετο, ενω ο γιατρος (τον αλλαξα) μου ελεγε οτι ολα ειναι καλα, 7η εβδομαδα ειδαμε σακο χωρις εμβρυακα στοιχεια, εγω ενιωθα οτι κατι δεν παει καλα και εκανα μονη μου τις χοριακες... και τελικα ηταν παλινδρομη!!

Τί να πω Έμη μου κι εγώ,δεν έχουμε και πολλά πολλά ώστε να εκφέρω γνώμη..Στις αρχές όταν μου είπε οτι είχε περιοριστεί στα τεστ του φαρμακείου,της πρότεινα να πάει αλλά δεν πήγε.Από εκεί κ πέρα..Εγώ για να μη τη φάει η αγωνία μια βδομάδα το λέω κυρίως..


ευχομαι να πανε ολα καλα για την κοπελα...

Πώπω όσο τις σκέφτομαι εκείνες τις πρώτες μέρες...Τί αγχος ήταν αυτό??Και το χειρότερο?Νόμιζα οτι θα περάσει μετά το πρώτο τρίμηνο!!αχαχαχχα!!Πού να ξερες Κατερίνα τι σε περιμένει!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 328109

κ εγω το ιδιο νομιζα, οταν ξαναεμεινα εγκυος, λογω της προηγουμενης παλινδρομης, ειχα παλαβωσει... μαζι και τον γιατρο... και καποια στιγμη μου ειπε: τα αγχη αυτα θα τα αναπολεις, που να δεις τι ερχεται αφου γεννηθει!!!!

παντως ολα οσα εχουμε περασει στην εγκυμοσυνη μεχρι τωρα, κοντευω να τα ξεχασω ακομα και τα πιο προσφατα, με τις συσπασεις που φοβοβαμασταν για προωρο μου φαινεται πολυ μακρινο...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μακαρι να της πανε ολα καλα,κατερινιω..
εμη κ εγω τα ιδια,οταν εμεινα εγκυος μετα την παλινδρομη ημουν πολυ αγχωμενη,δεν κοιμομουν,εβλεπα εφιαλτες,μεχρι να ακουσουμε την καρδουλα,κοντευα να παθω νευρικο κλονισμο..κ τωρα ολα καλα δοξα τω θεο,αν κ μας τρομαξαν στην αρχη κ με αυτο το μωρο,κατι βλεπαν στην καρδουλα του στην αυχενικη,κ ημουν στο τσακ να κανω αμνιοπαρακεντηση..τωρα ολα καλα ευτυχως!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και νομιζα οτι ημουν μειονοτητα στο θεμα των χεριων!!!Το μονο καλο ειναι οτι αργησατε να το παθετε(αν και το καλυτερο θα ηταν να μην το παθετε καθολου).τι να πω κοριτσια!!!!Ατιμο πραγμα!!!

Κατερινακι τα καλυτερα ευχομαι για την κουνιαδα σου!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:μακαρι να της πανε ολα καλα,κατερινιω..
εμη κ εγω τα ιδια,οταν εμεινα εγκυος μετα την παλινδρομη ημουν πολυ αγχωμενη,δεν κοιμομουν,εβλεπα εφιαλτες,μεχρι να ακουσουμε την καρδουλα,κοντευα να παθω νευρικο κλονισμο..κ τωρα ολα καλα δοξα τω θεο,αν κ μας τρομαξαν στην αρχη κ με αυτο το μωρο,κατι βλεπαν στην καρδουλα του στην αυχενικη,κ ημουν στο τσακ να κανω αμνιοπαρακεντηση..τωρα ολα καλα ευτυχως!

Αννα κ εγω τα περασα ολα... γιατι την αμνιοπαρακεντηση δεν την γλυτωσα... αλλο αγχος εκει... οχι για τα αποτελεσματα, αλλα γιατι αργησα πολυ να αναρρωσω... μετα εκει που ειπαμε να ησυχασουμε και να χαρουμε λιγο... ηρθαν οι συσπασεις...

αλλα τωρα 2 μηνες εμειναν εχω σκοπο να τους χαρω... πλεον δεν βαζω τιποτα με το μυαλο μου... και ολα καλα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 328109

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ρε πως πέρασε ο καιρός........και ακόμη μου φαίνεται βουνό εμένα μετράω μέρες σαν τους φυλακισμένους....!!!!Τι μάνα θα γίνω εγώωωωωωωωωωωωωω????χαχαχαχαχ πλαάκα κάνω...!!!!

Ήρθα σπίτι και περιμένω....φαγητάκι από τη γιαγιάκα μου..φασολάκια λαδερά ανάλατα...(προετοιμάζομαι για την κορτιζόνη απο Δευτέρα...και είπα να μπώ σε ένα ρυθμό χωρίς αλάτι από τώρα για να συνηθήσω)Επίσης έχω τους κηπουρούς που στρώνουν το γκαζόν και κάτι βότσαλα...............(εκνευρίζομαι διότι μρ πιάνει άγχος με το δωμάτιο του παιδιού και τα πράγματα να τα τακτοποιήσουμε...και αυτός ρε φίλε ασχολείται με τους κηπουρούς του Mega(τους λέω κοροιδευτικά έτσι....)με τα γκαζόνια και τα βότσαλα...)καλα είναι και αυτά δεν λέω αλλά μήπως να βάζαμε μια σειρά προτεραιότητας......λέω εγώ τώρα!!!ΤΕσπα του τα ζάλισα χθές και είπε θα ασχοληθεί και με αυτό..απορώ πως τα καταφέρνει έχει ανοίξει τη τρύπα του όζοντος ....με μαστόρους κηπουρούς...γέννες...δουλειά πανικός στο συνεργείο...και ο Μάκης φέεεεεεεεεεεεεετα δεν τ΄ρεχει μία....εγώ πάλι είμαι σε φάση άγχους!!!!Κάτι θα ξέρει αυτός που δεν ξέρω εγώ!!!

Κατερινάκι και μένα 8 μήνες τώρα (Τα χουμε ξαναπέι άλλωστε)το ηβικό οστό νιώθει αυτό το πόνο που μου είπανε οτι πονάει μάλλον από το γεγονός οτι μεγαλώνει το παιδί και βαραίνει....και στηρίζεται εκεί όλο το βάρος τησ μήτρας!!!ΜΑ τι κουβαλάω η γυναίκα!!!!

Σοφάκι καούρες δεν έχω...ιδιαίτερα...ντιπ για ντιπ θα μοιάσει στο πάτερα του φαλακρό θα βγεί τελίως?????

Με τα χέρια Νίκη ας τα χειροτέρεψε....με πονάει ακριβώς στο καρπό και με πιάνει πιο πολύ το βράδυ...στον ύπνο ενώ είναι ακίνητο το χέρι!!!!

Έμυ καλησπέρα!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
ANNAST έγραψε:μακαρι να της πανε ολα καλα,κατερινιω..
εμη κ εγω τα ιδια,οταν εμεινα εγκυος μετα την παλινδρομη ημουν πολυ αγχωμενη,δεν κοιμομουν,εβλεπα εφιαλτες,μεχρι να ακουσουμε την καρδουλα,κοντευα να παθω νευρικο κλονισμο..κ τωρα ολα καλα δοξα τω θεο,αν κ μας τρομαξαν στην αρχη κ με αυτο το μωρο,κατι βλεπαν στην καρδουλα του στην αυχενικη,κ ημουν στο τσακ να κανω αμνιοπαρακεντηση..τωρα ολα καλα ευτυχως!

Αννα κ εγω τα περασα ολα... γιατι την αμνιοπαρακεντηση δεν την γλυτωσα... αλλο αγχος εκει... οχι για τα αποτελεσματα, αλλα γιατι αργησα πολυ να αναρρωσω... μετα εκει που ειπαμε να ησυχασουμε και να χαρουμε λιγο... ηρθαν οι συσπασεις...

αλλα τωρα 2 μηνες εμειναν εχω σκοπο να τους χαρω... πλεον δεν βαζω τιποτα με το μυαλο μου... και ολα καλα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 13 328109
ολα καλα θα πανε!αξιζει τον κοπο!!!!!
εμενα η πεθερα μου για να γεννησει τον αντρα μου κ τους 9 μηνες στο κρεβατι..ουτε τουαλετα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολα καλα...

αντε να οργανωθουμε λιγο, να αρχιζουμε να ανεβαζουμε σιγα σιγα καμια φωτογραφια απο τα δωματιακια!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωχ Βικακυ μου θυμιζεις εμενα!!!!οσο πιο πολυ να το ξεκουραζεις!!!!ωχ δεν θελω σε κανεναν να συμβει αυτο το πραγμα!!!Μιλα με τον γιατρο να σου δωσει τιποτα για τον πονο!!!!
φεεεεεεετα ο μακης????Μακαρι να ηταν και ο δικος μου ετσι!!!Εμεις ειμαστε το εντελως αντιθετο,εγω φεεεεετα και ο Πανος ωχ ποτε θα γινει αυτο,ωχ ποτε θα γινει το αλλο!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παντως κ εμενα φεεεεεεεεεεταααααααααα ειναι..αφου σας λεω ηθελε να παμε να ψαχνουμε οταν γυρναγαμε απο διακοπες..εγω 10 σεπτ μπαινω στον μηνα μου..πως θα κυκλοφορουσα εξω να ψαχνω για πραγματα???
σημερα παντως εχουμε πολυ πλακα κ οι δυο μας..ειμαστε στο μαγαζι,κ ο δικος μου επ[αθε μια ψυξη τρικουβερτη,δεν μπορει να γυρισει το κεφαλι,εγω δεν μπορω να σηκωσω τα ποδια μου,ωραιο ζευγαρι ειμαστε..σε τι κατασταση θα μας βρει το παιδι??οεο???? Very Happy Very Happy

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια χαρά σε βρίσκω Νικάκι !Εγώ είμαι και από μόνη ΄μου αγχωτική και θέλω να τα έχω υπο έλεγχο και έτοιμα όλα....κοινώς έχω καταπιέσει πολύ τον εαυτό μου μέχρι τώρα που δεν είναι έτοιμα όλα!!!!Τεσπά μωρέ ας είναι όλα καλά και θα τα κάνουμεεεεεκαι αυτά κάποια στιγμή!!!!!Πεινάω σα τρελή και αναμένω τα φασολάκια η καψερή!!!!

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Καλοπερνάς Αννούλι και εσύ...αυτά είναι!!!!Περαστικούλιααααααααα!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περαστικα Αννα κ απο μενα...

κ εγω εχω αρχισει να αγχωνομαι που δεν εχουμε τιποτα ακομα ετοιμο...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Περαστικα Αννα κ απο μενα...

κ εγω εχω αρχισει να αγχωνομαι που δεν εχουμε τιποτα ακομα ετοιμο...

]
ευχαριστω κοριτσια!!!!σας αφηνω,παω σπιτι κ θα τα πουμε μετα τις 5..καλο μεσημερι!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις