Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι μου μην αγχωνεσαι! αυτο που λες ειναι πολυυυυυυυυυυυ ακραια περιπτωση και μιλαμε να αφησεις μια κολπιτιδα να προχωρησει και να μην ειχες κανει τιποτα απολυτως. με την αγωγη μια βδομαδα ξεμπερδευεις και εισαι μια χαρα.. εβαζα και γω ενδοκολπικη για την ουρολοιμωξη..

το χειροτερο ειναι να εχει μια εγκυος κονδυλωματα, εκει σιγουρα επηρεαζεται το εμβρυο

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xm, den douleyw apo thn mera pou ekana to test einai h douleia tetoia pou apagoreyete na ergazesai oso eisai egkyos,apo thn mia eimai tyxerh alla apo thn allh exw vare8ei na ka8omai xristina kalytera na douleya na pernage o xronos mou.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
omws peite mou ti einai dopler kai pote ginete??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
16 ημερες ειναι η θεραπεια.του εχω εμπιστοσυνη αλλα φοβαμαι μη τυχον και δε καταλαβω.το βραδυ ειπε να φοραω σερβιετα για να παρακολουθω το χρωμα....γκρρρρρ

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:omws peite mou ti einai dopler kai pote ginete??

γεια σου πηνελοπη!δες εδω!
http://www.yeskid.gr/egkymosyni/frontida/progennitikos-elegxos/yperixografima-anaptyksis-doppler-g-triminoy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:xm, den douleyw apo thn mera pou ekana to test einai h douleia tetoia pou apagoreyete na ergazesai oso eisai egkyos,apo thn mia eimai tyxerh alla apo thn allh exw vare8ei na ka8omai xristina kalytera na douleya na pernage o xronos mou.

ναι σε καταλαβαινω.. και γω ειμαι γυμναστρια- διδασκω αθληματα στα γηπεδα- οποταν για λογους ασφαλειας και γω σταματησα..
αλλα και με τη δουλεια να σου πω θα δυσανασχετουσα αν συνεχιζα.. προτιμω σπιτι προς το παρον και αργοτερα θα δουλεψουμε αρκετα

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eida to link kai eyxaristw !!! ara to dopler einai shmantikh eksetash kai den thn exw kanei k exw radeyou ksana septemvrh mhpws na paw kapou eksw na thn kanw? egw xristina aerosynodos k arghsa na prosarmostw ston neo tropo zwhs, twra pai exw arxisei na pisteyw pws meta 8a dyskoleytw na afisw to mwro mou k na epistrepsw sthn douleia flower

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλοι τη κανουνε την εξεταση και αλλοι οχι.εμενα τη κανει σε καθε υπερηχο.βλεπει για την αιματωση κτλ! Very Happy ρωτησε το γιατρο σου και θα σου πει!σε πια εβδομαδα εισαι?

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχχ ναι αν εισαι αεροσυνοδος εννοειται τωρα δε μπορεις να δουλευεις..
αρα απολαυσε αυτη την περιοδο και μετα την αδεια σου που θα εισαι με το μικρουλι...
το ντομπλερ δεν ειναι απαραιτητο για ολες τις εγκυμοσυνες. απλα ρωτα τον γιατρο σου. εμενα δε μου ειπε να το κανουμε αλλα μου ειπε αν θελω οκ, οταν τον ρωτησα.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπες παω να φτιαξω γλυκακι και θα μπω μετα ξανα! ματς μουτς σε ολες τις κοιλιτσες!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 10 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 10 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 10 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 10 379767

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eimai 29+2 enw egw 8a h8ela na eimai 38-40 kai na gennaw Smile padws den mou eipe tipota afou den iksera kan oti yparxei tetoia eksetash..ara den 8a to 8ewrei skopimo o doc. den to kserw k kala 5 fores ton exw dei alla kalos m fenete.htan typikos stis alles eksetaseis, eixe ferei k genetisth sth ayxenikh k sthn b epipedou, twra ton septemvrh p 8a ton dw 8a tou to pw ektos an me faei i agwnia mou k paw k to kanw kapou ektos iatreiou

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια αυτο με την κολπιτιδα με τρομαξατε λιγο.Και εμενα δεν με εχει κοιταξει απο κατω.Καλλιεργεια και τετοια εχω 4/9 πολυ αργα δηλαδη.Και οταν λετε υγρα???εχω στο χαρτι δεν βλεπω παχυρευστα παρα μονο ελαχιστα και αυτα τα βγαζω μονο οταν ειναι πολυ κουρασμενη.Στο σερβιετακι πιο πολυ μου φαινεται οτι ειναι ουρα.Σαν να μου φευγουνε και να μην το καταλαβαινω!!!Φαγουρες και τσουξιμο δεν εχω αισθανθει!!!Οποτε πως το καταλαβαινουμε???

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια!
Τι έχασα αυτή την εβδομάδα;
Από τι είδα έπεσε η Αθηνά και χτύπησε. Επικοινώνησε τελικά; Είναι καλά;
Τα κορίτσια από την Κρήτη συναντήθηκαν τελικά;
Βλέπω κι άλλες καινούργιες κοπελιές. Να τις καλωσορίσω και να ρωτήσω τις παλιές αν έχει ενημερωθεί η λίστα.
Καλά κορίτσια, Χριστίνα, Βίκυ, Γιώτα και Κατ3ρίνα... ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ.
Αυτές πρόλαβα να κοιτάξω. Μπορεί να μου ξεφεύγει κάποια. Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη!
Εμείς σήμερα κάναμε την πρώτη μας κορδέλα. Όλα καλά και η μπουμπού είναι αισίως στα 2220 γρ.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου,δεσποινα και νικη!
οσο αφορα τη κολπιτιδα δεν εχω φαγουρα κτλ.απλα ηθελε να με δει απο κατω πως παω και προεκυψε.... Razz

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλως το Δεσποινακι!!Τι ειναι η κορδελα???? Embarassed Embarassed

Υπεροχα Σοφια!!!Αρα δεν μπορω να ξερω εαν εχω εγω χωρις να με δουνε απο κατω!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η λιστα δεν εχει ενημερωθει!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:eimai 29+2 enw egw 8a h8ela na eimai 38-40 kai na gennaw Smile padws den mou eipe tipota afou den iksera kan oti yparxei tetoia eksetash..ara den 8a to 8ewrei skopimo o doc. den to kserw k kala 5 fores ton exw dei alla kalos m fenete.htan typikos stis alles eksetaseis, eixe ferei k genetisth sth ayxenikh k sthn b epipedou, twra ton septemvrh p 8a ton dw 8a tou to pw ektos an me faei i agwnia mou k paw k to kanw kapou ektos iatreiou

Πηνελοπη μου απο που εισαι;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Γεια σας κορίτσια!
Τι έχασα αυτή την εβδομάδα;
Από τι είδα έπεσε η Αθηνά και χτύπησε. Επικοινώνησε τελικά; Είναι καλά;
Τα κορίτσια από την Κρήτη συναντήθηκαν τελικά;
Βλέπω κι άλλες καινούργιες κοπελιές. Να τις καλωσορίσω και να ρωτήσω τις παλιές αν έχει ενημερωθεί η λίστα.
Καλά κορίτσια, Χριστίνα, Βίκυ, Γιώτα και Κατ3ρίνα... ΤΕΛΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΤΟ ΣΑΣ ΣΤΟ ΑΒΑΤΑΡ.
Αυτές πρόλαβα να κοιτάξω. Μπορεί να μου ξεφεύγει κάποια. Ζητώ προκαταβολικά συγνώμη!
Εμείς σήμερα κάναμε την πρώτη μας κορδέλα. Όλα καλά και η μπουμπού είναι αισίως στα 2220 γρ.

Δεσποινακι μου μεγαλωσε η μπουμπου σου!! τελεια τελεια τελεια!! χαιρομαι που εισαι καλα, πιο πολυ πρεπει να μπαινεις στο αλλο γκρουπακι ε;; ξερεις αν γεννησε η ιωαννα εντωμεταξυ;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να'μαι κι εγώ!!! και είμαι πάρα πολύ χαρούμενη, σήμερα ηταν η τελευταία μέρα στη δουλειά αλλά ξεπατώθηκα κυριολεκτικά να κλείσω το μήνα και να φύγω χωρίς εκκρεμότητες! τώρα τί έχει να γίνει που σταμάτησα, δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι, ελπίζω μόνο να μην με παίρνουν τηλ να κατέβω για να διορθώνω λάθη ή να τιμολογώ..τα έδειξα στις εναπομείνουσες στη γραμματεία και ο Θεός βοηθός..!Την άλλη εβδομάδα είπαν ότι θα πληρώσει ο ΕΟΠΥΥ τα διαγνωστικά οπότε ευελπιστώ να αρχίσω κι εγώ τις ετοιμασίες (βαλίτσα και ψώνια)..ευτυχώς όπως σας είχα πει μου έδωσαν τα πάντα σχεδόν φίλες και μένει μόνο το καρότσι, το κρεβατάκι και ψιλοπραγματάκια να πάρουμε εμείς..

Καλώς βρεθήκαμε με τα καινούρια κορίτσια, εγώ είμαι η Τίνη, στην 31η εβδομάδα και περιμένω κοριτσάκι ως τέλος Σεπτέμβρη - αρχές Οκτώβρη..

Όσον αφορά στα πεσίματα - χτυπήματα ευτυχώς όλες είστε καλά χωρίς επιπλοκές και δυσάρεστα νέα..κι εγώ πέφτω στον ίσιο δρόμο, ας μην το μελετάω καλύτερα γιατί μια γκαντεμιά σαν άτομο την έχω γενικώς..προσοχή μεγάλη κορίτσια μου, άλλαξε το σώμα μας και δεν ξέρουμε πού πάνε τα τέσσερα!

Εγώ έχω ραντεβού με το γιατρό μεθαύριο Παρασκευη, ένα μήνα έχω να πάω (το κακό με τα δημόσια νοσοκομεία) και μέσα στο τρίλεπτο το πολύ υπερηχογράφημα που θα μου κάνει θα δούμε ίσα ίσα ανάπτυξη - βάρος και θα τον ρωτήσω πώς τα πάει ο πλακούντας με το βρωμοτσίγαρο που ακόμη δεν λέω να εγκαταλείψω..και θα του προτείνω εγώ τις ενεσούλες κορτιζόνης, να δω τί θα μου πει..πολύ αγχώνομαι με το αναπνευστικό της μπέμπας..όσον αφορά τις εξετάσεις μου, τα λευκά μου από 19,6 χιλ. της περασμένης εβδομάδας έπεσαν στις 16 χιλ.. ο αιματοκρίτης από 35 ανέβηκε 37,3 και η λίγο τσιμπημένη crp από 7,2 στο 1,1, εντελώς φυσιολογική..δεν μπορώ να καταλάβω τί συνέβη την προηγούμενη εβδομάδα με τη γενική αίματος..αυτό που επίσης μου κάνει εντύπωση είναι ότι το σάκχαρό μου που ήταν πάντα νορμάλ, ακόμη και στην καμπύλη, εκεί γύρω στο 80, ξαφνικά σήμερα το βρήκαμε 56!! υπογλυκαιμία! και τρώω κάθε μέρα σοκολάτα, κρουασάν, μπισκότα, κάτι γλυκό τέλος πάντων..η μπέμπα μάλλον δεν αφήνει τίποτα όρθιο, τί να πώ!!!

Κατά τ'άλλα η συνάντηση με τις Κρητικοπούλες εγκυούλες Ίνα και Στελλίτσα έγινε το Σάββατο που μας πέρασε και θα το επαναλάβουμε με την πρώτη ευκαιρία, τώρα που σταμάτησα κι εγώ από τη δουλειά...

Άντε κορίτσια μου να χαιρόμαστε τις κοιλίτσες μας, είναι τέλειες οι καινούριες φωτογραφίες σας, είναι απίστευτο πόσο γρήγορα μεγαλώνουν από τον 7ο και μετά! ξαφνικά μας αναγνωρίζουν για εγκύους ακόμη και οι πιο άσχετοι!

Καλό απόγευμα από μένα, πάω να βράσω καλαμποκάκια και πιο αργά θα ξαναμπώ..

(συγγνώμη αν σας κούρασα, είχα να γράψω 2-3 μέρες)..

Φιλιάαααα!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Αυγ 01, 2012 8:40 am, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινη μου πολυ καλα κανεις και μας ''κουραζεις'', να μαθαινουμε νεακια σου. απο αυριο ξεκουραση οεο δηλαδη;; πολυ ωραια!! ε το χρειαζοσουν αφου ελεες ποσο ειχες κουραστει.
χαιρομαι επισης που βρεθηκατε με τα κοριτσια. ας ελπισουμε οτι καποια στιγμη θα κανουμε μια πανελληνια συναντηση για ολες μας!
οσο αφορα το τσιγαρο αστα να πανε.. εγω οταν τον ρωτησα για τις ενεσεις κορτιζονης εμεινε και με εβλεπε και μου λεει ενα δυο ειναι ενταξει, αντε τρια, αλλα φανταζεσαι τωρα μια εγκυο με την κοιλια τεραστια και το τσιγαρο στο στομα;; ντραπηκα πολυ και δεν τον ρωτησα τιποτε αλλο!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Τινη μου πολυ καλα κανεις και μας ''κουραζεις'', να μαθαινουμε νεακια σου. απο αυριο ξεκουραση οεο δηλαδη;; πολυ ωραια!! ε το χρειαζοσουν αφου ελεες ποσο ειχες κουραστει.
χαιρομαι επισης που βρεθηκατε με τα κοριτσια. ας ελπισουμε οτι καποια στιγμη θα κανουμε μια πανελληνια συναντηση για ολες μας!
οσο αφορα το τσιγαρο αστα να πανε.. εγω οταν τον ρωτησα για τις ενεσεις κορτιζονης εμεινε και με εβλεπε και μου λεει ενα δυο ειναι ενταξει, αντε τρια, αλλα φανταζεσαι τωρα μια εγκυο με την κοιλια τεραστια και το τσιγαρο στο στομα;; ντραπηκα πολυ και δεν τον ρωτησα τιποτε αλλο!

Χριστινάκι μου όμορφο, αυτό με το τσιγάρο πια...τρελές τύψεις από τη μια, ανίκητο το ρημάδι από την άλλη..εγώ για να μην φάω πόρτα από το νοσοκομειακό γιατρό, γιατί στον 6ο μήνα που πήγα δεν σε αναλαμβάνουν εύκολα, του είπα ότι κάνω 3-4 και κάνω καμιά δεκαριά..τώρα να δω πώς θα του το ξεφουρνίσω για τις ενέσεις, δεν ξέρω..Παρασκευή διάβασα πας κι εσύ, άντε θα ανταλλάξουμε τα νέα μας τότε..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχχ Τινη μου σε καταλαβαινω!! εγω του το φερνω παντα πλαγια του στυλ ρωταω για περιπτωσεις που εχω ακουσει, αλλα νομιζω θα με πηρε ειδηση ως τωρα και απλα δε μου το δειχνει χαχα!!
το ρημαδι οπως το ειπες... και ειδικα αμα αγχωθεις δε μπορεις να το σταματησεις με τιποτα.. εγω καπνιζα ως τωρα 3-4 και τις τελευταιες μερες το αυξησα.. απο το αγχοσ και τη λυπη μου... και παραλληλα να κλαιω για τη βλακεια που κανω και να νιωθω τυψεις..νομιζω οι ενεσεις κορτιζονης το μονο καλο που κανουν ειναι για τα πνευμονια του μωρου αν γεννηθει πρωωρα.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ax!! poly xairomai pou kapnizete, diladi oxi oti einai kalo alla mexri stigmhs aisthanomoun oti eimai i monh pou den to kovei..vevaia5-6 thn hmera kanw alla oso na peis oloi mou thn lene..anxwnomai meta ti 8a kanw me ton thilasmo ekei nomizw ka8olou den prepei e?? an einai etsi i epiloxeios 8a m episkeftei sta sigoura Razz apo a8hna eimai xristinako.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:ax!! poly xairomai pou kapnizete, diladi oxi oti einai kalo alla mexri stigmhs aisthanomoun oti eimai i monh pou den to kovei..vevaia5-6 thn hmera kanw alla oso na peis oloi mou thn lene..anxwnomai meta ti 8a kanw me ton thilasmo ekei nomizw ka8olou den prepei e?? an einai etsi i epiloxeios 8a m episkeftei sta sigoura Razz apo a8hna eimai xristinako.

ομορφη μου και γω αγχωνομαι!! οχι στο φορουμ εδω βρισκουμε συμπαρασταση να εισαι σιγουρη οτιδηποτε σε απασχολει μπορεις να το μοιραζεσαι μαζι μας! εχει αρκετες κοπελιτσες εδω που καπνιζουν και ναι σιγουρα δεν ειναι κατι να μας συγχαρω αλλα τουλαχιστο δε σε κανει κανενας εδω να νιωσεις ασχημα!
στο θηλασμο οχι απαγορευεται.. και γω εχω ενα θεματακι πως θα τα καταφερω αλλα πρεπει εντελως.. κοριτσακια παω να φαω και επιστρεφω χχχχχ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alh8eia mousikoula vazete sta mikra sas?? egw tou evaza apo thn arxh alla ta clasika den prepei na mas aresan k poly ..tou aresoun paidika nanourismata,molis akouei kounietai synexeia..elpizw vevaia pio meta otan t akouem na koimomaste k oxi na kouniomaste Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις