Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
110 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 110 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 215994

Νικολετα παιδαρος ο γιος σου συγχαρητηρια!!!

Βικακι καλα αποτελεσματα...

τελικα θα τις παρω κ εγω τις πανουλες απο την chicco... μου ειχαν στειλει και δειγματακια και ειναι ιδιες ακριβως με τις babylino καλες μου φανηκαν!! (βεβαια δεν ξερω κ απο αυτα...)

καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσια

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:Γιωτακι μου καλως ορισες ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472
Razz Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 235182 καλώς σας βρήκα.....
ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ..........
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Γιωτάκο ......καλημερούδια!!!!
Σοφάκο....εμένα να δείς τι γίνεται στη κοιλιά το κεφάλι είναι κάτω απο τη δεξιά μεριακαι τα πόδια κάτω από το στομάχι........και γίνεται της κλωτσομετακίνησης χαμός!!!!!!!Η κοιλιά έχει κατέβει και μένα πολύ και μάλιστα με έβαλε η γιατρέσα χάμω και με ψηλάφιζε...δεν τη ρώτησα τι ήθελε να δεί ..!!!!
Γιωτάκο θα σου στείλω μνμ από το κινητό για τον αριθμό αποστολής....πρέπει να τα έχω κρατήσει δεν ορκίζομαι....έχω γ΄ραψει το κινητό σου να σε ειδοποιησουν πάντως!!!¨οταν σε ειδοποιήσα τα έστειλα τώρα τι να σου πώ!!!
Εμυ καλημερούδια!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και στα υπολοιπα κοριτσια!
εγω εξετασεις εχω 20 αυγουστου!σημερα τελειωσε η αγωγη και τωρα θα περιμενω 3 μερες και θα δουμε αν τα καταφερα!ειδαλλως ξανα στο γιατρο και μετα θα δουμε τι θα γινει.η μπεμπα μας ξενυχταει απο τωρα.3μιση η ωρα την επιασε να χτυπιεται.καρφιτσωνεται και στα πλαγια και με ποναει!
θεση πηρε και εμενα βικακο και η κοιλια φτανει στο πατωμα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 534787 καθε βραδυ βλεπω στον υπνο μου οτι γενναω±!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα που λέτε για την κοιλια κι εμένα χτες ο μπέμπης με τάραξε μιλάμε κλοτσούσε τόσο πολύ δυνατά που νόμιζες θα βγεί το πόδι έξω.. και πονούσε ρε σεις τι κάνουν αυτά τα παιδια???
Μ' αφού καλό μου δε χωράς τι θες και τεντώνεσαι..
Περπατούσα στο δρόμο και σταματούσα από τον πόνο, θα λεγαν οι ανθρωποι αυτη γεννάει.. χαχαχα ευτυχώς είχα τον αντρα μαζί και με μάζευε..
Ανυπομονώ αν πάω να δω τι θέση έχει τώρα αν και με κλοτσάει πάντα στο ίδιο σημείο πάνω αριστερά οπότε δε νομίζω και να άλλαξε

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε: καθε βραδυ βλεπω στον υπνο μου οτι γενναω±!
Άσε Σοφούλι κι εγώ και λέω όσο είναι καιρός να τελειώνω με τις εκκρεμότητες που έχω μη βρεθούμε προ απροόπτου...
Είναι το υποσυνήδυτο της μάνας βρε Razz

Ρε σεις επειδή έχω καιρό να μπώ, έχουμε καθόλου νέα από την Κατερίνα? Καλά είναι?
Η Αθηνούλα από ότι είδα μπήκε κανα δυο φορές και πάει καλύτερα..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω εκει που περπαταω στο σπιτι ειναι τοσο χαμηλα που σκληραινει η κοιλια και περπαταω διπλωμενη.η μαμα μου εχει φριξει.καθε φορα με ρωταει τι επαθα.σημερα εχω και παλι ενα πονο στα δεξια,στα πλευρα να το πω? και υποφερω! Mad

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????Η ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΗ!!!!!!! No No No ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ....ΕΙΝΑΙ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 16 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΗΤ 25/9 ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΛΕΓΕ 27/9 ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΟ ΚΑΤΩ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΡΕΛΛΑΝΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΝΑΣ ΥΠΟΦΕΡΤΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ....ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ affraid affraid affraid

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α βλεπω ολες τα παιδακια μας, μας εκπαιδευουν!!! και εμενα χτες ταυτοχρονα χτυπαγε κατω απο το δεξι πλευρο και κατω αριστερα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα συγκαστρουλες!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Χριστινακι!!!

εμεις επιτελους σημερα (καιρος ηταν!!) αποφασισαμε και για μαιευτηριο!!!!

τελικα θα γεννησουμε στο Ρεα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα joanna!!! Πολύ καλά τα νέα με το μπεμπούλι τέλεια!!!
Καλά μην ανχώνεσαι δεν είσαι η μόνη που θα του έχει κάνει τόσες ερωτήσεις συνηθησμένος είναι από αυτά..
Απλά δε χρειάζεται να ανησυχείς από τώρα όλα καλά θα πάνε θα δεις ούτε που θα το καταλάβεις...
Καλημέρα Χριστινάκο τι τέλεια φώτο!!!
Τι sexy mama!!!!!
Πήραμε κι εμείς το βιβλίο για το μωρό χτες πολύ ωράιο είναι άρεσε και του αποστόλη και λέει θα το διαβάσει να ξέρει τι να κάνει.. Είναι και μεγάλο, να σου πω δε το περίμενα τόσο καλό.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
joanna100883 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????Η ΖΕΣΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΗ!!!!!!! No No No ΕΧΤΕΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΕΙΔΑΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ....ΕΙΝΑΙ 2 ΚΙΛΑ ΚΑΙ 16 ΓΡΑΜΜΑΡΙΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ...ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΠΗΤ 25/9 ΤΕΛΙΚΑ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΕΛΕΓΕ 27/9 ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 3 ΚΙΛΑ ΘΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ....ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΟ ΚΑΤΩ ΟΠΟΤΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΝ ΤΡΕΛΛΑΝΑ ΣΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ...ΠΟΣΟ ΘΑ ΠΟΝΕΣΩ,ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟΣ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΑΠΟΡΩ ΠΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΒΡΙΣΕ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΜΟΛΟΓΩ ΟΤΙ ΜΕ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΡΚΕΤΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΠΟΝΟΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΝΑΣ ΥΠΟΦΕΡΤΑ....ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ....ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΦΟΒΙΤΣΙΑΡΑ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ affraid affraid affraid

Ιωαννα μπραβο μια χαρα κ εσενα ο μικρος!!! τελειος!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου καλωσορισες και παλι! σε ψιλοχασαμε!

Εμη μου καλα εκανες ηταν καιρος να αποφασισετε Very Happy Very Happy

βρε κοριτσακια τωρα που ειστε περισσοτερες μεσα, ρωτησα και κτες εδω αλλα δεν ξερανε, μηπως γνωριζετε τα επιπλακια αυτα;

http://www.licno.gr/pub/

λεμε να παρουμε απο εδω, ειναι ελληνικα και ειπα να σας ρωτησω.

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιωαννα μου καλημερα , πολυ καλα το μικρο σου! νομιζω θα περασετε τα 3 αμα τωρα ειναι ηδη 2 κιλα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωραία είναι Χριστίνα, τα είδατε από κοντά? για ποιο σχεδιάκι σκεφτόσαστε?
Από ότι είδα τα έχει και ένα κατάστημα με βρεφικά στην Άρτα που φέρνει καλά και ποιοτικά πράγματα. Είχαμε πάει προχτες από εκει αν ήξερα θα ρωτούσα..
Από τιμές τι λέει είναι οικονομικά?
Πάντως φαίνονται πολύ καλά

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια σε όλες!!!!

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που πήγαν στον γιατρό και γύρισαν με ευχάριστα νέα!!
Κυρία Βίκυ,τί θρεφταράκι είναι αυτό το μπεμπέ σου??Ενα 3.5άρι κιλά θα το έχει στάνταρ όταν γεννηθεί ε???Χουχουυυυυ!!Φοβερά!!
Εγώ το δικό μου,όπως το υπολογίζω,αν παίρνουν 100gr τη βδομάδα που λέμε,και αν όλα είναι καλά και παίρνει τόσα,ουτε 2,400 δε φτάνει!χεχ,αυγό θα γεννήσω!
Κατά τα άλλα βαρεμάαααρα.Βγήκα κανα δυο φορές για καφέ αυτές τις μέρες,αλλά χτες με ψιλοέπιασε πόνοας στην κοιλιά,και από σήμερα είπα να μεινω ξάπλα μερικές μέρες πάλι..
Σήμερα πάει κ ο καλός μου στο ικα να του πουν τί χαρτούρα θέλει για την άδεια τοκετού.Το ερώτημα είναι,πότε θα μας τα δώσουν αυτά τα λεφτά..Από την προσωπική μου εμπειρία με το ικα ωςτώρα,να σας ενημερώσω οτι 1 Αυγούστου μου έβαλαν λεφτά για την αναρρωτική που είχα πάρει 10 Ιούνη..Οπότε δεν υπολογίζω οτι θα πληρωνόμαστε άμεσα..

Τεσπα,τι να γίνει..!!Τί άλλα νέαααααα?? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι ποιο βιβλιο πηρες? εγω σκεφτομουν να παρω την βιβλο φροντιδας του μωρου...

Χριστινακι ουτε εγω τα ξερω τα αυτα τα επιπλα, αλλα στο σαιτ που τα ειδα καλα μου φαινονται... παντως εγω οσα επιπλα ειδα απο ελληνικες βιοτεχνιες δεν ειχαν διαφορες παρομοια ηταν ολα... ειναι πολυ καλα και στιβαρα, φανταζομαι ετσι θα ειναι και αυτα...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτουλα μου θα παρω το κρεβατακι που γινεται καναπες αργοτερα..

http://www.licno.gr/Pub/Products/Categories/Beds/Cot-Sofas/Sindy.aspx

αυτο αλλα χωρις εκεινο το σχεδιο..
οικονομικα δε θα το ελεγα,, ειναι γυρω στα 470, ειναι ισως τα πιο ακριβα που ειδαμε, αλλα αρεσανε στον αντρα μου και δε δεχεται να παρουμε τιποτε αλλο οποταν..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Γιωτακι ποιο βιβλιο πηρες? εγω σκεφτομουν να παρω την βιβλο φροντιδας του μωρου...

Χριστινακι ουτε εγω τα ξερω τα αυτα τα επιπλα, αλλα στο σαιτ που τα ειδα καλα μου φαινονται... παντως εγω οσα επιπλα ειδα απο ελληνικες βιοτεχνιες δεν ειχαν διαφορες παρομοια ηταν ολα... ειναι πολυ καλα και στιβαρα, φανταζομαι ετσι θα ειναι και αυτα...

Εμη μου τη βιβλο φροντιδας του μωρου την εχω!! ειναι πολυ χρησιμο βιβλιο αλλα επειδη εχει τοσαααα πολλα μεσα καποια στιγμη το εγκατελειψα και ειπα θα το συνεχισω αργοτερα. παντως ειναι πολυ πολυ καλο βιβλιο..

Ναι το κρεβατακι ειναι στιβαρο αυτο αρεσε στον αντρα μου!! αααα ειναι καλο αυτο με τα ελληνικα επιπλα. ευχαριστω για τις συμβουλες!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειναι ομως 470 το κρεβατακι και αλλα 300 η σιφονιερα κοριτσακια μου..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδια σε όλες!!!!

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που πήγαν στον γιατρό και γύρισαν με ευχάριστα νέα!!
Κυρία Βίκυ,τί θρεφταράκι είναι αυτό το μπεμπέ σου??Ενα 3.5άρι κιλά θα το έχει στάνταρ όταν γεννηθεί ε???Χουχουυυυυ!!Φοβερά!!
Εγώ το δικό μου,όπως το υπολογίζω,αν παίρνουν 100gr τη βδομάδα που λέμε,και αν όλα είναι καλά και παίρνει τόσα,ουτε 2,400 δε φτάνει!χεχ,αυγό θα γεννήσω!
Κατά τα άλλα βαρεμάαααρα.Βγήκα κανα δυο φορές για καφέ αυτές τις μέρες,αλλά χτες με ψιλοέπιασε πόνοας στην κοιλιά,και από σήμερα είπα να μεινω ξάπλα μερικές μέρες πάλι..
Σήμερα πάει κ ο καλός μου στο ικα να του πουν τί χαρτούρα θέλει για την άδεια τοκετού.Το ερώτημα είναι,πότε θα μας τα δώσουν αυτά τα λεφτά..Από την προσωπική μου εμπειρία με το ικα ωςτώρα,να σας ενημερώσω οτι 1 Αυγούστου μου έβαλαν λεφτά για την αναρρωτική που είχα πάρει 10 Ιούνη..Οπότε δεν υπολογίζω οτι θα πληρωνόμαστε άμεσα..

Τεσπα,τι να γίνει..!!Τί άλλα νέαααααα?? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 215994

καλημερα Κατερινα!!!

εμεις σημερα αξιοθηκαμε να καταθεσουμε τα χαρτια στο ικα για την αναρρωτικη και θα πληρωθω 30 αυγουστου!!

για το επιδομα τοκετου μαλλον οσο πιο νωρις τα κανουμε τοσο πιο νωρις θα μας πληρωσουν

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Καλημερούδια σε όλες!!!!

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που πήγαν στον γιατρό και γύρισαν με ευχάριστα νέα!!
Κυρία Βίκυ,τί θρεφταράκι είναι αυτό το μπεμπέ σου??Ενα 3.5άρι κιλά θα το έχει στάνταρ όταν γεννηθεί ε???Χουχουυυυυ!!Φοβερά!!
Εγώ το δικό μου,όπως το υπολογίζω,αν παίρνουν 100gr τη βδομάδα που λέμε,και αν όλα είναι καλά και παίρνει τόσα,ουτε 2,400 δε φτάνει!χεχ,αυγό θα γεννήσω!
Κατά τα άλλα βαρεμάαααρα.Βγήκα κανα δυο φορές για καφέ αυτές τις μέρες,αλλά χτες με ψιλοέπιασε πόνοας στην κοιλιά,και από σήμερα είπα να μεινω ξάπλα μερικές μέρες πάλι..
Σήμερα πάει κ ο καλός μου στο ικα να του πουν τί χαρτούρα θέλει για την άδεια τοκετού.Το ερώτημα είναι,πότε θα μας τα δώσουν αυτά τα λεφτά..Από την προσωπική μου εμπειρία με το ικα ωςτώρα,να σας ενημερώσω οτι 1 Αυγούστου μου έβαλαν λεφτά για την αναρρωτική που είχα πάρει 10 Ιούνη..Οπότε δεν υπολογίζω οτι θα πληρωνόμαστε άμεσα..

Τεσπα,τι να γίνει..!!Τί άλλα νέαααααα?? Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 34 215994


Καλημέρα Κατερίνα! εγώ είμαι η Τίνη με ΠΗΤ 06/10 σε κοριτσάκι, δεν θυμάμαι να έχουμε ξαναμιλήσει! Καλώς βρεθήκαμε λοιπόν!

Σχετικά με το βάρος της μπέμπας μου, η δικιά μου στην 31η εβδομάδα είναι περίπου 1600 γρ. Αλλά δεν νομίζω να παίρνουν και στον 9ο μόνο 100 γρ την εβδομάδα αλλά 250γρ.! Οπότε μην ανησυχείς ότι θα κάνεις απαραίτητα μικρό μπεμπάκι!

Σχετικά με το επίδομα κυοφορίας που μάλλον εννοείς ( τις 56 μέρες πριν, έτσι; ) εδώ στο Ηράκλειο μια κοπέλα από το φόρουμ κατέθεσε χθες τα χαρτιά της και της είπαν ότι θα πληρωθεί 14 Αυγούστου, μία μέρα νωρίτερα λόγω αργίας..(κάθε 15 και 1 πληρώνει το ΙΚΑ). Εγώ θα τα καταθέσω τη Δευτέρα και ελπίζω για τέλος του μήνα..μήπως οι αναρρωτικές καθυστερούν περισσότερο; λόγω επιτροπής κλπ;

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:ειναι ομως 470 το κρεβατακι και αλλα 300 η σιφονιερα κοριτσακια μου..


ειναι αρκετα τα χρηματα για να πεις οτι παραγγελνεις χωρις να τη δεις απο κοντα... βεβαια εγω δεν πιστευω οτι δεν θα ειναι καλη ποιοτικα

το κακο ειναι οτι μεσω ιντερνετ δεν μπορεις να εκμεταλευτεις και την εκπτωση που εχουν τωρα... εμας η δικια μας απο το ιντερνετ ειχε κοντα 500€ και στην εκθεση την πηραμε 350€ μαζι με το στρωμα!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ιωαννα μπραβο για το μωρακι σου!!!!Αυτη η ομαδα θρεφταρια θα βγαλει!!!!

Εμυ μου επιτελους αποφασισατε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις