Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
612 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 612 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 41]

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
skeftomai oti metakomizo me ton antra mou apo vdomada sto edimvourgo k eimai poluuuu xaroumenh τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο Ελλαδα φευγετε?Η ειστε ηδη Σκωτια?
Ομορφη πολη! Δεν εχω παει Razz απο φωτο και διηγησεις φιλων μονο Smile

ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑς! afro afro afro afro

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Απο Ελλαδα φευγετε?Η ειστε ηδη Σκωτια?
Ομορφη πολη! Δεν εχω παει Razz απο φωτο και διηγησεις φιλων μονο Smile

ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΜΑς! afro afro afro afro
exoume figei apo tin ellada edo k 8 mhnes!!!menoume glasgovi!!!k metakomizoume edimvourgoooo..einai fantastiki poli apo osos tin eida k anupomono na pame!!!!!kales diakopoules!!!!!!!!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μενουν εκει φιλοι του αδερφου μου, και ειναι πολυ ευχαριστημενοι με το επιπεδο ζωης. Μενουν πολλα χρονια βεβαια εκει.
Ωραια,τυχερουλα!!! Το "φευγιο" μου χει καρφωθει στο μυαλο,ποτε θα ειναι δεν ξερω!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:Μενουν εκει φιλοι του αδερφου μου, και ειναι πολυ ευχαριστημενοι με το επιπεδο ζωης. Μενουν πολλα χρονια βεβαια εκει.
Ωραια,τυχερουλα!!! Το "φευγιο" μου χει καρφωθει στο μυαλο,ποτε θα ειναι δεν ξερω!
nai ontos edo se ola einai polu aklytera apo tin ellada..se oti afora tin douleia...alla san tin elladara mas pouthena!!!skopevoume k emeis na meinoume polla xronia edo!!!eseis skefteste na figete?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ σκέφτομαι τι τρέξιμο με περιμένει από εδώ κ πέρα μέχρι να επιπλώσω το σπιτάκι μου....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria1984 έγραψε:Εγώ σκέφτομαι τι τρέξιμο με περιμένει από εδώ κ πέρα μέχρι να επιπλώσω το σπιτάκι μου....
kali dunamh kopela mou!!!!kainourgio einai???pos tha to epiploseis???me tis stil?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Είναι το πατρικό μου σπίτι αλλά το έχουμε ανακαινίσει από την αρχή ...Το θέλω κ μοντέρνο κ κλασικό μαζι, το έχω φανταστεί κάπως αλλά δεν ξέρω κατά πόσο θα καταφέρω να το κάνω έτσι γιατί με την εγκυμοσύνη δεν έχω κ πολλές αντοχές να ψάχνω,σήμερα ας πούμε πήγα για τα ηλεκτρικά του σπιτιού ευτυχώς που πάνω κάτω ήξερα πια ήθελα κ έκανα καμμιά ώρα να τα βρω κ να τα κλείσω κ γύρισα σπίτι πτώμα από την κούραση!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
axou katalava kopela mou!!!einai zori ayta ta pragmata!!!ama mporei k kanenas allos na se voithisei tha einai kala!!!sou euxomai kaloriziko k me to kalo na erthei to paidaki sou stin aggalia sas gero k dinato!!!poso eisai???kserete to fulo???

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στις 9 Αυγούστου μπαίνω στον 7ο κ είναι κοριτσάκι,επίσης μαζί με το επίπλωμα του σπιτιού έχω παράλληλα να κοιτάξω κ για την προίκα του μωρού κ να κάνω κ τον πολιτικό γάμο!!!Δυστυχώς είναι καλοκαίρι κ η μαμά μου δουλεύει όλη μέρα κ δεν μπορεί να με βοηθήσει στο ψάξιμο.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
h ora h kalh kopela mou!!!prospathise na mhn kourazese oso mporeis k zhta voitheia apo alla atoma pou empistevese oste na se voithisoun oso ginete!!!koritsaki eee???popopo mia xara!!!ante me to kalo!!!!

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρά δεν λες τίποτα ,όλοι έχουν τρελαθεί από τώρα γιατί θα είναι το μοναδικό κοριτσάκι που θα έχουμε στην οικογένεια από την μεριά μου...Η τελευταία ήμουν εγώ κ μετά από εμένα όλο αγόρια γεννιόταν!!!Κ σε σενα εύχομαι ότι επιθυμείς!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
na se kala kopela mou!!!k emeis tha ksekinisoume prospatheies gia moraki se merikous mhnes!!!k to monoma ths poio tha einai??dialeksate?

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα την βγάλουμε Κατερίνα το όνομα της μαμάς μου...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
uperoxo onoma!!to onoma tis petheras mou emena xaxaxa!!!na einai gerh k dinath kopela mou k me enan pono pou lene!!!! τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 215994

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ με την πεθερά μου έχουμε το ίδιο όνομα κ έτσι δεν γίνεται να την βγάλουμε κ αυτή Μαρία αλλά αν ήταν αγόρι δεν θα είχα πρόβλημα να έβγαζα το όνομα στο αρσενικό του ,δηλαδή Μάριος...

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα.......σκεφτομαι-οτι-ο-αντρας-μου-επιμενει-να-παμε-διακοπες-στην-ζακυνθο-και-εγω-δεν-θελω.........ουφφφφφφφφφ!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mia xara se vrisko kopela mou!!!emeis me ton antramoua pofasisame na mhn vgaloume tous goneis mas alla onomata arxaia!!!k gia agori kataliksame sto iasonas!!!!to latrevo

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:καλησπερα.......σκεφτομαι-οτι-ο-αντρας-μου-επιμενει-να-παμε-διακοπες-στην-ζακυνθο-και-εγω-δεν-θελω.........ουφφφφφφφφφ!!!
giati kopela mou den theleis?exete ksana paei k den sou arese???giati den to sizitate? Smile Smile

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ότι έχω λιώσει κ όχι μόνο εγώ όλοι μας! δε ξέρω αλλά νομίζω ότι το καλοκαίρι φέτος έχει βάλει ντουρασελ!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
litsakos έγραψε:Μενουν εκει φιλοι του αδερφου μου, και ειναι πολυ ευχαριστημενοι με το επιπεδο ζωης. Μενουν πολλα χρονια βεβαια εκει.
Ωραια,τυχερουλα!!! Το "φευγιο" μου χει καρφωθει στο μυαλο,ποτε θα ειναι δεν ξερω!
nai ontos edo se ola einai polu aklytera apo tin ellada..se oti afora tin douleia...alla san tin elladara mas pouthena!!!skopevoume k emeis na meinoume polla xronia edo!!!eseis skefteste na figete?

Δεν το αποκλειουμε Rolling Eyes θα δειξει.

valerakievelinaki έγραψε:καλησπερα.......σκεφτομαι-οτι-ο-αντρας-μου-επιμενει-να-παμε-διακοπες-στην-ζακυνθο-και-εγω-δεν-θελω.........ουφφφφφφφφφ!!!

Ελα ρε Μπαρμπαρα ασχημα ειναι εκει?

maryz-iraklio kritis έγραψε:Ότι έχω λιώσει κ όχι μόνο εγώ όλοι μας! δε ξέρω αλλά νομίζω ότι το καλοκαίρι φέτος έχει βάλει ντουρασελ!!!

Παρομοιως ελιωσα...και μια παει να βρεξει μια το γυριζει παλι, κουφοβραση!

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σκεφτομαι οτι αν συνεχισω να τρωω με τετοιους ρυθμους μεχρι να γεννησω θα εχω γινει 20000 κιλα!!! πφφφφφφφφφ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mirantzela! έγραψε:Σκεφτομαι οτι αν συνεχισω να τρωω με τετοιους ρυθμους μεχρι να γεννησω θα εχω γινει 20000 κιλα!!! πφφφφφφφφφ
xaxaxaxa pote gennas kopela mou?ti perimeneis????den peirazei kale oi antres mas tha mas agapane opos k na ginoume!!!outos h allios pairnei k to moro mia megalh merida apo ayta pou tros!!!mhn aisthanese tipseis!!! Cool Cool Cool Cool

Mirantzela!

Mirantzela!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
Mirantzela! έγραψε:Σκεφτομαι οτι αν συνεχισω να τρωω με τετοιους ρυθμους μεχρι να γεννησω θα εχω γινει 20000 κιλα!!! πφφφφφφφφφ
xaxaxaxa pote gennas kopela mou?ti perimeneis????den peirazei kale oi antres mas tha mas agapane opos k na ginoume!!!outos h allios pairnei k to moro mia megalh merida apo ayta pou tros!!!mhn aisthanese tipseis!!! Cool Cool Cool Cool

Εχω παρα πολυ ακομα μπροστά μου, ΠΗΤ εχω τελη Ιανουαρίου. Ο γιατρός ειπε μαάαααλλον για αγοράκι, αλλα με πολλες αμφιβολιες... Μωρε δεν με πολυνοιαζει για τον αντρα, για μενα με νοιαζει... Μην βλεπω τον εαυτο μου στον καθρεφτη και τρομαζω... τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 534787 τι σκεφτεστε αυτην την στιγμη? #32 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις