Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
132 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 132 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Καλημερα Σοφακι!!!

ΚΑλημερα Τινη.Αυτο που μου την δινει πιο πολυ ειναι οτι δεν θεωρουσα ποτε τον εαυτο μου αδυναμο και τελικα αλλα ανακαλυπτω!!!Τι να πω....

κι εγώ σ'άλλα κι άλλα τσαμπουκαλού αλλά με το τσιγάρο τέλος, δεν μπορώ να το κόψω..θα σκοτώσω άνθρωπο, φταίει και ο θυρεοειδής σε μένα, λέω τώρα εγώ, ο υπερθυρεοειδισμός με κάνει τρελή ώρες ώρες..
Νίκη μου ο γιατρός σου ξέρει πόσο καπνίζεις;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Αυγ 01, 2012 10:44 pm, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σαλονικα βρε Τινι!!!!!
ε δε πειραζει αν σε κυνηγαει ο αντρας! Wink
εγω ειπα με το που θα παρω την ευχη(που δε το κοβω για 40 αλλα 20)εχω παρει τους δρομους!θα κατεβω και αθηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:σαλονικα βρε Τινι!!!!!
ε δε πειραζει αν σε κυνηγαει ο αντρας! Wink
εγω ειπα με το που θα παρω την ευχη(που δε το κοβω για 40 αλλα 20)εχω παρει τους δρομους!θα κατεβω και αθηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cheers

εσύ τέρμα πάνω κι εγώ τέρμα κάτω! και οι δυο στερηθήκαμε πολλά..βουρ στα ταξίδια λοιπόν! κι εγώ δεν με κόβω για 40ήμερο φυσικά εσώκλειστη!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω εχω κανει αφαιρεση θυροειδη και ειμαι με χαπακια.Αλλα τα νευρα δεν αλλαξαν με την αφαιρεση!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ο γιατρος ξερει οτι κανω 5 την ημερα μονο!!!Και αυτο το ειχαμε συζητηση στην αρχη και οτι θα το σταματησω τελειως!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:ο γιατρος ξερει οτι κανω 5 την ημερα μονο!!!Και αυτο το ειχαμε συζητηση στην αρχη και οτι θα το σταματησω τελειως!!!

Νίκη μου εσύ νομίζω έκανες doppler γ' τριμήνου;

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Τίνη και Νικάκο μου!!!!
Νίκη όχι το χέρι με πονάει ακόμη και φοβάμαι πως έιναι αυτό που έχεις ..το έχω δεμένο τώρα και είμαι καλύτερα...!!!!
Τίνη τη Δευτέρα θα κάνω τη πρώτη διπλή δόση με το ντοπλερ και μετά Τετάρτη.....!!!!
Αφήστε πονεμένη ιστορία είπαμε το τσιγάρο...οτι και να λέμε καπνίζουμε ας το πάρουμε απόφαση και ας κάνουμε ένα διαρκή αγώνα.....ο Θεος βοοηθός!!!!!
Κορίτσια θα σας μαλώσω....πρέπει να πείτε την αλήθεια στο γιατρό έστω και κρυφά από τους άντρες σας ...διότι να ξέρουν τι έχουν να αντιμετωπίσουν άλλο 5 και άλλο 15 και 10.....βρέιτε το θάρρος να ο πείτε....!!!Εγώ το είπα άκουσα το χέσιμο αλλα με έχει πλακώσει από την αρχή με βιταμίνη c 1000 και σαλοσπίρ...και τώρα ενέσεις για τα πνευμόνια του παιδιού!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μου το είπε βασικά έτσι....με ρωτάει η γιατρός πόσα καπνίζεις ....(η αλήθεια είναι οτι δεν τα μέτραγα...σε μια φάση είχα κουραστεί σαφώς και έκανα παραπάνω από 10.....)αφού τις είπα το ια να με έσχατο νούμερο .....κοντά στο πακέτο ...που δεν έκανα τόσα αλλά είπα τόσα για να δώ τι θα μου πέι και να είμαι καβατζωμένη...μου ξεφουρνίζει τις ενέσεις και παθαίνω εγκεφαλικό...και μου λέει για να με καθησυχάσει οτι είναι για το παιδί αν το προστατέψούμε και οτι για αυτό τόσο καιρό.....μου δίνει την βιταμίνη c 1000 και το σαλοσπίρ....για να είναι καλυμένη.....έτσι ακι με τις ενέσεις!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλα θα ητανε να πειτε την αληθεια στο γιατρο.ε τωρα μεχρι εδω που φτασατε τι μπορειτε να κανετε.με το θηλασμο τι γινεται;μπορειτε να θηλασετε με το τσιγαρο;:-S Rolling Eyes

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα!!Δρόσισε σήμερα κορίτσια,κάτι γίνεται!!

Βίκ και Ινάκι, περαστικά με τα χεράκια σας..Ελπίζω να είναι κάτι προσωρινό και να μην ταλαιπωρηθείτε όσο η Νίκη..

Για τις καπνίστριες τώρα.Θα σας πω το εξής,όχι για να σας παρηγορήσω βεβαίως,αλλά για να σας ξεαγχώσω λίγο.Δεν έχω καπνίσει ποτέ,δεν πίνω αλκοόλ παρά σπάνια,είμαι λοξή με την άσκηση και κυρίως με το τρέξιμο,πίνω ένα σκασμό βιταμίνες από πριν την εγκυμοσύνη, και παρόλα αυτά έχω ένα πολύ μικρό μωράκι την ανάπτηξη του οποίου πρέπει να παρακολουθούμε,και πλακούντα γηρασμένο σε βαθμό ΙΙ,κάτι που συναντάται κυρίως σε καπνίστριες.Να προσθέσω επίσης οτι ούτε στο γραφείο μου,ούτε στο σπίτι καπνίζει κανείς,ωστε να πεις οτι έχω εκτεθεί σε παθητικό κάπνισμα.Τον τελευταίο χρόνο έστω.Κατά συνέπεια λοιπόν,τίποτα από όλα αυτά τα τρομαχτικά δν είναι απαραίτητο οτι θα σας τύχουν,μόνο κ μόνο λόγω του καπνίσματος.Αυτό που θα σας έλεγα εγώ,είναι βασικά να μη το κρύβετε από τον γιατρό σας,για να ξέρει τί θα κάνει και πώς θα πρέπει να σας αντιμετωπίζει,και επίσης,αν σκοπεύεται να θηλάσετε,ίσως να ξεκινήσετε τις προσπάθειες για περιορισμό του σιγά σιγά,γιατί μετά θα σας έρθει απότομα.Και σε συνδιασμό με την κούραση του μωρού,δε θα είναι κ η καλύτερη φάση..Παρεμπιπτόντως το ηλεκτρονικό το έχει σκεφτεί καμμιά σας?

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλιμερα κοριτσακια αχ αθτα τα τσιγαρα, εγο δεν καπνιζο καθολυ υτε ο ανδρασ μου, κε το μιριζο το ιο μου μεγαλο, μεχρι στιγμισ δεν καπνιζι Rolling Eyes

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κατερινα! Συμφωνω μαζι σου.εμενα παλι καπνιζουνε ολοι εκτος απο μενα.οσο και να προσεχουνε εγω δηλωνω παθητικια.αφου δεν ανησυχουνε οι γιατροι σας τοτε ολα ειναι καλα.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρααααα Κατερινιώ μου!!!!
Μια χαρά τα λές.........και τελικά είναι θέμα τύχης θέμα οργανισμού....πιος ξέρει....η αλήθεια είναι οτι πλησιάζουμε σαν καπνίστριες στις πιθανότητες λίγο περισότερο...απλά ελπίζουμε να μην μας τύχει!!!!!
Άντε να έρθει η Δευτέρα ρε γαμώτη να κάνω ντόπλερ και να ξετυλίξω τη λίστα με τις ερωτήσεις......χαμός!!!!!!
Εσύ διάβασα χθές καλά νέα οτι μπορείς να ψιλοσηκώνεσαι ε???Άντε ρε πουλάκι μου και εσύ!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lista έγραψε: καλιμερα κοριτσακια αχ αθτα τα τσιγαρα, εγο δεν καπνιζο καθολυ υτε ο ανδρασ μου, κε το μιριζο το ιο μου μεγαλο, μεχρι στιγμισ δεν καπνιζι Rolling Eyes

Καλημέρα Ναταλάκο μου....!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα ξανα κοριτσια ....

μακαρι να κατεβει λιγη βροχουλα και απο δω ...

Τινη μου εννοειτε οτι θα σε ενημερωσω...

εγω εχω σημερα γιατρο στις 5 και ανησυχω με τον πλακουντα ...τελευταια φορα μου ειπε οτι για την εβδομαδα μου ειναι λιγο παραπανω γερασμενος ελπιζω να μην εχει προχωρησει το θεμα και να εχει παραμεινει στα ιδια !!!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΙΚΑΚΙ ,ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ καλιμερα κοριτσακια, κε εγο υτε καπνιζο υτε πινο ,αλα εγιμουσινι μου ινε πολι δισκολι ινε θεμα οργανιζμου κε τιχι, μιν ανχονεστε αφυ ο γατροσ λει ολα καλα ,αλα ολα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 12 215994 οκ

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ναταλία!!Πόσο είναι ο μεγάλος γιος σου κοπέλα μου??

Βικ ναι,πήρα ένα χλιαρό οκ για να σηκώνομαι,αλλά από χτες πονάω λίγο και προς το παρών δεν κουνιέμαι.Είμαι σχεδόν στην αλλαγή του μήνα (κυριακή) οπότε λέω ας τις αναβάλω τις εξόδους για λιγάκι..
Α ρε κορίτσια ξέχασα να σας πω.Η γυναίκα του αδερφού του καλού μου (κουνιάδα είπαμε?) είχε καθυστέρηση,έκανε 2 τεστ,βγήκαν θετικά,και χτες πήγε για υπέρηχο αλλά της βρήκε άδειο σάκο ο γιατρός.Στην 6η βδομάδα.Της είπε να ξαναπάει σε μια βδομάδα,αλλά μου κάνει εντύπωση ρε παιδιά,δε την έχει στείλει καθόλου για χοριακή.Θεωρητικά το αποτέλεσμα του υπερήχου,σε συνδιασμό με τις τιμές της χοριακης δε θα έδειχνε αν κάτι δεν πάει όντως καλά..?

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
inakriti έγραψε:καλημερα ξανα κοριτσια ....

μακαρι να κατεβει λιγη βροχουλα και απο δω ...

Τινη μου εννοειτε οτι θα σε ενημερωσω...

εγω εχω σημερα γιατρο στις 5 και ανησυχω με τον πλακουντα ...τελευταια φορα μου ειπε οτι για την εβδομαδα μου ειναι λιγο παραπανω γερασμενος ελπιζω να μην εχει προχωρησει το θεμα και να εχει παραμεινει στα ιδια !!!

ΙΝΑΚΙ καλιμερα μιν ανχονεσε ολα καλα θα ινε

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ μου γλικο τορα ιχε γινεθλια 16 το πεδακι μ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 12 328109 ου χρονον βεβεα

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα,ναταλια! Εγω κατερινα εκανα απο μονη μου χοριακη.ο γιατρος δε ζητησε τπτ.μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!!!!!να μαι κ εγω ανανεωμενη κ πιο ομορφη απο ποτε....χαχαχα λεω κατι να το πιστεψω κ εγω....χθες επιτελους εβαψα το μαλλι μου!!κ οπως καναμε βολτα στην επιστροφημ πηγαμε στο mc arthur,κ οσο εκανε η μικρη τραμπολινο,εγω εκανα κ μια γυρα στα μαγαζια κ πηρα ενα πολυ ομορφο φορμακι για το μπεμπε μου,αλλα απο φθινοπωρινα δεν υπαρχουν πολλα πραγματακια,στα aluette που μπηκα,ειχα κατι χειμωνιατικα σε προσγορα απο 6-9 μηνων,κ ειδικα για κοριτσακια πολλα.

εμη καλοριζικη η κουνια!
χριστινιω πολυ ωραιο το καροτσακι!
ινα μου,καλα αποτελεσματα στον γιατρο σημερα!
την καλημερα μου στην τινη,σοφια,ναταλια,νικη,βικυ..ξεχασα καμια?sorry!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:Καλημέρα Ναταλία!!Πόσο είναι ο μεγάλος γιος σου κοπέλα μου??

Βικ ναι,πήρα ένα χλιαρό οκ για να σηκώνομαι,αλλά από χτες πονάω λίγο και προς το παρών δεν κουνιέμαι.Είμαι σχεδόν στην αλλαγή του μήνα (κυριακή) οπότε λέω ας τις αναβάλω τις εξόδους για λιγάκι..
Α ρε κορίτσια ξέχασα να σας πω.Η γυναίκα του αδερφού του καλού μου (κουνιάδα είπαμε?) είχε καθυστέρηση,έκανε 2 τεστ,βγήκαν θετικά,και χτες πήγε για υπέρηχο αλλά της βρήκε άδειο σάκο ο γιατρός.Στην 6η βδομάδα.Της είπε να ξαναπάει σε μια βδομάδα,αλλά μου κάνει εντύπωση ρε παιδιά,δε την έχει στείλει καθόλου για χοριακή.Θεωρητικά το αποτέλεσμα του υπερήχου,σε συνδιασμό με τις τιμές της χοριακης δε θα έδειχνε αν κάτι δεν πάει όντως καλά..?
κατερινακι καλημερα,να σου πω τι γινεται κ εγω εχω περασει μια παλινδρομη κυηση πριν απο αυτην κ ο γιατρος μου δεν μου ειχε πει να κανω χοριακη,πηγα μονη μου κ εκανα κ ανεβαινε κανονικα μεχρι την 9 εβδ,μετα αρχισε να πεφτει..κ μεχρι να φανει στον υπερηχο οτι το μωρακι παλινδρομησε,ειχε πεσει στον πατο..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:Καλημερα,ναταλια! Εγω κατερινα εκανα απο μονη μου χοριακη.ο γιατρος δε ζητησε τπτ.μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη;

Δεν έχω ιδέα.Δεν μίλησα και απευθείας μαζί της για να μάθω ακριβώς τι της είπε.Ε την ερχόμενη βδομάδα πια, υποθέτω πώς ό,τι είναι θα το μάθουν.Δε μπορεί να μη φαίνεται και στις 7 βδομάδες..Εμένα πάλι η δικιά μου πρώτα μου έκανε 3 χοριακές και μετά πήγα γα υπέρηχο,κάπου στην 9η βδομάδα αν θυμάμαι καλά..Και μετά έκανα και τέταρτη.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Αννούλι μοντέλοοοοοοο!!!!
Θέλω και εγώ παρφού και αρώματα και μαλί και νύχι αλλά βαριέμαιιιι!!!!!
Κατερίνα ναι ρε εμένα επείδη ήταν νωρίς με έβαλε και έκανα 3 χοριακές παρακαλώ .....να δεί αν αυξάνεται και ανα είναι όλα καλά και μετά είδαμε καρδούλα κατευθείαν!!!!!!

Ρε κορίτσια έχω ένα πόνο κάτω χαμηλά στο ηβικό οστό...οχι συνέχεια αν πάω να σηκωθώ μετά από πολύ ώρα καθισιού και τέτοια.....καλα θα το πώ και στη γιατρό αλλά λέμε μήπως καμία έχει κάτι παρόμοιο.....!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat3r1na έγραψε:
sofouli έγραψε:Καλημερα,ναταλια! Εγω κατερινα εκανα απο μονη μου χοριακη.ο γιατρος δε ζητησε τπτ.μπορει να ειναι καθυστερημενη συλληψη;

Δεν έχω ιδέα.Δεν μίλησα και απευθείας μαζί της για να μάθω ακριβώς τι της είπε.Ε την ερχόμενη βδομάδα πια, υποθέτω πώς ό,τι είναι θα το μάθουν.Δε μπορεί να μη φαίνεται και στις 7 βδομάδες..Εμένα πάλι η δικιά μου πρώτα μου έκανε 3 χοριακές και μετά πήγα γα υπέρηχο,κάπου στην 9η βδομάδα αν θυμάμαι καλά..Και μετά έκανα και τέταρτη.


Καλά σε ένα άλλο σύμπαν οι γιατρέσες μας πρέπει να έιναι ο ίδιος άνθρωπος!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις