Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου αννα!!!!!!!!!!σημερα εχετε μάζωξη στη Τινη????????????καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Αννουλα μου!!καλα να περασετε τι ωραια που θα ειστε ολες μαζι!!!!!

Σοφακι μου εμενα η δικια μου ειναι πολυ χαμηλα κ μου λενε οτι τωρα στον 8ο θα αρχισει να φουσκωνει απο πιο ψηλα κ λογικα θα μου κοβει κ την αναπνοη!! Shocked Shocked αυτα φοβαμαι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μη φοβασαι χαρα!!!!εμενα δε φουσκωσε απο ψηλα.ουτε ειχα προβληματα τετοια.μη τα σκεφτεσαι!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω πολυ Αννα!!!! καλη ξεκουραση... και καλα να περασετε αποψε!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994

Χαρα δεν τον ρωτησα τον γιατρο τι εννουσε οταν γελαγε κ ελεγε και που εισαι ακομα!!! δεν ηθελα να μαθω!!!!! Παντως εμενα στον 8ο δεν μεγαλωσε καθολου η κοιλια μου γιατι ηταν ηδη μεγαλη, τωρα αυτη την εβδομαδα αρχισε να αυξανεται ξανα!!! οποτε δεν ειναι κατι στανταρ..... τελεια η φωτο!!!!!!!

Σοφακι νομιζω συντομα θα δουμε που καταληγει η κατηφορα!!! Wink

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχα!!!!που να καταληγει αραγε????????? ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ αυτοι οι γιατροι πετανε κατι κ οποιον παρει ο χαρος αχαχαχαχ!!
ελπιζω να μην ανεβει πιο ψηλα δεν θα το αντεξω! Mad Mad Mad Mad
εσεις κοριτσακια μου ειστε πολυ κοντα κ ζηλευω ,εγω εχω ενα 2μηνο ακομα ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 534787

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:χαχαχαχα!!!!που να καταληγει αραγε????????? ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316

αντε να περασουν λιγες βδομαδουλες να καταληξει η κατηφορα στην αγκαλια μας ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 654316

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xara64 έγραψε:κ αυτοι οι γιατροι πετανε κατι κ οποιον παρει ο χαρος αχαχαχαχ!!
ελπιζω να μην ανεβει πιο ψηλα δεν θα το αντεξω! Mad Mad Mad Mad
εσεις κοριτσακια μου ειστε πολυ κοντα κ ζηλευω ,εγω εχω ενα 2μηνο ακομα ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 534787

εμενα ο δικος μου τα λεει πολυ χυμα...
εσυ τωρα μεχρι τι υψος το νιωθεις? παντως φτανει μεχρι πανω στα πλευρα!!! (εχω φαει κατι κλωτσιες εκει!!!)

καλα κ εμεις κοντα δεν ειμαστε ακομα, εχουμε ενα μηνα... αλλα το βιαζομαστε καπως...

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω Εμη μου τη νιωθω περιπου μια παλαμη κατω απο το στηθος κ οι πιο πολλες κλωτσιες αριστερα στο υψος του αφαλου!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τα ποδια τα εχω στα πλευρα και το πωπο στο στομαχι!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας αφηνω κοριτσακια μου παω να ντυθω κ να παω να χαζεψω λιγο στα prenatal κ στο λητω!οσο αντεξω δηλαδη!!
φιλακια πολλα τα λεμε το βραδακι!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koritsia g..thika sta pswnia!! pswnisa gia mena magio soutien pytzames rompes foustanakia mplouzakia sortsakia k pigan 73 eyrw!!! xaxax pira k tou mikrou formakia kaltsakia papoutsakia saliares skoufakia 1 sakoula megalh gemath ...66 eyrw!

Kapoia kopela rwthse gia diaroia..eixa diaroies k egw peripou 27 evdomada k tote o doc mou eipe na pinw freskes portokalades k tha m perasei,k ontws m perase..rwthste vevaia k ton giatro sas.

Epishs na sas pw asxeto alla gia opoia endiaferetai..exei sthn viokarpet ta xalia ths disney ta paidika 30 eyrw apo 90.Egw skeftomai to dwmatio tou na to strwsw prin to ferw sto spiti to nini.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεγια τα πραγματακια πηνελοπη!!!!!!!! καλοφόρετα και απο σενα και απο το μπεμπουλη! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 328109

εγω ξερω πως με το φρεσκο χυμο...τρεχεις και δε φτανεις στη διαρροια...!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαντέψτε... μου βρήκε μεζούρα η κόρη μου. Μα που τα καταχωνιάζει αυτό το παιδί;
Μπαίνω στο τριπάκι της μεζούρας κι εγώ... 104,5 και είμαι στο μήνα μου. Φαντάζομαι καλά είμαι. Παρεπιπτόντως δυστυχώς δεν κατεβαίνουν όλες οι κοιλιές από την 34η εβδομάδα Σοφία. Η δικιά μου κοιλιά τουλάχιστον και στις 3 εγκυμοσύνες αντιστέκεται. Κατεβαίνει την ώρα του τοκετού. Γι' αυτό συνεχίζουμε ακάθεκτοι κάθε βράδυ περπάτημα... και σέρνω και τα παιδιά μαζί μου.
Ααα δε σας είπα το δράμα μου με τα κιλά. Εδώ και 1,5 μήνα περίπου είμαι ακατέβατη στα +12 και πίστευα ότι έτσι θα πήγαινα μέχρι το τέλος και ανέβηκα σήμερα στη ζυγαριά και έδειξε +14 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 606100
Ελπίζω τουλάχιστον το ένα να είναι κατακράτηση γιατί δεν είναι δυνατόν ρε κορίτσια σε δυο μέρες να παίρνω δυο κιλά. Γίνεται;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου δεσποινα!!!!
για το ''κατεβασμα'' μιλαω παντα συμφωνα μ'αυτα που λεει ο γιατρος!ε δεν ειναι ολες οι εγκυμοσύνες ιδιες.αλλα κατα κυριο λογο τοτε αρχιζει η κατηφορα!σε πιο νοσοκομειο θα γεννησεις?

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑΑΑΑΑΑΑΑ
ΕΜΗ ΞΥΠΝΗΣΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΓΛΥΚΑΚΙ......
ΧΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΦΟΤΟ......
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ.....ΕΞΥΠΝΕΣ ΑΓΟΡΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΚΑΝΕΣ...ΜΠΡΑΒΟ
ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΛΙΝΓΚ....ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ????????

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΙΑΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΜΕΖΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΜΕ.....ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΜΕΤΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΤΗΣ ΠΙΑΣΟΥΜΕ?????
ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ....ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΗΜΟΥΝΑ 50 ΚΙΛΑ.....

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sofouli k egw etsi kserw k isxyei kiolas..alla tote eixe piasei se mena.
Emena padws dyskoiliothta mexri stigmhs den m exei piasei,ektos apo 1-2 meres peristasiaka, k poly xairomai.
Rouxa egkymosynhs padws exei wraia to prenatal,egw mexri twra eixa parei kapoia apo to H&M shmera enthousiastika!
Oso gia ta rouxa tou mirkou ta koitaw k me pianei anypomonhsia...pote tha erthei na tou ta valwwwwww????fovamai mhn to melaniasw apo ta filia me tetoia lyssa p exw gia na ton dw! Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εγω θα τη φιλαω συνεχεια.και αν ειναι και μαγουληθρα....την εβαψε!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:γεια σου δεσποινα!!!!
για το ''κατεβασμα'' μιλαω παντα συμφωνα μ'αυτα που λεει ο γιατρος!ε δεν ειναι ολες οι εγκυμοσύνες ιδιες.αλλα κατα κυριο λογο τοτε αρχιζει η κατηφορα!σε πιο νοσοκομειο θα γεννησεις?

Στο νοσοκομείο της Αλεξ/πολης Σοφία, εκεί γέννησα και τα άλλα δύο. Είναι πανεπιστημιακό και στην περιοχή είναι το μοναδικό που έχει τμήμα νεογνών. Όλα τα επείγοντα από την Κομοτηνή εκεί καταλήγουν.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με δικο σου γιατρο?
α!ρωτησες τον αδελφο σου αν ξερει τον αντρα μου?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikoleta s eyxaristw!!! Epishs exw na sou kanw protash...adi na plhrwneis gymnasthria k na trexeis me anxos agorase ena twist stepper i ena eleiptiko sto spiti..tha ta vgaloun ta lefta tous sigoura k esy tha eisai spiti sou xwris anxos k tha gymnazesai oso syxna theleis! Egw eixa vrei sthn xrysh eykairia step me 35 eyrw kainourio,eleiptiko eixa apo prin. Exei k o mpamphs ena mhxanhma koiliakwn k ena pragma gia xeria-sththos-plath k tetrakefala k ta enwsame,einai kalh fash na exeis organakia sto spiti,

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πηνελοπη μου ειναι πολυ καλη η ιδεα σου αλλα εμεις το γυμναστηριο το εχουμε βολτα, καφεδακι μετα παμε ολες απο την παρεα μου και για αυτο παω δεν ειμαι πολυ φαν της γυμναστικης καθολου θα ελεγα παω για τον χαβαλε και γιατι περναμε καλα... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy και να σου πω ειναι και ευκαιρια αυτο για να καθετε ο γιαννης με το μωρο γιατι αλλιως δεν προκειτε ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 215994

giorgiap

giorgiap
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα εγκυουλες!!
Γεννησα χτες το πρωι- 20 Αυγουστου στις 10.08 με καισαρικη το Μαρακι μας!!Εδω την κανουν με μερικη αναισθησια, δλδ νιωθεις μουδιασμα απο την κοιλια κ κατω.
Τα ποδια μου δε τα νιωθα καθολου ..κ οσον αφορα τισ κινησεις για την καισαρικη ψιλοφρικαρα γιατι ενιωθα να μου ψαχουλευουν τα σωθικα,οχι ακριβως πονο αλλα κατι.. περιεργο.Μετα απο καπου ακουσα ενα πολυ σιγανο κλαμα που δυναμωσε πολυ..
Μες την τσαντιλα ηταν οταν τη φεραν αποδω απο το μπλε σεντονι.Με το ενα ματι μισοκλειστο με κοιταζε σα να μου λεγε 'Μπα, εσυ τους ειπες να με βγαλουν απο τη βολη μου???'
ειχα το σωληνα στο στομα κ μυτη κ δε μπορουσα να τη φιλησω,τα χερια στα πλαγια ακινητοποιημενα οπως με ειχαν καλωδιωσει και δε μπορουσα την αγγιξω.της ψιθιριζα μονο ποσο την αγαπαω,τα ματια μου γεμισαν δακρια οταν η μαια την πλησιασε στο μαγουλο μου κ η κορουλα μου μου εδωσε κατι σαν υποψια φιλιου, πριν τη βαλουν στη θερμοκοιτιδα..
Με κατεβασαν λιγη ωρα μετα.Ο Χρηστος με περιμενε με ματια που ελαμπαν απο χαρα .
Σημερα μπορεσα να σηκωθω και με πηγαν με καροτσακι να τη δω.Με μασκα στα ματακια κατω απο τη λαμπα κ με μπολικο οξυγονο..ειναι μια κουκλα.

Κοριτσια , ειμαι μανουλα , δε το πιστευω ακομα..
Παω να τη ξαναδω τωρα, μετα θα κατσω να διαβασω τα νεα σας γιατι εχασα πολλα επεισοδια.
Σας φιλω γλυκα ολες!Με το καλο να σφιξετε τα μωρακια σας στην αγκαλια σας!!
Τα λεμε το βραδακι
***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 893968 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 893968 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 20 893968

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:με δικο σου γιατρο?
α!ρωτησες τον αδελφο σου αν ξερει τον αντρα μου?

Με γιατρό του νοσοκομείου.
Στην κόρη μου στάματησα μέσα του έβδομου από τον δικό μου και πήγα σ' αυτόν. Στον γιο μου πήγα στον όγδοο και τώρα πάλι το ίδιο. Πήγα μία τον Ιούλιο για να τον προλάβω πριν πάει διακοπές, τα είπαμε και ξαναπήγα τώρα που ξεκινάω ανά βδομάδα παρακολούθηση. Επικοινωνώ μαζί του με το κινητό του και όταν γεννάω πάλι τον παίρνω τηλ. για να έρθει να με ξεγεννήσει εκείνος και όχι όποιος εφημερεύει. Φυσικά στο τέλος πάντα κάτι του δίνω το οποίο ποσό κυμαίνεται από 200 εως 300 ευρώ. Αυτή τη φορά μπορεί να είναι και λιγότερο ένεκα της οικονομικής μας κατάστασης που δυσχεραίνει μήνα με το μήνα.
Α, τον αδερφό μου δεν τον πέτυχα ακόμα. Ακόμα δεν μαζευτήκαμε με τις άδειες κι όλα αυτά. Πιστεύω θα βρεθούμε μέσα στην εβδομάδα και θα τον ρωτήσω.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σας ζήσει Γεωργία! Σε σκεφτόμασταν συνεχώς!
Καλότυχη να είναι και να την πάρετε γρήγορα σπίτι σας εύχομαι!
Αλήθεια πόσο ζύγιζε όταν γεννήθηκε (στατιστικά για την λίστα);

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις