Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
141 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 141 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μαλλον θα πρεπει να τα συνηθισω τα πονακια στην εβδομαδα που ειμαι...

Κωνσταντινα ειμαι με προωρες συσπασεις απο 23 εβδομαδα και παιρνω χαπια... τωρα εχουν μειωθει κατα πολυ αλλα οταν με πιανουν ειναι πολυ μεγαλυτερης εντασης... και εχω κανα 2 μερες που κατα διαστηματα με ποναει και η μεση μου... θα παρω αν ειναι αυριο τον γιατρο κανα τηλεφωνο μηπως πρεπει να ξαναυξησω την δοση...
το κακο ειναι οτι απο τοτε που μου ειπε ο γιατρος οτι μπορω να σηκωνομαι πλεον απο το κρεβατι... δεν εχω κατσει και καθολου στα αβγα μου!!! σημερα παλι ημουν στα μολ κανα 4ωρο... μαλλον θα πρεπει να ξεκουραστω λιγακι!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Aurora έγραψε:Γειά σας κοιλουμπόνια, Λίλα σου έκανα κι εγω αίτημα είμαι η Στέλλα
Κορίτσια έκανα γαριδομακάρονάδα, και την πέτυχα!
Τώρα έχω ναρκωθεί σαν τον βόα Laughing

Παναγιά μου ζηλεύω, καλή χώνεψη να έχεις

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα Στελλιτσα τελεια... τρελαινομαι για γαριδες!!! πω πω τι ειπες τωρα!!! και δεν εχω φαει ακομα... αντε να φαω τωρα τα σνιτσελακια!!!

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
To είδα Στέλλα μου!Τέλεια η γαριδομακαρονάδα,την σβήνω συνηθως με λιγο ουζο και γινεται μουρλια!Εμυ να παρεις τον γιατρο σου,μπορει να σου αυξησει λιγο τις δοσεις

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμυ να πάρεις τον γιατρό και να ξεκουραστείς έχεις ακόμα λίγο καιρό γιατί να έρθει γρηγορότερα οσο περισσότερο είναι στην κοιλίτσα μας τόσο καλύτερα

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια σας καληνυχτω...

παω κ εγω να φαω και να δουμε καμια ταινιουλα!!! αυριο ξεκουραση!!! ... καλη συνεχεια, φιλακια πολλα.... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλή σου όρεξη και καληνύχτα

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καληνύχτα κορίτσια!Τα λέμε πάλι από αύριο!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα λιλα όνειρα γλυκά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γυρίσαμε κι εμείς... μην ανησυχείτε πήρα το μεγάλο χωνάκι με δύο γευσεις παρακαλώ και σοκολάτα από πάνω, έφαγα για όλες σας... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 912791

Καναμε και τον περίπατό μας στη θάλασσα αλλά λόγο τουαλέτας δε μπορούσαμε να μείνουμε παραπάνω, καλέ τι πράγμα κι αυτό δε μπορείς να πας πουθενά..

Καλό βράδυ σε όσες βγαίνετε και ξεκούραση θα τα πούμε αύριο..

Εγώ αναγκαστηκά θα μείνω ως τις 12 να πάρω την αντιβίωση και μετά θα την πέσω..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σ ευχαριστώ πολυ που εφαγες και για εμας ηταν υπέροχο

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia mouououou ti kanete?? Katarxhn ti wraia h foto apo krhth..fwteines kai xamogelastes! zhleyw k egw ennoeite.Kapoios rwthse gia lastex,den exw apopsh gi ayto alla exw apopsh gia ths zwnes efidrwshs k tous korsedes pou forousa syxna otan tsimpaga 2 kilakia k steneye h stolh..se emena ayta ekanan douleia,gia ena symazema elafry,twra gia to megalo symazema den kserw as elpisoume kati na kanoun. Shmera ta paiksa..phga gia pswnia me tous dikous mou,xwris ton mpamph..katelhksa oti mono me ekeinon h monh mou thelw na phgainw..drama koritsia ..drama!Na tous lew pame lhtw h mothercare na m lene oxi pame sto Notos home,egw na thelw elafry karotsi k h mama mou na thelei 3 se 1..egw na lew exw parei kalathouna k h mana mou to likno einai kalytero..egw na lew tha koimatai me ypnosako k h mana mou na epimenei gia paplwma k maksilaria..mexri k ena mpimpero p pira ths chico mou eipe oti einai xontrokomeno..apelpistika koritsia,ekatsa se mia polythrona k apla perimena pote tha fygw! Meta edaksei katsame gia faghto mikrolimano k meta xymo sthn kastela k kapws hremisa,twra pia gyrisa sto spiti eksouthenomenh.Biky ti wraio to ydromasazzzz oti prepei gia platoula k ayxena,tha se ksekourasei,megeia sas!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε νιώθω Πηνελόπη τα ζησα κι εγώ λίγο με τη μάνα μου τις προάλλες, ζάλιζε λίγο όχι αυτό το άλλο, αυτό ειναι μικρό νούμερο, τι το θες αυτό και τέτοια.. αλλά στο τέλος πάλι το δικό μου περνούσε.
Ετσι είναι οι γονείς..
Μωρέ άμα σου τα πληρώνουν αυτοί δεν υπάρχει πρόβλημα, παρτα και μη μιλάς ας έχεις και παραπάνω Razz
Μετά περάσατε όμορφα όμως.. αυτό είναι καλό..
Δε θυμάμαι αν μας είπες, τι δουλειά κάνεις βλέπω που λες κι εσυ για στολή.
Θα δουμε τι θα μας πει κι ο γιατρός για τη ζώνη και βλέπουμε πάντως θα την προτιμούσα από το τελείως αντιαισθητικό λαστεξ..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα και όνειρα γλυκά και στα τελευταία κορίτσια που είναι ακόμα ξύπνιες.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχτα Κωνσταντίνα μου... καλή ξεκούραση... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Giotakiiii ta klamata hthela na valw sou lew!! Telospantwn! Aerosynodos,k h anathematismenh i stolh einai stenh Smile vevaia tha gyrisw pisw ton aygousto peripou alla tha prepei na xwraw. Padws egw na sou pw proswpika tha foresw tis prwtes meres ena lasteksaki kai meta thn zwnh efidrwshs olh mera,to exw synhthisei to sfiksimo sthn perioxh den me xalaei.Epishs den pisteyw oti adranoun oi myes..ayto den stekei pouthena episthmonika,vevaia den pisteyw oti kanei magika k adynatizei kiolas apla souloupwnei Smile

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalh ksekourash kwnstantina :**

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωωω!!!! Τι τέλεια αεροσυνοδός... αινθουσιάστηκα!!! Smile

Καλά εννοείται δε κάνουν και θαυματα λέμε να τη φοράμε και να κάνουμε και διατροφούλα και άσκηση όχι να πλακώνουμε πιτόγυρα κιαπό κάτω να φοράμε τη ζώνη χαχαχα

Μιλάμε μου ριξε μία κλοτσιά ο μπέμπης με τάραξε... το βράδυ τον πιάνει η τρέλα είναι βραδυνός τύπος ο κύριος.. Razz

Πως μου'χες ξεφύγει από το fb???

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xa k emena einai vradinos k ligo ayto me anhsyxei gia tn meta gennas poreia tou!!! Me petyxes thn wra pou empaina sto fb! Na se rwthsw re giotaki esy ti tha kaneis me vlastokytara?? diavasa kapoia pragmata k exw teleiws mperdeytei.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευτυχώς προλαβα και είδα που μου έστειλες, που λες εγώ δε θα τα κρατήσω μόνο αν γίνεται να τα κάνουμε δωρεά σε δημόσια τράπεζα αλλά να σου πω κάθε φορά ξεχνάω να ρωτήσω το γιατρό τι παίζει.
Είναι λίγο εκμετάλευση το όλο θέμα πιστεύω (όσον αφορά στις ιδιωτικές) και στην ουσία δεν βοηθάνε το ίδιο το παιδάκι οπότε...
Αν μπορεί κάποιο άλλο παιδάκι να βοηθηθεί εκεί θα μπορέσει να τα βρει.

Γλυκιά μου σε καληνυχτώ κι εγώ παίρνω την αντιβιοσούλα μου και βουρ για το κρεβάτι ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 850933 να μαζέψουμε δυνάμεις για αυριο που θα πάμε για μπανάκι...
***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 8 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Σαβ Αυγ 18, 2012 1:17 pm, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι κ εγωωωωω.....όπως πάντα απο τις τελευταίες!!!!
Βικακο μεγεια το υδρομασάζ, δεν ξέρω βέβαια πόσες φορές θα κανείς, γιατί εμείς που την έχουμε 5 χρόνια τώρα έχω κάνει, μμμμμμ... Άντε 4 φορές, βαριεμαι κ θέλω να τελειωνω γρήγορα με το μπάνιο..εύχομαι ΕΣΥ να το ευχαρηστηθεις πιο πολυ!!!!
Την καλησπέρα μου κ στα υπόλοιπα κορίτσια!!!
Πηνελόπη, μπράβο σου, γιατί εγω θα εφευγα κ θα πήγαινα άλλη μέρα Μονη μου..αλλα τι να πεις, οι γονείς μας είναι κ νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα.. Όπως με την πεθερά μου, για να την πείσω ότι το αυγό το παιδι δεν τρώει πια μελατο, αλλα 10 λεπτά βρασμενο, μου πήρε κάτι μήνες.. Να μου λέει, μα ο γιος μου έτρωγε μελατα κ δεν έπαθε τίποτα.. Κ να λέω εγω ναι αλλα ο παιδιατρος μου είπε 10 λεπτά... Μα γιατί;;;; Τι θα πάθει αν φάει μελατο;;; Κτλ.. Μετα απο 35 χρόνια άλλαξαν πολλα πράγματα, αλλα άντε να το αποδείξεις ότι δεν είσαι ελέφαντας..
Όσο για την μάνα μου, ποτέ δεν την παίρνω μαζί μου.. Θέλει να πάρει κάτι στα παιδιά μου, θα πάω εγω να διαλέξω, θα πληρώσω κ μετα θα μου δώσει λεφτά.. Ασε που τώρα με ορμονες, σκοτωνω άνθρωπο..
Άρα χαλαρά κ ΕΣΥ..
Εμη μου, μεγεια τς πραγματάκια!!!
Κων/να ωραία φωτο!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalh ksekourash..smouatssssss

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όσο για ζώνη, εγω πήρα απο το μαιευτήριο να λαστεξ που ήταν σαν εσωρουχο, με κουμπακια απο κάτω για να μην το βγάζεις κάθε φορά που πας τσισα,κ το φορέσα την δεύτερη μέρα μετα την γέννα.. Νομίζω ότι έκανε Δουλεια, γιατί ενώ ήταν παρα πολυ σφιχτό, σε 2 εβδ ήταν χαλαρό.. Θαύματα όπως είπε κ η πηνελόπη δεν γίνονται αλλα κατα την γνώμη μου βοηθάει τις πρώτες μέρες που δεν μπορείς να γυμναστεις!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
A mhn to syzhtas Annouli akoma ephreasmenh eimai,mou isopedwse thn psyxologia,ase pou m epiase sto giati den padreyesai k ekei katalavaineis..xanetai pia kathe shmeio epafhs!
Ma Ti omorfes p eiste sthn foto????? Thn eida k sto fb ths tinis se megalh..ma eiste toso fwteines to eipa k pio panw alla den peirazei!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε πηνελόπη μου, κ το βασικό είναι ότι περάσαμε τέλεια!!!!έχω κ εγω φωτο, αλλα για να τις ανεβασω, θέλω η/υ, άρα μόλις επιστεψω Αθηνα..
Ορισμένες φορές οι γονείς δεν καταλαβαίνουν ότι κάποιο σημείο κ μετα δεν μπορούν να κάνουν ελεγχο. Η μάνα μου όταν έμαθε ότι θα συζησουμε, κοντεύε να πάθει εγκεφαλικό. Κ το εννοώ.. Κ μας έλεγε κάντε τουλάχιστον έναν πολιτικό.. Τότε της ειπα, αν θες πολιτικό, να ξέρεις θρησκευτικό δεν θα δεις ποτέ. Εγω 2 γάμους δεν κάνω για τα ματιά του κόσμου κ της γειτονιάς..η τον έναν η τον άλλον..δεν μου μιλάγε καμία εβδ, κ μετα της πέρασε.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις