Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και συνεχιζω το μονολογο....

εχω πλανταξει στο κλαμα....
μη διανοηθουνε τα πεθερικα μου και ερθουνε απο το σπιτι......ουτε εξω απο τη πολη να μη περασουνε!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια!!!!!!!

παλι πρωινη πρωινη εγω.... τα περισσοτερα βραδια τις τελευταιες μερες πεφτω στο κρεβατι κ με παιρνει κατευθειαν ο υπνος!! κανω καποα διαλλειματα... για το χαπι τουαλετα... αλλα γενικα κοιμαμαι σαν ναρκωμενη!!! μαλλον εχω καταλαβει υποσυνειδητα οτι ειναι οι τελευταιες μερες που θα μπορω να κοιμαμαι ετσι κ κοιταω να το ευχαριστηθω!!!

Εμεις χτες ωραια περασαμε!! τελικα μαζευτηκαμε λιγοι, γιατι ο κοσμος κανει ΑΚΟΜΑ ΔΙΑΚΟΠΕς!!!! μας εμειναν κ φαγητα... και το κυριοτερο κ γλυκα!!! καθολου δεν με χαλασε!!!!

***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:καλημερα Γιωτακι,Τινη!!!!!!!


μη μου πει κανεις οτι οι ανθρωποι αλλαζουνε!ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝΕ!!!!!!!!!!!!
μια μερα πριν ερθουνε τα πραγματα και δε μας εχουνε δωσει τα χρηματα που μας λεγανε οτι θα μας δινανε τοσο καιρο.το λεγανε και το ξανα-λεγανε και μας κρεμασανε.εχω κατι νευρα...θα παρω και θα τους βρισω!!!!!!!!!!!!!!! Mad Mad Mad

ελα ρε Σοφακι (ή Σκουφακι? τι γελιο εριξα χτες!!!) μηπως δεν καταλαβανε οτι ερχονται τα πραγματα? ή το παιζουν ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 4872 , μηπως σας τα δωσουν αργοτερα?

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι απλα δεν ειναι καθολου φερέγγυοι.μας κρεμανε και δε τα ζητησαμε εμεις...ειναι χρηματα που μας χρωστανε. Twisted Evil ασε απο κεινη την ωρα εχω πλανταξει στο κλαμα, γλίστρησα,καηκα απο το φαγητο....ελεος!!!!!!!!!!!!!!!! να σου πω καλυτερα ''σκουφακι'' για να μην ακουγα κιολας!!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα εγκυούλες!!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα δεσποινακι!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:καλησπερα δεσποινακι!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

Καλησπέρα Σοφάκι!!!Τί κάνεις;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα δεσποινακι!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

Καλησπέρα Σοφάκι!!!Τί κάνεις;

καλα ειμαι...η' τουλαχιστον ετσι λεω!εσυ?η μικρουλα?

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:οχι απλα δεν ειναι καθολου φερέγγυοι.μας κρεμανε και δε τα ζητησαμε εμεις...ειναι χρηματα που μας χρωστανε. Twisted Evil ασε απο κεινη την ωρα εχω πλανταξει στο κλαμα, γλίστρησα,καηκα απο το φαγητο....ελεος!!!!!!!!!!!!!!!! να σου πω καλυτερα ''σκουφακι'' για να μην ακουγα κιολας!!!!!

Ωχ τι να πω ρε Σοφια... υπομονη!! δεν ειναι εποχες να ταραζεσαι, προσεχε ε!
Κριμα να δημιουργουν τετοιες καταστασεις κ να φερνουν σε δυσκολη θεση το ζευγαρι!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:και συνεχιζω το μονολογο....

εχω πλανταξει στο κλαμα....
μη διανοηθουνε τα πεθερικα μου και ερθουνε απο το σπιτι......ουτε εξω απο τη πολη να μη περασουνε!
χαχαχα ο μονόλογος ενός δράματος...
Κυρία Σοφία μου όταν έλεγες ότι η πεθερούλα σου άλλαξε είπα να μη μιλήσω...
Γιατί εγώ δε τα πιστεύω αυτά, φοβού τους Δαναούς και δώρα φέροντες...
Ο καθένας μιλάει με τις πράξεις του δεν αλλάζουν τόσο εύκολα οι άνθρωποι..
Δε θέλω να οξύνω την κατάσταση μιλάω από προσωπική εμπειρία μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα και να λυθούν οι διαφορες σας.. ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 417472



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Τετ Αυγ 22, 2012 1:38 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απο το πρωι σκοτωνομαστε με το Γιωργο.οσο το να μην συγχύζομαι το μικρουλικο εχει περασει αρκετες εντασεις εξαιτιας τους.αν παθει κατι...τη βαψανε! Mad γιωτακι,ας μιλουσες να μη πιστευα τοσο ευκολα οτι αλλαξανε.δε θελω κανεναν να ερθει σπιτι.μονη μου θα τα καταφερω με το μικρο.εχω και γονεις που τρεχουνε.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
Deb έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα δεσποινακι!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

Καλησπέρα Σοφάκι!!!Τί κάνεις;

καλα ειμαι...η' τουλαχιστον ετσι λεω!εσυ?η μικρουλα?

Όλοι καλά είμαστε(τουλάχιστον έτσι λέμε)!!!Η μικρή μου είναι αρκετά ήσυχη από χθες το απόγευμα!!Να ανησυχώ; confused

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:
sofouli έγραψε:
Deb έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα δεσποινακι!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

Καλησπέρα Σοφάκι!!!Τί κάνεις;

καλα ειμαι...η' τουλαχιστον ετσι λεω!εσυ?η μικρουλα?

Όλοι καλά είμαστε(τουλάχιστον έτσι λέμε)!!!Η μικρή μου είναι αρκετά ήσυχη από χθες το απόγευμα!!Να ανησυχώ; confused

φαε γλυκακι και κουνα την λιγουλακι!εμενα το κανει οταν αλλαζω εβδομαδα.κανει ενα μεεεεεγααααλο υπνο αλλα τη κουναω για να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλα! Wink

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Έμη και Δεσποινάκο..

Εμη χαίρομαι που περάσατε όμορφα, φαντάζομαι ξέρεις πως θα τα αξιοποιήσεις τα γλυκάκια δε θα παν χαμένα... Razz

Δεσποινάκο που χάθηκες βρε? είσαι καλά?
Απάντησα κ πιο πάνω για το θέμα που έλεγες για τη δυσκοιλιότητα, κι εμένα έχει αλλάξει, λογικά είναι φυσιολογικό επειδή πλησιάξει ο καιρός δε νομίζω όμως να είναι σύπτωμα προωρου τοκετου..
Και ήθελα και να σε ρωτήσω αν εχεις υπόψιν σου κανέναν καλό παιδίατρο εδώ γιατί είμαστε στο ψάξιμο και δεν έχουμε ιδέα...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα Έμη και Δεσποινάκο..

Εμη χαίρομαι που περάσατε όμορφα, φαντάζομαι ξέρεις πως θα τα αξιοποιήσεις τα γλυκάκια δε θα παν χαμένα... Razz

Δεσποινάκο που χάθηκες βρε? είσαι καλά?
Απάντησα κ πιο πάνω για το θέμα που έλεγες για τη δυσκοιλιότητα, κι εμένα έχει αλλάξει, λογικά είναι φυσιολογικό επειδή πλησιάξει ο καιρός δε νομίζω όμως να είναι σύπτωμα προωρου τοκετου..
Και ήθελα και να σε ρωτήσω αν εχεις υπόψιν σου κανέναν καλό παιδίατρο εδώ γιατί είμαστε στο ψάξιμο και δεν έχουμε ιδέα...

Ακριβως τωρα αυτο κανω!!!!!... τα αξιοποιω Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:
Deb έγραψε:
sofouli έγραψε:
Deb έγραψε:
sofouli έγραψε:καλησπερα δεσποινακι!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 215994

Καλησπέρα Σοφάκι!!!Τί κάνεις;

καλα ειμαι...η' τουλαχιστον ετσι λεω!εσυ?η μικρουλα?

Όλοι καλά είμαστε(τουλάχιστον έτσι λέμε)!!!Η μικρή μου είναι αρκετά ήσυχη από χθες το απόγευμα!!Να ανησυχώ; confused

φαε γλυκακι και κουνα την λιγουλακι!εμενα το κανει οταν αλλαζω εβδομαδα.κανει ενα μεεεεεγααααλο υπνο αλλα τη κουναω για να ειμαι σιγουρη οτι ειναι καλα! Wink

Κι εγώ σήμερα αλλάζω εβδομάδα!!!Θα φάω λίγη μερέντα(μιαμ μιαμ) και θα την ταρακουνήσω!!!Ευχαριστώ για την συμβουλή!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 328109

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:απο το πρωι σκοτωνομαστε με το Γιωργο.οσο το να μην συγχύζομαι το μικρουλικο εχει περασει αρκετες εντασεις εξαιτιας τους.αν παθει κατι...τη βαψανε! Mad γιωτακι,ας μιλουσες να μη πιστευα τοσο ευκολα οτι αλλαξανε.δε θελω κανεναν να ερθει σπιτι.μονη μου θα τα καταφερω με το μικρο.εχω και γονεις που τρεχουνε.
Η συμβουλή μου είναι να μην είσαι απόλυτη και να μη δημιουργείς εντάσεις και φαίνεσαι εσύ η κακιά της υπόθεσης.
Αστους να έρθουν τα τυπικά να δουν το εγγόνι αλλά ως εκεί, ούτε θα κάνεις την 'καλή' να είσαι μεσα στις γλύκες και να υποκρίνεσε ούτε θα κάνεις τον κινέζο. θα πεις αυτά που έχεις να πεις με ωραίο τρόπο θα εξηγηθεις και οποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Εσύ θα είσαι κυρία στο σπίτι σου!
Δεν έχει λόγο κανένας εκεί μέσα μόνο εσύ και ο άντρας σου, αλλά είπαμε με ωραίο τρόπο, να μη σε που και υστερικη, θα υποστηρίξεις το δίκιο σου.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στειλε τπτ για να σε βοηθησουμε,εμη.....για διευκόλυνση! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 982137

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα εντυπωσιαστει τοσο πολυ που αναφερα να ερθουνε να ξεχειμωνιασουνε μαζι μας.εγω η καλη... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 679259 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 679259 τωρα πια....ΑΚΥΡΟ!!!!!!!!!!μοναχουλια τα 3 μας!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Καλημέρα Έμη και Δεσποινάκο..

Εμη χαίρομαι που περάσατε όμορφα, φαντάζομαι ξέρεις πως θα τα αξιοποιήσεις τα γλυκάκια δε θα παν χαμένα... Razz

Δεσποινάκο που χάθηκες βρε? είσαι καλά?
Απάντησα κ πιο πάνω για το θέμα που έλεγες για τη δυσκοιλιότητα, κι εμένα έχει αλλάξει, λογικά είναι φυσιολογικό επειδή πλησιάξει ο καιρός δε νομίζω όμως να είναι σύπτωμα προωρου τοκετου..
Και ήθελα και να σε ρωτήσω αν εχεις υπόψιν σου κανέναν καλό παιδίατρο εδώ γιατί είμαστε στο ψάξιμο και δεν έχουμε ιδέα...

Γεια σου Γιωτάκι!!Αυτό με την διάρροια είναι πονεμένο θέμα!όταν είναι η ώρα μου για τουαλέτα πονάω τρελά και καταλαβαίνεις...Νεράκι!!! Crying or Very sad Όσο για παιδίατρο εγώ έχω διαλέξει τον Κατσικαδάμο Ζαχαρία,είναι πάρα πολύ καλός γιατρός και από φίλες μου που τον έχουν είναι πολύ ευχαριστημένες!!Εξίσου καλή είναι και η Σδούγκου Ιουλία,απίστευτη γιατρός και αυτή!Για αυτούς τους δύο μπορώ να σου εγγυηθώ!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Deb έγραψε:

Γεια σου Γιωτάκι!!Αυτό με την διάρροια είναι πονεμένο θέμα!όταν είναι η ώρα μου για τουαλέτα πονάω τρελά και καταλαβαίνεις...Νεράκι!!! Crying or Very sad Όσο για παιδίατρο εγώ έχω διαλέξει τον Κατσικαδάμο Ζαχαρία,είναι πάρα πολύ καλός γιατρός και από φίλες μου που τον έχουν είναι πολύ ευχαριστημένες!!Εξίσου καλή είναι και η Σδούγκου Ιουλία,απίστευτη γιατρός και αυτή!Για αυτούς τους δύο μπορώ να σου εγγυηθώ!!
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ είναι μεγάλη βοήθεια για μένα μια καλή γνώμη ξέρεις, δεν έχω πραγματικά ιδέα τους σημείωσα και θα το κοιτάξω. Ευχαριστώ πολύ.
Αφού είναι τόσο προχωρημένο το θέμα με τη διάρεια και πονάς κιολας μήπως θα είναι καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου και ισως σου πει και τι να τρως για να περιοριστεί λιγάκι ρε συ, κρίμα είναι.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια είμαι ενθουσιασμένη! μια φίλη επαγγελματίας φωτογράφος θα έρθει αύριο σπίτι να μας βγάλει καλλιτεχνικές φωτογραφίες για το book της και έτσι θα μείνουν και σε μας οι αναμνήσεις! θέλει και τον πατέρα μαζί μου είπε...μέχρι τώρα με το ζόρι παρακαλούσα το Μάνο να με βγάλει καμιά φώτο να έχω να θυμάμαι, τώρα θα βγάλω το άχτι μου!

Σοφούλι κακό στον εαυτό σου, στην μπέμπα και στη σχέση σου κάνεις. Σίγουρα το να σε κρεμάνε είναι ό,τι χειρότερο, το έχω ζήσει το έργο..οι άνθρωποι δεν αλλάζουν, λύση θα βρεθεί και μόνο το άγχος και τα νεύρα θα έχουν μείνει τελικά..

Σχετικά με τη δυσκοιλιότητα, εγώ γιατί πάλι έχω το ακριβώς αντίθετο θέμα; απ' ότι διάβασα ο σίδηρος που λογικά όλες παίρνουμε σε άλλες φέρνει δυσκοιλιότητα και σε άλλες το αντίθετο..



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Tini13 στις Τετ Αυγ 22, 2012 2:02 am, 1 φορά

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:ειχα εντυπωσιαστει τοσο πολυ που αναφερα να ερθουνε να ξεχειμωνιασουνε μαζι μας.εγω η καλη... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 679259 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 24 679259 τωρα πια....ΑΚΥΡΟ!!!!!!!!!!μοναχουλια τα 3 μας!
θες να βάλεις μπελά στο κεφάλι σου μου φαίνεται... βρε αντε κάτσε στα αυγά σου λέω εγώ...
Όσο καλά να είναι τα πεθερικά και οι γονείς είναι πάντα καλύτερα για τοπ ζυγάρι να μην έχει τρίτους στο σπίτι του εγώ αυτό ξέρω.
Αλλαξε θέμα τώρα να ξεχαστείς, με τι θα ασχοληθείς σήμερα?

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τίνη τέλεια ρε θα εχετε πολύ ωραίες φωτογραφιούλες να θυμόσαστε...
Ασε κι εγώ δεν έχω καθόλου, αρχικά ντρεπομουν λόγο κόμπλεξ, τώρα σε λίγο θα ξεφουσκώσω και θα μείνω με την επιθυμία... χαχαχα πεστη φίλη σου να κάνει και κανα μοντάζ με τις φάτσες μας χαχαχα εννοείταιι θα ανεβάσεις μετα να τις δούμε δε θα θες να σε παρακαλέσουμε φαντάζομαι...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα φακη και χαζευω εδω μεσα..... Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις