Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
78 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 78 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποιος το περιμενε .. οπως το λες.. εμενα δεν ηταν καν προγραμματισμενο αλλα μου αλλαξε τη ζωη.. ηταν εκεινο που χρειαζομουνα να νιωσω χαρουμενη και να βρω τις δυναμεις που ειχα χασει...

φλεβιτσες ελιες ραγαδες παχακια στα κωλακια και στα μπουτια εξαφανιστειτεεεεε!!!! αμπρα καταμπραααααα!!!

μονο ετσι κοπελες!!!! jocolor jocolor jocolor jocolor

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χχαχαχχαχαχχαχα!Μια χαρά τα λές Χριστινάκι μου!!!!!!!!!!!Θα φύγουνε μωρέ που θα πάνε...........και θα γίνουμε μάνες μοντέλα!!!!Κ θα μας ρωτάνε καλά έχεις παιδί???κ από που το βγάλες????και θα χαζογελάμε εμείς....υπερήφανες!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο εννοειται συμπεθερακο. και ξερεις τι; εχω προσεξει , και ειναι αληθεια αυτο, οτι αμα εισαι εγγυος ολες οι αλλες γυναικες σου φαινονται λεπτες η οτι εχουν χασει βαρος και αυτο ακριβως επειδη βλεπεις τον εαυτο σου πιο χοντρο απο ποτε. που δεν ειναι ομως η πραγματικοτητα Very Happy
λοιπον κουκλες μεσα και εξω μας θελω!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
¨Ετσι Χριστινάκι μου όπως μου τα λές.............!!!!!Θα σε αφήσω να βάλω στο Μακούλι να φάει............φιλούνια πολλάαααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλλαγες πολλες στο σωμα μα η κυριοτερη αλλαγη ερχεται με το νινακι που κουβαλαμε!και εμεις δε το σχεδιασαμε χριστινακι και ηρθε τη πιο καταλληλη στιγμη!ειναι το παρεακι μου!!!!! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 215994

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φιλακια αγαπη μου. παω και γω να φαω κατι Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 315810 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 315810

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
re koritsia mias pou lete gia fleves,ragades,kilakia paxakia klp..ao kila pws pate,egw exw parei 8,5-9 k oly fovamai thn synexeia,to kalo oti oles exoume oly kairo ws to eomeno kalokairi gia na xasoume..an den esoume me ta moutra stis vrefikes kremoules:P

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βικακο μου!ειμαστε κ φιλες στο fb.. Very Happy Very Happy Very Happy
τινη,αυτο να το ξαναπεις,ενα μπινελικι θα ηταν καλο να ριξεις,αισθανεσαι πιο ομορφα!!!! Razz

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:re koritsia mias pou lete gia fleves,ragades,kilakia paxakia klp..ao kila pws pate,egw exw parei 8,5-9 k oly fovamai thn synexeia,to kalo oti oles exoume oly kairo ws to eomeno kalokairi gia na xasoume..an den esoume me ta moutra stis vrefikes kremoules:P
αχ πινελοπη,τι μου θυμισες τωρα..εγω τον προηγουμενο μηνα ειχα παρει 8,τωρα μια δεκαρα την εχω σιγουρα,κ το κακο ειναι οτι εγω πρεοει να τα χασω μεχρι 2 δεκ,δηλαδη ουτε 2 μηνες..γιατι παντρευεται η αδελφη μου..κ πως θα εμφανιστω στις φωτο η φαλαινα?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ama den paroume alla..diladi 2-3 mono akoma nomizw oti 2 mhnes meta tha fenomaste poly ksefouskotes,8elw na isteyw katalavaineis..sxediazw ao twra osa 8a fygoun me thn genna..ws 8a mazeyei i koilia me latex k alla tetoia..alla to thema einai ginete na aroume mono 2-3 akoma? egw na sou w thn alh8eia oreksh trellh den exw..1 mera thn vdomada mporei na savouriasw alla ayton ton k.. mou ao ton kanae den ton shkwnw enw mexri rin kana mhna ekana ka8e mera gymnastikh. prepei otan sikwnomai na eimai se sxhma kanape xaxaxax

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:ama den paroume alla..diladi 2-3 mono akoma nomizw oti 2 mhnes meta tha fenomaste poly ksefouskotes,8elw na isteyw katalavaineis..sxediazw ao twra osa 8a fygoun me thn genna..ws 8a mazeyei i koilia me latex k alla tetoia..alla to thema einai ginete na aroume mono 2-3 akoma? egw na sou w thn alh8eia oreksh trellh den exw..1 mera thn vdomada mporei na savouriasw alla ayton ton k.. mou ao ton kanae den ton shkwnw enw mexri rin kana mhna ekana ka8e mera gymnastikh. prepei otan sikwnomai na eimai se sxhma kanape xaxaxax
ενα πραγμα θα σου πω,στην κορη μου ειχα παρει 20 κιλα κ τα δεκα αφου μπηκα στον μηνα μου..καθε μερα ανεβαινα στη ζυγαρια κ ημουν +,κ προσεχα πολυ..μεσα σε 20μερες βεβαια εχασα 15κιλα κ εκει επαναπαυτηκα,κ δεν εχασα ουτε γραμμαριο μετα..τωρα που δεν προσεχω καθολου,μα καθολου μου φαινεται θα πεσει πολυ πεινα μετα.. Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 534787

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ta 10 afou mpikes ston mhna sou ??? wx panagia mou.wx wx wx

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μια καλησπερα μπηκα να πω... φευγω παω να με κερασει ο αντρας μου βαφλα που μου ειχε ταξει απο καιρο!!!

Αλλα Αννα με αυτο που διαβασα για τον τελευταιο σου μηνα τρομαξα!!! κ εγω μεχρι στογμης 8 κιλα ειχα παρει... αλλα τον τελευταιο καιρο το εχω ξεχ#σει με τα γλυκα...

τελος παντων απο αυριο θα κρατηθω...

Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 417472 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 17 417472

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη.. εγω πηρα 17 τελευταια φορα που ζυγιστηκα και υπολογιζω να εχω παρει κιαλλα απο τοτες...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kati egine k to modem mas den i8ele na exoume internet! xristina den kserw posa exeis parei alla sthn foto mia xara fenesai ksekinhses poly adynatouli mallon Like a Star @ heaven

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπη μου ημουνα αδυνατη οκ, αλλα τοσα εχω παρει.. δε ξερω αν ειναι και καποια κατακρατηση. σα γουρουνι παντως δεν τρωω αλλα προσπαθω υγιεινα.. εχω και θυροειδη βεβαια και με την εγκυμοσυνη εχουν τρελαθει οι ορμονες...
οσα και να παρουμε θα τα χασουμε.. με τοσο τρεξιμο με τα νινακια θα επανελθουμε και με το παραπανω πιστευω..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
8a mas treksoun e? zouzounakia mou! egw exw na kanw k ton gamo mou to kalokairi mazi em thn vaftish iounio-ioulio k den kserw oso na peis thelw na eimai sta normal mou.

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
Aurora έγραψε:Πήγαμε στον γιατρό σήμερα ο Βαγγελάκος μας πήρε θέση κι έτσι μου έφυγε το άγχος της ισχυακής προβολής!
Ξεπέρασε κ το κιλό, όλα τέλεια.
Μετα πηγαμε για καφεδάκι με το Στελάκι μου τα δυό μας.
Φάγαμε μακαρόνια με κιμά και τώρα χαλαρωνω

Στελλίτσα μου! προσπαθούσα να βρω να παρκάρω έξω από το bowling κατά τις 12 και σας πήρε το μάτι μου στα φουσκωτά, μέχρι να κατέβω είχατε φύγει!!!!

Μωρό μου άλλη είδες Very Happy
Εμείς είχαμε πάει στη γιαγιά μου σήμερα

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα στελλιτσα!

Πηνελοπη μου θα εισαι μια χαρουλα.. θα τα χασουμε.. τοσες μανουλες τα καταφερνουν..εμεις λεμε πρωτα να κανουμε τη βαφτιση το καλοκαιρι και να παντρευτουμε μετα, λεμε το 2014 ..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ τον τελευταίο μήνα στον Γιώργο πήρα 10
30 σύνολο Laughing Laughing
Αλλά φεύγουν αμέσως μη σκάτε

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σεξομάνα !

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Καλησπέρα σεξομάνα !

το ξερω ομορφη! δεν ανησυχω και τοσο ευτυχως Very Happy Very Happy οσο χασω εχασα, τα υπολοιπα θα φυγουν θελουν δε θελουν.

αν και ειναι ηδη η 2 σου εγκυμοσυνη εχεις τελειο σωμα!! και χαλαλι γιατι ο γιωργος σου ειναι ενας κουκλος που θα καψει καρδιες!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stella mhn varas k esy !!! pw-pw ayto mesa sto kefali mou mexri twra htan senario eistimonikhs fadasias..10 se enan mhna..8a klaiw aparhgorhth mazi me to nini mou xaxa. xristina les io meta ton gamo esy e? exete kanei politiko h kati sxetiko mexri stigmhs?? emeis oxi

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στο κοκκινο η διασκεδαση στα χανια λεει στη τβ στελλιτσα!!!

Αχ να ξαναρθω πολυ πεθημησα το νησι σας!! και τις απιστευτες παραλιες βεβαια! η καλυτερη μου ειναι ελαφονησι χωρις αμφιβολια!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:stella mhn varas k esy !!! pw-pw ayto mesa sto kefali mou mexri twra htan senario eistimonikhs fadasias..10 se enan mhna..8a klaiw aparhgorhth mazi me to nini mou xaxa. xristina les io meta ton gamo esy e? exete kanei politiko h kati sxetiko mexri stigmhs?? emeis oxi

ναι... πρωτα θα βαφτισουμε και πολυ πιο μετα ο γαμος..
καλη μου οχι δεν καναμε πολιτικο.. εχουμε απλα αρραβωνιαστει.. τωρα δε ξερω αν χρειαζεται καποια διαδικασια για το επιθετο του μωρου.. δεν το εχω ψαξει ακομη... πρεπει να παντρευτουμε για να παρει το επιθετο του μπαμπα το μωρο;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις