Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
111 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 111 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Έπεσε το ιντερνετ ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655
Καλημέρα ¨Εμυ και Άννα!!!
Και γω το baby planet έχω και μυρίζει μωρουδίλα!!!
Θήλαστρο δεν πήρα ακόμα λέω να το αφήσω για όταν γεννήσω και μετά...να στείλω κάποιον να μου το πάρει...
Χτες βάλαμε την ταπετσαρία στο δωμάτιο..,
http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=39396


καλημερα Δεσποινα!!

παρα πολυ ωραια η ταπετσαρια σου... με γεια!!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα δεσποινουλα!τελεια η ταπετσαρια..κ εγω απο κει την εβαλα..κ ειμαι κ πολυ ευχαριστημενη..

εμη,το ιδιο βλεπαμε..καλα κ δεν φτανει μια χοανη?

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Έπεσε το ιντερνετ ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655
Καλημέρα ¨Εμυ και Άννα!!!
Και γω το baby planet έχω και μυρίζει μωρουδίλα!!!
Θήλαστρο δεν πήρα ακόμα λέω να το αφήσω για όταν γεννήσω και μετά...να στείλω κάποιον να μου το πάρει...
Χτες βάλαμε την ταπετσαρία στο δωμάτιο..,
http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=39396


καλημερα Δεσποινα!!

παρα πολυ ωραια η ταπετσαρια σου... με γεια!!!!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 379767
Έμυ να δεν κάνω λάθος εσυ πήρες τα καλλυντικα για το μπεμπε...τι ακριβως πήρες εκτός από κρεμούλα σώματος, σαμπουαν και αφρόλουτρο..γιατι εγώ μέχρι και σε αυτά παγιδεύομαι!!!!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:καλημερα δεσποινουλα!τελεια η ταπετσαρια..κ εγω απο κει την εβαλα..κ ειμαι κ πολυ ευχαριστημενη..

εμη,το ιδιο βλεπαμε..καλα κ δεν φτανει μια χοανη?
και σεις μόνοι σας την κολήσατε? Εμείς ναι και κάναμε κάτι λαθάκια μαλώναμε κιόλας αλλά τελικά έδειξε ωραία!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:

αυτο πηρα εγω κ εχει μεσα 1 χοανη και την θηλη calma
Ναι αυτό, αν έχει και τη θηλή να το πάρεις συμφέρει γιατί είδα ότι κάνει κανα 20€!

Καλημέρα δέσποινα πολύ ωραία η ταπετσαρία πολύ γλυκιά.....

Αχ συγκινήθηκα τώρα μωρε.. θα θηλάζουμε τα παιδάκια μας..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:Έπεσε το ιντερνετ ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655
Καλημέρα ¨Εμυ και Άννα!!!
Και γω το baby planet έχω και μυρίζει μωρουδίλα!!!
Θήλαστρο δεν πήρα ακόμα λέω να το αφήσω για όταν γεννήσω και μετά...να στείλω κάποιον να μου το πάρει...
Χτες βάλαμε την ταπετσαρία στο δωμάτιο..,
http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=39396

αχ τι ωραίο που είναι! μπράβο πολύ καλή επιλογή

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoina83 έγραψε:
ANNAST έγραψε:καλημερα δεσποινουλα!τελεια η ταπετσαρια..κ εγω απο κει την εβαλα..κ ειμαι κ πολυ ευχαριστημενη..

εμη,το ιδιο βλεπαμε..καλα κ δεν φτανει μια χοανη?
και σεις μόνοι σας την κολήσατε? Εμείς ναι και κάναμε κάτι λαθάκια μαλώναμε κιόλας αλλά τελικά έδειξε ωραία!
nai μονοι μας,γιατι ο συνεργατης τους ζητουσε 70ευρω για να την κολλησει.μια χαρα βγηκε..ειχαμε ενα θεματακι στη πριζα,αλλα τα καταφεραμε..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:
emilou έγραψε:
Despoina83 έγραψε:Έπεσε το ιντερνετ ... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 654655
Καλημέρα ¨Εμυ και Άννα!!!
Και γω το baby planet έχω και μυρίζει μωρουδίλα!!!
Θήλαστρο δεν πήρα ακόμα λέω να το αφήσω για όταν γεννήσω και μετά...να στείλω κάποιον να μου το πάρει...
Χτες βάλαμε την ταπετσαρία στο δωμάτιο..,
http://showroom.girgiris.gr/main.php?g2_itemId=39396


καλημερα Δεσποινα!!

παρα πολυ ωραια η ταπετσαρια σου... με γεια!!!!!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 379767 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 379767
Έμυ να δεν κάνω λάθος εσυ πήρες τα καλλυντικα για το μπεμπε...τι ακριβως πήρες εκτός από κρεμούλα σώματος, σαμπουαν και αφρόλουτρο..γιατι εγώ μέχρι και σε αυτά παγιδεύομαι!!!!!

επειδη κ εγω δεν τα ξερω καλα... επιπλεον πηρα μονο την κρεμα για το συγκαμα, σαμπουαν δεν πηρα, γιατι το αφρολουτρο που πηρα ειναι για ολο το σωμα και για το προσωπο (αν δεν κανω λαθος)... δεν ξερω αν χρειαζεται κατι παραπανω πχ λαδακι...

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Kαλημέρα εγκυούλες!
Κάναμε το πρώτο μας καρδιοτοκογράφημα.
Η μικρή είναι ακόμα με τα ποδαράκια προς τα κάτω κι όλη την ώρα μες την κίνηση.
Για να μπορούν να πιάσουν τους παλμούς μιας και μας ειχε γραμμένους κι εδειχνε τα οπισθια της με ειχαν στο πλαι σε πολύ άβολη σταση 40 λεπτά.Αν κουνιόμουν τους εχανε πάλι το μηχανημα. Σα σιγμα τελικό έγινα η έρμη.
Αμνιακο υγρό ευτυχώς αυτη τη φορά αρκετό.Εκανα κ κατι συσπασούλες παρα τα χάπια όσο με ειχαν καλωδιωμένη αλλα ο τραχηλος δεν μικρυνε απο την προηγούμενη βδομάδα, Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 328109
Στο ντόπλερ όλα καλά.
Το Μαράκι παραμένει λεπτούλι πάντως σα να ναι μερικές μέρες πιο μικρό.Βρε λες να θέλει να μου βγει μοντέλο κι άρχισε έτσι ξαφνικά τη δίαιτα?
Εχω τον επόμενο ηπέρηχο κ ντόπλερ την επόμενη βδομάδα να δούμε πως εξελίσσεται το βιομετρικό προφίλ..Αλλά είμαι πιο ήρεμη,όπως φαίνεται την 34η εβδομάδα την περνάμε και πολύ χαλαρά Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 893968

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:
emilou έγραψε:

αυτο πηρα εγω κ εχει μεσα 1 χοανη και την θηλη calma
Ναι αυτό, αν έχει και τη θηλή να το πάρεις συμφέρει γιατί είδα ότι κάνει κανα 20€!

Καλημέρα δέσποινα πολύ ωραία η ταπετσαρία πολύ γλυκιά.....

Αχ συγκινήθηκα τώρα μωρε.. θα θηλάζουμε τα παιδάκια μας..




κοντοζυγωνει η ωρα.... !!!!

καλα το πηρα το θηλαστρο... ελπιζω βεβαια να μου δειξει και καποιος πως να το χρησιμοποιω σωστα!!! αυτο το εχω ενα αγχος!! αν δεν πεσεις σε καλη μαια... μπορει να εχεις προβλημα...

ο γιατρος σας εχει δικη του μαια? σας την εχει γνωρισει ή σας εχει δωσει το τηλ της ή ειναι πολυ νωρις για κατι τετοιο???

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οκ ¨Εμυ και γω αυτά έλεγα..γιατί όταν παω μου προτείνουν αρκέτα και επειδή δεν ξέρω μην μου φύγουν ένα σωρο χρήματα...
Καλημέρα Giorgia...μια χαρά τα νέα σου και μοντελάκι η μικρή!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμη μου,εγω εχω μαια..την ειχα στην πρωτη μου γεννα,ηταν βοηθος του παλιου μου γυναικολογου,μετα την εχασα γιατι εχασα επαφες απο το τηλ μου κ την βρηκα μεσω φορουμ..κ τυχαινει να μην δουλευει πια με τον παλιο γυναικολογο,αλλα στο μαιευτηριο που θα γεννησω εγω.. Very Happy την ξερω κ πολλα χρονια κ την εμπιστευομαι.ουσιαστικα αυτην με ξεγεννησε.

γεωργια,μια χαρα η κουκλιτσα σου,κ δεν πειραζει που ειναι αδυνατουλα,θα παρει το βαρος που πρεπει..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoina83 έγραψε:Οκ ¨Εμυ και γω αυτά έλεγα..γιατί όταν παω μου προτείνουν αρκέτα και επειδή δεν ξέρω μην μου φύγουν ένα σωρο χρήματα...
Καλημέρα Giorgia...μια χαρά τα νέα σου και μοντελάκι η μικρή!

ε ναι... το καθενα απο αυτα εχει κ κανα 10ευρω, και ολα σου λενε οτι ειναι απαραιτητα...

κ εγω αυτα νομιζω οτι ειναι τα βασικα και στην πορεια οτι χρειαστει το παιρνουμε

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giorgiap έγραψε:Kαλημέρα εγκυούλες!
Κάναμε το πρώτο μας καρδιοτοκογράφημα.
Η μικρή είναι ακόμα με τα ποδαράκια προς τα κάτω κι όλη την ώρα μες την κίνηση.
Για να μπορούν να πιάσουν τους παλμούς μιας και μας ειχε γραμμένους κι εδειχνε τα οπισθια της με ειχαν στο πλαι σε πολύ άβολη σταση 40 λεπτά.Αν κουνιόμουν τους εχανε πάλι το μηχανημα. Σα σιγμα τελικό έγινα η έρμη.
Αμνιακο υγρό ευτυχώς αυτη τη φορά αρκετό.Εκανα κ κατι συσπασούλες παρα τα χάπια όσο με ειχαν καλωδιωμένη αλλα ο τραχηλος δεν μικρυνε απο την προηγούμενη βδομάδα, Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 328109
Στο ντόπλερ όλα καλά.
Το Μαράκι παραμένει λεπτούλι πάντως σα να ναι μερικές μέρες πιο μικρό.Βρε λες να θέλει να μου βγει μοντέλο κι άρχισε έτσι ξαφνικά τη δίαιτα?
Εχω τον επόμενο ηπέρηχο κ ντόπλερ την επόμενη βδομάδα να δούμε πως εξελίσσεται το βιομετρικό προφίλ..Αλλά είμαι πιο ήρεμη,όπως φαίνεται την 34η εβδομάδα την περνάμε και πολύ χαλαρά Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 29 893968

μια χαρα η μπεμπα σου... κ τσαουσα απο μικρη φαινεται, κανει του κεφαλιου της!!!

κατι τετοια κανει κ ο δικος μου... αλλα τον καταφερα και τον γυρισα με το κεφαλι προς τα κατω... μην μου παρει τον αερα απο τωρα!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεωργία καλώς ήρθες στην παρέα, με το καλό να έρθει και η μπεμπούλα σου με υγεία...
Εγώ είμαι η Γιώτα και περιμένω αγοράκι στις 21/9.

Κορίτσια εγώ δεν έχω μαία, ότι έχει το νοσοκομείο που θα γεννήσω, αλλά δεν ανχόνομαι από τώρα γι αυτά, βέβαια αυτή που είναι στο γιατρό μου είναι πολύ καλή και πολύ θα ήθελα να την έχω αλλά ως τότε δεν ξέρω..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να καλησπερίσω τα κοιλουμπόνιαααααα όλα και να καλοσωρίσω τις καινούργιες εγκυούλες είμαι η Βίκυ περιμένω αγοράκι και ΠΗτ 23/09/2012....!!!

Πήγααααααααααααααααααααα γιατρόοοοοοοοο κάναμε το ντόπλερ είναι όλα τέλεια...πλακούντας τέλειος......το παιδί τρέφεται τέλεια και αιματώνεται και το κυριότερο...είναι χοντρούληςςςςςςςςςςς είναι 2412 γρ......δεν κάναμε 4d κάναμε 2d και γυρνάει η γιατρός και λέει στο Μάκη να σου πώ δεν της ξαναμιλάμε για το τσιγάρο....διότι φαίνεται σαν μην έχει καπνίσει ποτέ στη ζωή της!!!!¨Εχει πάρει θέση με το κεφάλι κάτω....ο μπεμπίνος μου....και κάναμε και τις ενέσεις στο κωλομέρι...που έχει μουδιάσει!!!!!!!Με τις εξετάσεις μου βρήκε μια ψιλομολυνσούλα...και θα τις επαναλάβουμε....να δούμε αν θα πάρω υπόθετα η αντιβίωση.....μου είπε οτι θα με ξαναδεί 20 Αυγούστου στο νοσοκομείο ...παρόλο που κλείνει το ιατρείο της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και έχω καταχαρείκαι ηρεμήσει πολύ!!!!!!!!!Βασικά....χαλάρωσα με το τσιγάρο που το είχα άγχος...παναγιά μου!!!!Ευτυχώς είναι όλα τέλεια!!!!Κάναμε και τις ενέσεις την πρώτη δόση και κάπως ηρέμησα.......!!!!! Τι καλά 2.412 το μπεμπούνι μου μια χαράαααααααα!!!Προσπάθησα να διαβάσω κανά νέο αλλά..δεν θυμάμαι τίποτις...ααα επίσης χαμηλά που πονάω είναι το κεφάλι του παδιού....που με πιέζει,....μου συνέστησε να μην πολυκουράζομαι και να έχω το νου μου για συσπασούλες......αναγνώρισα 2 που μου τύχανε.. και μου είπε είναι φυσιολογικό!!!!!Κοινώς όλα είναι τέλειαααααααααααα!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπραβο Βικακι!!!!

πολυ ευχαριστα τα νεα σου... θρεφταρι ο μπεμπης!!!! μια χαρα ολα τελεια!!! αντε κ σου εφυγε κ ενα αγχος με το τσιγαρο....

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Να καλησπερίσω τα κοιλουμπόνιαααααα όλα και να καλοσωρίσω τις καινούργιες εγκυούλες είμαι η Βίκυ περιμένω αγοράκι και ΠΗτ 23/09/2012....!!!

Πήγααααααααααααααααααααα γιατρόοοοοοοοο κάναμε το ντόπλερ είναι όλα τέλεια...πλακούντας τέλειος......το παιδί τρέφεται τέλεια και αιματώνεται και το κυριότερο...είναι χοντρούληςςςςςςςςςςς είναι 2412 γρ......δεν κάναμε 4d κάναμε 2d και γυρνάει η γιατρός και λέει στο Μάκη να σου πώ δεν της ξαναμιλάμε για το τσιγάρο....διότι φαίνεται σαν μην έχει καπνίσει ποτέ στη ζωή της!!!!¨Εχει πάρει θέση με το κεφάλι κάτω....ο μπεμπίνος μου....και κάναμε και τις ενέσεις στο κωλομέρι...που έχει μουδιάσει!!!!!!!Με τις εξετάσεις μου βρήκε μια ψιλομολυνσούλα...και θα τις επαναλάβουμε....να δούμε αν θα πάρω υπόθετα η αντιβίωση.....μου είπε οτι θα με ξαναδεί 20 Αυγούστου στο νοσοκομείο ...παρόλο που κλείνει το ιατρείο της [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και έχω καταχαρείκαι ηρεμήσει πολύ!!!!!!!!!Βασικά....χαλάρωσα με το τσιγάρο που το είχα άγχος...παναγιά μου!!!!Ευτυχώς είναι όλα τέλεια!!!!Κάναμε και τις ενέσεις την πρώτη δόση και κάπως ηρέμησα.......!!!!! Τι καλά 2.412 το μπεμπούνι μου μια χαράαααααααα!!!Προσπάθησα να διαβάσω κανά νέο αλλά..δεν θυμάμαι τίποτις...ααα επίσης χαμηλά που πονάω είναι το κεφάλι του παδιού....που με πιέζει,....μου συνέστησε να μην πολυκουράζομαι και να έχω το νου μου για συσπασούλες......αναγνώρισα 2 που μου τύχανε.. και μου είπε είναι φυσιολογικό!!!!!Κοινώς όλα είναι τέλειαααααααααααα!!!!
Βικάκι καλημέρα!!!
Τέλεια τα νέα σου!!! Καλέ τι μπέμπη θα βγάλεις έτοιμος για το σχολείο θα είναι!!! Χάρηκα που είναι όλα καλά και με το χαζοτσιγάρο που δεν μας αφήνει και δεν το αφήνουμε κι εμείς!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
hello Βικάκο!!!!
Τέλεια τα νέα με το μπεμπάκο τι καλά μωρε, είδες μεγαλώνει μια χαρούλα!!!!
Άντε με το καλό φτάνει ο καιρός!! Και αφού σου έβαλε πάλι ραντεβού τέλεια δε το συζητώ!
Εμείς έχουμε την Δευτέρα 13 δηλ. σε μία εβδομάδα για να δούμε...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπραβο βικακι!!!!θηριο ο μικρος!!!!!τι ωραια νεα!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου...χαλάρωσα αρκετά η αλήθεια είναι....!!!!Θα την ξαναδώ και τη Τετάρτη.....τη γιατρό για την επόμενη δόση κορτιζόνης οπόταν μια χαρά!!!!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικουλα μου τι καλά ειναι πολύ μεγάλο μωρέ μην σου πω και το μεγαλύτερο απο όλες μας, μπράβο. Είδες που ανησυχούσες για το τσιγάρο;
Μπράβο και παλι μπράβο.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω σας καλημερίζω παω να τηγανίσω ψαράκια.Φιλουνια.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου ρε Κωνσταντινάκο ευχαριστώ πολύ!!!Καλό μεσημέρι.....!!!

Α...!Επίσης είπαμε με τη γιατρό να μην θηλάσω............κατευθείαν ξένο γάλα......διότι είναι κρίμα γιατί καπνίζω και δεν το κόβω...κοινώς μου το συνέστησε αυτή....(αφού μου λέει δεν ΄το έκοψες μέχρι τώρα δεν το συζητάω να θηλάσεις ξεχασέ το............μπιμπερό)οπόταν το κανονίσαμε και αυτό .....καλά είμαι μέσα στη τρελή χαρά !!!!!!!!!!

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ τι τελεια ταπετσαρια,Δεσποινα! με γεια!!
Εμυ, άστα ολο του κεφαλιου της κανει, αφού αρχισαμε από τωρα , αλίμονο μας όταν βγει δηλαδή!
Βίκυ μπράβο!Τέλεια τα νεα !!
Καλημέρα Κωνσταντίνα!Χμ.. λέω κ εγώ να πεταχτώ μεχρι την κουζίνα να μαγειρέψω τπτ ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις