Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
131 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 131 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γειά σας κοριτσάρες!
Καταρχας Τινάκο μου ήθελα να σας ευχαριστήσω μέσα απο τη καρδιά μου για την υπέροχη βραδιά, τον κόπο σας, τις νοστιμιές σας, τη παρέα σας, ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ (σχετικά με τον Ταρζαν)
Περάσαμε μοναδικά!
Ανυπομονώ να δώ τη φωτογράφησή σας!

Εγώ πήγα κουνιστή και λυγιστή στον γιατρό και αυτός έχει κλείσει για μια εβδομάδα για διακοπές Rolling Eyes (δεν έχει ετοιμόγεννες λέει και πήγε στο χωριό..)
Με ρώτησε βέβαια αν θέλω να γυρίσει, αλλά σιγά μην τον εφερνα πίσω τον άθρωπο..
Ετσι πηγαμε για ένα καφεδάκι με τον Στέλιο, πήραμε και κάτι δωράκια για τη κουμπάρα και τη βαφτιστήρα μου και ήρθαμε σπίτι.
Κακώς γιατι με σύγχισε η μάνα μυ με τα βρωμοχαράτσια της ΔΕΗ αλλά τέλοσπάντων...

ΑΝΝΟΥΛΑ καλό ταξίδι αγάπη μου, χάρηκα τόσο πολύ που γνωριστήκαμε!

ΤΙΝΗΗΗΗ πάμε για περπάτημα αύριο το απόγευμα?

ΙΝΑΑΑΑ υπάρχει περίπτωση να έρθεις κι εσύ???

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοτιτσάκια μου τί μου κάνετε;;;;

Εγώ πριν λίγο ξύπνησα,ήταν επεισοδιακή νύχτα η χθεσινή!!!Απτις 4ως τις 8 το μάτι γαρίδα!!!Σκούπισα,σφουγγάρισα,ξεσκονισα και είδα και τα μυστικά της εδέμ!!!Το αγαπημένο μου σήριαλ και κατά τις 8 ξεράθηκα πάλι!!!Ο άντρας μου με κοροίδευε!Άντρες τί περιμένεις;;;Δεν καταλαβαίνει ότι δεν κοιμάμαι καλά τα βράδια,νομίζει ότι το κάνω για τις δουλειές!!!!Κορίτσια μέτρησα κοιλιά!!!107 7μιση μηνών,νομίζω ότι είναι τεράστια!!!

Έμη μου χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου,με το καλό το μπουμπούκι σου!Σήμερα το κατάλαβα ότι είχες γενέθλια!!!Κάλιο αργά παρά ποτέ!!!!

Σοφούλι δεν θέλω νεύρα και στεναχώριες!!! να σκέφτεσαι τον εαυτό σου και το νινάκι σου!!!!Όλους τους άλλους γράφτους!!!

Κορίτσια όσο για την διάρροια,εγώ απ´την αρχή της εγκυμοσύνης πάω τουαλέτα 2 και 3 φορές την ημέρα,κι ας λένε ότι το σίδηρο τα σφίγγει!!!!Μόνο χρωματάκι τους αλλάζει!!!!Μπλιάχ!!!!Και μία φίλη μου το ίδιο είχε!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α Τινη μπραβο με την φωτογραφο... θα εχετε τελειες φωτογραφιες!!!!!!!!!! εγω εχω μονο κατι χαζες που μου βγαζει ο αντρας μου (δεν το χει καθολου αυτος ο ανθρωπος!!! και αν θα βγαλει καμια καλη θα ειναι κουνημενη!!)

Δεσποινα κ εγω πιστευω καλυτερα να μιλησεις με τον γιατρο για την διαρροια...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαιρετω και τα υπολοιπα κοριτσια!!!!!

το σιδηρο προκαλει τα 2 ακρα!το γραφει και στο χαρτακι.εγω ειμαι σε νορμαλ καταστασεις αν παρει κανεις υποψιν τα ποσα δαμασκηνα και ροδακινα τρωω τη μερα!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:Καλημέρα κοτιτσάκια μου τί μου κάνετε;;;;

Εγώ πριν λίγο ξύπνησα,ήταν επεισοδιακή νύχτα η χθεσινή!!!Απτις 4ως τις 8 το μάτι γαρίδα!!!Σκούπισα,σφουγγάρισα,ξεσκονισα και είδα και τα μυστικά της εδέμ!!!Το αγαπημένο μου σήριαλ και κατά τις 8 ξεράθηκα πάλι!!!Ο άντρας μου με κοροίδευε!Άντρες τί περιμένεις;;;Δεν καταλαβαίνει ότι δεν κοιμάμαι καλά τα βράδια,νομίζει ότι το κάνω για τις δουλειές!!!!Κορίτσια μέτρησα κοιλιά!!!107 7μιση μηνών,νομίζω ότι είναι τεράστια!!!

Έμη μου χρόνια σου πολλά κοριτσάκι μου,με το καλό το μπουμπούκι σου!Σήμερα το κατάλαβα ότι είχες γενέθλια!!!Κάλιο αργά παρά ποτέ!!!!

Σοφούλι δεν θέλω νεύρα και στεναχώριες!!! να σκέφτεσαι τον εαυτό σου και το νινάκι σου!!!!Όλους τους άλλους γράφτους!!!

Κορίτσια όσο για την διάρροια,εγώ απ´την αρχή της εγκυμοσύνης πάω τουαλέτα 2 και 3 φορές την ημέρα,κι ας λένε ότι το σίδηρο τα σφίγγει!!!!Μόνο χρωματάκι τους αλλάζει!!!!Μπλιάχ!!!!Και μία φίλη μου το ίδιο είχε!!!!

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου!!! δεν πειραζει κ σημερα καλοδεχουμενες οι ευχες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιωτακο,το τικερακι που εβαλα,το εβαλα για σενα για να το βλεπεις και να τελειωσεις την εργασια! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ........
ΑΡΧΙΖΩ ΜΕ ΠΗΝΕΛΟΠΗ: ΟΛΟ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΕΙΣΑΙ ....ΖΗΛΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.....
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ Η ΦΟΤΟ
ΛΙΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΡΟΩΡΑ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΝΕΥΜΟΝΕΣ...ΟΧΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΤΟΝ YOUTOPAR ΜΠΛΙΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΟΥΤΕ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ....XARAΤΕΛΕΙΘΑ ΦΟΤΟ
ΑΝΝΑ ΤΙΝΗ ΚΑΙ ΙΝΑ ΕΙΣΤΕ ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΑΖΕΜΕΝΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ....ΖΗΛΕΥΩ....
ΓΙΩΤΑΚΙ ΠΑΛΙ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΛΑΡΙΣΑ?????ΣΟΚΑΚΙΑΡΑ.....ΔΕΝ ΠΗΓΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΗΤΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΥΝΟΛΑ ΜΕ 6-7-8 ΕΥΡΩ??????ΔΙΠΛΑ ΕΙΝΑΙ
ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ
ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΟ Η ΓΙΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΕΣ.......ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ (ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ) ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ.....ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΟΥΤΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ...ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΕΙΠΑΝΕ ΘΑ ΜΑΣ ΕΔΙΝΑΝ 500 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΑΝ 300 ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΔΩΣΕ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΗ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΗΛΗΣΑ....
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΤΗ ΧΑΛΙ ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ.....ΜΕ ΠΟΝΑΝΕ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΤΗΣ ΚΟΙΛΙΑΣ ΜΟΥ.....ΤΕΣΠΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΗΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑΤΗ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΦΥΓΑ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να ρωτησω κατι γιατι εχω μπερδευτει!!
σημερα μπαινω στον μηνα μου ποα αλλαζω εβδομαδα ή στις 26 που ειναι κ η ΠΗΤ

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΠΕΡΝΑΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΣΗΜΕΡΑ ΕΣΥ ΑΥΡΙΟ ΕΓΩ

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:γιωτακο,το τικερακι που εβαλα,το εβαλα για σενα για να το βλεπεις και να τελειωσεις την εργασια! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 328109
***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 25 4872 εθελοτυφλώ... και χαζολογώ εσκεμένα ψάχνοντας χαζοδικαιολογίες δε με βολεύει το τραπέζι πρέπει να γυρίσει ο μάκης από τη δουλειά να το γυρίσουμε... πονάει το κεφάλι μου ζεσταίνομαι δεν έχω όρεξη και τα σχετικά, είμουν πάντα της τελευταίας στιγμής χαχαχα λειτουργώ καλύτερα υπό πίεση αλλά όσο ξέρω ότι από μέρα σε μέρα μπορεί και να γεννήσω και θέλω ακόμη 2 μέρες δουλειάς... μπορώ να πω ότι ανχώνομαι έστω και λίγο.. κάτι θα γίνει.. με βλέπω να προσπαθω να τελειώσω στα διαλείματα του θηλασμου χαχαχα

Νικολέτα είχαμε πάει ρε την Προηγούμενη Δευτέρα Λητώ για αποστηρωτή και κάτι άλλα πραγματάκια και για να δούμε και για ρηλαξ.
Αλλάζανε, βάζανε τα χειμωνιάτικα τα φορμάκια και είπα να πάρουμε αργότερα που θα ξέρουμε πόσο θα είναι και το μωρό. Δεν είχαμε αι πολλά χρήματα οπότε δεν πήρα άλλα φορμάκια μιας και έχουμε μερικα για αρχή.
Με τραβάει η πόλη σας γλυκιά μου τι να κάνω... ήθελε βολτούλα ο μπέμπης!
Καλά στο πανθεον όλο έγκυες βλέπεις...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giotaki2 στις Τετ Αυγ 22, 2012 3:00 am, 1 φορά

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειπαμε στο στηθος ο μπεμπουλης και με το αλλο χερι θα γραφεις.α!!!παρε μαρσιπο για να εχεις και τα 2 χερια ελευθερα!εναν ειδικο μαρσιπο παραγγελια στη στελλα και εισαι σουπερ!!!!χαχαχα!!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:να ρωτησω κατι γιατι εχω μπερδευτει!!
σημερα μπαινω στον μηνα μου ποα αλλαζω εβδομαδα ή στις 26 που ειναι κ η ΠΗΤ

συμφωνα με τη ΠΗΤ.26 μπαινεις επισημα στο μηνα σου!και εγω με τη γιωτα στις 21 μπηκαμε με ΠΗΤ 21/09.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντως αυτον τον καιρο δεν μπορω να κανω καμια δουλεια που απαιτει συγκεντρωση μυαλου!!!
ουτε καν λογοτεχνικα βιβλια να διαβασω δεν μπορω!!!... καλο κουραγιο Γιωτακι με την εργασια!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλίτσα καλημέρα! κι εγώ έλεγα θα μας πεις τα νέα του γιατρού, πότε θα πάτε τώρα; την άλλη εβδομάδα; παρεπιπτόντως να σας πω κορίτσια ότι οι χρυσοχέρες φιλοξενούμενές μου χθες η μια έκανε μια σοκολατόπιτα άλλο να το λέω, άλλο να την τρως, και η Ίνα μια πατατοσαλάτα που έφαγα για πρωινό πριν λίγο όση απέμεινε Razz

Στελλάκι μου αύριο θα έρθουν για τη φωτογράφηση, να δω τί ώρα θα ξεμπερδέψω και σου στέλνω μνμ για το περπάτημα..

Όσον αφορά το μήνα, λογικά αλλάζουμε μήνα 30 ημέρες πριν την ΠΗΤ και όχι βάση εβδομάδων, δεδομένου ότι κάποιοι μήνες έχουν 4 και κάποιοι 5 εβδομάδες..δηλ. εγώ με ΠΗΤ 06/10 μπαίνω στο μήνα μου 06/09..φαντάζομαι..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αρα περιμενω ως τις 26 να λεω οτι μπηκα στον μηνα μου!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
emilou έγραψε:παντως αυτον τον καιρο δεν μπορω να κανω καμια δουλεια που απαιτει συγκεντρωση μυαλου!!!
ουτε καν λογοτεχνικα βιβλια να διαβασω δεν μπορω!!!... καλο κουραγιο Γιωτακι με την εργασια!!!!
Πίστεψε με δεν είσαι η μόνη...
Ευχαριστώ για το κουράγιο, να σαι καλά κάποια στιγμή θα τελειώσω...

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μένα!!! Τι κάνετε;;; Σοφακι, χαλάρωσε κ μην αγχωνεσαι, είναι κρίμα να στεναχωριεται το Μωρακι σου!!!
Οι υπόλοιπες κοιλιτσες τι κάνετε;;;
Εγω απολαμβανω τον τελευταίο μου καφε στην παραλία Κρήτης!! Sad Απο αύριο τα κεφαλιά μέσα... Θα διαβάσω κ τα υπόλοιπα νεακια σας κ θα τα πούμε μετα!!! Φιλακια!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα κ εγω πηγα Κορυδαλλο να αλλαξω ενα δωρο που ειχα παρει στην αδερφη μου κ εσκασα πολυ ζεστη κ παλι βρε κοριτσια!!το απογευμα θα παω JUMBO να συγκρινω τιμες με το PRENATAL που πηγα χθες!
μου δωσανε πολλα πραγματα ευτυχως!το θυλαστρο της medela,μπιμπερο της NUK k CHICCO,φορμακια,αποστειρωτη,καλαθουνα,παρκοκρεβατο,καροτσι κ αλλα πολλα!!γλιτωσα πολλα λεφτα τελικα παλι καλα γιατι δεν ξερω που θα τα βρισκαμε! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera koritsia!! Shmera ekana genikh sto spiti k akoma den teleiwsa alla as katsw k ligo h gynaika,mageirepsa kiolas fagame k twra kathomai sto aircodition sto krevati me to laptopaki agkalia! Epestrepse h zesth pali!
Sofouli ta petherika...megalo zhthma..o,ti egine egine twra ksexase to gia na eisai kala kai kata t alla poly tharros mhn dineis se kamia apo tis 2 meries..esy me ton antra sou kai to nini,opoios thelei vohthaei,opoios den thelei na katsei spiti tou,mhn kaneis kanena asteio kai tous ksanapeis na ksexeimwniasete mazi..kathe mera xalia tha se kanoun.
Poly sas zhleyw pou mphkate ston mhna sas,anypomonw k egw! Emilou nomizw pws h pht einai asxeth me to pote allazoume mhna,36-40 evdomada einai o 9os mhnas,arxh k telos. http://www.baby2see.com/timeline.html koita k ayto p ta leei analytika apo thn arxh ws to telos ama theleis. Annouli kalh epistrofh na exete. Xara k egw symvouleythka ta koritsia edw prin paw jumbo kai telika sxedon ta pada ta phrame apo kei!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφακι μου δικιο εχουν τα κοριτσια μην τους ξαναδωσεις θαρρος γιατι στανταρ θα το μετανιωσεις!!

ναι Πηνελοπη το φανταζομαι οτι θα ειναι πιο οικονομικα στο jumbo απλα ειπα μιας που ειχε 70-80% στα prenatal μπας κ τα εβρισκα εκει αλλα η εκπτωση ηταν μονο στα ρουχαλακια κ οχι σε ολα τα αλλα!! Crying or Very sad Crying or Very sad

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλο!!!!!!!!!!!!!
πηνελοπη,ο ντοκτορ μου ειπε πως καθε 21 αλλαζω μηνα και καθε παρασκευη εβδομαδα!και βγαινει ακρη...!!!!!
οσο για τα πεθερικα δε ξαναλεω τιποτις!
σημερα η μπεμπα εχει σκαρφαλωσει στο στομαχι και δε ξεκολλαει.μωρε γυρισε αναποδα?τη κουναω και δε φευγει! Rolling Eyes

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!!

Αννα καλη επιστροφη!!!!!!! δεν διαλεξατε βεβαια καλη περιοδο να γυρισετε, το σκ θα εχει παλι 40αρια... δεν καθεστε εκει μερικες μερους ακομα??

Πηνελοπη πολυ ωραιο το σαιτ αυτο, το χαζευω τωρα!!

Αντε βρε Χαρα κ αγχωνοσουν... ολα τα εχεις!!! τελεια!!! και εχεις και καιρο μπροστα σου να τα οργανωσεις οπως θεσ!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:αλο!!!!!!!!!!!!!
πηνελοπη,ο ντοκτορ μου ειπε πως καθε 21 αλλαζω μηνα και καθε παρασκευη εβδομαδα!και βγαινει ακρη...!!!!!
οσο για τα πεθερικα δε ξαναλεω τιποτις!
σημερα η μπεμπα εχει σκαρφαλωσει στο στομαχι και δε ξεκολλαει.μωρε γυρισε αναποδα?τη κουναω και δε φευγει! Rolling Eyes

αποκλειεται να γυρισε!! δεν εχει χωρο και δεν εχει και λογο!! απλα μαλλον τεντωνεται να ξεμουδιασει πανω στο στομαχι σου!!!! Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μα ειναι σα πυραυλος η κοιλια.μια ωρα τη χαιδευω να φυγει και μαλλον καλα αρεστηκε εκει πανω!!!!!!!ξαπλωνω και δε μπορω να σηκωθω! Laughing

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα ειναι... αστο το παιδακι λιγο να ξεπιαστει!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις