Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
171 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 171 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον επειδη κρεπα ή βαφλα δεν παιζει να παει να μου παρει κανεις ... οπως και το vogue KAI NA ΠΗΓΑΙΝΕ τετοια ωρα μονο απο πακιστανο fake θα εβρισκε παω να την κανω .... μην μου μυρισει και τπτ αλλο !!!

Καληνυχτα Πενέλοπε μου !

Καληνυχτα Χαρά μου !

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Koritsia mou k egw siga siga tha paw na kanw thn prospatheia mou ..filakia ,eseis sthn krhth na perasete teleia ayrio. Xarouli kalh ksekourash filiaaaaaaaaaaaaa

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oles mazi gia ypno ! Kalh ksekourash Inako smouatsss

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρες κορίτσια!

μια χαρά κοιμήθηκα απόψε, σε σημείο που κρύωσα κιόλας αλλά ξύπνησα από τις 5:30 και δεν μπόρεσα να ξανακοιμηθώ..

Χαρά μου! καλώς ήρθες κορίτσι μου! είδες που αγχωνόσουν αν θα προλάβεις; έκανες διακοπούλες, όλα καλά, τώρα με την ησυχία σου θα ετοιμάσεις και τα πραγματάκια σας! θημηθήκαμε και τις μεζούρες μας, δίνω ραπόρτο 93εκ. στο ύψος του αφαλού (τί στο καλό, λίγο δεν είναι; ). Σου έχω και site να δεις την αύξηση του βάρους, το είχα ποστάρει πριν μέρες, αν θέλεις μπες κι εσύ να το δεις :
http://www.baby2see.com/pregnancy_weight_calculator.html

αα! ξεκίνησαν και οι γέννες Χαρά μου, η Ελπίδα που ήταν πρώτη στη λίστα γέννησε χθες το πρωί και τώρα περιμένουμε νέα από τη giorgiap!

Ίνα μου σου έγραψα στο facebook να με πεις τί έγινε και πήγατε νοσοκομείο και γιατί θα ξαναπάτε σήμερα. Ξύπνα να με πεις! ανησύχησα! δεν ξέρω τί θα κάνεις, κανόνισε να κολαστούμε και μετά θα γεννήσεις, ακούς μανδάμ??!! νωρίς είναι ακόμη!

Πηνελόπη μου εγώ ίσως είμαι από τη μια μεριά τυχερή μέσα στην ατυχία μου που ζω μακριά από το σόι μου, γλίτωσα τις επισκέψεις κατευθείαν από τους δικούς μου, μόνο τους Κρητικούς συγγενείς θα έχω να παλέψω, κάτι είναι και αυτό. Δεν θα γλιτώσω όμως την τουρνέ όταν ανέβω Χριστούγεννα Θεσσαλονίκη, τουλάχιστον θα έχω ξεφρικάρει λίγο, 3 μήνες σχεδόν μετά θα είναι..

Αννούλα εμείς τα λέμε από κοντά το βράδυ, μην αγχώνεσαι! θα είμαι κυρία, δεν θα σας σοκάρω πολύ κι έχουμε καμιά γέννα από τα γέλια τελευταία μέρα σας στην Κρήτη!! Razz

Γιωτάκι μου κι εγώ συσπάσεις ίσα ίσα που τώρα αρχίζω να καταλαβαίνω τί είναι, ας θεωρήσουμε ότι είμαστε απλά από τις τυχερές; γιατί τα πετρώματα δεν παλεύονται, ειδικά αν ξεκινήσουν νωρίς..

Σοφούλι μου μην σκας για τη μετακόμιση γλυκιά μου, μακάρι κι εγώ στις τόοοσες που έχω κάνει να ήμουν έστω σε μία έγκυος να τη γλίτωνα! θα δεις και τον αντρούλη σου και όλες οι έννοιες σου θα περάσουν! με τόσο κόσμο γύρω σου να σε προσέχει, βασίλισσα είσαι! να 'χα κι εγώ μια μανούλα κοντά, ακόμη 15 μέρες θέλει για να έρθουν..

Kαι στα υπόλοιπα κορίτσια τα φιλιά μου, καλή δροσερή μέρα να έχουμε γιατί από μεθαύριο λέει πάλι ζέστες..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα Τίνη μου πρωινή πρωινή όπως πάντα... βλέπω τα νυχτοπούλια γέμησαν 3-4 σελίδες βραδιάτικα...

Αντε να έχουμε μία όμορφη και ήσυχη μέρα και σήμερα...

Χαρά καλώς μας ήρθες ξανά, ξεκουράσου κι ελα να μας πεις πως τα περασες να ζηλέψουμε λιγάκι...

Ινάκο τι έπαθες κορίτσι; τι νοσοκ. ακούω; έχασα επεισόδεια ελπίζω όλα να είναι καλα και να κατάλαβα λάθος..

Στο θέμα με τους συγγενείς θα δηλώσω τυχερή για μια ακόμη φορά..
Είμαστε μόνοι μας εδώ και από επισκέπτες θα έχουμε μόνο τη μάνα μου τις πρώτες μέρες(για βοήθεια στο σπίτι αν και ακόμη δεν είμαι σίγουρη κατά πόσο το θέλω..) και καμιά φορά που θα πετάγεται η αδερφή μου από Λάρισα. Δεν έχουμε κανέναν άλλον δεν είναι ευτυχία?
Καλά κι εγώ δε θέλω να σκεφτώ τι θα γινόταν αν είμασταν στο χωριό...
Το μόνο που με ανησυχει είναι ότι θα ερθει κ ο πεθερός λέει οταν γεννήσω, να τον φιλοξενήσουμε εννοείτε κι εγω απορώ που θα κοιμηθεί? Στο δωμάτιο θα ναι ο μπεμπης στον καναπέ η μάνα.. Rolling Eyes και καλά να έρθει για μία μέρα να μας δει να δει τον εγγονό του αλλά μετά ρε άνθρωπε κατάλαβέ λεχώνα είναι η άλλη έχει και μωρό παιδί σε τι θα βοηθήσεις εσυ και πας και μπαστακώνεσε...?
Τεσπα θα δείξει τότε..

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α να σημειώσω ότι μεζούρα δεν έβγαλα και αρνούμε να βγάλω από όσο θυμάμαι την τελευταία φορά (πριν πολύ καιρό...) ήταν 114 γιαυτό μη μιλάτε σας βάζω άνετα κάτω δε θελω καν να φανταστώ ποσο θα είναι τώρα.
Το έπαθα το σοκ πρωϊνιάτικα με τη ζυγαριά άνοιξε για τα καλά το μάτι..
Δε θέλω άλλο ευχαριστώ...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα διαδικτυακές μου φιλενάδες!
Αφιερωμένο ειδικά για το γκρουπάκι μας:


Χα, χα εγώ μεζούρα δεν έχω στο σπίτι, δε χρειάστηκα ποτέ!

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΔΕ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΕ ΜΕ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ???ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ...ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
joanna100883 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!ΔΕ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΜΕΣΗ ΑΛΛΑ ΝΙΩΘΩ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΔΕ ΜΕ ΧΩΡΑΕΙ Ο ΤΟΠΟΣ...ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ....ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ???ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΜΕ ΨΙΛΟΠΟΝΑΕΙ ΟΤΑΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΕΝΤΩΝΕΤΑΙ...ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ??ΥΠΟΜΟΝΗ.....ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ...ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787

Να χαίρεσαι Ιωάννα, μέρα χαράς θα είναι, αυτό να θυμάσαι. Η πιο χαρούμενη μέρα!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
joanna100883 έγραψε: ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ....ΑΛΛΑ ΔΕ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΜΕ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ...ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ ΜΟΛΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΟΤΙ ΓΕΝΝΑΩ ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787

Να χαίρεσαι Ιωάννα, μέρα χαράς θα είναι, αυτό να θυμάσαι. Η πιο χαρούμενη μέρα!

καλημέρα γλυκές μου....

Ιωάννα δίκιο έχει η Δέσποινα καλά σου λέει να χαίρεσε και να μην έχεις άνχο είναι καλύτερα έτσι δε θα το καταλάβεις.. θα έρθει το αγγελούδι σου κοντά σου μόνο αυτό να σκέφτεσε κι ολα θα περάσουν πολύ γρήγορα..

ωραίο τραγουδι ταιριάζει στην περίσταση...

Τι κάνετε? εγώ σιδερώνω... ξύπνησα με όρεξη και είπα σήμερα να κάνω πολλές δουλειές, δε με χωρούσε το κρεβάτι ήθελα κάτι να κάνω...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στις όμορφες εγκυούλες μου!!!

Χαρούλι καλωσήρθες....τα πέρασες ωραία από ότι διαβάζω.....και τις κρέπες σου και τα μπανάκια σου αυτά είναι μπράβο...και μην αγχώνεσαι θα τα ετοιμάσεις όλα σιγά σιγά....Όσο για τα μουδιάσματα....στα χέρια τα έχω και εγώ στο ένα ειδικά στο αριστερό...και πόνο μαζί είναι από την εγκυμοσύνη...το έχει και η Νίκη!!!!

Γιωτάκο εγώ που νομίζω οτι έχω συσπάσεις η γιατρός μου είπε οτιείναι φυσιολογικό στην εβδομάδα που είμαστε....και να μην ανησυχώ....νιώθω να σκληραίνει η κοιλιά άλλωτε όλη και άλλωτε η μισή κάτω από τον αφαλό...επίσης κάττι πονάκια που έχω απο κάτω μου είπε η γιατρός οτι ο μπέμπης που με σπρώχνει η κεφάλα του!!!!

Δεσποινάκο καλημέρα ....μεγάλη επιτυχία το τραγούδι ταιριάζει απόλυτα!!!

Joanna μου υπομονή....φτάσαμε στο τέλος και όλα μας φοβίζουνε και μας ενοχλούνε!!!

Τινάκο μου καλό και όμορφο καλημέρααααααααα!!!

Δεν σας είπα χθές χτύπησα βάφλα από χάγκεν νταζ...μεγάλη επιτυχία και μετά είδαμε ταινιούλα το The Grey με το Λιαμ νίλσον...που προβληματίστηκα με το τέλος....τεσπα!!!Σήμερα εγώ χαζέυω με εσάς και ο γαμπρός μου ο πατέρας μου και ο Μάκης βάφουνε μάντρα....του σπιτιού....και το περιβάλοντα χώρο....μα τι όρεξη έχουν τα άτομα...μιλάμε αυτός ο Μάκης δεν έχει βάλει κώλο κάτω απορώ τη άδεια είνα αυτή μαζόχας και έτσι....εντωμεταξί το δωμάτιο του παιδιού κρεμάσαμε τη κουρτίνα....τα αυτοκόλητα τα κοιτάμε ακόμης!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ πάλι δεν έχω και δεν θέλω να κάνω τίποτα σήμερα. Περιμένω μόνο ένα πλυντήριο να τελειώσει για να απλώσω.
Ο γιος μου και ο άντρας μου λείπουν στην αγορά, η κόρη μου κατέβηκε στη μάνα μου στον κάτω όροφο (επιτέλους επέστρεψε η μαμά μου από τη θάλασσα), το φαγητό είναι έτοιμο από το πρωί (φακιές από τα χεράκια του αντρούλη μου) και εγώ κωλοβαράω στο πισι.
Περπατάω κάθε βράδυ αρκετά και χθες μ΄ έπιασε η μέση μου. Και πάνω που έλεγα προχθές σε μια φίλη μου ότι σ' αυτή την εγκυμοσύνη δε με πόνεσε η μέση μου (γμτ).

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μενα!!!!!!!!
Χαρα καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!
μεζουρα δεν εχω εδω τη πηρε η μαμα μαζι της να μετρησει για τις κουρτινες...χιχι!!!!!
σημερα δε με πηρανε μαζι τους.μαλλον βαρεθηκανε να μ'ακουνε να μιλαω! tongue
εχθες το βραδυ ειχα κατι πονακια απο κατω και νυσταζα τοσο πολυ που ελεγα και πονοι γεννας να ειναι δεν εχω αντοχη να παω πουθενα γιατι νυσταζω...γενναω το πρωι μωρε.καλα σημερα δεν εχω τπτ παρα μοναχα μια μπεμπα στη μια πλευρα της κοιλιας!αριστερη μας εγινε η κοκονα! cyclops

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεσποινάκο και εγώ σε φάση σαπίλας είμαι με το ντεκαφεινέ μου και το laptopi στη βεράντα και οι άντρες τους ακούω ήδη να τσακώνονται....όλοι μαστομάστορες!!!Αυτά είναι.....΄!!!Το καλό σας το πά ετοίμασα τη βαλίτσα πήρα τα δικά μου πράγματα όλα την κέινω και μίλαγα στο τηλ με τη μάνα μου και μου λέει του μπέμπη τα πήρες???Ποιανού μπέμπη λέω εγώ...το ζώον ..πάνα αγκαλιάς και ρύχα εξόδου αμάν λέω όχι....μα τη μάνα είμαι εγώ.....???Τελικά αποφασίσαμε...να μου τα ΄φερουν τελευταία μέρα να μην σκονίζονται τζάμπα εκεί!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Σοφούνι μου!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!!
δεν κοιμηθηκα κ πολυ καλα γιατι ξυπνουσα με μουδιασμενο το αριστερο μου χερι κ πονουσα κιολας κ δεν περνουσε με τπτ!!μαρτυριο ηταν!!Βικακι μου κ εσυ κ η Νικη μουδιασματα κ πονο εχετε??γιατι νομιζα οτι εσεις πονουσατε στους καρπους!εμενα πιο πολυ το αριστερο μου ειδικα τα δαχτυλα με πεθαινουν!!

Τινακι μου μια χαρα η κοιλιτσα σου!!!τυχερουλες θα συναντηθητε παλι!!
αληθεια ηρθε το πρωτο μωρακι??ολα καλα ??γιατι δεν θυμαμαι να διαβασα κατι!!

Ελπιδα μου να σου ζησει κ καλη λοχεια!!

Γιωτακι μου με περασες στην κοιλιτσα τωρα θα παω να ζυγιστω κιολας γιατι 3 εβδομαδες εκει δεν ζυγιστικα καθολου!!παναγιτσα μου ελπιζω να μην παθω κανενα σοκ affraid affraid

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ενταξει βικακο εισαι ετοιμη....ξεχασες μαρη του μπεμπη????? Razz
εμενα μ'εβαλε να τα ξεχωριζω τα ρουχαλακια και τα φανελακια συμφωνα με το ποσο θ'αλλαζει.ε τα μαζεψα ολα και της λεω το μωρο δεν εχει τπτ για τωρα.ολα ειναι μικρα και τ'αλλα μεγαλα.η μαμα μου φρικαρε.... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 606100 και τα εκανε μονη της.ε που να ξερω ποσο θα βγει και που μπαινει??????εμενα ολα μου φαινονται μικρα και τεραστια.ωωωωωωωωχ πια!!!!!φανταζομαι πως θα το ντυνω στην αρχη.... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 966307

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επίσης κάττι πονάκια που έχω απο κάτω μου είπε η γιατρός οτι ο μπέμπης που με σπρώχνει η κεφάλα του!!!!

χαχαχα πετυχημένο!!! ε κι εγώ κάτι τέτοιο φαντάστηκα, μόνο το βράδυ με πιανει όμως ευτυχώς...

Καλημέρα λοιπόν και στα υπόλοιπα κορίτσια, Σοφία δε πειράζει ρε κάτσε άραξε στο Pc καλύτερα..

Εγώ έμαθα οτι τελικά ο αδερφός μου με τα έπιπλα θα έρθει Παρασκευή και η αναμονή συνεχίζεται... τουλάχιστον θα τα έχω όλα έτοιμα κι οταν τα φέρει να τα στρώσω και να φτιάξω επιτέλους το δωμάτιο.
Εμείς κρίμα που λέγαμε θα το ζωγραφίσουμε ούτε αυτοκόλλητα ούτε τίποτα δε καταλήξαμε...

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα,καλημερα!!!!!
εμενα μουδιαζουνε τα ποδια στον υπνο μου!μια το ενα μια το αλλο! Shocked

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακο,κανεις δε με θελει πια!χιχι!!!εχω τη ξαδελφουλα που διαβαζει για την εξεταστικη μεσα αλλα και αυτη ειναι απασχολημενη!οποτε εγω θα λιωσω εδω!!!!

σημερα μπηκαμε στο μηνα μας ε????''μπεμπα μην ακους εσυ...κατσε εκει που εισαι!!!!''

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sofouli έγραψε:Γιωτακο,κανεις δε με θελει πια!χιχι!!!εχω τη ξαδελφουλα που διαβαζει για την εξεταστικη μεσα αλλα και αυτη ειναι απασχολημενη!οποτε εγω θα λιωσω εδω!!!!

σημερα μπηκαμε στο μηνα μας ε????''μπεμπα μην ακους εσυ...κατσε εκει που εισαι!!!!''
Rolling Eyes ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 4872 Το μήνα μας.. ποιο μήνα μας??? Ακόμη Αύγουστο έχουμε... χααχαχαχα μη μου το θυμίζεις, είπαμε θέλω μία βδομαδούλα ακόμα να βολευτώ και μετα.... Razz

Πλάκα πλάκα αντε με το καλό!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε αυτο λεω...οτι ο αυγουστος ειναι ο μηνας μας!τι αλλο να εννοουσα?????? Wink Wink ασε γιατι εχω θελω πολυυυυυυυυ καιρο ακομα!τελικα ας τελειωσω και ας παω μεχρι τη ΠΗΤ.ειδαλλως δε προλαβαινω για το σπιτι!
αναθεμα το ΓΕΣ που εβγαλε τοσο αργα τις μεταθεσεις! Twisted Evil

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα Σοφακο μου!!κ εσυ στα ποδια ε?πωπω ποναω πολυ κ ακομα ειναι μουδιασμενο!!μπηκες στο μηνα σου κ δεν θελεις να γεννησεις...μπραβο εγω κ σημερα να ηταν δεν θα ελεγα οχι Embarassed Embarassed με κουραζει πολυ η κοιλια!
ζυγιστικα κ το επαθα το σοκ μου 69,5 Shocked Shocked Shocked Shocked 14 κιλα στον 8ο αχ ας μην παρω πολλα ακομα!!

παω στον ΟΑΕΔ να ανανεωσω την καρτουλα μου κ ξαναερχομαι να τα πουμε!!
φιλακια προς το παρον

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω στον ΟΑΕΔ να ανανεωσω την καρτουλα μου κ ξαναερχομαι να τα πουμε!!
φιλακια προς το παρον.


ζητα να στην ανανεωσουνε 5μηνο!ετσι εκανα και εγω λογω εγκυμοσυνης!απλα θελουνε ενα χαρτι που να γραφει τη πητ σου!εγω πηγα τον υπερηχο β επιπεδου!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κοιλουμπόνια μου!Τί κάντε;;;;
Ρε κορίτσια τί πράγμα είναι αυτό κάθε βράδυ;;;Ξυπνάω κάθε μία ώρα και το μάτι γαριδα!Το πρωί στην δουλειά κουτουλάω στο κομπιούτερ.Τουλάχιστον δύο μέρες μείνανε ακόμα και μετά σταματάω!!!!
Αυτό με την μεζούρα σας το είπε ο γιατρός σας και το κάνετε;Εμένα δεν μου έχει πει τπτ και δεν το έχω κάνει ποτέ!Αλλά θα το επιχειρήσω να γελάσω λίγο,γιατί για γέλια θα είναι!!!!
Τινάκο πώς είσαι;Τί κάνεις;Με το τσιγάρο έκανες τπτ;
Εγώ τπτ το μόνο που καταφέρνω είναι να σκοτώνομαι με τον άντρα μου,με έχει πρήξει!!!Αφού έχω φτάσει σε σημείο να κρύβω τα τσιγάρα ανάμεσα στις πετσέτες της κουζίνας!!!!Ζω ένα Δράμα!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 17 534787

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις