Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια μου σας αφήνω να κοιμηθώ λίγο....αγκαλιά με το αρκουδισίον πολλά φίλάκιαααααααααααααααααααααα!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κοριτσαρεσ μου! χαιρομαι που ειστε ολες καλα! Διαβαζω και ευχαριστα νεα! συγχαρητηρια Βικακι για το μωρο σου, καλε ειναι λοκληρος αντρας! 2400;; ουαο! εμενα 1400 ειναι μας περνατε ενα κιλο Very Happy Very Happy Very Happy

εγκυουλες μ εσεις που ειστε απο ελλαδα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε καθολου αυτα τα παιδικα επιπλα, γιατι πηγαμε σε ενα καταστημα και σκεφτομαστε να τα παρουμε αυτα.. ειναι ελληνικα
θα με βοηθησουν ιδιαιτερα τα σχολια σας αν τα ξερετε!!!

http://www.licno.gr/pub/

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Γεια σας κοριτσαρεσ μου! χαιρομαι που ειστε ολες καλα! Διαβαζω και ευχαριστα νεα! συγχαρητηρια Βικακι για το μωρο σου, καλε ειναι λοκληρος αντρας! 2400;; ουαο! εμενα 1400 ειναι μας περνατε ενα κιλο Very Happy Very Happy Very Happy

εγκυουλες μ εσεις που ειστε απο ελλαδα ηθελα να σας ρωτησω αν ξερετε καθολου αυτα τα παιδικα επιπλα, γιατι πηγαμε σε ενα καταστημα και σκεφτομαστε να τα παρουμε αυτα.. ειναι ελληνικα
θα με βοηθησουν ιδιαιτερα τα σχολια σας αν τα ξερετε!!!

http://www.licno.gr/pub/

χριστινιω,τι κανεις?δεν τα ξερω τα επιπλα αυτα,αλλα φαινονται ομορφα,απο τιμες τι λεει?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικακυ τι καταπληκτικα νεα ειναι αυτα????Πωπω πολυ χαρηκα!!!Μακαρι να τα ακουγα και εγω αυτα!!!Μα 2450gr???2 εβδομαδες διαφορα κια μου ριχνεις στο κεφαλι 680gr.Και με το τσιγαρο πολυ καλα τα νεα.Το μονο που με στεναχωρει εμενα προσωπικα ειναι για τον θηλασμο.Εγω θελω να θηλασω(τι μανα που ειμαι θεε μου)!!!Μπραβο και παλι Βικακυ!!!Τα υπολοιπα τα ξεχασα!!!!πολλα φιλια

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νικη μου και γω θελω να θηλασω και θα το κοψω τελειως για να μπορεσω.. αν θελεις και εσυ πραγματικα μπορεις.. τωρα καταφερα και ειμαι στα 4 την ημερα απο δυο πακετα προ εγκυμοσυνης...

Αννουλα μ καλη , ειναι ωραια ναι. λιγο ακριβουλια ομως αλλα αρεσαν του αντρα μου.. ειναι γυρω στα 440 ευρω...και γινονται πολυθρονα αργοτερα

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια μου!

Πάρα πολύ χάρηκα Βικάκι μου για τα νέα σου και κυρίως που ανέβηκε τόσο πολύ η διάθεσή σου! Μεταδίδεις τρελή θετική ενέργεια! Λες και έμαθα εγώ τα ευχάριστα, συμπάσχω βλέπεις μαζί σου με το θέμα του τσιγάρου..όλα τελικά είναι σχετικά, ευτυχώς οι πλακούντες μας είναι καλά και θρέφουν φυσιολογικά τα μωράκια! Μα τέτοια ανάπτυξη! Φτου σας!! Καλή ξεκούραση τώρα..

Γιωτάκι μου καλώς μας ήρθες! Εχθες σε σκεφτόμουν που είχες μέρες να μπεις..Και μόνο που ξέφυγες λίγο από την καθημερινότητα και ξέσκασες μια χαρά, τώρα στο καθήκον πίσω! Μην μας ξαναφύγεις!

Εγώ έτρεχα σήμερα από τα αξημέρωτα στο ΙΚΑ, πήρα τα έντυπα, τα έφτιαξα στη δουλειά και την επόμενη Δευτέρα θα πάω να τα καταθέσω γιατί δεν μπορούμε να τα καταθέσουμε πριν ξεκινήσει η άδειά μας (αυτές οι 56 μέρες πριν την ΠΗΤ). Λογικά τέλος του μήνα θα πληρωθώ από το ΙΚΑ, για 15Αύγουστο δεν προλαβαίνω αφού θα τα καταθέσω 13 του μήνα και θα πληρώσουν 14 λόγω αργίας. Δεν πειράζει, πάλι καλά.. Τελικά τζάμπα τόσο άγχος, δεν ήταν τίποτα, κυρίως δεν περιμένεις σε ουρές και τέτοια λόγω εγκυμοσύνης...


Νικάκι, Χριστινάκι, Άννα και σε όλα τα κορίτσια μακάρι να είμαστε καλά και να την παλέψουμε κι αυτή την εβδομάδα με τη ζέστη..να μην πολυκυκλοφορείτε χωρίς λόγο, εγώ σήμερα τα είδα όλα!!!! Τώρα σε 3 μέρες θα ξαναβγω από το σπίτι!

Καλή όρεξη και καλή ξεκούραση σε όλες!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χριστινακι και εγω μεχρι στιγμης μονο 4!!!Και ελπιζω να μην τα ξεπερασω!!Εχω μεγαλο θεμα στην δουλεια!!!δεν μπορω με τιποτα να κρατηθω οταν τους βλεπω ολους εδω να φουμαντζαρουν!!!Νομιζω οτι μωλις σταματησω την δουλεια θα ειναι καλυτερα(μαλλον διακαιολογια του πισινου).Πολυ ομορφα τα επιπλακια σου!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικάκι και Χριστινάκι, πώς το ελάττώσατε τόσο πολύ το κάπνισμα;; Μπράβο σας! Εγώ νιώθω πως αν φτάσω στα 4 μπορεί και να το έκοβα..Κάτω από τα 10 δεν πέφτω με τίποτα Sad Sad Κοιμάμαι, ξυπνάω, πως θα έχει αναπνευστικό πρόβλημα η μπεμπα σκέφτομαι (γιατί το αναπνευστικό κανείς δεν μπορεί να το ελέγξει πριν γεννηθεί δυστυχώς) αλλά παρόλα αυτά εκεί...κολλημένη..σαν πρεζάκι..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Αυγ 06, 2012 3:53 am, 1 φορά

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:Χριστινακι και εγω μεχρι στιγμης μονο 4!!!Και ελπιζω να μην τα ξεπερασω!!Εχω μεγαλο θεμα στην δουλεια!!!δεν μπορω με τιποτα να κρατηθω οταν τους βλεπω ολους εδω να φουμαντζαρουν!!!Νομιζω οτι μωλις σταματησω την δουλεια θα ειναι καλυτερα(μαλλον διακαιολογια του πισινου).Πολυ ομορφα τα επιπλακια σου!!!

Καλη μου μια χαρα θα τα καταφερουμε. να ειμαστε θετικες! ειναι αδυνατο να βλεπουμε τα μωρακια μας, να ξερουμε πως πινουνε απο το γαλα μας, πως εξαρτονται απο μας, και μεις να καπνιζουμε. Βεβαια οσες μανουλες επιλεγουν να μη καπνισουν μια χαρα, μιλω για μας που θα θηλασουμε, οτι θα ειναι αμαρτια μεγαλη να καπνιζουμε και να θηλαζουμε.
να σου πω.. και γω προσεξα οτι στο σπιτι δεν με τραβα τοσο το τσιγαρο. ισως αν δουλευα τωρα να επινα παραπανω. οποταν δεν νομιζω ναναι δικαιολογια

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:Νικάκι και Χριστινάκι, πώς το ελάττώσατε τόσο πολύ το κάπνισμα;; Μπράβο σας! Εγώ νιώθω πως αν φτάσω στα 4 μπορεί και να το έκοβα..Κάτω από τα 10 δεν πέφτω με τίποτα Sad Sad Κοιμάμαι, ξυπνάω, πως θα έχει αναπνευστικό πρόβλημα η μπεμπα σκέφτομαι (γιατί το αναπνευστικό κανείς δεν μπορεί να το ελέγξει πριν γεννηθεί δυστυχώς) αλλά παρόλα αυτά εκεί...κολλημένη..σαν πρεζάκι..

Τινη μου γλυκεια να μην αγχωνεσαι καθολου... ακου να δεις.. εγω πρι λιγες μερες επινα 7-8 για μια βδομαδα που ειχα τρομερο αγχος. αλλα απο την αρχη τοσο πινω, γυρω στα 3-4-5 αναλογα..
ουτε να σκεφτεσαι αρνητικα...προσπαθα να το κανεις 5 την ημερα οπως σου ειχα πει.. δεν ειναι τοσο δυσκολο αν μεσα στο μυαλο σου σκεφτεσαι οτι παλι θα πινεις, τοτε θα σε παρηγορει αυτο.. ποια ωρα της ημερας το θελεις παραπανω; και επισης αν καπνιζει ο αντρας σου κλεβε μια τζουρα, εγω ετσι καω, παρα να αναψω αλλο..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:
Tini13 έγραψε:Νικάκι και Χριστινάκι, πώς το ελάττώσατε τόσο πολύ το κάπνισμα;; Μπράβο σας! Εγώ νιώθω πως αν φτάσω στα 4 μπορεί και να το έκοβα..Κάτω από τα 10 δεν πέφτω με τίποτα Sad Sad Κοιμάμαι, ξυπνάω, πως θα έχει αναπνευστικό πρόβλημα η μπεμπα σκέφτομαι (γιατί το αναπνευστικό κανείς δεν μπορεί να το ελέγξει πριν γεννηθεί δυστυχώς) αλλά παρόλα αυτά εκεί...κολλημένη..σαν πρεζάκι..

Τινη μου γλυκεια να μην αγχωνεσαι καθολου... ακου να δεις.. εγω πρι λιγες μερες επινα 7-8 για μια βδομαδα που ειχα τρομερο αγχος. αλλα απο την αρχη τοσο πινω, γυρω στα 3-4-5 αναλογα..
ουτε να σκεφτεσαι αρνητικα...προσπαθα να το κανεις 5 την ημερα οπως σου ειχα πει.. δεν ειναι τοσο δυσκολο αν μεσα στο μυαλο σου σκεφτεσαι οτι παλι θα πινεις, τοτε θα σε παρηγορει αυτο.. ποια ωρα της ημερας το θελεις παραπανω; και επισης αν καπνιζει ο αντρας σου κλεβε μια τζουρα, εγω ετσι καω, παρα να αναψω αλλο..


Δεν καπνίζει Χριστινάκι μου ο Μάνος, ευτυχώς βέβαια γι' αυτόν, αλλά εμένα όλη μέρα με μαλώνει Sad Δεν έχω άλλο κουράγιο βρε γλυκιά μου..έχω περάσει τόσα πολλά τα τελευταία 3 χρόνια, μετά μαζεμένα ένα σωρό προβλήματα στην εγκυμοσύνη που πλέον είμαι πάρα πολύ αδύναμη να προσπαθήσω..και τί μου φταίει το μωρό..

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σε καταλαβαινω παρα πολυ.. και γω ετσι νιωθω πολλες φορες και απιστευτες ενοχες.. και ενοχες για τη ψυχολογια μου γιατι ξερω οτι πολλες φορες στεναχωρω και το μωρο αθελα μου.. αλλα ειμαστε ανθρωποι εχουμε συναισθηματα..
Τινη μου να σκεφτομαστε πρεπει οτι λιγος καιρος εμεινε για να κραταμε αγγαλια τα αγγελουδια μας..
και ξερεις τι αλλο; εγω νιωθω οτι αυτο το μωρακι ηρθε στη ζωη μου για να μου γεμισει τη μοναξια και τα κενα μου και για να μου δωσει τοση χαρα που χρειαζομουν. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 30 523139 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 30 523139

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ωραιες λυσεις εχεις βρει Χριστινακι.Εμεις στο σπιτι ανεκαθεν δεν καπνιζαμε στην κρεβατοκαμαρα.Οποτε οσο ειμαι στο στο κρεβατι δεν καπνιζω.Τωρα οταν κυκλοφορουμε στο υπολοιπο καπνιζουμε.προσπαθει και ο καημενος ο Πανουλης να το κοψει μαζι με εμενα.Οσο για τον θηλασμο νομιζω οτι οταν γεννηθει με το καλο το αντρακι μου δεν θα θελω να καπνιζω.Το μονο που φοβαμαι ειναι οτι τωρα που καπνιζω ποσο ειναι καταλληλο το γαλα μου για να βαλω το παιδακι μου να το πιει????

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν παιζει ρολο το τωρα για το γαλα σου αλλα οταν θα πρεπει να θηλασεις.

Εννοειται καλυτερα να μη καπνιζεις στην κρεβατοκαμαρα!! εμεις δε πινουμε καθολου σπιτι, βγαινουμε εξω στη βεραντα

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τινη μου μεσες ακρες πλεον ολα τα σπιτια τα ιδια βασανα εχουμε.Και για τους ιδιους λογους μην σου πω δεν μπορουμε να κοψουμε το τσιγαρο!!!!τι να πω!!!προσπαθησε και εσυ οσο μπορεις!!!Το διο κανω και εγω!!!τωρα εαν δεν τα καταφερνεις μην σε περνει απο κατω.Αφου ειναι μια χαρα το παιδακι σου!!!Εγω ξερω κοπελα που γεννησε τον Ιουνιο καπνιζε σε ολη την εγκυμοσυνη γεννησε θηλαζει και καπνιζει ακομα μονο 5 τσιγαρα αυστηρα!!!!Και το παιδακι της δοξα τον θεο υγιεστατο!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
λες να μην παιζει ρολο το τωρα????Μακαρι!!!Παντως σε αυτο το θεμα πια ειμαι πολυ αισιοδοξη!!!Ολο και λιγοστευον τα τσιγαρακια!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Panik11 έγραψε:λες να μην παιζει ρολο το τωρα????Μακαρι!!!Παντως σε αυτο το θεμα πια ειμαι πολυ αισιοδοξη!!!Ολο και λιγοστευον τα τσιγαρακια!!!!

δεν παιζει ευτυχως.. αλλα καλυτερα να μη το ριψοκινδυνεψουμε αργοτερα...

katerina1

katerina1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

gia kai apo emena koritsares mou kai kali vdomada na ehoume avgoustiatiki!
kai ego afta eho akousei shetika me to kapnisma, den paizoun 4 me 5 tin imera provlima kanena, alla to pathitiko kapnisma omos makria apo ta paidakia mas.

katerina1

katerina1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mmm sika pagomena yiammi yiammi !

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικάκι μου Τινάκι μου Κια συμπεθεράκο μου καλησπέραααααααα....!!!Εγώ πάλι με το τσιγάρο η αλήθεια είναι οτι το ξεχέσει τελίως.....και δυστιχώς σαν και τη Τίνη τα 4 είναι άθλος....!!!!Αφού είναι όλα καλά μην αγχώνεστε για τίποτις...αλλά στο θηλασμό μου το ξεκαθάρισε είναι τελίως αρνητική με το τσιγάρο....και μου το απαγόρεψε....διότι η γυναίκα βλέπει οτι δεν πρόκειται να το κόψω...τι να λέμε τώρα...μη σας πώ οτι πήρα και θάρρός μεταξί μας βέβαια βλέπω να έρχεται ο Μάκης σπίτι και να με ξεχέζει ήδη έχω κάνει 10 εγώ....αφού έχω φάει οτι τρώωγεται σε φρούτο για να ξεχαστώ...η γυναίκα......!!!Επίσης με μάλωσε τρελά η γιατρός που έκανα μπάνιο έντός Αθήνα....διότι πολύ πιθανόν να άρπαξα μόλυνση....και με έβαλε να ξαναεπαναλάβω εξετάσεις με ούρα crp καλλιέργειες και ένα διάγραμμα....και αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό με επισκληρίδιο σαφώς διότι το μπεμπίνι μου έχει πάρει θέση...πρέπει να είμαι πεντακάθαρη από κάτω.....!!!

Συμπεθεράκο τα έπιπλα είναι τέλεια δεν τα γνωρίζω αλλά να τα πάρεις άμα σου αρέσουνε!!¨οσο για τα κιλά μια χαρά είναι η μικρή σου ρίχνω και κάτι βδομάδες είστε και κοριτσάκια μοντελάκια οπόταν ...μια χαρά

Τίνη μου πολύ χαίρομαι που σας μεταδίδω την θετική μου ενέργεια διότι αυτός είναι ο απώτερος σκοπός μου καταλαβαίνω οτι συμπάσχετε και λυπάμαι αν σας αγχώνω κάποιες φορές με το θέμα τσιγάρου αλλά τα λέω όπως είναι στη γιατρό και αυτή μου απαντάει ευνουχιστικά συνήθως....εκτός από αυτή τη φορά που έμεινε έκπληκτη και η ίδια!!!!

Νικάκι οι 2 βδομάδες πάιζουν ρόλο.....τεράστιο ρόλο το μωρό σκέψου περίπου κάθε βδομάδα παίρνει 100 γρ περίπου νομίζω....και επίσης οτι τρώγεται το τρώω οπόταν κάτι θα μαζευεί και από εκεί

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και παλι!!!!!!!!!!!!
βικακο,τι μπουλουκακι ειναι αυτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ολα καλα ειναι ειδες?εμεις γιατρο 27 του μηνα.τον πηρα εχθες τηλ να του πω μη τυχον και θελει να με δει πιο νωρις και ειπε πως δεν υπαρχει λογος.απετυχα παλι! Rolling Eyes μωρε η πεθερα μου,μωρε κρατουσε χρηματα για τη γεννα...με συγκινησε.και της εχω σουρει τοοοοοοοοοοσα πολλα.αυριο θα ερθει να φερει παλι τα υπολοιπα μωρουδιακα.

katerina1

katerina1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kai gia to aghos kai si kale kristinaki den tha prepei na se pernei,. :-) fenese toso kali kai ola pane kala,. panta:-)

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Σοφάκι μου!!!!!!Είσαι έγκυος και οι ορμόνες χορεύουν ...ρίξτο εκεί....για τις τύψεις με τη πεθερά......τελικά και από τ δικιά μου έχω καταλάβει οτι όσο νομίζεις οτι σε αντιπαθει η πεθεράσου και σου τα σούρνει και σου σπάει τα νεύρα....στη δύσκολη φάση....είναι εκεί και σε στηρίζει..ασχέτως με το τι έχει ειπωθεί και βέβαια αυτό είναι και απο τη μεριά μας ..άμα σου δωθει η ευκαιρία και εσύ το ίδιο θα έκανες σε κάποιο άλλο θέμα που θα χρειαζόταν τη βοήθεια σου!!!!Κοινώς πες ευχαριστώ .....και τέλος!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1 έγραψε: kai gia to aghos kai si kale kristinaki den tha prepei na se pernei,. :-) fenese toso kali kai ola pane kala,. panta:-)



Καλησπέρα Κατερινάκι!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξερεις οτι αναθεωρησα απο τη μερα που 'εφυγε' η δικια σου.θα ερθει και 10ημερες να με βοηθησει ειπε γιατι η μαμα δουλευει.ο γιωργος μωρε μες τη τρελη χαρα ειναι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις