Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
174 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 174 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
για να δω αν καταλαβα.τελικα που συμφερει να γεννησουμε?αν συμφερει κιολας...νοσοκομειο η' κλινικη?με δανεικα βλεπω να τη βγαζουμε τη γεννα...


οσο για τα κιλα...τι να σας πω...ακομα +2 ειμαι.και να πω οτι δε τρωω.ο γιατρος δεν ανησυχει αλλα η μαμα μου δε δειχνει και πολυ ησυχη...

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε συ Στελλιτσα εσυ καμια διατροφουλα διαιτης να μας βγαλεις παιζει ??

και τι γινετε οταν καποιος δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΠΡΙΑ - ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΦΡΟΥΤΑ - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ !!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ εβρασα παλι...

σας χαιρετω καλη συνεχεια... δεν αρεσει και του παιδιου μου πολυ η καθιστη σταση και με εχει ταραξει!!

παω να βαλω κλιματιστικο και να ξαπλωσω...


 Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 5 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 5 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 5 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 5 417472  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 5 417472

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
Aurora έγραψε:Λοιπόν μόλις γεννήσουμε θα ανοίξουμε ένα τόπικ που θα το λέμε ημερολόγιο διατροφής.
Θα μπαίνουμε και θα γράφουμε ένα ένα τι ακριβώς φάγαμε μέσα στην ημέρα, και θα θερμιδομετρούμε.
Αν φάμε μαλ... οι υπολοιπες θα τη κράζουμε
ΕΠίσης μια φορά την εβδομάδα θα ζυγιζόμαστε και θα δίνουμε λόγο.
Είστε μέσα?

ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ ΣΑΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ

ΜΕΣΑΑΑ ΕΓΩ ...ΘΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΚΡΑΞΙΜΟ


Μέσα κι εγώ! αν και μετά την εγκυμοσύνη με κόβω να γυρνάω στα ίδια, ή βουλιμική ή ανορεξική..ας είναι καλά η μπέμπα που με έκανε να γλιτώσω από τις διατροφικές διαταραχές έστω και αυτούς τους μήνες..αλήθεια άλλη κοπέλα από εδώ είχε προβλήματα πρόσληψης τροφής; γιατί οι περισσότερες δεν το συζητάνε..μέγα λάθος..εγώ έτσι μόνο βρήκα λύση, όταν μίλησα.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μέσα κι εγώ!Αυτό το καταναγκαστικό είναι που πιάνει.Αλλιώς θα καταλήξει όπως με τους γιατρούληδες.καλά τα λένε αλλά ποιος τους ακούει!

Κοιλίτσα είχα κι εγώ πάντα.Ή μαλλον,απλά δεν ήμουν πίτα ποτέ στο συγκεκριμένο σημείο.Για να δούμε τώρα..Έγω για μετά έχω το ελλειπτικό και το πιλάτες,αλλά θα προλαβαίνουμε ή θα τα παίξουμε τελείως..?

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:ρε συ Στελλιτσα εσυ καμια διατροφουλα διαιτης να μας βγαλεις παιζει ??

και τι γινετε οταν καποιος δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΠΡΙΑ - ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΦΡΟΥΤΑ - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ !!!!

Ινάκι μου σοβαρολογείς; καθόλου;;; και τί τρως βρε αγάπη μου; μόνο κρέας και ζυμαρικά μένουν, άντε και ψάρια..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:για να δω αν καταλαβα.τελικα που συμφερει να γεννησουμε?αν συμφερει κιολας...νοσοκομειο η' κλινικη?με δανεικα βλεπω να τη βγαζουμε τη γεννα...


οσο για τα κιλα...τι να σας πω...ακομα +2 ειμαι.και να πω οτι δε τρωω.ο γιατρος δεν ανησυχει αλλα η μαμα μου δε δειχνει και πολυ ησυχη...

Σοφια με το συμπαθειο κιολας ..μηπως ειχες χασει κιολας κιλα προ εγκυμοσυνης και δεν το ηξερες ? 2 κιλα ρε συ δεν γινετε ... το μωρο σου ηταν 1850 τα αμνιακο υγρο ειναι περιππου ενα λιτρο -οκ λιγοστευει με τον καιρο - βαλε το πρηξιμο στο στηθος που βγαζεις γαλα απο την 13 βδομ αν θυμαμαι καλα ... ο πλακουντας που ειναι κατι τις εξτρα ...

μηπως ξεκινησες με λιγοτερα κιλα απ οσο θυμασαι οτι ησουν ?

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εννοελιται βρε θα βγάλω διατροφή τι έτσι θα πηγαίνουμε?
Πάντως αν συνεργαζόμαστε και ξέρουμε οτι κάθε Δευτέρ πχ έχουμε ζύγισμα θα προσέχουμε την εβδομάδα θα δείτε..
Σοφία άντε παιδί να φας καμιά πάστα.
Ακου +2

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι εγώ μέσα είμαι!Κοίτα , όπως και να χει δε θα μας μείνουν και οοοοολα τα κιλά...Τι στο καλό!
Τώρα αν παίζει και συμπαράσταση στη δίαιτα πιστεύω θα ναι πιο εύκολα..Αντε, κορμάρες θα' μαστε του χρόνου στην παραλία

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
inakriti έγραψε:ρε συ Στελλιτσα εσυ καμια διατροφουλα διαιτης να μας βγαλεις παιζει ??

και τι γινετε οταν καποιος δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΠΡΙΑ - ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΦΡΟΥΤΑ - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ !!!!

Ινάκι μου σοβαρολογείς; καθόλου;;; και τί τρως βρε αγάπη μου; μόνο κρέας και ζυμαρικά μένουν, άντε και ψάρια..

Πρωτεινική διατροφή και έξτρα βιταμίνες.
Για όλα υπάρχουν λύσεις μη μου σκας

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ααα και που είστε?
Θα ανεβαζουμε και φωτό κοιλιάς να βλέπουμε πρόοδο.
Θα το οργαανώσω εγώ το θεματάκι.


Ααα εν τω μεταξύ σας έχω πεί πώς με λένε οι φίλες και οι πελάτισσες μου????


Χίτλερ !!! Laughing Laughing Laughing

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν μεινω εχασα περιπου 15 κιλα.μετριεμαι μονο στους γιατρους!μπορει κιολας να ειχα χασει και να μην ειχα μετρηθει.μα τα ιδια λεω και στο γιατρο και λεει οτι τρωω σωστα και επειδη περπαταω πολυ δε προλαβαινω να παρω.η μαμα μου λεει δε τρωω αρκετα για εγκυος.τη τριτη θα παω ξανα και θα με μετρησει παλι.δε ξεκινησα μοντελακι αλλα οχι και τοσο.ξεφτιληστηκε το πραγμα.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:
inakriti έγραψε:ρε συ Στελλιτσα εσυ καμια διατροφουλα διαιτης να μας βγαλεις παιζει ??

και τι γινετε οταν καποιος δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΠΡΙΑ - ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΦΡΟΥΤΑ - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ !!!!

Ινάκι μου σοβαρολογείς; καθόλου;;; και τί τρως βρε αγάπη μου; μόνο κρέας και ζυμαρικά μένουν, άντε και ψάρια..

α κιολας δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου οτιδηποτε βγαινει απο την θαλασσα ...απο γαριδα -καλαμαρακια μεχρι το μεγαλυτερο ψαρι !!!

απο γαλακτομικα τρωω μονο φετα

απο σαλατες μαρουλι-λαχανο-αγγουρι τρωω ...
ντοματα ΠΟΤΕ - ΚΟΛΟΚΥΘ-ΜΕΛΙΤΖ-ΧΟΡΤΑ-ΚΤΛ ΚΤΛ ... ΤΙΠΟΤΑ

ΦΡΟΥΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΗΛΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΕΡΝΑΝΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ...

ΟΣΠΡΙΑ ΦΑΚΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ Very Happy

ΤΡΩΩ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΕ ΑΦΘΟΝΙΑ ...ΓΕΝΙΚΑ ΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ Very Happy ΒΡΑΣΤΕΣ ΨΗΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ...


Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξέρω ρε κορίτσια..εδώ τους γιατρούς δεν ακούμε που μας τη λένε, θα τα καταφέρουμε μόνες μας; εγώ θα κλέβω στάνταρ! 2 περισσότερα θα σας λέω να απογοητεύομαι από την πρόοδό σας και να μην τρώω!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
Tini13 έγραψε:
inakriti έγραψε:ρε συ Στελλιτσα εσυ καμια διατροφουλα διαιτης να μας βγαλεις παιζει ??

και τι γινετε οταν καποιος δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΠΡΙΑ - ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΦΡΟΥΤΑ - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ !!!!

Ινάκι μου σοβαρολογείς; καθόλου;;; και τί τρως βρε αγάπη μου; μόνο κρέας και ζυμαρικά μένουν, άντε και ψάρια..

α κιολας δεν εχω φαει ποτε στην ζωη μου οτιδηποτε βγαινει απο την θαλασσα ...απο γαριδα -καλαμαρακια μεχρι το μεγαλυτερο ψαρι !!!

απο γαλακτομικα τρωω μονο φετα

απο σαλατες μαρουλι-λαχανο-αγγουρι τρωω ...
ντοματα ΠΟΤΕ - ΚΟΛΟΚΥΘ-ΜΕΛΙΤΖ-ΧΟΡΤΑ-ΚΤΛ ΚΤΛ ... ΤΙΠΟΤΑ

ΦΡΟΥΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΗΛΟ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΚΕΡΝΑΝΕ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΠΡΟΣΒΑΛΛΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ...

ΟΣΠΡΙΑ ΦΑΚΕΣ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΜΕ ΤΟ ΠΙΡΟΥΝΙ Very Happy

ΤΡΩΩ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΣΕ ΑΦΘΟΝΙΑ ...ΓΕΝΙΚΑ ΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΑΤΑΤΕΣ Very Happy ΒΡΑΣΤΕΣ ΨΗΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ...



Εεε όταν με το καλό θα σας κάνουμε το τραπέζι εσύ και ο Μάνος μου με πατάτες θα τη βγάλετε..ακόμη και με γιουβαρλάκια πατάτες τηγανητές τρώει! μα δώσε μια ευκαιρία και στα θαλασσινά, μπορεί να σου αρέσουν!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσια πραγματικα υπεροχα τα νεα με τον εοπυυ ... Κ επειδη στενοχωρηθηκα κ πραγματικα τα εχουμε υπολογισει σχεδον ακριβως τα χρηματα πηρα τηλ το ιασω να ρωτησω. Μου ειπαν οτι εφαρμοζεται κανονικα το συστημα του οτι πληρωνουμε μονο συμμετοχη εμεις κ τα υπολοιπα τα παιρνουν κατευθειαν απο το ταμειο.. Κ δεν εχουν παρει γραμμη μεχρι στιγμης οτι θα αλλαξει κατι..
Αυτα! Τωρα θα δουμε!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Ααα και που είστε?
Θα ανεβαζουμε και φωτό κοιλιάς να βλέπουμε πρόοδο.
Θα το οργαανώσω εγώ το θεματάκι.


Ααα εν τω μεταξύ σας έχω πεί πώς με λένε οι φίλες και οι πελάτισσες μου????


Χίτλερ !!! Laughing Laughing Laughing

αν βρεις λύση σε μένα με τα διατροφικά μου δεν πάνε να σε λένε και Γκεστάπο! εγώ μόνο έτσι βάζω μυαλό!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:
Tini13 έγραψε:
inakriti έγραψε:ρε συ Στελλιτσα εσυ καμια διατροφουλα διαιτης να μας βγαλεις παιζει ??

και τι γινετε οταν καποιος δεν τρωει ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΣΠΡΙΑ - ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΦΡΟΥΤΑ - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩΣ !!!!

Ινάκι μου σοβαρολογείς; καθόλου;;; και τί τρως βρε αγάπη μου; μόνο κρέας και ζυμαρικά μένουν, άντε και ψάρια..

Πρωτεινική διατροφή και έξτρα βιταμίνες.
Για όλα υπάρχουν λύσεις μη μου σκας

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑΤΡΕ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ? ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ? Η ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟ 40 ΗΜΕΡΟ ?

ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ 20-30 % ΜΗΝ ΧΕΣΩ ΕΤΣΙ ???

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxaxa λίγο έλειψα και μου οργανώσατε καινούρι θεματάκι...
ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!!!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 5 215994
Τέλεια, έτσι κάτι μπορεί να γίνει...
χαχαχα Ίνα μπορείς να φας και πατάτες πουρέ ρε συ... Razz

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:

Εεε όταν με το καλό θα σας κάνουμε το τραπέζι εσύ και ο Μάνος μου με πατάτες θα τη βγάλετε..ακόμη και με γιουβαρλάκια πατάτες τηγανητές τρώει! μα δώσε μια ευκαιρία και στα θαλασσινά, μπορεί να σου αρέσουν!

Τινη μου για να καταλαβεις με τα θαλασσινα αλλου ειναι το προβλημα ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ... ΜΟΛΙΣ ΠΛΗΣΙΑΖΟΥΝ ΤΗΝ ΜΥΤΗ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΙΝΩ !!!!!

ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΕΙ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΑ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕ ... ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΒΟΤΚΑ ΒΑΖΩ ΛΙΓΟ ΛΕΜΟΝΑΚΙ ...ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΥΣΗ ΤΗΣ ΣΟΔΑΣ ΤΗΣ ΚΟΚΑΣ ΚΤΛ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:δεν ξέρω ρε κορίτσια..εδώ τους γιατρούς δεν ακούμε που μας τη λένε, θα τα καταφέρουμε μόνες μας; εγώ θα κλέβω στάνταρ! 2 περισσότερα θα σας λέω να απογοητεύομαι από την πρόοδό σας και να μην τρώω!
Τίνη τέλεια φώτο πολύ φωτεινή!!! Ομόρφυνε το φόρουμ.... Very Happy
Ρε μην ανησυχείς, θα τα καταφέρουμε, εγώ πήγαινα 1/2 χρόνο διατροφ/γο κάθε 2η εβδομάδα μια χαρά υπάκουη ήμουν και είχα γίνει μοντελάκι..
Θα έχουμε συμπαράσταση/κράξιμο η μία την άλλη και θα τα καταφέρουμε θα δεις!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tini13 έγραψε:

Εεε όταν με το καλό θα σας κάνουμε το τραπέζι εσύ και ο Μάνος μου με πατάτες θα τη βγάλετε..ακόμη και με γιουβαρλάκια πατάτες τηγανητές τρώει! μα δώσε μια ευκαιρία και στα θαλασσινά, μπορεί να σου αρέσουν!

ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΙΜΑ ....ΓΑΜΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:
Tini13 έγραψε:

Εεε όταν με το καλό θα σας κάνουμε το τραπέζι εσύ και ο Μάνος μου με πατάτες θα τη βγάλετε..ακόμη και με γιουβαρλάκια πατάτες τηγανητές τρώει! μα δώσε μια ευκαιρία και στα θαλασσινά, μπορεί να σου αρέσουν!

ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΙΜΑ ....ΓΑΜΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ

Mέσα είμαι αλλά τώρα δεν μιλάω ρε..
Ινα να με περιμένετε να αρχίσουμε όλες μαζί ρε..
Όσο για τα λεφτά.. χέσε μας Laughing

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΟΧΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ !!!! Very Happy ... ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΣΤ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΘΕΤΙΚΟΥΣ ΣΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΒΑΖΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ...

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΣΤΑΝΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΑΘΙ ΜΕ ΔΩΡΑ ...ΘΑ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΓΙΩΡΓΟΥ ΝΑ ΣΦΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ... ΝΑ ΣΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑ Very Happy

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:
inakriti έγραψε:
Tini13 έγραψε:

Εεε όταν με το καλό θα σας κάνουμε το τραπέζι εσύ και ο Μάνος μου με πατάτες θα τη βγάλετε..ακόμη και με γιουβαρλάκια πατάτες τηγανητές τρώει! μα δώσε μια ευκαιρία και στα θαλασσινά, μπορεί να σου αρέσουν!

ΠΕΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΚΙΜΑ ....ΓΑΜΑΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ

Mέσα είμαι αλλά τώρα δεν μιλάω ρε..
Ινα να με περιμένετε να αρχίσουμε όλες μαζί ρε..
Όσο για τα λεφτά.. χέσε μας Laughing

ΚΑΛΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΤΙΝΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ... ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ ΜΑΣ ΤΙ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ... ΓΕΝΝΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ... ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ ... ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΦΑΜΕ ΟΤΙ ΠΡΟΛΑΒΕΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΜΕΤΑ !!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις