Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
19 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 19 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaatrin έγραψε:επισης το ονομα της μαμας εινα αικατερινη κωνσταντινα .το επωνυμο που ειναι;;;εκτος αν εγω ειμαι χαζη κ κατι δε καταλαβαινω

ξερεις τι με πειράζει πιιο πολύ????!!!!!????Οχι όλα αυτά που κάνουν ...γιατί πάντα θα τα κάνουν!!!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ !!!!!!!1ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΛΟΙΟΙ!!!!!ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΕΤΟΙΜΑ!ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΤΕ ΚΟΛΥΜΠΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ!!!!!!!!ΓΚΡΡΡΡΡ!!!!!!!

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kaatrin έγραψε:επισης το ονομα της μαμας εινα αικατερινη κωνσταντινα .το επωνυμο που ειναι;;;εκτος αν εγω ειμαι χαζη κ κατι δε καταλαβαινω

ξερεις τι με πειράζει πιιο πολύ????!!!!!????Οχι όλα αυτά που κάνουν ...γιατί πάντα θα τα κάνουν!!!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ !!!!!!!1ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΛΟΙΟΙ!!!!!ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΕΤΟΙΜΑ!ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΤΕ ΚΟΛΥΜΠΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ!!!!!!!!ΓΚΡΡΡΡΡ!!!!!!!

και επισης η ειρωνια....στην καρδιτσα στα βρεφακια ανοιξαν 35 θεσεις ολες κι ολες....οκ γεμισαν ολες οι θεσεις....ειμαι στις επιλαχουσες θεση 54!!!???!!!!για ποιο ολογο????υπαρχει πιθανοτητα να μην πανε τα 35 πρωτα παιδακια....????και να μην πανε υπαρχει πιθανοτητα να μην πανε και τα 35 πρωτα επιλαχοντα παιδακια και να ερθει η σειρά μου????!!!πόσο ειρωνικο ειναι αυτο!!!!???

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lida R έγραψε:
kaatrin έγραψε:επισης το ονομα της μαμας εινα αικατερινη κωνσταντινα .το επωνυμο που ειναι;;;εκτος αν εγω ειμαι χαζη κ κατι δε καταλαβαινω

ξερεις τι με πειράζει πιιο πολύ????!!!!!????Οχι όλα αυτά που κάνουν ...γιατί πάντα θα τα κάνουν!!!!!ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΕΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΙ !!!!!!!1ΕΧΩ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΠΟΛΛΑ ΣΚΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΙΑ ΜΑΛΑΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΕΛΟΙΟΙ!!!!!ΠΟΥ ΤΑ ΒΡΗΚΑΝ ΕΤΟΙΜΑ!ΠΟΥ ΑΜΑ ΤΟΥΣ ΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΥΤΕ ΚΟΛΥΜΠΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ!!!!!!!!ΓΚΡΡΡΡΡ!!!!!!!

και επισης η ειρωνια....στην καρδιτσα στα βρεφακια ανοιξαν 35 θεσεις ολες κι ολες....οκ γεμισαν ολες οι θεσεις....ειμαι στις επιλαχουσες θεση 54!!!???!!!!για ποιο ολογο????υπαρχει πιθανοτητα να μην πανε τα 35 πρωτα παιδακια....????και να μην πανε υπαρχει πιθανοτητα να μην πανε και τα 35 πρωτα επιλαχοντα παιδακια και να ερθει η σειρά μου????!!!πόσο ειρωνικο ειναι αυτο!!!!???
εχεις απολυτο δικιο!κ δικαιως τοσοι γονεις διαμαρτυρονται.εγω πιστευα οτι με το εσπα ηταν δικαια τα κριτηρια επιλογης...απο χθες ομως εχω αρχισει να το αμφισβητω...τι να πω;;;
οσο για τον βρεφικο της καρδιτσας καλο ειναι που ανοιξαν ολες οι θεσεις αλλα θεωρω δυσκολο να καταφερει να φθασει η σειρα σου.τουλαχιστον αυτοι που μπηκαν το αξιζαν η μπηκε κ κανενας λατσης,βαρδινογιαννης κτλ;

????????


Επισκέπτης
χτες ηταν η συναντηση στην αθηνα η σημερα? πηγε καμια?

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χθες ηταν αλλα δεν ειχα που να αφησω τον μικρο και δεν μπορεσα να παω δυστυχως Sad

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
απο οτι ακουσα πηγαν καμια δεκαρια ατομα....ανεβηκαν στο διεθυντη τα ειπαν αλλα τους ειπε οτι εχουν κανει κι αυτοι αιτημα πολυ καιρο πριν στο υπουργειο...και καλο θα ηταν να καναμε διαδηλωση στο υπουργειο...

φραουλα


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χρονια σας πολλα..διαβασα στο Εθνος οτι το υπουργειο Εργασιας μελετα το προγραμμα "εναρμονιση επαγγελματικης ζωης" για να γινει μικρη αυξηση του προυπολογισμου της δρασης για το τρεχον ετος...
ο κ .Βρουτσης μελετα τη δυνατοτητα μειωσης του ποσου που διατιθεται για το καθε παιδι, ωστε να αυξηθουν οι θεσεις....για να δουμε τι θα γινει στο τελος...


????????


Επισκέπτης
σημερα επιτελους βρηκα τη διευθυντρια του παιδικου μας

μου ειπε οτι πολλοι παιδικοι θα κλεισουν γιατι το εσπα τους δουλεψε ουσιαστικα και τωρα οι υπολοιπομενες θεσεις με πληρωμη δεν ξερουν αν θα καλυφθουν

διαμαρτυρηθηκαν, αλλα τιποτα

ηταν προκαθορισμενο να υπαρχει κοφτης στα μορια γι αυτο πανω απο 46 νομιζω θεσσαλονικη δεν ειχε κανεις και γι αυτο αλλος σταθμος πηρε 17/20 κι αλλος 10/20 παιχτηκαν ολα στα μορια

ουφ τι να πω...........

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια, βάλτε μέγκα. Θα μιλήσει μία δικιά μας για το θέμα μας...

ariskouk

ariskouk
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ξερετε μηπως ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα εκτος εσπα για τις υπολοιπες θεσεις?? Crying or Very sad Crying or Very sad

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε εμας εκτος εσπα οι παιδικοι θα ανακοινωσουν τα αποτελεσματα 1/9

τωρα αναρωτιεμαι αφου τους εμειναν 25 θεσεις κενες απο το εσπα δεν θα μας παρουν ετσι?? και ας πληρωνουμε καθε μηνα τι να κανουμε

ina..

ina..
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
να ρωτισω κατι..επιδη λογο γλωσσας μερικες φορες δεν καταλαβενω καλα αυτα που μας "πλασαρουν" πειτε μου εσεις...δλδ αν δωσουν της θεσεις και μιωσουν το κοστος ανα παιδι- θα πληρωνουν οι γονοις τα υπολλιπα χριματα που θα υπολιπονται απο το εσπα(λεμε τωρα 100 ευρω το μηνα)? και θα το κανουν για της επιλαχουσες και της οφιλουμενες?
απλα βρικα σε εναν ιδ.σταθμο μια θεση και φοβαμε μην την χασω και αυτην αν δεν γινει τιποτα(ειναι μονο με κληρωση ο παιδικος και το επιδοτουν ο συλογος για της εργαζομενες μητερες) ειναι 180 ευρω..σε αλους ζητανε απο 250 και ανω..οποτε μην χασω και αυτο...θα τρελαθω πια...η μικρη μου περιμενε να της κανω παρτη γενεθλιον και της το στερισα της δολιας για να μαζεψω της προκαταβολες..ερχετε βαρης χειμονας για ολους τους γονεις(εργαζομενους και ανεργους)..ειμαι αποφασισμενη να κοψω πολλα για να στιλω την μικρη παιδικο..τι μπορω να της προσφερω στο σπιτη αμα καθισουμε(λεμε τωρα)..το παιδη εχει μαθει να πιγενει παιδικο και να εχει επαφη με αλλα παιδια..δεν γινετε.ουφ..και ξανα ουφ.

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια διάβασα σήμερα ότι ίσως πάρουν κι άλλα παιδάκια. Ίσως τα μισά από αυτά που έμειναν έξω. Δεν θυμάμαι που το διάβασα να σας έβαζα την σελίδα. Μήπως ακούσατε κι εσείς τίποτα?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι Γιούλι, την Δευτέρα θα έχουμε νεώτερα. Θα ανοίξουν κι άλλες θέσεις.

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε παιδια, αυτα τα χρηματα που στην αρχη υπηρχαν αλλα μεσα σε μ ια νυχτα ξαφνικα εμειναν μισα τελικα ...που πηγαν? Η συμμετοχη του Υπουργειου Εργασιας για να καλυφθει το ποσο για τις θεσεις που λενε τωρα απο που θα προκυψει?Απο φορους?Απο κρατησεις? Δλδ εκει που μας τα πληρωναν αλλοι ,τα εφαγαν και τωρα θα τα πληρωσουμε εμεις????

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έδωσαν μία τυπική εξήγηση. Ότι κατα κάποιο τρόπο τις προηγούμενες χρονιές και κυρίως πέρυσι το πρόγραμμα τους ξέφυγε. Έδωσαν περισσότερες θέσεις από όσες προβλεπόταν να δώσουν. Οπότε, δεν περίσσεψαν για φέτος. Αφού ρε κύριος το ήξερες από την αρχή ότι δεν έχεις λεφτά, γιατί προκυρήσεις τις θέσεις????

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα !!!!!!!εγω μολις γυρισα απο τ διακοπες εμαθα πως ο παιδικος μας μπορει κ να μην λειτουργηση γιατι πηραν μονο 25 αντι 50 επισης κ η δευτερη επιλογη μου εχει τ ιδιο προβλημα...μιλησα με την δασκαλα τ κορης μ κ μου ειπε θα τ παλεψουν να μην κλεισει ...καλα δεν ηξεραν εξαρχης οτι δεν μπορουν να καλυψουν τ ολες τ θεσεις?να ξερω να κανω κ σε αλλους παιδικους...τωρα δηλαδη εαν κλεισουν κ οι 2 επιλογες μου θα μεινουν εκτος?

????????


Επισκέπτης
και ο δικος μας ειπε δεν ξερει αν καταφερει να ανοιξει τελικα

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χθες ειχαμε παει να δουμε εναν ιδιωτικο παιδικο,εκει η διευθυντρια μας ειπε οτι ευθυνεται και ο δημος Αθηναιων για ολο αυτο,εχουν παρει περισσοτερα χρηματα να καλυψουν τις τρυπες τους. Ετσι λενε στον συλλογο ιδιοκτητων παιδικων. Γραφω τι μας ειπε, δεν το εχω διασταυρωσει.

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε εμενα η δασκαλα τ κορης μ μου ειπε πως ευθυνετε κ οτι φετος μπηκαν στο προγραμμα περισσοτεροι ιδιωτικη σταθμοι κ μοιρασρθκαν τ παιδια

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι γινεται σε αυτη την μπανανια..... Mad

Ρε γμτ μια φιλη μου μπερδευτηκε η κακομοιρα,ειδε τα πρωτα αποτελεσματα κ θεωρησε οτι δεχτηκαν το παιδι,χαρα αυτη, της προτειναν κ δουλεια προσφατα -καλη δσουλεια, την ειχαν απολυσει ενω ηταν εγκυος στο 2ο παιδι-...πηρε μια πικρα η ερμη Rolling Eyes Και αντε τωρα να αρνηθει την δουλεια! Η ειρωνια ειναι οτι ειχε ελπιδες με τα μορια της στον παιδικο που επελεξε (εννοειται οτι στα δευτερα αποτελεσματα ηταν εκτος λογω των...περικοπων))

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΟΛΙΣ ΓΎΡΙΣΑ ΑΠΟ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΈΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ.ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΕΊΜΑΣΤΕ ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ ΠΟΤΈ ΘΑ ΜΆΘΟΥΜΕ ΑΝ ΘΑ ΠΆΡΟΥΜΕ ΚΑΜΊΑ ΘΈΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΚΟΥΣ?ΘΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΏΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ?ΠΟΤΈ?ΈΧΕΙ ΑΚΟΥΣΤΕΊ ΤΊΠΟΤΑ ΑΝ ΘΑ ΠΆΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΕΛΙΚΑΈΧΟΥΝ ΠΙΆΣΕΙ ΤΌΠΟ ΟΙ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΕΣΠΑ Η ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΉΣΟΥΝ ΣΤΟ "ΠΕΡΊΜΕΝΕ"?

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα. Είχαν πει Δευτέρα με Τρίτη, τώρα λένε Τετάρτη ότι θα συναντηθούν και με τον Σαμαρα, μάλλον κατά το τέλος της εβδομάδας μας κόβω... Πάντως θα ανοίξουν κι άλλες θέσεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις