Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
75 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 75 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
emilou έγραψε:Γιωτακι ποιο βιβλιο πηρες? εγω σκεφτομουν να παρω την βιβλο φροντιδας του μωρου...

Χριστινακι ουτε εγω τα ξερω τα αυτα τα επιπλα, αλλα στο σαιτ που τα ειδα καλα μου φαινονται... παντως εγω οσα επιπλα ειδα απο ελληνικες βιοτεχνιες δεν ειχαν διαφορες παρομοια ηταν ολα... ειναι πολυ καλα και στιβαρα, φανταζομαι ετσι θα ειναι και αυτα...

Εμη μου τη βιβλο φροντιδας του μωρου την εχω!! ειναι πολυ χρησιμο βιβλιο αλλα επειδη εχει τοσαααα πολλα μεσα καποια στιγμη το εγκατελειψα και ειπα θα το συνεχισω αργοτερα. παντως ειναι πολυ πολυ καλο βιβλιο..

Ναι το κρεβατακι ειναι στιβαρο αυτο αρεσε στον αντρα μου!! αααα ειναι καλο αυτο με τα ελληνικα επιπλα. ευχαριστω για τις συμβουλες!
Ναι αυτό πήραμε κι εμείς τη "Βίβλο της φροντίδας του Μωρού" στα public από 35->31.5€ με την κάρτα (έχουν -10%).

Χριστινάκο καλά είναι αν είναι γερό αυτό έχει σημασία, να πληρώνεις ποιότητα (στο ξύλο) και όχι το σχέδιο ή τη μάρκα.
Άντε με το καλό λοιπόν να τα πάρετε!!!

Κατερινα καλημέρα, προηγουμένως ρωτούσα για σένα, χαίρομαι που είσαι καλά! Όσο περνάει ο καιρός τα μωράκια παίρνουν παραπάνω γραμμ. ανά εβδομάδα, εμένα τώρα στις εβδ που είμαι διαβασα ότι παίρνει περίπου 200γρ/εβδ.
Δε θέλω να μπω στη διαδικασία να υπολογήσω πόσο μπορεί να γεννηθει... Razz

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Ιωαννα μπραβο για το μωρακι σου!!!!Αυτη η ομαδα θρεφταρια θα βγαλει!!!!

Εμυ μου επιτελους αποφασισατε!!!

Καιρος ηταν Νικη μου... θα μου εσπαγαν τα νερα και θα λεγαμε τωρα που παμε? ειχαν μικρη διαφορα στα λεφτα οποτε ειπαμε για το Ρεα που ειναι και πιο καινουριο και εχει και ωραια καφετερια κατω!!!!! (ονειρευεται ο αντρας μου να κερναει μπυρες!!)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:
Kristinaki έγραψε:ειναι ομως 470 το κρεβατακι και αλλα 300 η σιφονιερα κοριτσακια μου..


ειναι αρκετα τα χρηματα για να πεις οτι παραγγελνεις χωρις να τη δεις απο κοντα... βεβαια εγω δεν πιστευω οτι δεν θα ειναι καλη ποιοτικα

το κακο ειναι οτι μεσω ιντερνετ δεν μπορεις να εκμεταλευτεις και την εκπτωση που εχουν τωρα... εμας η δικια μας απο το ιντερνετ ειχε κοντα 500€ και στην εκθεση την πηραμε 350€ μαζι με το στρωμα!!


ναι εννοειται καλυτερα απο κοντα! ααα μια χαρα Εμη μου γλιτωσατε καμποσα. Βασικα και εγω πηγα στο καταστημα απλα το σαιτ το εστειλα σε σας για να τα δειτε. ειχαν και μας εκπτωση καπου 100 ευρω. θα τα παρω και ο θεος βοηθος Very Happy Very Happy Very Happy
στρωματακι θα παρω το polyflex ειναι καπου 180 ευρω.
αχ πολλα συνολο και αλλα τοσα, καπου στα 2000 θα μας βγουν μονο τα επιπλα του μωρου, αλλα χαλαλι του...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Ιωαννα μπραβο για το μωρακι σου!!!!Αυτη η ομαδα θρεφταρια θα βγαλει!!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 40746 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 40746 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 40746 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 40746

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kristinaki έγραψε:
emilou έγραψε:
Kristinaki έγραψε:ειναι ομως 470 το κρεβατακι και αλλα 300 η σιφονιερα κοριτσακια μου..


ειναι αρκετα τα χρηματα για να πεις οτι παραγγελνεις χωρις να τη δεις απο κοντα... βεβαια εγω δεν πιστευω οτι δεν θα ειναι καλη ποιοτικα

το κακο ειναι οτι μεσω ιντερνετ δεν μπορεις να εκμεταλευτεις και την εκπτωση που εχουν τωρα... εμας η δικια μας απο το ιντερνετ ειχε κοντα 500€ και στην εκθεση την πηραμε 350€ μαζι με το στρωμα!!


ναι εννοειται καλυτερα απο κοντα! ααα μια χαρα Εμη μου γλιτωσατε καμποσα. Βασικα και εγω πηγα στο καταστημα απλα το σαιτ το εστειλα σε σας για να τα δειτε. ειχαν και μας εκπτωση καπου 100 ευρω. θα τα παρω και ο θεος βοηθος Very Happy Very Happy Very Happy
στρωματακι θα παρω το polyflex ειναι καπου 180 ευρω.
αχ πολλα συνολο και αλλα τοσα, καπου στα 2000 θα μας βγουν μονο τα επιπλα του μωρου, αλλα χαλαλι του...



καλημερα χριστινακι για τα επιπλακια ειναι πολυ ομορφα αλλα να δωσεις προσοχη στα υλικα που ειναι βαμμενη η κουνια .να ρωτησεις αμα ειναι βαμενη με λακα νερου γιατι αμα δεν ειναι εγω θα σου ελεγα να μην την παρεις γιατι δεν ειναι για παιδακια που αργοτερα θα δαγκωνουν.εμενα ο αντρας μου φτιαχνει επιπλα και το ψαξαμε πολυ το θεμα και καταληξαμε οτι τα καλυτερα ητανε στα καταστηματα ηρα και στο λητω. οσο για το στρωμα αυτο που διαλεξες το εχω και κοιμαμε και εγω ειναι οτι καλυτερο εχει η γκρεκο στρομ και αυτο παριγγειλα και εγω για τον μπεμπη. να παραγγειλεις ακομα και το μαξιλαρακι της γκρεκο στρομ το αντιπνικτικο

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="letitsa"][quote="Kristinaki"][quote="emilou"]
Kristinaki έγραψε:

καλημερα χριστινακι για τα επιπλακια ειναι πολυ ομορφα αλλα να δωσεις προσοχη στα υλικα που ειναι βαμμενη η κουνια .να ρωτησεις αμα ειναι βαμενη με λακα νερου γιατι αμα δεν ειναι εγω θα σου ελεγα να μην την παρεις γιατι δεν ειναι για παιδακια που αργοτερα θα δαγκωνουν.εμενα ο αντρας μου φτιαχνει επιπλα και το ψαξαμε πολυ το θεμα και καταληξαμε οτι τα καλυτερα ητανε στα καταστηματα ηρα και στο λητω. οσο για το στρωμα αυτο που διαλεξες το εχω και κοιμαμε και εγω ειναι οτι καλυτερο εχει η γκρεκο στρομ και αυτο παριγγειλα και εγω για τον μπεμπη. να παραγγειλεις ακομα και το μαξιλαρακι της γκρεκο στρομ το αντιπνικτικο

Νικολεττουλα μου χιλια ευχαριστω για τις συμβουλες! αρα να ρωτησω αν ειναι βαμμενη με λακα νερου η κουνια. οκ... το μαξιλαρακι που λες ειναι το μαξιλαρακι ασφαλειας που μπαινει απο κατω απο το κεφαλακι του;

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Τίνη και Γιωτάκι!!

Τίνη μου δν έχουμε ξαναμιλήσει όντως,αν και σε διαβάζω.¨Εχω πητ 5/10 αλλά πολύ αμφιβάλλω αν με τις συσπάσεις και τον γερασμένο πλακούντα θα φτάσουμε ως εκεί.Προς το παρών ελπίζω οτι θα κλείσουμε τις 36,και από εκει κ πέρα δε με νοιάζει..
ΤΟ μπεμπέ μου είναι αρκετά μικρούλι,την 30η βδομάδα ήταν 1.290.Μου είπαν οι γιατροί οτι δεν εμπνέει ανησυχία,απλά είναι μικρός.Κατά πόσο όμως -με το θέμα του πλακούντα- θα συνεχίσει να παίρνει κανονικά βάρος δεν το ξέρω.23 Αυγούστου έχουμε το ντόπλερ και θα τα δούμε όλα τότε.Τώρα για το ικα,εδώ κορίτσια η κατάσταση ήταν και είναι δράμα.Από οταν περνάω επιτροπή το ταμειακό παραστατικό το βγάζουν την επόμενη μέρα,απλά δεν πληρωνουν.Είναι τόσο μεγάλες οι ουρές,έγινε και το σκηνικό που οι φαρμακοποιοί σταμάτησαν να δίνουν με πίστωση φάρμακα στους ασφαλισμένους,οπότε όλοι έτρεχαν να καταθέσουν χαρτιά για να πληρωθούν από το ταμείο.Ελπίζω να μην ισχύει το ίδιο και με τα επιδόματα,γιατί από τον Μάη που έχω σταματήσει απο τη δουλειά,έχω πάρει μονο 600ευρώ σύνολο αποδοχές,για όλους αυτούς τους μήνες.Τώρα πώς ζει ή δε ζει ο καθένας μας,λίγο τους ενδιαφέρει...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝΕ.ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΓΑΙΝΩ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΒΑΖΑΝ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΑ ΒΑΡΟΣ , ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΖΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΕΤΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΠΙΘ ΗΜΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΠΗΓΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΝΕ.....ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΟ. ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ Sad Sad Sad Sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝΕ.ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΓΑΙΝΩ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΒΑΖΑΝ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΑ ΒΑΡΟΣ , ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΖΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΕΤΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΠΙΘ ΗΜΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΠΗΓΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΝΕ.....ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΟ. ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ Sad Sad Sad Sad

αχ ειναι απιστευτοι!! καλα δεν ντρεπονται να σε βασανιζουν ετσι; μπραβο σου που αντεξες καλη μου, τωρα μια μερα εμεινε! πεστους να ξαναψαξουν για το χαρτι δε γινεται να εξαφανιστηκε.. καπου θα το βαλαν..

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Kristinaki"][quote="letitsa"][quote="Kristinaki"]
emilou έγραψε:
Kristinaki έγραψε:

καλημερα χριστινακι για τα επιπλακια ειναι πολυ ομορφα αλλα να δωσεις προσοχη στα υλικα που ειναι βαμμενη η κουνια .να ρωτησεις αμα ειναι βαμενη με λακα νερου γιατι αμα δεν ειναι εγω θα σου ελεγα να μην την παρεις γιατι δεν ειναι για παιδακια που αργοτερα θα δαγκωνουν.εμενα ο αντρας μου φτιαχνει επιπλα και το ψαξαμε πολυ το θεμα και καταληξαμε οτι τα καλυτερα ητανε στα καταστηματα ηρα και στο λητω. οσο για το στρωμα αυτο που διαλεξες το εχω και κοιμαμε και εγω ειναι οτι καλυτερο εχει η γκρεκο στρομ και αυτο παριγγειλα και εγω για τον μπεμπη. να παραγγειλεις ακομα και το μαξιλαρακι της γκρεκο στρομ το αντιπνικτικο

Νικολεττουλα μου χιλια ευχαριστω για τις συμβουλες! αρα να ρωτησω αν ειναι βαμμενη με λακα νερου η κουνια. οκ... το μαξιλαρακι που λες ειναι το μαξιλαρακι ασφαλειας που μπαινει απο κατω απο το κεφαλακι του;

ΝΑΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΒΑΜΜΕΝΗ ΜΕ ΛΑΚΑ ΝΕΡΟΥ...ΜΗΝ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΣΧΕΤΟΥΣ...ΧΑΧΑΧΑ ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΧΙ ΧΑΖΕΣ.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 215994 ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΝΙΚΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ .ΑΚΟΜΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΜΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΣ ΓΚΡΕΚΟ ΣΤΡΟΜ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΣΤΡΩΜΑ.....ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΓΚΡΕΚΟ ΣΤΡΟΜ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω απο τον Φεβρουαριο πληρωνομαι ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ ... ποτε δεν ειχα προβλημα και καθυστερηση...αν κατεθετα χαρτια πριν τις 15 πληρωνομου στις 15 αν τα κατεθετα μετα τις 15 πληρωνομουν στις 30 του μηνα ... ποτε δεν καθυστερησαν καμια δοση μεχρι και δωρο Πασχα πηρα ...το Πασχα!!! και αν επεφτε και Σ/Κ εμπαιναν τα χρηματα παντα Παρασκευη και οχι Δευτερα !!!τοσο καλα !!!

Χριστινακι ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΧΑΛΑΛΙ ΤΟΥ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Νικολέτα, αρχικά συγχαρητήρια για το μωράκι όλα πάνε τέλεια και μεγαλώνει μια χαρούλα!!! Με το καλό!!!

Μη συγχίζεσαι υπάρχουν και απάνθρωποι μπράβο σου που δε τους έκανες τη χάρη αυτό θέλουν σπασιμο, κάνε ένα κόπο πάρε ξανά το χαρτίκαι πήγαινέ το αν μπορείς προσωπικά και περίμενε μέχρι να το πάρεις, και μη τους φοβάσαι απείλησε τους και λίγο αν συνεχίσουν τέτοια συμπεριφορά, απλά να μη συγχίζεσαι.
Καταλαβαίνω πως σου φαίρονται μου έχει τύχει στο παρελθόν σε μια εταιρεία που δούλευα και έπραξα αναλόγως έκανα υπομονή όταν με ζόριζαν για να παραιτηθώ από μόνη μου, και όταν με είχαν την μεγαλύτερη ανάγκη λόγω δουλειάς την έκανα... κι εμειναν μ@λ@κ3ς!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!!!!!!αργησα σημερα αλλα ειχα να φτιαξω τα νυχακια μου..ετοιμαζομαι για διακοπουλες!!!!!!
νικολετακι,ιωαννα μια χαρα τα μωρουλινια σας!!!
τα υπολοιπα κοριτσακια τι κανετε?
εγω χθες ξεποδαριαστηκα..πηγαμε στο mc arthur κ οσο η μικρη ηταν στα φουσκωτα,εγω ξεσαλωσα στα μαγαζια.βρηκα πολλα ρουχαλακια για τον μπεμπη,πολυ ομορφα..εχουν φερει κ φθινοπωρινα κ χειμωνιατικα..βεβαια μετα απο τοσο ποδαροδρομο ημουν πτωμα,αλλα αξιζε τον κοπο..
κ επιτελους αυριο το μεσημερακι εχω doppler k γιατρο αρα θα δουμε κ εμεις ποσο εχει παει ο μπεμπακος μας!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 35 328109

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΡΟΣΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝΕ.ΕΓΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΒΓΑΙΝΩ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ.ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΒΑΖΑΝ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΑ ΒΑΡΟΣ , ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΖΑ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΕΤΙΕΣ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΧΑΤΗΡΗ.ΔΕΝ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΠΙΘ ΗΜΕΡ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΥΠΟΓΡΑΨΟΥΝΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ.ΠΗΓΕ ΧΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΧΑΣΑΝΕ.....ΤΡΑΓΙΚΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΥ ΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΑΛΛΟ. ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΠΑΣΟΥΝΕ Sad Sad Sad Sad

πω πω πως με εκνευριζουν κατι τετοια!!! κ εμενα στην δουλεια απ οταν εμαθαν οτι ειμαι εγκυος τραβηξα τα πανδεινα, αλλα καποια στιγμη απ εξω απ εξω τους ανεφερα τι ειναι νομιμο κ τι οχι κ μαζευτηκαν!!! ερε επιθεωρηση εργασιας που τους χρειαζεται...

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ!!!!!!!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ!!!!!!!!!!!!
νικολετα μου,να στειλεις καποιον δικο σου με το χαρτι κ να μην φυγει μεχρι να υπογραψουν. τα ζωα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΝΙΚΤΙΚΟ ΔΗΛΑΔΗ ΑΜΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΕ ΤΟ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ .ΑΚΟΜΑ ΑΜΑ ΕΧΕΙΣ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΜΗΝ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗΣ ΓΚΡΕΚΟ ΣΤΡΟΜ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΤΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΚΑΛΑΘΑΚΙΑ ΕΧΟΥΝ ΧΑΛΙΑ ΣΤΡΩΜΑ.....ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝ ΤΗΣ ΓΚΡΕΚΟ ΣΤΡΟΜ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ
Κι εγώ αυτό της greco strom πήρα για το λίκνο και είναι πολύ καλό, και για την κούνια το ανατομικό της media strom με τα ξεχωριστα ελατήρια (τα μουτρα τους ακόμη δε βγήαν από το αβγό.. λες και είχαμε κι εμεις τέτοια Razz ) α! και μαξιλαράκι αυτό το αντιπνηκτικό αλλά ήθελα να πάρω και αυτό που λέει κατά του επίπεδου κεφαλιού για τον πρώτο καιρό, αν πάμε λητω και το έχει θα το πάρω..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ!!!!!!!!!!!!

καπως ετσι βολευονται, και εγω δεν εκανα κ πολλα γιατι δεν αντεχα ψυχολογικα... αλλα στο τελος εμεις την παταμε, και εγω απο την πολυ την πιεση κατεληξα με προωρες συσπασεις... αλλα εχω αποφασισει οταν επιστεψω να τους χορεψω...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ!!!!!!!!!!!!
Εννοείται να το ζητήσεις δε κατάλαβα γιατί να τους το χαρίσεις δηλαδή για την καλή τους συμπεριφορά???
Βρε άντε από εκεί... Mad

Αννα αρχισες ετοιμασίες για διακοπούλες τι καλά... αντε με το καλό και όλα καλά να πάνε αυριο στο γιατρό να μπεις να μας πεις τα νεακια να χαρούμε!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giotaki2 έγραψε:
letitsa έγραψε:ΕΙΠΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΩ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΘΩ...ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝΕ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΗΝΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΑΕΔ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΥΓΩ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ!!!!!!!!!!!!
Εννοείται να το ζητήσεις δε κατάλαβα γιατί να τους το χαρίσεις δηλαδή για την καλή τους συμπεριφορά???
Βρε άντε από εκεί... Mad

Αννα αρχισες ετοιμασίες για διακοπούλες τι καλά... αντε με το καλό και όλα καλά να πάνε αυριο στο γιατρό να μπεις να μας πεις τα νεακια να χαρούμε!!!!

αχ βρε γιωτακι,πως κ πως περιμενω,για να φυγω με ησυχο κεφαλι..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κοριτσάκια να σας ρωτήσω..
Τη βαλίτσα του μαιευτηρίου την έχετε φτιάξει??

Καλημέρα είπα?
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Χριστίνα πολύ όμορφη η κούνια σας!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα δεν τα ηξερα αυτα!! ναι πολυ βοηθησες!! θα παρω και το μαξιλαρακι που λες.. οχι καλαθουνα δε θα παρω γιατι αποτι ρωτησα δεν ειναι και τοσο χρησιμες.. σκεφτηκα να τη βαζω να κοιμαται στο καρι κοτ στην αρχη και υστερα κρεβατακι απευθειας.. ευχαριστω καλη μου!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Ρε κοριτσάκια να σας ρωτήσω..
Τη βαλίτσα του μαιευτηρίου την έχετε φτιάξει??

Καλημέρα είπα?
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Χριστίνα πολύ όμορφη η κούνια σας!

Γεια σου μοντελακι!! οχι δεν εφτιαξα εγω ακομα τη τσαντα αλλα πηρα καποια απο τα πραγματα.. σε δυο βδομαδες λογικα θα την εχω ετοιμασει...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

Αννα καλα αποτελεσματα αγαπη μου ... ολα καλα θα πανε ...

Στελλιτσα εγω οχι ακομα ...τωρα εχω μπει στην διαδικασια πλυσιματος ...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και παλι γεια σας!!!!
η βαλιτσουλα ειναι ετοιμη!ας ειναι καλα η μαμα!
χριστινακι εγω εχω και καλαθουνα και απ'οσο μου ειπανε ειναι λεει βολικη.θα δειξει.
κατερινακι και εγω μικρουλα τη κοβω να βγει η μπεμπουλα.
τελικα αν κρινω απο τα κιλα που εχει ο μπεμπης της βικυς,το τσιγαρο δε βγαζει λιποβαρη μωρακια!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις