Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
393 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 393 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Νικολέτα... Τι καλά που ξεμπέρδεψες.. καλά την έκανες τη βλαμένη την αφεντικίνα...
Τα παπουτσάκια που τα πήρες? Θα κάνω επιδρομή στη Λαρισαϊκή αγορά αύριο.. αν κ με αυτά που άκουσα μου κόπηκαν τα πόδια.. Άλλα τι ψυχή έχουν 6€ στα 850 που καλούμαστε να βρούμε από το πουθενα????

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασχετο: Κατερινα την ειχα δει κ εγω την κουνια αυτη στον γερακα και στο τσακ ειμασταν να την παρουμε... ωραια ηταν, και εμεις χωρις την προικα θα την επιλεγαμε γιατι δεν ηταν και πολυ ωραια... πολυ ωραιο το σχεδιο που διαλεξες απο το amazon

Α σημερα πηγα στον Βασιλοπουλο και το απορρυπαντικο το baby planet το ειχε με 40% εκπτωση...

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλα,να αλλάξουμε θέμα καλύτερα???

Προτιμώ να μιλάμε έστω και για τα κιλά,για γλυκά,και λιχουδιές!!

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:ασχετο: Κατερινα την ειχα δει κ εγω την κουνια αυτη στον γερακα και στο τσακ ειμασταν να την παρουμε... ωραια ηταν, και εμεις χωρις την προικα θα την επιλεγαμε γιατι δεν ηταν και πολυ ωραια... πολυ ωραιο το σχεδιο που διαλεξες απο το amazon

Α σημερα πηγα στον Βασιλοπουλο και το απορρυπαντικο το baby planet το ειχε με 40% εκπτωση...

Βασικά την προίκα την έδιναν δώρο,οπότε την πήρα και θα τη χαρίσω πουθενά που θα είναι χρήσιμη..Μια πάντα και ένα παπλωματάκι πρέπει να είναι,δε το άνοιξα καν..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
Aurora έγραψε:
Tini13 έγραψε:http://www.tax-profit.gr/newsletter/archive/view/listid-1-tax-profit-newsletter/mailid-228--.html

βγάζεις άκρη εσύ ρε Ινάκι; ή εγώ χάζεψα;

Αυτο μου το ε'ιπε η πεθερά μου Τίνη μου.
Οσες γεννούν σε δημόσια δεν παίρνουν το επίδομα τοκετού απο 01/09
Παίρνουν μόνο το κύησης και το λοχείας.
Γι'αυτο σε ρωτούσα στον καφέ γιατι δεν πας σε ιδιωτικό αφου ούτως ή άλλως δεν θα πάρεςι χρήματα στο χέρι..
Αλλά δεν μας άφησε ο Ταρζάν μου να τα αναλύσουμε


Αννα απο ΕΒΑΥ κορίτσάκι μου, συγνώμη που άργησα να απαντήσω, τρώγαμε..

Κορίτσια,δεν το έπαιρναν το επίδομα τοκετού στο χέρι έτσι κι αλλιώς,όσες γεννούσαν στο δημόσιο!Τα παίρνει το μαιευτήριο,και ισχύει στάνταρ από περσι αυτό.Η διαφορά με το ιδιωτικό είναι ότι σε αυτό θα δώσεις και ένα χιλιάρικο παραπάνω (τουλάχιστον), ενώ στο δημόσιο θα πληρώσεις μια μικρή διαφορά μονο αν επιλέξεις δίκλινο ή μονόκλινο.

Επειδή εγώ σε ιδιωτικό θα γεννήσω σας λέω με σιγουριά οτι δεν πληρώνω τίποτα πέρα απο τον γιατρό μου (θα γεννήσω σε τρίκλινο βέβαια)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Έλα,να αλλάξουμε θέμα καλύτερα???

Προτιμώ να μιλάμε έστω και για τα κιλά,για γλυκά,και λιχουδιές!!

ναι να αλλαξουμε... ουτως η αλλως τιποτα απο αυτα δεν ειναι στο χερι μας... οποτε στην φαση που ειμαστε καλυτερα να ασχολουμαστε με κατι πιο αναλαφρο...

εμενα να σας πω απο χτες το παιδακι μου με εχει ξυλοκοπισει για τα καλα... μιλαμε για πονο... αφου ελεγα στον αντρα μου να το καταγγειλω για ενδοοιοκογενειακη βια!!! τα πλευρα μου απο την αριστερη μερια πονανε συνεχομενα μετα απο μια γερη κλωτσια που εφαγα!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα Νικολέτα... Τι καλά που ξεμπέρδεψες.. καλά την έκανες τη βλαμένη την αφεντικίνα...
Τα παπουτσάκια που τα πήρες? Θα κάνω επιδρομή στη Λαρισαϊκή αγορά αύριο.. αν κ με αυτά που άκουσα μου κόπηκαν τα πόδια.. Άλλα τι ψυχή έχουν 6€ στα 850 που καλούμαστε να βρούμε από το πουθενα????

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΚΕΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΡΕ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ 850 ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΥΠΟΤΗΘΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΑΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 4 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 4 215994  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 4 215994

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Aurora έγραψε:
Tini13 έγραψε:http://www.tax-profit.gr/newsletter/archive/view/listid-1-tax-profit-newsletter/mailid-228--.html

βγάζεις άκρη εσύ ρε Ινάκι; ή εγώ χάζεψα;

Αυτο μου το ε'ιπε η πεθερά μου Τίνη μου.
Οσες γεννούν σε δημόσια δεν παίρνουν το επίδομα τοκετού απο 01/09
Παίρνουν μόνο το κύησης και το λοχείας.
Γι'αυτο σε ρωτούσα στον καφέ γιατι δεν πας σε ιδιωτικό αφου ούτως ή άλλως δεν θα πάρεςι χρήματα στο χέρι..
Αλλά δεν μας άφησε ο Ταρζάν μου να τα αναλύσουμε


Αννα απο ΕΒΑΥ κορίτσάκι μου, συγνώμη που άργησα να απαντήσω, τρώγαμε..

Κορίτσια,δεν το έπαιρναν το επίδομα τοκετού στο χέρι έτσι κι αλλιώς,όσες γεννούσαν στο δημόσιο!Τα παίρνει το μαιευτήριο,και ισχύει στάνταρ από περσι αυτό.Η διαφορά με το ιδιωτικό είναι ότι σε αυτό θα δώσεις και ένα χιλιάρικο παραπάνω (τουλάχιστον), ενώ στο δημόσιο θα πληρώσεις μια μικρή διαφορά μονο αν επιλέξεις δίκλινο ή μονόκλινο.

Επειδή εγώ σε ιδιωτικό θα γεννήσω σας λέω με σιγουριά οτι δεν πληρώνω τίποτα πέρα απο τον γιατρό μου (θα γεννήσω σε τρίκλινο βέβαια)

Α οκ,γιατι σε ιασω ρεα και γαια που ξέρω,ειναι περίπου απο 800ε +φπα το τρικλινο..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
emilou έγραψε:ασχετο: Κατερινα την ειχα δει κ εγω την κουνια αυτη στον γερακα και στο τσακ ειμασταν να την παρουμε... ωραια ηταν, και εμεις χωρις την προικα θα την επιλεγαμε γιατι δεν ηταν και πολυ ωραια... πολυ ωραιο το σχεδιο που διαλεξες απο το amazon

Α σημερα πηγα στον Βασιλοπουλο και το απορρυπαντικο το baby planet το ειχε με 40% εκπτωση...

Βασικά την προίκα την έδιναν δώρο,οπότε την πήρα και θα τη χαρίσω πουθενά που θα είναι χρήσιμη..Μια πάντα και ένα παπλωματάκι πρέπει να είναι,δε το άνοιξα καν..

εμεις τους ειχαμε ρωτησει αν μπ[ορουμε να βγαλουμε απο τα πακετο την προικα.. και μας ειχαν πει ναι και θα κοστιζαν τα υπολοιπα κανα 50ευρω λιγοτερο (ή κατι λιγοτερο δεν θυμαμαι)!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:
Aurora έγραψε:
kat3r1na έγραψε:
Aurora έγραψε:
Tini13 έγραψε:http://www.tax-profit.gr/newsletter/archive/view/listid-1-tax-profit-newsletter/mailid-228--.html

βγάζεις άκρη εσύ ρε Ινάκι; ή εγώ χάζεψα;

Αυτο μου το ε'ιπε η πεθερά μου Τίνη μου.
Οσες γεννούν σε δημόσια δεν παίρνουν το επίδομα τοκετού απο 01/09
Παίρνουν μόνο το κύησης και το λοχείας.
Γι'αυτο σε ρωτούσα στον καφέ γιατι δεν πας σε ιδιωτικό αφου ούτως ή άλλως δεν θα πάρεςι χρήματα στο χέρι..
Αλλά δεν μας άφησε ο Ταρζάν μου να τα αναλύσουμε


Αννα απο ΕΒΑΥ κορίτσάκι μου, συγνώμη που άργησα να απαντήσω, τρώγαμε..

Κορίτσια,δεν το έπαιρναν το επίδομα τοκετού στο χέρι έτσι κι αλλιώς,όσες γεννούσαν στο δημόσιο!Τα παίρνει το μαιευτήριο,και ισχύει στάνταρ από περσι αυτό.Η διαφορά με το ιδιωτικό είναι ότι σε αυτό θα δώσεις και ένα χιλιάρικο παραπάνω (τουλάχιστον), ενώ στο δημόσιο θα πληρώσεις μια μικρή διαφορά μονο αν επιλέξεις δίκλινο ή μονόκλινο.

Επειδή εγώ σε ιδιωτικό θα γεννήσω σας λέω με σιγουριά οτι δεν πληρώνω τίποτα πέρα απο τον γιατρό μου (θα γεννήσω σε τρίκλινο βέβαια)

Α οκ,γιατι σε ιασω ρεα και γαια που ξέρω,ειναι περίπου απο 800ε +φπα το τρικλινο..

Ναι 'ηθελα να τονίσω οτι μιλώ για Κρήτη οπου οι τιμές δεν έχουν ΚΑΜΙΑ σχέση με τη πρωτεύουσα

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
letitsa έγραψε:
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΩΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΛΗΤΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΚΕΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΑΥΡΙΟ ΡΕ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ
Λητώ σκοπεύαμε να πάμε την Δευτέρα πριν το γιατρό αλλά τώρα δε ξέρω αν πάμε τελικά.. Crying or Very sad
Θα φύγω μωρέ Παρασκευή δυστυχώς φεύγει και η αδερφή μου για 3ήμερο οπότε τι να κάνω μοναχή??? Θα γυρίσω Βόλο μπας και πάμε για κανα μπανάκι με τον καλό μου Σαβ/κο..

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σωστό και αυτό....

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι δίκιο κατερίνα ας αλλάξουμε θέμα ας μιλήσουμε για το αγαπημένο μου... ας μιλήσουμε για κιλά...
χαχαχα πήρα 14 η γουρούνα..... pig
Πως τα κατάφερα πάλι...
Πως θα δικαιολογηθώ στο γιατρό, θα με κράξει.... μόνο αυτός είναι το άγχος μου όχι το πως θα τα χάσω, θα μπω σε πρόγραμμα αλλά του γιατρού τι του λέμε μεθαύριο.... Rolling Eyes θα κάνω τον κινέζο...

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="inakriti"]τωρα στενοχωρεθηκα !!!

ε ρε μεταναστευση που τους χρειαζετε ... αμα μπορουσα ή οταν μπορεσω θα σηκωθω να φυγω !!!!

Ινα μου , εγώ δούλευα στην Ιταλία μεχρι που έμεινα εγκυος και δε μου ανανέωσαν το συμβόλαιο, οπότε χάνω από εκεί το μητρότητας(έπρεπε , για να το πάρω να έχω ενεργό συμβόλαιο σε ισχύ 4 μήνες πριν την Πητ και να φτανει τουλαχιστον 2 μήνες πριν τη Πητ η ισχυς του για να πάρω για 5 μήνες το 80 % του εως τότε μισθού μου).Στειτζ και συμβάσεις συνεργασίας όπως λενε εδω κατι ευέλικτα συμβόλαια της πλάκας δεν πιάνονται.Ευτυχώς ασφάλιση έχω για 1 χρόνο από τη λήξη του συμβολαίου κι έτσι θα γεννήσω σε δημόσιο ιταλικό νοσοκομείο .Δεν επιτρέπεται να γυρίσω στη δουλειά μεχρι να γίνει η μπέμπα 4 μηνών(αν κι όλοι ψάχνουν τρόπο να διώξουν κόσμο, όχι να προσλάβουν)και όντας δημότης εδω και 2 χρόνια θα πάρω ένα εφάπαξ ποσό γύρω στα 1500 ευρω μετά τη γεννηση της μπέμπας(300χ5)εφόσον γεννηθεί εδώ (παρόλο που και οι 2 γονεις είναι έλληνες, είναι επίδομα που το δίνουν οι δημοι σε ανεργες η με χαμηλο εισοδημα μανούλες,ας ειναι ξενες αρκει να ειναι δημότες),μιας και δε θα παρω επίδομα μητρότητας .Τις εξετάσεις τώρα τις κάνω σε ιταλικό δημόσιο νοσοκομείο πληρώνοντας συμμετοχή όπου δε με καλύπτει 100% κανονικά σα να ήμουν ιταλίδα( απο αιματολογικές έως επιπλέον ηπερήχους ,καλύπτουν τους 3 βασικούς ηπερήχους,αλλά πρέπει να κλείσεις ραντεβού από νωρις για να βρεις θέση-εγω πχ τους ειχα κλείσει από το Φλεβάρη- και κάποιο ποσό από τις αιματολογικές )Πχ. δίνω 12-18 ευρω κάθε μήνα για τις αιματολογικές , κόστος συμμετοχής για επιπλέον ηπερηχο -περα απο τους 3 βασικούς -με ντόπλερ 46,20 γιατί η μικρή ήταν ελλειποβαρής στον ηπέρηχο 3ου τριμήνου και ξεκινήσαμε εβδομαδιαίους ελέγχους από νωρίς.Τους επόμενους ηπερήχους με ντόπλερ όμως μου είπαν πως θα μου τους καλύψουν 100% μέχρι τη γέννηση της μπέμπας, γιατί μπορεί να χρειαστεί να τη γεννήσω πρόωρα.
Για τον τοκετό εδώ η συμμετοχή μπορεί να φτάσει ως 600 ευρω αν θες επισκληρηδιο και δεν έχουν αναισθησιολόγο σε βάρδια κι αυτο όχι σε όλα τα νοσοκομεία,κάποια το έχουν δωρεάν κι έχουν αναισθησιολόγο 24 ώρες το 24ωρο.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χεχεχε η γνωστή πίκρα με τα κιλά!

Κορίτσια πιστεύω οτι αν οι γιατροί σας είχαν τόσο μεγάλο πρόβλημα με το βάρος σας,θα σας είχαν βάλει σε πρόγραμμα διατροφής.Ή θα είχαν άλλη συμπεριφορά,πέρα από την απλή παρατήρηση ή σύσταση.Οπότε μην αγχώνεστε θα έλεγα,μάλλον συνηθισμένοι είναι οι γιατρούληδες!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:χεχεχε η γνωστή πίκρα με τα κιλά!

Κορίτσια πιστεύω οτι αν οι γιατροί σας είχαν τόσο μεγάλο πρόβλημα με το βάρος σας,θα σας είχαν βάλει σε πρόγραμμα διατροφής.Ή θα είχαν άλλη συμπεριφορά,πέρα από την απλή παρατήρηση ή σύσταση.Οπότε μην αγχώνεστε θα έλεγα,μάλλον συνηθισμένοι είναι οι γιατρούληδες!
Ναι ρε έτσι είναι, όπως κι εμείς αν τους είχαμε πάρει στα σοβαρά θα μπαίναμε σε πρόγραμμα από μόνες μας... χαχαχα απλά να 'χαμε να λέγαμε...

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω 74 κιλά έχω πάει.. μου έχονται κλάματαααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Εγω 74 κιλά έχω πάει.. μου έχονται κλάματαααααααααα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

βρε συ τι σταναχωριεσαι... αφου σε ειδαμε τι μπορεις να κανεις μεσα σε λιγο καιρο

εγω τετοιους κοιλιακους που ειχες μετα την γεννα του γιου σου δεν ειχα ποτε στην ζωη μου!!!

σουπερ κοιλιακοι... μπραβο σου!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ βρε Έμμη μου αλλά δεν ξέρω.. με έχει πιάσει τρομερή ανασφάλεια αυτη τη φορά..
Βλέπω γυναίκες με πολλά περιττά κιλά και χαλάρωση και λένε "εεε απο τις γέννες..."
Δεν θέλω να πιστέψω οτι είναι μονόδρομος...
Θέλω ο άντρας μου να καμαρώνει και να με γουστάρει όπως πρίν..
Αχχ οι ορμόνες μιλούν???

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι!!!!!

Θεά θα γίνεις,αφού έτσι έχεις μάθει να είσαι.Στο χέρι σου είναι εξάλλου!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Ευχαριστώ βρε Έμμη μου αλλά δεν ξέρω.. με έχει πιάσει τρομερή ανασφάλεια αυτη τη φορά..
Βλέπω γυναίκες με πολλά περιττά κιλά και χαλάρωση και λένε "εεε απο τις γέννες..."
Δεν θέλω να πιστέψω οτι είναι μονόδρομος...
Θέλω ο άντρας μου να καμαρώνει και να με γουστάρει όπως πρίν..
Αχχ οι ορμόνες μιλούν???

ετσι νομιζω... δεν ειναι λογια δικα σου, οι ορμονες ειναι

αφου το εκανες μια φορα δεν θα το κανεις και δευτερη?

εγω παλι ειμαι σιγουρη οτι θα παιδευτω πολυ να μαζεψω την κοιλια... τα κιλα ειμαι σιγουρη οτι θα τα χασω ευκολα αλλα την κοιλια πολυ την φοβαμαι... παντα σαν σωματοτυπος ειχα λιγο κοιλιτσα!! οποτε τωρα να δουμε τι θα γινει!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λοιπόν μόλις γεννήσουμε θα ανοίξουμε ένα τόπικ που θα το λέμε ημερολόγιο διατροφής.
Θα μπαίνουμε και θα γράφουμε ένα ένα τι ακριβώς φάγαμε μέσα στην ημέρα, και θα θερμιδομετρούμε.
Αν φάμε μαλ... οι υπολοιπες θα τη κράζουμε
ΕΠίσης μια φορά την εβδομάδα θα ζυγιζόμαστε και θα δίνουμε λόγο.
Είστε μέσα?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο... εγω μεσα ειμαι, και απ οταν θα επιταπει κ μετα να ενταξουμε και λιγο γυμναστικη για να παρακινουμε η μια την αλλη!!! (λεω γω τωρα, χρονο θα εχουμε?)

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aurora έγραψε:Λοιπόν μόλις γεννήσουμε θα ανοίξουμε ένα τόπικ που θα το λέμε ημερολόγιο διατροφής.
Θα μπαίνουμε και θα γράφουμε ένα ένα τι ακριβώς φάγαμε μέσα στην ημέρα, και θα θερμιδομετρούμε.
Αν φάμε μαλ... οι υπολοιπες θα τη κράζουμε
ΕΠίσης μια φορά την εβδομάδα θα ζυγιζόμαστε και θα δίνουμε λόγο.
Είστε μέσα?

ΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑΑΧ ΣΑΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΑΡΕΚΛΑ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ

ΜΕΣΑΑΑ ΕΓΩ ...ΘΑ ΦΑΩ ΠΟΛΥ ΚΡΑΞΙΜΟ

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ είμαι στα +10 - 11 και όλα πάνω μου τα βλέπω χοντρά..δυστυχώς δεν μπορούμε να συνηθίσουμε μια τόσο μεγάλη αλλαγή στην εικόνα μας σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα φύγουν όπως ήρθαν, χωρίς να το καταλάβουμε..Στελλίτσα μου εγώ γεννάω, σαραντίζω και πάω πισίνα! θα έχω και σένα να με συμβουλεύεις!!!  Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 15 !!! - Σελίδα 4 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις