Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Thymasai poso eixe to lastex sto nosokomeio? Pou gennas esy Annouli? Oso gia to tehma me tous goneis me stenaxwrei 1 pragma,pou exw na meinw sto patriko mou apo ta 17,5 exw ftasei 28 kai akoma den thewrei oti eimai ikanh na diaxeiristw ta drwmena ths zwhs mou..kala milane k oi ormones s aythn thn periodo vevaia alla edaksei milame gia poly priksimo.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Την μικρη την γεννησα στο μητέρα,τιμή δεν θυμάμαι να σου πω, αλλα δεν ήταν κ παρα πολυ ακριβό..τώρα θα γέννησω στο Γαια..ΕΣΥ;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sto Mhtera einai o giatros mou opote ekei. Gia to gaia exw akousei ta kalytera!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για να δούμε, γιατί μου φαίνεται Μονή μου θα γενναω εκεί.. Καμία άλλη κοπέλα τουλάχιστον απο σεπτ-οκτ δεν γεννάει εκεί...
Καλη μου θα σε αφήσω, γιατί δεν έχω μπαταρία στο Κιν.. Φωνάζει ότι θέλει φορτιστη;!!!! Θα τα πούμε κ αύριο!!! Φιλακιαααααα!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annouli petaxthka na kanw ena tostaki giati m ekopse peina Razz An se prolava kalhnyxta k kalo mpanaki ayrio,smouats.

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια μου !!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 9 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 9 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 9 215994

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα Ινα
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κορίτσια!
Εγώ σε λίγο ετοιμάζομαι για επίσκεψη για το νοσοκομείο.
Για τα βλαστοκύτταρα που λέγατε εγώ αποφάσισα αυτή τη φορά να κάνω δωρεά. Στα άλλα τα παιδιά δεν είχα κάνει τίποτα με τα βλαστοκύτταρα. Πήρα αυτή τη φορά τηλέφωνο στο νοσοκομείο και μου είπαν ότι τη μέρα που θα γεννάω να πάει ο άντρας μου στο τμήμα αιμοδοσίας απ' όπου θα πάρει ένα ασκό και κάτι έγγραφα που πρέπει να τα συμπληρώσουμε εμείς και ο γιατρός και μετά να το παραδώσουμε πάλι στην αιμοδοσία. Επειδή έχω μια φίλη που δουλεύει στην αιμοδοσία μου έφερε τα έγγραφα και τα έχουμε ήδη συμπληρώσει με τον άντρα μου ώστε να είναι έτοιμα και να μείνει να παραλάβει μόνο τον ασκό.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κ απο μεναααααα!!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια στα κοιλουμπάκια!!!

Δεσποινάκο γιατρό σήμερα Κυριακάτικο μωρέ μπράβο........θέλω και εγώ τέτοιο γιατρόοοοο!!!

Ινάκο φιλούνια και καλημέρα!!

Εμείς συνεχίζουμε ακάθεκτοι να προσπαθούμε να συνδέσουμε τη στήλη υδρομασάζ πετάγεται ο Μάκης να βρεί κάτι ρακόρ για να τη συνδέσει...μπαςκαι κάνω μπάνιο βρωμιάρα από χθές εγώ.....(είναι η αδερφή μου απέναντι αλλά η όρκα δε χωράω στο μπάνιο της....βρίσκω στο τζάμι της ντουζιέρας και στο πληντύριο.....)Ευτυχώς έχει άδεια μέχρι 03/09 αλλά δεν το φτάνουν οι μέρες το κακομοίρη....θέλει να προλάβει να τα κάνει όλα και προκύπτουν και καινούργιες συρναμολογήσεις (βλέπε στήλη υδρομασάζ)και πνίγεται σε μια κουταλιά νερό...και δεν μπορώ να τον βοηθήσω.....κιόλας βοηθάνε οι δικοί μου πατέρας μου και γαμπρός μου αλλά είπαμε όπου λαλούν πολλά κοκόρια γίνεται χαμός και άντε να κάνω εγώ τον διαιτητή....!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολλές γλυκιές καλημέρες σε όλες τις εγκυούλες...

Να έχετε μια όμορφη Κυριακή...

Εμείς πριν λίγο πήραμε το πρωϊνό μας και σε λίγο θα ετοιμαστούμε για θαλασσίτσα..

Βικάκο υπομονή ευχομαι σήμερα να το τελειώσουν επιτέλους... μετά ποιος στη χάρη σου!

Δεσποινάκο θα δεις το μωράκι? Να μπεις να μας πεις νέα μετά θα περιμένουμε.. Thanks για τις πληροφορίες για τη δωρεά θα ρωτήσω κι εγώ αν και φαντάζομαι κάπως έτσι θα δουλεύουν κι εδώ..

Αφήστε εχω να ψάξω να βρω και κανένα καλό παιδίατρο για μετά και δεν ξέρω κανέναν εδώ, αφού δεν είμαστε από εδώ και οι λίγοι γνωστοι είναι συνάδελφοι του άντρα μου, πρέπει να πέσει πολύ ψάξιμο.. θα πάρουμε γνώμες κι από αυτούς εννοείτε..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 9 215994

Γιωτακι σχετικα με τα βλαστοκυτταρα, αν τα κανεις δωρεα στην ακαδημια αθηνων http://hcbb.bioacademy.gr/ παρτους ενα τηλ, γιατι οσοι ειναι επαρχια ξερω οτι πρεπει να συνεννοηθουν μαζι τους αρκετα νωριτερα για αν τους στειλουν αυτα που χρειαζονται για την συλλογη. Βεβαια δεν ξερω αν τα δημοσια νοσοκομεια συνεργαζονται απ ευθειας και δεν χρειαζεται να κανεις καποια διαδικασια...

επισης αυτο που δεν ξερω ειναι αν υπαρχουν κ αλλες δημοσιες τραπεζες!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Γιωτάκο και Άννα!!!!

Μα τι τυράνια είναι αυτή....παναγιά μου απορώ με την υπομονή του Μάκη εγώ θα το είχα ξηλώσει και θα το είχα πετάξει......όοοοοοχι εκεί μαζοχείζετε μόνος του!!!

Γιώτα και εγώ τη τελίωσα την αντιβίωση θα τη πάρω και τηλέφωνο....αύριο για ραντεβού να δούμε τι θα μου πεί..!!

Καλά δεν σας είπα που μετά από 8 μήνες προσπαθήσαμε για σέξ....με το Μάκη....(είχε πιεί μπύρες και τον αποπλάνησα η χοντρή....)εεεεεεεε ρε γέλιο κορίτσια γέλαγα ....καταρχήν δεν βολευόμουνα με τίποτις....ο Μάκης φοβότανε...απορώ πως το απολαμβάνετε...(μάλον εμείς δεν κάναμε κάτι σωστά...προφάνώς...)αλήθεια εμείς γελάγαμε και οι 2 και δεν μας έβγαινε...σαν να έκανε τραμπάλα ήταν ο κακομοίρης........εντέλει το διακόψαμε στη μέση και το συνεχίσαμε αλλιώς...και ήταν και η τελευταία φορά που το προσαπθήσαμε....νομίζω!!!!!!!!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλο μπανακι στα κοριτσια που θα πανε θαλασσα σημερα..... καλα να περασετε!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα αγάπες!
Πάεμ στη πεθερά για φαγητο και τα λέμε το απόγευμα.
ΣΜΟΥΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhmera koritsia!! K emeis tha pame se ligo gia mpanaki molis diladi apofasisoume na sikwthoume apo to krevati k to air codition! Bikako poso gelasa me thn roz istoria sou,axaxax akoma gelaw,h prospatheia metraei omws! Filia se oles na perasete teleia k ayth thn kyriakh :**

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κι από μένα (καλησπέρα μάλλον!)..Εμείς σήμερα ξυπνήσαμε μεσημέρι γιατί γυρίσαμε αργά από ένα γάμο χθες, και τώρα μαγείρεμα..

Εντωμεταξύ πριν λίγο μίλησα με τη μαμά μου στο τηλ, η οποία μαζεύτηκαν Κυριακή στο χωριό με θείες, θείους, τις αγαπημένες μου ξαδέρφες με τα αγόρια τους κλπ για να ψήσουν και να φάνε όλοι μαζί..μόνο εμείς λείπουμε Sad έχω να δω τους δικούς μου 8 μήνες, τους περιμένω με το που θα μπω στο μήνα μου αρχές Σεπτέμβρη, αλλά από την ώρα που μιλήσαμε με έπιασε μία τρέλα και λέω του Μάνου, σήκω να πάρουμε το καράβι για Πειραιά και από κει intercity για Θεσσαλονίκη να ανέβουμε πάνω! και μετά ερχόμαστε μαζί τους πίσω, ωραία δεν τα σκέφτηκα; την Παρασκευή έχω γιατρό και λέω να τον ρωτήσω..σιγά να μην με αφήσει βέβαια..και άντε η ξεροκέφαλη δεν τον ακούω και φεύγω, και με πιάνει τίποτα έκτακτο, τί θα κάνω; θα πάω σε ένα νοσοκομείο πχ το εφημερεύον στη Θεσσαλονίκη και θα τους πω γεια σας ήρθα να γεννήσω; και θα με δεχτούν; δεν ξέρω, πάω να τρελαθώ σήμερα αλλά με έχει πιάσει μια τάση φυγής!! τόσους μήνες δούλευα μόνο, τώρα που μπορώ να κάτσω επάνω όσο θέλω χωρίς τη δέσμευση που είχα πάντα, 4 χρόνια τώρα στην Κρήτη, της μιας βδομάδας άντε δέκα μέρες άδειας από τη δουλειά, να μην ανέβω να δω τη μανούλα και τον μπαμπάκα..??


Και μετά βρήκα αυτό το απογοητευτικό άρθρο :

* Πλοίο: Έως και τον όγδοο μήνα της κυήσεως, τα ακτοπλοϊκά ταξίδια (ακόμα και οι κρουαζιέρες) δεν αντενδείκνυνται, εκτός κι αν η έγκυος έχει ναυτία (θα επιδεινωθεί στο πλοίο, ενώ δεν επιτρέπεται να πάρει φάρμακα για να την καταπραΰνει). Μετά τον όγδοο μήνα, καλό είναι να αποφεύγονται.

* Τρένο: Εάν είναι σύγχρονο, άνετο και γρήγορο, μπορεί να χρησιμοποιείται σε όλα τα στάδια της κυήσεως, εφόσον η έγκυος κάθεται και σηκώνεται κατά το δοκούν.


Εννοείται ότι για τελευταία στιγμή αεροπλάνο δεν παίζει, 250 ευρώ το άτομο έχουν τα εισιτήρια..συν ότι στάνταρ θα μου ζητήσουν χαρτί γιατρού για να πετάξω..

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελοπάκο άστα να πάνε.....αλλό να τα περιγράφω και άλλο να τα βλέπεις...!!!

Τινάκο καλησπέρα....σε καταλαβαίνω απόλυτα και μένα μια βδομάδα φύγανε για διακοπές και με έπιασε φρίκη πόσο εσένα που είστε μακριά τόσο καιρό....κοίτα είσαι στον 8ο κάνε λίγη από αυτήν την απαίσια υπομονή και θα έρθουνε αυτοί μωρέ....τώρα και με τις ταχυκαρδίες και οτι άλλο που μπορεί να σου συμβαίνει και να σε αγχώνει....άραξε στη Κρήτη να σαι σίγουρη καιθα έρθουνε με το καλό και οι δικοί σου....είναι δύσκολο πολύ εγώ δεν ξέρω αν θα μπορούσα στη θέση σου(βλέπεις μένουμε δίπλα σαν οικογένειαα και είμαστε πολύ δεμένοι...)να μείνω μακριά αλλά ανάγκη όλα σ εκάνει και τα καταφέρνεις....υπομονή....και θα δείς οτι έχασες θα το ευχαριστηθείς σε αποκλειστηκότητα.....!!!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βικάκο μου γειά σου κοριτσάκι μου! ευχή και κατάρα τα μοναχοπαίδια σου λέω, όταν έφυγα Κρήτη να δεις δράματα που είχαμε..ξέρω πως αν με δουν μπροστά τους ξαφνικά θα τρελαθούν από τη χαρά τους κι εκείνοι κι εγώ..το μόνο που με αγχώνει είναι μην τυχόν και γεννήσω πρόωρα και είμαι επάνω και δεν ξέρω πού να πάω..θα το συζητήσω εγώ πάντως με τον ντόκτορ την Παρασκευή και βλέπουμε..ελπίζω να μου 'χει περάσει ως τότε..

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και από μένα εγκυούλες!!!
Να σας ευχαριστήσω για το καλωσόρισμα (αν και λίγο αργά...) για αρχή!!!
Την Παρασκευή έκανα τον μηνιαίο μου έλεγχο ( γενική αίματος και ούρων και σάκχαρο) Γενικά καλά τα πήγα αλλά μάλλον έχω ουρολοίμωξη... Ο γιατρός μου μου είπε να κάνω ξανά μια γενική ούρων τη Δευτέρα και να πίνω τουλάχιστον 3 λίτρα νερό και υγρά την ημέρα και έχω πεθάνει στο πήγαινέλα στην τουαλέτα! Πάνε και τα μπάνια! Και έχει μια κολασμένη ζέστη εδώ!
Δεν πειράζει, ας είναι η μικρή καλά και του χρόνου έχει ο Θεός!

Βικάκι μου κι εμείς μια τέτοια απόποιρα κάναμε πρίν από ένα μήνα αλλά δεν έγινε τίποτα... Τουλάχιστον γελάσαμε με την καρδιά μας!!! Που να με γουλανδρίσει έτσι όπως έγινα! Τόλμησε όμως... του το ανγνωρίζω!!! cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσια!! Βλεπω κ νεες εγκυουλες! Καλωσορισατε!!!Smile δε διαβασα τις προηγουμενες σελιδες.. Αυριο θα παω ενα τελευταιο διημερο ευβοια κ μετα τελος!
Καλα η φωτο με τη συναντηση σας τελεια! Ειστε ολες πολυ πολυ όμορφες!·Smile

Elpida Aksiwti

Elpida Aksiwti
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας! Απο χθες μεσανυχτα ειμαι στο Ιασω και τα χω κανει πανω μου. Τα ytopar δε βοηθησαν πολυ κ οι συσπασεις συνεχιζονταν. Πηρα το γιατρο γιατι ειχα ανα μισαωρο. Μου ειπε να παω στο ιασω, εκανα τον ελεγχο και μου ειπαν οτι στην εβδομαδα που ειμαι 37+2 τα πνευμονια εχουν ωριμασει αλλα οριακα. Ισως χρειαστουμε θερμοκοιτιδα.
Τωρα ειμαι στο δωματιο με ενδοφλεβια ενεση ytopar μηπως οι συσπασεις καταλαγιασουν αλλιως σημερα το βραδυ παμε για τοκετο. Ευτυχως εχει wifi κ μπηκα απο το κινητο για να σας τα πω. Τωρα δε ποναω πολυ. Εχω δυνατεσ τσιμπιες με πετρωμα που ερχονται και φευγουν..
Το θεμα ειναι οτι.. ΦΟΒΑΜΑΙ να γεννησω κ ολη τη διαδικασια... Αχ!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Με ενα πονο ελπιδακι!!!!!!!
Αντε να μας κανεις ποδαρικο!!!
Μη φοβασαι βρε! Αν χρειαστει θερμοκοιτιδα για 2-3 μερες ισως να ναι.. Μπορει κ καθολου. Αφου εισαι 37+2 ...

Οσο για τη διαδικασια σκεψου μονο το αγγελουδι που θα κρατησεις αγκαλιτσα συντομα και θα σου φυγουν όλα! Ν
Περιμενουμε με αγωνία νέα σου!!!Smile

athinabehappy

athinabehappy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ θα αρχίσουν τα γεννητούρια...τι καλά! Ελπίδα μην αγχώνεσαι,όλα θα πάνε καλά. Λοιπόν τις τελευταίες μέρες κοιμάμαι διαρκώς και όπου βρω,τι υπνηλία είναι αυτή! Ξυπνάω μόνο για να φάω και μετά πάλι νάνι...

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια!Τι κάνετε;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις