Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 136 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σου κατερινακι!!!πολυ ενθαρυντικα αυτα που μας λες!!!!Και εννοειτε οτι με το καλο να γεννηθει κανεις μεσα στο σπιτι τσιγαρο!!!Συκα!!!πολυ ωραια!!!

katerina1

katerina1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

etsi einai oi allages einai apanotes kai oi ormones horevoun kala opos to les kai einai theio doro i egkimosini kai mia kainouria zooulla sintoma tha erthei na mas kanei pareoulla :-)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Νικάκι μου Τινάκι μου Κια συμπεθεράκο μου καλησπέραααααααα....!!!Εγώ πάλι με το τσιγάρο η αλήθεια είναι οτι το ξεχέσει τελίως.....και δυστιχώς σαν και τη Τίνη τα 4 είναι άθλος....!!!!Αφού είναι όλα καλά μην αγχώνεστε για τίποτις...αλλά στο θηλασμό μου το ξεκαθάρισε είναι τελίως αρνητική με το τσιγάρο....και μου το απαγόρεψε....διότι η γυναίκα βλέπει οτι δεν πρόκειται να το κόψω...τι να λέμε τώρα...μη σας πώ οτι πήρα και θάρρός μεταξί μας βέβαια βλέπω να έρχεται ο Μάκης σπίτι και να με ξεχέζει ήδη έχω κάνει 10 εγώ....αφού έχω φάει οτι τρώωγεται σε φρούτο για να ξεχαστώ...η γυναίκα......!!!Επίσης με μάλωσε τρελά η γιατρός που έκανα μπάνιο έντός Αθήνα....διότι πολύ πιθανόν να άρπαξα μόλυνση....και με έβαλε να ξαναεπαναλάβω εξετάσεις με ούρα crp καλλιέργειες και ένα διάγραμμα....και αφού πάμε για φυσιολογικό τοκετό με επισκληρίδιο σαφώς διότι το μπεμπίνι μου έχει πάρει θέση...πρέπει να είμαι πεντακάθαρη από κάτω.....!!!

Συμπεθεράκο τα έπιπλα είναι τέλεια δεν τα γνωρίζω αλλά να τα πάρεις άμα σου αρέσουνε!!¨οσο για τα κιλά μια χαρά είναι η μικρή σου ρίχνω και κάτι βδομάδες είστε και κοριτσάκια μοντελάκια οπόταν ...μια χαρά

Τίνη μου πολύ χαίρομαι που σας μεταδίδω την θετική μου ενέργεια διότι αυτός είναι ο απώτερος σκοπός μου καταλαβαίνω οτι συμπάσχετε και λυπάμαι αν σας αγχώνω κάποιες φορές με το θέμα τσιγάρου αλλά τα λέω όπως είναι στη γιατρό και αυτή μου απαντάει ευνουχιστικά συνήθως....εκτός από αυτή τη φορά που έμεινε έκπληκτη και η ίδια!!!!

Νικάκι οι 2 βδομάδες πάιζουν ρόλο.....τεράστιο ρόλο το μωρό σκέψου περίπου κάθε βδομάδα παίρνει 100 γρ περίπου νομίζω....και επίσης οτι τρώγεται το τρώω οπόταν κάτι θα μαζευεί και από εκεί

αγαπη μ γλυκεια τελειο το νινακι σου παντως και ακουγεσαι σουπερ χαρουμενη ετσι σε θελω!!!!!!
καλα θα κανεις επισης που θα κανεις εξετασεις - πρεπει οντως να ειμαστε πεντακαθαρες για τον τοκετο!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1 έγραψε: kai gia to aghos kai si kale kristinaki den tha prepei na se pernei,. :-) fenese toso kali kai ola pane kala,. panta:-)

ευχαριστω κατερινακι μου.. προσπαθουμε παντα για το καλυτερο.. θετικη ενεργεια λοιπον ε; Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 31 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 31 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 31 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ξερεις οτι αναθεωρησα απο τη μερα που 'εφυγε' η δικια σου.θα ερθει και 10ημερες να με βοηθησει ειπε γιατι η μαμα δουλευει.ο γιωργος μωρε μες τη τρελη χαρα ειναι.

Μια χαρά ...γλυκάθηκε με τη μπεμπούλα και όσο θα πλησιάζει ο καιρός θα γλυκαθεί και άλλο....!!!ΘΑ ρθει να σε βοηθήσει κιόλας μια χαρά!!!!Εγώ περιμένω την αδερφή μου και τη μανούλα μου....Τετάρτη..................να έρθουνε επιτέλους τη τύχη μου!!!!!Έχω σκυλοβαρεθεί μόνηηηηηηηηηηηηηη σαν λεμόνι.....!!!!

katerina1

katerina1
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

pantote kristinaki mou skeftomaste thetika kai kanoume oti kai opos mporoume,. i zoi einai toso aprovlepti kai mas aksizoun oi hares pou erhontai ;-)
thetiki energeia loipon se oles !
pao na kano epithesi sto psigeio ehei sika kai fragkosika pagomena telia !

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βικακι ως και ο κερβερος η γιατρος σου μαλακωσε ειδες;;

κοπελιτσες νομιζα θα τα ξερατε αυτα τα licno τα επιπλακια! δεν πειραζει θα το μελετησω λιγο παραπανω. τα φτιαχνουν στη μακεδονια παντως

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerina1 έγραψε:
pantote kristinaki mou skeftomaste thetika kai kanoume oti kai opos mporoume,. i zoi einai toso aprovlepti kai mas aksizoun oi hares pou erhontai ;-)
thetiki energeia loipon se oles !
pao na kano epithesi sto psigeio ehei sika kai fragkosika pagomena telia !

αχ μωρε τελεια η επιδρομη σου στα συκα! εφτιαξα και εγω προκτες ταρτα με φρεσκα κρεμα και συκα και ητανε.. γιαμ γιαμ! φιλακια καλη ορεξη!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τρελανέ μας Χριστινάκι με τα γλυκά σου...ααα ξέχασα να σας πώ εμένα γιατο μόνο που δεν με κράζει είναι για τα κιλά πλέον τησ λέω σήμερα ξεπέρασα τα 20(ατα 19 είμαι αλλά πάντα υπερβάλω για να τα ακούσω....χοντρά....)και μου λέει έλα μωρέ κόκαλο είσουνα μια χαρά....κοιτάζομαι με το Μάκη...λέω κοίτα να δείς....αλλαγή η δικιά σου!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου φαινεται τελικα Βικακυ οτι εκανες αρνακι την (κοιτα να δεις κολλησα πως την αποκαλεις).Μαλλον σηκωνει τα χερια ψηλα με την περιπτωση σου!!!!χαχαχαχα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγαλη αλλαγη η δικια σου οντως!! εκανε μποιφρεντ μηπως; Very Happy Very Happy Very Happy

ενταξει ρε συ η αληθεια οτι και τωρα κοκαλο εισαι, πλην της κοιλιας!
Βικακι μια χαρα θα πανε ολα!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινάκι δεν ξέρω.....μπορεί μπορεί να είναι και του οτι κλείνει για διακοπές...δεν ξέρω.....!!!!Νικάκι το καλύτερο ήταν που πήγε να κάνει ο Μάκης τον έξυπνο.....σε αυτόν στο ντόπλερ...μη χάσει του λέει γιατρέ είστε σίγουρος οτι είναι όλα καλά....καπνίζει ένα πακέτο τσιγάρο(που να κρυφτώωωωωωωωωωωω η γυναίκα)μου χαιδεύει τον αστράγαλο ο κυριούλης ...και γυρνάει και του λέει να σας πώ οτι φαίνεται σαν να μην έχει καπνίσει ποτέ!!!!κ΄φεύγει ...γυρνάει η γιατρός χαμογελάει πονηρά και ο Μάκης μου κούναγε το κεφάλι!!!!χαχαχαχχαχαχχαχα και εγώ ανακουφίστηκααααααα!!!!

Τις ενέσεις με έστειλε να τις κάνω πάνω εκεί που πάνε αυτές που γενάνε....επικρατούσε μια ησυχία βασικά.....είχε κόσμο απέξω....όταν μπήκα εγώ μ΄΄εσα είμουνα μόνη....αφού μου πάτησε τις ενέσεις...βγαίνω και βλέπω το Μάκη συγκινημένο...τι έπαθες???εδω θα σε φέρουνε και εσένα όταν είναι να γενήσεις μου λέει ...όσο ακθόμουνα εδώ έβγαινε ένας κυριούλης ....και τους έλεγε να σας ζήσει.....βούρκουσα μωρέεεεεεεεεεεεε!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ πρεπει να συγκινηθηκε ο Μακης σου μωρε!!! τι γλυκοοοο που ειδε τα νινακια!!!!!

Βικακι μου αφου το μωρακι σου δεν εχει υποαναπτυξη. εισαι σιγουρη οτι χρειαζεσαι τις ενεσεις; επειδη αποτι μου ειπε ο γιατρος μ ειναι αμα το μωρο δεν παιρνει σωστα βαρος. δεν ειναι ενεσεις για καπνιστριες. αλλα οπως και ναχει δε νομιζω ναν κακο που εβαλες

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οντως που να κρυφτεις Βικυ μου!!!
ΚΑι εμεις που πηγαμε το σαββατο για να κανουμε υπερηχο λογω ενος πονου ημουν μονη μου μεσα(και καθολου δεν μου αρεσε που ημουνα μονη μου)και ο καημενος ο Πανουλης απεξω να κανει σεναρια επιστημονικης φαντασιας!!!οταν βγηκα εξω τον ειδα καταχλωμο.Ωραια του λεω πηρες μια γευση για το πως ειναι.Και ειπα σε ολους εκεινη την μερα μην τον αφησει κανενας μονο του!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Είναι για πρόωρο τοκετό...και επειδή είμαι καπνίστρια μου είπε η γιατρός οτι υπάρχει περίπτωση σύμφωνα με τα στατιστικά...και τις βλακείες αυτές τεσπα να γενήσω πρόωρα....οι ενέσεις είναι για τα πνευμόνια για να αναπτυχθούν πιο γρήγορα σε περίπτωση που έχουμε πρόωρο τοκετό αλλά και να μην έχουμε.πρόωρο τοκετό μου είπε όπως είπες και εσύ οτι καλό κάνει κακό δεν κάνει και εγώ καπνίζω πολύ Χριστίνα μου δεν κάνω 4!!!!



Νικάκι ανησύχησε μωρέ ...καλά είπες...εγώ τον ψήνω να μπέι παρέα με μένα....είμαστε σε καλό δρόμο ήταν ανένδοτος(βλέπει σύριγγα και λιποθυμάει)αλλά τον θέλω ρε γαμώτο να μου κρατάει το χέρι είναι ο άνθρωπος μου νιώθω σιγουριά μαζί του...ασφάλεια....τώρα αν δεν το πείσω θα αρκεστώ στη γιατρό που και και με αυτήν νιώθω ασφάλεια!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα μαλιστα.. αν και οπως πας δε σε βλεπω να γεννας προωρα Βικακι μου ηδη εισαι 34 σχεδον! απο τις 36 και πανω δε θεωρειται προωρος τοκετος!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας αφήνω να φάω..............μπριζολίτσα ανάλατη....Mad με σαλάτα ανάλατηMad κορτιζόνη .....αλάτι και γλυκά απαγορευόνται!!!!Σας φιλώ γλυκάαααααααααα γλυκά γλυκά!!!!Πολλά φιλούνια .....(Με πήρε ο Μάκης τηλ να μου πεί οτι θα πάμε Φιλαδέλφεια διότι ένας φίλος μας μας κάνει δώρο......μηχανάκι pw(τύπου motocross κοντό για παιδάκια)θεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε μου τι θα κάνωωωωωωωωω......!!!!!Κ μετά βιάζομαι εγώ που θέλω να ετοιμάσω το δώματιο και τη τσάντα του μαιευτηρίου.........

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα να περασετε ομορφη. φιλακια πολλα!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια μου μόλις ξύπνησα μούσκεμα από τη ζέστη και μπήκα κάτω από το λάστιχο να ποτιστώ η έγκυος! Δεν παλεύεται στην Κρήτη σήμερα, φαντάζομαι γενικό το κακό..Παρεπιππτόντως, πριν λίγο έριξα μια ματιά σε ένα θέμα του φόρουμ που έπεσε τυχαία στο μάτι μου σχετικά με τα δειγματάκια που στέλνουν οι βρεφικές εταιρείες στις μέλουσες μαμάδες. Και έστειλα mail σε όλες! Βέβαια πήρα σχεδόν αμέσως απάντηση από τις περισσότερες, κάτι σαν αυτόματο τηλεφωνητή, ότι οι εκπρόσωποί τους λείπουν από τότε μέχρι τότε λόγω Αυγούστου, κι ότι το αίτημά μου θα προωθηθεί μόλις γυρίσουν. Εσείς κάνατε καμία τέτοια κίνηση με βαλιτσούλα από τα πάμπερς π.χ. ή δειγματάκια, nuk, chico, babylino κλπ που κάνουν προωθητικές ενέργειες με δωρεάν δειγματάκια για τη μαμά και το μωρό;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tινη μου οχι δεν εκανα καποια ενεργεια προσωπικα, αλλα ξερω οτι ερχονται στο μαιευτηριο ουτως η αλλως οι εταιρειες και ενημερωνουν δινοντας πολλα προιοντα!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλισπερα κοριτσακια, μου κολισε ιπολογιστι κε δεν μπορυσα να γραψο 3 μερεσ, ΤΙΝΙ μου πεζ μου κε ιμε τι φορυμ ινε, ΚΡΙΣΤΙΝΑΚΙ μοου γλικο ι μπεμπα συπερρρρρρρρρ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Tινη μου οχι δεν εκανα καποια ενεργεια προσωπικα, αλλα ξερω οτι ερχονται στο μαιευτηριο ουτως η αλλως οι εταιρειες και ενημερωνουν δινοντας πολλα προιοντα!

Χριστινάκι μου στα δημόσια νοσοκομεία δεν έχει τέτοια, οπότε λέω τί έχω να χάσω;

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lista έγραψε:καλισπερα κοριτσακια, μου κολισε ιπολογιστι κε δεν μπορυσα να γραψο 3 μερεσ, ΤΙΝΙ μου πεζ μου κε ιμε τι φορυμ ινε, ΚΡΙΣΤΙΝΑΚΙ μοου γλικο ι μπεμπα συπερρρρρρρρρ

http://forum.eimaimama.gr/t10780-topic

Σχετικά με τα δείγματα διάβασε εδώ Ναταλία μου..και καλώς μας ήρθες! όλα καλά; με το σάκχαρο πώς τα πας;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα οκ Τινη μου τοτε καλα κανεις και τους εστειλες

Ναταλια μου γεια σου. πως εισαι; εγω ειχα ζαλαδες σημερα αλλα βλεπω στο ιντερνετ παιδικα σεντονακια και πολλα τετοια και το ξεχασα ηδη, ειμαι καλυτερα!

lista

lista
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Tini13 έγραψε:
lista έγραψε:καλισπερα κοριτσακια, μου κολισε ιπολογιστι κε δεν μπορυσα να γραψο 3 μερεσ, ΤΙΝΙ μου πεζ μου κε ιμε τι φορυμ ινε, ΚΡΙΣΤΙΝΑΚΙ μοου γλικο ι μπεμπα συπερρρρρρρρρ

http://forum.eimaimama.gr/t10780-topic

Σχετικά με τα δείγματα διάβασε εδώ Ναταλία μου..και καλώς μας ήρθες! όλα καλά; με το σάκχαρο πώς τα πας;
καλισπερα ΤΙΝΑΚΙ μου παο σαν χελονα αγαπι μου ,δεν κιμαμε καθολυ ,,στιν πλατι δεν γανι πολι πλακονι νεφρο που εχο προμπλιμα στο πλαι ποναο, το φεμα ζακχαρυ κανο ινσυλινι δε παλεβετε, με διατροφι δεν ρεφμιζετε,τρισ φορεσ τιν ιμερα , μασ εμεναν λιγο ,να μασ περασι αβγυστοσ κε ναπαρυμε λιγιι ανασα Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 31 328109

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις