Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
127 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 127 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μαλλια τραβαω και ανθρωπο σκοτωνω!!!!!!!!!!!!!!δεν ειναι που θα ερθουνε τα πραγματα,ειναι που και αυτα που δε χρειαζομαστε θα ερθει αλλο φορτηγο να τα παρει για να τα παει στο χωριο!λες και εχουμε κοπτηριο και βγαζουμε λεφτα!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ TRAGIKKKKKKKKK
ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΑΡΗΓΟΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ 3 ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΕΣ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ......ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΑΛΛΗ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΘΑ ΔΕΙΞΟΥΝΕ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΠΑΡΑ ΣΕ ΕΝΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΕ ΜΙΑ ΚΡΕΒΒΑΤΟΚΑΜΑΡΑ
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΕΡΑΚΙ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ.....ΤΑ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ


ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙ ΕΚΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.....

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στην αρχη δε θα το εχεις μαζι σου το μωρακι?

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sofouli έγραψε:στην αρχη δε θα το εχεις μαζι σου το μωρακι?

ναι βρε στην αρχη θα το εχω αλλα μετα τους τρεισ μηνες δεν νομιζω οτι χρειαζετε και εξαλου αμα μεινουμε εκει που ειμαστε τωρα δεν υπαρχει αρχη και τελος θα ειμαστε ολοι στο δωματιο μεσα αμα παμε στο αλλο σπιτι τελικα μετα τους τρεις μηνες καθενασ στο δωματιο του.... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω στο 5μηνο με 6μηνο θα τη μεταφερω!!!!δε τη κραταω πιο πολυ!η κουμπαρα μου τον εχει ακομα μεσα και ειναι 1μιση το μικρο...και κατι να θελουνε να κανουνε αυτος σηκωνεται στα καγκελα!τρατζικκκκκκκκκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhmera kokonitses!!

Emilou Xronia polla,polyxronh,gerh k eytyxismenh me osa mwrakia oneireyesai..kai me enan pono ola!!
Alhtheia pws eisia? kalytera apo sypsaseis?diathesh?

Xara kai Ina me katastrepsate xtes..elega ston mpamph gia krepes k gelagame k telika phgame k fagame..sas misw!

Zygistika kiolas shmera + kilo ftasame ta 10 gamwto mou les me thn xtesinh krepa ayrio na eimai sta+11?

Feygw pame na doume sta prenatal giati akousa pws exoun ekptwseis trelles k meta pame na parw strwma kalathounas k vash.

smouatsss

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:εγω στο 5μηνο με 6μηνο θα τη μεταφερω!!!!δε τη κραταω πιο πολυ!η κουμπαρα μου τον εχει ακομα μεσα και ειναι 1μιση το μικρο...και κατι να θελουνε να κανουνε αυτος σηκωνεται στα καγκελα!τρατζικκκκκκκκκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ο παιδιατρος μου ειχε πει να τον εχω στο δωματιο μεχρι να γινει 8 μηνων και περιπου τοσο τον πηγα στο δικο του. Τωρα, οσον αφορα το ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994 πας σε αλλο δωματιο!ορεξη να χεις!
Με το καλο να κρατησετε στην αγκαλια τα μωρακια σας!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
sofouli έγραψε:εγω στο 5μηνο με 6μηνο θα τη μεταφερω!!!!δε τη κραταω πιο πολυ!η κουμπαρα μου τον εχει ακομα μεσα και ειναι 1μιση το μικρο...και κατι να θελουνε να κανουνε αυτος σηκωνεται στα καγκελα!τρατζικκκκκκκκκ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμενα ο παιδιατρος μου ειχε πει να τον εχω στο δωματιο μεχρι να γινει 8 μηνων και περιπου τοσο τον πηγα στο δικο του. Τωρα, οσον αφορα το ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994 πας σε αλλο δωματιο!ορεξη να χεις!
Με το καλο να κρατησετε στην αγκαλια τα μωρακια σας!

απ'ορεξη αλλο τπτ!!!!!!!!ας ερθουνε με το καλο και βλεπουμε και για .... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 215994

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕΖΟΥΡΑ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΑ ΒΡΗΚΑ ΕΝΑ ΜΕΤΡΟ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy 112 ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΒΑΡΟΣ 9 ΚΙΛΑ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕς ....ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΞΑΝΑΖΥΓΙΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΣΥΝ ΚΙΛΑ

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σ ευχαριστω πολυ Πηνελοπη!!!!! τα πρεναταλ τα εχουν βγαλει με 80% εκπτωση!!!! βρισκεις φορμακια με 4-5€, εγω πηρα ζακετακι με 2,5€!!!!!!! απλα δεν εχει μεγαλη ποικιλια!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα βρε πολυλογουδες!!!Τοσες πολλες οι σελιδες που απελπιστηκα και δεν τα διαβασα.Καταφερα να διαβασω ομως τα ευχαριστα!!!!

Ελπιδα μου να σου ζησεις ο παιδαρος ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 50580 .ΠΑντα καλοτυχος,γερος και να το καμαρωσεις οπως ποθεις!!!!!Πολυ χαιρομαι ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 654316 που ξεκινησαν τα γεννητουρια!!!

Γεωργια με το καλο και σενα το παιδακι σου.Δεν ξερω εαν γεννησες ηδη γιατι δεν καταφερα να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες.ευχομαι να ειναι ολα καλα και να καλοδεχτεις το βλασταρι σου!!!!

Εμι μου χρονια πολλα κοριτσακι μου!!Πολυχρονη και με το καλο το παιδακι σου!!!!Οτι επιθυμεις ευχομαι!!!

Οσο για μενα ειμαι μια χαρα σημερα.Περασαμε καποιες μερες καταθλιψης αλλα σημερα η ψυχολογια ειναι στα πανω της!!!Θα βαψουμε και το δωματιο του μπεμπη επιτελους!!!Πηγαμε και ειδαμε και κουνια και εκρεμμει η περιβοητη βαλιτσα που με εχει πρηξει ο αντρας μου!!!Θα παω να ψωνισω σημερα μαλλον....Ο μπεμπης ενεργητικοτατος και ολα καλα!!Φιλακια κοριτσακια μου!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα Νικη!!! σ ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!! κ εσυ με το καλο το δικο σου....

Γιατι βρε κοριτσακι μου καταθλιψη? σε λιγακι θα κραταμε τα παιδακια μας αγκαλιτσα... και τωρα διανυουμε τις τελυταιες μερες ξεγνοιασιας (με καποια προβληματακια το καταλαβαινω...)!!!!!!!!

Αφου ομως αλλαξες διαθεση ολα καλα!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 328109

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xρόνια πολλά Εμμη μου!
Γειά σας κοριτσάρες!
Εγώ πήγα το πρωί να αγοράσω ύφασμα για να φτιάξω το σλίνγκ του παίδαρου της Αννούλας μας.
Μετα μαγείρεψα, φάγαμε ψαράκια με βλίτα και πατάτες, κι ενώ έφαγα τόσο ωραία κι ελαφριά μόλις τσάκισα μια σοκολάτα με φουντούκια Rolling Eyes
Σας αφήνω μήπως και προλάβω να το ράψω όσο κοιμάται ο ταρζάν, σμουτς!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
στελλιτσα,πρεπει να σου δωσω και εγω παραγγελια καποια στιγμη! Wink

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Όποτε θέλεις Σοφάκι μου

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!!!
Όμορφα ξεκίνησαν τα γεννητούρια!!
Ελπίδα να σου ζήσει ο μπεμπάκος!!! Very Happy

Έχω παρατηρήσει κάτι εδώ και 3 μέρες και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας!!Εγώ κανονικά έχω δυσκοιλιότητα και υπέφερα!Ειδικά με το σίδηρο πήγαινα τουαλέτα 1 φορά στις 3 μέρες!Τώρα όμως πηγαίνω 3 φορές την μέρα αλλά σχεδόν με διάρροια!!Επίσης χθες το βράδυ που ξάπλωσα να κοιμηθώ με έπιασε τρομερός πόνος στην μέση και έκλεγα,μιλάμε για τόσο πολύ!!!Κράτησε κανένα 20λεπτό!!!Είναι σημάδι ότι μπορεί να γεννήσω και νωρίτερα από την ΠΗΤ ή απλά κάτι έφαγα ή κρύωσα;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κ εγω!!

Στελιτσα μου κ εγω θελω να σου παραγγηλω ενα φουξακι για την μπουμπου!ποσο καιρο περιπου χρειαζεσαι για να το ετοιμασεις??θα κοιταξω ξανα τα σχεδιακια κ θα σου πω πιο θελω!!

koutsounaki καλως ηρθες, δεν εχουμε γνωριστει ειμαι η Χαρα κ περιμενω κοριτσακι με ΠΗΤ 24/10!με το καλο κ το δικο σου το νινι!απο που εισαι κ πως σε λενε??

Εμη μου ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 130627 κ απο εδω!!τσιζκεικ εεε???μμμμ θελω κ εγωωωω!!

Σοφακι μου 5μηνο την εκανα την καρτα αλλα δεν μου ζητησανε χαρτι για την ΠΗΤ παλι καλα γιατι δεν ειχα μαζι μου τπτ!!

Βικακο μου ποναω ολη μερα σημερα δεν ηρεμει με τπτ!!το ειπες εσυ στο γιατρο σου??περνεις τπτ για τον πονο??

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στελλα και Δεσποινα σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας!!!!!!!

Δεσποινα κατι τετοια με πιανουν κ μενα τις τελευταιες μερες... ειδικα για την διαροια το εχω κ εγω απορια και ξεχασα να το πω στον γιατρο, παντως οταν του ειπα για τον πονο που με πιανει στην μεση μου ανεβασε την δοση για τις συσπασεις!!

Μαλλον ολα αυτα ειναι στην προετοιμασια του οργανισμου για το μεγαλο γεγονος... δεν νομιζω να σημαινουν οτι θα γεννησεις και νωριτερα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαρα σ ευχαριστω πολυυυυυ!!!! ετοιμο το τσιζκεικ κρυωνει στο ψυγειο!!!!

παντως ο πονος στα χερια ειναι στο σετ της εγκυμοσυνης εμενα δεν μου εδωσε τιποτα... ουτε σημασια δηλαδη καλα καλα δεν εδωσε!!!


.....εχω παρατηρησει παντως οτι οποιο συμπτωμα και να αναφερεται ΤΟ ΧΩ!!!! κανενα δεν αφησα παραπονεμενο τελικα!!!!!!!!!.............

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εφαγα και περιμενω το γλυκακι,εμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wink

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας εβαλα κ φωτο η χοντρουλα απο τις διακοπες!!

Εμη μου γελουσε ο γιατρος εε??τι εννοει υπαρχουν κ χειροτερα που ερχοντε?? ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 19 534787

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια η φωτο Χαρα μου!!!!!!!!!και τελειο μαγιουδακι!!!!!!!!!!!!!

μετρησα τη κοιλια!!!!!ανακαλυψα μια μεζουρα!109 βγαινει στο υψος του αμφαλου!!!!!!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Σοφακι μου!!

εμενα ηταν 103 κ διαβασα σε ενα σαιτ οτι απο τον 8ο μεγαλωνει ενα εκατ. την εβδομαδα δηλαδη θα φτασω τα 112????παναγια μου πως θα την κουβαλησω!! Shocked Shocked

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara64 έγραψε:ευχαριστω Σοφακι μου!!

εμενα ηταν 103 κ διαβασα σε ενα σαιτ οτι απο τον 8ο μεγαλωνει ενα εκατ. την εβδομαδα δηλαδη θα φτασω τα 112????παναγια μου πως θα την κουβαλησω!! Shocked Shocked

στη 34η εβδομαδα κατηφοριζει.μια συνηθεια ειναι!εγω δεν εχω προβλημα πια!και κοιμαμαι και σα βοδακι!τωρα αυτη η κατηφορα που θα τη φτασει δε ξερω....

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου να τα εκατοστησεις!!!!! Με το καλο το μπεμπακι σου κ με έναν πόνο!!!η όπως προτιμώ να λέω εγω, με κανέναν πόνο!!!
Χαρα, τέλεια η φωτο!!!
Σοφουλι κ της μπεμπας σου είναι φανταστική!!!!
Στελλιτσα ανυπομονω να δω το σλινγκ!! Καλα ε, θα σκισει ο συνδυασμός!!θέλω δικαιώματα!!!!
Εμείς πήγαμε για μπανακι κ σήμερα, κ τώρα θα κάνουμε νανι οικογενειακως, γιατί 7.30 έχουμε ραντεβού κ απ´οτι πήρε το αυτί μου, θα γίνει της κολασεως... Χαχαχα!!!
Την καλησπέρα μου στα υπόλοιπα κορίτσια!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις