Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
146 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 146 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Elpida Aksiwti

Elpida Aksiwti
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Athina εισαι η επομενη πιθανοτατα μανουλα της παρεας. Πριν λιγο περασε κ ο γιατρος στο δωματιο .Οι συσπασεις μειωθηκαν αλλα μολις περασε η επηρρεια της ενεσης εμφανιστηκαν παλι.. Με πιανουν ανα 20 λεπτο δυνατες κ ΝΑΙ παμε για τοκετο.. Δε νομιζω να μπορεσω να ξαναγραψω γιατι θα με μεταφερουν. Προς το παρον παλευεται η κατασταση .. Δεν ποναω πολυ.. Μετα θα δειξει.. Σας αφηνω γλυκες μου! Μακαρι να πανε ολα καλα. ΚλαιωωωωSad

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σα κοριτσάκια μου,Τί κάνετε;Μου λείψατε εγώ τώρα κατάφερα να μπω κι αυτό απο το κινητο!!!!!
Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα αλλά διάβασα κάτι πολύ ευχάριστο!!!!!Μπράβο Ελπιδάκη μου,με το καλό το νινάκι σου!!!!!Μην αγχωνεσαι όλα καλά θα πάνε!Δεν νομίζω να χρειαστεί θερμοκοιτίδα γιατί 37 και δύο είναι νομίζω καλά!!Κι αν χρειαστεί για λίγο θα είναι!!!!Μπράβο μπράβο πολύ χάρηκα που θα γεννήθει το πρώτο μπουμπουκάκι της παρέας!!!!Περιμένουμε νέα σου!!!!Φιλάκια!!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elpida Aksiwti έγραψε:Athina εισαι η επομενη πιθανοτατα μανουλα της παρεας. Πριν λιγο περασε κ ο γιατρος στο δωματιο .Οι συσπασεις μειωθηκαν αλλα μολις περασε η επηρρεια της ενεσης εμφανιστηκαν παλι.. Με πιανουν ανα 20 λεπτο δυνατες κ ΝΑΙ παμε για τοκετο.. Δε νομιζω να μπορεσω να ξαναγραψω γιατι θα με μεταφερουν. Προς το παρον παλευεται η κατασταση .. Δεν ποναω πολυ.. Μετα θα δειξει.. Σας αφηνω γλυκες μου! Μακαρι να πανε ολα καλα. ΚλαιωωωωSad

Με το καλό Ελπίδα!Όλα θα πάνε καλά!!!Σε λίγο θα κρατάς στα χέρια σου αυτό το πλασματάκι που είχες μέσα στην κοιλίτσα σου!!Απίστευτο μου φαίνεται!!! Very Happy Κοίτα να χαλαρώσεις και όλα θα πάνε καλά!!!Με έναν πόνο!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελπιδα με το καλο κοπελα μου...!!!! ολα καλα θα πανε μην φοβασαι τιποτα!!! σε λιγο θα δεις το μωρακι σου... ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 654316

μολις μπορεσεις μπες να μας πεις τα νεα σου!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
37+2 είσαι στο μήνα σου δηλαδή Ελπίδα. Ακόμα Utopar σε δίνουν; Μήπως το μωρό είναι μικρό ακόμα γι' αυτό είπαν για θερμοκοιτίδα; Και τα δυο μου τα παιδιά τα γέννησα 37 και κάτι και κανένα δε μπήκε θερμοκοιτίδα.
Με το καλό Ελπίδα!

Βρε Βικούλα, φαντασία θέλει στο κρεβάτι. Ευλυγισία και ακροβατικά. Και σίγουρα όχι ιεραποστολική στάση. Βλέπεις υπάρχει και το εμπόδιο της κοιλιάς. Cool

Γιώτα, παρ' όλη την αντιβίωση σου επιτρέπει ο γιατρός ακόμα τα μπάνια; Συνήθως αντεδείκνωνται σε περιπτώσεις κολπικής μόλυνσης.

Τα νέα μου: ο γιατρός μας είδε υπερηχογραφικά, κδτ δεν έκανα τελικά, η μπουμπού είναι 2700 και την Πέμπτη θα πάω ξανά για κδτ. Μου είπε ότι είναι νωρίς ακόμα κι ότι η μπουμπού είναι ψηλά ακόμα. Βέβαια όταν τον είπα ότι και στ' άλλα παιδιά δεν κατέβηκε η κοιλιά αλλά έσπασαν τα νερά μου είπε ότι έτσι μάλλον θα γίνει και τώρα, ότι δηλαδή θα κατεβεί τελευταία στιγμή.
Όταν του είπα ότι θα κάνω δωρεά βλαστοκυττάρων μου έδωσε κάποιες εξετάσεις επιπλέον να κάνω για αντισώματα κοκ. Στην ουσία επιπλέον προγεννητικό έλεγχο.
Αυτά τα ολίγα...

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Elpida Aksiwti έγραψε:Athina εισαι η επομενη πιθανοτατα μανουλα της παρεας. Πριν λιγο περασε κ ο γιατρος στο δωματιο .Οι συσπασεις μειωθηκαν αλλα μολις περασε η επηρρεια της ενεσης εμφανιστηκαν παλι.. Με πιανουν ανα 20 λεπτο δυνατες κ ΝΑΙ παμε για τοκετο.. Δε νομιζω να μπορεσω να ξαναγραψω γιατι θα με μεταφερουν. Προς το παρον παλευεται η κατασταση .. Δεν ποναω πολυ.. Μετα θα δειξει.. Σας αφηνω γλυκες μου! Μακαρι να πανε ολα καλα. ΚλαιωωωωSad

Ελπιδάκη άντεμε ένα πόνο!!!!Σκέψου σε λίγο θα έχεις αγκαλιά το ζουζουνάκι σου!!!!!Φιλάκια πολλά!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 654316 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 50580

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Elpida Aksiwti έγραψε:Γεια σας! Απο χθες μεσανυχτα ειμαι στο Ιασω και τα χω κανει πανω μου. Τα ytopar δε βοηθησαν πολυ κ οι συσπασεις συνεχιζονταν. Πηρα το γιατρο γιατι ειχα ανα μισαωρο. Μου ειπε να παω στο ιασω, εκανα τον ελεγχο και μου ειπαν οτι στην εβδομαδα που ειμαι 37+2 τα πνευμονια εχουν ωριμασει αλλα οριακα. Ισως χρειαστουμε θερμοκοιτιδα.
Τωρα ειμαι στο δωματιο με ενδοφλεβια ενεση ytopar μηπως οι συσπασεις καταλαγιασουν αλλιως σημερα το βραδυ παμε για τοκετο. Ευτυχως εχει wifi κ μπηκα απο το κινητο για να σας τα πω. Τωρα δε ποναω πολυ. Εχω δυνατεσ τσιμπιες με πετρωμα που ερχονται και φευγουν..
Το θεμα ειναι οτι.. ΦΟΒΑΜΑΙ να γεννησω κ ολη τη διαδικασια... Αχ!

Με το καλό Ελπιδάκι!!! Μην αγχώνεσαι! Όλα θα πάνε καλά!!!

***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 727892 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 2963

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελπίδα με το καλό κι έναν πόνο κορίτσι μου περιμένουμε νέα σου.

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό Ελπίδα μου ...να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλο ελπιδακι!!με έναν πόνο καλη μου!!!πωπω συγκινήθηκα τώρα... Ξεκίνησαν τα πρώτα μωρακια!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 50580

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ααα με αυτα που ακουσε ο δικος μου για γεννητουρια... ζηλεψε!!! μου αρχισαν παλι οι συσπασεις... ειμαι σαν να εχω καταπιει μπαλα μπασκετ!!!! σου λεει αλλα μωρακια ξεμυτανε, εγω εδω θα κατσω??

πηρα τωρα τον γιατρο τηλεφωνο... αυξανω την δοση των χαπιων κατα πολυ και ξαναξεκιναω προγεστερονη!!!

2 βδομαδουλες τουλαχιστον υπομονη δεν μπορει αν κανει? θα με σκασει αυτο το παιδακι!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ τι καλά!!! Με έναν πόνο!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γυρισα και εγω απο τη περαια!!!ετοιμασαμε το παιδικο,στησαμε και το κρεββατακι και τωρα αναμενουμε τη μεγαλη μπαζα με τα πραγματα τη πεμπτη το πρωι και σαββατο ερχεται ο γιωργος!!!!
ελπιδα,ολα καλα θα πανε!!!!μ'ενα πονο!!!!!!!!
βικακο,η εμπειρια σου ειναι σουπερ!!!!!!!!!εμεις δε κανουμε αποπειρα αλλα λιγα ειναι τα ψωμια του!!!!η κρεββατοκαμαρα ειναι ετοιμη και τακτοποιημενη!!!!!!
οσο για τη κοιλιτσα,κατεβηκε πολυ και θα μας τη κανει την εκπληξη η μπεμπα!!!! Very Happy ενα φοβο τον εχω αλλα δε γινεται και αλλιως!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αντε ξεκινησαν τα γεννητουρια!!!!Ελπιδακι με το καλο κοριτσι μου!!!Ευχομαι ηδη να κρατας αγκαλια το αγγελουδι σου!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 50580 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 50580 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 50580

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα εγκυουλες!!! Τι κάνετε;;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annouli!! pali ta duo mas!! exxexex

Elpida ws wtra tha exeis gennhsei,eyxomai na phgan ola kala k na eisai triseytyxismenh k to mwro sou kalotyxo gia olh thn zwoula tou!

Emeis prin 2 writses epistrepsame spiti,phgame lagonhsi gia mpanaki k kafe k faghto k egw etsi wraia pou pernaw de tha thelw na erthei h wra sto telos. Eseis??

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηνελόπη μου σαν τις κουκουβαγιες... Όλες κοιμούνται.. Εμείς είχαμε στο προγραμμα να πάμε για μπάνιο, κ τελικά φύσαγε πολυ κ πήγαμε απλά για καφεδάκι.. Δηλαδη εγω εφαγα μια βαφλα ΝΑ μετα συγχωρησεωσ..Το πρωί είχαμε κάτι θειους να πάμε κ πέρασε το πρωινό σε υποχρεώσεις.. Τώρα εφτιαξα ένα χαμομηλη να κρυωσει κ να το πιω γιατί έχω θέμα.. Αυτο το μωρό δεν κάθεται δευτερόλεπτο.. Απορώ, δεν κοιμάται;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Wraia k gemath mera!! Se tarazei e? xm..to kalo mou! Egw shmera poly syspash,ma poly syspash omws isws einai k endeiksh oti to exw parakanei aytes tis meres. edwmetaksy na sou pw den lene oti me ta glyka kouniounte parapanw? e ta thelei k esena o k..s sou Smile xexe Smile

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγνωμη με μανες κουκουβαγιες και αυτα κουκουβαγακια δεν θα ειναι ?!!!!

κοριτσαρες μου ομορφες ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 417472 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 10 417472 καλησπερα!!!

Ελπιδα ευχομαι ολα να πηγαν/πανε καλα και να εχεις αγκαλιτσα το μωρακι σου !!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ινακο καλησπέρα!!!!! Πως κ ξυπνια τέτοια ώρα;;;
Πηνελόπη, επειδή όλη μέρα με τάραξε, είπα να τον μπουκωσω με κανά γλυκό μήπως κ ηρεμήσει... Αλλα που τέτοια Χαρα;;;;;

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ina exeis dikio alla koita..olhmera ta eksouthenonoume..ta sernoume apo dw k apo kei..den tha eprepe to vrady na mas afhnoun laska? xa! edometaksy ithela na sou pw,eida xtes aythn thn foto sas,re ti wraia pou einai etsi ta mallia sou,ftou-ftou!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παντα ειμαι ξυπνια τετοια ωρα Very Happy με σκοπο μπας και κοιμηθω σερί μεχρι της 7 !!! χθες ειχα ακομα μια δυσκολη νυχτα ...κοιμηθηκα πολυ λιγο και αυτο με διαλλειματα αστα !!!

Πηνελοπη μου ... ειναι το φυσικο μου τα εκανα αρχες καλοκαιριου γιατι με το κοκκινο (το οποιο ειχα 7 χρονια) τωρα το καλοκαιρι αν δεν τα εβαφα καθε 20-25 μερες θα γινοταν πορτοκαλοροζ

δεν με εχω συνηθισει βεβαια ακομα ετσι !!! δεν τα εχω βρει με τον καθρεφτη ... με κοιταω και δεν με αναγνωριζω εντελως !!!! δεν ειμαι και των αλλαγων ... αστα θα παρει πολυ ακομα για να το συνηθισω !!!

inakriti


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και ετσι για την ιστορια φαντασου τα Χριστουγεννα τα εβαψα πρωτη φορα στο φυσικο μου με την λογικη οτι καναμε προσπαθειες να μεινω εγκυος ... αλλα μεσα σε 15 μερες τα εκανα παλι κοκκινα... !!! τωρα ομως το καλοκαιρι ... ειναι αλλο καπελο !!! δεν γινοταν!!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ μαι κ εγω... Δεν με βλέπω απόψε κ εμένα να κοιμάμαι νωρίς! Έχω αγχωθει πάλι με τις συσπάσεις! Ανά 4ωρο μου το έκανε πάλι το χάπι ο γιατρός κ ξανά ξάπλα! Κ είχαμε κανονίσει ποσά πράγματα γα αυτήν την εβδομάδα! Μέχρι κ πάρτυ για τα γελλνεθλια μου θα έκανα την τρίτη! Τώρα δεν το βλέπω!
Λέτε η ελπίδα να είναι τώρα με το μωράκι αγκαλιά να προσπαθεί να θηλάσει;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευτυχώς εγω το βράδυ κοιμάμαι.. Αλλα η μικρη απο τις 7.30-8 ξυπνάει κ άντε να κοιμηθεις μετα..το παλιοπαιδο.. Που να έρθει κ το άλλο.. Χαμός θα γίνει!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις