Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κωλο-εντερο!!!!!!!!τα 2 ακρα ειμαι!!!!!για τα κιλα,δε προσεχω να σου πω...τρωω οτι χαζομαρα υπαρχει!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρααααα!!!!

Νυστάζω ρε κορίτσια..Έχω να κοιμηθώ κανονικά κάνα 20ημερο.'Εχω που έχω τα χάπια κάθε τρεις και λίγο,δε βολεύομαι κιόλας..Στα πλάγια με ταράζει στις κλοτσιές ο μπέμπης.Ανάσκελα μου κόβεται η ανάσα.Δράμα η κατάσταση.Αφού τρέμω στο τι θα γίνει οταν μεγαλώσει και άλλο η κοιλιά,γιατί ακόμα είναι σε περιορισμένα επίπεδα..

Κατα τα άλλα τίιιιιποτα..Ζέστη ξανάβαλε σήμερα μου φαίνεται.Α, αύριο θα πάμε να ρίξουμε μια ματιά για κούνια σε εκείνο το πρατήριο στον Γέρακα.Η Βίκυ θυμάμαι οτι έχει πάρει από εκει.Ελπίζω να βρούμε κάτι καλό κ οικονομικό κ εμείς,για να μην ψαχνουμε από εδω και από εκει μέσα στη ζέστη..Επίσης την άλλη βδομάδα θα πρέπει να πάω στο ικα να δω τί χαρτούρα χρειάζεται για την άδεια τοκετού,η οποία ξεκινάει 10 του μήνα,και μιας και θα ασχοληθούμε με γραφειοκρατικά,είπαμε να παει ο καλός μου κ στο δημαρχείο να πάρει τα διάφορα έγγραφα που θέλουν στο μαιευτήριο,μην τρέχουμε τελευταία στιγμή..Ουφ,και μονο που τα είπα κουράστηκα!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε!!!Δεν χαιρέσαι????Αυτό είναι τέλειο......Εγώ πάλι νερό πίνω και κιλό βάζω!!!! Shocked Shocked Shocked

Χθές γέλιο καθόταν ο Μάκης και αγνάντευε μέχρι τις δέκα το γκαζόν που βάλαμε ...σαν τρελός ..ε ...ρε τρέλα.......ωραλιο δεν λέω...αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας....!Ξινή εγώ τελίως με τα φυτά!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κατερινα!
εγω παλι εδω στη μαμα κοιμαμαι σα το βοδακι!ε δεν εχω και πολλες ενοοιες!


πριν λιγο ηρθανε ο αδελφος μου και μ'αφησανε το ανηψακι μου,που ειναι 3 χρονων και εχω κατι νευραααααα!δε κανει τπτ ο καημενουλης αλλα εχω το πονο μου και χωρια που εχει και πυρετο! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil οι δικοι μου βγηκανε για δουλειες και η αδελφη μου πηγε μαζι τους! Mad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι με τα φυτα τρελλαινομαι!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 215994 αλλα μιλαμε οτι τρωω χαζομαρες οχι ψεμματα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 893968

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 215994

κ εγω υπνο χαλια παλι χτες, εφαγα παλι βλακειες... μια βαφλα κατα της 9 και μεχρι στις 4 το πρωι δεν μπορουσα να χωνεψω!!! παλι παλινδρομισεις ειχα και κοιμηθηκα παλι σχεδον καθιστη...

Καλως ηρθες Γεωργια με το καλο η κορουλα σου, εγω ειμαι η Εμη κ περιμενω αγορακι στις 26/9

Σημερα εχουμε το ντομπλερ Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 654316 αντε να δω το παιδακι μου... εχω 3 εβδομαδες να τον δω... να δουμε κ αν γυρισε γιατι την τελευταια φορα ειχε ισχιακη προβολη... κ ο γιατρος μου ειπε αν δεν εχει γυρισει μεχρι τωρα μετα το ποσοστο να γυρισει ειναι 4% Shocked .

Ευτυχως εντωμεταξυ που εχω γιατρο σημερα γιατι ο μπεμπης απο χτες μου το παιζει λιγο βαρυς μαγκας κ δεν πολυ κουνιεται κ μ εχει αγχωσει

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Ε!!!Δεν χαιρέσαι????Αυτό είναι τέλειο......Εγώ πάλι νερό πίνω και κιλό βάζω!!!! Shocked Shocked Shocked

Χθές γέλιο καθόταν ο Μάκης και αγνάντευε μέχρι τις δέκα το γκαζόν που βάλαμε ...σαν τρελός ..ε ...ρε τρέλα.......ωραλιο δεν λέω...αλλά δεν τρελάθηκα κιόλας....!Ξινή εγώ τελίως με τα φυτά!!!


Μεγεια ο κηπος Βικακι... θα τον ευχαριστηθεις τον κηπο του χρονου με τον μικρο...

να σου πω κ εγω δεν ειμαι κ πολυ των φυτων ο αντρας μου εχει τρελα κ μας εχει γεμισει την βεραντα δεντρα!!! (κ ειμαι κ γεωπονος!!! Embarassed )

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου Σοφάκι και Βικ!
'Αστην μωρέ να γκρινιάζει με το γκαζόν.Σε λίγο που θα αράζει και θα δροσίζεται,θα λέει άλλα!!Βάλτε και ένα αυτόματο πότισμα κυρία μου,και δε θα έχεις καθόλου να ασχολείσαι.

Σοφάκι περαστικά παιδί μου!Μήπως έφαγες κάτι και σε πείραξε?Μήπως το έχεις παρακάνει με τις μπουγάτσες,και πρέπει να αρχίσεις να τις μοιράζεσαι με τις φίλες σου απο το φόρουμ???Λέω τώρα εγώ..! Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικακι πως πανε οι καρποι σου?

εμενα καθε μερα κ χειροτερα + τα δαχτυλα!!! θα ρωτησω σημερα τον γιατρο να δω τι θα μου πει

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
1 μπουγατσουλα εφαγα ολη και ολη!!!!!αλλα μηπως πρεπει ν'αρχισω να μοιραζομαι ορισμενα πραγματα??????τωρα και να θελω να παω στο μπανιο που να τ'αφησω το πιτσιρικακι?μ'ανοιχτη πορτα θα ειμαι?????προς το παρων μαλωνουμε γιατι δε βγηκε η μπεμπα ακομα! Rolling Eyes

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χεχεχεχεχ!!Καλά σου κάνει ακι σε μαλώνει!Τί την κρατάς εκεί μέσα την μπέμπα τόσες μέρες?Βγάλτη να τη δούμε!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 654316 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 654316
τι κανετε?τινη,εμη καλα αποτελεσματα σημερα στον γιατρο!τυχερουλες που θα δειτε τα μπεμπακια σας σημερα!εγω την τεταρτη.. Mad
κατερινα,βικυ καλημερα!!
σοφακι περαστικα!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε του ειπα οτι θελει λιγο ψησιμο ακομα και θα ειναι ετοιμη!περιμενει λες και θα βγει και κατευθειαν θα παιξει.εχουμε μια κουκλα τωρα και τη κανουμε μπανιο.αν δει ο μπαμπας μου οτι τον εχω και παιζει με κουκλα θα με σφαξει!χιχι!!!
καλημερα,αννα,εμη!!!!!!!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έμυ με το καλό και να μας φέρεις καλά νέα........εγώ έχωσα χθές το αρκουδίσιον στους 27 βαθμούς και κοιμήθηκα..αφού σηκώθηκα την καθιερωμένη ώρα για κατούρημα...(με γερανό)!!!
Κατερινιώ έχουμε βάλει και αυτόματο πότισμα προάστια Αμερικής έχουμε γίνει....το μηχάνημα για το γκαζόν που κάθεσαι απάνω του και το κουρεύει μας λείπει κρίμααααααααα!!!
Έμυ ο καρπός είναι χάλιααααααα!!!!!!!Τον έχω δεμένο...τι κουλαμάρα και αυτή τώρα στα τελιώματα!!!!
Σοφάκι καλά λέει το Κατερινακι για να μοιραζόμαστε τις μπουγάτσες..και σε εμάς τις χοντρές τίμιες έγκυες!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σας στειλω!!!!!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 19 604962
το γελιο ειναι αν ξαπλωσω ανασκελα στο καναπε για να σηκωθω πρεπει να κανω βαρελακι! Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Αννούλι!!!
Έμυ μεγάλη επιτυχία και γεωπόνος και δεν σου αρέσουν....!!!¨Ελα να κάνουμε παρέα και τέτοια.....!!!Μα εγώ φταίω????Δηλαδή τι θα έπρεπε να μου αρέσει????η πρασινίλα????χαχαχχαχα να το βλέπω μου αρέσει αλλά αν με ρώταγε και ήθελε τη γνώμη μου κάποιος(πράγμα που το γνωρίζει ο Μάκης για αυτό και με έγραψε στα παπάρια του)θα έκανα το κήπο όλο πλακώστροτο....ούτε χώματα ούτε τίποτα με τη πέργολα μου το τραπεζάκι μου....!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παλι απο λουλουδια αλλο τπτ!!!!!ευτυχως αρεσουνε και στο Γιωργο!ε χρειαζεται και λιγο πρασινο!!!!!που θα παιζει ο μικρος? tongue

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στο πλακόστρωτο Σοφάκι μου.....θα παίζει ο μικρός!!!!χαχαχχαχαχαχαχαχ!!Αν είχαμε τώρα που έχουμε γκαζόνι θα παίζει εκεί!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Στο πλακόστρωτο Σοφάκι μου.....θα παίζει ο μικρός!!!!χαχαχχαχαχαχαχαχ!!Αν είχαμε τώρα που έχουμε γκαζόνι θα παίζει εκεί!!!

ε δε θα χτυπησει τα γονατακια του αν πεσει!!!γι'αυτο το εκανε ο Μακης!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
vgog65 έγραψε:Στο πλακόστρωτο Σοφάκι μου.....θα παίζει ο μικρός!!!!χαχαχχαχαχαχαχαχ!!Αν είχαμε τώρα που έχουμε γκαζόνι θα παίζει εκεί!!!

ε δε θα χτυπησει τα γονατακια του αν πεσει!!!γι'αυτο το εκανε ο Μακης!


Αει μαρή και εσύ συμερίζεσαι το Μάκη.......!Τώρα που το κάναμε ναι.....ας το απολαύσουμε.....!!!Εντωμεταξί δεν μου φτάνει που το καμαρώνει με τις ώρες με ρωτάει κιόλας κάθε λίγο και λιγάκι ωραίο ε???και του απαντάω εγώ πολυ ωραίο!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε στους αντρες,οι οποίοι ειναι ολοι σα παιδια τωρα πια λεμε παντα 'ναι'.
εμενα θελει ν'αλλαξει οοοολο το σπιτι το οποίο ειναι ηδη επιπλωμενο!και αποφασισε να το κανει τωρα που θα γεννησω...ε τι να πω....απλα ενα 'κανε οτι θελεις απλα μη με ανακατευεις'.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα Αννούλι!!!
Έμυ μεγάλη επιτυχία και γεωπόνος και δεν σου αρέσουν....!!!¨Ελα να κάνουμε παρέα και τέτοια.....!!!Μα εγώ φταίω????Δηλαδή τι θα έπρεπε να μου αρέσει????η πρασινίλα????χαχαχχαχα να το βλέπω μου αρέσει αλλά αν με ρώταγε και ήθελε τη γνώμη μου κάποιος(πράγμα που το γνωρίζει ο Μάκης για αυτό και με έγραψε στα παπάρια του)θα έκανα το κήπο όλο πλακώστροτο....ούτε χώματα ούτε τίποτα με τη πέργολα μου το τραπεζάκι μου....!!!!
βικυ μου κ εμενα μου αρεσει να τα βλεπω,αλλα μην μου πεις να τα φροντιζω..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμενα με πιασαν οι προκοπες χθες,κ κατεβασα οοοοοοοοοοληηηηηηηηηηηηη την ντουλαπα στο δωματιο της μικρης,κ ανακατεψα,μαζεψα μικρα ρουχα,κ οταν τελειωσα ημουν πτωμα....μαλλον δεν ειμαι για πολλες δουλειες πια..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκο έτσι είμαι και εγώ ...μου λέει μου λέει μου λέεισε μια φάση το σταματάω και του λέω κάνε οτι θέλεις....εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτις σε αυτή τη φάση...παά μόνο το χοντρό....!!!
Άννα πρέπει να κάνουμε πολύ παρέα και εγώ δεν μπορώ να τα φροντίζω με τίποτα...σε αντίθεση με τα ζώα ...τις γάτες μου το σκύλο μου και τα πουλιά μου τα έχω σαν παιδιά μου ...μεγαλωμένα στον αφρό!!!!Τ Ρ Ε Λ Η...ο καθένας έχει τη λόξα του!!!
Σοφάκο πήρα τη γιατρό...της λέω έχω υγρά και κίτρινα....θα τα πούμε λέω τη Δευτέρα αλλά είπα να σε ενοχλήσω μήπως να κάνω κάτι...και μου λέει α μην ανησυχείς μύκητες είναι ...με μια ψυχραιμία που με ηρέμησε και εμένα .....θα σου πώ τη Δευτέρα τι θα κάνουμε!!!!Με έχει πιάσει από χθές μια κωλοπηλάλα άγχος οτι κα΄τι μου συμβαίνει δεν μου συμβαίνει με πιάνει πάντα κάνα 2 μέρες πριν πάω στη γιατρό κάθε φορά και κάθε φορά καταλήγω να τη πάρω τηλέφωνο.....εντέλει και αφού της μιλήσω ζω μια νιρβάνααααααααα!!!!Με ηρεμεί ρε παιδί μου με καθυσηχάζει πολύ οτι και να μου συμβαίνει(εξάρτηση από τη γιατρό)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω οοοοοολα τα παθαινω οταν παω στο γιατρο και ετσι λυνονται αμεσως οι αποριες!οσο για τους μύκητες λιγο πολύ ολες εχουμε λογω συχνοουριας,ζεστης κτλ!τωρα πηρα το κολάι με τις ενδοκολπικες!στασεις να δεις!λες και παιζω σε τσοντα!!! sunny

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις