Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε ξερω τι θα κανω... Η μητερα μου μου ειπε οτι κ στις 2 της γεννες ειχε σαν πονους περιοδου κ λιγο πιο εντονους λιγο πριν γεννησει.. Δε πεθανε δλδ απο τον πονο..Αυτα που ακουμε η βλεπουμε στην tv ουρλιαχτα κ τσιριδες μου ειπε οτι ειναι εντελως υπερβολικα.... Γιαυτο λεω να δοκιμασω χωρις ..αλλα αν ειναι να τραβηξει 6 κ 7 ωρες που ακουω απο μερικες τοτε αλλαζουν τα πραγματα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα κ εγωωω..... πως εισαστε?στελλα,χριστινακι,letitsa,τα υπολοιπα κοριτσια?????
οσο για επισκληριδιο,εγω αντεξα μεχρι διαστολη 8 κ μετα μονο που δεν πλακωσα τον αναισθησιολογο που αργησε να ερθει,γιατι ηθελε κ λιγη ωρα να δρασει..κ σιγουρα τωρα θα κανω,δεν βλεπω λογο\ να ταλαιπωρουμαι χωρις.. Very Happy
κ οσο για την θεση η κορη μου ειχε παρει απο τον 5 μηνα κ δεν ξαναγυρισε,ενω ο μαγκας τωρα,μολις μπηκα στον 7.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Δε ξερω τι θα κανω... Η μητερα μου μου ειπε οτι κ στις 2 της γεννες ειχε σαν πονους περιοδου κ λιγο πιο εντονους λιγο πριν γεννησει.. Δε πεθανε δλδ απο τον πονο..Αυτα που ακουμε η βλεπουμε στην tv ουρλιαχτα κ τσιριδες μου ειπε οτι ειναι εντελως υπερβολικα.... Γιαυτο λεω να δοκιμασω χωρις ..αλλα αν ειναι να τραβηξει 6 κ 7 ωρες που ακουω απο μερικες τοτε αλλαζουν τα πραγματα!
ελενα μου καλησπερα,14 ωρες εγω κ μαλλον με ακουσαν κ απ'εξω(υ.γ κ αντεχω κ τον πονο)

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K egw exw pei ston giatro mou oti tha tou kanw fasaria ama ponaw,xaxaxaxxa gelage k aytos Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 15 911307

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:γυρισα κ εγωωω..... πως εισαστε?στελλα,χριστινακι,letitsa,τα υπολοιπα κοριτσια?????
οσο για επισκληριδιο,εγω αντεξα μεχρι διαστολη 8 κ μετα μονο που δεν πλακωσα τον αναισθησιολογο που αργησε να ερθει,γιατι ηθελε κ λιγη ωρα να δρασει..κ σιγουρα τωρα θα κανω,δεν βλεπω λογο\ να ταλαιπωρουμαι χωρις.. Very Happy
κ οσο για την θεση η κορη μου ειχε παρει απο τον 5 μηνα κ δεν ξαναγυρισε,ενω ο μαγκας τωρα,μολις μπηκα στον 7.
καλησπερα κουκλαρα μου....αυτο λεω και εγω γιατι να κατσω να ποναω????????????δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος ...ουτως η αλλως ολη η γεννα ειναι μια περιεργη φαση αλλα δνε θελω να ποναω θελω να χαιρομαι....ποιυ θα βλεπω το παιδακι μου πρωτη φορα και οχι να μην εχω κουραγιο να το χαιδεψω..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAST έγραψε:γυρισα κ εγωωω..... πως εισαστε?στελλα,χριστινακι,letitsa,τα υπολοιπα κοριτσια?????
οσο για επισκληριδιο,εγω αντεξα μεχρι διαστολη 8 κ μετα μονο που δεν πλακωσα τον αναισθησιολογο που αργησε να ερθει,γιατι ηθελε κ λιγη ωρα να δρασει..κ σιγουρα τωρα θα κανω,δεν βλεπω λογο\ να ταλαιπωρουμαι χωρις.. Very Happy
κ οσο για την θεση η κορη μου ειχε παρει απο τον 5 μηνα κ δεν ξαναγυρισε,ενω ο μαγκας τωρα,μολις μπηκα στον 7.


Ποτε γενναμε ; Οταν φτασει 10;; Ειμαι κ εντελως ασχετη απο αυτα! Δεν εχω ενημερωθει ακομα!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τα κοριτσια που γεννησαν θελω να ρωτησω. το επισκληριδιο ειχε επιπτωσεις πανω σας μετα τη γεννα; εννοω να πονατε το σπονδυλο η κατι τετοιο;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:τα κοριτσια που γεννησαν θελω να ρωτησω. το επισκληριδιο ειχε επιπτωσεις πανω σας μετα τη γεννα; εννοω να πονατε το σπονδυλο η κατι τετοιο;
οχι βεβαια..κ εγω τα ειχα ακουσει αυτα παλια κ μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι χαζομαρες,εγω το μονο που επαθα ειναι οτι πονεσα λιγο στην ενεση,κατα τα αλλα μην λεμε κ οτι θελουμε παλι πονουσα κ καταλαβαινα μια χαρα τις συσπασεις,αφου καποια στιγμη φωναξαν τον αναισθισιολογο γιατι τους ελεγα οτι δεν εχει πιασει η ενεση,κ ηρθε ο κακομοιρης κ με ρωταγε..πονας?του ελεγα ναι,πηρε μια βελονα κ με τσιμπισε στα ποδια κ μου λεει,το αισθανθηκες αυτο?του λεω ναι Η ΨΕΥΤΡΑ..δεν καταλαβαινα αλλα επειδη πονουσε ηθελα κιαλλη δοση,σιγα μην μου εδινε..
γεια σου πινελοπη!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:
ANNAST έγραψε:γυρισα κ εγωωω..... πως εισαστε?στελλα,χριστινακι,letitsa,τα υπολοιπα κοριτσια?????
οσο για επισκληριδιο,εγω αντεξα μεχρι διαστολη 8 κ μετα μονο που δεν πλακωσα τον αναισθησιολογο που αργησε να ερθει,γιατι ηθελε κ λιγη ωρα να δρασει..κ σιγουρα τωρα θα κανω,δεν βλεπω λογο\ να ταλαιπωρουμαι χωρις.. Very Happy
κ οσο για την θεση η κορη μου ειχε παρει απο τον 5 μηνα κ δεν ξαναγυρισε,ενω ο μαγκας τωρα,μολις μπηκα στον 7.


Ποτε γενναμε ; Οταν φτασει 10;; Ειμαι κ εντελως ασχετη απο αυτα! Δεν εχω ενημερωθει ακομα!
ναι ελενα μου στο 10 γεννας..

βεβαια μια γνωστη μου που εχει κανει 3 παιδια,τα δυο τα γεννησε σε ταξι πηγαινοντας στο μαιευτηριο..μακαρι,αλλα που τετοια τυχη?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:τα κοριτσια που γεννησαν θελω να ρωτησω. το επισκληριδιο ειχε επιπτωσεις πανω σας μετα τη γεννα; εννοω να πονατε το σπονδυλο η κατι τετοιο;

όχι καλέ όλα σούπερ Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
Kristinaki έγραψε:τα κοριτσια που γεννησαν θελω να ρωτησω. το επισκληριδιο ειχε επιπτωσεις πανω σας μετα τη γεννα; εννοω να πονατε το σπονδυλο η κατι τετοιο;
οχι βεβαια..κ εγω τα ειχα ακουσει αυτα παλια κ μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι χαζομαρες,εγω το μονο που επαθα ειναι οτι πονεσα λιγο στην ενεση,κατα τα αλλα μην λεμε κ οτι θελουμε παλι πονουσα κ καταλαβαινα μια χαρα τις συσπασεις,αφου καποια στιγμη φωναξαν τον αναισθισιολογο γιατι τους ελεγα οτι δεν εχει πιασει η ενεση,κ ηρθε ο κακομοιρης κ με ρωταγε..πονας?του ελεγα ναι,πηρε μια βελονα κ με τσιμπισε στα ποδια κ μου λεει,το αισθανθηκες αυτο?του λεω ναι Η ΨΕΥΤΡΑ..δεν καταλαβαινα αλλα επειδη πονουσε ηθελα κιαλλη δοση,σιγα μην μου εδινε..
γεια σου πινελοπη!!

μαλιστα καλο αυτο.. εγω για πονους στο σπονδυλο μετα τη γεννα εχω ακουσει αλλα και παλι πολλες κοπελες που καναν μια χαρα ηταν, οπως και συ Αννουλα..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Iokasti27 έγραψε:Δε ξερω τι θα κανω... Η μητερα μου μου ειπε οτι κ στις 2 της γεννες ειχε σαν πονους περιοδου κ λιγο πιο εντονους λιγο πριν γεννησει.. Δε πεθανε δλδ απο τον πονο..Αυτα που ακουμε η βλεπουμε στην tv ουρλιαχτα κ τσιριδες μου ειπε οτι ειναι εντελως υπερβολικα.... Γιαυτο λεω να δοκιμασω χωρις ..αλλα αν ειναι να τραβηξει 6 κ 7 ωρες που ακουω απο μερικες τοτε αλλαζουν τα πραγματα!

Σαν πόνους περιόδου ναι, φυσικά πολύ πιο δυνατοί και με διάρκεια.
Ερχονται κάθε 30 δευτερόλεπτα και κρατάνε 45 δευτερόλεπτα (ο κάθε πόνος)
Εκτός του οτι πονάς εξαντλείσαι

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:
Iokasti27 έγραψε:Δε ξερω τι θα κανω... Η μητερα μου μου ειπε οτι κ στις 2 της γεννες ειχε σαν πονους περιοδου κ λιγο πιο εντονους λιγο πριν γεννησει.. Δε πεθανε δλδ απο τον πονο..Αυτα που ακουμε η βλεπουμε στην tv ουρλιαχτα κ τσιριδες μου ειπε οτι ειναι εντελως υπερβολικα.... Γιαυτο λεω να δοκιμασω χωρις ..αλλα αν ειναι να τραβηξει 6 κ 7 ωρες που ακουω απο μερικες τοτε αλλαζουν τα πραγματα!

Σαν πόνους περιόδου ναι, φυσικά πολύ πιο δυνατοί και με διάρκεια.
Ερχονται κάθε 30 δευτερόλεπτα και κρατάνε 45 δευτερόλεπτα (ο κάθε πόνος)
Εκτός του οτι πονάς εξαντλείσαι
στελλιτσα ποσο δικαιο εχεις.... Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 14 !!! - Σελίδα 15 875502

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:
ANNAST έγραψε:
Kristinaki έγραψε:τα κοριτσια που γεννησαν θελω να ρωτησω. το επισκληριδιο ειχε επιπτωσεις πανω σας μετα τη γεννα; εννοω να πονατε το σπονδυλο η κατι τετοιο;
οχι βεβαια..κ εγω τα ειχα ακουσει αυτα παλια κ μου ειπε ο γιατρος μου οτι ειναι χαζομαρες,εγω το μονο που επαθα ειναι οτι πονεσα λιγο στην ενεση,κατα τα αλλα μην λεμε κ οτι θελουμε παλι πονουσα κ καταλαβαινα μια χαρα τις συσπασεις,αφου καποια στιγμη φωναξαν τον αναισθισιολογο γιατι τους ελεγα οτι δεν εχει πιασει η ενεση,κ ηρθε ο κακομοιρης κ με ρωταγε..πονας?του ελεγα ναι,πηρε μια βελονα κ με τσιμπισε στα ποδια κ μου λεει,το αισθανθηκες αυτο?του λεω ναι Η ΨΕΥΤΡΑ..δεν καταλαβαινα αλλα επειδη πονουσε ηθελα κιαλλη δοση,σιγα μην μου εδινε..
γεια σου πινελοπη!!

μαλιστα καλο αυτο.. εγω για πονους στο σπονδυλο μετα τη γεννα εχω ακουσει αλλα και παλι πολλες κοπελες που καναν μια χαρα ηταν, οπως και συ Αννουλα..
οταν γεννας κ μετα δεν πονας στη μεση αλλα καπου αλλου... Very Happy Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
geia sou anna Razz wraia meta den ponas..mexri to 4 poso ponas? den einai poly e?? einai? to megalo mou anxos einai ayto! den m aresei na ponaei i koilia mou ka8olouuuuuuuuuuuuuuuu

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα Αννουλα μου καπου αλλου πονας ναι!!!! αχαχαχα. τι να κανουμε. γυναικεια φυση..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pepelitsa έγραψε:geia sou anna Razz wraia meta den ponas..mexri to 4 poso ponas? den einai poly e?? einai? to megalo mou anxos einai ayto! den m aresei na ponaei i koilia mou ka8olouuuuuuuuuuuuuuuu
μεχρι διαστολη 4 εννοεις?
εγω προσωπικα πηγα με ραντεβου να γεννησω την τελευταια ημερα του πητ,κ ειχα ηδη διαστολη 2 κ δεν ειχα καταλαβει τιποτα..οταν ειχε φτασει στο 8,εγω προσωπικα δεν αντεξα..εμενα ηταν κ μεγαλο το μωρο κ δεν περναγε,για αυτο κ τοσες ωρες..μπηκα το βραδυ 12 η ωρα της παρασκευης,μεχρι να με ετοιμασουν κτλ,γεννησα σαββατο 13.45..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Πήγαμε στον γιατρό σήμερα ο Βαγγελάκος μας πήρε θέση κι έτσι μου έφυγε το άγχος της ισχυακής προβολής!
Ξεπέρασε κ το κιλό, όλα τέλεια.
Μετα πηγαμε για καφεδάκι με το Στελάκι μου τα δυό μας.
Φάγαμε μακαρόνια με κιμά και τώρα χαλαρωνω

Στελλίτσα μου! προσπαθούσα να βρω να παρκάρω έξω από το bowling κατά τις 12 και σας πήρε το μάτι μου στα φουσκωτά, μέχρι να κατέβω είχατε φύγει!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα ταλαιπωρηθηκες αλλα χαλαλι για τη μικρουλα σου...
Να σου πω, ισχιει οτι με τον φ/τ ανοιγεις απο κατω; εγω πιστευω ειναι μαμακιες προσωπικα αυτα και ειναι δικαιολογια των γιατρων να πειθουν τις γυναικες να κανουν καισαρικες χωρις να τις χρειαζονται για να πιασουν περισσοτερα λεφτα...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι και εγώ αφού έφαγα τα φασολάκια μου ανάλατα (άθλος μεγάλος και για τη γιαγιά μου που .εχει μάθει και τα κάνει τίγκα στο αλάτι και για μένα που έχω μάθει και τα τρώω τίγκα στο αλάτι.......)και κοιμήθηκα σαν αρκούδα σέ χειμερία νάρκη....μαγείρεψα για το Μάκη μπιφτέκια με μακαρόνια....ήρθα να πώ ένα γειά.....!!!

Στελλάκο μου έτοιμος ο μικρός αυτά είναι..έχει πάρει θέση ε??μπράβο...εγώ πάλι όταν είχα πάει στην 29η εβδομάδα δεν μου ανέφερε κάτι για θέση να ανησυχήσω???μπαααα άσε να μου λείπει και αυτό το άγχος!!!

Βλέπω πιάσαμε θέμα γέννας και επισκληρίδιο ...εγώ θα κάνω...και όπως είπε και κάποια αν γινότανε να μην καταλάβω και τίποτα όταν θα βγεί ακόμη καλύτερα....και δεν φοβάμαι το πόνο...αλλά έχω ένα θέμα με τη γέννα....!!!!

ΕΠίσης επιτέλους έχουμε γκαζόν......βάλαμε αυτό το έτοιμο που είναι τάπητας με έτοιμο φυτρωμένο γκαζόν........τώρα πειράζει που εγώ δεν τρελαινόμαι με αυτά???Δεν είμαι των φυτών και των κήπων ρες κορίτσια....μαρέσει αντα βλέπω αλλά δεν τρελαίνομαι!!Αφού αρέσει στο Μάκη ....εμένα μου περισέυει!!!

Καλησπέρα Τινάκο...τι φτιάνεις όλα καλά???Κάπου είδα οτι ρεπάρειςςςςςςςςςςς επιτέλους.....αλλά και εσύ σαν και εμένα εργασιομανής..!!!!!!!!!!

Συμπεθεράκο μου καλησπέραααααααααααα!!!!Δεν ξέρω αν ανοίγεις αλλά υπάρχει μια περίπτωση αν είσαι πολύ κλειστή νόμίζω να σε σκίσουν και άλλο για να βγεί το παιδί το κάνανε στη μάνα μου σε μένα που βγήκα κεφάλας...............και την ράψανε μετά....και εκεί πόναγε και πόνεσε....επίσης η δικιά μου η μάνα μου είπε οτι πονάς οτι πονάς πολύ με φυσιολογικό τοκετό (χωρίς επισκληρίδιο βέβαια δεν έκανε και ποτέ της επισκληρίδιο....)αλλά οτι όταν βγείτο παιδάκι τα ξεχνάς όλα....!!!!!!!!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Αννουλα ταλαιπωρηθηκες αλλα χαλαλι για τη μικρουλα σου...
Να σου πω, ισχιει οτι με τον φ/τ ανοιγεις απο κατω; εγω πιστευω ειναι μαμακιες προσωπικα αυτα και ειναι δικαιολογια των γιατρων να πειθουν τις γυναικες να κανουν καισαρικες χωρις να τις χρειαζονται για να πιασουν περισσοτερα λεφτα...

Σου είπα οτι είσαι μια κούκλα με το μαγιό μια κούκλααααααααααααααααααααααα!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:Αννουλα ταλαιπωρηθηκες αλλα χαλαλι για τη μικρουλα σου...
Να σου πω, ισχιει οτι με τον φ/τ ανοιγεις απο κατω; εγω πιστευω ειναι μαμακιες προσωπικα αυτα και ειναι δικαιολογια των γιατρων να πειθουν τις γυναικες να κανουν καισαρικες χωρις να τις χρειαζονται για να πιασουν περισσοτερα λεφτα...
τι να σου πω τωρα?κατι θα ανοιγει,αλλα μετα εξαρταται κ απο τον γιατρο,εμενα με εραψε παρα πολυ καλα,κ ουτε φαινεται τιποτα.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Αννουλα ταλαιπωρηθηκες αλλα χαλαλι για τη μικρουλα σου...
Να σου πω, ισχιει οτι με τον φ/τ ανοιγεις απο κατω; εγω πιστευω ειναι μαμακιες προσωπικα αυτα και ειναι δικαιολογια των γιατρων να πειθουν τις γυναικες να κανουν καισαρικες χωρις να τις χρειαζονται για να πιασουν περισσοτερα λεφτα...

Χριστινάκι μου, ο κόλπος μας είναι γεμάτος σφιγκτήρες μύες, πράγμα που σημαίνει ότι έχει τη δυνατότητα να ανοίγει και να ξαναμαζεύει με απίστευτη ελαστικότητα, δεν παίζει να ξεχειλώσει καμιά μας από τη γέννα..απλά τις πρώτες μέρες θέλουν προσοχή τα ραμματάκια..

όσον αφορά την επισκληρίδιο, εμείς οι άτυχες που θα γεννήσουμε σε δημόσιο νοσοκομείο θα γεννήσουμε φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο, όπως γεννούσαν παλιά οι μαμάδες μας..μόνο στις καισαρικές βάζουν επισκληρίδιο στο νοσοκομείο..έχω να τραβήξω..είμαι σίγουρη ότι θα ακουστώ..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tini13 έγραψε:
Kristinaki έγραψε:Αννουλα ταλαιπωρηθηκες αλλα χαλαλι για τη μικρουλα σου...
Να σου πω, ισχιει οτι με τον φ/τ ανοιγεις απο κατω; εγω πιστευω ειναι μαμακιες προσωπικα αυτα και ειναι δικαιολογια των γιατρων να πειθουν τις γυναικες να κανουν καισαρικες χωρις να τις χρειαζονται για να πιασουν περισσοτερα λεφτα...

Χριστινάκι μου, ο κόλπος μας είναι γεμάτος σφιγκτήρες μύες, πράγμα που σημαίνει ότι έχει τη δυνατότητα να ανοίγει και να ξαναμαζεύει με απίστευτη ελαστικότητα, δεν παίζει να ξεχειλώσει καμιά μας από τη γέννα..απλά τις πρώτες μέρες θέλουν προσοχή τα ραμματάκια..

όσον αφορά την επισκληρίδιο, εμείς οι άτυχες που θα γεννήσουμε σε δημόσιο νοσοκομείο θα γεννήσουμε φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο, όπως γεννούσαν παλιά οι μαμάδες μας..μόνο στις καισαρικές βάζουν επισκληρίδιο στο νοσοκομείο..έχω να τραβήξω..είμαι σίγουρη ότι θα ακουστώ..
βρε τινακο ειναι σιγουρο αυτο?απο σας εδω το ακουσα.εχετε ρωτησει κ ισχυει?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[/quote]
βρε τινακο ειναι σιγουρο αυτο?απο σας εδω το ακουσα.εχετε ρωτησει κ ισχυει?[/quote]

Δυστυχώς..καρατσεκαρισμένο..στον τομέα της υγείας δουλεύω..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 15 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις