Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μμμμ,πιασαμε μεγαλη συζητηση!
τινι,αν εχεις δικο σου αναισθησιολο μπορεις να κανεις επισκληριδιο στο νοσοκομειο.
προχθες που πηγα να μου παρει τα κολπικα ο ντοκ,εκατσα στην αγχωνευτη καρεκλα και τον ρωτησα:
-σ'αυτη γενναω?
-ναι,σ'αυτη.
-δε μ'αρεσει(του λεω) θελω καισαρικη....
με κοιταξε απορημενος..και αφου τελειωσε με ρωτησε αν μιλουσα σοβαρα γιατι ειναι κριμα λεει επειδη εχει θεση το μικρο.εγω του ξεκαθαρισα πως δε θελω να πονεσω!ας μου δωσει επισκληριδιο,ναρκωτικα και οτι αλλο θελει αλλα 24ωρα ολοκληρα δε καθομαι να γενναω.τσακ μπαμ!εχω διαστολη εχει καλως...δε προχωραει το πραγμα..παρτε το μωρακι και τελος!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμπεθερουλιιιι καλησπερααα!!! ευχαριστωωωωω πολυ, ευτυχως δε φαινομαι απο πισω που εχω γινει σαν φαλαινιτσα!!
αχ τι καλα που του αρεσει ο κηπος του Μακη σου. εισαι τυχερη ακου με, εχει αντρες που βαριουνται πολυ και επισης ειναι πολυ ομορφο για ενα σπιτι να εχει περιποιημενο κηπο!!
εφαγες και το φαγακι της γιαγιας ε; μια χαρουλα!!. ενεση ποτε κανεις δευτερα;; θα την κανεις μονη η θα πας στο γιατρο σου;

Κοριτσια ισως εξαρταται απο το γιατρο ποσο καλα θα σε ραψει αλλα εχετε δικαιο, Τινη μου, δε νομιζω να ξεχοιλωσε καμια κοπελα απο αυτο!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
m ayth thn egkymosynh pia ola anoigoun..sth8os mesh koilies mpoutakia gloutoi ..megalwnoun oi patouses..na mas meinei k kousouri apo katw?? den nomizw pia!k ayta ta atima oso eykola trypwnoun ekeimesa toso dyskola vgainoun!anna talaipwri8ikes esy poly..eyxomai twra na sou parei mono 1-2 writses! Like a Star @ heaven

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι θα κανεις καισαρικη δηλαδη; το εχεις αποφασισει;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:m ayth thn egkymosynh pia ola anoigoun..sth8os mesh koilies mpoutakia gloutoi ..megalwnoun oi patouses..na mas meinei k kousouri apo katw?? den nomizw pia!k ayta ta atima oso eykola trypwnoun ekeimesa toso dyskola vgainoun!Like a Star @ heaven

χαχαχα εχεις δικαιο!! με κανες και γελασα πηνελοπη!!
Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 215994 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Αννουλα ταλαιπωρηθηκες αλλα χαλαλι για τη μικρουλα σου...
Να σου πω, ισχιει οτι με τον φ/τ ανοιγεις απο κατω; εγω πιστευω ειναι μαμακιες προσωπικα αυτα και ειναι δικαιολογια των γιατρων να πειθουν τις γυναικες να κανουν καισαρικες χωρις να τις χρειαζονται για να πιασουν περισσοτερα λεφτα...

εγω θεωρω πως ανοιγεις αλλα φοβαμαι το ραψιμο...τρατζικ!η απορια μου ητανε οταν θα ερθουμε ξανα σ'επαφη θα καταλαβαινω τπτ η' θα ειναι τρυπα του οζοντος?τωρα που βαζω τη κρεμα και εχω ενα καθρεφτακη για βοηθεια βλεπω πως ανοιξα απο κατω....να ειναι η φαντασια μου? Very Happy
α!εχετε χαιρετησματα απο τη Γιωτα!δε βρηκε χρονο ακομα να μπει!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
βρε τινακο ειναι σιγουρο αυτο?απο σας εδω το ακουσα.εχετε ρωτησει κ ισχυει?[/quote]

Δυστυχώς..καρατσεκαρισμένο..στον τομέα της υγείας δουλεύω..[/quote]
ωχ,υπομονη τοτε καλη μου..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
τινι,αν εχεις δικο σου αναισθησιολο μπορεις να κανεις επισκληριδιο στο νοσοκομειο.

Στο Βενιζέλειο του Ηρακλείου που θα γεννήσω εγώ, ούτε δικό σου μπορείς να φέρεις, το έχω εξαντλήσει το θέμα..γι'αυτό λέω καταραμένη φτώχια Sad

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σοφη μου ιδεα σου θα ειναι μωρε. πως να ανοιξες αφου γεννα δεν εκανες ακομα; ειναι δυνατον;;
ωχχ λες ;; μονο αυτο μας ελειπε δηλαδη! alien alien alien alien

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Σοφακι θα κανεις καισαρικη δηλαδη; το εχεις αποφασισει;

για φυσιολογικο ξεκιναω αλλα δε με βλεπω να καθομαι 16ωρα να ποναω και να περναει ο καθενας και να βαζει χερια,ποδια για να δει διαστολη!ασε που αν δε φυγει η κολπιτιδα δε θα μ'αφησει ο γιατρος να γεννησω φυσιολογικα!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Άννα σε έκανα φίληηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!Εσύ δεν είσαι???Κούκλα η κόρη αλλά και η μαμά δεν πάει πίσω.............!!!

Αυτό δεν το καταλαβαίνω με την επισκληρίδιο για να το λες όμως .....κάτι θα ξέρεις......!!!

Σοφάκοοοοοοοοοοοο μαζί παρέα και εγώ............αυτής της ιδεολογίας είμαι!!!!!!!!!¨οχι θα φάω τα νιάτα μου...σπρώξε και σπρώξε!!!!!!!!!Και καλά να σπρώχνεις και να βγαίνει αμα δεν βγαίνει????



Χριστινάκο Δευτέρα θα ξεκινήσω τις πρώτες 2 τις οποίες θα μου τις κάνει η γιατρός...στο κώλο!!!!Αει μαρή μια χαρά είσαι που δεν φαίνεσαι από πίσω....βλακείες εμένα να δείς που δεν έχω στη κοιλιά ραγάδα και έχω κάνει στο κώλο...ναααααααααα κάτι ραγάδες τι αλειφόμουν με βαζελίνες με κρέμες η ραγάδα πήγε και ήρθε!!!!Δεν με ενδιαφέρει καθόλου όμως διότι θα γίνω μάνα ............οπόταν προτεραιότητα έχει το παιδί και μετά εγώ και η ομορφιά μου!!!!!(τα λέω για να παρηγορούμαι...........)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:σοφη μου ιδεα σου θα ειναι μωρε. πως να ανοιξες αφου γεννα δεν εκανες ακομα; ειναι δυνατον;;
ωχχ λες ;; μονο αυτο μας ελειπε δηλαδη! alien alien alien alien

ε δε πρεπει να ξεκιναει η προετοιμασια?ξερω εγω...?λεω...!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
sofouli έγραψε:
τινι,αν εχεις δικο σου αναισθησιολο μπορεις να κανεις επισκληριδιο στο νοσοκομειο.

Στο Βενιζέλειο του Ηρακλείου που θα γεννήσω εγώ, ούτε δικό σου μπορείς να φέρεις, το έχω εξαντλήσει το θέμα..γι'αυτό λέω καταραμένη φτώχια Sad

Τινη μου να πας αισιοδοξα. ουτως η αλλως δε σημαινει θα εχεις εξαντλητικους πονους. και ολα θα τα ξεχασεις μολις δεις το νινακι σου! μαλλον και γω χωρις επισκληριδιο θα προχωρησω...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφάκοοοοοοοοοοοο μαζί παρέα και εγώ............αυτής της ιδεολογίας είμαι!!!!!!!!!¨οχι θα φάω τα νιάτα μου...σπρώξε και σπρώξε!!!!!!!!!Και καλά να σπρώχνεις και να βγαίνει αμα δεν βγαίνει????

ε μα...και ουτε θα ταλαιπωρηθει και το πιτσιρικι!θα βγει ατσαλακωτο!αν μ'ακουσει ο Γιωργος θα με ξεμαλλιασει! Wink

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:
Tini13 έγραψε:
βρε τινακο ειναι σιγουρο αυτο?απο σας εδω το ακουσα.εχετε ρωτησει κ ισχυει?

Δυστυχώς..καρατσεκαρισμένο..στον τομέα της υγείας δουλεύω..[/quote]
ωχ,υπομονη τοτε καλη μου..[/quote]

Αννούλα, και το χειρότερο όπως έχω ξαναπεί δεν είναι αυτό..είναι ότι δεν επιτρέπουν στα νοσοκομεία τον άντρα σου να είναι μέσα μαζί, με αποτέλεσμα να καταπιέζεσαι η ετοιμόγεννη και να μην έχεις εκεί τον ηθικό αυτουργό (τον πατέρα εννοώ!) να τον μπινελικώσεις, να δαγκώσεις, ρίξεις κανένα μπουνίδι κλπ για την κατάσταση που σε έφερε! κάθεται και βράζει στο ζουμί του απ'έξω όμως, κάτι είναι και αυτό!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Σοφακι θα κανεις καισαρικη δηλαδη; το εχεις αποφασισει;

για φυσιολογικο ξεκιναω αλλα δε με βλεπω να καθομαι 16ωρα να ποναω και να περναει ο καθενας και να βαζει χερια,ποδια για να δει διαστολη!ασε που αν δε φυγει η κολπιτιδα δε θα μ'αφησει ο γιατρος να γεννησω φυσιολογικα!

Κ εγώ για καισσαρική ανετότατα έκανα αλλά η ναζί(γιατρός)είναι τελίως κατά εκτός αν χρειαστεί μου λέει...........!!Άλλη φάση η καισαρική έκανε η αδερφή μου και η ανηψιά βγήκε φράααααααααααπα κούκλα.....(καλά δεν είναι λόγος αυτός για να κάνεις αλλά λέμε τώρα)

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε παμε και βλεπουμε!!!!μπορει να ερθουνε πολυ πιο ευκολα τα πραγματα! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 215994

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
ANNAST έγραψε:
Tini13 έγραψε:
βρε τινακο ειναι σιγουρο αυτο?απο σας εδω το ακουσα.εχετε ρωτησει κ ισχυει?

Δυστυχώς..καρατσεκαρισμένο..στον τομέα της υγείας δουλεύω..
ωχ,υπομονη τοτε καλη μου..[/quote]

Αννούλα, και το χειρότερο όπως έχω ξαναπεί δεν είναι αυτό..είναι ότι δεν επιτρέπουν στα νοσοκομεία τον άντρα σου να είναι μέσα μαζί, με αποτέλεσμα να καταπιέζεσαι η ετοιμόγεννη και να μην έχεις εκεί τον ηθικό αυτουργό (τον πατέρα εννοώ!) να τον μπινελικώσεις, να δαγκώσεις, ρίξεις κανένα μπουνίδι κλπ για την κατάσταση που σε έφερε! κάθεται και βράζει στο ζουμί του απ'έξω όμως, κάτι είναι και αυτό!!!![/quote]



χαχαχχαχχαχαχχ Κάφρος η Τίνη έτσι και εγώ....΄΄εχει να ακούσει δεν ξέρω και εγώ ...τι θα ακούσει...άσε που μου κάνει τη κότα και λέει δεν μπαίνω μέσα...και τον εκβιάζω οτι άμα δεν μπεί εγώ παιδί δεν βγάζωωωωωωωωωω!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
sofouli έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Σοφακι θα κανεις καισαρικη δηλαδη; το εχεις αποφασισει;

για φυσιολογικο ξεκιναω αλλα δε με βλεπω να καθομαι 16ωρα να ποναω και να περναει ο καθενας και να βαζει χερια,ποδια για να δει διαστολη!ασε που αν δε φυγει η κολπιτιδα δε θα μ'αφησει ο γιατρος να γεννησω φυσιολογικα!

Κ εγώ για καισσαρική ανετότατα έκανα αλλά η ναζί(γιατρός)είναι τελίως κατά εκτός αν χρειαστεί μου λέει...........!!Άλλη φάση η καισαρική έκανε η αδερφή μου και η ανηψιά βγήκε φράααααααααααπα κούκλα.....(καλά δεν είναι λόγος αυτός για να κάνεις αλλά λέμε τώρα)

αν ζοριζεται η κατασταση εγω λεω για καισαρικη.ειδαλλως φυσιολογικα.θα δειξει...παντως καποιος θα τ'ακουσει αλλα δε ξερω ποιος θα ειναι!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:
Tini13 έγραψε:
ANNAST έγραψε:
Tini13 έγραψε:
βρε τινακο ειναι σιγουρο αυτο?απο σας εδω το ακουσα.εχετε ρωτησει κ ισχυει?

Δυστυχώς..καρατσεκαρισμένο..στον τομέα της υγείας δουλεύω..
ωχ,υπομονη τοτε καλη μου..

Αννούλα, και το χειρότερο όπως έχω ξαναπεί δεν είναι αυτό..είναι ότι δεν επιτρέπουν στα νοσοκομεία τον άντρα σου να είναι μέσα μαζί, με αποτέλεσμα να καταπιέζεσαι η ετοιμόγεννη και να μην έχεις εκεί τον ηθικό αυτουργό (τον πατέρα εννοώ!) να τον μπινελικώσεις, να δαγκώσεις, ρίξεις κανένα μπουνίδι κλπ για την κατάσταση που σε έφερε! κάθεται και βράζει στο ζουμί του απ'έξω όμως, κάτι είναι και αυτό!!!![/quote]



χαχαχχαχχαχαχχ Κάφρος η Τίνη έτσι και εγώ....΄΄εχει να ακούσει δεν ξέρω και εγώ ...τι θα ακούσει...άσε που μου κάνει τη κότα και λέει δεν μπαίνω μέσα...και τον εκβιάζω οτι άμα δεν μπεί εγώ παιδί δεν βγάζωωωωωωωωωω!!!![/quote]

δε το κοβω να γινεται αυτο!!!! Wink

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:

Χριστινάκο Δευτέρα θα ξεκινήσω τις πρώτες 2 τις οποίες θα μου τις κάνει η γιατρός...στο κώλο!!!!Αει μαρή μια χαρά είσαι που δεν φαίνεσαι από πίσω....βλακείες εμένα να δείς που δεν έχω στη κοιλιά ραγάδα και έχω κάνει στο κώλο...ναααααααααα κάτι ραγάδες τι αλειφόμουν με βαζελίνες με κρέμες η ραγάδα πήγε και ήρθε!!!!Δεν με ενδιαφέρει καθόλου όμως διότι θα γίνω μάνα ............οπόταν προτεραιότητα έχει το παιδί και μετά εγώ και η ομορφιά μου!!!!!(τα λέω για να παρηγορούμαι...........)


αχαχαχα τι να κανουμε Βικακι μου καλο! για παρηγορια τα λεμε!!! ενταξει και γω εχω γεμισει ραγαδες αλλα δε φταιω το μωρο γιατι ειχα απο πριν αρκετες επειδη ειχα χασει αρκετο βαρος καποια φαση της ζωης μου και ο πρωτος τοπος που εκανα ηταν τα πλαγια της κοιλιας! τωρα εχω γεμισει αλλα κανω πως δεν τις βλεπω!εντωμεταξυ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ τα πλαινα εκει οταν βαζετε κρεμες και ελαια για τις ραγαδες. ΜΑΝΕΣ Βικακι μου!!!

οσο αφορα τις ενεσεις , καλυτερα εκει, αλλου θα ποναγες

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
vgog65 έγραψε:

Χριστινάκο Δευτέρα θα ξεκινήσω τις πρώτες 2 τις οποίες θα μου τις κάνει η γιατρός...στο κώλο!!!!Αει μαρή μια χαρά είσαι που δεν φαίνεσαι από πίσω....βλακείες εμένα να δείς που δεν έχω στη κοιλιά ραγάδα και έχω κάνει στο κώλο...ναααααααααα κάτι ραγάδες τι αλειφόμουν με βαζελίνες με κρέμες η ραγάδα πήγε και ήρθε!!!!Δεν με ενδιαφέρει καθόλου όμως διότι θα γίνω μάνα ............οπόταν προτεραιότητα έχει το παιδί και μετά εγώ και η ομορφιά μου!!!!!(τα λέω για να παρηγορούμαι...........)


αχαχαχα τι να κανουμε Βικακι μου καλο! για παρηγορια τα λεμε!!! ενταξει και γω εχω γεμισει ραγαδες αλλα δε φταιω το μωρο γιατι ειχα απο πριν αρκετες επειδη ειχα χασει αρκετο βαρος καποια φαση της ζωης μου και ο πρωτος τοπος που εκανα ηταν τα πλαγια της κοιλιας! τωρα εχω γεμισει αλλα κανω πως δεν τις βλεπω!εντωμεταξυ ΜΗ ΞΕΧΝΑΤΕ τα πλαινα εκει οταν βαζετε κρεμες και ελαια για τις ραγαδες. ΜΑΝΕΣ Βικακι μου!!!

οσο αφορα τις ενεσεις , καλυτερα εκει, αλλου θα ποναγες

στη κοιλια εβγαλα κατι φλεβιτσες αραια και που...ε τωρα οτι και να'ναι μωρακι κουβαλαμε!μανουλιτσες θα γινουμε! Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 16 90233 παω να κανω μπανακι γιατι σκαωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε να έρθει η Δευτέρα θα σκάσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!4 εβδομάδες έχω να τον δώ...και έχω και ένα κάρο ερωτήσεις!!!!!Και κλείνει και το ιατρείο 10 Αυγούστου.....και αγχώνομαι....!!!!

Μάνες Χριστινάκι...ποιος να το πίστευε...........!!!!Εντάξει θα γινότανε κάποια στιγμή...αλλά και πάλι...με τόσα άγχη και ερωτήσεις και αγωνία...είναι κάπως φαντάζομαι το αποτέλεσμα θα μας δικαιώσει!!!

Σοφάκο κανόνησε να λουστείς με κοκινόχωμα πάλι και να τρέχουμε!!!!Very Happy Very Happy Very Happy

Εγώ πάλι έχω γεμίσει ελιές πολλές ελιές...σε διάφορα σημεία....καλά φλέβες να δεί το μάτι σου στη κοιλιά πάνω πάνω σαν χάρτης είμαι!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα ξερω τι ειναι,βικακο!χιχι!!!και εγω γεμισα ελιες...οσο για το στηθος ειναι γεματο φλεβες.λεω θα ειναι διακλαδωση και θα φαινεται η ροη του γαλατος! Wink

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτάκοοοοοοοοοοοοοοοο φιλούνιαααααααααααα!!!!

Σοφάκο.....να δώ τι άλλο θα βγεί μέχρι να γενήσουμε...λές να βγάλουμε μεγάλα αυτιά και ουρά από πίσω???χαχαχαχαχχαπλάκα κάνω................!!!Αλλά άλλάζει πολύ το σώμα!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις