Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
146 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 146 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να μαι κ εγωωωωω .. Το άλλο νυχτοπουλι!!
Χαρα καλώς ήρθες.. Καιρός ήταν... 1 μήνας διακοπές, ακούς εκει έγκυος γυναίκα...αν είναι δυνατόν....
Εγω την δικιά μου την μεζουρα την έχω κάψει..χαχαχα!! Ήξερα ότι θα γυρίσει η Χαρα..
Όσο για συγγενείς, εγω είχα πει εξ αρχής, όσοι θελουν να έρθουν, να έρθουν στο μαιευτήριο κ στο Σπιτι μετα απο 40 ημέρες.δεν με νοιάζει αν παρεξηγηθηκαν κάποιοι, εγω την Δουλεια μου την έκανα.. Κ μετα που σαραντησα, βγήκαμε έξω, κ όσοι θέλανε τους κερασαμε έναν καφε κ ξεμπερδεψαμε.στο Σπιτι ερχοντουσαν μόνο η μάνα μου κ τα πεθερικά μου. Η μάνα μου έμεινε κ μαζί μας 2 νύχτες κ μετα την εδιωξα. Δεν υπήρχε λόγος να κάθεται. Εγω σηκωνομουν εγω το άλλαζα κ εγω το ταιζα, άρα δεν την ήθελα..η γνώμη μου νΑ πει ο καθένας στους δικούς του συγγενείς ότι δεν σκοπεύετε να δεχτειτε επισκέψεις στο Σπιτι μέχρι να σαραντησετε( κ ας μην είναι έτσι)κ όσοι θέλουν, ας έρθουν στο μαιευτήριο...
Καλησπέρα είπα;;; Δεν είπα!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΕΕΕΕ ΟΛΟΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ... ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΧΡΥΣΗ ΜΟΥ ??!!!

ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟΥΝΟΥ ΠΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΧΩΩΩΩΩΡΙΙΙΟΟΟΟ ΤΗΣΣΣΣ ΚΚΚΚΡΡΗΗΗΤΤΤΤΗΗΣΣΣ = ΤΡΑΓΙΚΑ

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΚΑΙ Η ΚΑΜΠΑΝΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΝΑΩ ... Η ΕΠΙΤΡΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ... ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAST έγραψε:.η γνώμη μου νΑ πει ο καθένας στους δικούς του συγγενείς ότι δεν σκοπεύετε να δεχτειτε επισκέψεις στο Σπιτι μέχρι να σαραντησετε( κ ας μην είναι έτσι)κ όσοι θέλουν, ας έρθουν στο μαιευτήριο...
Καλησπέρα είπα;;; Δεν είπα!!

Καλε εδω ειναι χωριο σε σηκωνει βεντετα τουτο !!!οχι να ενημερωσω ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΔΕΧΤΩ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ - ΘΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΟΥΝ :

- Ντα ποια κοντό εισαι ? η Βαρδινογιαννη και δεν δεχεσε επισκεψεις !!!

ΕΔΩ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΧΤΥΠΑΝΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΗΡΘΑ ... ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ Very Happy

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ? ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΑ !
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαρα άκου να σου πω, πριν μείνω έγκυος ήρθε μια κοπέλα στο Μαγαζι, να πάρουν κάτι βερες, κ είχε μια κοιλιά σαν την δικιά μου τΏρα, κ την ρωτάω τι έχετε;; Μου λέει δεν ξέρουμε ακόμα,της λέω εγω , θέλει μάλλον να σας κάνει έκπληξη, κ μου λέει είναι νωρίς ακόμα.. Είμαι 2,5 μηνών.. Σοκ εγω..κ δεν ήταν παχουλη..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera Annouli!! Nai einai poly kalh idea ayto em ton saradismo gia na ksemperdeyoume.
Ina poso gelasa!!ela de pou zw? Den ta eixa skeftei egw ayta ta pragmata,ksafnika mou hrthan,egw apo ta 17,5 mou se mia garsoniera zousa monh mou sthn hremia mou k ekana thn zwh mou k polla-polla me kanenan den eixa..twra ksafnika exw k kalo servitsio k souver kai semen k ap ola ayta Smile me pianeis?
Xara na sou pw k emena pia me dyskoleyei i koilia mou..eswrouxo allazw k ksefysaw kamia fora alla lew pou tha paei..kodeyeis..k poso thelw na ksaplwsw mproumhta!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχα..Ναι ίνα μου, έτσι όπως το εθεσες, σαν να έχεις δίκαιο..ελπίζω να μην γέννησω εδω, να προλάβω να γυρίσω Αθηνα, γιατί μάλλον θα σκοτωσω ανθρωπο, αν κ στην αυριανή συνάντηση μας, με αυτα που θα ακούσουμε σπο την Τινη, μάλλον θα γεννησουμε όλες μαζί... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 16 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Αννουλα μου καλως σας βρηκα παλι!!ναι ηταν αρκετος καιρος αλλα δεν πηρα χαμπαρι ποτε περασαν οι μερες!!το μονο που ανυσηχω ειναι να μην εχω τπτ απο τη θαλασσα!!
δεν ηξερα οτι ερχοντε κ σπιτι πριν να σαραντησουμε ...ααα κ εγω δεν θελω κανεναν στο σπιτι Twisted Evil Twisted Evil

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν δεν τους κοψεις φορα έρχονται κ λες κ ένα τραγούδι..εγω πάντως κορίτσια αυτο έκανα κ κανείς δεν ήρθε Σπιτι μου.. Εγω ήθελα την ησυχία μου, να κοιμηθώ να ξεκουραστω,να θυλασω, κ τέλος πάντων να συνηθησω στο μωρο..
Όπως κ εγω έχω σεβαστεί λεχωνες κ δεν πήγα Σπιτι τους πριν σαραντησουν, έτσι θέλω να κάνουν κ σε μένα..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι τεραστιες διαφορες στις κοιλιες εχω δει κ εγω!!
Πηνελοπη μια χαρα ειναι η δικια σου!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη μου εγω ουτε ειχα ουτε εχω σχεσεις ... θα αποκτησω μολις γεννησω παλι ... εδω το θεωρουν και χρεος μωρε ...

Αννα εγω πρεπει να την κανω αλλιως ...ΕΔΩ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Η ΛΕΧΩΝΑ ΠΡΙΝ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΕΠΙΣΚΕΨΗ - ΕΙΝΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ...ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΝΩ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΒΑΡΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΑΠΟΔΩΣΩ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΩΡΙΤΕΡΑ !!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αννα αν δεν με κρατησουν αυριο ... μιας και ειμαι γρουσουζα και σας ειπα εκτος απροοπτου θα ερθω... τοτε δεν θα παθω τπτ απο οσα ακουσω ... ισα ισα Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Xarouli den kserw ama einai kalh h oxi padws exei fouskwsei poly ayth thn evdomada,megalwnei o paidaros Razz apo thn arxh vevaia pada stis metriseis pio megalos kata mia me 2 evdomades htan,les na mou erthei nwritera? oneiropolw...
Anna xrysox. exete? se pia perioxh? tha xreiastoume k emeis veres klp se kapoia fash prin ton gamo.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωστηηη ίνα μου!!! Τέλεια ιδέα!!
Πηνελόπη μου νεα Ιωνία είναι!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σας κάνω κ τιμές φόρουμ.... Razz

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πω πωωω τα νευρα μου κολλαει πολυ το ιντερνετ σημερα κ ηθελα να διαβασω κ υο 15!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
K phgainoume syxna ekei! Mou aresei h agora ekei,pame twra teleytaia sto H&m poly epeidh exei ta mama klp k ekei apenanti exei ena magazaki me mageireyto faghto teleio,eidika makaronia me kokkinisto,mporei k na ton ksereis. A! steile mou pm otan mporeseis pou einai to magazi sou klp. asxeta em tis veres mipws ferneis k rologia vogue?

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σου στείλω απο Αθηνα, γιατί απο το Κιν δεν ανοίγει να γράψω πμ..σε αυτα τα h& m ψωνιζω κ εγω τα εγκυμοσύνης..vogue δεν έχω, αλλα γενικά πρόσεχε με αυτα γιατί κάτι άκουσα ότι πανε για κλείσιμο.. Κλεισαν κ 2 καταστήματα στην ν. Ιωνία κ στην Κηφισιά..είχαν έρθει κ σε μας να τα βάλουμε, αλλα είχαν περίεργο υφακι κ τελικά δεν συνεργαστηκαμε.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nα χαμε ενα ροζουλι vogue τωρα !!!

...και μια βαφλα !!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Ινα μου κ μια κρεπουλα με διπλη μερεντα!!!μμμ μιααμ μιαμμμμ

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι Χαρα διπλα ολα !!!

και το vogue μου μυρισε τωρα ... Very Happy α ρε Πηνελοπη !!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω έφαγα μια χθες κ ακόμα μετανιωνω.. Με 2 μπάλες παγωτό.. Αχ πεινασα πάλι!!!
Σας χαιρετώ γιατί εγω κλασικά πασχω απο μπαταρία...
Ίνα μου εμείς θα τα πούμε αύριο!!
Φιλακια στις τεράστιες κοιλιτσες σας!!!! Χαχαχαχα!!!!
Καληνυχταααααα!!!!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλη ξεκουραση Αννα μου ... τα λεμε αυριο απο κοντα Very Happy

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ama nai na m steileis opote mporeseis kai an eixane yfaki poly kala tous kanate mou thn dinoun aytoi p pane na kanoun pwlhseis me yfaki. asxeto vevaia. Exw ena pathos me ta rologia mias k einai to monadiko kosmhma pou mas epitrepoun sta xeria na forame sthn douleia. Ina ena rozouli exw anoixto roz san mpez oxi fouks k twra telytaia eida kukloforise k se movaki k to psaxnw! Oso gia thn krepa..ti mereda lete..egw thelw..krepa meredas me mereda mesa k 2 mpales mereda ap eksw Razz

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta annouli!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Αννουλα μου κ εγω την κανω σιγα σιγα γιατι ειμαι κουρελι...ελπιζω να κοιμηθω!!!φιλακια πολλα κοριτσαρες μου!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 16 531909 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 16 531909

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις