Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κοιλουμπόνια τα όμορφα...
Πήγα για επαναλήπτικές εξετάσεις ούρων και καλλιέργεια και crp....πρωινιάτικο τα αποτελέσματα τα μισά θα είναι έτοιμα σήμερα...η καλλιέργεια που μας ενδιαφέρει σε 2 μέρες και κλέινει το ιατρείο η γιατρός τη τύχη μου.....θα πρέπει αν τη πάρω τηλ αντε να βγάλω άκρη από το τήλ....!!!
Καλημέρα Τινάκο μου όλα καλά???
Νικολέτα τέλεια νέα μια χαρά....συγχαρητήρια
Μαράκι δεν ξέρω και πολλά από πάνες αλλά που τις είδε η μάνα μου και η αδερφή μου τους φάνηκαν καλές...μπήκα στο site της chico και της παρήγγειλα online τα newborn που πήρα εγώ είναι από 2-5 κιλά!!!
Ινάκο ευχαριστώ πολύ!!!Εσύ πως είσαι με τα πρηξίματα και τις διαίτες???
Νικακι καλημερούδια κάνω συμπαράσταση και εγώ δουλειά σήμερα με χώσανε να τακτοποιήσω κάτι τελευταίες λεπτομέρειες!!
Στα υπόλοιπα κοριτσάκια φιλούνιαααα!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Καλημερα υπναρουδες!!!Εχετε βαλει τα αρκουδισιον να δουλευουν και κοιμαστε στην δροσια???

Νικάκι μου εγώ πρώτη μέρα μετά που σταμάτησα από τη δουλειά κοιμήθηκα ως αργά, κι αυτό γιατί είχαμε κόσμο χθες και τράβηξε ως τις 4..από αύριο θα επανέλθω στο ωράριό μου, από τις 6, στάνταρ! Εσύ πότε λες να σταματήσεις;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα στα κοιλουμπόνια τα όμορφα...
Πήγα για επαναλήπτικές εξετάσεις ούρων και καλλιέργεια και crp....πρωινιάτικο τα αποτελέσματα τα μισά θα είναι έτοιμα σήμερα...η καλλιέργεια που μας ενδιαφέρει σε 2 μέρες και κλέινει το ιατρείο η γιατρός τη τύχη μου.....θα πρέπει αν τη πάρω τηλ αντε να βγάλω άκρη από το τήλ....!!!
Καλημέρα Τινάκο μου όλα καλά???
Νικολέτα τέλεια νέα μια χαρά....συγχαρητήρια
Μαράκι δεν ξέρω και πολλά από πάνες αλλά που τις είδε η μάνα μου και η αδερφή μου τους φάνηκαν καλές...μπήκα στο site της chico και της παρήγγειλα online τα newborn που πήρα εγώ είναι από 2-5 κιλά!!!
Ινάκο ευχαριστώ πολύ!!!Εσύ πως είσαι με τα πρηξίματα και τις διαίτες???
Νικακι καλημερούδια κάνω συμπαράσταση και εγώ δουλειά σήμερα με χώσανε να τακτοποιήσω κάτι τελευταίες λεπτομέρειες!!
Στα υπόλοιπα κοριτσάκια φιλούνιαααα!!!

Καλημέρα Βικάκο!! δεν ξέρω τελικά αν είναι καλύτερα να δουλεύεις ή να κάθεσαι, εγώ γκρίνιαζα 8 μήνες να έρθει η ώρα να σταματήσω και τώρα που κάθομαι άφραγκη και περιμένω να μας πληρώσουν έχω βαρεθεί ήδη τη ζωή μου..άντε να πληρώσει ο βρωμο-ΕΟΠΥΥ να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον το καθισιό μου με ετοιμασίες για την μπέμπα και καμιά απόδραση το Σ/Κ, βαρέθηκα επίσης συνέχεια στο σπίτι στο Ηράκλειο..
Καλά αποτελέσματα να πάρεις, η γεν. ούρων και η crp βγαίνουν σε μια ώρα σε μας στη δουλειά και η Κ/Α την επόμενη μέρα γιατί πρέπει να μείνει 24 ώρες να δείξει αν θα βγάλει μικρόβιο..πίεσε τους λίγο να μάθεις πριν κλείσουν τα αποτελέσματά σου!
Φιλάκια!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικακι μου μια χαρα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 33 417472 ... μπροστα στην ζεστη νομιζω οτι ολα τ αλλα δεν ειναι τπτ ... !!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
vgog65 έγραψε:Καλημέρα στα κοιλουμπόνια τα όμορφα...
Πήγα για επαναλήπτικές εξετάσεις ούρων και καλλιέργεια και crp....πρωινιάτικο τα αποτελέσματα τα μισά θα είναι έτοιμα σήμερα...η καλλιέργεια που μας ενδιαφέρει σε 2 μέρες και κλέινει το ιατρείο η γιατρός τη τύχη μου.....θα πρέπει αν τη πάρω τηλ αντε να βγάλω άκρη από το τήλ....!!!
Καλημέρα Τινάκο μου όλα καλά???
Νικολέτα τέλεια νέα μια χαρά....συγχαρητήρια
Μαράκι δεν ξέρω και πολλά από πάνες αλλά που τις είδε η μάνα μου και η αδερφή μου τους φάνηκαν καλές...μπήκα στο site της chico και της παρήγγειλα online τα newborn που πήρα εγώ είναι από 2-5 κιλά!!!
Ινάκο ευχαριστώ πολύ!!!Εσύ πως είσαι με τα πρηξίματα και τις διαίτες???
Νικακι καλημερούδια κάνω συμπαράσταση και εγώ δουλειά σήμερα με χώσανε να τακτοποιήσω κάτι τελευταίες λεπτομέρειες!!
Στα υπόλοιπα κοριτσάκια φιλούνιαααα!!!

Καλημέρα Βικάκο!! δεν ξέρω τελικά αν είναι καλύτερα να δουλεύεις ή να κάθεσαι, εγώ γκρίνιαζα 8 μήνες να έρθει η ώρα να σταματήσω και τώρα που κάθομαι άφραγκη και περιμένω να μας πληρώσουν έχω βαρεθεί ήδη τη ζωή μου..άντε να πληρώσει ο βρωμο-ΕΟΠΥΥ να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον το καθισιό μου με ετοιμασίες για την μπέμπα και καμιά απόδραση το Σ/Κ, βαρέθηκα επίσης συνέχεια στο σπίτι στο Ηράκλειο..
Καλά αποτελέσματα να πάρεις, η γεν. ούρων και η crp βγαίνουν σε μια ώρα σε μας στη δουλειά και η Κ/Α την επόμενη μέρα γιατί πρέπει να μείνει 24 ώρες να δείξει αν θα βγάλει μικρόβιο..πίεσε τους λίγο να μάθεις πριν κλείσουν τα αποτελέσματά σου!
Φιλάκια!


Είναι η euromedica..... τους πίεσα και μπάααα μου λένε αυστηρα σε 2 μέρες.....!Τεσπα θα συνενοηθώ τηλεφωνικώς μαζί της τι να κάνω....!!!
Με τη δουλειά όπως τα λές αν και πληρώνομαι εγώ....βέβαια...δεν μπορώ στο σπίτι φρικιάζω μόνη μου δεν έχω τι να κάνω.........δεν περνάει η ώρα με τίποτα...έχει αρχίσει και με πονάει η μέση μου...........και δουλειές δεν μπορώ να κάνω οπόταν ....κάθομαι σαν το χαλβά στη τηλεόραση!!!Σήμερα δε που ήρθα δουλειά το σκυλομετάνιωσα στάααααααααζω τρέχει ο ιδρώτας ποτάμι!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:μπήκα στο site της chico και της παρήγγειλα online τα newborn που πήρα εγώ είναι από 2-5 κιλά!!!
Στα υπόλοιπα κοριτσάκια φιλούνιαααα!!!

Βρε Βικάκο να σε ρωτήσω..168 τεμάχια δεν είναι πολλά για 2-5 κιλά; μήπως καλύτερα ήταν να έπαιρνες το επόμενο μέγεθος;εγώ αυτό βλέπω να κάνω γιατί νομίζω θα μου περισσέψουν από τα newborn, ίσως βέβαια είμαι ακόμη ανυποψίαστη και για το πόσα πολλά καταναλώνονται στα νεογέννητα! αλλά το επόμενο μέγεθος 3-6 κιλά δεν απέχει πολύ από το newborn! (και το φοράει και το νεογέννητο, λίγο κολλημένο πιο σφιχτά, λέω τώρα εγώ η άσχετη!)

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη μου 10 την μερα τα θελει σιγουρα ... καθε φορα πριν φαει (ειδικα αν εχει κανει κακακια)και πολλες φορες και μετα εχουν ολα τα μωρακια ενα συνηθειο μολις τα αλλαζεις να ξανακανουν .... Very Happy

αρα τα 168 θα της κρατησουν περιπου 17 μερες σιγουρα !!! αν βγει το μωρο εξαρχης πολυ μεγαλο παιζει να της μεινουν λιγα .... αλλα και παλι τα πηρε σε πολυ καλη τιμη

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
vgog65 έγραψε:μπήκα στο site της chico και της παρήγγειλα online τα newborn που πήρα εγώ είναι από 2-5 κιλά!!!
Στα υπόλοιπα κοριτσάκια φιλούνιαααα!!!

Βρε Βικάκο να σε ρωτήσω..168 τεμάχια δεν είναι πολλά για 2-5 κιλά; μήπως καλύτερα ήταν να έπαιρνες το επόμενο μέγεθος;εγώ αυτό βλέπω να κάνω γιατί νομίζω θα μου περισσέψουν από τα newborn, ίσως βέβαια είμαι ακόμη ανυποψίαστη και για το πόσα πολλά καταναλώνονται στα νεογέννητα! αλλά το επόμενο μέγεθος 3-6 κιλά δεν απέχει πολύ από το newborn! (και το φοράει και το νεογέννητο, λίγο κολλημένο πιο σφιχτά, λέω τώρα εγώ η άσχετη!)


Από ότι μου είπαν οτι κάθε φορά που το ταίζεις θέλει και άλλαγμα....βάλε ανα 3 ώρες....περίπου 8-10 pampers την μέρα φεύγουνε....!Δεν ξέρω θα σε γελάσω.....τα πήρα εγώ...και ο θεός βοηθός αν δεν δοκιμάσεις δεν ξέρεις...αλλά μπορεί να έχεις και δίκιο τώρα που το λές...διότι αν υποθέσουμε πως το γεννάς κοντά στο τρίκιλο....μετά πέρνουν έυκολα βάρος τί γίνεται???Δεν ξέρω καθόλου στη τύχη τα πήρα και εγώ!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ μόλις παρήγγειλα το επόμενο μέγεθος το mini, και βλέπουμε! θα μάθουμε, πού θα πάει, οι καινούριες μαμάδες!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Τινη μου 10 την μερα τα θελει σιγουρα ... καθε φορα πριν φαει (ειδικα αν εχει κανει κακακια)και πολλες φορες και μετα εχουν ολα τα μωρακια ενα συνηθειο μολις τα αλλαζεις να ξανακανουν .... Very Happy

αρα τα 168 θα της κρατησουν περιπου 17 μερες σιγουρα !!! αν βγει το μωρο εξαρχης πολυ μεγαλο παιζει να της μεινουν λιγα .... αλλα και παλι τα πηρε σε πολυ καλη τιμη

πολύ φθηνό για να'ναι αληθινό θα έλεγα!! για να δούμε θα βολέψουν τα πωπουδάκια τους;

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα Βικακι!!!

Τινη μου σταματαω 31/8 μου φαινεται γολγοθας αλλα και το να κατσω σπιτι αυτη την περιοδο που ειναι ολοι διακοπες μου φαινεται χειροτερο!!!!Δεν ξερω τι θελω!!!!χαλια η κατασταση μου!!Σπιτι γκρινιαζω στην δουλεια παλι τα ιδια!!!ΚΛΙΜΑ ΤΡΟΠΙΚΟ καταντησα ΑΤΙΜΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Καλημερα Βικακι!!!

Τινη μου σταματαω 31/8 μου φαινεται γολγοθας αλλα και το να κατσω σπιτι αυτη την περιοδο που ειναι ολοι διακοπες μου φαινεται χειροτερο!!!!Δεν ξερω τι θελω!!!!χαλια η κατασταση μου!!Σπιτι γκρινιαζω στην δουλεια παλι τα ιδια!!!ΚΛΙΜΑ ΤΡΟΠΙΚΟ καταντησα ΑΤΙΜΕΣ ΟΡΜΟΝΕΣ!!!

Καλό σου κάνει που δουλεύεις, έτσι πιστεύω..μερικοί άνθρωποι δεν μπορούν απλά να κάθονται και να μην κάνουν τίποτα..κι εγώ έτσι είμαι..οπότε μην γκρινιάζεις Νικάκι μου, άλλοι θέλουν να δουλέψουν και δεν έχουν δουλειά, δυστυχώς..και στις εγκυούλες κάνει καλό μου έχουν πει να δουλεύουν μέχρι εκεί που αντέχουν..

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κοριτσια και εγω μωλις μπηκα στο site.Δεν ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικη αλλα μηπως βγαλουν καμια αλλεργια ή τιποτα τετοιο???Να το διακυνδινεψω δηλαδη???

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
πολύ φθηνό για να'ναι αληθινό θα έλεγα!! για να δούμε θα βολέψουν τα πωπουδάκια τους;

με την παιδιατρο που μιλουσα τις προαλλες και ειχαμε αυτο το θεμα ... μου ελεγε οτι πολλες μαμαδες λενε για παμπερς που δεν ειναι καλα και εχου διαρροες ...δεν φταινε ομως τα παμπερς λεει ... τα παμπερς λεει πρεπει να τα αλλαζουμε νουμερο στο μεγαλυτερο οταν το μωρο ειναι ενα κιλο λιγοτερο απο οσα λενε τα παμπερς ...δηλαδη αν το πακετο λεει απο 6 εως 9 κιλα αφορουν τα μωρακια απο 5 εως 8 κιλα ....

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Ρε κοριτσια και εγω μωλις μπηκα στο site.Δεν ξερω μπορει να ειμαι υπερβολικη αλλα μηπως βγαλουν καμια αλλεργια ή τιποτα τετοιο???Να το διακυνδινεψω δηλαδη???

Kαι με του super market που θα δώσεις 10 ευρώ για πολύ λιγότερα κομμάτια αναλογικά μπορεί να σου κάνουν αλλεργία ή να μην βγουν καλα μέχρι να καταλήξεις ποια είναι τα καλύτερα Νίκη μου..νομίζω δεν έχουμε να χάσουμε τίποτα..αλλιώς όλο και τα χαρίζουμε κάπου, στη χειρότερη μεταξύ μας! αυτά που δεν κάνουν στη μια κάνουν στην άλλη! χαχαχα!

Άρα Ίνα μου καλύτερα το επόμενο μέγεθος;;



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Αυγ 06, 2012 11:48 pm, 1 φορά

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημέρα εγκυούλες!Ουφ τι ζέστη σήμερα!!έχω αγκαλιά τον ανεμιστήρα αλλα τιποτε μου φαίνεται δε κανει!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Νικάκι.....!Άστα όλες σπίτι θα είμαστε έμενα ευτυχώς γυρνάει η αδερφούλα και η μανούλα αύριο...... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]και Παρασκευή κλείνουμε και θα έχω και το Μάκη ολημερίς να του ζαλίζω τον έρωτα!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα παρεακι!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 33 215994
σημερα θα ψηθουμε!!!!
εγω απο πανες παρηγγειλα της chicco αλλα το 3-6.πηρα 2 κουτες! Very Happy
τη κυριακη στελνει ο Γιωργος τα πραγματα απο την ορεστιαδα και να δω πως θα βρουμε ακρη.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τινη μου οσο πιο μικρο το μωρο σε ηλικια τοσο πιο πολλα παμπερς θελει ..οσο μεγαλωνει ελλατωνει τις φορες που τρωει αλλα και τα παμπερς ... πανε μαζι αυτα ...εγω θα περιμενω λιγο ακομα αν δω οτι θα κανω ενα μωρο 3500-4 κιλα τοτε κατευθειαν το 2 αν κανω ενα μωρο μεχρι 3 τοτε το 1 ... αν παραγγειλεις τωρα στα τυφλα παρε το 2 που σιγουρα θα το χρειαστεις ..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφάααααααακο μου !!!!!
Εγώ είμαι δουλειά όπως έλεγα και στα κορίτσια....και σε λίγο την κάνω να πάω να αγκαλιάσω το αρκουδίσιον....παρέα με τις γατούνες μου!!!!Επίσης σήμερα θα φάμε μαακρόνια με κιμά....η γιαγιάκα θα μαγειρέψει(έχω σωθεί η γυναίκααααααα)

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα όμορφες...
καλή δύναμη με τη ζέστη θα την παλέψουμε και σήμερα, υπομονή σε όσες δουλεύουν... εμείς οι αργόσχολες κοιμηθήκαμε ως αργα και σήμερα, βγαινει η κούραση από τις βόλτες της προηγούμενης εβδομάδας...

Βλέπω ανοίξατε πανοσυζήτηση... μη σας απασχολεί και τόσο, θα φευγουν οι πάνες χωρίς να το καταλαβαίνουμε.. 10-14 τη μέρα σίγουρα, όσο για το μέγεθος εξαρταται και από το παιδάκι αν είναι μικρούλι ή μεγαλούτσικο.. πάντως από όσο ξέρω τις πρώτες μέρες όλα χάνουν βάρος οπότε δε θα πάνε χαμένα και τα μικρά.
Εγώ δε παρήγγειλα ακόμη γιατί είχα αγοράσει libero σε προσφορά πάντως μου στείλανε δειγματάκι 2 πάνες chicco και φαίνονται καλές δεν είναι ασχημες δε θα τις φοράει κ όλη μέρα βαλε-βγαλε θα είναι, και από ότι είδα είναι περίπου σαν τις babylino.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω ειμαι παρεουλα με τη ξαδελφη μου!ευτυχως εχω και καποιον να με βαφει και κανενα νυχι.η αδελφουλα εφυγε και μειναμε τα 2 μας!βαρεθηκα ολη τη μερα σπιτι αλλα και που να πας με τετοια ζεστη.χωρια που η κοιλια κατεβηκε και με ζοριζει αφανταστα!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αμα ειχα και εγω κανεναν να του ζαλιζω τον ερωτα νοιζω οτι θα ηθελα να ημουν σπιτι μου...Γιατι πλεον ειναι αθλος που ερχομαι στην δουλεια!!!Αλλα ο συζηξ δουλευει το πρωι το μεσημερι ξαπλωνει(εγω οχι γιατι δεν κοιμαμαι τα βραδια μετα) και οτι κανουμε το απογευμα!!!οποτε ολοι μερα σχεδον μονη!!!Και δεν ειναι οτι δεν μου αρεσει να καθομαι!!Ισα ισα που ειμαι πολυ τεμπελα!!!Προ εγκυμοσυνης που καθομουν λογω απολυσης δεν ειχα κανενα προβλημα.Μου αρεσε κιολας το πρωι να ειμαι μονη γιατι εκανα τις δουλειες μου.Τωρα λογω ορμονων και ανασφαλειες λογω οτι δεν μπορω να κανω τιποτα το βοδι δεν μου αρεσει το σπιτι!!!

Και εγω θα τις παραγγειλω και ο θεος βοηθος!!!!!Μου αρεσει που δεν εχω κανει τιποτα απολυτως για τον παιδαρο μου αλλα απο πανες θα ειμαι οκ!!!χαχαχαχ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι μου καλως ορισες ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 33 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 33 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 33 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκο καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις...
Εγώ θα πάω να τις κάνω Τετάρτη και Παρασκ. τα αποτελέσματα... καλιέργεια και ούρων.
Ρε συ τα ρουχαλάκια δε μου ήρθαν ακόμη, ούτε μου έφεραν ειδοποίηση λες αν πάω να τους ρωτήσω στα ΕΛΤΑ??? Rolling Eyes
Μήπως σου δόσανε κανένα αριθμό αποστολής ή κατι τέτοιο να μη ψαχνουν στα τυφλα?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις