Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
77 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 77 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πονεμενη ιστορια το τσιγαρο κοριτσακια μου!!!Αυτος ειναι και ο λογος που με πιανουν τα κλαμματα στα καλα καθουμενα!!Εγω ουτε κορτιζονες εχω κανει ουτε το συζηταμε με τον γιατρο.Στην αρχη του το ειχα πει οτι κανω 5 την ημερα μου ειπε τα 5 θα τα κανεις 0 και εγω τα εκανα πανω απο δεκα!!!Δυστυχως προσπαθω καθε μερα να το κοψω και ολο βρισκω δικαιολογιες και λεω αυριο.Αν και εδω στην δουλεια αν το κοψω διαφορα δεν θα δω.Γιατι ολες εδω μεσα ειναι φουμαντσουδες.Αυριο λοιπον ειναι μια καινουργια μερα για να προσπαθησω ξανα!!!ελπιζω να τα καταφερω!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eyxomai na ta katafereis amesws na to kopseis kai na eisai xaroumenh. alla kai na mhn ta katafereis mhn apogohteyesai, megalwneis to mwraki sou me tosh ypomonh kai agaph k fadazomai tou parexeis ola osa xreiazetai pou ayto me to tsigaro nai men einai kako alla den einai kai katastrofiko. ayta lew kai se mena na ksereis Smile

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Παρηγορια στον αρρωστο η μια στην αλλη εεεε????Ας τα λεμε λοιπον για να μην αισθανομαστε ασχημα!!!

katerina1

katerina1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
hahaha koritsia kai ego me to tsigaro psihoplakonome kapos ma adika mou fenete ,.den tha peirazei to rimadi 5 me 6 tin imera !

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατερινα 5-6 ειναι καλα!!!το θεμα ειναι οτι εγω δεν κανω μονο τοσα!!!Πωπω οσο το σκεφτομαι παλυ ψυχοπλακωνομαι!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικη μου να μη λυπασαι!
προσπαθησε να τα κανεις 5.. σιγα σιγα.. οσο μπορεις βεβαια.. εμενα με βοηθησε το οτι οταν ηθελα τσιγαρο, το αναβα και επινα λιγο και το εσβηνα αντι να το πιω ολο. βεβαια δε συμφερει με τιποτες αυτο αλλα ας ειναι..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax nikh mhn stenaxwriesai den einai k toso spoudaio..eida meneis pallhnh e??? emena mexri prin 3 mhnes ston geraka k poly mou leipei.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο οσο ρωτησα αυτοι που καπνιζουνε δε μπορουνε να το κοψουνε εντελως.ε φτασαμε μεχρι εδω.το πολυ πολυ ειπε ο γιατρος μου να βγουνε μικρουλικα.ειχα γνωστη που καπνιζε καθε μερα στριφτα.εγω δε καπνιζω και δε ξερω πως ειναι αλλα αυτα εμαθα.:-)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:Απο οσο ρωτησα αυτοι που καπνιζουνε δε μπορουνε να το κοψουνε εντελως.ε φτασαμε μεχρι εδω.το πολυ πολυ ειπε ο γιατρος μου να βγουνε μικρουλικα.ειχα γνωστη που καπνιζε καθε μερα στριφτα.εγω δε καπνιζω και δε ξερω πως ειναι αλλα αυτα εμαθα.:-)

σοφακι μου καλο ειναι πολυ δυσκολο. εγω το παλευωω παραααα πολυ να μην περνω τα 3-4... αν και ακομα και με αυτα εχω απιστευτες ενοχες.. αλλα αποτι εχω πει, τις τελευταιες μερες επινα περισσοτερα.. αλλα θα ξαναγυρισω στον αγωνα.. γιατι αγωνα το βλεπω. ειναι το μονιμο μ αγχος στην εγκυμοσυνη και φοβος..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αποτι ξερω πρεπει να πινεις πανω απο 15 για να γεννηθει προωρο η αδυνατο.. ετσι μου ειχε πει ο γιατρος μου.. δε ξερω τι στεκει.. Crying or Very sad

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με στεναχωρει πολυ αυτο το θεμα!!!Αλλα ειπαμε αυριο μια καινουργια μερα!!!

Πηνελοπη ο αντρας μου ειναι απο Παλληνη και λογω οικονομικων ηρθαμε να μεινουμε στο πατρικο αλλιως εγω δεν αφηνα την Ραφηνουλα μου!!!!Εχεις καιρο που εχεις φυγει απο Γερακα?????

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια , μόλις διάβασα το θεματάκι μας νουμ 1&2
Όποτε έχετε χρόνο ρίξτε του μια ματιά..
Εϊναι πολύ συγκινητικό..
Τα πρώτα πόστς μας, η γνωριμία μας, οι ανακατωσούρες, τα άγχη Very Happy

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσακια μουυυυυ,μου λειψατε πολυυυυυυ!!!!

διαβασα πολυ γρηγορα αλλα φυσικα νομιζω οτι τα ξεχασα ολα Embarassed Embarassed Embarassed

Σοφακι μου να τα εκατοστησεις Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 12978 γλυκια μου και με το καλο η μπεμπουλα σας!!

Χριστινακι μου ελπιζω να εισαι καλα τωρα κ να περασαν οι πονοι!!
τελεια η φωτο σου κ εισαι κουκλαρα κ εγω ενα φουξ μαγιο πηρα θα βαλω κ φωτο καποια στιγμη να με δειτε!!

Πηνελοπη καλως ηρθες κ απο μενα κ με το καλο το μπεμπακι σου!!

εγω εδω Χαλκιδικη κανω μπανακια καθε μερα δηλαδη δεν βγαινω απο τη θαλασσα γιατι βαριεμαι απιστευτα να αλλαζω μαγιο!τις υπολοιπες ωρες εχει πολυ ζεστη και καθομαι στο κλιματιστικο!!παλευω να μην τρωω γιατι δεν εχω ζυγαρια εδω!!η αδερφη μου εχει κρεπερι κ ακομα δεν εχω φαει την κρεπα με μερεντα που ονειρευομουνα αλλα μεχρι να φυγω θα φαω μια!!ελπιζω οταν γυρισω Αθηνα να μην παθω κανενα σοκ οταν ζυγιστω affraid affraid affraid affraid

αυτα τα νεα μου θα ξαναμπω καποια στιγμη να σας πω νεακια μου κ να μαθω κ τα δικα σας παντα καλα ευχομαι σε ολες μας!!!

πολλα πολλα φιλια σε ολες τις κοιλιτσες!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 531909 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 531909

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
nikh twra 3 meines exw fygei k na kseres poso mou leipei..k i rafina vevaia wraia poly...ola ayta ta merh apo eki einai teleia,exeis ta pada koda sou. koritsia shmera poly peina..olh mera kratiomoun k twr akrataw to stomaxaki mou Smile xixixix

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ομορφοεγκυουλες Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994

Χαρα φαε την κρεπα γιατι θα σε δειρω ... ΠΩΣ ΚΡΑΤΙΕΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ? Shocked Ειμαι σιγουρη οτι ολες οι υπολοιπες θα λεγαμε ας περιοριστουμε σε ΜΙΑ ΚΡΕΠΑ ΤΗΝ ΜΕΡΑ και οχι σε 2 ...φαε ρε αγαπη μου τωρα που μπορεις και μην πιεζεσε τοσο ...

Τινη μου καλη ξεκουραση ... καλη αρχη με την αδεια θα καθεσαι και δεν θα το πιστευεις Smile

οσο για το τσιγαρο απ οσα θυμαμαι με τα αποτελεσματα απο τους γιατρους σας δεν ειχε καμια σας το μικρο μωρακι (=πολυ μικροτερο σε βαρος για την βδομαδα που διανυατε)

εσυ Πηνελοπη μου ποτε πηγες τελευταια φορα και ποσο ηταν το αγορακι σου ?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κοιλουμπόνιααααααααα!!!Αποφάσισα να έρθω δουλειά να περάσει και η ώρα ....δεν τη πάλεψα χθές μόνη στο σπίτι....!!!!
Χαρούλι κάνε κανά μπανάκι και για εμάς βρέ!!!
Οσο για το τσιγάρο....τι να πώ...τα ιδια με τη Νίκη και εγώ είμαι σε διπλό αριθμό 10-15.....!!Χθές κατάφερα και έκανα 7 και μου φάνηκε άθλος...αφού σκούπισα σφουγγάρισα μαγείρεψα...άλλαζα στάσεις ύπνου στο καναπέ....ανεβοκατέβαινα ...να μαζέψω...και είδα οτι βλακεία υπήρχε στη τηλεόραση..........!!!!Κ όλα αυτά για να ξεχαστώ και να μην καπνίσω.....!!!!!Τη Δευτέρα θα δούμε και τι γίνεται πιο αναλυτικά στο ντόπλερ!!!!!!!!!!!


Καλημέρα Ινάκο...τι μας βρήκε με το χέρι ρε φιλενάδα και μένα με έχει πιάσει τρομρός πόνος....δεμένο το έχω.....εμένα είναι το αριστερό.....!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!!!
εχθες εβρεξε και εχουμε δροσουλα!!!!!!
ηρθε και η αδελφουλα μου εχθες!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 215994 εχω παρεακι τωρα!!!!αυτη κανει δουλειες και εγω παιζω στον υπολογιστη!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 328109 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 328109

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάκο μουυ!!!Τι καλάαααααααα!!!!Έβρεξε κιόλας ε???Στην Αθήνα τίποτις απλά συνέφιασε και είχε μια υγρασία που κόλαγες ολόκληρη......εμένα ο δερφίσκος μου είναι διακοπές ...την άλλη Τετάρτη έρχεται..βέβαια την τάραξα στο τήλ και αυτή το ίδιο....οπόταν μιλάμε με αυτό το τρόπο τουλάχιστον.....!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Βικακυ.Πως ειναι τα χερακια σου σημερα???ΕΛπιζω καλα!!!Οσο για το μωρο απο οτι θυμαμαι δεν ειναι κανενα μικρο και εσενα!!!Το καλο ειναι οτι βρισκεις τροπους να ξεχνιεσαι.Εγω εδω στην δουλεια δεν μπορω να ξεχαστω.Εκτος του οτι ολες ειναι φουμαντσουδες γενικως τα νευρα μου δεν ειναι στα καλυτερα τους(οτι μαλακια μονο εδω μπορεις να την ακουσεις)

Καλημερα Ινα μου.Εγω 30η+3 εβδομαδα εκανα ντοπλερ και το μωρο ηταν 1609gr.Μου ειπε και ο γιατρος οτι ειμαστε πολυ καλα,μαλιστα ειμαστε και πανω απο τον μεσο ορο για την εβδομαδα που διανυουμε.Οποτε ελλιποβαρης σιγουρα δεν ειναι.Το μονο που φοβαμαι με το τσιγαρο ειναι το αναπνευστικο!!!Γιατι αυτο δεν φαινεται στους υπερηχους!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!

Ινάκο μου! ξύπνησα στις 9 σήμερα το πρωί και δεν το πίστευα! φυσικά στις 6 άνοιξε το μάτι, έκανα κανένα 10λεπτο να συνειδητοποιήσω τη νέα πραγματικότητα και ξανακοιμήθηκα! Αύριο πάω στο γιατρό στο νοσοκομείο και μετά στο ΙΚΑ να πάρω και το άλλο έντυπο της υπευθ. δήλωσης της δικής μου (αυτό που είχαν γράψει το όνομά σου επάνω) και σε δέκα μέρες θα τα καταθέσω..όποτε κατέβεις Ηράκλειο και θέλεις παρέα, τηλ, ναι??

Βικάκο μου καλημέρα κορίτσι και σε σένα! κι εγώ μήνες τώρα γκρινιάζω για τη δουλειά αλλά με βλέπω σε λίγες μέρες να με πιάνει το στερητικο-μαζοχιστικό μου και να κατεβαίνω μια δυο ώρες..κι εσύ βλέπω δεν ξεφεύγεις! Για το τσιγάρο που λες, ώρες ώρες με πιάνουν κάτι άγτχη τρομερά ότι θα βγει η μπέμπα και δεν θα την ακούσω να κλαίει, ότι δεν θα μπορεί να αναπνεύσει, χίλια δυο..παρόλα αυτά, είπαμε, πρεζάκια..είδες νευρικότητα που φέρνει το στερητικό του; έτσι κι εγώ..έχω ακόμη ένα 24ωρο να σκεφτώ σενάριο πώς θα το φέρω στο γιατρό για τα ενεσάκια..εσύ έκανες την πρώτη δόση τελικά; (συγχώρεσέ με αλλά δεν θυμάμαι)..άντε με το καλό να κάνεις και το doppler και να μας πεις ότι όλα είναι καλά..

Σοφούλι καλημέρα και σε σένα κοριτσάκι μου, μια χαρά σε βρίσκω βασσίλισα!!

Φιλιά προς το παρόν!

(η μπέμπα παρεπιπτόντως έχει τρελαθεί 2 μέρες τώρα, ειδικά χθες με ένα καλαμπόκι που φάγαμε!! χαχαχα)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Αυγ 01, 2012 10:32 pm, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αντε θα εχεις και εσυ παρεουλα!!!!εχθες τα καταφερα με τη κρεμα..χιχι!!!πολυ ακροβατικο επεσε!
που θα καταλαβω εγω τι παιζει απο κατω δε ξερω....κρεμα,υγρα...χαμος!!!!!!! Mad και εχω κολλησει να εχω το νου να μην αισθανθω οτι κατι μου φευγει....γκρρρ!!!!ουφ!!!!
η ανηψια δεν ηρθε στο μαγαζι?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα,Νικη και Τινι!!!!!

βασιλισσα δε λες τπτ!!!στα πουπουλα!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 90233 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 90233

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Καλημερα Βικακυ.Πως ειναι τα χερακια σου σημερα???ΕΛπιζω καλα!!!Οσο για το μωρο απο οτι θυμαμαι δεν ειναι κανενα μικρο και εσενα!!!Το καλο ειναι οτι βρισκεις τροπους να ξεχνιεσαι.Εγω εδω στην δουλεια δεν μπορω να ξεχαστω.Εκτος του οτι ολες ειναι φουμαντσουδες γενικως τα νευρα μου δεν ειναι στα καλυτερα τους(οτι μαλακια μονο εδω μπορεις να την ακουσεις)

Καλημερα Ινα μου.Εγω 30η+3 εβδομαδα εκανα ντοπλερ και το μωρο ηταν 1609gr.Μου ειπε και ο γιατρος οτι ειμαστε πολυ καλα,μαλιστα ειμαστε και πανω απο τον μεσο ορο για την εβδομαδα που διανυουμε.Οποτε ελλιποβαρης σιγουρα δεν ειναι.Το μονο που φοβαμαι με το τσιγαρο ειναι το αναπνευστικο!!!Γιατι αυτο δεν φαινεται στους υπερηχους!!!

Νικάκι μου καλημέρα κι από μένα! ίδιες φοβίες έχουμε, μακάρι να είναι καλά τα μπεμπάκια μας..τί να κάνουμε είμαστε αδύναμοι χαρακτήρες, δεν γεννηθήκαμε όλοι δυνατοί και με δυνατότητα να μπορούμε να επιβληθούμε ακόμη και στους εαυτούς μας..έτσι λέω εγώ..ίδωμεν..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:καλημερα,Νικη και Τινι!!!!!

βασιλισσα δε λες τπτ!!!στα πουπουλα!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 90233 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 11 90233

Σοφούλι, με το που 40ντήσω και μετά, παίρνω την μπέμπα (αν πει και ο γιατρός ok για το ταξίδι), μπαίνουμε στο αεροπλάνο και 1 μήνα θα ανέβω επάνω, τόσο πολύ την πεθύμησα τη βρωμο Σαλόνικά μου!! 8 μήνες έχω να ανέβω και είμαι περιτριγυρισμένη και από τη θάλασσα, πώς να φύγω! αν και ο μπαμπάς της θα με σφάξει στο γόνατο λέει αν κάτσω τόσο πολύ και τον αφήσουμε μόνο του, αλλά δεν τον ακούω, εγώ είμαι ξεροκέφαλη!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Σοφακι!!!

ΚΑλημερα Τινη.Αυτο που μου την δινει πιο πολυ ειναι οτι δεν θεωρουσα ποτε τον εαυτο μου αδυναμο και τελικα αλλα ανακαλυπτω!!!Τι να πω....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις