Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
136 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 136 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως την κατερινα!!
μια χαρα θα ειναι ολα!τυχερουλα θα δεις κ το μωρακι σου!! Very Happy

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω Γιωτακι!!

καλωστην Κατερινα!!! μια χαρα που ξεφυγατε λιγο... και εγω πιστευω αφου ειναι καφε το αιμα δεν θα ειναι τιποτα... καλα αποτελεσματα στο ντομπλερ, να μπεις μετα να μας πεις!!

Μην ανησυχεις ολες γκρινιαρες ειμαστε!! ειμαι ο μηνας μας το δικαιουμαστε με το παραπανω!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα και απο εμας...Με τρελο λοξυγγα και ενεργητικοτητα!!!

Κοραλλενια καλωσηρθες με το καλο το μπεμπακι σου!!!

Κωνσταντινα εισαι η επομενη εεεε???Αντε παιδακι μου με το καλο.Να το παρεις επιτελους στην αγκαλια σου!!!

Αννα καλωσορισες και εσυ.Ξανα στα ιδια εεεε???

Γιωτακι και Σοφουλι ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 33 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 33 417472

Στελλα μια χαρα τα λες ελα μου ομως που εγω θελω να τελειωνω.Δεν αντεχω αλλο αυτα τα σκαμπανεβασματα.Θελω να επανελθω ψυχικα και σωματικα και να κραταω το αγγελουδι μου.

Χαρα μου τι να σου πω....Ελπιζω να σε βοηθησει ο γιατρος με τα χερια.ΠΕριμενουμε νεα σου

Ρε ελενα γιατι σονει και ντε να πας για δουλεια 1/11???

Εμυ μου και εγω τον καλυτερο υπνο τον κανω μετα τις 6,00 το πρωι.Μαλλον κακο σημαδι για το μετα μαζι με το μωρο.Νυχτοβιες μου φαινεται θα γινουμε.

Κατερινα μου....χαιρομαι που πηγες διακοπουλες!!!Νομιζω οτι εισαι και απο τις τελευταιες αφιξεις...Ολες επιστρεψατε και δεν νομιζω οτι εχουμε καμια αλλη αναχωρηση...

Οσο για εμενα εχω αρκετα νευρα μπορω να πω.Εκτος του οτι ο υπνος δεν ειναι καθολου καλος(σερρυ μονο 2 ωρες και τις υπολοιπες καθε μιση ωρα ορθια για πιπι κτλ)εκτος του οτι με εχει πιασει παλυ δυσπνοια(το ειχα στο πρωτο τριμηνο ,δεν μπορω να παρω βαθεια ανασα)εκτος του οτι τα χερια ειναι σε αθλια κατασταση εχω ενα σπιτι μ@@@@@@λο.Μεσα στην σκονη ,τον σοβα.χρωματα,και σεντονια πανω στα επιπλα.Και φυσικα δεν μπορω να κανω τιποτα με αυτη την ζεστη.Και η γλυκια μανουλα ερχετε την κυριακη απο την Μυτιληνη.
Και μαλλον ολα αυτα ειναι δικαιολογιες γιατι τα νευρα πρεπει να προερχοντε ποιο πολυ απο το γεγονος οτι επιτελους ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΨΩ ΤΟ ΚΑΠΝΙΣΜΑ.Ειμαι ακαπνη 2 μερες και ειμαι καλα ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 33 679259 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 33 679259

Αυτα τα ολιγα!!!!
Εχουμε δυο απωλειες.Το βικακυ και την Αθηνουλα!!!ΠΟυ ειστε κοριτσια???

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα κοιλουμπόνια!!!!

Πήγα γιατρό σήμερα...στο Μητέρα όμως και απλά άκουσε τη καρδιά του παιδιού....και με εξέτασε από κάτω...και μου είπε οτι δεν έχει κατέβει ακόμη και οτι ο τράχηλος είναι κλειστός...και να ξεκινήσω περπάτημα.....μου μείωσε τα μαγνήσια και μου έκοψε το σαλοσπίρ........τώρα επόμενο ραντεβού Δευτέρα 03/09 στο ιατρείο της!!!!Της ανέφερα πάλι τις συσπάσεις.....και μου λέει η τρελή δεν χαίρεσαι αυτό είναι πολύ καλό ναι της λέω πονάω όμως έτσι πρέπει μου λέει αφού σε πιέζει με τη κεφάλα του!!!!Κοίτα μου λέει όλα είναι καλά λογικά δεν γεννάς ακόμη αλλά τα νερά μπορεί να σπάσουν οποιαδήποτε στιγμή και της λέω καλά και πως θα το καταλάβω???θα το καταλάβεις μου λέει...μην ανησυχείς..!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Νίκη μου... κάνε λίγο υπομονή με το σπίτι θα φτιάξει όπου να ναι.. στον υπνο παρόμοια είμαι κι εγώ αλλά δε δίνω σημασία, σηκώνομαι μηχανικά παω τουαλέτα γυρίζω πάλι σα το φάντασμα προσπαθώ να βρώ πλευρά που να βολεύει, οταν τη βρω σε 5 λεπτά μουδιάζει ανάμεσα στο στηθος και φοβάμαι οπότε ξανασηκώνομαι και πάλι από την αρχή... ΑΛΛΑ σου λέω τα κάνω πια μηχανικα και δε δινω σημασία..

Βικάκο μας ανησύχισες ολίγον τι χαιρόμαστε που είσαι καλά μια χαρά και ο παίδαρος αφού είναι καλά, δε πειράζει έχει καιρό να κατέβει ξεκίνα όμως κι εσυ περπάτημα να το βοηθήσεις..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικη συγχαρητηρια για το τσιγαρο!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 33 50580 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 33 50580 .... πινε και κανα χαμομηλι το βραδυ να ηρεμεις, εμενα με βοηθαει!!! με τα υπολοιπα μην αγχωνεσαι... αφου ερχεται η μανουλα!!! και εμενα τα χερια σε αθλια κατασταση, τωρα που ανεβηκε η θερμοκρασια ακομα χειροτερα... και εχουν πρηστει και πολυ σαν βατραχοπεδιλα ειναι!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα στα κοιλουμπόνια!!!!

Πήγα γιατρό σήμερα...στο Μητέρα όμως και απλά άκουσε τη καρδιά του παιδιού....και με εξέτασε από κάτω...και μου είπε οτι δεν έχει κατέβει ακόμη και οτι ο τράχηλος είναι κλειστός...και να ξεκινήσω περπάτημα.....μου μείωσε τα μαγνήσια και μου έκοψε το σαλοσπίρ........τώρα επόμενο ραντεβού Δευτέρα 03/09 στο ιατρείο της!!!!Της ανέφερα πάλι τις συσπάσεις.....και μου λέει η τρελή δεν χαίρεσαι αυτό είναι πολύ καλό ναι της λέω πονάω όμως έτσι πρέπει μου λέει αφού σε πιέζει με τη κεφάλα του!!!!Κοίτα μου λέει όλα είναι καλά λογικά δεν γεννάς ακόμη αλλά τα νερά μπορεί να σπάσουν οποιαδήποτε στιγμή και της λέω καλά και πως θα το καταλάβω???θα το καταλάβεις μου λέει...μην ανησυχείς..!!!
ελα βικυ μου κ σε ψαχναμε σημερα..
ολα καλα δηλαδη με το μωρακι!!! Very Happy
νικη μου,παλι στα ιδια..αστα να πανε.

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλώς την Βίκυ!!Γιατί έχεις αγχωθεί με τις συσπάσεις?Δεν είναι φυσιολογικές στη βδομάδα που είσαι πιά?Αφού σου είπε και οτι ο τράχηλος είναι κλειστός,νομίζω πως όλα είναι μια χαρά.Δεν πρόκειται να διασταλλέι από τη μια μέρα στην άλλη,μην τρελαθούμε!
Από ότι βλέπω πλησιάζεις και την 36η βδομάδα,οπότε σκασίλα σου!Κι εγώ αυτή τη βδομάδα περιμένω!!

Καλημέρα 'Εμυ και Αναστασία!!Νίκη κράτα γερά!!Οι πρώτες 3 μέρες είναι δύσκολες!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την kat3r1na στις Πεμ Αυγ 23, 2012 1:55 am, 1 φορά

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πανω που ειπα για τις απωλειες τσουπ να σου η μια...Βικακυ μου φαινεται πηγες στην γιατρο και πιο προβληματισμενη γυρισες.Γιατι παιδακι μου???Αφου ολα ειναι μια χαρα!!!

Γιωτακι εγω δεν κανω τιποτα μηχανικα.Και αυτο ειναι το κακο γιατι εκνευριζομαι!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα στα κοιλουμπόνια!!!!

Πήγα γιατρό σήμερα...στο Μητέρα όμως και απλά άκουσε τη καρδιά του παιδιού....και με εξέτασε από κάτω...και μου είπε οτι δεν έχει κατέβει ακόμη και οτι ο τράχηλος είναι κλειστός...και να ξεκινήσω περπάτημα.....μου μείωσε τα μαγνήσια και μου έκοψε το σαλοσπίρ........τώρα επόμενο ραντεβού Δευτέρα 03/09 στο ιατρείο της!!!!Της ανέφερα πάλι τις συσπάσεις.....και μου λέει η τρελή δεν χαίρεσαι αυτό είναι πολύ καλό ναι της λέω πονάω όμως έτσι πρέπει μου λέει αφού σε πιέζει με τη κεφάλα του!!!!Κοίτα μου λέει όλα είναι καλά λογικά δεν γεννάς ακόμη αλλά τα νερά μπορεί να σπάσουν οποιαδήποτε στιγμή και της λέω καλά και πως θα το καταλάβω???θα το καταλάβεις μου λέει...μην ανησυχείς..!!!

καλημερα Βικη...
Μια χαρα τα νεα απο τη γιατρο... νωρις δεν θα ηταν να ανοιξει ο τραχηλος ή εγω δεν εχω καταλαβει οτι εχουμε μπει τελικη ευθεια??

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμη πρηξιμο χερια ποδια αστα να πανε!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kat3r1na έγραψε:Καλώς την!!Γιατί έχεις αγχωθεί με τις συσπάσεις?Δεν είναι φυσιολογικές στη βδομάδα που είσαι πιά?Αφού σου είπε και οτι ο τράχηλος είναι κλειστός,νομίζω πως όλα είναι μια χαρά.Δεν πρόκειται να διασταλλέι από τη μια μέρα στην άλλη,μην τρελαθούμε!
Από ότι βλέπω πλησιάζεις και την 36η βδομάδα,οπότε σκασίλα σου!Κι εγώ αυτή τη βδομάδα περιμένω!!

Κατερινα τα συνεχιζεις τα χαπια για τιε συσπασεις? εγω να ειχα κοψει αλλα εκανα καποιες εντονες και αρχισα παλι ανα 4ωρο + ουτρογτζεσταν 2 φορες την ημερα... υπερβολικο μου φανηκε αλλα το κανω... ο γιατρος μου θελει να πιασω 40η εβδομαδα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Panik11 έγραψε:Εμη πρηξιμο χερια ποδια αστα να πανε!!!

κ ετσι οπως ειναι κουλα τα χερια, μου πεφτουν συνεχεια πραγματα κατω !!!! και μετα... αντε σκυψε!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την emilou στις Πεμ Αυγ 23, 2012 2:01 am, 1 φορά

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια δύσκολη η ζωή του μοντέλου Razz πλάκα πλάκα ξεπατώθηκα να αλλάζω φορέματα, μαγιό, παπούτσια, κουράστηκα να προσπαθώ να χωρέσω σε ρούχα, να ταιριάζω αξεσουάρ και να παίρνω πόζες! το ευχαριστήθηκα μεν, είμαι σίγουρη ότι το αποτέλεσμα της φίλης φωτογράφου θα είναι πολύ καλό, αλλά ξανά θα το σκεφτώ..μόλις μου τις στείλει θα ανεβάσω στο φέισμπουκ να τις δούμε όλες μαζί!

Ευχάριστα νέα διάβασα από Βικάκι και Νίκη για το γιατρό και το τσιγάρο αντίστοιχα, έφτασε και η Αννούλα στο σπιτάκι της, Γιώτα μου εσύ έφτιαξες βαλιτσούλα (κι εγώ σε δημόσιο γεννάω οπότε τα πάντα θα πάρω), Έμη μου, Κατερίνα, Κωνσταντίνα, Σοφούλι την καλημέρα μου!!

Στελλίτσα στο υπόσχομαι ότι με το που θα μπω στον 9ο κάθε μέρα θα σου κάνω παρέα στο περπάτημα, ας περάσει ο 8ος που τον φοβάμαι και μετά θα πάμε περπατώντας και ως τη Θεσσαλονίκη άμα θέλεις!! Smile

Ίνα μου άντε έλα να μας πεις νέα! σε χάσαμε από χθες..

Σήμερα το μενού έχει δίαιτα γιατί ακόμη να συνέλθει το στομάχι μου από το πολύ φαγητό 2 μέρες τώρα...οπότε τοστάκι, γιαουρτάκι, φρουτάκια, τέτοια πράγματα..

φιλιά κορίτσια μου!~

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι ειναι πουλακι μου!!!!! Very Happy για αυτο κ εγω δεν εγινα μοντελο Razz Razz Razz
κ εγω χθες εφαγα την τελευταια μου βαφλα κ απο σημερα προσοχη,γιατι το ειχα παραχ@@@@@

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς τη μοντέλα!!!!!
Θα περιμένουμε το αποτέλεσμα λοιπόν...
Βρε εγώ την ετοίμασα τη βαλίτσα αλλά έχω μία απορία:

Το θήλαστρο χρειάζετε να το πάρουμε μαζί?
Αν ναι που θα το αποστειρώνουμε, και που θα χρησιμεύσει δεδομένου ότι τις πρώτες μέρες δεν θα έχουμε και πολύ γάλα..

Ας μας συμβουλευσουν οι πιο έμπειρες, εγώ δε το πήρα μαζί, αν και σε όλα τα σιτε που λέει για τα απαραίτητα της βαλίτσας το αναφέρει

kat3r1na

kat3r1na
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:
kat3r1na έγραψε:Καλώς την!!Γιατί έχεις αγχωθεί με τις συσπάσεις?Δεν είναι φυσιολογικές στη βδομάδα που είσαι πιά?Αφού σου είπε και οτι ο τράχηλος είναι κλειστός,νομίζω πως όλα είναι μια χαρά.Δεν πρόκειται να διασταλλέι από τη μια μέρα στην άλλη,μην τρελαθούμε!
Από ότι βλέπω πλησιάζεις και την 36η βδομάδα,οπότε σκασίλα σου!Κι εγώ αυτή τη βδομάδα περιμένω!!

Κατερινα τα συνεχιζεις τα χαπια για τιε συσπασεις? εγω να ειχα κοψει αλλα εκανα καποιες εντονες και αρχισα παλι ανα 4ωρο + ουτρογτζεσταν 2 φορες την ημερα... υπερβολικο μου φανηκε αλλα το κανω... ο γιατρος μου θελει να πιασω 40η εβδομαδα!!

Τα συνεχίζω κανονικότητα,γιατί και με αυτά έχω συσπάσεις.Και τα utrogestan το ίδιο,και αν το αίμα είναι από τον τράχηλο τελικά,παίζει να μου τα αυξήσει κιόλας..Είναι αρκετά νωρίς πιστεύω για να μου τα κόψει,άσε που ο μπέμπης είναι πολύ μικρούλης για πειράματα πρόωρου!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ωωω Τινη καινουρια καριερα βλεπω ξεκινησες!!!! περιμενουμε με αγωνια τις φωτο...

Αννα την παρελαβα την ενδοεπικοινωνια!!! μια χαρα στον χρονο που μου ειπαν ηρθε... το μονο που θελει ειναι 2 ανταπτορες για τις πριζες γιατι ειναι με τα αγγλικα τα βυσματα!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμη τι ενδοεπικοινωνια πηρες???Ειναι με καμερα???

ΤΙ καλο θα φατε σημερα???Εγω εψησα μπουτι κοτοπουλο και φτερουγες στο ρομποτακι και ρυζακι με σαλατα!!!Λιτοδιαιτα σημερα!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:ωωω Τινη καινουρια καριερα βλεπω ξεκινησες!!!! περιμενουμε με αγωνια τις φωτο...

Αννα την παρελαβα την ενδοεπικοινωνια!!! μια χαρα στον χρονο που μου ειπαν ηρθε... το μονο που θελει ειναι 2 ανταπτορες για τις πριζες γιατι ειναι με τα αγγλικα τα βυσματα!!
α ωραια,εγω ακομα να παραγγειλω.ειναι τελικα με 1 pad?κ αν βολευει κανε μου λινκ να δω απο που το πηρες τελικα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα με το ενα pad ειναι και το πηρα απο εδω: http://www.amazon.co.uk/Angelcare-AC401-Movement-Sensor-Monitor/dp/B0013FW5G8/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1345718823&sr=8-2

Νικη ειναι με ενα πλαισιο που το βαζεις κατω απο το στρωμα και ανιχνευει την βρεφικη απνοια!! εγω το πηρα απο αγγλια στην ελλαδα ειναι αυτο: http://www.moro-ltd.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage-ask.tpl&product_id=6&category_id=1&option=com_virtuemart&Itemid=&vmcchk=1&Itemid=55

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Εμη τι ενδοεπικοινωνια πηρες???Ειναι με καμερα???

ΤΙ καλο θα φατε σημερα???Εγω εψησα μπουτι κοτοπουλο και φτερουγες στο ρομποτακι και ρυζακι με σαλατα!!!Λιτοδιαιτα σημερα!!!

Ωραιο φαγητακι εφαγες νικη μου!!
Εμεις σημερα εγκαινιασαμε μια συσκευη παρασκευης ζυμαρικων που αγορασαμε πριν 2 βδομαδες κ φτιαξαμε χειριποιητα μακαρονια με κιμα( ο αντρας μου δηλαδη)...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Na mai k egw! ksypnhsa kata tis 1 eftiaksa grigora mia omeleta ston mpamph,egw efaga gala me dhmhtriaka k stafylia..exw lysaksei me ta stafylakia tis teleytaies meres.
Eftiakse o mpamphs telika ton pato ths kalathounas,pige k tou kopsane ena ksylo alla myrizei poly..ti na kanw? na to sapounisw lete kai na to afisw na stegnwsei? k an fouskwsei?
Tini montelaki dyskolh h zwh ths pasarelas alla to diaskedases k tha exeis k teleies fotos gia na thymasai!
Emilou pragmatika poly wraia foto,vasika esy eisai eisai omorfh k deixnei k h foto!
Annouli kalws hrthes pisw..poso katalavainw thn mikroula sou pou eklege k egw etsi ekana kathe fora meta tis diakopes..mhn sou pw akoma k twra dyskoleyomai na to pistepsw otan gyrnaw apo diakopes.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισαμε κ εμεις κοριτσακια μου απο τον γιατρο πολυ ζεστη φαγαμε παλι!!
1800 η μπεμπα κ ολα τα αλλα καλα,για τα χερια τπτ το ιδιαιτερο δεν μου ειπε μονο να αυξησω το μαγνησιο σε 4 την ημερα κ αν δεν αντεχω να παρω κανενα ντεπον κ να κανω υπομονη!!εγω συνεχεια δεν αντεχω τον πονο τι να κανω να παιρνω συνεχεια ντεπον???το επομενο ραντεβου σε ενα μηνα Sad Sad κ εγω νομιζα σε 15 μερες θα με εβαζε αλλα τζιφος!!

Κωνσταντινα μου με το καλο κοριτσακι μου κ ολα θα πανε μια χαρα!!

Νικη μου μπραβο σου Respect εμενα με βοηθησε πολυ να φανταζομαι το μωρο να πνηγεται μολις επαιρνα τζουρα κ ετσι τα καταφερα!!

Εμη μου τελεια η φωτο εισαι μια κουκλα!!κ εγω αυτην την ενδοεπικοινωνια θελω αλλα θα δω πως θα πανε τα οικονομικα κ θα την αφησω για πιο μετα!!ποσο καιρο κανανε να σου την στειλουν??

Τινακι αντε να δουμε τις φωτο να σε θαυμασουμε!!

Κατερινακι ξεσκασες λιγακι κ εσυ κοριτσακι μου τωρα παλι υπομονη κ ολα θα πανε καλα

Στελλιτσα κ εγω θα ηθελα περπατημα αλλα δυστηχως ειμαστε πολυ μακρια

απ΄οτι βλεπω ολες κοτουλα φαγαμε σημερα κ εγω την εκανα κοκκινιστη με ρυζακι!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!!! μολις ξυπνησα... δηλαδη με ξυπνησανε, με πηραν τηλεφωνο απο τα hondos να μου πουν οτι εχουν 25% εκπτωση!!! 4,30 το μεσημερι!!

Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για την φωτο!!!!!

Χαρα τελεια η μπεμπουλα!! ειδες δεν πολυ δινουν σημασια οι γιατροι στα χερια... ειναι απο αυτα που πρεπει να υπομεινουμε!! την ενδοεπικοινωνια περιπου 2 εβδομαδες εκαναν να την στειλουν αν θυμαμαι καλα... παντως ηταν ακριβεις στον χρονο παραδοσης, μου ειπαν 20-22 αυγουστου κ ηρθε σημερα!!

Πηνελοπη δεν ξερω αν με το σαπουνισμα θα καταφερεις να το ξεμυρισεις! παντως με τετοια ζεστη δεν νομιζω να φουσκωσει γιατι θα στεγνωσει αμεσως!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις