Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
178 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 178 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ τη βαλίτσα έτοιμη την έχω......στο αμάξι δεν την έχω βάλει να είμαι ετοιμοπόλεμη!!!Εγώ πάλι Γιώτα είμαι η ίδια ο πανικός και ο Μάκης το τέρας ψυχραιμίας......!!!Με έχει πιάσει μια απορία τι θα μου συμβεί θα το καταλάβω οτι γενάω???πως θα νιώθω θα σπάσουν νερά η θα πονάω μόνο???Θα μου τα πεί η ναζί έχουμε ραντεβού 03/09 ξανά για αυτά τα πράγματα!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικυ μου καλημερα ... να της πεις να σου εξηγησει την διαφορα σπασιμο των νερων με τρυπημα του σακου (απωλεια λιγου αμνιακου υγρου ) ειναι σημαντικο και το κολπακι να το τσεκαρεις !!!

και να ξερεις οτι περα απο σπασιμο νερων ή πονων ... ειναι και λιγο αιμα που μπορει να δεις και αυτο απο μονο του μας ειδοποιει για την εναρξη του τοκετου !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτα μου στην ιδια κατασταση ειμαστε ...καθε μερα που σχολαει ο Γιωργος μου λεει :

-ετοιμη η βαλιτσα ?!!!

και κλασσικα εγω του λεω οχι ... θελω κατι τελευταια να πλυνω και μετα ολα μαζι σιδερο !!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elpida Aksiwti έγραψε:Λοιπον θα σας τα εν συντομια.... Γεννησα!!!!!1 ωρα το πρως συνολικα πηγε 5 ωρες...Ξυπνησα πριν 2 ωρες απο τα ροχαλητα της διπλανης! Ο μπεμπης φοβερος 2850 και 50,5 εκ.. Συγκλονιστικο συναισθημα.! Την τελευταια ωρα πριν γεννησω γυρω στις 12 η συσπαση κρατουσε 1 λεπτο κ ερχοταν καθε 1-2 λεπτα. Πονεσα αλλα οχι και δραματικα. Δεν εκανα επισκληριδιο. Τον αντεξα τον πονο ισως επειδη κ το μωρο ηταν μικρουλη. Στις 9 το περιμενω γιατι δε το ευχαριστηθηκα...ακομα ειμαι λιγο ζαλισμενη....Και στις 10 θα καταφτασουν κ συγγενεις... Κοριτσια μου αυτη ειναι η πραγματικη ευτυχια! Ευχομαι να εχετε ολες μια ευκολη γεννα. Θα προσπαθησω να μπω παλι σημερα..

Καλημέρα Ελπιδάκη μου!να σας ζήσει ο μπεμπάκος,υγιής,ευτυχισμένος και καλότυχος πάντα!Να τον καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!!!!

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!Άντε μία μία με την σειρά να έρχονται τα παιδάκια μας!!!!!Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Ινάκο κούκλα με την όμορφη φώτο!!!Ναι θα της το πώ και αυτό....την ξαναπήρα τώρα να της πώ για τα πετρώματα...και μου είπε είναι φυσιολογικό πια μην αγχώνεσαι θα έχεις μου λέει από εδώ και πέρα...... πάρε κανένα μποσκοπάν ...αλλά ξέρει καμία είναι και μυοχαλαρωτικό το μποσκοπάν η μόνο παυσίπονο...διότι αν είναι μόνο παυσίπονο ν αμην το πάρω...δεν πονάω....!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχα φαντάζομαι θα το καταλάβουμε οτι γεννάμε θα χει κάτι διαφορετικό η όλη φάση.. τουλάχιστον έτσι λένε..
Τα πιο βασικά και σημαντικά είναι αυτά που λέει η Ίνα.
Κι εγώ δεν έχω ρωτήσει λεπτομέριες θεώρησα ότι ήταν νωρίς, ξέρω μόνο όσα έχω διαβάσει σε site και κανα βιβλίο..
Α Βίκυ εμένα λέει θα την ετοιμάσουμε και θα την βάλει στο αυτοκίνητο να είναι εκεί για παν ενδεχόμενο και σε κάθε ραντευού που πάμε μαζι χαχαχα είναι τρελός, θα τον αποτρελάνω εγώ μετά που θα ρθει, θα τον στείλω να μου πάρει ότι μου λείπετε από το νεσεσέρ να το έχω έτοιμο αποσμητικά αφρόλουτρα και τέτοια θα φρίξει Laughing το φχαριστιέμαι... έχει γέλιο.
Άσε Ίνα μόνο και μόνο για να γλιτώσω το πρήξιμό του θα κάτσω εκεί μία ώρα να ασχοληθώ να τελειώνουμε.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΑΡΧΙΣΑΝΕ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ ΔΙΑΒΑΖΩ
ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ.....
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ....ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΟΝΕΣΕ ΠΟΛΥ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΠΕΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Very Happy Very Happy
ΒΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΑ ΜΠΟΣΚΟΠΑΝ ΤΑ ΕΠΕΡΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ....ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΗ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΑΚΡΙΒΩ Σ ΕΧΕΙΣ? ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΑΝ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ ΤΩΡΑ ΠΕΤΡΩΝΕΙ ΟΛΗ Η ΚΟΙΛΙΑ....
ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΙΣΗ ΛΕΙΠΟΥΝ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥ 27 ΚΑΙ 28 ΓΕΝΝΑΜΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝΕ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι κι εγώ για τα buscopan δε ξέρω κάτι άλλο εγώ τα έπερνα μαζί με τα mesulid στην περίοδο γιατί πονούσα πολύ..
Από όσο θυμάμαι κάποια κορίτσια είχαν γράψει ότι τα πέρνουν για συσπάσεις αλλά σου λέω από όσο θυμάμαι ότι είχαν γράψει δεν είναι καθόλου σίγουρο.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια καλημεραααααα.... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 215994

τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα πρωι πρωι!!!!!!!!!!


Ελπιδα συγχαρητηρια!! να σου ζησει ο μπεμπης!!! να ειναι παντα υγειης, χαρουμενος και ευτυχισμενος!!!!! Καλη αναρρωση.... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 50580 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 50580 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 50580 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 50580

Γεωργια με το καλο... περιμενουμε να μας πεις τα νεα σου!!!

εγω τωρα καταφερα να ξυπνησω!!! μετα της 4 με πηρε τελικα ο υπνος... χτες ο μπεμπης μου πεταγε απο την αριστερη πλευρα της κοιλιας κατι (γονατο? πατουσα?), ειχε πλακα ηταν σαν να επιανα τον αγκωνα μου... οαντρας μου τρομαξε!!! τι αλιεν ειναι αυτο μου λεει!! μου εφτιαξε χαμομηλι για να χαλαρωσει!!!!

κατα τ αλλα εγω την βαλιτσουλα την εχω ετοιμη!!! χτες την ολοκληρωσα λογω οτι αγχωθηκα απο τις συσπασεις!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σου ζήσει Ελπίδα!!
Ινάκι μου είσαι θεά!!!

lia1987


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα ομορφες, τι μου κανετε? Μπηκα και διαβασα τα ευχαριστα. Ελπιδακι να σου ζησει το μωρακι σου, καλοτυχο να ειναι. Γεωργια με το καλο κοριτσι μου, περιμενουμε νεα σου.... Στα υπολοιπα κοριτσια τα ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 417472 .

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοιταξτε μια ωραια και οικονομικη ιδεα οπου θα την κανω και εγω :

http://www.eimaimama.gr/2010/11/blog-post_08-8.html

Στελλα μου ευχαριστω ! τα φιλια μου !

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειχαν δεν ειχαν μου τη ξανκαναν την βλακεια απο την δουλεια!!! απο τα 2 πρωτοτυπα (βεβαιωση κυοφοριας) που μου εδωσε το ικα το ενα υπεγραψαν και μου εστειλαν πισω!!! να δω τωρα ποτε θα το βρουν το 2ο!!! τους πηρα τηλ και δεν εχουν ιδεα ποιος μπορει να το εχει!!!!!!! οποτε τωρα την χανω την πληρωμη 1 σεπτεμβρη!!! Mad Mad Mad Mad Mad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
inakriti έγραψε:κοιταξτε μια ωραια και οικονομικη ιδεα οπου θα την κανω και εγω :

http://www.eimaimama.gr/2010/11/blog-post_08-8.html

Στελλα μου ευχαριστω ! τα φιλια μου !

πολυ ωραια ιδεα Ινα... και νομιζω οτι υπαρχουν και ειδικες μπογιες για αυτη την δουλεια που λεν οτι δεν ειναι τοξικες!!

καλα η φωτο τελεια... θα σε ματιασουμε σημερα!!! φτου φτου!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοπελες μου γλυκες ποσο σας πεθυμησα!! επιτελους εχουμε διαδικτυο και θα μπαινω πιο συχνα τωρα!!

Συγχαρητηρια Ελπιδακι!! να σας ζησει να το χαιρεστε τι ομορφα νεα!!!

Εγω κοριτσακια μου αποφασισα μετα απο πολλυ σκεψη να γεννησω σε δημοσιο.. αν και με αγχωνει το οτι θα αφησω το γιατρο μου - ειναι πολυ καλος- και δε ξερω τι θα συναντησω στο δημοσιο... ομως καλυτερα να φυλαξουμε ειπαμε εκεινες τις 3 χιλιαδες για το μωρο παρα να τα δωσουμε στη γεννα. Στην Κυπρο η γεννα στο δημοσιο στοιχιζει 2 ευρω μονο εντωμεταξυ και ειναι πολυ καλα αποσο εχω ακουσει..ειναι πιο ασφαλες αν παθει κατι το μωρο η η μαμα γιατι εκει εχουν ολα τα μηχανηματα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Χριστινα!!!

πως πανε οι φωτιες? σημερα καιγεται ολη η ελλαδα!!

καλα εκανες με την επιλογη του δημοσιου... παντα σου προσφερουν μια ασφαλεια παραπανω!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kristinaki έγραψε:Κοπελες μου γλυκες ποσο σας πεθυμησα!! επιτελους εχουμε διαδικτυο και θα μπαινω πιο συχνα τωρα!!

Συγχαρητηρια Ελπιδακι!! να σας ζησει να το χαιρεστε τι ομορφα νεα!!!

Εγω κοριτσακια μου αποφασισα μετα απο πολλυ σκεψη να γεννησω σε δημοσιο.. αν και με αγχωνει το οτι θα αφησω το γιατρο μου - ειναι πολυ καλος- και δε ξερω τι θα συναντησω στο δημοσιο... ομως καλυτερα να φυλαξουμε ειπαμε εκεινες τις 3 χιλιαδες για το μωρο παρα να τα δωσουμε στη γεννα. Στην Κυπρο η γεννα στο δημοσιο στοιχιζει 2 ευρω μονο εντωμεταξυ και ειναι πολυ καλα αποσο εχω ακουσει..ειναι πιο ασφαλες αν παθει κατι το μωρο η η μαμα γιατι εκει εχουν ολα τα μηχανηματα..

Kαλημέρα Χριστινάκι μου!! σε πεθύμησα βρε κορίτσι!!

κι εγώ την ίδια απόφαση με σένα πήρα, στον 6ο μήνα βέβαια και άφησα με βαριά καρδιά τον ιδιώτη γιατρό μου. Εδώ για να σε αναλάβει νοσοκομειάκός γιατρός και να σου ανοίξει καρτέλα στο νοσοκομείο, αυτό πρέπει να γίνει μέχρι την 24η εβδομάδα της κύησης..κι εγώ οριακά πήγα και με δέχτηκε..εκεί δεν ισχύει τέτοιος περιορισμός, μπορείς και τώρα να απευθυνθείς σε δημόσιο νοσοκομείο; Βέβαια απ'όσο μπορώ να φανταστώ το σύστημα υγείας στην Κύπρο θα είναι πολύ ανώτερο από αυτό εδώ και όσον αφορά τις υποδομές αλλά και την εξυπηρέτηση από το προσωπικό..για μένα καλά έκανες, ακριβώς για τους λόγους που αναφέρεις κιεσύ (οικονομικό και ασφάλεια) στράφηκα κι εγώ στο δημόσιο..όπως και να'χει, πλησιάζει ο καιρός και θα χαρείς την μπεμπούλα στην αγκαλιά σου σύντομα!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Δευ Αυγ 20, 2012 1:54 am, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς το Χριστινάκι κι εμάς μας έλειψες... ωραία τώρα θα τα λέμε..

Καλά το σκεφτήκατε καλή μου, μην ανχώνεσαι και δτο δημόσιο καλά θα είναι, όλα καλά θα πάνε θα δεις!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γλυκες μου κοπελες Εμη, Τινη, Γιωτα ακριβως για αυτους τους λογους επελεξα και εγω δημοσιο και ο θεος βοηθος...

Τινη μου με βαρια καρδια οπως ειπες Very Happy
κανονικα δε σε δεχονται ουτε εμας εδω.. δεν εχουν οριο βεβαια αλλα αμα πας πολυ αργοπορημενα υπαρχει περιπτωση να μη σε δεκτουν. ημουνα τυχερη μαλλον. ειναι καλες οι υποδομες γιατι ειναι καινουρια η πτερυγα του γυναικολογικου και εχει και αρκετα καλους γιατρους.. αλλα σε ταλαιπωρουνε λιγο πολυ με τις αναλυσεις κτλ.. σημερα πηγα να κανω την παλιογλυκοζη- ευτυχως αντι γλυκοχη μου εδωσε lucazate- και περιμενα πολλες ωρες σε σημειο που δεν αντεχα αλλο. αλλα αυτα υποθετω παντου τα βρισκεις..

λοιπον πεστε μ τα νεακια σας! πηγατε διακοπουλες;

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.....
ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ 5-6-7-8 ΜΗΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΣΕ ΞΕΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΛΛΟΣ????? ΕΓΩ ΔΕΝ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΕΚΕΙ ΞΕΓΕΝΝΑΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ...ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΑΝΟΗΤΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ....ΒΕΒΑΙΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΠΑΙΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΙΚΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΜΟΥ ...ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΣΘΕΝΗΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΞΟΧΙΚΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΔΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΓΑΛΩΣΕ....ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ....ΕΞΑΛΛΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΠΕΛΑΤΗΣΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΠΑΤΗΣΩ ΕΚΕΙ....

ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΜΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.....

ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΧΡΕΩΣΕΙ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΩ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΔΙΑΛΕΞΑ ΔΙΚΛΙΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΟΝΟΚΛΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΑ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΗΘΕΛΕ ΚΡΕΒΑΤΙ.....(ΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΥΤΟΣ...)

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολετα μου ακριβως αυτο νιωθω και εγω και με βασανιζει και ειναι το μονο.. οτι εχω εμπιστοσυνη του γιατρου μ του ιδιωτη τοσο καιρο και δε ξερω πως θα νιωσω παρακατω.. αλλα κοριτσακι μ δεν εχουμε τα χρηματα δυστυχως ειχαν πει θα μας βοηθησουν γονεις και τελευταια στιγμη τραβησαν πισω οποταν...
βεβαια οπου και να πας στην ουσια οι μαιες σε ξεγεννανε και θα εχω και τον αντρα μου μεσα.. ας τολμησει να μη συμπαρασταθει και την εβαψε Cool Cool

παντως χαιρομαι για σενα που εχεις το γιατρουλη σου και ξερεις που πας και νιωθεις ασφαλεια εκει!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και απο μενα!!!!!
Ελπιδα να σου ζησει το μωρακι!!!!!!!!!καλοτυχο!!!!
Βικακο,εγω που ρωτησα το γιατρο για τα πετρωματα ειναι απο το μωρακι.δεν ειναι λεει συσπασεις.επειδη μεγαλωσε πολυ και πηρε θεση καρφιτσωνεται και δε το κουναει!
Χριστινακι και εγω θα γεννησω τελικα σε δημοσιο!με βαρια καρδια αλλα τα οικονομικα ειναι ζορικα.
Νικολετα,εγω αναγκαστικα να αλλαξω αρκετους γιατρους λογω μεταθεσεως.αν δεν εχεις προβληματα στη κυηση δε βλεπω λογο να μην σε αναλαβει καποιος.σαφως και ειναι καλυτερα με το γιατρο σου αλλα εμενα αυτη τη στιγμη δε μου φτανουνε.αν και στο δημοσιο αν ολα πανε καλα ο γιατρος μου θα με ξεγεννησει! Very Happy

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Σοφουλι!

κοριτσια οπου γεννησουμε το συναισθημα μετα μετρα και ειναι τοσο δυνατο που δε θα σκεφτομαστε τιποτε αλλο Very Happy Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινιω, καλώς ήρθες κ πάλι!!! Μας ελειψες!! Εγω είμαι διακοπουλες!!! Κ γνώρισα πολυαγαπημενες Τινη, ίνα, Στελλα!!! Εσάς έσβησε η φωτιά;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αννουλα μου καλως σας βρηκα! τυχερουλα! καλα να περνας στις διακοπες σου! να υποθεσω εισαι Κρητη για να γνωρισεις τις κοπελες; πανεμορφο νησι δεν ειναι;
μακαρι να μπορουσαμε ολες να γνωριστουμε θα ηταν απλα υπεροχα.. αμα τα βρισκουμε απο εδω απο κοντα θα ηταν ακομα καλυτερα ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 669659 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 669659 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 669659 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 13 669659

εμας εδω ναι σταματησε η πυρκαγια αλλα το θεαμα ειναι απιστευτο.. ολα καμενα¨(((( καηκε το μισο μας χωριο και καποια σπιτια μαζι.. στην Ελλαδα τι πυρκαγια εχει; με το Αγιο Ορος τι εγινε;; ειχα ανησυχησει πολυ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 27 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις