Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
173 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 173 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουτε κ εμενα μου εχει κανει εξεταση κολπικη κ φοβομουν μην εχω τπτ κ δεν εχω καταλαβει αλλα κατι θα ξερουν παραπανω αυτοι!!
παω ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 850933 δεν την παλευω αλλο καθε βραδυ κοιμαμαι συνολο κανενα 2ωρο με τους πονους στα χερια!!!
καληνυχτα κ καλο ξημερωμα να εχουμε!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Xara elpizw shmera na koimhtheis olo to vrady. smouatsssss

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλήμερα .
Αποτι βλέπω καμιά δεν έχει ξυπνηση.
δεν πειράζει εγω σε λίγο παω για καρδιοτοκογραφημα και ντόπλερ.
Πηνελόπη αν δεν έχεις καταφέρει τίποτα με τα αγκάθια έμαθα οτι αν βάλεις λάδι ίσως βοηθήσει, ελπίζω να σου έχει περάσει.

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κωνσταντίνα! Καλη επιτυχια με το doppler.... Εγω δεν εχω κανει ακομα...Smile

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα ιοκαστη.
εμένα μου κάνει κάθε φορά λόγο ιστορικού μου είπε την τετάρτη ότι το καρδιοτοκογραφημα μας καλύπτει για ενα 24ωρο και το ντόπλερ για 3 ημέρες. Τώρα θα πηγαίνω ανα τρεις ημέρες μέχρι να γεννήσω.
Απο οτι λένε και τα αλλά κορίτσια δεν κάνουν σε όλες μονό όταν χρειαστεί ,μου το είχε πει κι εμένα ο γιατρός μου,αρα μην ανησυχείς.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα!!!!κωνσταντινα μου καλη επιτυχια στο doppler!
ειμαι καπως καλυτερα σημερα..αλλα ενα μικρο πονακι το εχω ακομα.. Crying or Very sad ,που θα παει δεν θα γεννησουμε?αντε,γιατι ολο αχ κ βαχ ειμαι.ουτε να σηκωθω απο το κρεβατι δεν μπορω καλα καλα.. Twisted Evil θελω γερανο..

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και σε σένα Αννουλα. Προσπάθησε να μην κουραστείς και σήμερα και ολα θα πάνε καλά.Κι εμένα μου πέρασαν τα πονάκια.
Αντε κοντοζυγώνουμε.
Μην ξεχάσεις να πάρεις τηλέφωνο τον γιατρό,ετσι για να σιγουρευτείς.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φεύγω ελπίζω να γυρίσω γρήγορα.Τα λέμε μετά φιλάκια

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγουρα θα τον παρω!!!μετα τις 3 ειναι στο ιατρειο του,δεν θελω να τον παιρνω στο κιν..εσυ καλα?αντε,περιμενουμε τα νεα σου!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα γλυκές μου... τι μου κάνετε?

Κωσταντίνα καλά αποτελέσματα να έχεις καλή μου...
Αλλη μια κοπέλα έχει γιατρούλη σήμερα νομίζω η Τίνη.. καλά αποτελέσματα και σε εκείνη..
Θα περιμένουμε τα νέα σας.. Κι εμας ντοπλερ το κάνει σε κάθε εξέταση, δεν είναι απαραίτητο να παρακολουθείται τόσο συχνά, της Κων/νας το κάνει λόγον ιστορικού.

Χαρά μια χαρούλα η μπέμπα μεγαλώνει μην ανησυχείς τώρα με τα χεράκια κάνε υπομονή καλή μου πίνε και πολλά υγρά βαζε τα και σε παγωμένο νερο μηπως και βοηθήσει..

Κατερίνα πολύ χάρηκα και με τα δικά σου νέα τιι καλά που μεγαλώνει μωρέ 2300 κρίμα η ψυχούλα είδες που ανχονώσουν, μια χαρά μεγάλωσε τώρα να μην ανησυχεις τόσο.
Για τον πλακούντα ενταξει το ήξερες αλλά είδες δεν επιρρέασε και τόσο πολύ την ανάπτυξη, θα το παρακολουθείτε όπως και το υγρο.

Τίνη μου κι εγώ τα πήρα όλα στη βαλιτσούλα και τα αφρόλουτρα σαμπουαν κρεμούλες, πήρα και τη χτένα Razz
Και να μας τα κάνουν αυτες μπάνιο τα δικά μας θα ζητήσουν. Πήρα και πετσέτες,πάνες κ μωρομάντηλα.

Βικάκο περιμένουμε νέα φώτο με το αποτέλεσμα!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Άννα, είδα για τα πονάκια που έλεγες χτες, κι εγώ τα έχω ακεί χαμηλά και από κάτω σαν πίεση μάλλον είναι το μωρό που πιέζει προς τα κάτω.

Χτες εμείς πήγαμε για μια δουλεια στην αγορά, 1ον πέθανα από τη ζέστη, 2ον έψαχνα αντιολισθητικες σαγιονάρες και δεν εβρισκα πουθενά ούτε στα είδη κολυμβησης (μα καλά όλοι την είδαν κολυμβητές φέτος?) και νευρίασα, και 3ον κουράστηκα από το πάνω κάτω.
Γυρίσαμε έφαγα τοστακι με σταφύλια και την έπεσα.
Όλο το βράδυ ο μπεμπούλης ήταν πολύ ζωηρός και τον καταχάρηκα γιατί είχε ποσες μέρες ήσυχος και δε μου άρεσε χαχααχα

Όσο για τις νυχτικές στο μαιευτήριο κι εγώ πήρα 2, μία ρόμπα, 2 σετ πιτζαμάκια κοντά, και 2 φανελάκια επιπλέον(είναι και θηλασμού), τι στο καλό αν δε φτάσουν θα ζητησω αν μου αγοράσουν θα χουν χαρά εκεινες τις μέρες και δε θα υπολογίσουν λεφτά!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα αννα κ γιωτα!!!
Αννα υπομονη με τα πονακια.. Ειναι μες στο προγραμμα κ αυτα! Βρε κοριτσια εσεις εχετε προχωρησει με τις αγορες!! Εγωτα επιπλα εχω παρει μονο... Απο φανελακια καλτσακια σαλιαρες κ τα συναφη δεν εχω παρα ενα δειγμα απο το καθενα και ουτε.. Πρεπει σιγα σιγα να αρχισω να μαζευω..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα ελενα,γιωτακι!καλα κ εγω δεν εχω παρει πολλα πραγματα.ειχα πει μολις γυρισω να αρχισω,αλλα δεν ρισκαρω να περπαταω τωρα,ας μπω στον μηνα μου κ μετα θα ξεκινησω να ψαχνω..

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε μου λετε ειμαι στην 33 εβδ. Μηπως κανω βλακεια που περπαταω τοσο ; Γυρω στη 1-1,5 ωρα την ημερα.. Δε ξερω αν το μωρο ειναι ψηλα η χαμηλα γιατι στο γιατρο ειχα παει 25 ιουλιου κ τωρα ξανα 3 σεπτεμβριου οποτε εδω κ 2 εβδομαδες εχω αρχισει περπατημα απο μονη μου.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε ξέρω βρε Έλενα τι να σου πω, καλό κάνει το περπάτημα βέβαια αλλά να μη το παρακάνεις, να μη νιώθεις οτι κουράζεσε η πονάς, γιατί είναι νωρίς ακόμη, φαντάζομαι 1 ώρα και σε σιγανό ρυθμό δε θα χεις πρόβλημα ισα ισα που κρατιεσε και σε φόρμα αλλά περίμενε να πας να δεις το μωράκι σου που βρίσκετε και μετα το αυξάνεις αν θές και σου πει και ο γιατρός.
Εγώ δε ξεκίνησα ακόμη γιατί έχω κάτι εκκρεμότητες και φοβάμαι μη γενν΄σω πιο νωρίς Razz οπότε πάω περιστασιακά..

Σιγά σιγά πρέπει κι εσύ να τα κάνεις τα ψώνια από δω και πέρα, αλλά τι τις θες τις σαλιάρες βρε? αυτές δεν είναι για μετά που τρώνε κρεμούλα; κανα βαμβ. πανάκι για τις γουλίτσες πάρε αυτά θα χρειαστούν.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Δε μου λετε ειμαι στην 33 εβδ. Μηπως κανω βλακεια που περπαταω τοσο ; Γυρω στη 1-1,5 ωρα την ημερα.. Δε ξερω αν το μωρο ειναι ψηλα η χαμηλα γιατι στο γιατρο ειχα παει 25 ιουλιου κ τωρα ξανα 3 σεπτεμβριου οποτε εδω κ 2 εβδομαδες εχω αρχισει περπατημα απο μονη μου.
ελενα μου,κ εγω περπατουσα αρκετα πριν κ στο doppler οταν μου καναν κολπικο,ειδαν οτι ο τραχηλος ειναι κοντος,κ μου ειπε κ η μαια μου κ ο γιατρος μου να μην περπαταω καθολου..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ο ex γιατρος μου,ειχε πει να αρχισω να περπαταω μολις μπω στον μηνα μου.αυτος τωρα απο την αρχη ηταν πολυ χαλαρος κ δεν μου απαγορεψε τιποτα..εκανα οτι εκανα κ πριν μεινω εγκυος,κ τωρα..προσοχη..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια ... απο οσα διαβαζα ειστε ολες καλα με τα μωρακια και αυτο ειναι το ευχαριστο

Χαρα απλα κουραγιο και εγω το εχω εναμιση μηνα τωρα στο δεξι μου χερι ... απλα νομιζω οτι οσο το συζητουσα και οσο κλαιγομουν τοσο χειροτερο ηταν ..γι αυτο πλεον το αντιμετωπιζω σαν φυσιολογικο συμπτωμα

Βικυ μου ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΛΑ - ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗΗ ΣΟΥ ...ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ

Συγχαρητηρια για οσες ειχατε γιατρο τα μπεμπακια μεγαλωνουν μια χαρα ...και καλα αποτελεσματα σε οσες εχουν


ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΙΛΙΑ ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαλιστα... Επειδη δεν εχω κανει doppler ισως το ελαττωσω κ γω....μεχρι να παω να με δει
Μου την εχει σπασει παντως που παρεμβαλλεται τοσος καιρος αναμεσα απο τις επισκεψεις!!
Θα κανετε τιποτα σημερα; Εγω θα φυγω σε λιγο για τα κεπ να παρω μια ληξ.πραξη γαμου κ ενα πιστοποιητικο οικογενειακης καταστασης να τα χω ετοιμα για το μαιευτηριο; Το χαρτι που μας δωσαν στο γαμο με το επιθετο τεκνων θελει φωτοτυπια κ επικυρωση η θελουν το πρωτοτυπο;;

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Ίνα μου...
Είσαι καλά κορίτσι; είχες να μπεις μέρες και μάθαμε και κάτι για πονάκια κ ανησυχήσαμε, χαίρομαι που είσαι πάλι κοντά μας...

Ω!!! Έχει γεννέθλια η Βίκυ μας σήμερα!!!
ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!

***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 130627 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 130627 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 130627 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 130627
Με το καλό να έρθει ο μπεμπούλης και να είσαστε πάντα μια ευτυχισμένη οικογένεια!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Γιωτακι μου σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον ... και ολες σας

σημερα μπηκες επισημα και στον μηνα σου αντε με το καλο και εσυ !!!! Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βικουλα!!!!
ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ!!!K ME TO ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ!τα μαλλια βγηκαν ωραια?θελουμε φωτο!!
ινα μου ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι σωστά είμαι 36 εβδομάδων πια Smile
Δεν το 'χα παρατηρήσει...
Λίγος καιρός μας μένει πια να χαρούμε τις κοιλίτσες μας..
Σε ευχαριστώ καλή μου, μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας..

Ινα να σε ρωτήσω εσύ μπορεί να ξέρεις, χρειάζετε να πάρουμε το θήλαστρο μαζί στο νοσοκομείο???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν νομιζω γιωτα μου.ασε που εχω ακουσει απο μια κοπελα απο μεσα οτι δεν κανουν καν αποστειρωση καμια φορα..

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτα μου δεν χρειαζεται ... ουτως η αλλως θα εχεις λιγο πρωτογαλα ... αφου πας σπιτι θα το προσπαθησεις καλο ειναι να εδραιωθει ο θηλασμος ...το χρησιμοποιουμε μετα την πρωτη εβδομαδα !!!

οσο και για τα καλλυντικα του μωρου ...κοριτσια δεν σας ζητανε σαμπουαν για το κανουν μπανιο ... ουτε εσεις θα το κανετε μπανιο στο δωματιο ...μονο αν χρειαστει να του πλυνετε το πωπουδακι ... στο νιπτηρα !!!

οσο για το δικο μας νοσοκομειο ΠΟΥ ΞΕΡΩ ... ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΥΖΙΝΑΚΙ που μπορεις να παρεις ετοιμο ξενο γαλα σε μπιμπερο που ειναι στο ψυγειο και να το ζεστανεις ΔΕΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΕΙΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ... αν χρησιμοποιησεις το ξενο ... εχουν οι μαιες παντα ετοιμο στο ψυγειο δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο εκτος απο το να θηλασεις !!!
Αννα μου ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 37 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις