Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
146 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 146 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα ΧΑρούλι μου όμορφοοοοοο!!Όσο για το χέρι πόνο με μούδιασμα ένιωθα εγώ στην αρχή μούδιαζε στον ύπνο μου...και μετά με έπιανε πόνος!!!Με τα κιλά άλλο θέμα και αυτό είμαι στην επίτημη θέση των +21 !!Οπότε μην αγχώνεσαι΄μια χαρά μοντελίνα θα σαι!!!!!

Σοφάκι άστα ότι και να πώ ήταν πολλά ξέρεις στα ιδιωτικά δεν χρειάζονται πολλά μόνο μια αλαξιά εξόδου.... και αυτήν εγώ τη ξέχασα!!!



Γιωτάκο άστα εμένα τον έχει πιάσει φρίκη να φτιάξει το σπίτι και το δωμάτιο μου λέει μην αγχώνεσαι σε μια ώρα έτοιμο στο έχω....κάνω τη πάπια και εγώ διότι η αλήθεια είναι οτι τη περιμέναμε αυτήν άδεια πώς και πως για να ασχοληθεί με αυτέςσ τις δουλειές που μπορέι στα δικά μου μάτια να μην φαντάζουν σημαντικές αλλά λόγω της δουλειάς και του ωραρίου του δεν παίζει να τα κάνει εργάσιμη μέρα....του βγαίνει η πανγία στη δουλειά και ένα Σ/Κ που έχει το φωρτώναμε με σούπερ μάρκετ και γενική καθαριότης!!!Οπόταν η άδεια μας ήρθε λουκούμι!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εντωμεταξυ ολα για τις ετοιμασιες τα συζηταμε μηνες τωρα και τωρα που εφτασε η ωρα τρεχουμεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!! Very Happy ας ερθει και ο Γιωργος να ηρεμησω πια!και δευτερα εχω παλι γιατρο και δε βλεπω να εκανα και τπτ με τη θεραπεια.ε οτι γινει τωρα!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:παω στον ΟΑΕΔ να ανανεωσω την καρτουλα μου κ ξαναερχομαι να τα πουμε!!
φιλακια προς το παρον.


ζητα να στην ανανεωσουνε 5μηνο!ετσι εκανα και εγω λογω εγκυμοσυνης!απλα θελουνε ενα χαρτι που να γραφει τη πητ σου!εγω πηγα τον υπερηχο β επιπεδου!

Καλημέρα Σοφούλι μου,τί κάνει το μπουμπούκι σου;!!
Να σε ρωτήσω αυτόε την κάρτα του ΟΑΕΔ τί είναι;Έχει σχέση με τα επιδόματα;Γιατί εγώ τώρα θα στατήσω για τις 56 μέρες απ´την δουλειά και δεν μου έχουν πει τπτ!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα koutsounaki!!!Είμαι η Βίκυ δεν θυμάμαι αν σε καλοσώρισα!!!Με το τσιγάρο πάλι η αρχηγός είμαι πέρα από τα κιλά.....ντροπήηηηηηηηηηηη έχω πιάσει τις πρώτες θέσεις με τα πιο ελεινά θέματα!!!

Εγώ κάνω με πολύ ζόρι 15....Shocked ευτυχώς μου έχει δώσει καλό κοκτέιλ φαρμάκων η γιατρός και πλακούντας αρτηρίες καιοτι βλέπουν στο ντόπλερ είμαι σε πολύ καλή φασήκαι με τα κιλα του μπέμπή ..και βέβαια εγώ ΄΄εχω εφυσηχαστεί....και σφάζομαι και εγώ με τον άντρα μου αλλά ευτυχώς το μόνο πουυ του λέω....είναι σαν δικαιολογία οτι ήταν όλα τέλεια στο ντόπλερ και το τόνισανε και οι 2 γιατροί οτι ήτανε σαν να μην έχω καπνίσει ποτέ στη ζωή μου!!!Οπόταν εκεί κάνει λίγο πίσω αλλά ο τσακωμός σύνεφο!!



Σοφούνι και εγώ τη πήρα την αντιβίωση αλλά δεν ξέρω τι γίνεται...και αν κατάφερα κάτι υγρά έχω πολλά βέβαια είναι πια άοσμα....αλλά κίτρινα.....Πέμπτη έχω γιατρό να της το πώ και βλέπουμε!!!!ΜΕ βλέπω να σου κάνω παρέα σε αυτό το θέμα ...εντωμεταξί...λόγω τσιγάρου μου έχει δώσει και παίρνω σαλοσπίρ.....το οποίο μου τόνισε και το σημείωσε στη κάρτα μου με κόκκινα γράμματα οτι θα πρέπει αν το διακόψουμε....΄κάποια στιγμή διότι δεν θα μπορέσω να κάνω επισκληρίδιο αν συνεχίσω να το παίρνω....εγώ της το θυμίζω κάθε φορά αλλά αυτη μου λέει το έχω υπόψιν μου και αγχωθεί μην γενήσω χωρίς και ε΄χω φρικάρει θα της το ξαναναφέρω!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε ξερω αν εχει σχεση και με τα επιδοματα. scratch εγω τωρα πια τη σφραγιζω λογω ανεργιας.απλα σε διευκολυνουνε για να μη πηγαινεις καθε τρις και λιγο.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βικακο και εμενα κιτρινα γινανε πια.ε τι να πω!αν ειναι να παμε με αλλη μεθοδο ας παμε!ε αρκετα εσκασα και μ'αυτο!τοσο κοιταγμα απο κατω δε το εχει κανει ουτε ο Γιωργος! Wink ε μα.....

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας αφήνω πάω να ξαπλάρω λίγο διότι χθές με τις ταινίες το ξενυχτήσαμε κοιμήθηκα στις 2 και με ξυπνήσανε στις 8..οπόταν σέρνομαι!!!!Σας φιλ΄΄ω τα λέμε αργότερα φιλούνια!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση βικακο!!!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vgog65 έγραψε:Καλημέρα koutsounaki!!!Είμαι η Βίκυ δεν θυμάμαι αν σε καλοσώρισα!!!Με το τσιγάρο πάλι η αρχηγός είμαι πέρα από τα κιλά.....ντροπήηηηηηηηηηηη έχω πιάσει τις πρώτες θέσεις με τα πιο ελεινά θέματα!!!

Εγώ κάνω με πολύ ζόρι 15....Shocked ευτυχώς μου έχει δώσει καλό κοκτέιλ φαρμάκων η γιατρός και πλακούντας αρτηρίες καιοτι βλέπουν στο ντόπλερ είμαι σε πολύ καλή φασήκαι με τα κιλα του μπέμπή ..και βέβαια εγώ ΄΄εχω εφυσηχαστεί....και σφάζομαι και εγώ με τον άντρα μου αλλά ευτυχώς το μόνο πουυ του λέω....είναι σαν δικαιολογία οτι ήταν όλα τέλεια στο ντόπλερ και το τόνισανε και οι 2 γιατροί οτι ήτανε σαν να μην έχω καπνίσει ποτέ στη ζωή μου!!!Οπόταν εκεί κάνει λίγο πίσω αλλά ο τσακωμός σύνεφο!!

Γωγούλι μου καλημέρα,μην νομίζεις κι εγώ τόσα κάνω ,10 με 15 την ημέρα!το ντόμπλερ δεν το έχω κάνει ακόμα,θα το κάνω αρχές Σεπτέμβρη!Ο γιατρός μου δεν μου έχει δώσει τπτ χάπια για το τσιγάρο,αν και ξέρει ότι κάνω μέχρι 5 την ημέρα,γιατί με κράζει κι αυτός!λες να του το πώ;



Σοφούνι και εγώ τη πήρα την αντιβίωση αλλά δεν ξέρω τι γίνεται...και αν κατάφερα κάτι υγρά έχω πολλά βέβαια είναι πια άοσμα....αλλά κίτρινα.....Πέμπτη έχω γιατρό να της το πώ και βλέπουμε!!!!ΜΕ βλέπω να σου κάνω παρέα σε αυτό το θέμα ...εντωμεταξί...λόγω τσιγάρου μου έχει δώσει και παίρνω σαλοσπίρ.....το οποίο μου τόνισε και το σημείωσε στη κάρτα μου με κόκκινα γράμματα οτι θα πρέπει αν το διακόψουμε....΄κάποια στιγμή διότι δεν θα μπορέσω να κάνω επισκληρίδιο αν συνεχίσω να το παίρνω....εγώ της το θυμίζω κάθε φορά αλλά αυτη μου λέει το έχω υπόψιν μου και αγχωθεί μην γενήσω χωρίς και ε΄χω φρικάρει θα της το ξαναναφέρω!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ τί έκανα που είναι η απάντησή μου;;;;Κορίτσια συγνώμη αν κάνω μερικά λάθη αλλά ακόμα δεν ξέρω να το χειριζομαι σωστά!!!!


Λοιπόν γωγούλι κι εγώ ντρέπομαι,Γιατί κάνω 10 με 15 την ημέρα,το ντόμπλερ θα το κάνω αρχές Σεπτέμβρη αλλά μέχρι στιγμής δεν μου έχει βρει κανένα πρόβλημα ο γιατρός!Δεν μου έχει δψ´σει τπτ χάπια για το τσιγάρο αν και ξέρει ότι κάνω μέχρι πέντε!Αν είναι όμως θα τον ρωτήσω μήπως πρέπει κι εγώ να τα πάρω!


Σοφούλι μου μάλλον γι αυτό βγάζεις την κάρτα,γιατί εμένα δεν μου έχουν πει τπτ για κάρτα ΟΑΕΔ!Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια!Και τώρα που το θυμήθηκα πως θα δω κι εγώ φώτο του μπουμπουκιού σου!;;;Όλοι γράφουν ότι έχεις ένα κουκλί!!!!!Μπράβο σου Σοφούλι μου!

Να ρωτήσω και κάτι άλλο;Είναι αλήθεια ότι στο ντόμπλερ θα φαίνεται η μπουμπού μου τόσο καθαρά όπως όταν γεννηθεί ;;;Δηλαδή θα την δω κανονικά;;;;;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να τη και η μπεμπα η χαμογελαστη!την εχω βγαλει την φωτο απο τη τηλεοραση και γι'αυτο ειναι τοοοοοσο ζουμ!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σχετικά με το τσιγάρο κορίτσια εκεί που δεν είχα καμία βελτίωση, τις τελευταίες 2 μέρες μου πήρε ο άντρας μου καπνό για να στρίβω και από τα 15 έπεσα στα 10, ίσως και λιγότερα..βέβαια φταίει αφενός ότι δεν μου είναι και πολύ εύκολο να στρίβω, θέλω ένα δεκάλεπτο να το σουλουπώσω και έπειτα μου φαίνεται τόσο αέρας που δεν μου αρέσει..δεν ξέρω πώς θα πάει το θεματάκι, εγώ ξέρω ότι 8 μήνες κάπνιζα σχεδόν κανονικά και το άγχος με την μπέμπα αν θα είναι καλά συνεχίζεται..και καλά θα το σώσω τώρα πάνω στο τέλος;ο γιατρός φυσικά και δεν ξέρει πόσα κάνω, γιατί φοβόμουν μην τυχόν και δεν με αναλάβει αν του πω την αλήθεια (έψαχνα νοσοκομειακό γιατρό στον 6ο μήνα όταν εγκατέλειψα την ιδέα του ιδιωτικού λόγω κόστους)..πραγματικά ο Θεός βοηθός εύχομαι..μια φορά ας είμαι τυχερή και ας μην έχει πρόβλημα η μικρή..εντωμεταξύ εγώ ντόπλερ για τόση λεπτομέρεια δεν θα κάνω, ένα παλιομηχάνημα έχουν στο νοσοκομείο που βλέπουμε τα βασικά..ευτυχώς την τελευταία φορά ο πλακούντας ήταν εντάξει, την Παρασκευή αυτή ξαναέχω ραντεβού και βλέπουμε..οπότε πραγματικά παίζω με την τύχη μου.. Sad Sad

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσακια!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ... Κ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 654316

πρωινη πρωινη παλι εγω!!! καμια σας δεν πετυχαινω παλι μεσα!!!! μεχρι να σας διαβασω... φυγατε μια μια!! καλα με τις κρεπες και τις βαφλες μου ανοιξατε την ορεξη πρωι πρωι.... οσο για την μεζουρα ειμαι στα 107εκ!!!!

Καλως ηρθες Χαρα!!!!! κ εγω εχω θεμα με τα χερια... με πονανε πολυ οι αρθρωσεις απο τα δαχτυλα των χεριων (και των ποδιων!!)... το πα στον γιατρο και γελαγε!!! και που εισαι ακομα μου λεει!!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ??????
ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΚΛΕΙΣΑ ΜΑΤΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ Very Happy Very Happy Very Happy ΠΟΝΟΥΣΑ ΣΤΑ ΠΛΕΥΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΙΧΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΔΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ...ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΡΙΞΩ ΜΙΟΑ ΣΤΟΝ ΚΟΛΑΡΑΚΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ.... Very Happy Very Happy Very Happy
ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.....
Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ Ο ΕΞΥΠΝΟΣ ΒΡΙΚΕ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΚΟΜΗΣΟΥΜΕ.....ΣΟΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚΚ ΕΓΩ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΚΡΟΣΙΑ....Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΑΠΕΧΕΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΒΡΗΚΕ ΕΝΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ.....ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΠΡΩΤΟΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ....ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΚΡΑ....
ΠΑΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΕΖΟΥΡΑ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΕΤΡΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 215994

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω ειμαι!!
Εμη και απο εδω χρονια πολλα και καλα!!!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 130627 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 130627 μ'ενα ποσο κοπελα μου!!!!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 12978 κερασε μας μια τετοια τωρα! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 40746

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικολετα καλως ηρθες στο κλαμπ των μετακομισεων!!!!!!!τι ειναι να εισαι ετοιμογεννη και να μετακομιζεις!αστεια πραγματα για τους αντρες! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 90233

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ Very Happy Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
letitsa έγραψε:ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΛΕΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΩ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΠΩΣ ΘΕΛΩ Very Happy Very Happy Very Happy

α και εγω τωρα δεν εχω λογο...αλλα οταν θα μεινω εκει θα κανω τις αλλαγες μου!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα Νικολετα....!!! παντως ακουγετε πολυ καλη περιπτωση το σπιτι!!!!!!!! παντως ετσι την πατησα κ εγω με την μετακομιση, τα ειχαν βαλει οπου ηθελαν μανα και πεθερα... και μετα βγαινουν διπλες δουλειες!!! πραγματα ακομα τα ψαχνω να δω που ειναι!!!

Σοφακι.... κερναω τσιζκεικ!!! δεν το εχω ετοιμασει ακομα... θα παω σε λιγο να το φτιαξω να σας κερασω!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΗ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΩΣΤΟ......
ΕΓΚΥΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ .....ΝΑ ΤΩΡΑ ΕΓΩ ΤΟ ΖΗΛΕΨΑ .....ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΦΕΡΕ ΜΟΥ 2 ΚΟΜΜΑΤΑΚΙΑ ΝΑ ΦΑΩ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΕΝΑ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΤΟΥΜΠΕΣ ....(ΜΕ ΕΧΕΙ ΞΕΚΑΝΕΙ)

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ Νικολετα κ εμενα το ιδιο, εχουν αρχισει να πονανε οι κινησεις του... για ολες σας απο 2πλο κομματι θα κρατησω, δεν θα στερησω εγω απο εγκυο το γλυκο της!!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
περιμενω γλυκακι!!!!!!!!!!!!!!σε ποση ωρα να υπολογιζω?????? ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 18 564595

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σοφακι θα μου παρει λιγη ωρα... γιατι ειμαι και καπως αργοκινητη!!!! (χαζευω και στο ιντερνετ)... αλλα μολις γινει θα ειστε οι πρωτες που θα κερασω!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sofouli έγραψε:να τη και η μπεμπα η χαμογελαστη!την εχω βγαλει την φωτο απο τη τηλεοραση και γι'αυτο ειναι τοοοοοσο ζουμ!

Σοφούλι μου δυστυχώς δεν μου εμφανίζει τπτ,ίσως επειδή είναι απο το κινητό!!!!Τι κρίμα και ήθελα να δω την μπούμπα σου!!!!

Τινάκο έχεις πει τπτ στο γιατρό σου για χάπια για το τσιγάρο,στην Γωγούλα έχει δώσει τα σαλοσπίρ!Εμένα δεν μου έχει δηλαδή τπτ και λέω να τον ρωτήσω!!!

Καλημέρα στα κορίτσια που μπήκανε τώρα!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εγώ κορίτσια θα μετακομίσω μετά την γέννα,λόγω υψηλού ενοικίου!!!!Γεννάω Οκτώμβρη και θα αρχίσω με τον καινούριο χρόνο!Ώστε να μπορώ να αφήσω την μπουμπού στην μαμά μου για να το φτίαξω μόνη μου το σπίτι,γιατί αν ανακατευούν εκείνες θα έχουμε σόου!Κι όσο σκέφτομαι την μετακόμιση μου έρχεται να τραβάω τα μαλλιά μου!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις